Oblicza Duchowości – 14.11.2013

Katarzyna Barczyńska prezentuje i omawia uzdrawiające moce kryształów.

W studio NTV gościliśmy Mary i Alan Earle z Australii. Rozmowę tłumaczył Łukasz Bartoszewicz.

Mary i Alan nazywani są Pielgrzymami Miłości. Swoje główne przesłanie zawarli w stworzonym przez siebie słowie PeLoHa – Peace, Love, Hormony, czyli: Pokój, Miłość, Harmonia. Przyjechali do Polski z dalekiej Australii na kilka spotkać, które można nazwać Wielkim Zgromadzeniem zainicjowanym przez Mary i Alana. Jest to medytacja ciszy. Medytacja serca. Medytacja odczuwania i bycia… pozwalająca na wolność w odczuwaniu swojej Boskości. Słowa stopniowo tracą na znaczeniu… Ci, którzy przechodzą na język miłości dobrze odczuwają i komunikują się wzajemnie. W wizji Mary mamy bardzo ważną rolę do odegrania jako Polacy dlatego udział każdego z Was jest tak ważny i cenny.

13 thoughts on “Oblicza Duchowości – 14.11.2013

 1. spotkanie z Mary i Alanem urocze, szkoda, że tłumacz nie był w stanie przekroczyć własnych ograniczeń osobowych w tłumaczeniu DOKŁADNYM tego co chciała przekazać Mary dla widzów NTV. Szkoda.

 2. Po obejrzeniu b. ciekawego wywiadu z Panią Katarzyną
  zajrzałem na Jej stronę i zobaczyłem zakładkę dotyczącą głagolicy.

  I co znalazłem?
  Wpis Tadeusza Mrozińskiego:
  „Poznanie dogłębne głagolicy, alfabetu trwania i wzrastania z jej niuansami daje nam zrozumienie pojęcia innych alfabetów, które możemy określić jako”pustosłowie”, czyli alfabety schyłku lub upadku.

  Optymalny trening umysłu prowadzący do Uważnego Życia, z rozszerzeniem pojmowalności; to uważne pisanie głagolicą obu rękoma przemiennie ze zrozumieniem, co pozwala na wejście do kaligrafii, czyli najważniejszej ze sztuk. Takie działanie na poziomie anatomicznym powoduje korelację obu półkul mózgu, w konsekwencji analiza uzyska wymiar intuicyjny, zaś intuicja wymiar analityczny. Opisywana w wielu religiach mistyczna walka dobra ze złem odbywająca się w człowieku to nic innego jak brak wzajemnych relacji między półkulami mózgowymi.”

  Wczoraj po rozmowie Janusza i Pawła w Stop NWO wpisałem:
  ” Koherentność zamiast fałszywej alternatywy (wg. klucza dziel i rządź)!
  Synergia 2 półkul zamiast wojny logiki z empatią.
  Harmonia Yang-Jin w działaniu.
  Oto droga niebios…”

  Niezły synchron…
  😉

 3. Mary & Alan… ale MOC !!!
  Prosty i niesamowicie silny przekaz.
  Najlepszy program O.Duchowości
  jaki oglądałem!

  U R Amazing!!!

  🙂

 4. Szkoda, ze nie można spotkania z Mary i Alan Earle z Wroclawia puścić online. Sam nie mogę być osobiście, a online bym uczestniczyl.

 5. Nie ma dzisiaj tv aleksa i davida ??? poblokowali ich masonscy watykanisci. ale juz niebawem wykopiemy grob dla zdrajcow ziemi. Haha . Gdyby niebylo pieniedzy na swiecie nieistnialo by 90 % zbrodnii.

 6. Bardzo piękny wywiad z Panią Katarzyną Barczyńską i wypada tylko podziękować.
  Podzielam w pełni co powiedziała p.Katarzyna w całej swej rozciągłości. I chociaż nie mam nawet w drobnej części takiego doświadczenia, ale czuję to samo 🙂
  Chciałem podkreślić słowo czuję …….

  Dzieląc się swym bardzo drobnym doświadczeniem powiem, że był kiedyś taki moment, że otrzymałem skądś sugestię/ podpowiedź – kup kryształy. Zakupiłem 8szt. Cztery dałem córce, a cztery zostawiłem sobie.
  Wziąłem do ręki wszystkie cztery i zacząłem się nimi cieszyć…….
  Nie jestem wstanie liniowym językiem opisać tego co się wydarzyło, bo za bardzo nie da się tego opisać. To trzeba poczuć …………….

Comments are closed.