Oblicza Duchowości – 16.02.2017

W studio NTV ponownie Marcin Antoniak z trudnym tematem dotyczącym seksu w życiu osób niepełnosprawnych, a w szczególności tych z porażeniem mózgowym, której to choroby doświadczył  nasz gość.
Rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski, ma nie tylko poznawczy ale również edukacyjny charakter bowiem temat seksualności i relacji pomiędzy partnerami zahacza o dość uniwersalne kwestie niezależne od płci i fizycznego stanu zdrowia.


Tadeusz owsianko z interpretacją nowych symboli i wizją przemian duchowego wszechświata. Nie zabrakło również odpowiedzi na korespondencję od widzów.


53 thoughts on “Oblicza Duchowości – 16.02.2017

 1. NTV.PL =pierwsza tv. ktora podjela temat sexu przez osoby z porazeniem mozgowym ,uwazam ze sexualnosc jest drugim najwiekszym wyzwaniem w naszym doswiadczaniu zycia po jedzeniu i piciu =a temat sexu w srod naszych braci tak jak w/w wymieniony Marcin Antoniak to robi brawo ,dziekujemy za odwage =przeciez to temat naszego zycia i o tym potrzebne sa rozmowy i dyskusje aby radzic sobie z tymi tematami =dziekujemy NTV.PL i Januszowi . A teraz Jezus nieznany opublikowany 6.02.2017 pytanie komu zalezalo aby ludzie nie znali tych faktow??? https://www.youtube.com/watch?v=dFxawpfov_M

 2. Panie Marcinie – jest Pan piękną wielowymiarową Istotą . Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie i przytulam mocno do serca , życząc jednocześnie samych sukcesów , na Pana życiowej drodze .

 3. muzyka Agnieszki I Krzysztofa jest piekna a uszy sie ciesza sluchajac jej . Tadeusz przekazuje dobre podpowiedzi aby uwalniac sie przestrajac =przeprogramowywac I swiatlowidziec . Mamy taka intencje zanim Tadeusz /brykniesz ???/ aby twoje odkrycia I przekazy oraz paru wiele swiatlych ISTOT zrobily =napisaly INSTRUKCJE ZYCIA NA TEJ PLANECIE W SPOKOJU ,POKOJU I DZIALNIU BEZWARNKOWYM dziekujemy oraz polecamy moja ukochana kolezanke https://www.youtube.com/watch?v=X2Hy5wZD3vg jak dla mnie trojnia to /-/+ /+/ = o innaczej energia minusowa + en. plusowa = zero to taki skrot o naszych cialach =jestesmy wielowymiarowa /kazdy z nas/ ISTOTA/ z narzedziem swiadomosci I od kazdego zalezne jest czy przychodzac tu z wlasnego wyboru aby sie bawic emocjami I myslami , ma mozliwosc odkrycia cudu zycia w materii =doswiadczyc tego indywidualnie. Dziekujemy swietemu Tadeuszowi .

 4. Pan Marcin Antoniak zapamiętam na długo jego osobę, wspaniały człowiek i genialny wywiad. Temat jaki poruszyliście jest nie zwykle istotny, niestety jeszcze nie tak częsty w naszym kraju jak polityka czy zdrowie. Ale miejmy nadzieje że to już się zmienia.
  Dziękuję i pozdrawiam obu panów 🙂

 5. Proszę o wskazanie jakiegoś sposobu na znalezienie muzyki tych Państwa, którzy dali dźwięk do początku nagrania z Panem Owsianko. Agnieszka i Krzysztof. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  1. Dołączam się do Twojej prośby – chętnie posłuchałbym jakiegoś dłuższego fragmentu.

 6. Podczas medytacji miałem wizję. Pierwsza była taka, że w jakimś urządzeniu optycznym palcem wypchnięto szkło i można było wtedy patrzeć bezpośrednio na wszystko, następnie sobie uzmysłowiłem, że urządzenie było zbędne i lepiej je porzucić. Druga część wizji to pokój bez światła, ciemno totalne. Ujrzałem po chwili źródło światła, niczym gwiazda, podszedłem, a to światło zmieniło się w ważkę. wziąłem tą ważkę do ręki, zwykła ważka, zdrowa i silna. Pofrunęła do rury. Przyłożyłem oko do rury, a tam ważka zdążyła sobie po chwili wylecieć drugim końcem. Rura była totalnie czarna jak cały pokój. Postanowiłem sprawdzić co jest z drugiej strony rury. Stanąłem na zielonej kwitnącej łące pełnej mnóstwa owadów, śpiewu ptaków i ciepłej słonecznej pogody. Panie Tadeuszu, życzę udanej interpretacji. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Cześć Darek,
   Jeśli chcesz to mógłbym Ci pomóc z interpretacją powyższych wizji. Nie chcę się narzucać – napisz czy Ci to pasuje.

   1. Qcyp, dawno tego nie słyszałem. Mój pierwszy koncert na którym byłem to koncert KSU. Nie żebym nie doceniał… ale dlaczego jest to odpowiedź na mój wpis?

 7. …kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi duch…
  …zwycięzcy dam spożyć owoc z drzewa życia, które jest w raju boga….
  …zwycięzcy śmierć druga na pewno nie wyrządzi szkody…
  …zwycięzcy dam manny ukrytej i dam mu biały kamyk, a na kamyku wypisane imię nowe, którego nikt nie zna oprócz tego, kto je otrzymuje…
  …zwycięzcy i temu, co czynów mych strzeże do końca, dam władzę nad poganami, a rózgą żelazną będzie ich pasł, jak naczynie gliniane będą rozbici, jak i ja to wziąłem od mojego ojca, i dam mu gwiazdę poranną…
  …tak szaty białe przywdzieje zwycięzca, i z księgi życia imienia jego nie wymażę i wyznam imię jego przed moim ojcem i jego aniołami…
  …zwycięzcę uczynię filarem w świątyni boga mojego i już nie wyjdzie na zewnątrz, i na nim imię boga mojego napiszę i imię miasta boga mojego, nowego jeruzalem, co z nieba zstępuje od mego boga, i moje nowe imię…
  … zwycięzcy dam zasiąść ze mną na moim tronie, jak i ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym ojcem na jego tronie…

  1. …to mówi święty, prawdomówny, ten, co ma klucz … ten, co otwiera, a nikt nie zamknie, i ten, co zamyka, a nikt nie otwiera…
   … święty, święty, święty, pan bóg wszechmogący, który był i który jest, i który przychodzi…

  2. …przestań płakać, …oto zwyciężył lew z pokolenia judy, tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci…i ujrzałem …stojącego baranka jakby zabitego, a miał siedem rogów i siedmioro oczu, którymi jest siedem duchów boga wysłanych na całą ziemię….

  3. wiele myślenia… takiego również swojego

   _______________
   amen

   … czego tym z imieniem boga na dłoniach życzę. wspomnij na mnie też w domu taty.. czasem.

   _______________

   nie ma nic lepszego niż te dary, oby ktoś potrafił uczynić z nich sobie pożytek, nie zbytnio ambitnie, duch poprowadzi dobrego człeka. dobre imię na białym kamieniu i manny pod dostatkiem że stół przeobfity zawsze i życie w żyłach którego imienia i śmierć nie zmoże, a tato nigdy nie cofa darów… pozna i pozostanie…

   to pozdro vv

   1. zresztą, tam dom twój gdzie serce twoje, w domu boga mieszkań wiele… gdzie -ja- tam królestwo boga i owe dary z nim, a nawet przy okazji. oj bo kto się za korzyściami będzie uganiał jak za kwiatem paproci, ten potknie się o własne imię..

    w imię własne 😉 sorki za ten moim zdaniem fajny słowotok.

  4. ..moć pojentna jezdeś sej.. maś zawś miejćcie, dom śwuj w domu boka,… u boku boka..

   1. a dopowiem do powyższego dla wsiech –

    a osobno ich nie widziano

    po prostu nie widziano bo wynikają z siebie i są swoją konsekwencją jak dobro jest mądre i tak dalej dla przykładu. a i to nie wszystko bo był taki podróżnik jaki chciał zmierzyć gdzie się kończy i gdzie zaczyna ten dom 😉 zrozumiał co znaczy gdzie ja tam królestwo boże.

  1. ..ja,.. boży człek, pełen miłości,.. nigdy nie powie słowa miłości…nigdy nikomu nie kadzi miłością…
   ..ja,.. to uczyny człeka gonią człeka,.. a nie owoce jego uczynów,..choć po owocach jego uczynów człeka poznajemy.. i go uznajemy lub nie uznajemy..
   ..po słowach, uznają lub nie uznają głupcy..
   ..nie lubia cię gaju..

   1. vv O mój Ty Boże kochany 🙂 Moje Ty słoneczko słodkie , przecież Ty Jesteś wolną , wielowymiarową Istotą i masz do tego absolutne prawo a ja to przyjmuję i to wszystko 🙂 Buziaki dla Ciebie i dobrego dnia 🙂

   2. vv Pozwól mi wypowiadać się w taki sposób , jak to w sobie samej czuję , a nie tak jak inni chcieli by mnie widzieć inni .

   3. „Pozwól mi wypowiadać się w taki sposób , jak to w sobie samej czuję , a nie tak jak inni chcieli by mnie widzieć inni”

    ..czy dobry człowiek może zabronić komukolwiek kłamać, zwodzić czy być nieszczerym/ą,.. a tym bardziej wielki egoista jakim jest vv…
    ..nielubiana przeź mnię gaj, ty sama z się możesz tylko sobie pozwolić lub zabronić,.. i nic nie poradzę że niektórzy tak pokręcili siebie że potrzebują wyzwalaczy by moc cosik sobie pozwolić lub zabronić..

    ..piha mozie dobzie poklencić ćleka..

   4. ..a plońko tylko stluga teńśknom zia kasem..taki je juś tela siwiat,.. zie wśiści się tak moć zaśtlugali zie tilko umniejom stlugać i wsiem i zawś tilko stlugają..

   5. ..jam je jednowymialowy,.. a jak kcieś mnie siem łosiukiwać i widzieć mnie wielo , nie benda ci blonił ,.. bo i nie kcem i nie mogem..

   6. „O mój Ty Boże kochany Moje Ty słoneczko słodkie , przecież Ty Jesteś wolną , wielowymiarową Istotą i masz do tego absolutne prawo a ja to przyjmuję i to wszystko Buziaki dla Ciebie i dobrego dnia ”

    … nie buk i nie slonećko, a tylko se ćlek jezedm,.. i tylko se jedno,..
    .. i gaj nie łoblepiaj se mnie i mih zmysluf i polićków jakiści slodićiami, zaślodzuomymi buziakami, nie top mnie w bagnie swej slodici,.. mniej litość..

   1. Qcyp jak przystało na sukienkowego dobrze wyszkolony w tym języku a tłumaczyć się mu nie chce ista z ego 😛

 8. Do Pana Tadeusza O. Dawno mnie nie było. Ale chyba nic nie tracę, bo i tak wszystko jest w tu i teraz – na razie.
  Do niedawna podróżowałam w wiele miejsc poza ciałem, ale jedna brama była zamknięta – zawsze. Mogłam wchodzić w wiele miejsc, ale tam nie. I niedawno otrzymałam wiadomość od bardzo mi bliskiej osoby, której nie ma już na Ziemi, że jest w miejscu, które bardzo dobrze znam. I poszłam tam i dalej. I dotarłam do tej bramy. Tym razem nie był to pełny mur, ale szachownica, przez którą można było zajrzeć dalej, ale nadal nie weszłam. I nie chodzi o to, że nie można było przecisnąć się, bo szachownica była spora. Ale taka informacja, że jeszcze nie teraz, jeszcze trochę. Jest wiele światów, do niektórych trzeba dorosnąć, bo klucze do bram ma tylko Źródło, Ojciec, Bóg – jak kto chce. I trzeba dużo pokory i dużo pracy nad sobą i otwartości.
  A jeden z rysunków Panie Tadeuszu to przypinał mi ciasteczko z kremem, tylko wizienki zabrakło – 😉

  1. w każdym razie nie trzeba porzucać ciała, nigdy nie było takiej potrzeby, by mieszkać w domu boga ze wszystkimi tego dziejstwami… tu teraz gdziekolwiek będąc prawdziwie.

   1. taki jest był zamiar , ożywić duchem w pełni swiadomosci , „bracia” ufole pokazuj to technologią wyciągając ludzi przez dachy samochodów ściany budynków i to jest dowód namacalny jedn z wielu że jest taka opcja , projekcja „rzeczywistosci” w praktyce moze odnosić się do pojedynczej duszy , a cala reszta zostanie zostaje sklonowana , Leszek na spotkaniu z ufo ” nic nie przejeżdżało w tym czasie na tej ruchliwej trasie ” Ojciec Pio „był równocześnie w kilku miejscach ” sam osobiście doznałem takich „fenomenów ” bylem też świadkiem wyrwania ludzi z rzeczywistosci na poczatku wygląda to jak jakiś zbiorowy „kawal ” ale puzniej to” horror” bo obserwator tego jest lawiruje miedzy tymi rzeczywistościami .

   2. sesia Tak sesiu – my się nigdzie nie wybieramy , bo wszystko jest już w nas samych , wystarczy tylko tam zajrzeć 🙂 Pozdrawiam Cię 🙂

   3. niepomnięta, niepojmnięta, …

    oknem jeno te zaglądają co łypią co by się nacapać i wiać … a jak wlizli by to by wyglądali gdzie czmychnąć …

 9. Natura sama dba o rozladowawnie seksualne, odbywa sie to podczas snu i onanizm nie jest konieczny. Ale to dziala do czasu podjecia innej formy inicjacji seksualnej, czy normalnej, czy onanistycznej. Potem sie wpada w nalog i jest trudniej. No i znacznie trudniej o rozladowanie potrzeb duchowych. Dlatego wazne by trafic na ta jedyna, prawdziwa milos i nie wchodzic w przygodne kontakty.

Comments are closed.