Oblicza Duchowości – 17.01.2013

Rozmowa via Skype z Wandą Wegener, podsumowanie konkursu „Zdobądź książkę Wandy Wegener”.

Duchowe Oblicza Muzyki. Odcinek 4 część II.
Gościem Doroty Pasalskiej jest Kamil Rogiński, multiinstrumentalista i kompozytor. Na początek zagrał melodyjnie na lirze, a potem rozmowa dotyczyła różnych projektów muzycznych, w których brał udział, m.in. R.U.T.A. A na zakończenie Mateusz Kapeli ze wsi Warszawa.

Z Dorotą Krzyżanowską o duchowości, czyli tym razem o sytuacji po 21 grudnia 2012 roku i o tym co się zmieniło po tej dacie w nas samych, naszym odczuwaniu i percepcji świata. Rozmawia via skype Janusz Zagórski.

16 thoughts on “Oblicza Duchowości – 17.01.2013

 1. Witam wszystkich !
  Wielkie dzięki dla Pani Doroty Krzyżanowskiej za piękny przekaz. Szczególnie, że mam artystyczną duszę i odbieram świat poprzez pryzmat intuicji.
  Anna Antoniewska

 2. Pani Wandzia na Prezydenta.Szkoda, ze P.Wandzi nie mozna sklonowac. Jestem oczarowana, wspaniala kobieta.

 3. Jak zwykle bardzo ciekawa audycja z panią Wegener, super program muzyczny z panią Paschalską i Kamilem Rogińskim, więcej takich. Przytomny i bystry umysł pani Doroty Krzyżanowskiej robi z pana Janusza poglądów czipsy z kaszanką. Wspaniała ramówka.

 4. Maniek

  Dlaczego taki krotki komentarz? Powinienes bardziej rozwinac temat. Wiesz cos w kierunku kruszec jako parytet duchowego ujadacza internetowego…

 5. Przepyszny odcinek duchowe oblicza muzyki, świetny projekt pana Kamila, R.U.T.A z punkowymi korzeniami, porywające.. do tego Kapela ze Wsi Warszawa, prawdziwa uczta, proszę o więcej.
  Tak na marginesie, język węgierski wraz z fińskim i baskijskim to europejskie języki najbardziej zbliżone do starożytnego sumeryjskiego.

 6. Dorota mam do ciebie pytanie i do forumowiczów.Dlaczego Chińczycy , Kambodżańczycy czy inni Azjaci niszczyli Klasztory i dorobek Buddyjski?.Czy nie jest tak (nie było) że ludzie mieli dosyć okradania,intryg,ciemnoty intelektualnej kultywowanych przez Mnichów(księży) i ich rażącego nieróbstwa,okradania i wywyższania się , porównywanego da naszego kościoła katolickiego który skończy w identyczny sposób.Zaznaczam że sam osobiście lubię religie Buddyjską ,oglądam DMC Channel,może to tylko zauroczenie egzotykom, dotąd nam nie znaną,a w gruncie rzeczy, niczym nie różniąca się od wiary chrześcijańskiej ze swoimi dziwactwami i upośledzeniami.

 7. Medytacje buddtyjskie genialne ale wymagaja dalszego rozwoju tak jak wszystko . Nie mozna tylko pozostac na tym i byc nie kreatywnym cepem .
  Pani Wandzia jest taka jak wszyscy I wie ze sa bariery , ktorych sie w tej rzeczywistosci nie przeskoczy . Wystarczy tylko przemieszczac myslenie a ono juz samo pozniej pedzi gdzie trzeba . Kiedy sie czlowiek skupi na jednym organie , to energia zaczyna pedzic do innego organu bezwiednie tego nauczylam sie z tybetanskich medytacji . Dac jej pedzic . czuc sie wolnym i byc wolnym -a oni nie sa -tego juz sie nie uczylam od nich tylko samoukiem bylam .

 8. Czy można wyleczyć jaglice za pomocą Tybetańskiej Medytacji ,koncentracji czy wizualizacji?Bo w Lo Mantang ,,DOLINA WSZELKICH DĄŻEŃ”w Tybecie dzieci chorują na jaglice,tutejszy lekarz który jest też Magiem żyjącym w innym wymiarze nie jest wstanie pomóc tym dzieciom.Bez podania antybiotyku ta infekcja może skończyć się ślepotą.Ci ludzie nie znają zachodniej medycyny która z pewnością by sobie z tą infekcją poradziła.A wiec, nie do końca jest tak, jak sądzimy(wierzymy) ,że jest.

 9. Z dziecmi jest troche trudniej , musza miec kogos kto ich leczy . Czyszczenie blue print ciagle i ciagle az bedzie czysty . Chyba nie jest takie trudne . Swiece Cones i uzyc eteryczne olejki odpowiednie w nich i czyszczenie caly czas czyszczenie az sie wyczysci i sie zmieni strukture Blue print . W Mind pattern ta choroba jest utwierdzona bardzo gleboko w tej spolecznosci jak dotyka ja ciagle ten problem .

 10. szkoda,że obecnie bardzo ciężko dostać książkę p.Wandy w jakiejkolwiek księgarni…:(

 11. Ja dla mamy kupiłam tu: http://allegro.pl/umysl-w-walce-z-choroba-i-kreacja-wanda-wegener-i2947481176.html

  Jednak wcześniej trzeba popracować moim zdaniem metodami Silvy, bo trzeba nauczyć się wchodzić w stan umysłu alfa.

  Mam prośbę do pani Wandy, aby podzieliła się programem 90 dni z widzami ntv, bo straszne narzekactwo, czasami tu widzę. Pani metoda jest swietna. Najbardziej podoba mi się pytanie: co dobrego dla mnie wynika z tej sytuacji (którą umysł automatycznie szufladkuje jako złą 🙂 i drugie- jakie to będzie miało znaczenie dla mnie za 10 lat! Cudne!

 12. Witam wszystkich 🙂
  W tym miejscu nabyłam książkę wraz z płytami
  http://www.potegaumyslu.com.pl/zamowienia.html

  @ relatysta
  dzięki za link, często oglądam kinomaniaka, można tam znaleźć mnóstwo fajnych filmów dokumentalnych i nie tylko. Wracając do filmu, dzięki Tobie obejrzałam go i jak wiadomo, nie sposób znaleźć żywność organiczną u nas w kraju ale ….. codzienne picie ziół, zielonej herbaty, wegetarianizm, ostropest plamisty (łyżeczka nasion dziennie przez 30 dni), jabłko, woda mineralna z wyciśniętą cytryną (koniecznie sparzyć) z samego rana i przez cały dzień, optymizm, ćwiczenia oddechowe, ćwiartka medytacji, itp. dają potężnego kopa do życia z uśmiechem na ustach. Wiem coś o tym 🙂

 13. Dzięki za istnienie NTV , za inicjatywę p Zagórskiego chęci i zaangażowanie jego i wszystkich , którzy są aktywni . Temat zdrowia, gospodarki, duchowości poruszany nie tylko w audycjach ale również na Kongresie kształtuje świadomość; dla mnie to spotkanie ludzi, którzy czują podobnie i to jest budujące. A osobiście za wkład pracy Dorocie Pasalskiej , dzięki jej prezentacji, jej pasji ja odnalazłam moc gongu i mam nadzieję że to pomoże mi żyć, uleczy problemy zdrowotne. Dziękuję Wam

Comments are closed.