Oblicza Duchowości – 17.10.2013

Materiał tymczasowo niedostępny…
Rosa Branco, swoją karierę zaczynała w NASA jako jeden z dyrektorów tej instytucji. Potem wstąpiła na ścieżkę duchową porzucając dotychczasowe zajęcie.

Program zrealizowany przez NTV Warszawa.
Rozmowa Janusza Zagórskiego z Filipem Rucińskim, ideologiem, orientalistą, jednym z nielicznych Polaków potrafiących rozmawiać w sanskrycie.

Rozmowa w warszawskim studiu NTV Janusza Zagórskiego z Devi – Dominiką Dominiak o mantrach i jej drodze artystycznego rozwoju.

Spot promocyjny Devi

39 thoughts on “Oblicza Duchowości – 17.10.2013

 1. IDEOLOG FILIP RUCINSKY PLECIE GLUPSTWA ZE STAJNI —>>

  Jelena Pietrowna Bławatska, ros. Елена Петровна Блаватская (ur. 12 sierpnia 1831, zm. 8 maja 1891) – rosyjska pisarka i współzałożycielka Towarzystwa Teozoficznego

 2. Dziękuję NTV za przeprowadzenie wywiadu z panią Rosą Branco…..
  Składam również podziękowanie panu Włodzimierzowi Osińskiemu i panu Pawłowi Nogalowi za pomoc…….
  Bo wszyscy trzymaliśmy rękę na pulsie, aby ten wywiad został zrealizowany…

  Był taki moment, że otrzymałem informację, lub jak potocznie się to mówi (wewnętrzny głos) – pokieruj tak, aby wywiad został zrobiony….

  Następnie pojechałem do Katowic na spotkanie z Rosą. Rosa rzekła – jesteś tu bo zostałeś tutaj wezwany. Moją niezwykłą radością było, że mogłem uściskać Rosę i powiedzieć jej – jesteś moja siostrą. A, ona rzekła – jesteś moim bratem.
  To szczęście i radość. Radość i szczęście. To jak dwa złote ptaki, które siedzą na złotej gałęzi. Bo taka jest właśnie natura Nas Wszystkich – szczęście, radość i piękno…..
  To szczęście, radość i piękno wyłania się wciąż z zakamarków Naszych serc…..
  Wystarczy tylko zechcieć to dostrzec…..

  I właśnie to – doświadczenie swojego wewnętrznego piękna, swojego szczęścia, swojej wewnętrznej mocy – odmieni zupełnie ten Świat……………….

  A, wtedy zniknie problem z NWO, znikną patologie, znikną problemy polityczne, ekonomiczne
  znikną bratobójcze wojny, znikną choroby….. etc…

  Choć nie było to w tym wywiadzie wprost powiedziane, ale zapewniam Was, że Rosa Branco powiedziała by Wam to samo.

  Czyli, wiemy jaki jest Nasz kierunek działań, wiemy co mamy robić, wiemy jaką odbyć podróż. Właściwie Wszyscy o tym doskonale wiemy, tylko z różnych powodów i z różnych przyczyn, o tym zapomnieliśmy ….

  Dziękuję 🙂

 3. 🙂
  Historia, nieprzeciętna wiedza Filipa Ruciński-ego fascynująca
  Wielki szacun 🙂
  A teraz zastanówmy się co nam chce przekazać Nassim/ mui ulubieniec 😛 / ???
  Od ok. 01:45 min. cyt. „gdy tak robimy, to najprawdopodobniej
  mielibyśmy ciągle ten sam zestaw informacji … ciągle i ciągle…jak w zepsutej
  płycie, itd…” 🙂
  Wy mojem podglądzie/zy reśtom Jo tysz lubie antyczność/ Nssim ukazuje Nam, co
  wy Wszechświecie ino ZMIANA JE STAŁA 😛 „odmienni wy jedności” 😛
  Podpieranie się „Starożytnością” /chturna zy reśtom dupła – (a locego) dupła?/
  w tej i za hwilę, wy NAsSEM NOWEM CASIE, je wy mojem podglądzie co najmniej
  nie na „casie”, (a locego) dupła?, nobo nimieli BOSKIEGO „DECHU- CHUCHA TCHNIENIA”, co cht woli 🙂
  Nu i „Okrążamy, opływamy wokół świat.
  A jeśli drugi widać brzeg,
  Muzyka to najlepszy lek,
  Ona jest jak w długiej trasie
  Piąty bieg!” 😛 http://teksty.org/budka-suflera,v-bieg,tekst-piosenki
  Pozdro 🙂

 4. NWO Alert News

  Mrowki czyli z ang ANT to klucz do zrozumienia ukrytego przeslania filmu World War Z opowiadajacego o zombie. Gdy obroci sie plakat filmu o 90 stopni mozna dostrzec ten ukryty napis ANT Niesamowicie pasuje to do zombie ktorzy zachowuja sie jak mrowki tzn buduja kopce i ludzkie piramidy tak jak mrowki. Przedstawilem to na ilustracji:

  http://img15.imageshack.us/img15/783/skpx.jpg

  Ok ale o co chodzi z tymi mrowkami? Otoz w amerycje jest spora plaga czerwonych mrowek ktora kosztuje bilion dolarow strat jako ze uszkadzaja elektronike. Znaleziono ciekawy tani i skuteczny sposob na walke z tymi mrowkami po przez rozprowadzanie pasozytniczych much z poludniowej ameryki, ktore skladaja jajka na mrowkach i larwy wyjadaja im muzgi, wtedy mrowki chodza bezcelowo tak jak ZOMBIE

  New weapon turns fire ants into headless zombies
  http://abcnews.go.com/Technology/AmazingAnimals/story?id=7592626

  Jest o tym tez program dokumentalny
  Species of Mass Destruction S01E03 „Fire Ants”

  No wiec byc moze ktos odkryl ze to samo moze sie rozprzestrzenic i zaczac atakowac ludzi. Byc moze to juz atakuje bydlo i zabija tysiace krow wyjadajac ich muzgi, oczy, jezyki itp co bylo zagadka pt. okaleczenia bydla. Stad byc moze niedaleka droga do zaatakowania ludzi tworzac zombie apokalipose.

  Zagrozenie musi byc realne jako ze FEMA przygotowywuje treningi cwiczenia walki z zombie!

  FEMA Zombie UFO Crash Disaster Full-Scale Exercise. Nevada Governor 2014 David Lory VanDerBeek
  http://youtu.be/_cuSDxYb12k

  Co ciekawe ostatnio pojawia sie wiele filmow i seriali zachaczajacych o tematy zombie np.
  17 pazdziernik 2013:
  Fangasm S01E04 Zombie Fanpocalypse

  18 pazdziernik 2013:
  Mythbusters S12 Zombie Special

  Czy zagrozenie sie zbliza, dlatego „seryjnie” pojawia sie ten temat?

 5. No więc kto potrafi kojarzyć Fakty? jak i Pani Róży przekazano, wiele faktów 😉 Co takiego się wydarzyło, i co ustało?

  SeJa

 6. Czy można gdzieś nabyć lub zdobyć Wedy sanskryckie oraz Wiedy starosłwiańskie, czy Ktoś może podać jakiś link ?

 7. 🙂 …………./łos. cyt. „gUral” pisze: Twój komentarz oczekuje na moderację./ 10:57

  Cyt. ” W taką ciszę wszystkie gwiazdy na niebie wyliczę
  Ciebie wołam, ale cisza i pustka dookoła” Wołanie przez ciszę – Universe
  Ciebie wołam Voitecku 😛

 8. Filip Ruciński – jedna z nielicznych osób której słuchanie nie jest stratą czasu, mam nadzieję że nieraz jeszcze coś opowie, szczególnie o jodze w himalajach

 9. Astre ,a ja znowu dzięki dla Ciebie za komentarz dotyczący spotkania i wywiadu , a raczej przekazu Rosy Brasco.
  Jest jeden nas gnębiący,czy nie pozwalający aspekt naszej natury,znaleść w sobie i pozwolić by ten „wewnętrzny głos”zaczął nas kierować jako osoby duchowe a nie tylko w naszej cielesnej-fizycznej postaci szukać pocieszenia

 10. biedna ta polska – trzeba zaprosić (przez ntv) wszystkich szamanów z krańców globu do UWOLNIENIA I OCZYSZCZENIA DUCHOWEGO, a polskich szamanów do egiptu….pod piramidami kopać, aby CAŁY świat uratowali itd.

 11. dalmichal pisze:
  ‚przekazu Rosy Brasco.
  Jest jeden nas gnębiący,czy nie pozwalający aspekt naszej natury,znaleść w sobie i pozwolić by ten „wewnętrzny głos”

  – – Oczywiście to piękne przebudzenie, nawrócenie i w ogóle. Tylko jedna rzecz mnie zawsze frapuje, skąd w tych ludziach biorą się te religijne konotacje?
  Jest tylko jedno wytłumaczenie – projekcja umysłu. Każdy kto przekracza tę barierę ‚niewidzianego świata’ (śmierć kliniczna itd) ,wraca stamtąd z gotowym obrazem ‚jak tam jest’. A to: Maryja, Jezus, Kroczenie w Prawdzie, piękny wielki kościół i piękne wielkie tabernakulum itp…
  Jakie to pospolite dla tej szerokości religii zachodu…
  Gdyby tak tej pani przyszło urodzić się w turbanie śpiewałaby innymi słowami: tekstami Mahometa i Allacha z Tory. To pewne.
  Idę o zakład że na Bliskim Wschodzie dochodzi do tysięcy podobnych przebudzeń, olśnień, nawróceń na tle islamu. Nie pokazuje się ani jednego takiego w zachodnich mediach, a jeżeli pokaże to po to, żeby unaocznić pomieszanie psychiczne na tle religijnym albo opętanie przez chrześcijańskiego Szatana.
  Abstrahując, a nawet nie abstrahując, pewnie Obcy brali jej astral, i poprzebierali się dla niej za Jezusa. Innego jakby wytłumaczenia nie widzę. Bardzo łatwo im poszło z panią Brasco. Dobrze z góry wiedzą jaki…materiał na swój pokład biorą, żeby nie mieć wtopy (jakby mnie wzięli, to bym obśmiał im te wizje jakie mieliby dla mnie w prezencie – pewnie nie biorą takich jak my… 😉 . No chyba kurna 🙂 nie wierzycie, że faktycznie Jezus specjalnie w pięknych szatach wyszedł z przepięknego kościoła dla niej a w oddali dostrzegła przecudowne tabernakulum 🙂 , no bez jaj…

 12. Astre pisze:
  ‚Był taki moment, że otrzymałem informację, lub jak potocznie się to mówi (wewnętrzny głos) – pokieruj tak, aby wywiad został zrobiony….
  A, wtedy zniknie problem z NWO, znikną patologie, znikną problemy polityczne, ekonomiczne znikną bratobójcze wojny, znikną choroby….. etc…’

  CO TO ZA JAZDA? Przepraszam że pytam (jako wiedzący-nie wierzący już) coś odbiło Ci? To już nawiedzenie czy tylko postępująca egzaltacja?
  Zdajesz sobie sprawę że tym religijnym zachwytem, zauroczeniem – dyplomatycznie rzecz ujmując – brudzisz w to wspólne gniazdo Ntv? Nasi wrogowie gotowi brać nas – widzów Ntv – za nawiedzeńców, religijnych zajechańców. Nie pisz w ten sposób więcej, proszę…
  Nie wiem kim tak naprawdę jest Rosa Brasco, ani co jej się stało na – za przeproszeniem – umyśle, od kiedy i dlaczego.
  To że zainteresowało się nią Ntv wynika jedynie z faktu że pokazała palec dla NASA, a to się podoba, zwłaszcza takie nawrócenia polityczne . Poza tym wyjęła wiele informacji stamtąd.
  Resztę – jej…doświadczeń duchowych – należałoby w/g mnie traktować w kategoriach egzotycznych, egzotyki na tle duchowości ,a nie zachwytu nad „faktami”, które podszyte są wiadomo czym…przedstawiłem to post wyżej

 13. 🙂
  Cyt. ” Pamiętajcie, że to WY, te głosy świadomości i stwórcy jesteście tymi, które wypowiedziały siebie w żyjące istoty poprzez prośbę skierowaną do oceanu możliwości, aby powołać was do tego potężnego pojazdu…
  W ten właśnie sposób jesteście swoimi własnymi stwórcami lecz zarazem swoją ostoją i dlatego prosimy was, abyście traktowali siebie z najwyższym szacunkiem, na który z pewnością zasługujecie w każdej nawet najmniejszej cząstce siebie.” 🙂 http://kochanezdrowie.blogspot.com/2013/10/historia-stworzenia-czesc-3-manuskrypt_20.html?view=flipcard
  😛 Nu i nutki; „Zamieszkałam Cię w sobie na co dzień
  Zamówiłam już lampę i sofę
  Ustawimy je gdzieś w mojej głowie” 🙂 http://teksty.org/ania-wyszkoni,lampa-i-sofa,tekst-piosenki
  3-YMTA SIE 🙂

 14. Użyłem paru mocniejszych zwrotów, zwłaszcza personalnie, miały one tylko podkreślić powagę stanu rzeczy wobec mojej osobliwej oceny; nie było to pisane w emocjach, nie mam też oczywiście personalnie do nikogo nic, uczymy się (wszyscy) ,nie raz na własnych błędach

 15. Greegoory, woow 🙂 A więc jednak potrafisz. Zawsze w Ciebie wierzyłam, dla tego Cię tak gnoiłam i wice wersal 😀 Tak na poważnie, jest to chyba najlepszy twój Występ. A ta wstawka o mocy argumentów lecz bez personaliów, i jak to się uczymy i rozwijamy. Ja zawsze Cię szanowałam, a i docierają do mnie raz po raz Twoje przemyślenia z jakimi się nawet zgadzam, a przekonania pochwalam, nawet jeśli mnie nie lubisz osobiście 🙂

  Jednak spójrz 🙂 Skoro to wszystko jest iluzją (jedyny sensowny sposób by opisać właśnie rzeczywistość, jedyną jaka jest to znaczy wzorzec jedyny) W pewnym sensie, i Jezus choć nie jest po prostu kosmitą inaczej jak my, jest przedstawicielem innej starszej i osadzonej w innej czasoprzestrzeni cywilizacji. A skoro sam panuje nad iluzją, wszelką rzeczywistością czy nie może się nią nawet i bawić? No wiem nie dla zabawy, nie czepiaj się słówek, no ja też w kwestiach zasadniczych jestem zasadnicza może dla tego się tak nie lubimy, choć ja Cię lubię 😛 Jest kimś w rodzaju projektanta. Więc co za problem by nawet i w iluzji, nie mniej namacalnej jak ta, „zbudował” tabernakulum na przykład? W końcu chodzi o przywrócenie i tobie Godności i poczucia Wartości. Pytanie czy warto poznać te zasady, by tym lepiej się potrafić samorealizować, co i Ty czynisz, choć nie skupiaj się tylko na DNA bo to zupełnie zbędne. 😉

  SeJa

 16. Starszej niż my, niż ufoki, federacja i galaktyki. Nie znam starszej, i bardziej wyluzowanej, a zarazem zasadniczej 😛 Moim zdaniem pierwszej jaka istniała. Ale to moje zdanie.

  Tu też racja Greg 🙂
  Kiedyś skoro śmierdziałam, modliłam się by pachnieć. Ale to nie działało, nie rozumiałam dla czego.
  Później uznałam ze wiedza o problemie mnie wyzwoli. Ale sama tylko wiedza o tym że śmierdzę, nie sprawiła niestety że zaczęłam pachnieć.
  Więc się oczyściłam, to zadziałało i podziękowałam Bogu za ten dar i że nie żyje za mnie 😉 😀 😀 😀
  Przykład jest śmieszny ale jak nic przejrzysty, co do dzisiejszej fobii na Boga. A to z powodów wzorców religijnych. I tak jeśli bez Boga, czujemy się wolni, możemy brać los we własne ręce, ale też musimy pogodzić się z ograniczeniami, marnością, i przemijalnością. Są jednak siły jakich nie rozumiemy i szwankuje wszystko. Więc sięgamy po prawdę, Boga i w sobie nawet ale nie jedynie. Cóż, nie wiedzieć kiedy, znów zaczynamy się modlić by nie śmierdzieć. Czy na prawdę nie potrafimy się wyzwolić jedynie od naleciałości, oczyścić się bez zapierania prawdzie, co również jest ową naleciałością 😉 Na prawdę nie?

  SeJa
  Tańcząca na Niebie 🙂

 17. Proste lekarstwo. Nauczcie się jeździć na rowerze, latać samolotem, zrozumcie Buddyzm, to wszystko są narzędzia i warto kreować to co sami chcemy, modelować wnętrze. Być tu i teraz, by tym lepiej skorzystać z owej „gry” (to dobry i zrozumiały przykład wirtualnej rzeczywistości) To nie pokaże nam prawdy, to jest prawdą 😉 A niesamowity power, nowe moce daje ten crack jakim jest świadomość że jesteśmy jedynie graczami a poza grą jest inna gra jedynie, nazwijmy siebie wyrazem Boga. Owszem to tylko nazwa, ale znaczy tyle że to my panujemy nad grą, a nie jesteśmy jedynie od niej zależni. Bez owej świadomości, pojęcia Boga to nie jest możliwe bo każde ciało jak i materia jest jedynie sceną i postaciami z gry, awatarami z puli dostępnych. To jest ten crack. 🙂 I nie brak pokory, a zrozumienie i stosowanie zasad pozwala kreować, bo one są uniwersalne i wszędzie gdzie mogli byśmy chcieć się realizować.
  Niby takie proste, a tak trudne by przyjrzeć się sobie.

  SeJa

 18. Tam jest taka zakładka „Opcje” wiecie? Tam się da wiele poustawiać 😉 A konsola w Waszych rękach 🙂

 19. W Gnozie to się nazywa Bojaźń Boża, to znaczy to jest tłumaczenie wyznawców religijnych hehe. A chodzi właśnie o szacunek do zasad 😛 I takie jest dokładne tłumaczenie tego co ujęto słowem Bojaźń. A kogo to jakie to słowo hahaha

  SeJa.

 20. Jedno Wam powiem, co jest nie do pomyślenia. Jeśli chcecie czytać internetowe Biblie, albo kopic nowe wydania. To już lepiej kupcie Szatańskie Wersety, tam przynajmniej jest w prost powiedziane to samo co w owych „Bibliach”. Powiecie niemożliwe?

  Spuścicie 🙂 Dziś ludzie są mądrzejsi niż kiedyś, a przynajmniej tak być powinno jeśli ma to wszystko jakiś sens i nie lepiej pstryknąć w palce by od początku było inaczej. Więc i cała historia nie ma sensu, zło, holokaust, śmierć pierworodnych, potop, ogień na Sodomę, … masze osobiste zmagania i doświadczenia. Więc ma sens. Więc dziś więcej rozumiemy, wiemy. A mimo to Świątkowie Jehowy (nie chodzi o Nich, chodzi o fakt że każdy fałszuje do dziś Biblię) wyznają że Jezus „umarł” na Palu od kilku lat, ba mało tego nie zaznał śmierci ciała bo opuścił ciało a wszedł w nie ktoś kto miał wziąć taką karę. Reasumując ogólnie, każdy Wuj na swój struj. Przecinki poprzestawiane, sens zdań pozmieniana, tłumaczenia odmienne. Dziesiątki wersji gdzie się nie doszukasz pierwotnych tekstów. A do nic daleko wszystkim.

  Więc kiedyś ludzie byli bardziej zindoktrynowani, samo-biczownicy za karę tłumaczyli pisma wedle własnego rozumienia. I nawet mimo najszczerszej chęci wypaczyli wszytko! Jeśli dziś tak jest jak jest, o ile bardziej było kiedyś. Całe rozdziały fałszowane. Jak moje własne słowa jakie przecież pamiętam. I to dostali w łapy, o pierwszym soborze nie wspomnę i nie wyjaśnię. Dostali w łapy dzisiejszy fanatycy, i obłudnicy.

  Efekt jest aż nazbyt oczywisty. Gdyby nie to że Tato nas posyła, nie było skąd czerpać poza sobą.

 21. Więc i nic dziwnego że, piosenka Lady Gaga Bad Romance mówi o seksie tylko. choć książki pasać to mało o tym o czym mówi w istocie. Tak wielu z nas, coś powiedziało, a po jakimś czasie, o w mordę fac w grobie by się wywrócili jak by tam byli jakie pokemony powstały.

  http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I
  SeJa

 22. Ale Gagusia strzeliła nie w dychę, ale w sznurek, na którym wiszą wszystkie tarcze na strzelnicy. I do tego Obdarłwszy niedźwiedzia polarnego ze skóry, jaki Orkę zabija jednym uderzeniem, to jest pasja.

  Czy wytrzymacie w tym tańcu? Panowie o złotych szczękach. Czy ma ktoś kręgosłup tak wyraźny? Czy może ulegnie iluzji i nie stanie na obcasach ze smoka.

 23. 13 wpisów pod rząd SeJa! Opanuj się z tym pisaniem!
  Widzisz Voytek co narobiłeś swoją ostatnią decyzją, zdenerwowałeś ją. Teraz nam nie odpuści i zasypie lawiną komentarzy.
  Ewakuacja! Natychmiast!

Comments are closed.