Oblicza duchowości – 18.10.2012

Przedostatnia część zapisu wykładu Dolores Cannon z warszawskiego kursu.

Zapis warsztatu ustawień wg.metody Berta Hellingera, który się odbył w ramach II Konwentu Świadomości Fraktalnej. Zajęcia poprowadziła Izabela Kopaniszyn.

52 thoughts on “Oblicza duchowości – 18.10.2012

 1. Bez przesady. Nasze publiczne media księży do studia zapraszają a nawet programy religijne produkują(nawet dla dzieci!) a ty się przejmujesz 2-3 audycjami niszowej sekty u Pana Janusza? Nawet dobrze że się tu pojawili bo teraz wiem by ich unikać

 2. Co do tego złota to sprawa jest opisana dokładnie na stronach, wystarczy poszukać. Ktoś dawał to złoto w dobrej wierze że zostanie ono złożone w Wielkiej Piramidzie Heopsa, a nie że będzie to depozyt czy inwestycja dla zysku. Swoją drogą kiedy Wy maluczcy zrozumicie że złoto to metal o liczbie protonów w jądrze 79 (7+9=>7 ?), i ma wspaniałe właściwości fizykochemiczne. Cały ten nawis społeczno psychologiczny wokół złota to już zasługa takich nierozwiniętych istot. w kosmosie jest cała masa złota, jak zaczniemy eksplorować kosmos, to złoto, diamenty stracą swój wymiar finansowy, bardzo tego oczekuję. A to że akcja ze złotem nie miała finału w piramidzie, to zasługa Egiptu, tamtejszy rząd schował głowę w piasek, swoją drogą może dlatego nie pozwala kopać w tym piasku, bo może przez przypadek ktoś by tą głowę wraz z rozumem odnalazł.

  Popieram jednak każdą dyskusję, dlatego uważam sprawa tego projektu powinna zostać omówiona przy przy najbliższej okazji…

 3. Pozwoliłem sobie kliknąć na zamieszczony link… naprawdę ludzie żal mi was… (mowa o osobach pokroju alter) czy nie macie czasu na rozwój osobisty, na czytanie książek, niekoniecznie o rozwoju duchowym, mogą być horrory – grunt żebyście mieli szczypte adrenaliny jakiej wam brakuje. Są ludzie którzy zarabiają krocie bo znaleźli niszę i skubią klientów ile się da. A wy uczepiliście się biednego Janusza i próbujecie zrobić z niego jakiegoś oszusta czy Bóg wie kogo jeszcze. Człowiek Bogu ducha winien, robi to co go pasjonuje, ma do tego zapał, próbuje w odróżnieniu od wielu z nas zmienić tą szarą rzeczywistość, jestem przekonany że dokłada jeszcze do tego wszystkiego własne (może nawet żony;-) pieniądze, ale wierzy że to KIEDYŚ pozwoli mu uczciwie egzystować… a tu takie ataki… Przypomina mi się historia sprzed 2 tysięcy lat… było podobnie… czyżby potomkowie tamtych żydów nadal próbowali blokować przemiany?

  Panie Januszu, niech Pan będzie silny, najwyraźniej to są próby którymi Bóg musi nas doświadczać by sprawdzić czy jesteśmy gotowi. To jasne że nikt nie jest idealny, takich NIE MA NA TEJ PLANECIE!! wszyscy mamy jakąś drogę do przejścia, by pobrać naukę jaka została dla nas przygotowana.

  Owszem dyskutujmy, ale czyńmy to na poziomie, nie raniąc innych, nie kłamiąc i nie próbując po czyichś plecach wspiąć się o szczebelek wyżej…
  Możesz nie wierzyć w Karmę, ale ona Ciebie i tak dotyczy… bez względu na wyznanie, czyń dobro to dobro powróci co Ciebie, krzywdząc bezmyślnie innych, obrzucając oszczerstwami, czy nawet wytykając winy które zostały odpuszczone, gromadzisz niskie wibracje wokół siebie – wówczas tylko czas dzieli cię od ich materializacji.

 4. do alter: przeczytałem treść z linka ufo-relacji… 🙂 przcież to kpina totalna… dochodzenie i śledztwo nt. „ukrytej” natury Janusza (conajmniej bliźniaczej do Bogusława Bagsika) – oparte na sprzedaży kubków i koszulek… Komuś się system zawiesił? To smutne, że ktoś z mentalem inkwizytora musi się realizować kosztem pozytywnych entuzjastów. „Racjonalne argumenty” Prestissimo są żałosne – sam znam wiele osób, które zakładając działalność wpisują zapobiegawczo jej różne typy, żeby firma miała możliwość najszerszgo działania… saska inkwizycja tego jakoś nie doświadczyła? To dowód? W NTV b. często pojawia się koment, że prowadzący nie utożsamiają się zpoglądami występujących. Niezależność (!) NTV polega na RÓWNYM traktowaniu każdego rozmówcy i udostępnianiu przestrzeni do zaprezentowania poglądów. Szkoda, że coponiektórzy nie pojmują, że istnieją rozwiązania heurystyczne nie 0-1 kowe, i gdyby byli na ktorejkolwiek z Harmonii zobaczyliby wielonurtowość, mozajkę poglądów z wspólnym wektorem a nie SEKTĘ z jakimś nowym Sai Zagórem. Zaglądałem na kanał PrestissimoLIVE na YT ale agresywność z jaką wypowiadał się o innych zniechęciła mnie do jego całkiem ciekawej działalności badawczej. Różnych typów znam z Kępy ale… ech… AVE SAI ZAGÓR !!!!! :)))

 5. Właśnie , żałosne co tam wypisują. Mężczyzna z nickiem prestissimoLIVE z tego forum się reklamuje, że podejmie działania prawne aby udowodnić istnienie obcych, a póki co całą energię życiową wkłada w obelgi, obrażanie i skłócanie ze sobą ludzi. Nagrywa rozmowy, jątrzy , judzi. Zazdrosny jest o popularność? Nie wiem, chyba tak.

  Gdyby skupił się na tym czym się chwali a nie na walce i skłócaniu… sama ucałuję go w stopę , jak udowodni istnienie UFO tymi obiecywanymi na swym forum, działaniami prawnymi. Obiecuję 🙂 !

  Ale nie, on woli obrażać innych i jątrzyć, chyba się pasie tą chorą energią.
  I to fakt, że gdzie się nie pojawi to zaraz afery, to chyba jakiś chorobliwy aferzysta jest 🙁
  Nautilius, Rogala, Kwiecień, teraz Pan Zagórski… wszystkich szkaluje, obraża. Mąci między wszystkimi, skarży jak dwulatek, nakręca wrogość. Fe, nieładnie.

  No wszyscy są be tylko on jeden cacy !!!? Nie dziwne to !!!?

  Miałam się nie wypowiadać w tej kwestii , ale nie wytrzymałam, facet przesiąknięty jest chorobliwą nienawiścią . Zamiast się wziąć do uczciwej pracy, to rozładowuje frustracje, wypisując obrzydlistwa. 🙁 właściwie to mi go nawet żal. Może on po prostu chory jest ?

  Panie Januszu Zagórski, życzę Panu pogody ducha i sto lat dalszych sukcesów w tej niełatwej pracy.
  Myślałam , że w takich alternatywnych środowiskach są sami wspaniali ludzie , ale jak się okazuje bardzo się myliłam.
  Nie chcę współczuć Panu bo to osłabia, powiem tak , J.Tuwim napisał kiedyś fraszkę „Na Endeka” – niezbyt salonowa , ale pasuje jak ulał , jeśli chodzi o to jak powinno się podchodzić do takich zawistnych osobników.

 6. P.S.
  a retoryka zwolenników tego Pana jest pojmowana a raczej wynaturzana, na sposób posła Niesiołowskiego , czyli obrazić tych, którzy śmią myśleć inaczej 🙁

  „oszołomy (..)durne łby” takie mamy zwroty w dyskusji 🙁 , gdzieś nawet padł wyraz na „skur…” , w innych tematach we wpisach. Nie wiem , ale to jest Towarzystwo Wzajemnej Frustracji. Tyle lat cywilizacji a oni nadal z maczugami zamiast argumentów, no tzw. kibole , przepraszam uprzejmie mają kulturę o niebo lepszą.

 7. Towarzystwo wzajemnej Frustracji… 🙂 alter skoro argumenty merytoryczne, kulturalnie podane do ciebie nie trafiają to ci powiem w skrócie:
  SSIJ PACHĘ !!!!

 8. ArDoR widocznie alterowi nie chodzi o to o co NAM chodzi, o co chodzi tez chyba panu Januszowi. tak wiec nie ma sie co dziwić- po prostu odzywa sie ciemna moc….

  też bym bardzo chetnie posluchal audycji o projekcie Cheops. Widzialem na jutubie z 2002 roku (czy jakos tak) odcinek Nie do Wiary z L. Lobos i temat wtedy wydawal sie ciekawy.
  Obecnie, jakies 2 mc temu przewertowalem internet, ale z tego co widzę to ta Pani nie ma dziś najlepszej prasy, a zarzuty jakie są czynione pod jej adresem wydają sie miec jakaś racje bytu. Przeciez Pani Lucyna to jedna z osob, ktora straszyla i straszy (zdaje sie) wielką katastrofą w 2012 roku- zastanawia wobec tego czyms są istoty, ktore przekazują jej takie informacje, które słuzą wzbudzaniu strachu….

 9. Ja się tylko zastanawiam , co tu robią , tacy ludzie , jak alter, jeśli nie podoba się tematyka , jaką się zajmujemy , to wynocha z forum.
  Jeśli , to próby dyskredytacji , ataku na zamówienie, jakiś czynników powinowatych z tzw władzą, to tym bardziej , nie uda się to, w tym środowisku, w dużym stopniu odpornym na manipulację.
  Alter idź, ty stąd człowieku, poszukaj sobie , na swoim poziomie towarzystwa, tu nie znajdziesz, żadnego zrozumienia dla swojego nieprzytomnego bełkotu.

 10. Wolność słowa i wyrażania go jest wspaniała… możesz mówić co chcesz i o kim chcesz, nie ponosząc za to odpowiedzialności… pozostaje tylko wierzyć że osoby na których to się skupi, będą miały siłe to wytrzymać i działać dalej… przykładów można mnożyć dziesiątki… najbardziej spektakularny przykład Optimusa i Romana Kluski ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kluska ) który po całej aferze z jego osobą zajął się chodowlą owiec…
  Może oponenci widzieli by Janusza Zagórskiego w takiej właśnie roli…
  a może należało by po nitce do kłębka spróbować dotrzeć do mocodawców osób które tak beztrosko ciskają tutaj błotem.
  Czy aby nie okaże się że jakaś agenda której tutaj wspólnie próbujemy pokrzyżować szyki, broni swoich krociowych zysków, atakując właśnie… no bo trudno jest mi uwierzyć że tak bezinteresownie traca czas, w trosce o nasze wspólne dobro które przecież od dawna leży na dnie szuflad kilku korporacji, decydujących o tym co jest dla nas lepsze w ich mniemaniu.

  Dziękuję wam tropiciele za waszą cieżką pracę w celu wykrywania tych ździebeł w cudzym oku, a uważajcie przy tym by głowy nie potłuc o te belki które wam przesłaniają obraz faktów o których tutaj na łamach NTV1 rozprawiamy.

 11. A ja się pytam , czemu mój dłuuuugi , kulturalny post jest moderowany i go „ni ma” 🙁 ???
  Jest tu ktoś z obsługi forum, żeby mi odpowiedzieć?
  Czuję się 😀 jak internowany w latach … 😀 zabrali mi bibułę i nie pozwalają się wypowiadać na NTV 😀

 12. Może chłopaki z ufo-relacji podjęli misję ratunkową, wierząc, że zagubione owieczki są prowadzone przez podstępnego chciwca… zatem reprezentowali by jednak jasną stonę mocy, opartą na szlachetnych przesłankach, tylko za małym materiale badawczym. Za to naleźy się chłopakom piątka. 🙂
  Niestety, ataki opierają się na wyobrażeniach i projekcjach nt. NTVowskiej społeczności a nie na empirii, zatem strasznie słabo wypadają w kontekście głoszonego „RACJONALIZMU”…
  No ale skoro ktoś się czuje na tyle mocny, by bez rozmowy, uczestnictwa
  w iwencie, publicznie oskarżać i wydawać werdykty, to chyba rzeczywiście
  jakaś „wyższa” liga 😉
  szapoba alter …

 13. Tylko , że dla tego towarzystwa wszyscy są be, a oni jedni są cacy. Mają jedyną rację i są najmądrzejsi. Mnie to pachnie arogancją.
  Ten Pan miast się czymś wykazać, przoduje w intrygach.
  Nie jest to dziwne?

  On nie szuka UFO tylko afer i kłótni.

 14. Nawet dobrze że sprawa wyszła na światło dzienne…(chociaż wielu z nas ją znało już wcześniej i miało pretensje do Egiptu że nie zakończyła się powodzeniem) bo będzie okazja ją ostatecznie wyjaśnić i rozładować mentalne chmury które się zebrały.

  Są osoby które nie znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie rozwoju, mają niskie wibracje i ich podświadomość zaciekle broni stanu w którym się znajdują. To ich lęki walczą o przetrwanie, o życie…
  To jest powód torpedowania projektów które mają podnieść wibracje ogółu, nie boje się użyć określenia całej planety… niskie wibracje walczą więc o przetrwanie. Podejdzmy z szacunkiem do osób które są wyrazicielem tych niskich wibracji, my kiedyś też tam byliśmy… też było cieżko się wyzwolić.

  Teraz jednak od naszego zachowania zależeć będzie, czy Ci bracia mniejsi zaufają naszej postawie i przekazowi jaki mamy dla nich, nie zniżajmy się do ich poziomu, przejdzmy tą próbę z miłością w sercu i litością dla błądzących.

 15. Drogi Januszu !
  Im wiecej wrogow tym bardziej mozesz byc pewien ze jestes na wlasciwej drodze . Ciemne sily nie moga pozostac na to obojetne . Jest to jedyna telewizja ktora uczy .
  Pozdrawiam Jan Rutkowski .

 16. ArDoR – piękna odezwa i synchroniczna 16:16 😉
  PrestissimoLIVE & alter :
  i tak Was kochamy
  zatem zamiast marudzić zajmijcie się walką z kimś naprawdę konkretnym
  nastawcie kamerkę na niebo za dnia i pofilmujcie trochę opryski na przykład…

 17. Czy Alter ma jakieś imię i nazwisko?
  przejrzałam jego stronę (jest tak nawiedzony, że mało który fanatyk religijny mu dorówna), chłopiec ma klapki na oczach, nie słucha żadnych argumentów. Ma swoją tezę i uważa że jest nieomylny, a przy tym niezwykle inteligentny i niesamowicie przebiegły: o Zagórski zarabia zyli zgroza i hańba.
  Ponadto na jego stronie ciągle wyskakuje reklama „czegoś tam”. Czyżby sam założył stronę aby zarabiać?!. Co za mętna postać z tego altera.

 18. „Z tego morał się wywodzi dla wielu,
  nie protestuj, gdy sam smrodzisz,
  śmierdzielu. ”
  – cytat z Tuwima

  Błogosławiony ten, co nie mając nic mądrego do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

 19. Każdy umysł oddmienny od umusłu altera jest doskonały.
  Proponuję Wszystkim zaprzestać dialogów z alter.
  (zaznaczam z treściami publikowanymi na tej stronie nie zgadzam się w 95%)

 20. Ustawienia metodą Berta Hellingera są rewelacyjne, potwierdzam. Miałam okazję brać udział jako tzw. aktywny obserwator. Coś fantastycznego, temu kto czegoś takiego nie przeżył, trudno zrozumieć a i mnie trudno to wytłumaczyć, ale u uczestników ustawianych, faktycznie rozwiązują się problemy – jak za dotknięciem różdżki, nie wszystkie od pierwszego razu.Choć zdarza się i tak, że od tzw.kopa puszcza. To działa, potwierdzam z obserwacji własnych. Znam przypadek ustąpienia astmy.

 21. alter ma kłopoty z kulturalnym dialogiem, umie tylko obrażać , jątrzyć. Świetny z niego wysłannik do przekonania ludzi do jakichś tam poglądów, nie ma co 😀 .
  Myślę, że faktycznie trzeba go obejść szerokim łukiem i nie dyskutować z nim . Trola trzeba zignorować 🙂 masz rację joankaa.

 22. Panie Januszu to co Pan robi jest wspaniale, A pana cieply glos pobudza wyobaznie, Dziekuje, I prosze nie zwracac uwagi na glupie wypowiedzi ciemniakow, ktorzy to robia specjalnie , bo sie nudza,

 23. Skundlone obszczymurki nie nadają się nawet do szczekania na pociągi, mimo to pozwalają sobie na odszczekiwanie i obsikiwanie wszystkiego co popadnie. Przydałby się hycel na tą zarazę, w postaci moderatora.

 24. Jaki Sawiak ? Nie jestem żadnym Sawiakiem , roi ci się w głowie całkowicie, jak na prawdziwego oszołoma przystało.

 25. allterrrr a czy na tej stronie jest film ktory pokazuje jak wygladasz chciala bym poznac osobe ktora sie tak troszczy i probuje otworzyc nam oczy.allterrrr jesli nie masz jeszcze filmu o sobie to jak najszybciej nagraj i oczywiscie przedstaw sie na nim jako allterrrr zebysmy wiedzieli ze ten „wspanialy „czlowiek to ty ,eee pisanie nic nie daje najlepiej pokaz sie ,no i powiedz nam skad jestes ,ile masz lat,jak ty zarabiasz na swoje utrzymanie….na pewno nie masz nic do ukrycia ,Z a g ó r s k i sie pokazal

 26. karolina: jest wysoce prawdopodobne że osoba kryjąca się pod nickiem alter to właściciel kanału na youtube: prestissimoLIVE
  Na pierwszy rzut oka wydaje się być sympatyczną i dość konkretną osobą, która nie rzuca słów na wiatr a jedynie wodzi wzrokiem po widnokręgu szukając UFO.
  Obejrzałem kilka jego filmów i nie znajduję w nich choćby ukrytych pobudek do napaści jaką przypuścił na NTV i społeczność tutaj zgromadzoną. ale brak tam świerzych materiałów…
  Wydaje się że podtekst finansowy jaki się przewija w tej sprawie, może być wskazówką która naprowadzi nas na źródło jego frustracji, negacji dla innych (może nawet jemu podobnych).
  Kryzys zmienia nie tylko naszą gospodarkę ale i psychikę ludzi… warto o tym pamiętać pochylając się indywidualnie nad każdym takim przypadkiem.
  Proponuję więc, wiedząc jak alter wygląda, wysłać Światło w jego stronę prosząc o uzdrowienie dla niego…
  Ja mu wybaczyłem to jak mnie nazwał, pisząc ogólnie o nas wszystkich – sympatykach NTV…

 27. allterrrr napisal ” Tekst nie do takich jak wy jest kierowany tylko do tych co umieją myśleć.”.allterrrr kiedy sie ujawnisz myślacy ludzie chca cie zobaczyc 🙂

 28. alter czy jak tam sie zwiesz psi wytrysku,stolcu ludzki na konskim chooju do chrztu podawany lbie.Badz mezczyzna odwiedz Janusza Zagurskiego i mu to powiedz w oczy a nie sposzczasz sie tu onanisto forumowy.Powinienes sobie kobiete znalezc bo ci plemniki wala na mozg,ale jak znajdziesz bedac shemale’em z dyndajacym kolo dziurki ptakiem.Powninienes uwazac bo wbrew pozorom internet nie jest medium anonimowym,moze ktos sprawdzic twoje ip,zapuka do twoich drzwi zaloga G zgwalca cie w odbyt jak ostatniego cwela i tyle bedzie z twojego obrazania ludzi.Homosiu.

 29. Alterrrr vel prestissimoLIVE (Prostamol lub Fryzjer dla wtajemniczonych) dzialajacy pod masa innych loginow, nazywa sie Tomasz Sidor, zamiszkaly w Warszawie.
  Jesli Tomeczek dziala i atakuje ludzi ad persona, powinien stanac z otwarta przylbica i podac swoje dane w otwartej dyskusji(czego nie robi…prawdopodobnie ze strachu lub obawy przed kompromitacja).

  Stary sfrustrowany fryzjer biegajacy z lornetka, nagrywajacy rozmowy bez zgody i upublicznajacy je(lamie tym prawo obowiazujace w IIIRP) , oczerniajacy i pomawiajcy ludzi, czesto na bazie wlasnych urojen i domyslow.
  Poza pluciem, oczernianiem ludzi i okazjonalnym lataniem z lornetka, sfrustrowany fryzjer Tomeczek lubi pojezdzic sobie czasem na motorku i ekscytowac sie uzywanymi samochodami pewnej marki z USA(bynajmniej nie klasycznymi tylko szrutem na podmiejskie zakupy).

  Jego profil na Bloggerze:
  http://www.blogger.com/profile/06351987795296669182

  Strona Prostamola vel Fryzjera:
  http://www.ufo-relacje.pl/

  Kanal prestissimoLIVE na YT, gdzie mozecie zobaczyc szalenca z zbyt ciasnymi szelkami w akcji:
  http://www.youtube.com/user/prestissimoLIVE

  Czy prestissimoLIVE jest w stanie wyjasnic reklamy na swojej stronie(z ktorych jak mniemam czerpie zyski) oraz udowodnic rozliczenie sie z Urzedem Skarbowym z dochodow osiagnietych ta droga, czy tez Tomasz Sidor vel prestissimoLIVE uzyskuje dochody lamiac obowiazujace prawo, czy tez zainteresowani powinni skierowac to pytanie do Urzedu Skarbowego?

  Dla zainteresowanych w przypadku braku odpowiedzi ze strony Alterrrr vel prestissimoLIVE:
  http://www.is.waw.pl/Index.htm?office=34
  I-szy US Wawa.

  Alterrrr vel prestissimoLIVE vel Prostamol vel Fryzjer najwyrazniej zapomnial ze kto mieczem…

 30. „Tekst nie do takich jak wy jest kierowany tylko do tych co umieją myśleć”
  A pod spodem:
  „Do wszystkich czubów…”

  Czyli alter ma za głupków nawet tych myślących! 😀 Mówiłem że to świr

 31. Ten caly Alter to osobnik dzialajacy jako prestissimoLIVE(dla wtajemniczonych Prostamol vel Fryzjer), czesto uzywajacy innych nickow w celu trolowania.

  Stara spocona pierdola latajaca po polu z lornetka, wylewajacy morza jadu w internecie.
  Tutaj mozecie zobaczyc ufo-dewianta:
  http://www.youtube.com/user/prestissimoLIVE

  Prowadzi oblakancze forum gdzie mozemy znalezc teksty tupu:
  „Kwiecień klęknął przede mną i błagał bym mu dał obciągnąć na co ja odpowiedziałem głupia łysa pało a co Sawiaka ptaszek ci się znudził? Po czym Kwiecień dostał kopa w jajca kiedy się nie spodziewał i skulony jak pies powlókł się w bliżej nieokreślonym kierunku. ”
  Tym razem bije w D. Kwietnia na poziomie doskonale obrazujacym psychike prestissimoLIVE.

  Podstarzaly fryzjer z Warszawy, nagrywa rozmowy i upublicznia je bez zezwolenia, lamiac obowiazujace prawo. W wolnym czasie lata z lornetka, jezdzi na motorku i reklamuje amerykanskie uzywane samochody pewnej marki(brales za to kase?).

  PrestissimoLIVE vel Alter, wyjasnij reklamy na swoim forum oraz przedstaw czy rozliczyles sie z Urzedem Skarbnowym z uzyskanych w ten sposob dochodow.

  Czy to pytanie nalezy skierowac do warszawskiej skarbowki?

 32. Dodam ze jego forum to onanistyczna jaskinia chorego narcyza, gdzie kazdy tekst nie po mysli prestissimoLIVE nie ma racji bytu, osobnik rozmawia z soba samym kadzac sobie i poza nim pozwala na pisanie kilku swoim klakiera.

  Kilka przykladow z opisow filmow zamieszczonych na kanale ufo-dewianta:
  „Co za idiotka i zajebana debilka. A ludzie idioci wierzą w te pierdolone brednie i bzdury”
  „film do dupy źle zrobiony przez przygłupa z forum infra…”
  „co za debile kurwa no. nawet wyłaczyli komentarze i oceny bo chyba…”
  „kolejny idiota z FN”

  Moze jakas zbiorka na tabletki dla Prostamola?
  Na poczatek Prozac i kaftan bezpieczenstwa.

 33. Jeszcze wiecej ‚ufo-dewiacji’ niezwykle ciekawej postaci prestissimoLIVE vel Alter(r/rr) vel nagła holera vel wilkolakowampiropies vel jarecki vel Prostamol itd.

  prestissimoLIVE zaszalal na czacie, frustrat smieci i spamuje gdzie tylko sie da, mnozac nicki aby eksponowac swoje kolejne domniemamnia z uporem godnym maniaka:
  „9:38 Do wszystkich czubów od uduchowionego rozwoju umysłowych dewiacji wyższych gęstości żrecie papkę podawaną wam w sekciarskiej okrasie przez starego działacza komunistycznych struktur. Przypominam, że: J a n u s z Z a g ó r s k i to niewątpliwie promotor sekty „projekt Cheops” która wyłudzała od ludzi pieniądze i złoto pod pretekstem zbawienia świata. Jest wiec niemal pewne, że JZ miał z tego profit w zamian za propagowanie te”

  http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?id=634

  Tu Prostamol niczym Breivik publikuje swoja para-gornolotne manifest, wspanialy przyklad afirmacji, usprawiesliwiajac w nim przed samym soba(wylaczyl mozliwosc komentowania) swoja maniakalna misje:
  http://www.youtube.com/watch?v=RUyUbPC1M7Y&feature=player_embedded

  Zestawcie to z ciagla agresja, przeklenstwami, bluzgami i manipulacyjnymi domniemaniami na jego forum i kanale YT, nastepnie sprawdzcie co o tym pisze Leksykon Psychiatrii.

  Z drugiej strony-jest klaun, jest impreza.
  🙂

 34. Ale zabawa, toż ten prestissimoLIVE to jakiś absolutny czub i dewiant. Dlaczego nie jest leczony w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym w Tworkach pod Warszawą. On wszystkich ludzi nienawidzi, a to mu Zagórski przeszkadza, a to Kwiecień jest be. Na blogu Dariusza Kwietnia piszą o dewiancie prestissimoLIVE, że on jakieś niecne praktyki seksualne homo-sado-maso chciał uprawiać z Kwietniem i jego kolegami, do ludzi się dobierał, jakieś groby chciał profanować.

  Teraz się czepia Zagórskiego. Pewnie Janusz Zagórski mu się spodobał bo w końcu, to przystojny facet, ale niestety nie chciał się zgodzić na jakiś perwersyjny sex z prestissimoLIVE ,więc dewiant zabrał się za szkalowanie Zagórskiego.

  prestissimoLIVE to dewiant w najczystszej postaci.

 35. czy oprócz tego psychicznie chorego osobnika , jest ktoś kto może napisać coś mądrego i konstruktywnego!!!
  A temu maniakowi sekt dedykuję to powiedzenie: „kto sieje wiatr , zbiera burze”

 36. Trochę mam wrażenie, że słabo zdaliśmy test z reagowania na problemy.
  wychodzi jakiś czestmir – rzucak kilka słabych tekstów i uzyskuje to co zamierzał.
  Prestissimo robi to od siebie, ale mogą pojawić się zawodowi krętacze.
  Zatem w zasadzie po buddyjsku możemy podziękować Mu za test i wykazanie
  słabego punktu. Ludzie Nowej Ery, wyżej wibrujący etc. nie mogą mieć tak cienkiej
  skórki, by z byle powodu powracać do niskich wibracji i reagować agresją
  i obelgami. Czym to się różni od mainstreamowej polityki?
  Nie bądżmy szalikowcami dla żadnej idei.
  Myślę, że Janusz akurat tego wcale nie potrzebuje.
  Choć na pewno „gorące wsparcie” jakoś Go pokrzepiło 😉
  FORCE WITH YA !!!!
  Co do Altera…
  Jak ktoś jest czestmirem to już po prpstu jego problem.
  Taka karma…

 37. Zachęcona przez casilda dzielę się tekstem na temat „Ustawień rodzinnych”
  w ogólnym spojrzeniu.

  Ustawienia rodzinne metodą Hellingera

  „Ustawienia rodzinne ” nie są tajemnicą, tworzą pole współuczestniczenia Wszystkiego z Całością. Jak szron na drzewach, tak człowieczeństwo oszronione jest formą : „chcę”, „mieć”, i wszelkimi pragnieniami zwielokrotnionymi przez wieki. Zasada jeden za wszystkich spełnia pewien rytuał wygładzania zaszłości jeśli było by to przyjmowane Świętą Myślą, drogocennym zrozumieniem i mową serca. W ten proces wklejony jest zakaz poszerzania zadań na cele wzniosłe a skierowany na konsumpcyjne i ten rodzaj niesie zgorzknienia w Celach Wyższych w Woli Bożej. To, co wprowadzone jest w rytuały zgłaszających się jest pestką, którą łapczywie chłoną i wymazują pewnego rodzaju rozpoznany brud a potem odchodzą nie czyniąc nowej fazy wzrastania w świecie ducha.
  Nie zawsze proces, który rozwija Prowadzący, napełnia serca korzyścią, gdyż ukryty i ubrany w tajemniczość nie wynurza czystej fazy duchowego wzrastania, staje się minimalnym okienkiem zasnutym po pewnym czasie smugą zapomnienia. Rozpoczęty proces należy kontynuować, prosić o przebaczenie, zanurzać w miłosierdzie Boże, emanować miłością.
  Prowadzący idą na skróty po śladach nauczycieli. Nie traktują dostęp jako błogosławieństwo, zatem wielu błądzi – swoim własnym sumptem prowadząc szkolenia.

  Cała metoda zamyka klamrą winowajcy – przeszłość, odcina ją od „Bogu ducha winnego” egzystującego tu i teraz osobnika – tak można nazwać językiem Hellingera człowieka – świątynię Boga, co w mniemaniu twórcy metody odbiega od kształtu jego pojmowania.
  25-letni staż Hellingera, jako duchownego w zakonie, nie ukształtował duszy na poziomie : Jestem w Bogu a Bóg jest we mnie, on ciągle w stażu trwa, wynikiem tego jest poszukiwaczem skarbów duchowych na wzór Zulusów w poszukiwaniu układów rodzinnych korzystnych w rozwoju człowieka jako jednostki, co nie współgra z Planem Bożym, gdyż każdy człowiek- Świadomość to obraz Boga, to stworzony na wzór i podobieństwo Boże „Obraz Boga na ziemi”, to przez ten „Obraz” Bóg Stworzyciel swą Boską Naturą emanuje w rozległe połacie „przed” i „po” stworzonego na wzór i podobieństwo swoje.

  Ustawienia rodzinne traktowane są jak „przedstawienia”, ktoś kogoś dotknie, ktoś coś wypowie i regułka „załatwia wszystko”, są to zaklęcia na poziomie tu i teraz przenikające w umysł uczestników a naruszające spokój „poprzedników”. Aby taki manewr mógł nastąpić o jaki zabiegają twórcy UR , dojść musi do zamknięcia w sensie dogłębnego rozpoznania i przebaczenia, zadośćuczynienia i przebłagania za winy tych, co odeszli, jak i tych którzy tu i teraz żyją a nie uczestniczą fizycznie w rozpoznawaniu. To jest ogrom w Majestacie Bożym poruszanych Praw. Tylko Duch Św. wyostrzyć może wgląd na ten rodzaj badania systemów, które ujawnione zostały przez Zwodzicieli, podpatrzone i wychwycone przebiegłością od Zulusów z ich kultury pradziejów, i objęte tajemnicą tych Zwodzicieli .

  Zulusowski program przodków wkomponowany został bez zastrzeżeń w świat chrześcijańskiej ścieżki i wyeksponowany, jako pychą stworzony program inicjacji, w nowy nurt pojmowania współzależności wszech dziejów, gdyż zamysłem swym porusza szeregi przodków nie dając w zamian nic. Ten program i wiele innych z nim związanych wkraczających w inżynierię Boską – są szatańską podpowiedzią ingerowania w zbawczą strukturę Męki i Krwi Jezusa Chrystusa. Zamysł tworzenia nadludzi upadnie, gdyż to, co człowiek tworzy Myśl Boża kontroluje.
  Człowiek nie jest fantomem na którym ćwiczyć można, jest żywą Istotą bliską Bogu i w Bogu przez sam fakt „Żyć-Być”. Fałszywym stwierdzeniem zda się podpowiedź, iż ponaglając pewne wyuczone formy gwałtu na psychice można osiągnąć upatrzone rezultaty. Ci, którzy tak czynią, nie mając zakotwiczenia w Jam Jest Bóg we mnie, podejmują samobójczą transparencję i podążają na krótki czas wzlotu w upatrzony, ich okiem widziany, system łask, lecz nie łudźmy się, ten system jeśli nie podeprze Wola Boża nie osiągnie spodziewanych rezultatów podpowiadanych przez uczniów Hellingera.
  W Bożym planie te ćwiczenia są manipulacją złego ducha podszywającego się w kliniczny aspekt struktur Inżynierii Bożej.
  Fascynacja i głęboki stan uśpienia na zasadzie : im głębiej tym lepiej wyswobadza poniekąd formę delektowania się metodą ulepszania w Boskość. Są to struktury „pędu na oślep” nie mające nic wspólnego z zajęciem stanowiska w Świetle Chrystusa, bo dopiero ten aspekt przemienić jest w stanie duszę i rozum delikwenta. Jeśli przenika Struktura Boskości, przenika również fizyczne ciało Światłością Chrystusa.
  Każdy powinien poznawać te dylematy ku wyostrzeniu wglądu w siebie jako duchową matrycę Jezusa Chrystusa, aby rozpoznać : Jestem w Bogu a Bóg jest we mnie.

  Mój – twój – jej – jego proces podejmowania tych problematycznych skłonności ulepszania tego, co doskonałe, sprawia, że Impuls Świetlny przenika nie w stronę wzrostu duchowego, lecz udoskonala kanał „Żyć-Być” nie pozwalając w danym, w Bogu zapisanym czasie na dojrzewanie duszy od poczęcia po zgon w drodze, którą wybrała . Pamięć komórkowa i Macierzysty Krzew Miłości tkwi w Sercu Dziewiczym, czyli w Niewieście, którą Bóg obrał w momencie stworzenia, w momencie: Niech się stanie za Matkę ludzkości.
  Macierzysty Krzew Miłości nie gaśnie i nie wygasł i poprawek nie oczekuje, jest Pełnią Miłości, Mądrości i Mocy w Naczelnym Projekcie Stwórcy. Każde poprawianie – to poprawki w zilustrowanym fantomie stworzonym przez zasiedlenie czasowe ludzkości na Ziemi, który w czasie Bogu znanym, a dziś głośno zapowiadanym, pryśnie jak bańka mydlana i objawi się Chrystus w każdej duszy, umyśle, każdy człowiek rozpozna swą więź z Bogiem w sobie i nie na podstawie poprawek naniesionych formą ćwiczeń, lecz przez Miłość i Miłosierdzie ukazane. Zatem, jeśli dane było komukolwiek uczestniczyć po stronie ćwiczeń, to tu otrzymuje wgląd w faktyczny, czysty ze wszech miar potencjał Mocy, Mądrości i Miłości ku rozpoznaniu.
  Nie jest w stanie człowiek, jako Byt, jako grzeszny w swej istocie, choć ukochany przez Boga, poprawić Słodką, Boską Inżynierię Stwórcy. To, co wpisał – pozostanie i do Niego wróci. Zabiegi podpowiadane i wykonywane są nie w głębokich warstwach Być w Bogu a Bóg jest we mnie i na nich, lecz na fantomie , który Stwórca, przewidując, stworzył.
  Zatem, jeśli ten rodzaj wpisów dokonywać jest Wam dane, to nie ku ulepszaniu tego, co jest doskonałe doskonałością Boga, lecz ku zamyśleniu : Kim Jestem ?, i czy rozpoznając Obecność Boga w sobie, Jestem , żyjąc tu i teraz, powołany do zadań konstruktywnych na polu doświadczania systematycznego przyspieszania nośnych promieni, jeśli mój stan ducha zatrzymania tworzy, może właśnie jest to symptom ku zachowaniu swej boskości w nienaruszonym stanie jako : Jestem w Bogu a Bóg jest we mnie.

  To, co zmieniane jest formą ćwiczeń, to dokonuje się na matrycy umysłu, nie dotyczy duchowej przemiany. Te ćwiczenia muszą iść w parze z szeroko pojętym rozwojem duchowym, nie tylko stroną ilustracji zapisów systemu Być-Żyć.
  Niechaj ten objaśniający tekst Światłem Chrystusa zlany wypoleruje w nas ” Być w Bogu jak Bóg we mnie jest”.

 38. aid – dziękuję Ci, za zwrócenie mi uwagi na mój problem, moja pięte achillesową, no i przede wszystkim DZIĘKUJĘ CI za podrzucenie słowa Czestmir 🙂 , które od dziś , będzie mi towarzyszyć w celach czestmirowo – rozpoznawczo – badawczych 😉
  Ja do tej pory, używałam słowa Homolki ( był taki czeski serial 🙂 ) . No ale Czestmir , podbił moje serce i awansem przeszedł na pozycję lidera.

  Masz rację, może to nawet w celach szkoleniowych pojawiają się tu takie czerstwe trole, a my egzamin oblewamy, bo rezonujemy z nimi grzecznie i papusiają energię jak chcą.

 39. AD hoc Dolores coś tam
  Tak wcielali się za długo już jako mężczyźni (teraz chcą być kobietami lol))))) i teraz penetrują swe jelita a system wie to i wspomaga ich rozpowszechnianiem w przyrodzie substancji typu bisfenol-A.

 40. sivuple Ado 😉

  odpalę Ci czestmira za free 🙂

  fajnie, że też to wychwyciłaś. cała checa w naszym ego. przywiązanie budzi agresję.
  gresja odbiera rozum, otumania i odbiera zdolność widzenia „przeciwnika” jako istoty ludzkiej. skoro wszyscy jesteśmy Buddami, tylko nieurzeczywisnionymi przez zasłony umysłu, lub też sząstkami Boga posiadającymi jego pierwiastek, jak możemy się w tym nie rozpoznawać? może zamiast komuś nawrzucać – lepiej pomóc mu zdjąć zasłonę z umysłu.

 41. osobami pobudzonymi emocjonalnie łatwo sterować.
  łatwo przenosić ich agresję w wytyczone rejony.
  może dlatego elity są złe na bierny opór społeczeństwa.
  nie mają pretekstu do wprowadzenia przygotowanych represji.

  jak na środowisko Wolnych Ludzi b. mało mamy szcunku
  do innych (niżej wibrujących – więc potrzebujących wsparcia – podniesienia wibracji)

  schodzenie z powodu urażonego ego do poziomu okładania się bluzgami jest na rękę
  ciemnej strony. b. łatwo w ten sposób gasić budzące się światła.

  jeszcze te, wycieczki homoseksualne.
  co to ma wspólnego z tematem?
  bezinteresowna, uniwersalna miłość, duchowość ble ble ble, ale nie dla ciot?
  co mnie obchodzi, co jakiś Fredek z Mietkiem robią na chacie?
  skoro się tak inkarnowali tzn, że Absolut wie lepiej, to ich ścieżka… nie wnikam.
  jak mamy zbudować nową cywilizację, skoro tyle niechęci jest na najniższych poziomach?

  uwalniajmy się od wewnętrznych czestmirów…
  taka prośba !!! 😉

Comments are closed.