Oblicza Duchowości – 19.02.2015

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Madlen Namro o matrixie, deprogramowaniu umysłu i…. białym króliku.


W tej audycji poznajemy przypadek niezwykłego uzdrowienia pani Zofii Dagi, która uległa wypadkowi samochodowemu…


W tym odcinku trochę nowości oraz odpowiedzi na korespondencję od widzów.

113 thoughts on “Oblicza Duchowości – 19.02.2015

 1. Miałam tu już więcej nie pisać ale zostanę jeszcze małą chwileczkę, bo …. no właśnie…
  Serdlow to, po pierwsze.

  Nikogo nie odkoduje … bo sam jest zakodowany , nie może nie potrafi siebie odkodować , może przekodować innych na swój program i nic wiece.
  Może dla kogoś być t odkodowaniem z jego starego programu , ale jest mu odkodowywany nowy w którym jest Swedlow i nic więcej.

  Każdy T-bar wkodowany w podświadomość to dokładnie włączenie sobie mentalnego pasmo odbioru w danej symbolice religijnej. Nic innego jak podpięcie stacji nadawanie w zakresie ‚srebrnych fal astralnych” ograniczonego dostępu przez zamkniecie srebrną pozioma nieskończoności, która jest WYZNACZNIKIEM FAL STACJI NADAWANIA.
  Natomiast nasz sławetny fiolet … co tu dużo pisać nie przez przypadek używany jest w ceremoniach pochówkowych…. a przecież wiadomo że świadomość towarzyszy ciał i jeszcze długo zostaje przy nim w okresie snu pośmiertnego… zatem czemu to służy… proponuję poczytać o wpływie fal , wibracji fioletu na nasz mózg i świadomość. Nie są pozytywne, służą do manipulacji i utrzymywania fałszywych obrazów, są blokada..

  Prawdziwe rozkodowanie narzuconych kodów polega TYLKO I WYŁĄCZNIE na użyciu odpowiedniego dźwięku od blokującego połączenia między stanami psychicznymi…. Otóż właściwej wibracji dźwiękowej , która była i jest używana jako kod blokujący…. I nic więcej!

  Zasada kodowania to wibracje dźwiękowe między …. falami mózgowymi , gdyby Swerdlow je znał i mógł się sam odkodować to by to zrobił już dawno. a tak to może tylko mówić i usiłować… a tak naprawdę według swojego zakodowania kodować innych.

  „Poziomy Monarch Programowanie

  Poziomy Monarch Programowanie identyfikacji „funkcje” niewolnika i są nazwane po Elektroencefalografia (EEG) fal mózgowych z nimi związanych.

  Rodzaje fal mózgowych w EEG

  Rodzaje fal mózgowych w EEG
  Uważany za „ogólne” lub zwykłym programowaniu, ALPHA jest w osobowości kontroli bazy. Charakteryzuje się bardzo wyraźnego zatrzymywania pamięci, a także znacznie zwiększoną wytrzymałość fizyczną i ostrości widzenia. Programowanie odbywa się za pośrednictwem Alpha świadomie podział osobowości ofiar, które w istocie powoduje lewy-prawy mózg podział mózgu, pozwalając na zaprogramowany zjednoczenia lewicy i prawicy poprzez stymulację szlaku neuron.

  BETA jest dalej „seksualnych” programowania (niewolników). To programowanie eliminuje wszystkie wyuczone przekonania moralne i stymuluje prymitywny instynkt, pozbawiony zahamowań. „Kot” zmienia może wyjść na tym poziomie. Znany jako programowania Kitten, że jest to najbardziej widoczne rodzaj programowania, jak niektórzy sławnych kobiet, modelki, aktorki i piosenkarki zostały poddane tego rodzaju programów. W kulturze popularnej, odzież z nadrukami kotów często oznaczają programowanie Kitten.

  DELTA jest znany jako „zabójcy” programowania i został pierwotnie opracowany do szkolenia agentów specjalnych i żołnierzy elitarnych (czyli Delta Force, First Battalion, Mossad ziemi, etc.) w tajnych operacjach. Optymalna moc nadnerczy i kontrolowana agresja jest oczywiste. Przedmioty są pozbawione strachu i bardzo systematyczna w wykonywaniu ich zadania. Autodestrukcji lub instrukcje samobójcze są przekładane w na tym poziomie.

  THETA -. Uważany do „psychicznego” programowania Bloodliners (tych pochodzących z wielopokoleniowych rodzin satanistycznych) wyraźnie preferowała wykazują większą skłonność do posiadania zdolności telepatyczne, niż nad nie bloodliners. Ze względu na swoje oczywistych ograniczeń, jednak różne formy elektronicznych systemów kontroli umysłu zostały opracowane i wprowadzone, czyli człowieka urządzeń telemetrycznych (bio-medyczne implanty mózgowe), lasery reżyserii-energetyczne pomocą mikrofal i / lub Electromagnetics. Istnieją doniesienia, są one stosowane w połączeniu z wysoko rozwiniętych komputerów i wyrafinowane systemy nawigacji satelitarnej. [13. Patton, op. cit.]”

  Trzeba znać sekwencje fal przejściowych , które jak w muzyce są schodkiem miedzy gamą . Ta wibracja MUSI być w CZŁOWIEKU , który dokonuje odkodowania, Swerdlow jej nie ma .. Koniec dyskusji o nim. Bo zaraz będę obciążona jakimiś dygresjami że się go boję… albo co jeszcze….

  To było jedno, a drugie to info niby z Chabad Lubowicz o zidentyfikowaniu mesjasza…. bzdura totalna. Nie ma nic takiego na ich stronie. i nie ma opcji żeby to wyszło na jaw gdyby było sekretną tajemnicą!!!O nie!!!!
  Jest to szokujące info do zatrzymania uwagi ludzi z typu socjotechnika , bo za takimi i podobnymi manipulacjami blokującymi ludzi jest COŚ…. co ma się wydarzyć nie za kilka , czy kilkadziesiąt lat a w przeciągu najwyżej tygodni lub miesięcy kilku! Ma nas zaskoczyć i jak bezradne stado baranów przejąć. Psychologiczny podstęp działający na podświadomość. Przekieruje naszą uwagę na zakodowane sektory odbioru T- bar… odbioru przez nie informacji.

  To bardzo , ale to bardzo rozciągnięty program przejęcia LUDZKIEJ świadomości.. w przestrzeni dla każdego coś innego…. dla Żydów zagrożenie Arabami. Dla nas zagrożenie Żydami, dla wyznawców religijnych ich przeciwnikami , politycznych ich sąsiadami , społecznie wielką biedą, chorych , nieuleczalnością.. typu rak i inne choroby. Dla każdego coś innego byle zatrzymać na tym jego uwagę!
  Chodzi o zablokowanie wiary w siebie, mocy i perspektywy zobaczenia PRAWDY działań systemu za naszymi plecami. Czyli globalny zamęt , a później globalni zbawcy…. 🙂 🙂

  Nie wszystkich te pierdoły biorą i nie wszyscy połknęli haczyk…. ktoś przyjedzie i mnie zbawi..odkoduje.. przeprogramuje… , wyzwoli… 🙂

  Jest zasada… ZRÓB TO SAM, BO MOŻESZ, TY I TYLKO TY…. NIKT ZEWNĘTRZNIE NIE ZROBI TEGO ZA CIEBIE !

  No to powodzenia.. idę do swojej pracy.. jak skończę dam do niej linka …. będzie się działo… oj będzie…. 🙂

  Kiara.

  1. http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=16450

   Nie ma takiej informacji na oficjalnej Polskiej Stronie Chabad Lubowicz o odnalezieniu Mesjasza.

   To jakaś bzdura , Mesjasza autentyczność potwierdza pokój na ziemi…. a czy on nastąpił od 1. lutego 2015 ??????? 😆 😆 😆

   http://www.chabad.org.pl/index.php/chabad-lubawiczBiorę również pod uwagę iż ta informacja Chabad Lubowicz o znalezieniu czy stworzeniu Mesjasza może mieć podwójne dno.

   1. Posłużyć jako uznana bzdura , bo naprawdę tak jest, to fałsz.

   2. Informacja dla nas że oni coś uknuli i muszą to ujawnić , bo taka jest zasada , układ sił jasności i ciemności. takie informacje muszą wychodzić na świtało dzienne nawet w formie groteskowej nie do przyjęcia.

   Poszła , została ujawniona i przekazana, nie jest w ukryciu.. co ludzie z nią zrobią to inna sprawa.

   Kiara.

   1. I myślisz iż portal zamieszczający tę informację o tak sobie sfałszował jakiś dokument by się wystawić na proces?

    Litości ….

  2. Kiara „””Miałam tu już więcej nie pisać ale zostanę jeszcze małą „”” czekam zawsze na Twoje info a Ty się gdzieś wybierasz , czy co ? Kiara ??? 😆

   1. A.. wybieram , wybieram…. 🙂 jak by nie…. i nie dam się zaprogramować astralnym szlabanem…. 🙂 mam program antywirusowy przeciw rozmiękczaniu mózgu … 🙂

    pamiętaj nic na siłę i nic wbrew cudzej woli.. ludzkie drogi będą się rozchodziły , zgodnie z harmonizowaniem z właściwą dla nas przestrzenią….

    jak by co wiesz gdzie mnie znaleźć, tam zawsze będzie bieżące info

    Kiara.

   2. Kiara Ok zrozumiałem będę jakby Co ? zaglądał na Twoje Forum , ale na razie się tylko wybierasz ??? 🙂 🙂 🙂 nie opuszczaj Nas na wieczność ?! 🙂

  3. Kiara, robisz tak dużo błędów gramatycznych, że utrudnia to zrozumienie sensu wypowiedzi. A może są to zamierzone błędy. Słyszałam już taką dziwną dla mnie teorię, że wprowadzenie podobnego, niejasnego stylu pisania, służy myśleniu czytelnika 😉

   1. Joanna pisze:
    21 lutego 2015 o 20:52

    Kiara, robisz tak dużo błędów gramatycznych, że utrudnia to zrozumienie sensu wypowiedzi. A może są to zamierzone błędy. Słyszałam już taką dziwną dla mnie teorię, że wprowadzenie podobnego, niejasnego stylu pisania, służy myśleniu czytelnika 😉

    ********

    Pewnie je robię z kilku powodów, mój styl pisania , rytm dźwiękowy zdania jest nieco inny. Jestem dyslektyczką we wszystkim co możliwe…. zdecydowanie nie lubię pisać bo…. słowo pisane zostaje dużo, dużo w tyle za myślą która już dawno temu przeszła i jest gdzieś indziej, ono nie nadąża w żadnym wypadku.
    To coś takiego jak ślimak w drodze i antylopa w biegu…. 🙂

    Ja używam w komunikacji bloków myślowych , a wlaściwie to jest jeszcze inaczej , to coś takiego jak kapsuły świetlne tematyczne, które zawierają cały temat. Po prostu ja czytam zapis światła który otwierają się błyskawicznie i mam informację we wszystkich aspektach do dyspozycji…. ale jak to w takim tempie przekazać? Pisanie jest dla mnie w pewnym sensie męczarnią ,najpowolniejszy sposób przekazu informacji , symboli jeszcze LUDZIE nie czytają, nie potrafią.

    Poprawić wysłanego tekstu już się nie da … no i leci co leci…
    Trudno… przepraszam nie do końca moja wina.

    Kiara.

   2. @Kiara – jak planuję dłuższą wypowiedź, to piszę w edytorze, co pozwala mi lepiej ogarnąć pisany tekst, a w razie gdyby przy wysyłaniu coś źle poszło (co się czasem zdarza) to mam kopię, żeby jeszcze raz nie pisać. Choć edytor też czasem drobne psikusy robi i jakiejś samowolki się dopuszcza, którą nie zawszę wychwycę… 🙂

 2. Niezwykła jest ta historia , Pani Zofia Dagi . Miałam łzy w oczach , kiedy słuchałam tej relacji – z tragicznych wydarzeń w Jej życiu . Jest Pani osobą nadzwyczajną o potężnym umyśle , która przetarła tę trudną drogę, innym ludziom , będącym w podobnej sytuacji. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i jestem pełna podziwu dla Pani .

 3. No tak .. szkoda że pan Owsianko jakby wyrwał z szerszego kontekstu – widać nie pierwszy raz że lubi wybiórczość/wybierać co mu pasuje do popisu – więc gdyby przestał być przewrotny toby był miód na moje serce – to na końcu jest też ważne pytanie które rzeczony „sprytnie” pominął :))))))

  Zgodnie z prawdą było tak:
  Zacytowałam @Mariusz: >>Być może nie zadajemy pytań, ponieważ wszystkie odpowiedzi mamy w sobie i to dosłownie. Każdy z nas może zadać pytanie skierowane do swego wyższego Ja, swojej Boskiej świadomości do Jam Jest a ona na pewno odpowie!<<

  Dopisałam swoje:
  Zaiste !
  Czyżby pan Owsianko uważał że tylko on ma dostęp do Ojca i że potrzebujemy jakiegoś guru/pośrednika !?

  Niektórzy potrzebują publiki by mieć pole do popisu/do brylowania i tu może o to chodzi!?

  p.s. skoro rzeczywiście pan uważa iż nie potrzebujemy guru to może nie należałoby uskuteczniać takiej podwójnej/przewrotnej mowy sugerującej jakby iż go potrzebujemy w osobie rzeczonego – oj fuj fuj taka mowa w jednym zdaniu jestem za a nawet przeciw :)))))

  1. Wiktoria,
   wszystko wskazuje na to ze zaprogramowanie wlasnie z Ciebie wyszlo, tak samo jak z Kiary.
   Pomyslmy lepiej jak zadzialac, aby poslowie oraz prezydent przez nas wybrani dzialali w interesie NARODU POLSKIEGO a nie jego zaglady, co juz sie dzieje, np zabojcza dla Polski oraz zycia Polakow ustawa o GMO
   Pozdrawiam serdecznie.
   Slowianka

   1. dz

    Slowianka pisze:
    20 lutego 2015 o 16:00

    Wiktoria,
    wszystko wskazuje na to ze zaprogramowanie wlasnie z Ciebie wyszlo, tak samo jak z Kiary.
    Pomyslmy lepiej jak zadzialac, aby poslowie oraz prezydent przez nas wybrani dzialali w interesie NARODU POLSKIEGO a nie jego zaglady, co juz sie dzieje, np zabojcza dla Polski oraz zycia Polakow ustawa o GMO
    Pozdrawiam serdecznie.
    Slowianka

    ********

    Ach.. moja cudna 🙂 pudło z przygrywką….. odsłuchałam sobie relacji Madlen.. 🙂 uważnie i żaden punkt z tego zaprogramowania u mnie nie występuje! ani jeden… 🙂 czego nie mogę powiedzieć o naszym idolu Swerdlowie, jakieś leki chłopina ma , bo.. napisała do niego liścik z propozycją osobistego spotkania … odpisał mi że jego czasem dysponuje WYŁĄCZNIE J.Z. I ŻE ON NIE PISZE PO POLSKU…! OK! wiem to ale ma kilku bliskich tłumaczy obok siebie.

    Napisałam wiec drugi dając mu adres że może odpisać do mnie po angielsku.

    I co?Ano… milczenie nie zawsze jest złotem… czasami … i niech tak pozostanie.
    Cudna moja wiedzieć nam juz wypada , że Matryca Matka…. to aspekt żeński w niej jest cały program . Zatem żaden facet ci nie zdejmie żadnych blokad, nie odkoduje niczego, bo nie ma dostępu do pełnej wiedzy, do całkowitej wibracji.
    A co zrobić może? ano facet jak wiadomo to MOC może wzmocnić kod , który JUŻ masz.

    Naprawdę nie wiesz że T- bor to , kod religijnej stacji nadawczej do podświadomości? Przecież to symbole 3 religii , mamy sobie wybrać z którą się połączymy. Jedni lubią śpiew sakralny, inni operowy a jeszcze inni ludowy… nasz wybór z jaką się łączysz, tej wibracji słuchasz i ta ciebie koduje. Wszystko w określonych granicach astralnych fal w paśmie wibracyjnym srebra.
    To takie trudne do zrozumienia? No tak .. kto nie z mieciem , to go zmięciem…..
    Ani prezydent nas nie wybroni ani Swerdlow.. bo to ta sama bajka w różnych wariantach. Mamy to zrobić sami wierząc w siebie w swoją MOC a nie cudownych zbawców!
    ja nie wątpię ze Swerdlow jako człowiek może mieć dobre intencje… może, ale absolutnie nie rozumie , że nic nie może. Bo sam jest cały czas zakodowany i nie potrafi rozróżniać, nie widzi prawdy przez pryzmat swojego kodu.
    Jak sądzisz dlaczego ludzie patrząc przez 3 oko widzą fiolet…..? Mogą też widzieć puszczaną im holograficzną bajkę prosto do podświadomości.
    Ja nie tylko widzę symbole geometryczne , ja ich wibrację przekładam na rzeczywiste obrazy w każdej mojej komórce ciała, a nie w skanerze trzeciego oka.
    Bardzo proszę nie wciskać mnie pod kreskę swojego Zrozumienia , bo nie masz żadnej gwarancji ni pewności że jest czyste i prawdziwe.

    Cieplutko pozdrawiam …. 🙂

    Kiara.

   2. @Słowianka: i //Bardzo proszę nie wciskać mnie pod kreskę swojego Zrozumienia // 😀

   3. Kiara 🙂 Popiszę się teraz a co? Rewelacyjną pamięcią.

    Pamiętasz swój debiut tu? Podobno od-programowałaś Pana SS i oj miało się dziać, już w zasadzie samo i z górki co do Niego, zresztą nie raz i nie tylko. 😉 To tylko takie spostrzeżenie.
    ____________

    Podobnie zresztą jak Pan Tadeusz O, no jeszcze nie oglądałam, kiedyś wyjaśniał że czeka na moment kiedy to już nikt o nic nie będzie musiał pytać a On sam nie będzie już konieczny … Choć pal licho jak by się kto chciał czepić, to tydzień by pisał o tym ileż to już razy … w koło Macieja never ever ending story. Ale lubię niektóre powiedzonka i se obejrzę kolejną odsłonę Tadaa 🙂

   4. eNeN pisze:
    20 lutego 2015 o 21:12

    Kiara 🙂 Popiszę się teraz a co? Rewelacyjną pamięcią.

    Pamiętasz swój debiut tu? Podobno od-programowałaś Pana SS i oj miało się dziać, już w zasadzie samo i z górki co do Niego, zresztą nie raz i nie tylko. 😉 To tylko takie spostrzeżenie.

    *****

    No to niestety nie popisałaś się dobrą pamięcią, radzę wrócić do moich tekstów, bo nic takiego w nich nie było. Napisałam jedynie że nie tak się oprogramowuje, ale nigdy nie napisalam precyzyjnie jak…..
    Wcale nie dlatego że nie wiem , mam inne powody.

    Słowianka.. każdy polityk to niezależna indywidualność… jak my, nie mamy prawa ingerować w przestrzeń niczyją bez zgody tej osoby.
    Chcesz zmienić świat… zmień siebie nie kogoś, wówczas , wszystko się zmieni, zmienisz własne potrzeby ( ale nie tylko wyrazem słowa…. to zbyt mało), zmieni się polityka , jej przejawy. Na razie stoimy w punkcie oceniania …..

    Kiara.

   5. Zaiste @eNeN oni myślą że ludziska nie widzą nie słuchają i mogą sobie dowolnie mieszać/przewracać/manipulować !?
    A pamiętasz jak @Kiara wychwalała – i na innych bebowała jak poruszali inne aspekty – p.Namro jej twórczość/wielkość itepe a teraz co … pstro – @Kiara czegoś milczy … nie zmieniła zdania to niech dalej wychwala twórczość Namro z Swerdlowem :)))) zmieniła zdanie to niech odszczeka a ona teraz melduje że stąd wybywa/ucieka :)))))))))) wychodzi szydło z worka a słoma z butów tym „wielkim nauczycielom duchowym” .. niestety !

   6. >>CECHA WYŻSZYCH
    Po tym wyższego męża możesz poznać w tłumie,
    Że on zawsze to tylko zwykł robić, co umie.<<

    .

   7. Ło Maatko, no wiedziałam 😀 😀 😀 Ale też wiedziałam że jak bym to napisała zeszłym razem, to pewnie Pan Tadeusz by pominął te kwestię, dla zasady, ale nie mówił że już nam mówił 😉

    I tak samo co do pytania zwrotnego do nas. Jeśli chodzi o pląsa-wicę o Chocholi taniec. Znów popiszę się pamięcią i odpowiem słowami Pana Tadeusza 😛 Iż jeśli coś nie jest wzorcowe, to nie jest wcale liczone w czasie, można powiedzieć znaczy tyle co nic, jak gdyby tego nie było dla Ojca (językiem Pana Tadeusza mówiąc) Więc, ten taniec nie miał miejsca, a jest jedynie naszym snem… 😉

    I nie chodzi o to co ja uważam, po prostu rozwiązuje zagadkę jak krzyżówkę i taka jest poprawna odpowiedz. Ale skoro ją podałam, na pewno nie wygram lizaka 🙂

   8. //I nie chodzi o to co ja uważam, po prostu rozwiązuje zagadkę jak krzyżówkę i taka jest poprawna odpowiedz. Ale skoro ją podałam, na pewno nie wygram lizaka :)//

    .

  2. Słowianka – jak wyszło to dobrze że wyszło :))))))))
   Gorzej że wszystko wskazuje na to ze ty kwisz/pławisz się w zaprogramowaniu !!!

   1. A gdzie choc jedno zdanie od obu PAN w tym temacie: ;’Pomyslmy lepiej jak zadzialac, aby poslowie oraz prezydent przez nas wybrani dzialali w interesie NARODU POLSKIEGO a nie jego zaglady, co juz sie dzieje, np zabojcza dla Polski oraz zycia Polakow ustawa o GMO’
    Cisza jak makiem zasial, ehhhhhhhhhhhh

   2. @Słowianka – Obie panie jak i wszytkie inne panie/wszyscy ludzie są wolni i niezależne jak te media czyyyliii mogą nadawać co chcą co im gra w duszy – jest wiele aspektów w danym temacie i nie muszą wszystkich wszystkie w jednym wyznaczonym przez panią Słowiankę momencie .. interesować – a każdy też ma swoją tzw. specjalizację :)))) przyzwyczaj się więc iż że twoje slowo nie jest dla nikogo rozkazem .. no chyba że chcesz być tyranem/manipulatorem od przesłuchiwania co jest czymś innym niż wolne/niezależne dzielenie się przemyśleniami – no to myślę że się jasno wyraziułam i jak na mnie to elaborat a ja lubię motywy na zastanowienie swoje i innych a nie wałkowanie fuj !?

   3. >>CECHA WYŻSZYCH
    Po tym wyższego męża możesz poznać w tłumie,
    Że on zawsze to tylko zwykł robić, co umie.<<

    .

   4. Slowianka pisze:
    20 lutego 2015 o 21:15

    A gdzie choc jedno zdanie od obu PAN w tym temacie: ;’Pomyslmy lepiej jak zadzialac, aby poslowie oraz prezydent przez nas wybrani dzialali w interesie NARODU POLSKIEGO a nie jego zaglady, co juz sie dzieje, np zabojcza dla Polski oraz zycia Polakow ustawa o GMO’
    Cisza jak makiem zasial, ehhhhhhhhhhhh

    ********

    Moje stanowcze zdanie na NIE w sprawie GMO prezentuję od kilku lat, są tego dowody w pisanych treściach.
    Cierpliwości i wytrwałości Ci życzę , one przyniosą właściwe efekty we właściwym czasie, bowiem wszystko podlega procesom zmian.
    Myślisz może że jak ludzie pójdą na warsztaty ze Swerdlowem , to cudownie przemienią innych… problem GMO zniknie?

    Niestety po jego wieloletnich działaniach w USA i innych krajach nic takiego nie zaistniało, nie zniknął problem tatków energetycznych ni żaden inny. GMO ma się tam kwitnąco, wręcz doskonale!

    Co robią nakładania na siebie różnych barw i symboli…. wedle zaleceń Swerdlowa?
    Ach… to bardzo proste.. jedno „wojsko jest zielone, a drugie żółte….. przechodzisz na stronę atakującego, zakładasz jego barwy i już przestajesz być atakowana, bo jesteś identyfikowana jako SWÓJ !!!! To działa , jest „CUDOWNE” ale nie wiesz że to podstęp , właśnie dałaś się przejąć bez konsekwencji negatywnych dla przeciwnika. Bo podstępnie wyłudzono twoją zgodę. Dałaś ją swoją WOLNĄ WOLĄ!

    Wybacz , ale ja wiem jak osiągnąć nietykalność osobistą, nie w akcie zbiorowym ale indywidualnej MOCY. Zatem cudeńka sprzedawane przez Swerdlowa są OK! Ale dla tych, którzy rezygnują z rozwoju indywidualnego na rzecz wspólnoty, grup , podgrup i różnych zbiorów , które korzystają z ich mocy ich zablokowanej świadomości i indywidualności dla siebie, ale też chronią te jednostki w ramach swojej grupy.

    To nie moja droga ,tworzę w sobie moc niezależną od symboli, wspólnot podpinanych w systemy piramidalne.
    Co zrobisz jak się rozsypią….. rozpacz i bezradność z powodu niemocy, bo nie będzie wsparcia.

    Możemy się wesprzeć ale nie uzależniać od siebie.
    Jeszcze raz żadne kursy, warsztaty, techniki, mantry, wizualizacje i inne cuda wianki nie zastępują etycznych, prawych działań fizycznych na osobistej drodze życia. Poznawanie żadnych technik…. nie zastąpi naturalnego procesu rozwoju duchowego.. w tej dziedzinie NIE MA ŻADNYCH DOPALACZY, PRZYSPIESZACZY.. DRÓG NA SKRÓTY… KUPOWANYCH OD NIBY WIEDZĄCYCH LEPIEJ NIŻ MY, CO JEST DLA NAS NAJLEPSZE.

    KAŻDY WIE TO SAM.. WIE TO JEGO DUSZA!
    WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SWOJEGO WNĘTRZA, ZAUFAĆ SOBIE.

    My jesteśmy w swojej budowie energetycznej podobni do systemu śluz , podnosząca się energia, w nas otwiera nam na każdym poziomie naszej wibracji dostęp do harmonizującej z nim wiedzy.
    Tego procesu nie można przyspieszyć , ominąć i oszukać.
    Bo jeżeli uda nam się technikami przekierować energię w jakiś punkt, i on otworzy dostęp do określonej możliwości, to w innych miejscach jest niedobór energii. Wcześniej czy później spali się gdzieś w nas system nerwowy nie gotowy na takie energetyczne wyczyny i pojawią się choroby spowodowane niedoborem energii w określonych centrach energetycznych, oraz organach z nimi współpracującymi.

    Jednym słowem krótki efekt bez dalszych możliwości.

    Kiara.

   5. Wiktoria pisze:
    21 lutego 2015 o 13:13

    Zaiste @eNeN oni myślą że ludziska nie widzą nie słuchają i mogą sobie dowolnie mieszać/przewracać/manipulować !?
    A pamiętasz jak @Kiara wychwalała – i na innych bebowała jak poruszali inne aspekty – p.Namro jej twórczość/wielkość itepe a teraz co … pstro – @Kiara czegoś milczy … nie zmieniła zdania to niech dalej wychwala twórczość Namro z Swerdlowem :)))) zmieniła zdanie to niech odszczeka a ona teraz melduje że stąd wybywa/ucieka :)))))))))) wychodzi szydło z worka a słoma z butów tym „wielkim nauczycielom duchowym” .. niestety !

    **********

    Madlen Namro jest wolnym CZŁOWIEKIEM , ma prawo wybrać, co tylko zechce jak każdy z nas, nikt nie ma prawa niczego jej nakazywać ni zakazywać… JASNE? To jedno…

    Natomiast jej książki to drugie.. dla mnie są INFORMACJĄ, bardzo ważną , o tym , kto i w jaki sposób chciał nam zafundować powtórkę z rozrywki….. trzeba je nie tylko przeczytać, ale również odczytać, bo są przekazem.

    Cały czas polecam książki i dziękujcie Madlen że je napisała, są istotne w rozszyfrowaniu zakamuflowanej alternatywy w którą chciano nas ponownie wsadzić.
    Z kim Madlen wybierze współpracę z jaką opcją jej po drodze… to jej sprawa, nic na siłę istotne co jej odpowiada.

    Komu nie po drodze tą drogą nie idzie nią, już wie co na niej jest, wybierz to, co z tobą rezonuje. Każdy jest inny ma inne potrzeby , uszanujmy to, ocena treści książki , to nie jest oceną jej autorki.

    Ja lubię i cenię Madlen lubię też Stewarda Swerdlowa, ale to wcale nie znaczy że pójdę drogą która jest ich wyborem.

    Jednak to nie jest powód żeby poniżać ośmieszać i dewartościować osobę bo wybrała inaczej.

    Wszystko ma swój głęboki sens zaistnienia, nie jest żadnym przypadkiem , moja obecność tu również, warto z sytuacji brać to, co jest naszym dobrem, ale odsłaniać też jej inne aspekty które zauważamy.
    Pokazać je trzeba i warto, jednak na nikim niczego nie wymuszamy nie potrzeba. Uszanuj cudze dobro na równi z własnym…. i to wszystko.

    Nie chwaliłam nigdy celu pracy Stewarda Swerdlowa, bo uważam , że deklarowany cel nie pokrywa się ze skutkiem.

    Nie zostawiasz na mnie suchej nitki…. Ty i nie tylko Ty i masz jakieś pretęsje o moje odejście? Ja niczego nie będę odszczekiwać , bo nie jestem psem, nie jestem również łańcuchem przykuta do tego miejsca. …. nie muszę być dla nikogo ” dziewczynką do bicia”….. 🙂 bo ma ktoś frustracje , lęki i kompleksy.
    Pisałam nie jestem żadnym nauczycielem duchowym. Dzieliłam się tylko moją wiedzą i to wszystko.

    Jeżeli to było dla Ciebie cenne , wartościowe i potrzebne , to trzeba było mieć odwagę i napisać prawdę.

    Jeszcze chwilkę zostaję bo chcę się z Wami podzielić moją aktualną pracą.,jest szokująca, idę zamówić zbroję…… 🙂

    Kiara.

   6. @Kiara
    Uszanuj cudze dobro na równi z własnym…. i to wszystko – ja już tak robię – jasne?

    Jeszcze chwilkę zostaję bo chcę się z Wami podzielić moją aktualną pracą .. jest szokująca, idę zamówić zbroję – wszak bezinteresowna miłość wymaga pełnego rynsztunku/uzbrojenia :)))))))))))))))))))))

    I nie chodzi o to co ja uważam, po prostu rozwiązuje zagadkę jak krzyżówkę i taka jest poprawna odpowiedz. Ale skoro ją podałam, na pewno nie wygram lizaka/co widać :)))))))))

    Zimniutko pozdrawiam :):):)

    Wiktoria

   7. @Kiara – i bardzo pasuje do ciebie to co napisałaś do kogoś innego – sama stosuj się więc do swojej dobrej rady – zanim zaczniesz pouczać innych poucz/naucz siebie – lustro ci się kłania :))))))))))))) :

    Bardzo proszę nie wciskać mnie pod kreskę swojego Zrozumienia.

  3. „No tak .. szkoda że pan Owsianko jakby wyrwał z szerszego kontekstu ”

   – prościej pewnie by było jakby w trakcie programu podawał miejsca z jakich skradł informacje. Wtedy by się mogło zdażyć iż by zza tych tabliczek już nie wyjrzał ukazując prawdę o tym „kontakcie z ojcem”. Kolejnym UROJONYM bycie do MAMIENIA i kodowania frajerów.

   Swoją drogą kto z was zauważył celowe programowanie lemingów w katostylu – TYLKO JA MAM DO NIEGO DOSTĘP….

   Czemu świat jest wykoślawiony? Bo szarlatani typu owsianko dziś z ambon różnych bluźnic nawijający o „zbawieniu” sami wcześniej brutalnym bestialstwem zadbali by ludzkość straciła możliwość takiego SAMODZIELNEGO, bez kłamliwych pośredników, kontaktu. A jak nie wiecie jak Bóg reaguje na wasze modlitwy to skąd wiecie czy słowa zatwierdzone na sabatach rabinów różnych sekt do stosowania przez was Go CELOWO nie obrażają.

   Może oni was CELOWO WTRYNILI W BAŁWOCHWALCZE SZAMBO tak jak CELOWO W PODOBNE WTRYNIAJĄ ci od channelingów czy ślitaśnych pierduł z YT.

   Pamiętajcie – ci co chcą naprawdę BUDZIĆ LUDZKOŚĆ kończą jak FALUNG GONG, a im się POWODZI zamiast być na indeksie.

   Nie dziwi was ta ZATWIERDZONA I POLECANA PRZEZ MATRIX „OPOZYCJA” ?

   Na waszym miejscu bałbym się jej nawet słuchać bo PROGRAMING po kablu. ….

   1. Ale w ogóle jakie informacje ? W sumie to bicie piany o niczym. Gdzieś tam też ktoś odkrył jakieś koło i tak świat się kręci 😉 😀 Już mówię ogólnie, jedna dwie rzeczy, i kupa moralizatorskich bzdetów jak Cywilizacja „cywilizacją” a informacje, wnioski, wiedza zamiast bzdetów na potrzeby takich czy innych szarlatanów? niet!

    Kto wpadł na to w kontekście fizyki kwantowej że rezonujemy z całym Istnieniem, inaczej nie można by dotknąć klawiatury nawet 😉 ? ??? ???? ???? ???? ???? ???? i tak mamy koło i się kręci no i jeszcze zapałki i pypsztyk gdzieś. Złapali Ojca za nogi 😉 Niby wiedza z jakiej nic nie wynika dla nikogo …

 4. Hmmm p.Namro … 19:30 – z zapartym tchem czekałam na konkrety dotyczące „frekwencji lwa która jest na planie ziemskim najwyższą aktywującą boskie energie” a tu co a tu pstro .. weź udział w seminarium to się dowiesz – niby takie ważne a dla wybrańców/wąskiego grona – dziwne – klasyka jakby nie pasująca do doby internetu!?

  1. No dowiesz się 🙂 że Kóra ma pióra, a to znaczy że pokrętło jest pod łopatką, … 😉
   Tak sobie wspominam/y czego to ja się z nata dowiedziałam, ile lat straciłam i co przeszło mi koło nosa? Już się nie dowiem.

 5. Wysłuchałam rozmowy z Madlen Namro i to co zwróciło moją uwagę, to stwierdzenie, że najlepiej de programuje Swerdlow (4:20). Czyli ktoś, kto chce być wolny, powinien skorzystać z tej wręcz unikalnej szansy, jaką jest uczestnictwo w tym spotkaniu z naciskiem na ważność ćwiczeń w celu swojego od programowania i odzyskania swojej mocy.Może to prowadzić do wniosku, że ten co nie chce/nie może/nie stać go, jednym zdaniem nie ma możliwości stać się wolnym człowiekiem. Uważam ,że tak nie jest, pracę nad sobą można wykonać samemu, jest to żmudna droga, ale do wykonania przez każdego, kto chce i czuje taką potrzebę. Skąd wiadomo, czy Swerdlow, Madlen, czy inni propagujący/proponujący swoje usługi jako skuteczne w tej dziedzinie są wolni od programów? Czy tylko dlatego,że tak mówią, są o tym przekonani? A może jest tak jak w filmie „Labirynt”? Bo to, że ktoś bada temat/sprawę od 15 lat, to wie o czym mówi, a dla mnie w podtekście, że jeśli ktoś nie spełnia tego „warunku” i ma inne zdanie na ten temat, to po prostu nic nie wie, albo mało wie, albo nie powinien się odzywać, nie jest wyznacznikiem tego, że tak jest i już. To, że ma się inne zdanie na temat praktyk Swerdlowa, czyli nie jest się fanem tego co robi, nie oznacza zaraz bycia wrogiem i oczywiście tego, że jest się zaprogramowanym, bo inaczej być nie może. Osobiście jestem przeciwniczką stosowania tzw technik, uznaje je za zbędne, ale każdy sam wybiera co jest mu wg własnych odczuć, potrzebne. Na koniec wystąpienia,padły słowa cyt” komentarze, no mali ludzie”, nie wiem co dokładnie autorka miała na myśli, ale nie uważam siebie za „małego człowieka”, może małą wzrostem/nie wysoka :), ale duża Duchem 🙂

 6. Witam,
  Dla tych, ktorzy nie moga byc we Wroclawiu na Seminarium Stewarta Swerdlowa w dniach 28.02-01.03.2015
  Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, cz. 1 – Janet i Stewart Swerdlow – 27.06.2014 https://www.youtube.com/watch?v=UvUkD50UP1E
  Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, cz. 2 – Janet i Stewart Swerdlow – 4.07.2014
  https://www.youtube.com/watch?v=iZkZSnTCU5E
  Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, cz. 3 – Janet i Stewart Swerdlow – 11.07.2014
  https://www.youtube.com/watch?v=Y8ComiLUzsU
  Wprowadzenie do języka hiperprzestrzeni, cz. 4 – Janet i Stewart Swerdlow – 18.07.2014 https://www.youtube.com/watch?v=I41K9af4-6E
  Pozdrawiam serdecznie,
  Slowianka

 7. Równiez obejrzałam materiał z M. Namro…powiało psychozą oraz typowym fanatyzmem i sekciarstwem..takich ,,zbawicieli,, deprogramatorów, mistrzóf jak Swerdlow to jak grzybów po deszczu na tym świecie i oczywiście ich fanatycy, którzy uiszczą opłatę za wiedzę tajemną i guru pomacha nad nimi różdżką, da medalik są zbawieni/ wyniesieni/zdeprogramowani, a reszta która niepodziala uwielbienia do ich guru lub co gorsza odnosi się krytycznie do jego nauk to agent/opętany przez sztana/niewierny pies/ sterowany mały człowieczyna-to łagodniejsza forma. Smutne

  1. Dokładnie tak! Psychomanipulacja uprawiana przez p. Mamrot jest identyczna z tą, którą uprawia kościół kat., oraz wszelakie sekty. „Obiekt manipulacji” jest inny, ale sposób i cel zawsze ten sam! Wszelkie dowolne objawy jakie jesteś w stanie zaobserwować – to zapewne przejaw mind control! Freudowi wszystko kojarzyło się z seksem, kościołowi z szatanem, a Madlen z mind control. I w taki oto sposób z na pewno realnego problemu jakim jest kontrola umysłów (z powodzeniem od wieków uskuteczniana) robi się rodzaj nowej religii. A ponieważ z natury rzeczy temat jest taki, że da się do tego wora wrzucić prawie wszystko, to świetnie nadaje się do ” gonienia króliczka” 😀 tak by bo nigdy nie złapać… Tak, pani Madlen! Właśnie taki naprawdę jest sens króliczka! 😛 Cała ta sprawa zaczyna coraz bardziej przypominać „projekt Cheops”, od którego przy pierwszym kontakcie mnie odrzuciło. Intuicja (której mam powody ufać) podpowiedziała mi że coś tam śmierdzi i po czasie okazało się, że rzeczywiście, i to bardzo. Lecz wielu ludzi dostrzegło to dopiero po latach… I nie inaczej jest ze Swierdłowem. Po pierwsze, człowiek opowiada kupę bzdur, które osoba średnio wykształcona jest w stanie wyłapać – więc już punkt na minus. Po drugie (co nawet oficjalna psychologia potwierdza) ponad 70% informacji idzie przekazem niewerbalnym. I tym Swierdłow jakoś nie potrafi sobie poradzić. Wielu ludzi odczytuje to prawidłowo i wyraża swoje wątpliwości –do czego maja prawo. I nazywanie ich „mentalnymi rezydentami ukrytej władzy” jest przejawem sekciarstwa właśnie. Panie Januszu! Człowiek myślący ma prawo do wątpliwości! ZAWSZE! Tylko skończony sheeple łyka wszystko jak młody pelikan. Już drugi raz Janusz dopuścił się podobnego zabiegu manipulacji. Pierwszy raz w Alternewsie z 12-02 2015 [7:58-8:30] stwierdzając że krytyczne uwagi na temat ludzi z inside’u zajmujących się tematem mind control to robota płatnych trolli. Ludzie mają prawo być nieufni, szczególnie wobec kogoś kto całe życie spędził w „firmie”, a nagle „sumienie go ruszyło”. 😉
   Nauczono mnie kiedyś – „jeśli czegoś nie robisz, a ktoś cię o to niesłusznie posądza, rób tak, aby miał za co”. Więc niniejszym oświadczam – chcę dać się skorumpować. Chętnie wezmę pieniądze za to, że wyrażam własne myśli. Czekam na kolejkę chętnych z kasiorą!

   1. * na scianie w Langley

    znaczy pomiędzy:

    Hacz
    ?????
    Spakovsky

    Normalnie cyrki że Vala wysiada :D, czasem lepiej się nie odzywać choćby nie wiem jak korciło. Tak tylko nawiasem.

   2. Piszę tylko co zauważyłam, mi Swerdlow odrazu sie niespodobał, nawet nie wchodzę na jego wideo bo mnie odrzuca, głos intuicji wyraźnie mówi by trzymć się z daleka od takich osobistości. Raz tylko trafiłam na jakies videorelacje oczarowanych nim kobiet, które szczerze mówiąc wyglądały jak na haju. No ale dużo tego naświecie i wróżnych formach u różnych wyznawców taki niezdrowy haj…

   3. @Robert 🙂

    Wielu ludzi odczytuje to prawidłowo i wyraża swoje wątpliwości –do czego maja prawo. I nazywanie ich „mentalnymi rezydentami ukrytej władzy” jest przejawem sekciarstwa właśnie.
    .
    Panie Januszu! Człowiek myślący ma prawo do wątpliwości! ZAWSZE! Tylko skończony sheeple łyka wszystko jak młody pelikan. Już drugi raz Janusz dopuścił się podobnego zabiegu manipulacji. Pierwszy raz w Alternewsie z 12-02 2015 [7:58-8:30] stwierdzając że krytyczne uwagi na temat ludzi z inside’u zajmujących się tematem mind control to robota płatnych trolli. Ludzie mają prawo być nieufni, szczególnie wobec kogoś kto całe życie spędził w „firmie”, a nagle „sumienie go ruszyło”. 😉
    Nauczono mnie kiedyś – „jeśli czegoś nie robisz, a ktoś cię o to niesłusznie posądza, rób tak, aby miał za co”. Więc niniejszym oświadczam – chcę dać się skorumpować. Chętnie wezmę pieniądze za to, że wyrażam własne myśli. Czekam na kolejkę chętnych z kasiorą!
    .
    Człowiek myślący ma prawo do wątpliwości! ZAWSZE! Tylko skończony sheeple łyka wszystko jak młody pelikan.
    .
    Ludzie mają prawo być nieufni, szczególnie wobec kogoś kto całe życie spędził w „firmie”, a nagle „sumienie go ruszyło”.
    .
    Ustawiam się w kolejce.. chętnie wezmę pieniądze za to, że wyrażam własne myśli – czekam na kolejkę chętnych z kasiorą
    😀

   4. @ wrocławianka
    …oczarowanych nim kobiet, które szczerze mówiąc wyglądały jak na haju.
    Aha! też to zauważyłaś!

    mentalny rezydent ukrytej władzy 😉

  2. Jako wolny Człowiek masz Prawo głosić swoją Prawdę. Nie bój się 😀 Nawet jak ktoś Ciebie nazwie płatnym trollem… nihil novi sub sole.
   Z drugiej strony (jak to w Matriksie) pan Zagórski ma prawo emitować co chce.
   Nie jesteśmy przecież Tu przywiązani… może pora zmienić stację… i tyle. Wiosna idzie wraz z nowym 🙂

   1. Iza , DOKŁADNIE ! wszystkim dywersantom chodzi o jedno siać zamęt , nie wykluczam nieświadomych , ale tacy powinni się wyprostować z czasem , jeżeli czas nie zadziała to znaczy ze to trole ,ADMIN jest zbyt łaskawy !!! powinien na zbity pysk wyrzucać automatycznie taka destrukcyjna „krytykę ” rzeczywista krytyka to głębokie wejście w temat ,te trole zazwyczaj to fanatycy ogólnoświatowych sekt z miliardami wyznawców , wszystko to kasa i monopol na rynku np tutaj doniesienia z prowincji http://www.tvp.info/18453863/proboszcz-pobil-wikarego-bo-ten-przyniosl-za-malo-pieniedzy-traktuje-ludzi-jak-bydlo idąc tym tropem miłosierdzia bozkowego, gdzie ludzie zdychają z głodu żyją w nędzy grzebią w śmietnikach ,wyprowadza się miliardy aby ludziom się lepiej zdychało i jest to jedynie jedna z wielu nitek wyprowadzania pieniedzy podatników , bo jak wiemy zwolnienia podatkowe immunitety to tez straty w miliardach na koszt biedoty , następnie całe struktury odnosnie odbudowy restauracji obiektów o których się prawie nie mówi a to miliardy następne ,https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0 państwo wyzbyło „reformami ” tych ludzi pracy i sensu życia z braku pieniedzy !!!! https://www.youtube.com/watch?v=3fMfAlUOD3c

   2. @Iza45 Ja się nie boję, to nie to. To raczej zawiedzione nadzieje na zmianę (po raz kolejny…). ”…pan Zagórski ma prawo emitować co chce” Jasne… Tylko że jeśli widzę kościół, to do niego nie wchodzę, bo wiem co to za instytucja i czego się po niej spodziewać. Wszystko jest jasne i czytelne. A tu, to jakaś dziwna mieszanka się wytworzyła, i gdyby nie to, że rzeczywiście kilku mądrych ludzi się tu czasem pojawia, to nie byłoby już po co zaglądać. A teraz dochodzi mi jeszcze jakieś takie bardzo nie miłe wrażenie, że ktoś znowu usiłuje zrobić geszeft na autentycznym ludzkim cierpieniu. Bo jak już pisałem, temat mind control to taki idealny króliczek do gonienia, wrzucić w ten wór można właściwie wszystko, czego próbkę właśnie pokazała nam Madlen. Przypadków może być całe mnóstwo, każdy inny i nie watpię że ci ludzie doznają jakichś cierpień. Tylko że istnieje coś takiego, jak brzytwa Ockhama, zgodnie z którą należałoby najpierw wyeliminować znane przyczyny, zanim zacznie się szukać nieznanych. Przez te wszystkie programy, nikt, ale to nikt ani półsłówkiem nie zająkną się nawet o tym, jak własna (odpowiednio zaprogramowana, a jakże!) psychika potrafi sabotować organizm. A potrafi że hej! I nawet jeśli człowiek zdaje sobie z tego sprawę, to może być nie do opanowania. I mówię to (znowu) z własnego doświadczenia. Bo też zdarzyło mi się przeżyć różne rzeczy, z tą drobną różnicą tylko, że źródło problemu było mi znane, więc ani przez moment w głowie by mi nie postało doszukiwać się jakichś tajemniczych wpływów. Ale oczywiście można sobie wyobrazić przypadek taki, w którym osoba nie wie co ją zaprogramowało w określony sposób, i oto mamy przypadek mind control, nawiedzenia, etc… niepotrzebne skreślić… Mnie nie musicie wierzyć, ale spytajcie np p. Ziębę, to mądry człowiek, zapewne potwierdzi, że to możliwe (choć on raczej w biochemii się specjalizuje). A jeśli teraz ktoś się pod to podpina i podtrzymuje w takiej osobie to przekonanie, no to już zaczyna wyglądać bardzo nieładnie… A jeśli chodzi o elektroniczne nękanie, to cholernie realne, które może dotyczyć każdego z nas i to w sposób kompletnie niespodziewany, to opisałem przypadek, którego doświadczyłem, kiedy to skutkiem jakiegoś błędu przy rozbudowie bibliotecznego systemu informatycznego nabawiłem się sobowtóra, który (całkiem nieświadomie zresztą) pożyczał książki na moje konto. I praktycznie zero możliwości obrony przed czymś takim, bo w zasadzie każdy uważał, że skoro komputer powiedziało coś, to jest święte! I w pierwszej kolejności próba zwalenia na mnie zaniedbań, że nie pilnowałem karty należycie. Przypadek mam dobrze udokumentowany, ale oczywiście pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje, bo mało medialny jest. I jak mówię – jest to poważne zagrożenie, bo wobec masowej postępującej cyfryzacji wszystkiego, może dopaść każdego znienacka i kiedy się tego w ogóle nie spodziewa. Może by pan Paweł Nogal jako prawnik powiedział, jak się przy zaistnieniu takiego przypadku bronić?

 8.  Kiara pisze: 21 lutego 2015 o 14:26
   ********
  ‘Moje stanowcze zdanie na NIE w sprawie GMO prezentuję od kilku lat, są tego dowody w pisanych treściach.
  Cierpliwości i wytrwałości Ci życzę , one przyniosą właściwe efekty we właściwym czasie, bowiem wszystko podlega procesom zmian.
  Myślisz może że jak ludzie pójdą na warsztaty ze Swerdlowem , to cudownie przemienią innych… problem GMO zniknie? ;
  Kiara,
  dziekuje za zapis, ale w dalszym ciagu nie jest to odpowiedz na moja kwestie:
  ‘’Pomyslmy lepiej jak zadzialac, aby poslowie oraz prezydent przez nas wybrani dzialali w interesie NARODU POLSKIEGO a nie jego zaglady, co juz sie dzieje, np zabojcza dla Polski oraz zycia Polakow ustawa o GMO’
  Piszesz:
  ‘‘Moje stanowcze zdanie na NIE w sprawie GMO prezentuję od kilku lat, są tego dowody w pisanych treściach.”
  Do kogo kierujesz to zdanie, gdzie je zapisujesz, ile ludzi pociagnelas za soba? Krotko mowiac jak zadzialas? z jakim efektem?
  Jestem cierpliwa i wytrwała (ale nie od zawsze) dodam WSZYSCY LUDZIE podlegają procesom zmian. Im predzej sie to dokona, tym predzej przyjdą właściwe efekty.
  Jestem pewna, ze ludzie bioracy udzial w Seminarium Stewarta Swerdlowa nie ida tam po to, aby ‘cudownie przemienic innych’ tylko po to aby poznac wiecej, otworzyc sie na wiecej oraz dowiedziec sie, ze mozna zrobic jeszcze wiecej.
  Czego nam wszystkim zycze,
  Pozdrawiam serdecznie,
  Slowianka

  1. Słowianka
   Piszesz:
   ‘‘Moje stanowcze zdanie na NIE w sprawie GMO prezentuję od kilku lat, są tego dowody w pisanych treściach.”
   Do kogo kierujesz to zdanie, gdzie je zapisujesz, ile ludzi pociagnelas za soba? Krotko mowiac jak zadzialas? z jakim efektem?

   ***********
   Zwyczajnie nie wiem , bo nie prowadzę żadnej statystyki , komu w jakim stopniu pomogłam otworzyć świadomość.

   Nie wiem jak to się przełożyło na ludzkie działania, ale wiem iż nie można wywrzeć na nikim presji wbrew jego woli. Tego robić nie wolno ani jawnie , ani podstępem.

   Wiem również jak zachodzą procesy energetycznych zmian w polu, które swoją wibracją uniemożliwią zaistnienie temu, co wydawało by się powinno się stać.
   Jednak efekty takie nie powstają na pstryknięcie palcami, to proces.

   Ważne jest pozostawienie informacji w polu…. , kto z niej skorzysta i na ile, to druga sprawa, sprawa indywidualnego wyboru własnej drogi.

   Poznać więcej….. poznaje się ( tu mam na myśli wiedzę) jedynie przez osobiste doświadczanie na ścieżce życia. Naprawdę nie przez zawiłości wyczytanych i usłyszanych informacji , bo nie o ekwilibrystykę mózgu w tym chodzi a , o odczuwanie uczuć płynących z każdego zdarzenia.
   Ta energia zmienia WSZYSTKO.. nawet wysiane GMO.

   Znasz zapewne doskonale możliwość zmiany kodu wody przez skierowanie do niej pięknych i ciepłych uczuć….a świat przekazuje sobie wiedzę strumieniami energii uczuć zmieniające się w polu , również pole i wszystko co w nim jest. One zapisują nowe kody w każdej kropli wody, zarówno tej , którą oddychamy w powietrzu, tej zewnętrznej , którą pijemy i używamy ,tej z której składa się materia.

   Jest to jedyny sposób przekodowania wszystkiego co było zakodowane , zablokowane, ograniczone i zatrzymane manipulacjami energetycznymi i fizycznymi na LUDZIACH i całym życiu.

   Zatem nie żadne T-bary , czy inne symbole i kolory, a jedynie uczucie podniesione w sobie i emanowane zewnętrznie do wszystkich i wszystkiego co żyje to zrobi.
   Jednym słowem .. WYPEŁNIJ SIEBIE MIŁOŚCIĄ, A ONA WYPEŁNI SOBĄ ŚWIAT I PRZEMIENI WSZYTO CO JEJ NIE POSIADAŁO W PIĘKNO I DOSKONAŁOŚĆ.

   I to jest cały sekret odkodowania , nic więcej.

   Dlatego napisałam o procesie niezbędnym dla zdjęcia programów , kodów GMO z roślin . My sami to zrobimy naszymi uczuciami.. pod warunkiem że podniesiemy ich wibrację w sobie i zwiększymy moc wiary w siebie…. a nie w żadnych zewnętrznych zbawców.

   Uwierz mi to jest naprawdę proste, tylko przestań się bać , że nie możesz nie potrafisz i nie masz siły…. że ktoś przyjedzie i COŚ Ci da…. naprawdę , to nie to!
   Zmień kierunek spojrzenia na siebie.. jesteś piękna, wielka, mocna , kochana i niczego Ci nie brakuje oprócz wiary w to że taka jesteś!

   I jeszcze jedno, zdradzę wam mój sekret…. 🙂 ja wiem że pisząc TU do każdego z WAS tak naprawdę piszę do siebie, to również dla mnie potrzebna jest ta informacja i stanowczość jej wyrażenia.

   Dzięki wam wszystkim , którzy rzucaliście mi wszelakie utrudnienia pod nogi, przeszłam tą ścieżkę z przeszkodami celująco!
   Zdjęłam z siebie wszystkie wkodowane niedoskonałości , nie wierzę już że mam jakieś…. zatem tak…. Panie Tadeuszu…. już pora by motyl wygryzł otworek w kokonie i wyfrunął… 🙂
   Wszak niebawem będzie wiosna… czas cudów.

   Dziękuję wszystkim za tą przeolbrzymią pomoc.

   Kiara.

   1. MOJ INSTYKT SAMOZACHOWAWCZY
    NAKAZUJE MI DZIALAC NIE TYLKO NA POLU DUCHOWYM, ROWNIEZ NA POLU FIZYCZNYM, WIEC UZYWAM DO TEGO ROWNIEZ MOICH RAK.
    ps, jaka wode pija oraz jakim powietrzem oddychaja np, poslowie PO czy PSL oraz prezydent Komorowski, skoro swymi decyzjami daza do ich zatrucia a wiec i nas?
    A co z ludzmi, ktorzy nie znaja mocy swoich uczuc, a wibracje kojarza z pralka automatyczna odwirowujaca wode?

    Ja mam odpowiedz na moje pytanie, wiem co robic, oczekiwalam jedynie, ze ktos doda nowy pomysl.

    Pozdrawiam,
    Slowianka
    .

   2. Słowianka.
    ps, jaka wode pija oraz jakim powietrzem oddychaja np, poslowie PO czy PSL oraz prezydent Komorowski, skoro swymi decyzjami daza do ich zatrucia a wiec i nas?
    A co z ludzmi, ktorzy nie znaja mocy swoich uczuc, a wibracje kojarza z pralka automatyczna odwirowujaca wode?
    *****

    Każdy jest inny ale KAŻDY ZMIANY W SOBIE MOŻE DOKONAĆ SAM .

    Zatem na każdego to samo zadziała inaczej i nie można zrobić tak żeby działało identycznie na wszystkich!
    Każdy to samo użyje inaczej… będzie inny efekt, nie można wymusić identycznego efektu u wszystkich, nawet gdy fizycznie zewnętrznie może być podobne , jest inne.
    Otrzymaliśmy określony czas na zrealizowanie pewnych zadań , które są naszymi osobistymi egzaminami , każdy kto żyje na ziemi wypełnia je na miarę siebie i osobistego tematu życia.

    Jednak czas.. albo przestrzeń realizacji jest wyznaczona nieodwołalnym od… do…. „drzwi się otworzyły i zamkną się. Jedni przejdą przez nie inni nie dojdą jeszcze do nich. Jest to WŁAŚCIWE, uwzględnia osobistą moc i świadomość, to jest naszym egzaminem ,który zdajemy przed sobą naszą Jaźnią nie wcieloną.
    Zatem jak go zda pan premier, poseł czy ichni prezydent….. to ich osobista sprawa, KAŻDY powinien głównie skupić się na sobie, na ratowaniu siebie, na swojej doskonałości nie cudzej.

    Naucz się sam dobrze pływać, bo nikogo nie uratujesz jak sam nie jesteś w tym perfekcyjna, nikomu nic nie dasz jak w sowiej przestrzeni energetycznej masz niską wibrację i małą moc .
    Te prezentacje publiczne z wieloma naukami…. mogą być inspiracją, mogą zwrócić na coś uwagę, mogą coś w kimś uruchomić ale nie dokona ktoś w nas żadnych zmian ,gdy on sam nie nie opanował perfekcyjnie swoich tematów życia, a jedynie kopiuje coś od kogoś i usiłuje to sprzedawać jako własne.
    Naszym celem jest zmierzenie się z własnymi tematami , dlatego ONE stają przed nami …. a nie ucieczka w przebranie , blokady i zabezpieczenia i chowanie głowy w piasek i obstawianie się dyplomami ( mam na myśli różne kursy i seminaria ), które tak naprawdę niewiele znaczą.

    Jak radzić sobie z GMO? Tworzyć nowe wspólnoty rolnicze , które wymieniają się nasionami , stworzyć alternatywny rynek zbytu, stworzyć portal informacyjny o tym temacie, nie kupować produktów GMO , a wyłącznie BIO, każdy może na skalę nawet mini … na balkonie coś sobie wyhodować, np. zioła , przyprawy. ususz, zamroź , podziel się z sąsiadem… Wróćmy do dawnych sąsiedzkich bliskich kontaktów, wówczas nasza siła działania wzrasta pozytywnie.

    Ja zaczęłam od siebie… w bloku w którym mam mieszkanie w Polsce , SAMA odnowiłam duży korytarz ( spółdzielnia nie ma pieniędzy a był bardzo zaniedbany) , sąsiedzi jak to zobaczyli , pomogli mi. Ta nasza mała 4 rodzinna społeczność zbliżyła się do siebie , wspieramy i rozumiemy się wspólnie dbamy o nasze…. spółdzielcze.
    Od takich naturalnych bliskości należy zaczynać od łączenia w działaniu i radości ze skutku , a nie dzielenia negatywnymi ocenami i tworzenia smutku.
    Bowiem rozświetlenie JEDNEGO pozytywu w CZŁOWIEKU ma większa moc działania niż skrytykowanie i nagłośnienie jego 10 wad.

    ps. nie mieszkam na stałe w Polsce…. ale to co mnie otacza jest dla mnie ważne.

    Kiara.

 9. Tak dla zmiany tematu…. co naprawdę system chce nam odebrać i jaką wiedzę ukryć…. stajemy na progu uruchomienia jej FIZYCZNIE , może nie we wszystkich równocześnie, ale spora liczba LUDZI jest już do tego gotowa.
  Będę wstawiała linki do dalszego ciągu

  FAŁSZYWE OBJAWIENIA MARYJNE…….

  Temat bardzo istotny i kontrowersyjny, historia ta sięga prawie 2000 lat do tyłu. Ciekawe czy były prawdziwe objawienia Maryjne…. to zależy o kim myślimy używając określenia „OBJAWIENIE MARYJNE” ….. bo Jeżeli Matki Jezusa , to nie było takich objawień .
  Historia jest opisana , ma współczesne odniesienie i swoich głównych aktorów w naszych czasach. Odkrycie ich rol nie przyniesie im sławy .. ale cóż siejesz zbierasz…. każdy ma swój siew i swój zbiór!

  Oprę się w dużej mierze na informacjach podanych w książce ” Błękitna Dama” Javier Sierra one zaś są oparte na prawdziwych istniejących dokumentach dotyczącej tej manipulacji ludźmi przez kk.

  Nasi główni bohaterowie są jak najbardziej realni , to kardynał Dziwisz ( jego rolę w tym perfidnym przedsięwzięciu znam również z innych relacji (innej osoby znanej publicznie) oraz kilku zakonników głównie Franciszkanów i Benedyktynów , którzy uczestniczą ( może nie do końca świadomie i z premedytacją) w projekcie szpiegostwa psychotronicznego i tworzenia grupy zarowno wywiadowczej jak i interwencyjnej przekraczającej czas i przestrzeń w przeszłość i przyszłość.

  To nie jest zupełnie fikcja literacka… dosłownie…. wiadomość tajna przekroczyła próg tajności w postaci książki , ale akcja , zdarzenia są realne , wystarczy poszukać sobie potwierdzeń, tych informacji, bowiem są już ujawnione.

  Zagadnienie dotyczy bilokacji i lewitacji niektórych mniszek z Hiszpańskiego Zakonu Klarysek , który jest żeńską opcją męskiego Zakonu Franciszkanów.

  Mniszka w trakcie mszy publicznie wchodziła w trans ekstatyczny wydzielała z ciała fizycznego ciało świetliste / eteryczne, które dokonywało bilokacji do wybranego miejsca i tam materializowało jej fizyczną postać ale już z doskonałą pod każdym względem. Na podstawie wydzielonego eterycznego sobowtóra, który jak najbardziej miał wszystkie cechy fizyczne, ale nieograniczone możliwości działania jak jego oryginał CZŁOWIEK, który pozostawał cały czas w tym samym miejscu i wiódł normalne , naturalne życie!

  To z grubsza cały sekret Maryjnych objawień…. :), które zostały wykorzystane początkowo przez sprytnych Zakonników Franciszkanów do propagowania katolickiej religii na ziemi. A następnie już w naszych czasach do działań politycznych i wszelkiej manipulacji oraz dominacji.

  Opiszę ta historię szczegółowo, wzbogacając o moją dotychczasową wiedzę i połączenie jej ze zdarzeniami rozgrywającymi się w naszej przeszłości i teraźniejszości.

  Bardzo proszę nie wstawianie na razie komentarzy pod kolejnymi postami, bo rozmyją całą opowieść, jak zakończę ją podyskutujemy sobie.

  Dodam tylko że ubiór mniszek Klarysek z tamtych czasów to biały habit, przewiązany sznurem i błękitny płaszcz/ ponczo z kapturem.

  Tak mniej więcej wyglądał dawny ubiór Klarysek z Hiszpańskiej Agredy, oczywiście bez tych dorobionych gwiazdek.

  Tak była widziana i opisywana biolokująca się kobieca postać w różnych miejscach na ziemi.
  Zatem czym są objawienia Maryjne… jako Matki Jezusa….. OSZUSTWEM NA NIEOPTYCZNĄ SKALĘ!

  Wykorzystaniem genetycznych możliwości niektórych mniszek i używaniem możliwości biolokacji tych kobiet pod przymusem dla celów religijnych.

  Od 1949 roku CIA ( Amerykański wywiad) współpracuje z Watykanem pod pierwotną swoją wersją znaną jako Komitet… (Committee for a United Europe.) organizacja powołana i kierowana przez ludzi z dawnego Office of Strategic Services poprzednika CIA . Jej głównym zadaniem było stworzenie z Europy ‚Stanów Zjednoczonych Europy”, co zostało dokonane w postaci Unii Europejskiej! Przejmowano z łatwością każdego papieża odkrywając przed nim i strasząc ujawnieniem wcześniej zaplanowane i realizowane , kompromitujące go zdarzenia.
  Z naszym JPII zrobiono identycznie , dlatego z łatwością dał się prowadzić z góry zaplanowanymi wydarzeniami , które doskonale realizowały cały ten ukryty plan.

  Watykan, poszukiwał na szeroką skalę swoim zaprojektowanym programem badawczym zapomnianych dźwięków, powodujących wydzielenie się ciała świetlistego/ eterycznego z ciała fizycznego przejętych do programu kobiet z odpowiednimi predyspozycjami DNA.

  Oczywiście te eksperymenty nie miały być ujawnione, miały służyć jedynie uzyskiwaniu informacji z przeszłości i tworzeniu kolejnych objawień w celu utrzymywania „jedynie słusznej wiary…” 😈 którą można było sterować świadomością jej wyznawców!

  Zatem usiłowano stworzyć „komando” przekraczające czas i przestrzeń zabierające z stamtąd niezbędne informacje i przenoszące rzeczy, które ułatwiły by władzę nad ludźmi z tamtych i naszych czasów.

  Rozumiecie teraz iż istnieje mnóstwo fałszywych artefaktów przenoszonych w czasie przez takie jednostki specjalne…. To się działo tak w przeszłości … biolokująca się mniszka przenosiła atrybuty religijne jako dary dla tych z którymi się kontaktowała, zatem jest to całkowicie możliwe.

  To tylko wstępna informacja.

  cd….

  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=10&t=1320

  Kiara.

  1. @Kiara: Bardzo proszę nie wstawianie na razie komentarzy pod kolejnymi postami, bo rozmyją całą opowieść, jak zakończę ją podyskutujemy sobie.
   *
   Zgadza się .. popis musi być efektowny :))) a i twoje słowa są dla nas rozkazem szefie/guru^jący :)))

   1. Wiktoria pisze:
    22 lutego 2015 o 11:00

    @Kiara: Bardzo proszę nie wstawianie na razie komentarzy pod kolejnymi postami, bo rozmyją całą opowieść, jak zakończę ją podyskutujemy sobie.
    *
    Zgadza się .. popis musi być efektowny :))) a i twoje słowa są dla nas rozkazem szefie/guru^jący :)))

    ****

    A, Ty piszesz na „cheopsie”…… 🙂 nie wiedziałam?????
    Miło mi że uszanujesz moją prośbę dziękuję.

    Kiara.

   2. Wiktoria złośliwa jesteś (tak uroczo), ale taką powołaliśmy Tutaj.. dla pikanterii 😉

   3. @Kiara: A, Ty piszesz na „cheopsie”…… 🙂 nie wiedziałam?????
    Miło mi że uszanujesz moją prośbę dziękuję.
    *
    Kiara co za przewrotne pytanie/nie pytanie – złośliwa/manipulantka jesteś (tak uroczo), ale taką powołaliśmy Tutaj.. dla pikanterii :))))
    Miło mi że uszanujesz moje spostrzeżenie/opinię – dziękuję.

  2. Kiara a Medjugorie to coś z konkurencji ? bo tam Gospa jakoś się wynaturzyła z twardych niepodważalnych dogmatów ,a zaprzeczyć nie idzie , zabronić tez nie ?

 10. Panie Owsianko, dziekuję za sugestie nie-szukania ‚piprztyka” – bardzo trafna.
  Oczywiście będę ogladała pańskie wykłady, aby wiedzieć, co w trawie piszczy, nie zapominając o tym, że są to obrazy rzeczywistości, a nie nią samą. Widzę, ze pytania były potrzebne bardziej panu, by nie mówić do ściany…Dla mnie natomiast istotny jest chyba sam fakt ilości różnych przekazów i ‚objawień” świadczących o nowym poruszeniu. Więc nie tylko u mnie „wyczerpała się formuła”. Pańska żona jest mądrą kobietą. Pozdrawiam

 11. 🙂
  „Czasem w ludziach, nagle tak,
  Zajdzie zmiana. 🙂 /nieustannie w ludziach zachodzą zmiany/ I zrzucają Swe przebrania!
  😀 https://www.youtube.com/watch?v=0rDkjZtW6ms
  Potem na przekór biegną w noc,Jakby Azteków mieli moc. 😀
  —> Już nic nie muszą. <— 🙂 Ino śmigajom we stronę słońca…
  😀 https://www.youtube.com/watch?v=UmUoiCUIT8E

  🙂 http://3.bp.blogspot.com/-yz-2TL4J_Yk/UIsA5kC90KI/AAAAAAAAV54/Z7aDuhqjbLE/s1600/weekend++hurra_weekend3.gif

   1. Kiara. ” badawczym zapomnianych dźwięków” ufole doskonale to wykorzystują i to do ciała fizycznego ,jest to swoisty rezonans powiedzmy zewnętrzny ,były takie przypadki takie osoby które swiadczyly podobne usługi za pomocą dźwięków swobodnie można było upuszczać ciało , ale po czasie w dziwny sposób „ktoś” skutecznie neutralizował takie zdarzenia . Tutaj wstawiam chyba mnie „gUral” nie pogoni ??? 😀

   2. Kiara , przecież wiemy jaki Ojciec był w dwóch miejscach jednocześnie ,takich namacalnych „fenomenów” nie puszcza się na pastwę losu ,a sam fenomen był potrzebny aby był przyswajalny , stygmaty to nie czasami wynik eksperymentów , przy produkcji proroka ? na planie eterycznym jest o wiele łatwiej usunąć schemat energetyczny, zmodyfikować nadać lustrzane odbicie czegoś innego . Ciało fizyczne powróci zasklepi się prawie w całości jak ciało eteryczne wywędruje , albo jest chwilowo nieobecne itp .

   3. 🙂
    Odp. Majestycny moia je tako. Jo jako „gUral” y pszez „mundórka” /po godzinach/ 😀 mom ino Przyjaciół, y teh którne kumkaiom jenacej. Casem ino cosik popyskóie, jak taki nie 1-en zy frendóf inszego łod zamuwionego browara pszywlece. 😛 Tak że Majestic-ku jezdeś Mai Brader – inszej łopcyi NIET, y dont wory bi chepi 😀 http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
    🙂 na roskurce http://i1.wowy.pl/5d6ba21ae6f5227ff21d39224693c5f4afe8e4bd/sytuacjaxx-jpg

   4. Majestic pisze:
    22 lutego 2015 o 13:43

    Kiara , przecież wiemy jaki Ojciec był w dwóch miejscach jednocześnie ,takich namacalnych „fenomenów” nie puszcza się na pastwę losu ,a sam fenomen był potrzebny aby był przyswajalny , stygmaty to nie czasami wynik eksperymentów , przy produkcji proroka ? na planie eterycznym jest o wiele łatwiej usunąć schemat energetyczny, zmodyfikować nadać lustrzane odbicie czegoś innego . Ciało fizyczne powróci zasklepi się prawie w całości jak ciało eteryczne wywędruje , albo jest chwilowo nieobecne itp .

    **********

    A czemu służą stygmaty? Po co ludzie mają całe życie dźwigać dyskomfort niegojących się ran??????

    Czy taki „luksus” naprawdę jest radością? Czy ktoś powinien być okaleczony z domniemanego powodu że ktoś inny miał rany w tym miejscu? Czy nie ma innych sposobów uwiarygodnienia swojej wyjątkowości?
    Przepraszam ale demony nie walczą co noc z kimś kto ma wysoką wibrację , etykę , moralność i świetlistość. Do takiego CZŁOWIEKA one nie mają dostępu , nie bywają w pobliżu jego aury , bo taka przestrzeń dla nich jest za wysoka energetycznie.

    Widziałeś kiedyś niedźwiedzia polarnego migrującego do Afryki , bo tam może coś upolować? Albo lwa na biegunie polarnym? Nie…. to nie te klimaty….. 🙂

    „Proroków”….. ciała produkuje astral i możliwość stygmatów na nich, doskonałe ciało z matrycy eterycznej nie ma takich wad i braków Jaźń niczego nikomu nie musi udowadniać stygmatami ni innymi magicznymi sztuczkami.

    Bilokacja naturalna, a nie holograficzne rzuty tu i tam… jest efektem energetycznych przemian doskonałości duchowej, Energii wcielonej i możliwości wydzielania przez ciało fizyczne matrycy eterycznej.
    Szczerze mówiąc nie wielu było LUDZI na ziemi , którzy osiągnęli ten poziom.

    Kiara.

   5. Majestic pisze:
    22 lutego 2015 o 13:19

    Kiara. ” badawczym zapomnianych dźwięków” ufole doskonale to wykorzystują i to do ciała fizycznego ,jest to swoisty rezonans powiedzmy zewnętrzny ,były takie przypadki takie osoby które swiadczyly podobne usługi za pomocą dźwięków swobodnie można było upuszczać ciało , ale po czasie w dziwny sposób „ktoś” skutecznie neutralizował takie zdarzenia . Tutaj wstawiam chyba mnie „gUral” nie pogoni ??? 😀

    *****

    Dźwięk sam w sobie może i nie jest sekretem…. pomimo że spółka Dziwisz i JP II mocno to ukrywali przed LUDŹMI. Oni uważali ,a Dziwisz nadal tak uważa że LUDZIE nie są gotowi jeszcze na ta wiedzę, ma do niej prawo jedynie KK i oni uważają się za jej właścicieli i spadkobierców!!!!

    Dźwięk jest ale zadziała jedynie .. po;

    1. w odpowiedniej przestrzeni wibracyjnej, już ją mamy, ziemia weszła w taką wibrację kosmiczną.

    2. musi by odpowiedni „INSTRUMENT ” na którym ten dźwięk zagra wywołując wlaściwy efekt. Takim „instrumentem ” jest oczywiście CZŁOWIEK z odpowiednim DNA czyli POTRÓJNĄ HELISĄ, który już osiągnął wlaściwy poziom osobistej wibracji.

    I tu niestety niektórzy z was muszą zacisnąć zęby…. takimi LUDŹMI są zarówno Słowianie jak i Żydzi. W śród Żydów jest bardzo czysta dawna linia DNA dlatego miedzy innymi z taką premedytacją dokonuje się również na nich ludobójstwa.

    Zawiłości polityki to inna sprawa, jak organizuje się nienawiść, strach , zagrożenie i walki ze stworzonymi wrogami.

    Jedynym niezbędnym elementem do uruchomienia mocy tego dźwięku jest wewnętrzna harmonia, moc i poziom miłości.

    Zatem wszystkie ukryte i jawne knowania pana Dziwisza szlag trafi w jednej chwili, bo ten sekret mocy CZŁOWIEKA powróci do nas.

    Nie pomogą już żadni „magicy”….. 🙂 wyszkoleni do obniżania naszej wibracji i blokowania naszej mocy swoimi sztuczkami z symbolami i barwami oraz gongami rozbijającymi nasze pola auryczne.

    Ufole/ bioroboty żeby korzystać z tej możliwości piją krew LUDZI posiadających trójhelisowe DNA, a jeszcze lepiej odpowiednie aktywne RNa.

    Ci zaś którzy naturalnie korzystają z możliwości bilokacji i mogą się pojawiać w LUDZKICH ciałach na ziemi ( bo są i tacy) już dawno temu osiągnęli te moce w wyniku swojego rozwoju duchowego, oni nigdy nie działają na szkodę LUDZKOŚCI.

    Kiara.

   1. „gUral” Ty masz bardzo podzielne serduszko , bo kochasz wszystkie/wszystkich 🙂

 12. NTV też sprzedane. Możecie się drodzy odkodowywać za pomocą guru Swerdlowa z resztek człowieczeństwa stosując duchowe symbole, archetypy, wibracje dźwięków i kolorów i atrybuty lwa. Miejcie jednak świadomość dla kogo to robicie i że pozostawiacie tą schede swoim potomnym.
  Fear Not! Al Tira Israel A Tribute To The Israel…: http://youtu.be/31k8XwooqQM
  Żegnam.

 13. Znalazłam Atlantydę, użyłam Dwunastu Jej wierz jak Gwiazd na niebie … przeciwko swoim bzdurnym syndromom sztokholmskim, w jakich Ją utopiono i Jedna z Wierz Może Ją wydobyć, bo jeśli ani jedna to żadna 😉 Tylko nie walcząc można wygrać.

  Excalibur 😉

   1. Wiem , wiem…. przekonałam się o tym fizycznie ponad dwa lata temu.. 🙂

    Jesteśmy w stanie stworzyć sobie takie pole siłowe ochronne że nic przez nie nie przechodzi.
    Co na to prokuratura francuska….. ano nic do tej pory jest wstrzymana sprawa!
    Nie wiedzą jak to ugryźć albo nie chcą ujawnić że tak można fizycznie siebie chronić.

    Kiara.

 14. Od czytania tych komentarzy można się pochorować, A co gdyby sobie tak wszystko odpuścić, i żyć życiem jakie w sercu nam gra. dopóki będziemy coś chcieli usunąć, dostaniemy tego więcej. Człowiek jest nie nauczalny, wymyśla coś nie wiem po co chyba dla kasy. Zawsze dostajemy to czego nie chcemy a to tylko dlatego bo o tym myślimy. Nie myśl o kodach blokadach czy jakimś innym g…nie Wszystko samo się rozpuści jak nie będziemy się tego trzymać…..

   1. Z ust mi to wyjąłeś 😀

    A skoro już o Słoniu mowa 😉 Anaja (z takim indiańskim akcentem 😉 ) ma sporo racji w kwestii tworzenia popytu i poszerzania wora znów dla „naszego dobra” 😉

    Wreszcie obejrzałam materiał z Panią Madlen 🙂 No jak podkreśla, nie że jest ale Może być, może być może to być efekt MK. Tym bardziej trudno się nie zgodzić, z faktem przecież że każdy człowiek na ziemi jest kierowany, choćby poprzez Media, System, w sprawach już wręcz prozaicznych i nie tylko dla ogłupiania dla władzy, ale dla Zysku perfidnie na przykład wmawia mu się choroby, ograniczenia, ustala poziom pojmowania … 🙂

    Lecz Gdyby taka Pani Madlen, przyszła do mnie do domu z takim nastawieniem jak niegdyś wiele koleżaneczek i przyjaciółek (tu powinna się uśmiechnąć 😉 ) podziękowała bym jej w duchu za znajomość i w zasadzie za wizytę. Bo nie cierpię takiego czegoś, że ktoś chce sobie coś ugrać, pokazać co to nie On tylko po to by zakulisowo zebrać aplauz i śmietankę. A dokładnie to zrobiła Pani Madlen. Zaczesała włosy, pochyliła głowę, spojrzała jak byk na ofiarę z pode łba, zabłyskując wisiorkiem od Pana SS > O ja wam pokażę. A kogo trzeba to przestraszę. My tu mamy interes do zrobienia.

    I nie przekonują mnie argumenty Pana Janusza o tym że bilet z USA i hotel itp kosztują. Bo Pan SS wcale ale to wcale nie musiał by nas już zaszczycać swoją szanowną osobą za Grubą zaporową dla Polaka kasiorkę i proporcjonalnie o tyle bardziej nieosiągalną o ile bardziej jest poblokowany lub potrzebował by pomocy. Jestem Pewna iż, dla dobra Ludzkości dało by się przetłumaczyć nagrania Pana SS na polski i za Jego zgodą tu wyemitować, ale kto by zarobił na cierpieniu i z czego żył? Co jest największym programem destrukcyjnym i niewolniczym samo w sobie. (o tym nawet wspomnieć nie można) Wiec co zostaje? Poszerzanie wora dla naszego dobra 😉 Gdzie rozumiem wpis AnJi 🙂

    I nie przekonuje mnie Autoryzacja Pani Madlen, bo odprogramowywała się u tego samego majstra co GaGa i Madonna po czym nagle zaczęła być Swoja Zechcieli ją wydawać, znalazła się przypadkiem na listach bestselerów, obecnie na placówce w Polsce. A właściwie przekonuje mnie do implantacji symbiontem, czy jak kto woli Mentalnym rezydentem. I już jest swoja.

    Gdzie to właśnie jest problem wielu Ludzi, że są ludźmi i choćby nie wiem jak pięknymi, zdolnymi i kreatywnymi, jedyne co ich czeka to pisk w uszach, nieprzespane noce, i walenie głową w mur. A nawet jaki wylew, bo są nieprogramowalni i mają Duszę z Ducha i nie da się ich zasiedlić armią Apokalipsy mentalnych rezydentów od swojaków, nawet u majstra od Gagi. 😉

    Nie żebym się czepiała bo lewą nogą wstała a cy co, uważam że to warto napisać. I rozumiem, więcej niż można by przypuszczać, nie wartościuje ani nie osądzam. Na prawdę rozumiem. Jednak jak wyżej.

    Poza tym 🙂 Bardzo przyjemny materiał 😛

    Zgaga 😉

   2. Znaczenie celu, w pędzie do zagłady. Za pozorne korzyści. Nadrzędny plan realizowany również przez NWO i dla Nowej Ziemi = NWO 😉

   3. Spokojnie Ludzie, Tamci muszą się oznaczyć … Nawiasem dopóki trwa znaczenie, można porzucić znak i dołączyć do Ludzi. Kiedy to zacznie się opłacać w przeciwieństwie do innych opłat i kosztów starego świata, już nie będzie można zrzucić znamienia jak skóry. Im daje nadzieję że ich przyjmiecie bo odmienili swoje serca o ile to możliwe. Wy pozostańcie sobą. 🙂

   4. To jak z Antywirusem, trzeba najpierw stworzyć wirusy by na antywirusach się obłowić, analogicznie do przemysłu Farmaceutycznego, tworzy się choroby by zarabiać na lekach, albo Religie, wszystko to kupczenie własnym Duchem i życiem innych za czapkę śliwek. Tak jak kiedyś powiedziałam, napuszczę Was przeciwko Wam i własną Waszą ręką Was wytracę, tak Wąż własny ogon zżera 😉

   5. Bo powiedzieliście w sercu swoim, nie ma potęgi jaka mogła by się Wężowi przeciwstawić.

    Więc oto JEST ta która Was pokonała i z Wyżyn niebieskich zrzuciła, Wasza Potęga. 😉

   6. Oj tam, oj tam Agunia. To komedia przecież a Ty robisz dramat. Ezoteryka wyciąga klientów z religii :-))))) nawet są kapłani i kapłanki, a diabeł zmienił nazwę :-))).. ale jaja. Kiedyś na Kościół płaciło się dziesięcinę a teraz co łaska-500 zeta się należy 😉
    No cóż, jak to w Naturze – jest pożywka jest pasożyt.. i wszystko jest po coś i wszystko jest dobre 😀
    To samo w medycynie tej niby naturalnej ale paradygmat Rockefellera 🙂 /Seneca Oli ;-p /
    Komedia omyłek….

   7. A wiesz, to mi się tak jakoś samo spontanicznie…
    Jakosi przedwczoraj obudziłem się z takim mottem kołatającym mi się w głowie „Postrzegaj wszystko najprościej jak to jest możliwe…”

    Zapluty karzeł reakcji

   8. https://www.youtube.com/watch?v=-8RXCcXQ24U

    Oj Robert 🙂 Ze wszystkim się zgadzam co piszesz z zasady już nawet 🙂 Ale Tytuł zaplutego karła reakcji zawsze był mój 😉

    Tamten wpis jest dość nietypowy, wręcz zależy jak spojrzeć i zmienia się jak w kalejdoskopie 😉 A reszta to już nie do tego wpisu wcale nawet 😉 No wiedziałam że ma skazę i wymaga małej poprawki. Gdzie Ty masz rację, Anija, i NTV nawet. A jaaa ja to wszystko wymyśliłam, jeszcze przed potopem 🙁 Gdzie bawię się, udowadniając tezy by je obalić jak leci i znów wykazać, zdaje się jest na to twierdzenie, jakie i Izie rację przyznaje 😉 Tak to już ze mną jest, nie wie lewica co czyni prawica. To podburzam do wojny przeciw Rosji, to bawię się w Jeremiasza by obudzić większą potęgę. … Nikt nie trafi… Jedno każdy wie Kocham Cię CIĘ! Za Tobą bym w ogień, ba w otchłań skoczyła. Najgorsze że, to nic nie znaczy, nie potrafię stworzyć kamienia jakiego bym nie mogła udźwignąć.

    to nie do kogoś, to o mnie, choć ja nigdy się nie smucę 😉
    https://www.youtube.com/watch?v=WPkiS1mJwK8

    Podpis.

   9. Ten podpis brzmi: Miłość/Bóg gdzie Ja i ty Jedno… żeby to w końcu dotarło.. bogowie i boginie… 😉

  1. I absolutnie nie mysl o gwiazdce z nieba .. bo jeszcze ja dostanesz i co z nia zrobisz ? 😀

   1. 🙂 „Hej, hej!”
    Cem Ci zawiniłem 😛 …Taki Bóg Kubie 🙂 „Powiedz mi czy wszystko gra?Powiedz jak Ci minął dzień? O czym był wczorajszy sen? Mów mi o czym tylko chcesz, Ja słucham, Czytam-/scytUje/ z Twoich ust. Opowiadaj mamy czas,
    http://www.youtube.com/watch?v=gzaFiX7R_Fw 🙂
    Ja słucham, A Ty szukaj słów. Hej, hej! 😀 …
    Niech życie nam zawróci w głowie. Nie wiem co planuje los…
    Czy mu o nas mówił ktoś? Poczekajmy jedną noc.Zaczaruj czas! niech biegnie wolniej.Podasz rękę mi a ja. Do ucha będę kłamać i zmyślać.Chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my… 😀 Ukradniemy co się da.Jeszcze raz! Hej, hej!”
    🙂 http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201211/1353357765_by_coldseed_500.jpg?1353358647

  1. QspodeUralu, nie mam za co przepraszac, tako samo co i mnie wybaczac. Tamto tylko nieporozumienie, wpis nie tam sie umiescil gdzie mial, zadne wrabiania nie bylo 🙂 ,wot i wsjo

   1. 😀
    Grześ yle to, juszchiba ower 3-y/czy/ zimy tak ze sobom
    „jak na rowie” 😀 http://www.youtube.com/watch?v=BDXyxFTc6Ss
    ———————————–
    Gregory pisze:22 lutego 2015 o 17:13
    Cyt.”… Czar puscil, pewnie musiales go kochac bardzo, a on nie zaspokoil Twych oczekiwan. —> Wspolczujemy rozumiemy <— Twoj zawod… Nie ma rady…bedziesz musial opuscic te stacje. Szkoda…. ((:
    ———————————–
    "gUral" pisze:23 lutego 2015 o 17:50

    😀 Gregory pisze 😛 – /moderuie./
    Grześ, mnie do tego nie mienszai, raczej. 😀 „pora Panowie”
    skÓpić siem na sobie. : D http://www.youtube.com/watch?v=awDP6vueYZw
    🙂 http://id.joe.pl/sub_images/pictures/3a0d7e45d42dc71fc21080090fb0e3db_th2.gif
    ————————————-
    Cyt. "QspodeUralu, nie mam za co przepraszac, tako samo co i mnie wybaczac." *** przepraszac? wybaczac? http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif

 15. paniznaprzeciwka pisze:Żegnam

  Kolejna osoba dzieki Ntv dostapila uwolnienia (od Ntv) i dostapienia wyzszego poziomu wolnosci dzieki integracji samej w sobie

 16. JEEEEEEZU CO ZA INTELEKTUALNY BLOG .!
  Czy tu się spotyka jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji ???
  Ludzie idźcie wyparujcie gdzieś w zaświaty bo chyba już w nich bywacie.
  Nie zajmujcie miejsca tymi szpaltami wypocin.
  Postwarzajcie se własnych wyznawców, wielbicieli, zaciągnijcie ich na własne blogi i pierzcie im tam mózgi.
  A tu,- zostawcie miejsce dla (ludzi)zainteresowanych tym wszystkim, co tu znajdują, dla ich pytań i wymiany poglądów.
  TO Miłego pląsania w swoich jaźniach

 17. „Czy tu się spotyka jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji ???” przykro Nam ale musisz gdzieś indziej szukać towarzystwa adoracji wzajemnej , jeszcze raz przykro ,naprawdę przykro !!? spróbuj gdzieś indziej ?do pląsania !

Comments are closed.