Oblicza Duchowości – 19.11.2015

Kolejny wykład Tadeusza Owsianki o wiedzy duchowej we wszechświecie. W audycji na początku odpowiedzi na korespondencję od widzów, a dalej omówienie kolejnych nowych symboli.


„Jedność ludzkości – interpretacje i substytuty, czyli co zrobić i na co nie dać się nabrać” – to pełny tytuł prelekcji Jacka Sokala wygłoszonej na „Powitaniu Jesieni” we wrześniu 2015 r. w Sobótce.


Zapis prelekcji Ryszarda Piotra nt. diety wegetariańskiej na Kongresie NTV.
———————————————————————————————————-
W dniu 27 listopada 2015 r. o godz. 18 odbędzie się we Wrocławiu w Nalandzie (Pl. Kościuszki 12) prelekcja Ryszarda Piotra zatytułowana „Jak być zdrowym całe życie”. Wstęp jest wolny.
———————————————————————————————————-
12 grudnia 2015 r. Ryszard Piotr zaprasza na całodzienne warsztaty pod patronatem NTV zatytułowane: „Jak być zdrowym całe życie”.
Szczegóły wkrótce na ntv1.pl.


140 thoughts on “Oblicza Duchowości – 19.11.2015

 1. Dlaczego nie ma moich wpisow pod You tube po trzech godzinach wpisow Kalina https://www.youtube.com/watch?v=1Bs343zMY8E

  Masarz 3 hours ago
  Po jakiego diabla wspierac ziemie droga Pani od horusa . Ziemia nie potrzebuje wsparacia ONA jest duzo bardziej powerfull niz caly astral i ich 12 pokladow . Niech ja zostawi Horus w spokoju co tutaj robi ten astralny dziwolag. Posluguje sie ludzmi i ich swiatlem zniewala ziemie a nie jej pomaga .
  Od tysiecy lat chca zniszczyc ziemie ..a wmawiaja ludziom , ze to my sie przyczyniamy do tego ( skad ta destruktywna technologia wiec pochodzi )?Najpierw chcieli ja zaltwic poprzez piramid portale obecnie tylko ludzie im zostali do dojenia core planety . I naganiaja ludzi do pracy ze swiatlem i laczeniu sie z ziemia .
  Ludzie niepowinni nawiazywac kontaktu z tymi astralnymi „inteligencjami „bandziorami .
  Taka jest prawda , ze ziemia zrobila myk o 23.4 stopnie za Atalantydy zeby ocalic nasze 2 strings DNA i zablokowac portale piramid . Reszte DNA nam astral zablokowal . Power do otworzenia organicznego DNA jet w naszym ciele w centrum . To jest gdzies kolo pempka . Ale to nie jest kwestia swiatla to jest kwestia swiadomosci planetarnej .
  Druga sprawa .
  Jak ktos spotka HORUSA niech sie zapyta . Dlaczego Atlantyda sie rozwalila . Co z nia zrobili ile energii z niej wszamali .
  Pisze jedna z osob , ktorej soul ocalila ziemia zeby sie nie dostac w lapy reinkarnacji cyklicznych astralnych .
  Dziekuje ziemi , ze wziela mnie do swojego core za czasow wielkiego sacrificei Atlantydy dla wielkich bogow astrala i dzieki temu nigdy nie musialam doswiadczyc astrala .Obecnie go doswiadczylam w ciele fizycznym. I ciesze sie bo cialo fizyczne jest najwyzszym stopniem rozwoju planetarnego wiec astral – matrix ET,s i wogole inny crab moze sobie poskakac na koncu mojego malego palaca od nogi 🙂 . Stan fizyczny jest najwiekszym stopiniem stwardnienia i magnetyzmu organicznego .
  I dziekuje Ziemi , ze nie urodzilam sie w USA bo tam bym mogla byc zalatwiona szybciej niz w Polsce komunistycznej i tez za to ze pomogla mi zwiac z Tasmani od astralnych agresji na moja energie organiczna .
  Show less
  Reply ·

  Kalina Masarz 3 hours ago
  Jest 7 pokladow reptilian i 5 pokladow Anunaki . Razem 12 .Klamczuchy lgarze gorsi niz w rzadowych jednostkach ludzkich .
  Cale tysiace lat oklamuja ludzi i wprowadzaja w blad i kreuja religie , naukowe pojecia astronomiczne nauki , prawa matematyczne skomplikowane formuly i fizyczne i inne nauki .
  Reptois sa pod kontrola (Swietlanych istot Anunaki ) . Wiec powiem oglednie Anunakiu sa strasznie . Sa tak strasznie okrutni jak najgorszy gestapowiec w obozie koncentracyjnym . One zarzadzaja mordami ludzkosci( Na przyklad kreuja wojny i rozne krwawe potyczki ) i zywia sie ludzka energia . Reptois maja ze zdobyczy krew i jej czestotliwosci . Nasza smierc jest zwykle UFO abduction . Zyjemy krocej niz powinnismy zyc tylko dlatego , ze mamy zjadana energie poprzez roznego to rodzaju emocjonalne stany .Jak widziecie caly czas dostarcza sie nam to nowych dziwnych emocji .
  Duzo by mozna bylo na ten temat pisac ale uwazam , ze powinnam o tym mowic otwarcie jest juz czas na to poniewaz ziemia jest w swojej lini czasowej i zdecydowala sie zostawic astral na pastwe losu . Niestety 80% procent ludzi jest zwiazane nieswiadomie z astralna rzeczywistoscia . Cala podswiadomosc lezy w gesti reptois a cala nadswiadmosc lezy w gesti anunaki .
  Psychologia- psychiatria jest kreacja matrix i inne zawody lekarze hirurdzy i wogole caly swiat lekarski medyczny i naukowo matematyczny tez .
  W naszym ciele mamy wiele etrycznych chipow wkomponowanych do przetrwania matrix w sferze fizycznej . Naprzyklad Stawy sa niekreacja organiczna nasza glowa i mind sa 3.3procent organiczne .
  Prawie caly mind jest wykreowany w modelu matrix i pod matrix .
  Dlatego czucie calym cialem jest najbardziej prawdziwym poznaniem naszej prawdy
  Show less
  Reply ·

  Kalina Masarz 2 hours ago
  No wlasnie Devi przyczyniasz sie w NTV do pojscia ludzi w kierunku astrala . Mysle , ze zarozumialosc wasza w NTV siega apogeum najwyzszych swietlanych tyranow ludzkosci . Nawet nieczytacie co maja dopowiedzenia ziemianie .
  Powodzenia w raju . Zycze miliony lat regeneracji z pylu swietlanego . :)Powinnas isc na healing Steve Richard kinetic healing- to jest najbardziej sensowny poglad na rozne time line i manipulowanie soul przez stralne stowry .
  Reply ·

  Kalina Masarz 2 hours ago
  Z drugiej strony zal mi ludzi , ktorzy ciagle szukaja milosci na zewnatrz i nigdy nie czuja sie spelnieni .
  Reply ·

 2. Witam, moje pytanie dotyczy filmu z Ryszardem Piotrem. Wspomniał o odzyskiwaniu minerałów z soli himalajskiej. Może ktoś napisze w jaki sposób można to zrobić.

  1. A czy sól himalajska , czy inna, posiada naturalne minerały Ziemi, One sa w Tobie w Twojej fizyczności, w odpowiednich wibracjach Twoich będą uaktywniane i Przestrzeń Ziemi, która posiada w Sobie Wodę , będzie je wchłaniać do Siebie, aby potem zasilić i wzorzec wprowadzić w Ziemię, Jesteś Źródłem całej Ziemi, Wszystko masz w Sobie, do uaktywnienia poprzez indywidualne wibracje Prawdziwe swoje, Tylko jest małe ale, te kropelki Wody w przestrzeni należy doprowadzić do Prawdziwej czystości,

  2. mysle ze tak :zagotować maksymalna ilosc możliwą do gotowania ( woda prawdziwa destylowana )plus sól ,wytraci to pierwiastki i minerały co potem ? w podłużnym naczyniu skrystalizować czysta sól , pozostałą zawiesinę poddać anodowaniu ? ( stara metoda uzyskiwania żywej i martwej wody ) a to co się odłoży w brezencie konsumować , na pewno będzie to o wiele mniej jak te 3 stołowe łyżki , można by chyba do elektrolizy dodać prawdziwej wody destylowanej do tej zawiesiny ; to moje przemyślenia wylacznie i niech każdy robi jak uważa to tylko taki tip .

 3. Odtworzenie Ziemi, przez ludzkość, tą która odnalazła swoje wewnętrzne Źródło, Energia Żeńska i Energia Męska, Kobieta Ziemska i Mężczyzna Ziemski, i Moc Stwórcy, z Jadra Ziemi, To już czujesz , gdyś rozwiązał wszystkie połaczenia, poprzez Rozpoznanie Duszy, Wody, kropelka po kropelce zapisana przez przeróżne wzorce, i co z tym, zrobić? gdy wali się wszystko w co wierzył Człowiek, a może Ludzkość mająca „mały Umysł” wypełniony wzorcowością w niego włożoną, i ponownie Centrum Mocy, przez Serce uruchomione, dlaczego Serce, bo w nim masz swoją Ziemska Esencję a z niej połaczenie z Mocą swoją w Jądrze Ziemi, wszak chodzi o nasza Planetę, Krok po kroku, bez wglądu w stworzone zapisami inkarnacje, Jesteś Żywym Życiem TU i TERAZ, otoczonym przez Przestrzeń Ziemi, w której Matka jako kropelki Wody, zapisana różnymi wzorcami, podobnie w fizyczności , która Jest doskonała, i ma w Sobie Wodę , Światło, które bez Mocy Ziemskiej Jest zimnym Światłem, a więc jak ożywić ma Wode w Tobie? wiele tych pytań, gdy rozpoznawać będziesz Siebie, wszystko jaśnieć zacznie w czystej Wodzie, w której Światłem Jesteś, rozgrzanym przez Moc , Ciepło z Jadra Ziemi, Słońce światło, które odbija temperature wypływającą z Jadra Ziemi, TY Jestes tym , który Ja harmonizuje poprzez Siebie, poprzez Serce, rozprowadzając wpierw w Sobie w każdą fizyczną cząsteczke, ożywiając tę zmrożoną przez Światło Wodę, co „Świadomościa” Jest w Tobie, Gdy ożywiona zostanie Tyś Żywa Jest Woda, w Mocy „Ojca” którym jako Esencja zawsze byłas, Ziemska Żywa Świadoma Energia, Biologiczna, Fizyczna , Kształt Cudny i doskonały, który pomimo manipulacji wielu, stał się Do Człowieka podobny, Kobiety i Mężczyzny, w swoich indywidualnych wibracjach Ziemskich,
  To co wypowiadasz , poprzez dźwięk rozprowadzasz, zaczyna powracać, do Ciebie zawsze, dlaczego, Bo Żywe Życie , w swoim Żywym Świetle, odbija od Siebie wszelkie skierowane , w kropelki Wody, włożone , ponownie w starych wibracjach stworzone wzorce, Myśli, których Przestrzeń Ziemi, Dusza Ziemi Jest pełna, i wszystkie rozpuszczane sa w wibracjach Serca, Miłością Żywego Świadomego Ziemskiego Życia, Ziemskiego Życia, Energia Żeńska , którą zawsze była Kobieta Ziemska w Mocy Stwórcy, Energia Męska , którym zawsze był Mężczyzna w mocy Stwórcy, kiedyś powiedziała Dosyć, i dzieje się według wibracji Prawdziwej Ziemi,

  1. Podoba mi się :). Najwazniejsza jest Miłosc, bo tylko ona patrzy poprzez iluzje dobra i zła. Roztapia wzorce dobra i zła. Pomiedzy tym co słuszne a tym co błėdne jest wielka Przestrzeń. Tam siė spotkamy 🙂

   1. Iza45-..Najwazniejsza jest Milosc…Bog Jahwe (Jehowa) okazuje swoja Wielka Milosc do czlowieka i zsyla Potop by w ten okrutny sposob dokonac najwiekszego Ludobojstwa w dziejach ludzkosci! Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog nie wiedzial ze z tych 8 ocalalych osob rozmnoza sie tacy sami ludzie,ktorych wymordowal Potopem? Powoluje potem do zycia swojego umilowanego syna Jezusa by Go potem kazac okrutnie zamordowac i jako jakas „ofiare” okupu kaze zlozyc samemu sobie? Obdarzyl czlowieka „wolna wola” wiedzac doskonale do czego zdolny bedzie czlowiek?Tak wyglada wzor Milosci?

   2. arka-diusz po co szukasz wzorca miłości na zewnątrz, przecież sam od siebie potrafisz kochać. I sam doskonale wiesz najlepiej czym jest miłość.

  2. „To co wypowiadasz , poprzez dźwięk rozprowadzasz, zaczyna powracać, do Ciebie zawsze…” „Podoba mi się.” — jeśli ktoś sieje złość agresję to to wróci do ciebie próżno oczekiwać Miłości , to co rozprowadzasz to wróci z nawiązką.

   1. { 🙂 }…KUmam y łot kumkaś siem nie pszestane 🙂

    *ŁotKumkaj się zy ukumkum-kaniem Kumie do Kumy łaj ? CHiba, rze na *wk!!!Kumy, prośbę 😀
    Jak jurzem joKum Kumie drzewiej przekumnoł kómkaionceiKumie, co JaKum jezdem *zwarty y gotowy
    kumkać zy karzden Kum/kuma, chturen kce zakumać, asz do wykumanja Kuma 🙂
    Nobo, https://www.youtube.com/watch?v=IrjohxnJLzk

   2. No i a jak sie Kumie wcytos to tu widać ze kazden ma inne co mu się podoba insego. Puste popisowo jak co insego gadas a co insego robis, jak ktoś pise o Miłości a cyynami zpseca jej:-P

   3. „JaKum jezdem *zwarty y gotowy
    kumkać zy karzden Kum/kuma, chturen kce zakumać”
    No to Kuma nie kumka sie z każdym. Z każdym Kuma to taka DziwKuma cy cóś ? 😛

   4. No tos se Kum nagrabił dokumentnie nagana w jadłospisie niechybna. Spadówa. 😛 Sacunecek się kłanio. Brak sacunku=brak Miłości. 🙁

   5. „*Od dzisiaj wolę zakręconą Kume, nobo pszynajmniei mo fajne
    cycky, pomimo rze je 🙂 juusz we słósznem rozvoió.” Łoj ty dziadu Kumotrze toś se nagrabił 😛

  3. Jednym z większych wzorców do przekroczenia jest złamanie tabu karmy i praw Jahwe – za dobro nagroda a za zło kara..zrozumienie ,że świętoszek i grzesznik to awers i rewers tego samego medalu.. Paradoks Absolutu.. Zrozumienie, ze On jest i w mordercy i w mordowanym.. na przestrzeni cykli inkarnacyjnych wchodzimy to w jedną a to w drugą rolę, jesteśmy i Kainem i Ablem. Mamy doświadczenie, zapis w DNA. Wychodzimy poza zapis.. jest w nas już wiedza/gnoza. Game over. Next level..

 4. Panie Ryszardzie, z Pana słów wynika, że nie jestem w stanie rozwijać się duchowo i kochać kogokolwiek, bo jestem mięsożercą…
  Panie Ryszardzie, drapieżniki jedzą mięso surowe, a ludzie jedzą mięso wstępnie strawione, czyli upieczone, usmażone lub gotowane, rozumie Pan różnicę?
  Powołuje się Pan na Jerzego Ziębę, ale chyba nie słuchał Pan jego wykładów na temat witaminy B12. Ani na temat porównania zawartości toksyn w warzywach i w mięsie.
  Dlatego Pana wykład mnie nie przekonuje. W przeciwieństwie do wykładów Jerzego Zięby.

  1. { 🙂 }.

   Kum zakómkał, ze Kum-Ryszard-niekUm a-Ty kumasz…
   Jakum mom inszy podglond nisz Kum-ostasz, mo. 😀
   Y Kumie niech skUmie, czy to bedzie salcefiks /przetworzony, spreparowany/, y cyto bendzie jakiekolwiek *mazidło /spreparowane, tysz/ y namażgane na kómkaioncego-Kuma licu, itp & ytd. pasztetowa nawet. 😀
   Noto Kumie cza tU skUmać, rze pirwej tyn *pszet-FU-rs-fo, Kóm *zaszlachtował, przeprowadził expetymenda-przetestował, na tzw. *łopceh. A tje kómkaioncy Kumnie, te salcefixy y jnsze skómacone mazidła *SOM STFOREM NA, NA ENERGI ŚMIERRCI
   życzę lo Kuma poczucia hómoró 😀
   https://www.youtube.com/watch?v=vpIjtdWzJC8

  2. Za koguz się Kum ma ze ocekuje ze Kumy bedom cały dzionek odkumkować co on nasmolił zakumkowanego.
   No Kumie cza tU skUmać, rze pirwej sacunecek się licy – nimo sacunku nimo Miłości jamen 😛

   1. Kuma ma skumany sacunecek a Kum może ni no nich Kum sam skuma pierwei a nie ucyć ojca dzieci robić 😛

  3. kto to jest mięsożerca ? czy kupując swiadomie kawałek soczystego ciała wcześniej zamordowanej z premedytacja istoty można się jakoś wytlumaczyc usprawiedliwić ? NIE nie można , czy rzeźnik wegetarianin poniesie tu więcej winy ? raczej nie, winę ponoszą ci cisi mordercy co kupują to nawet na gramy i to zżerają ,czy jest jakieś usprawiedliwienie na poziomie duchowym na takie sprawy raczej niema ,wiec pożeranie innych mając inny wybór nie jest usprawiedliwieniem a rozwój duchowy będzie iluzoryczny i odcina od efektywnych poziomów , to wmawianie sobie ze jest inaczej , w rzeczywistosci to zbrodnia przede wszystkim to świadome wyciszanie sumienia jak jest takowe ??? https://www.youtube.com/watch?v=BQ5qAfyUuWE a gdy powiedzmy na ziemie zawita kosmiczne polowanie na proteinę na orbicie zacumują rzeźnie co wtedy gdy dla nich w ewolucji, ziemianin to tez jakaś glista ? czy powiedzą ze w ich rozwoju duchowym to nie przeszkadza ? i jest to norma ?to jak ziemski identyczny myśliwy konsument zareaguje ? nie powinien protestować przecież to norma i w niczym nie przeszkadza, zresztą wojny zmanipulowanych ziemian to tez ubój , ale to nieco inna bajka i jeszcze bardziej straszna .

   1. @Majestic, Jako świadomy mięsożerca nie zamierzam się ani usprawiedliwiać ani tłumaczyć ze swojego sposobu odżywiania jakimkolwiek wegetarianom czy weganom. Może słowo „żreć” to określenie specyficzne dla rozwiniętych duchowo roślinożerców, bo mięsożercy się odżywiają, a nie „żrą”. A mój „mięsny” rozwój duchowy poszedł w kierunku, który pozwala mi już z obojętnością przyglądać się ludziom, którzy jedzą sojową kiełbasę, czy kotlety. Ani mnie to wzrusza, ani dziwi, ani śmieszy. Śmieszą mnie natomiast ludzie, którzy rozprawiają o wyższości swojego rozwoju duchowego i o „efektywnych poziomach”. Jak i tacy, którzy twierdzą, że mięsożerca nie jest w stanie kochać.

   2. ostasz , wszystko co Tutaj prezentujemy nie odnosi się do mnie do Ciebie każdy temat to wielka platforma całej wspólnoty aby KAŻDY mógł się odnaleźć na za albo przeciw .Jeżeli tezę mięsożerności przeforsujesz ,przekonasz innych , to przecież nikt Ci tego nie zabroni ?! ja jestem temu przeciwny i jestem przekonany ze mam racje ,przynajmniej na poczatek wykluczam się z grupy zabijania i jedzenia tego gdzie ewolucja kosmosu wykształciła Serce i jakiś krwiobieg ,”„żreć” nie „żreć” „kanibal ” ludożerca ” co to ma zmienić ? albo to „że mięsożerca nie jest w stanie kochać.” no jest ,albo nie jest, a jak jest może jemu i jemu podobnym tylko tak się zdaje ? przecież moralność to kwestia obyczajów i raczej daleko do „efektywnych poziomach” bo tam należałoby wstawić sumienie , i teraz czy ludożerca posługuje się moralnością ? no oczywiscie , czy ma sumienie ? bardzo wątpliwe ? wiem ze ciężko wyzbyć się moralności destrukcyjnych bo to obyczaje i „tradycje ” itd ale trwanie w tym mając wybór co jest niesamowicie istotne ! to raczej powinno się pomyslec o „efektywnych poziomach” bo na tych poziomach to bramki są coraz węższe , i mówienie innym językiem to zabieranie sobie, komuś, mozliwosci ewentualnego przejścia przez wrota Stworzenia . tak mięsożerca kocha np psa jak kogoś z rodziny , w innej czescy teatru ktoś zabija takiego samego psa i robi z niego pieczyste .tak samo jest z wojnami kocha wszystko idzie na front , akcje ,zabija wszystko , wiec” daleko od noszy ” daleko od „efektywnych poziomów ”

   3. Majestic, ten post ostatni to demagogia. Wybacz Bracie. Adolf Hitler był wegetarianinem, Himmler był wegetarianinem. Oni bardziej kochali zwierzęta od ludzi a dlaczego to odsyłam do książki „Zniewolone dzieciństwo. Ukryte źródła tyranii” Alice Miller. I nie pisz bracie, że wegetarianizm gwarantuje, ze ktoś potrafi kochać czy współczuć. No niestety.. znam przypadek, ze tak nie jest (i zapewne nieodosobniony)
    I jeszcze jedno, bo ja nie jestem ideologiczna.. zauważyłam,że niektórzy swoją ideologia wege to machają jak jakąś przepustką do nieba czy czegoś tam.. no to pudło. To tak nie działa.

   4. M: „wojny zmanipulowanych ziemian to tez ubój , ale to nieco inna bajka i jeszcze bardziej straszna”
    – „to samo”. Jak na górze, tak i trochę niżej…

   5. Ostasz: „twierdzą, że mięsożerca nie jest w stanie kochać..”
    – ..ciałka samicy tego samego gatunku…? ;-))

   6. { 🙂 }… &co. Dzień dobry, kocham cię
    *Już posmarowałem tobą chleb 🙂 , 😀 , 🙂 .

    Tunie ydzie ło to, tu ydzie ło rzec. 😀
    Morzno rzec, co nie chodży nawet ło ten japka, ino po jakom cholere rżeś tam wlas??? 😀 …
    === STRACHY NA LACHY – Dzień dobry, kocham Cię 🙂
    ****Bo chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko
    Jak te dwa łyse kamienie nad rzeką
    Chodzi o to, by pierwsze chciało słuchać
    Co mu to drugie powiedzieć chce do ucha
    Że po mej głowie, czasem się ich boję
    Chodzą słowa nie do powiedzenia
    Nie do powiedzenia (nie do powiedzenia)
    Chodzą słowa nie do powiedzenia
    Nie do powiedzenia 🙂 /tum Kuma cUś łot Kumy,
    może f koniec Kuma skumała/- *najjjwysza pora…
    *Tu chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko
    Kiedy długo drugie nie widzi pierwszego
    Bo gdy siedzi człek samemu z czarnymi myślami
    Człowiek rzuca słuchawkami
    Rzuca słuchawkami 😀 …
    tzw. spyCHlodżyk http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201409/1411049661_by_mamacita_500.jpg?1411049661

   7. Do 🙂 chodzi tez o to, ze od Siebie nie da sie uciec. Nigdy. A tym czego nie akceptujemy w sobie wraca w zyciu i wali w twarz tak długo az sie obudzisz i powiesz: tak, taki tez jestem- zapis w DNA. Bo jest tylko Jedno Ja w miliardach form i ma w nosie ludzkie/”luckie”ideologie. Poza dobrem i złem.

   8. { 🙂 }. 45Kómka. *inszy temat dzisiejszej lekcji.

    Siadaj 2-a. jutr z matką 😀

    *Przez palce zwykłych dni
    Oglądasz świat
    W pośpiechu gubiąc sny
    Twój śmiech zawstydza Cię,
    Więc wolisz nie śmiać się
    Niż chwilę śmiesznym być 🙂 . Acha.
    & – Pocałuj noc
    *Spróbuj choć raz odsłonić twarz
    I spojrzeć prosto w słońce
    Zachwycić się po prostu tak
    I wzruszyć jak najmocniej
    Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz
    Idź szukać wiatru w polu
    Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd
    Zapomnij się i… – wolny wybUr 🙂 . Acha.
    🙂 Kuma je; http://www.humorpage.pl/obrazki/k/542_kobieta_babka_z_klasa_dzieci.jpg

   9. { 🙂 }.
    *No i po co ta złośliwość…………wróci wzmożona. CHDZE ???
    * pycha kroczy przed upadkiem. jak ^ , a poza ytym ftyn *pszypadek zalerzy dUrzo, Kum sotje wy roskrcU 😀
    Pees. *{ 🙂 }. pisze:23 listopada 2015 o 14:10<— 😀
    Siem Kuma zacaiła na Kuma 🙂 iusz wczera???
    & *Qc pisze: 23 listopada 2015 o 14:12<– 🙂
    * Adam Lambert: Another Lonely Night 🙂 …
    🙂 KONIEC kumkania ; http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,020_Fy_orig.gif
    🙂 http://www.humorpage.pl/obrazki/w/442_wrzuc_monete_zebrak_telefon_sluchawka.jpg
    abo czy (3), nobo 🙂 … Lady Pank: Na co komu dziś/.

  4. Według mnie wpisy i opinie nie składają tylko z radosnej twórczości emotikonowej. Apropo prelekcja ma styl niejakiego p.Szafranka.Idałem wydaje się zrezygnować całkowicie z jedzenia ,a pózniej z zrójnowanym body na blog J.Ź.

 5. Oby tylko można było zablokować tego typu zakusy ;

  UE dopuści kancerogenny glifosat stosowany przy uprawach GM
  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/11299-ue-dopusci-kancerogenny-glifosat-stosowany-przy-uprawach-gmo

  Z zagranicy
  piątek, 13, listopad 2015 09:25
  Julia Nowicka

  UE dopuści kancerogenny glifosat stosowany przy uprawach GMOEuropejska Agencja Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) orzekła (wbrew wynikom licznych badań naukowych), że âglifosat raczej nie stwarza zagrożenia chorobą rakowąâ, natomiast badania dowodzące czegoś przeciwnego âwedług unijnych regulacjiâ nie zostały zakwalifikowane. Co ciekawe, wydając taką opinię, opierała się jedynie na danych dostarczonych przez producenta, koncern Monsanto.

  Zdaniem tej agencji, będącej ciałem doradczym Komisji Europejskiej, produkowany przez koncern Monsanto specyfik jest bezpieczny dla zdrowia człowieka. Co więcej, w raporcie napisano â wbrew licznym badaniom prowadzonym na całym świecie â że jest nieprawdopodobnym, aby glifosat modyfikował ludzkie DNA, czyniąc krzywdę człowiekowi.

  To niewątpliwie wielkie zwycięstwo koncernu Monsanto, producenta kancerogennego środka, stosowanego w preparatach roślinobójczych. Teraz bowiem UE wyda zezwolenie na jego stosowanie na kolejne 10 lat.

  Zakazu stosowania tego herbicydu domaga się Francja, powołując się na prowadzone na całym świecie badania, dowodzące kancerogenności glifosatu oraz związków mu pokrewnych. Stanowisko francuskiego rządu rozsierdziło koncern Monsanto, jako że glifosat stanowi nieodłączny element upraw roślin modyfikowanych genetycznie, które są na ten herbicyd odporne.

  Monsanto, które żywotnie jest zainteresowane w rozprzestrzenianiu upraw GMO i ekspansji na rynek europejski, stosuje wszelkie środki, aby zapewnić legalizację glifosatu, natomiast Unia Europejska się pod tą presją ugina. Przeciwnicy GMO wskazują, iż decyzja o wydaniu pozwolenia na dopuszczenie glifosatu na rynek âw poważnym stopniu podważa naukową niezależność EFSA’yâ. Podkreślają przy tym, iż unijna agencja, podejmując decyzję nie opierała się na niezależnych badaniach, ale na badaniach przeprowadzonych na zlecenie producenta.

  Julia Nowicka

  Źródło: EUbusiness

 6. Do Jacka Sojana – Panie Jacku na kogo oddajemy toco wydychamy, pozbywamy się wydychając podczas medytacji? Co dalej dzieje się ze wzorcami i starymi programami? Dwutlenek węgla przetwarzają rośliny, a co/kto przetwarza stare wzorce i programy? Na kogo je zrzucamy? Tego typu sposób medytacji jest najczęściej stosowany i najłatwiejszy, czy jednak nie warto przetworzyć i oczyścić samemu nim cokolwiek na kogokolwiek rzucimy? Przecież mamy takie umiejętności, to dlaczego ciągle korzystamy z zewnętrza a nie z energii która jest w nas?

  Ostasz – Mięso. Jedząc mięso zdecydowanie trudniej jest mi osiągnąć więcej. To po części kwestia biologii i chemii. Organizm musi zużyć więcej czasu i energii na trawienie mięsa niż roślin. Sama, gdy nie jem mięsa przez kilka miesięcy i zjem potem kawałek mięsa czuję się zmęczona i osłabiona. Osłabione są też moje umiejętności. Ale tak jest u mnie, może jeszcze u kogoś, nie musi to być regułą. Coś w tym jest, ale nic na siłę. Nie polecam odchodzenia od jedzenia mięsa na siłę albo z powodu jakiejś ideologii czy filozofii. Organizm sam wie czego potrzebuje. Wystarczy go słuchać.

  1. Czy nie zastanowiliście się kiedyś po co tworzyć MATRIX BIS ? ……………….

   Może być tylko jedna przyczyna……..

   Chyba nie muszę tłumaczyć o co mi chodzi………………..

  2. Gamdela……ale ……świnka?………nie ………….świnka zła……………oooooooooooooooo…………..zła…………………..krówka…………….zła……………….wołowinka zła…………………..ooooooooooooooooo………………..ale serek dobry jest……ooooooooooooooooooo……………jaki dobry……………oooooooooooooo…………….z mleczka krówki………………….a ze świnki…………..oooooooooooooooooooooo………………………..nic dobrego……….ooooooooooooooonie…….tylko buty i pasek do spodni…ale to i tak chińczyki spieprzyli ze skóry ekologicznej już………a świnka zła……..oooooooo………….kaszanka z krwią….ooooooooooooooo zła……………kiełbaska……..o zła……………
   BO KIEŁBASKA NIE POWSTAJE ZE ŚWINKI TYLKO W HIPERMARKECIE

   1. Rzeczywiście, patrząc na komentarze do „Oblicza Duchowości” ma się wrażenie że na tym forum dominują pensjonariusze z „Tworek”

  3. Dokładnie to ujęłaś, co dalej z wydychanymi wzorcami, wyrzucane są ponownie w Ziemska Przestrzeń, kropelki Wody, i utrzymują w tej Przestrzeni Stary poziom wibracyjny, ze starymi zapisami, które wciąż powracają , a to lemuria, a to atlantyda, i krzyczą , że sa Ojcami, Mistrzami, bogami, aniołami, a Wszystko to Ziemska Energia, z pozostawionym zapisem, który Żyje, bo Żyje nieświadome Siebie Życie, Gdy Przyjmie się a może będzie się Tylko TYM Życiem, Sobą , odnalezionym w Sobie i Przez Siebie, co poniektórych raziło to stwierdzenie, tego kim Jestes nie opiszesz, bez obrazowości, dla tych, którzy jeszcze rozumieć muszą, Każdy wdech zrobiony i wydechnięty w Indywidualna Przestrzeń nierozpoznanego przez Siebie Życia, będzie poprzez warunki dokuczał, aż Życie powie Dość, i rozpocznie zajmując się Soba powiększać swoje wibracje , i tutaj ta Sławetna Miłość , ale do Siebie samego, Siebie Samej z Ciebie Esencji, z której Siebie stwarzałaś , kształtowałaś jako już doskonała, ze wzorcami przyjętymi, bez możliwości wypowiadania, bo jeszcze Mówić , przecież głosem nie umiałeś, a Serca tak wielu i dziś nie słyszy, to co się dziwić rodzicom, którzy chcieli dobrze, i wrzucali w zrodzone Życia, swoje nierozpoznane tez przyjęte wzorce, od kogo od swoich Rodziców, bo podobnie do Ciebie potrafili komunikować się z nimi tylko poprzez Serce. a Rodzice już byli niesłyszący Serca rozmowy, A wiec wzorce, które gdy rozpoznane zostaną , mogą być rozpuszczone w ŻYCIU, TYM Jednym , TOBĄ, w Tobie, i w Przestrzeni, Jedynej Duszy Ziemskiej co Świadomościa Jest zapisana poprzez Tak wiele Żyć , indywidualnych , które już Żyły na tej Planecie , i pozostawiły po Sobie wibracyjne wspomnienie, zapisane w wodzie, Duszy Ziemi, Gdy to odnajdzie Życie w Sobie, zajmując się Soba , wzrastając w Swoich wibracjach, bezwarunkowo od Serca , rozpuszczać będzie każdy pozostawiony zapis w Duszy Ziemskiej, Woda, Jest również w Tobie, i albo Jest już czysta i Twoimi wibracjami Jednego Życia wypełniona, albo Jest z pamiecią, która wdechnąłes jako nieświadome Siebie Życie, Zatrzymanie, i czy przyjmowanie? Tworzenie swoich indywidualnych wibracji, którymi „uzdrawiasz” zmieniasz Duszę Ziemi, I Miłość do Siebie samego, aby Jako Życie Tej Ziemi, TO Życie, wprawiało w ruch Energie Przestrzeni, bezwarunkową Energię , która przyjmuje wibracje z KOBIETY lub Mężczyzny, indywidualnej , indywidualnego i Mocy Stwórcy, z Jadra Ziemi, dla każdego kształtu Światów Ziemskich, odmiennej, Tworzącej Jedną Moc Ziemska , Moc Stwórcy, Światy Ziemskie Minerały, Rośliny, Zwierzęta, I Prawdziwy Człowiek, Który stał się i był zawsze, Jednym Życiem, w najwyższych Życia Ziemskiego wibracjach, w swojej indywidualnej MOCY, rozprowadzanej w Sobie, Materii, zgodnie ze swoim kształtem, Wszystko masz w Sobie, boś Jest TYM Jednym Życiem bez wspomnień, czy jeszcze wspomnienia, zabierają Twoja Energię,
   http://www.jestemsoba8.blogspot.com,
   a dowcipnisiom, czy Świadomie działającym dziękuję, Jestem Soba,

   1. UZI – 🙂 przecież napisałam, że nie namawiam, wręcz odradzam robienia czegokolwiek na siłę, bo można sobie zaszkodzić. Zwyczajnie tak bywa, że nie smakuje mi mięso, tak jak nie smakuje mi szpinak – i wtedy nie jem ani jednego ani drugiego. Najwidoczniej, słuchając siebie – nie potrzebuję w tym momencie ani jednego ani drugiego. I to wszystko. Nic na siłę, nie lubię-nie jem. Tutaj nie ma żadnej filozofii.

    Elżbieto – właśnie, oto największa tajemnica- położona przed nosem – kochaj bliźniego swego jak siebie samego, problem w tym, że wdrugi mówią inaczej – miłość do siebie to egoizm i pojawia się problem. Jak to siebie? No jak? I poszukuje się na zewnątrz, zawsze na zewnątrz – energii na zewnątrz, miłości na zewnątrz, przyczyn naszych problemów na zewnątrz, winny Bóg, winni bogowie, ufo – tylko nie my. Żadnej odpowiedzialności za myśli, uczucia, słowa i czyny i wyrzucanie na zewnątrz. Poszerzyłabym jednak o całość nie tylko Ziemię, na której jesteśmy tu i teraz, niektórzy cały czas. I poszerzyłabym postrzeganie miłością o widzenie/wiedzę, serce i rozum, mądra miłość, rozumna miłość, dojrzała miłość wreszcie. Nie chodzi o analizowanie ale zrozumienie kim jestem.

   2. Jeśli moimi bliźnimi są wszystkie istoty, to nie będzie smakowało mi mięso, bo będę jeść moich bliźnich, jeśli kocham wszystkie istoty tak jak kocham innego człowieka, czy swojego psa, to nie zjem innego człowieka czy swojego psa i to działa właśnie tak. Jeśli moimi bliźnimi są tylko ludzie, to nie widzę niczego złego w jedzeniu innych istot poza ludźmi. To tylko kwestia postrzegania. I nie ma znaczenia czy to mięso, czy kiełbasa czy kaszanka. Wszystko zależy od tego czy w innej istocie widzę ISTOTĘ czy kotlet.

   3. Gamdelo, wszystko co widzisz to świadomość w formie, ta sama świadomość co jest w Tobie. Cokolwiek nie wchłoniesz jest świadomością w formie, w roślinach też (one też mają „uczucia i świadomość tego co się dzieje). Możesz przejść na pranę ale to też świadomość jest. Ode mnie mięso samo odpadło bez ideologii, bo wiem, ze to tylko ideologie są ludzkie. Wszystko jest Świadomością. W Tobie są też bakterie, które Ciebie zjadają, zdefektowane komórki, a czasem „atakują zdrowe komórki)-cześć z nich to drapieżcy a cześć to oportuniści.. część z nich, a może lwią część Twój organizm na „żywca” wbudowuje w siebie.. (możesz oczywiście powiedzieć, ze bakterie nie mają świadomości ale ja wiem, ze mają)I co powiesz? Masz dwa wyjścia albo akceptacja- jest jak jest, albo dobudowywanie ideologii, ze Stwórca to fuszer i sadysta a Ty killerka..
    Czym innym jest natomiast męczenie zwierząt… bo tym jest masowa produkcja..co za słowo, ale tak wygląda na dzień dzisiejszy świadomość ludzka. Zachodu. Śmierć tematem tabu ale dokonujemy jej za zasłoną.. i udajemy, ze jej nie ma, na wielu płaszczyznach. Myślę, ze w najbliższym czasie zmierzymy się z tym co wyparliśmy a tym jest też i śmierć.

   4. Izo – właściwie napisałaś to co ja w kilku postach – skoro jem inne Istoty, to oznacza, że mam tego pełną świadomość – i nie ma znaczenia czy to rośliny czy zwierzęta, mam też – spokojnie 🙂 świadomość, że jestem zastawionym stołem dla innych. W innym komentarzu napisałam właśnie to co Ty – przestało mi smakować mięso – bez ideologii. To samo następuje, nic na siłę. Świadomość sprawia właśnie inne podejście do życia i do śmierci. Dotknęłaś jednak kolejnej istotnej rzeczy – śmierć jako tabu, zabijanie za zasłoną.

   5. Mam pomysł żeby pogodzić wszystkich i wszystkie ideologie.
    Nie hodujmy zwierząt na wielkich przemysłowych tylko wypuśćmy je na „trzy cztery” na wolność – wszystkie jednego dnia. Niech sobie chodzą wolno i się odżywiają jak chcą, nie wpychajmy im na siłę jakiejś paszy. I nie zabijajmy ich na zlecenie jako rzeźnicy, tylko jak ktoś będzie akceptował jedzenie mięsa to sobie zabije takie bydlątko, czy kurkę, oporządzi i zje.
    Jednocześnie nie uprawiajmy masowo warzyw, owoców i nie traktujmy ich enzymami wzrostu, tylko niech każdy sobie uprawia to co chce i co lubi – ale metodami tradycyjnymi, aby pożywienie było zdrowe. (tak godzimy następną grupę). Jak warzywka są zdrowe, to natura odżywa i zwierzęta przebywające na wolności jak nam zjedzą połowę uprawy to ich mięsko też będzie zdrowe.
    Po jakimś czasie dostrzeżemy pewnie w społeczeństwie dwie grupy: tych co jedzą mięso i tych co uprawiają sobie rośliny. Ale co najważniejsze zwierzęta pożyją sobie na wolności, bo warzywka niekoniecznie. Bo jak przysłowiowa Pani Krysia będzie głodna i w brzuszku będzie burczało a w spiżarce będzie brakowało…………..to……..albo zje zwierzątko, albo dołoży koksu warzywkom aby były większe.
    A realia są takie: jeśli podzielisz równo pomiędzy ludzi na ziemi pola uprawne – to każdy otrzyma taki „kawałek”, że nie będzie w stanie sam wyprodukować tyle warzyw i owoców, aby przetrwać – podkreślam „sam”. Człowiek ze względu na swoją anatomię i wytrzymałość fizyczną, nie jest w stanie w sezonie wyhodować tyle zielonego żeby przeżyć.
    Wystarczy to policzyć.

   6. I te wegetariańskie fanaberie mogły zaistnieć tylko dzięki temu, że Pani wegetarianka nie musi uprawiać sobie pola z warzywkami, tylko kupuje je w sklepiku z masowej produkcji. W tych warzywkach jest więcej koksu niż witamin, ale Pani całą gębą jest wegetarianką i jej świadomość ciągle wzrasta…….
    I nie piszę to do do Ciebie Gamdela, żebyś źle nie zrozumiała, pisze to do wszystkich Paniuś z długimi rzęskami i paznokciami, które stały się wegetariankami, bo taka moda na to jest czy była….Droga Paniusiu, jak pozapierdzielałabyś trochę w polu jak kobieta ze wsi, to by Ci się odechciało wymysłó i spotkań z koleżankami na kawie w KFC :). Jakbyś pozapierdzielała w polu – wtedy dopiero poszerzyłaby Ci się świadomość. A do tego momentu chcesz czy nie chcesz wykonujesz i będziesz dalej wykonywać tylko polecenia systemu. Przez miejski hipermarketowy wegetarianizm też.

   7. Życie, Jedno Życie Człowiek, Kobieta, Mężczyzna, część Przestrzeni Ziemi, a może całość, która Przenika pozostałe, całości, Zwierzęta, Rsliny, Minerały, aby wzrastać i żyć dorodnie, samodzielnie, „czekają”, Na Świadomego Człowieka, Który z tak wielu różnorodnych wibracyjnych zapisów w Sobie stanie się Jednym w najwyższych Ziemskich wibracjach, czy te najwyższe Ziemskie wibracje, oznaczają czapkę niewitke, Anielska delikatność, wręcz odwrotnie, Pełna odpowiedzialność i zrozumienie przez swoje odczucie Siebie, na tak wielu wewnetrznychj poziomach, Jesteś Jednością, „Chcesz być wolny” samodecudujacy i odrzywiajacy się tak, jak Ziemianin, tym co Matka Ziemia dla Ciebie zrodzi, a więc wpierw w dzisiejszych „czasach, Sam to posadzisz, swoimi rękoma, aby doprowadzić Siebie, Doskonałą fizyczność do harmonii odżywiania, czy Światłem , pran? będziesz się odżywiał, będziesz, ale wpierw , „wolność” dasz i podziękujesz tym innym Światom,, kształtom, ziemskim, i z Chemi razem się oczyszczać będziesz, wspierając Siebie, Czy Stwórca będąc tak wielkim, obawiać się może upokorzenia, poprzez zauważenie i podziękowanie, że kiedyś wśród takiego Jedzenia wyrastał, bo wyrastał, będąc na Ziemi, w wibracjach, które teraz jako Świadome Życie zmienia, Proste dziękuję, , takie prawdziwe, poczujesz różnicę , gdy Siebie poobserwujesz, z głowy jest zimne i wyuczone, grzecznościowe, z Serca , wdzięczność wprowadza, w każde wypowiedziane słowo, Wibracje „Miłości” swoje, które w Przestrzeni Ziemi rozpuszczają każde zapisane „te Sławetne astralne” złogi, zgrubienia, nawarstwienia, podobnych wspomnień , które żyły , kosztem Ciebie, Życia Żywego, Jesteś Teraz, i innego Życia Żywego mieć nie będziesz, Bo teraz Jesteś, a więc wzrastaj, w Sobie dla Siebie, aby wreszcie dać wolność tym Światom Ziemi, i Żyć obok Nich samodzielnie , jako Żywy Świadomy Człowiek, Który swą Myślą wszystko już Stworzył, i Teraz staje się Właśnie Soba, najwyższym , najdoskonalszym Przejawieniem Materialnym, biologicznym, Świadomym, Wszystko w Jednym kształcie połączone i doskonałe, bo takie być Miało, na Świadomość tylko to Życie Czekało, Swoja Świadomość, która w Sobie Miało, Ziemska i Prawdziwą, Stwórcy Świadomość, która w wibracjach Serca sama zaczęła się odkrywać Właśnie Teraz, na Ziemi, aby być Żywym Życiem, Na swej Planecie, pośród tak wielu Planet w Kosmosie, ZIEMIA, która nabiera wibracji Życia wraz z Toba i Przez Ciebie, Tourus, ruch, wszelaki zmieniony jest stale, Wszystko jest w ruchu, który teraz dopiero, prawdziwy i Ziemski się staje, a wiec pozwól temu ruchowi na To aby w Świadomości swojej Zaistniał i zmieniał te zapisy w Przestrzeni Ziemi, bo w Swoim kształcie już zmienił,

   8. Jedyną właściwą/poprawną/słuszną !

    motywacja/intencją/uzasadnieniem
    nie jedzenia/nie spożywania mięsa
    czyli tzw. wegetarianizmu/warzywonizmu :)))

    jeeest !

    NIECHĘĆ DO
    ZABIJANIA I DO UDZIAŁU W ZABIJANU !!!!!

    i to jest priorytet !

    a nie sprawy jakoby trawienne/zdrowotne i insze

    moim skromnym zdaniem !

   9. NIECHĘĆ DO
    ZABIJANIA I DO UDZIAŁU W ZABIJANU !!!!!

    Jes jes nareście mondre kumkanie priorytetowe a ni jakiesi tam popisowe pierdolety tasiemcowe ;-D

 7. Do Tadeusza Owsianko – Panie Tadeuszu 🙂 Aby materia mogła istnieć musi być w ciągłym ruchu, inaczej zamienia się w energię. Z Pana wypowiedzi wynika, że stało się – jest ciągły ruch, na tej samej płaszczyźnie – czyli w obecnym zamyśle – jest stale świat materialny, który wciąż rozrasta się w nieskończoność. Wynika z tego, że cokolwiek nie zassie do siebie to to będzie musiało istnieć jako materia i coraz trudniej będzie opuścić wszechświat, jak to w poprzednim wariancie mógł zrobić ptak. To całkiem odmienna teoria od tej, która mówi o wznoszeniu się do mniejszej gęstości. Dobrze rozumiem? Tamten wariant zakończył się i teorie na ten temat można włożyć już do lamusa?

  1. Panie Tadeuszu, na koniec wykładu pokazał Pan Torus, który poza swoim wewnętrznym ruchem ma wektor ruchu na zewnątrz,- jako całość ….- przecież na zewnątrz nie ma przestrzeni ani czasu. Poza torusem nic nie istnieje. Dla mnie taka ilustracja Rzeczywistości ma głębokie przesłanie i wg, mnie istnieje tylko jedno wytłumaczenie takiego stanu rzeczy…., ale to Pan powinien to objaśnić !…to jest zupełnie kluczowa sprawa. Z tego, wprost wynika też prawidłowa wykładnia Trójni. To może zaboleć ! Nie znam Pana poprzednich wykładów, ale jest to b. ciekawe podejście do tematu – nie zdarza się na forum NTV żeby ktoś wykraczał tak daleko poza matrix. Pozdrawiam Pana.

   1. Torus:
    http://www.swietageometria.info/ksztalty-wszechswiata/21?start=15

    Torus w przekroju daje.. no co widzimy? Znak nieskończoności. My nie możemy zdaje się powiedzieć, ze za Torusem nic nie ma (moja rozumienie), możemy zdaje się powiedzieć, ze z punktu człowieka nie ogarniamy tego.. Możemy też powiedzieć, za torusem jest Tajemnica.. Niewiadome a skoro jest strzałka na zewnątrz oznacza to wejście w Nieznane, w Tajemnicę. (A to z mojego punktu widzenia oznacza wzrost świadomości to, co nieuświadomione staje się uświadomione-świadomość się poszerza w formie- materializuje się- przynajmniej na planach subtelnych jest zaczyn tego.

 8. Panie Tadeuszu emanuje mi Pan przepracowaniem proponowałbym nieco skomasować swoja energie , to tylko taka rada? odnosnie odczuwanej przez zemnie Pańskiej Aury .

 9. {:-)}. – Kuma *papógóionc { 🙂 }. 🙂

  21 listopada 2015 o 18:30 tako oto kumka 😀
  „JaKum jezdem *zwarty y gotowy
  kumkać zy karzden Kum/kuma, chturen kce zakumać”
  No to Kuma nie kumka sie z każdym. Z każdym Kuma to taka DziwKuma cy cóś ? ?
  Y tu Kuma kumka, co ie obicaino f kumocenju, cyco??? *RMF FM 😀

  1. „Y…………cyco???” ftego pytonia Kuma n i e kumacceju nich go Kum przekuma z polskiego na nasze 😛

   1. { 🙂 }…Kuma kumka y Kum wykumka Kumie *bez-enigma tycnie /tak kumam? 😀 /.

    http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,42_g2_orig.gif
    Y lećy to tak; /zakumkała Kuma *No to Kuma nie kumka sie z każdym. – SAMOLÓBNOKuma/ZIMNOkrfist??? 😀
    Next zakumkała ino kómkajionco-Kuma * Z każdym Kuma to taka DziwKuma cy cóś??? 🙂
    Noto łoKumo *„JaKum jezdem *zwarty y gotowy
    kumkać zy karzden Kum/kuma, chturen kce zakumać” 😀 znacy rze JoKum beł *roskómacony
    cycóś,jakoś*takoś??? 🙂 …Noto zy *kond ona Kumama takom dUrzdom wiedzrze ło Kumie???. Kum Kume tako skumał
    Jake podać, jasne, …?
    🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=GTyN-DB_v5M#t=50

   1. My se tu tok gawozym Kuma z Kumem a tu jakieś KobryPomodory się wcinają łojezusecku panbozku jak nie wsy i pluswy to insze dziadostwo się pcha i psuje. Hej!.

   2. Mi nie będzie bo się Kum sKumi a wierno jezdem a ni jakaś tam DziwKama a łun insza inszość 😛 😛 😛

   3. { 🙂 }.
    *, a Kuma wcale nie jest SAMOLÓBNOKuma/ZIMNOkrfist.

    Nui niech *pomidorUfkowy Kum sam zakumka cy 😀
    *My se tu tok gawozym Kuma z Kumem a tu jakieś KobryPomodory się wcinają łojezusecku panbozku jak nie wsy i pluswy to insze dziadostwo się pcha i psuje…
    TojeSSAMOLÓBNo/ZZIMNOKRFIToKuma y ta inoKómkaionca y ofszem jeKumata we ftechnszen /ojeee!!!/, 🙂
    🙂 1-em słowem cza mieić silne baczenie na *tyły, nobo, https://www.youtube.com/watch?v=TJfqQEvCzrg

   4. No to co tu Kum widzi u siebie http://niezaleznatelewizja.pl/2015/11/oblicza-duchowosci-19-11-2015/comment-page-1/#comment-72660 bo tu widać ze Kum
    TojeSSAMOLÓBNo/ZZIMNOKRFITyKum sKumiony.
    a tam ubzduruje ze coby Kuma taka była. Odkumkało mi się kumkanie z takim Kumem, niech se Kum sam bydzie Kómkaioncy albo może z PomodoreKobrom albo wroca do Lal jako ten górol i dalejze jak było
    pokozoł juści w cem lubuje :
    https://www.youtube.com/watch?v=p_PJM7F9_jc

   5. { 🙂 }.
    *MajePomodor juści tylko ni z Kobrom niby dobrom łokij!? ? ?
    Kumo skumaj f koniec, co take Kumy nibykómanje, tje nawet zniewolenie kómkania,. 😀 TOJE skómacenie, zdzywacenie,
    *wałensanje siem y kumtrzenie zy *miećem-kto nie z miećem togo zmiećem. y toje Kumy wyobrażenie przyjażni,
    y *spułobrotu z glana, nobo nie z mniećem ??? Noto gratólóie
    pocytnośćy 😀 …F tyn Kómy *pszypadek, pszyndzie Kumowi
    na konpletne *skumacenie, acha 😀
    TumakKÓma, KUma wzÓr na KUMATĄ PRZYJAŻŃ

    ****Mój przyjacielu, jak wyrazić to, co czuję
    Jak wytłumaczyć, czym jest dla mnie przyjaźń Twa
    Dałem ci wiarę, dałem ci spokój,
    Dałem gitarę, dałem samochód.
    Żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam.
    Chciałbyś się rozpłynąć, uciec, gdzie się da.
    Może spać spokojnie, kto przyjaźni prawa zna. 🙂 …
    http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,014_ht_orig.gif

   6. Jak w piosence „przyjaźń to nie chora namiętność”. Mnie interesuje przyjaźń. Miłość w przyjaźni. Jak jes to może być wszystko nie na opak. Tu kończę bo rzeczywiście „nie zaśmiecać’. Lata lata ma Kum Kuma@ i dzyń dzyń to na co czeka bo może raczej na (chorą) namiętność a nie na przyjaźń !?

 10. To jest każdego prywatna sprawa i nie każdemu odpowiada jedzenie samej rzodkiewki lub może je transmutować ,natomiast przeciętny organizm wrzucony w taki niejasny dopiero genetycznie niezrozumiały pokarm będzie szokiem.

 11. Do p.Zgórskiego forum jest w takim stopniu zaśmiecanie że może by wprowadzić jakiś regulamin jak to z tym jest?

  1. Miałam to samo napisać. Po co ten pseudoliteracki bełkot na forum? Przecież są fora dla takich niespełnionych „pisarzy”.

   à propos wykładu o diecie wegetariańskiej – po niczym nie mam takich wzdęć, jak po warzywach. Po mięsie nigdy.

   1. Sranie jest bardzo ważne, najgorsze jest zatwardzenie i hemoroidy czasem trzeba palec w dupę włożyć, by gówno wyszło, najgorzej jak Ci rozsadzi brzuch, bo przez kilka dni nie srasz i nic nie pomaga, ja lubię srać szczać też, ale bardziej srać i nie śmieję się z tego, chociaż czasem jak ktoś przy mnie sra, to staram się go rozśmieszyć, by gówno wyszło i nie czul się skrępowany. To bardzo istotne, by śmiechem zaklinać to całe gówno.

   2. Ho ho, jakie tu uduchowione osoby piszą, sami miszczowie duchowi z ósmej gęstości. Od razu widać, że mięska nie jadają 😉

   3. kiedyś jak pierdziałem, to ewakuowali szpital, bo powiedziałem, że to od rur ze zlewu tak jedzie 😛 mięsko hmmm każde ciało jest inaczej zbudowane.

   1. Gówno prawda, ty jesteś przyczyną ich zagłady od wieków karmiłeś się nienawiścią, co zostało z twojego świata, ja jestem prawdziwym Panem i ciebie tez wtrącę do piekła.

 12. Chłopcy – moglibyście zmienić piaskownicę? Bo my tu na Ziemi chcielibyśmy wreszcie trochę spokoju. 🙂

   1. Moderacja jest zła, ludzie którzy będą chcieli tylko szkodzić, odejdą, bo to nie jest na długą metę, chyba, że ktoś naprawdę jest evil, jednak mało takich ludzi (chyba) Nie znam się na ludziach…

   2. w śmietniku będą tylko śmiecie aha nie ma to jak segregacja jedne śmiecie są cenniejsze od innych 😛

   3. Być w śmietniku i nie uznać się za śmiecia albo uznać się za lepszego cenniejszego śmiecia do segregacji :))))))))))))))))))))oj Majesticku

 13. Energia jest niczym czysta woda i co do niej dodamy, herbatę czy kawę to będziemy pić. Jaką wiarę nadasz tym atomom takie się w twoim życiu pojawią… ponieważ jest to niezwykle subtelna energia o niezwykłej inteligencji. Toteż uważaj na swoje myśli, słowa, przekonania… co posiejesz będzie się rozwijać w twoim życiu i w twoim środowisku – to jest energetyczny zapis podświadomości i wcześniej czy później ten zamanifestuje się w rzeczywistości… toteż takie ważne dla nas jest aby unikać strachu, lęku, złości i innych niskich emocji. Siejmy to co przyniesie nam szczęście i radość.

  I nie bądź katem dla siebie ani ofiarą, nie pakuj do swojej podświadomości złych wzorców energetycznych, bądź twórcą swojej własnej pięknej rzeczywistości. Bądź w swoim życiu artystą, który maluje swój najpiękniejszy obraz w życiu.

  To naprawdę jest proste… a kiedy obudzisz w sobie ten świat i zrozumiesz go w całości twoje życie stanie się boskie.

 14. Jesteśmy leniwi, wygodni i przestraszeni i kiedy puka miłość, udajemy, że nikogo nie ma w domu. Kto jednak przez całe życie szuka świętego spokoju, ten nigdy nie zazna smaku nieba.

  1. Pragnąc/szukając Prawdy we wszystkim, pragnąc/szukając/czyniąc Sprawiedliwość na każdym kroku………WTEDY……..zaznaje się smaku nieba – niezależnie od stopnia lenistwa, wygody, przestraszenia, uczoności itepe.

   Jednak każdy ma swoje wyobrażenie (smaku) nieba i to co dla jednego jest niebem dla drugiego nie koniecznie! Każdy będzie w takim tzw.niebie jakie już tu tworzy!

  2. No chyba że dla kolegi/koleżanki Nikt…niebem jest co innego np.nie Miłość a namiętność…seksiaste nieba – no to rzeczywiście wtedy lenistwo przestraszenie, wygoda może uniemożliwić takie niebianiskie doznania :o))))))))))))

 15. No to żeśta się pooopisali pod tym wystąpieniem Pana Tadka. No to pan Tadek ma już teraz multum korespondencji do wertowania pole do popisu. Może wybierać przebierać w ziarenkach mieszać je i sklejać jak tam chce by Mu pasowało 😛

  Jednak z zakalca może też wydłubać rodzynki i oto są bo ja też odczuwam podobnie tą kwestię:
  23:42 „Kluczem do /darmowej energii/…..jest w z o r c o w o ś ć.
  Każda nasza zgodna z wzorcem decyzja, każdy zgodny z wzorcem czyn w naszym życiu, w naszych zdarzeniach – natychmiast jemu towarzyszy porcja energii od ojca…..nie powiedziałbym że darmowa bo przecież te wzorcowe czyny i decyzje niekiedy nas bardzo drogo kosztują. Pewne jest jedno że Ojciec pokrywa swoją energią….pod jednym warunkiem że to co się dzieje jest wzorcowe…a jeśli nie jest to musi się korzystać z energii otoczenia…..wtedy jedynym źródłem energii jest sąsiad….a przecież nie Wszechocean energii wieczności która jest energią Ojca, bo ta dostępna jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy zachodzi czyn, zdarzenie wzorcowe”

Comments are closed.