Oblicza Duchowości – 21.01.2016

Michel Rachel rozmawia z Piotrem Bigusem opiekunem Czarciego Młyna w Świeradowie Zdroju.


Dorota Pasalska w rozmowie skypowej z Jerzym Naglikiem na temat roli, działania i aktywowania szyszynki. Audycja ta jest równocześnie zapowiedzią cyklu warsztatów „Regenerowania i aktywowania szyszynki”, które odbędą se w kilku miastach w Polsce, na początek w Bydgoszczy już 23 stycznia 2016 r.
Więcej na http://www.osadaraj.pl/warsztaty-2/


Przedstawiamy kolejny fragment z wrocławskiego seminarium „Kobiecość w pełni” autorstwa Marka Tarana.

Więcej o kolejnych edycjach warsztatów z Markiem Taranem pod adresem: http://niezaleznatelewizja.pl/2015/08/kobiecosc-w-pelni-jednodniowe-warsztaty-dla-kobiet-we-wroclawiu/


Tadeusz Owsianko, w swoim autorskim programie poświęconym wiedzy duchowej o wszechświecie, zaczyna od omówienia korespondencji od widzów oraz nowych wizji i symboli zwiastujących bieżące przemiany duchowego świata.


Krystyna Maciąg rozmawia z Andrzejem Nikodemowiczem o jego niezwykłym doświadczeniu z pobytu w kaplicy św. Gereona na Wawelu w Krakowie.
W programie tym udostępniamy po raz pierwszy w Polsce unikatowe zdjęcia z wystawy fotograficznej Andrzeja Nikodemowicza pt.: „Byłem Tam Abyście Uwierzyli„, która prezentuje jego wizytę w Kaplicy św. Gereona, jaka miała miejsce w marcu 2002 r. Autorem zdjęć jest Paweł Samsonowicz który był świadkiem i reporterem tego niezwykłego wydarzenia. Jak tej pory są to jedyne i najświeższe zdjęcia, oraz wystawa z Kaplicy św. Gereona, jako że nikt do tej Kaplicy od marca 2002 r. nie został oficjalnie wpuszczony, a tym bardziej zaproszony. Natomiast wszelkie próby spotkały się z odmową i ostrym sprzeciwem ze strony Dyrekcji Zamku Królewskiego na Wawelu. Tym bardziej wystawa ta i program mają szczególną wymowę i znaczenie.


235 thoughts on “Oblicza Duchowości – 21.01.2016

 1. Przekaz Guru Śrimbamy.

  W ogrodzie prawdy kwiat lotosu rozwija swój pąk. Ach, cóż za przepych barw. Płatki symbolizują siedem boskich objawień. Nie jest obojętny na uroki tego świata. Niesie przekaz przez pnącza, liście i korzenie. Towarzyszy mu zapach upajającej lekkości bytu, nieokiełznanej radości. Pnie się, mimo wielu przeszkód, do Słońca, którymi są słowa Przedwiecznego. Ma tylko jeden cel, być.
  A wszystko to dzieje się pod czujnym okiem nadzorcy, Pana Stworzenia, który wykracza poza wszelkie absoluty. Cóż za widok Pan i jego dzieło! Zaiste, czy może być coś piękniejszego? Wszelkie inne cuda nie dorównają majestatowi kwiatu lotosu, choćby trwały niedotknięte czasem przez eony. Aż serce mrozi fakt, że jedynie myśl Przedwiecznego dała mu początek.
  Wielkie implementum rozpoczęte, w szarości w barwy, a potem jest już prościej, bliżej, dalej, okiem nie ogarniesz tego widowiska. Radujcie się ludzie dobrej woli. Nastał dzień objawienia. Nastał wielki mały ogród, na ziemi jałowej. Bez wody, bez powietrza, bez nawet miłości, bez pomocy ogrodnika, bez jakichkolwiek nawozów, kwiat ten niezwykły zakwitł. Cóż za paradoks. Swoją unikatowością może zawstydzić fontanny bajecznie bogatych szejków. A nie potrzebna mu ludzka ręka.
  Trwa więc dziki taniec radości, czerpiący z triumfu prostoty, na to jednak potrzeba było lat. Nim rzecz ta się stała, nim ktoś wymyślił dla niej nazwę, nie miała nawet cienia. Szaty bajecznie tkane przywdział mistrz ceremonii. Pląsa z kwiatem lotosu, wesoły, że już nie jest sam na świecie. Radośnie rzuca biodrami, jak przy lambadzie. O małej wiary kreatorzy suszy, jałowej gleby, na której zakwitł promyk nadziei. I ci, co nie dawaliście mu szans żadnych. Już czuć ten powiew zmian. Pierwszy zefirek, ale jakże wyraźny.
  Chociaż stoi, to biegnie do nas. Chociaż sam, to ma towarzysza. Mimo że głuchy, to słyszy. Widzi, ale w końcu ślepy. Tu urywa się wizja…

   1. { 🙂 }.
    🙂 4-yu-2 x 3-y.
    🙂 wiedzą-ca *ludżu KIM jezdeś i na tym polega … . wstf wedle twojeGo *maluśk,ego { 🙂 }.
    🙂

 2. Z wielkiej milosci do czlowieka katolicki Bog Jahwe (Jehowa) zsyla Potop!
  Dokonujac w ten sposob najwiekszego ludobojstwa w dziejach ludzkosci!
  Potem kaze zamordowac swojego umilowanego syna Jezusa i jako jakas
  bzdetna ofiare okupu kaze zlozyc..samemu sobie? Biblia-Ksiega Przyslow (Przypowiesci Salomona) 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu.
  Nawet negodziwca na dzien zly”… To tlumaczy i to bardzo jasno koniecznosc i potrzebe istnienia katolickiej sw.Inkwizycji,Hitlera,islamskich terrorystow i innych zbrodniarzy,
  Jak tez tlumaczy te bzdetna Wolna-Wole…Bog Jahwe razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono
  male niewinne dzieci do gazu. Na smierc ! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa
  twarza ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie… Juz raz tak bylo ze czlowiek z czlowieka wyprodukowal mydlo
  i umyl nim swoja twarz…Oto podobienstwo czlowieka do Najwyzszego! Czy sa jeszcze miejsca i komnaty zamkowe,w ktorych ukrywa sie ta boska milosc?

  1. Kiedy wysoko/ technicznie/ rozwinięte Cywilicacje , zaczęły wykorzystywać laser do „sadzania” na tym świetle swoich pojazdów , aby mogły mieć one popnadprzeciętne osiągi – ZNISZCZONO w ten sposób STRATOSFERĘ . Powłoka chmur otulająca Ziemię , skropliła się i nastąpił wielki POTOP. Woda zalała kontynenty . Natomiast tam gdzie nie było wody , ziemia wyschła i zaczęła pękać .

  2. „Wolna wola” – to prawdziwe tworzenie /kreacja/ to geniusz zaczerpniety bezpośrednio z Próżni pełnej potencjałów , mający miejsce TYLKO w miłości bezwarunkowej , kiedy KRZYWDZENIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA NIE JEST JUŻ MOŻLIWE !!! Krzywdzenie ludzi – to tylko ” rzekoma wolna wola ” czyli wybory „ego ” między tym co „ego” ocenia i uznaje za zło i za dobro . To wybory między „ego-złem” i „ego- dobrem” . To programy umysłu „ego” , które nie maja wiele wspólnego , ze Świadomością wyższych wymiarów – Świadomością Chrystusową . Ludzie nie wiedzą KIM są i na tym polega ich problem .

   1. Wchodzac do swojego „Ja” przyjrzyj sie uwaznie Tapetom wnetrza swojego,ktorymi przez lata wyscielales ten Labirynt. Zwroc sie do Intuicji,ktora w konkurencji z Zaufaniem najpierw przywroca ciebie do Ludzkiej Natury by potem za jej posrednictwem wyprowadzic ciebie z tego wewnetrznego Labiryntu. Weryfikacja uczynkow nie uwolnisz sie od ich Ciezaru. Wiec dlaczego pragniesz doswiadczac glebokosci psychicznego Dolu? Rozliczajac siebie z pozycji Astronoma nie toleruj liczby bledu. Bowiem twoj kosmos to Labirynt Zycia i nie istnieje potrzeba inwentaryzacji siebie wobec Wszechswiata. Kim jestes naprawde wie tylko Czas,ktory wyznaczyl i odmierza twoje istnienie…

   2. Swiadomosc Chrystusowa…Z odwaga Ludzkiej Natury wejdz do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i spojrz na upadek Moralnosci Wyznania,ktore Obietnicami tlumaczy obecnosc Smierci przy kazdym dziecka lozeczku. Przyjrzyj sie z Okna Domu Opatrznosci Bozej jak odbierane jest prawo do korzystania z Radosci Zycia. Dzieci umieraja przytulone do swoich zabawek nie wiedzac ze najwiekszym Klamstwem i Obluda jest Wyznaniowa Obietnica…” Daj Boze Zdrowie „… Przejdz pospiesznie obszarami egzystencji ludzkiej i spojrz jaka atrakcja sa wszelkie wyznania w Boskie Urojenia,ktore ukladaja na Drodze Kamienie i Ciernie niezgody…Zabarwione spiewem i wszelkim Rytualem Wyznanie poswiadcza jedynie o bladzeniu w Wyznaniowych Ciemnosciach…

   3. PRÓŻNIA- materialna nicość i potencjalna wszystkość (Ostoja Matka/Ojciec ) . Natomiast PUNKT ZERO to początkowy punkt Świadomości , powstały wtedy , kiedy Próżnia wejrzała w siebie i zastanowiła nad sobą. PUNKT ZERO jest zatem dzieckiem Próżni i narodzinami Swiadomości. Świadomośc zatem to esencja całości bytu i materiał z którego wszystko jest zrobione. Wszystko co istnieje, powstało oryginalnie w świadomości, której energia następnie skoagulowała w materialną formę . STRUMIEŃ ŚWIADOMOŚCI odnosi sie do kontinuum Umysłu Boga. ENERGIA- JEST NIEROZŁĄCZNIE ZWIĄZANA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ . Świadomość niesie zawsze ze sobą dynamiczną energię-radiację – jako naturalną ekspresję siebie samej . Tak samo wszystkie formy energii niosą ze sobą Świadomość , która je definiuje. SWIADOMOŚĆ I ENERGIA =RZECZYWISTOŚĆ. Swiadomość i Energia tworzą naturę rzeczywistości / są to informacje zaczerpnięte z Ramthy /

   4. Lumen ludzkie tragedie , to królestwo „ego ” , które panuje w naszej rzeczywistości . Degradacja srodowiska to choroby i inne niewyobrażalne ludzkie cierpienia spowodowane nie tylko walką o podstawowy byt , ale zachłanność , zawiść , próba dominacji i przejącia kontroli nad innymi . To zazdrość i generowanie strachu. Pamiętaj , ze w każdym z nas istnieje Krystalicznie -Czysta Boska Świadomość , jednak właśnie z tych powodów / z powodu rozrastania się ego do niewyobrażalnych rozmiarów/ , została ona pokryta warstwami paskudnego ludzkiego „ego ” . Bez umysłu „ego” nie da się oczywiście funkcjonować jednak skrajności ego związane z patologią w tym zakresie może doprowadzić naszą Cywilizacje do zagłady . Każdy musi zmieniać Świat zmieniając siebie dla Świata a na to „ego” niechętnie się zgadza , bo zawsze źródła tragedii oraz winy w innych , natomiast nigdy w sobie . JEŻELI NA POCZĄTKU BYŁ TYLKO BÓG /bez względu na nazwę/ – TO KIM/CZYM JEST TO WSZYSTKO , CO Z NIEGO POWSTAŁO ? ? JESTEŚMY JEDNYM

   5. Świadomość a umysł to nie jest to samo . UMYSŁ – W wyniku przepływu Świadomości i Energii przez mózg , powstają myśli i holograficzne obrazy, które zostają zarejestrowane w postaci neurosynaptycznych wzorców zwanych pamięcią . Sposób i głębia w jaki dana osoba myśli , tworzy jej umysł. Strumień świadomości i energii jest źródłem mocy i utrzymuje mózg przy życiu .

 3. Nowe drzewo życia wg mnie… to przejawienie – On jest we Mnie, a Ja w Nim. W tym się zawiera wszystko co jest wzorcowe.

 4. Rewelacyjny wywiad o czakramie Wawelskim ale dźwięk okropny! ktoś tam jeszcze w tle szeleści papierem od czekolady???

  1. Kierujmy się sercem, nie logiką zysku, przyjmijmy tych ludzi do siebie na dobrą wróżbę, okażmy miłosierdzie, bądźmy ludźmi. Nie uprzedzajmy się od razu. Poznajmy ich lepiej.

 5. Drzewko/ choinka/ przypomina wyglądem piramidę z poszczególnymi jej piętrami . Piętra te- to po prostu kolejne poziomy wibracyjne . Na szczycie tej piramidy jest właśnie Punkt Zero powstały z Próżni /pełnej potencjałów / czyli jako dziecko Próżni . Im „wyżej” na choince tym czasoprzestrzeń się się skraca , zmniejsza . Na samej górze , czyli w Punkcie Zero , czas i przestrzeń już nie istnieją . Ten Punkt Zero istnieje równocześnie , na wszystkich poziomach wibracyjnych i jest „umieszczony” w pionie wzdłuż pnia choinki .Kiedy Punkt zero powtórzył akt kontemplacji zapoczątkowany przez Próżnię , stworzył swoje zwierciadlane odbicie – punkt odniesienia . Ten punkt w świadomości został nazwany wtórną świadomością , albo inaczej Świadomością Zwierciadłem . Jej istnienie umożliwiło eksplorację Próżni .

  1. Gaja, nie ma czagoś takiego jak świadomość wtórna. „Lustrzane” odbicie świadomości „obserwatora jest nim samym i nie jest to „de facto” żadne odbicie lecz integralna, rzeczywista część jestestwa. Funkcjonowanie świadomości na tym poziomie przypomina działanie prądu zmiennego. Obserwator staje się obiektem obserwowanym, poczym następuje realizacja odwrotna. Trzeci element, tzw. duch św koduje tę wzajemną relację. Jest to totalna matematyka – pierwszy kod inicjujący uruchamia permutacje, które zaczynają różnicować te dwie” połowy” tej samej świadomości.

   1. Obserwator jest tym co jest obserwowane, doświadczający jest doświadczeniem . Podział na obserwatora i to co jest obserwowane jest nieporozumieniem.
    Np, Moja uwaga skupia się na Kitku .Wiec jestem Kitkiem?
    Ramtha też o tym mówi ale widocznie Gaja nie weszła w Ramthe głębiej,to kwestia Umysłu.Analityczny /powierzchowny umysł nie jest wstanie obserwować.Czyni to powierzchownie!?
    Nie można czegoś zrozumieć/czuć nie będąc tym oczarowanym/ pochłonięty/uważnym,do głębi.A z Tej głębi wypływa MIŁOŚĆ?

   2. Riszord Najpierw powstał Punkt Zero , więc wszystko to co z niego powstało jest Nim . Wszystko jest JEDNYM .

   3. Riszord & Qcyp Świadomość Zwierciadło jest podróżnikiem w czasie , podczas gdy Punkt Zero pozostaje w ” Teraz” . Kiedyś to zrozumiecie moi Kochani 🙂

   4. DOKŁADNIE ” Teraz”
    Czyli bycie pochłoniętym do głębi, tym co jest,co widzisz,czujesz,słyszysz, smakujesz ,co doświadczasz.

    Maja oczy a nie widzą.
    Uszy a nie słyszą.?
    Jak widzisz nie ma tu punktu 0 .?

   5. Autorka jednego z artykułów na stronie ZenForest pisze „Spróbuj chociaż jedną godzinę być tu i teraz.”. Ha, ciśnie mi się na usta, spróbuj kobieto być choć przez minutę w tu i teraz! Godzina jawi mi się jak Mount Everest dla kogoś, kto wszedł na stołek 🙂 Można starać się wytrwać w tym stanie jak najdłużej. Można też starać się wracać do tu i teraz jak najczęściej. Efekt będzie podobny, choć mi łatwiej jest budować godzinę dziennie z małych, czasem kilkusekundowych kawałków. Mam tu na myśli coś, co Jon Kabat-Zinn nazywa praktyką nieformalną, czyli ćwiczenie uważności w ciągu dnia. Praktyka formalna zaś, to taka „siedzona” medytacja, w trakcie której skupiamy się na oddechu i staramy się utrzymać na nim uwagę. Według Jon’a te dwie formy wzajemnie się uzupełniają i najlepsze efekty osiąga się korzystając z nich obu.

    Jak więc praktykować uważność?
    http://pozaschematy.pl/2008/11/10/pelnia-doswiadczania-czyli-uwazne-zycie-tu-i-teraz/

   6. Kiedyś zadałem sobie pytanie, Dlaczego tak kocham chodzić.?
    Odpowiedz pojawiła się przy pierwszym przystanku.Zwróciłem uwagę na rzeczkę a w zasadzie ściek,byłem tak tym pochłonięty że przez chwile byłem tym brudnym ściekiem.Tak jest ze wszystkim ,o ile ten świat cie interesuje.?IDZIESZ I ODPŁYWASZ ,Nie ma ja, jest chód.?

   7. „koncepcja siebie” też… dopasywowuje to do mojego życia, i nie wiem czy jestem ponad tym, bo był czas ze myślałem „ja””ja””ja” a teraz jestem ponad, może juz ze mna w porządku jest 😀 dlatego porywnowywuje…

   8. Gdybyście byli tylko w Teraz to nie przyglądalibyście się sobie , bo nie mielibyście takiej potrzeby . Próżnia jednak taką potrzebę miała / kontemplując siebie samą / więc stworzyła Punkt Zero a On z kolei Świadomość Zwierciadło. Schodząc od Punktu Zero w „dół ” po stopniach Inwolucji ,również powtarzał się ten proces . Tak więc Świadomość Zwierciadło to podróżnik w czasie i przestrzeni . Natomiast nasze ciała, zrobione są z czasu danej płaszczyzny wibracyjnej .

   9. Gaju czyli przyglądanie się sobie jest szaleństwem?? mi się wydaje, ze w życiu są etapy i każdy dojdzie do pełnej świadomości, nie koniecznie takiej jakiej mówią inni, ale swojej nie mam jeszcze 60 lat ale do tego czasu, powinno być ok 🙂 .

   10. Pozdrawiam Cię Tomciu serdecznie 🙂 Oczywiście , że czujesz się coraz lepiej , bo poznajesz Kim Jesteś a to jest cudowne odkrycie 🙂

   11. Tomciu – Ty już jesteś doskonały i zawierasz w sobie całą mądrość. Co na górze to też na dole .

   12. Pewnie ale czasem lewituję w terażniejszym „ja” jak mówisz, i myślę tylko o tym co się dzieje a nie o sobie… ale o sobie też jest pięknie myśleć, byłeś, jesteś, będziesz ! Wspomnienia a naprawa ich jest różna, trzeba wspominać i odróżnić wspomnienia od rzeczywistości, a rzeczywistość jest faktycznie w „teraz” jednak z pokłonem do przyszłości, bo innaczej, bez przyszłości „teraz” nie istnieje, również Ciebie jeszcze raz pozdrawiam serduszko dobre 🙂

  2. ja się nie będę rozpisywał i napisze tak ten świerk choinka wyznacza i jednocześnie ogranicza wektory , tak wiec widzę tu plan kierunek rozwoju , a jak tendencja pokazuje będzie on nieograniczony w swoim rozwoju znaczy z tendencją do przodu ciągłego wzrostu podporządkowanemu temu co wyrośnie u podstawy , tak aby nie było dzikich nie kontrolowanych odrostów , tak wiec ten szpic będzie mądrością całej swojej podstawy . jeżeli złe to zinterpretowałem , to składam rezygnacje na Ręce Pana Tadeusza ,albo o surowy wymiar kary aby nasycić sumienie odkupieniem tej pomyłki 🙂

 6. Wojtku,

  w ostanim Newsie Janusza mowi to co podaja w wszystkich mediach co jest zupelna bzdura ondnosnie otrucia Liwinienki, Polonem -wystarczy wejsc na tzw Wiki i co?
  ano to….
  ——————

  czym jest Polon?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polon
  ———————-
  cytat:

  Właściwości radioaktywne…
  Polon jest silnie radioaktywnym, srebrzystoszarym metalem. Jego właściwości fizyczne i chemiczne zbliżone są do selenu.

  Jest silnym emiterem promieniowania alfa – miligram polonu-210 emituje tyle samo cząstek alfa co 4,5 grama radu-226. Próbka polonu emanuje niebieską poświatą – jest to efekt wzbudzenia otaczającego ją powietrza. Jeden gram polonu wydziela 140 watów mocy, ogrzewając się przy tym do ponad 500 °C[5]. Z tego względu był on niegdyś używany jako lekkie źródło ciepła w satelitach i pojazdach kosmicznych, na przykład w radzieckich Łunochodach do ogrzewania podzespołów podczas zimnych nocy księżycowych. Obecnie jest jeszcze czasami stosowany jako wygodne, wysokowydajne źródło cząstek α.

  Izotopy[edytuj
  Polon ma 33 izotopy z przedziału mas 188–220. Nie ma stabilnych izotopów. Najtrwalszy izotop 209, o okresie połowicznego rozpadu wynoszącym 103 lata, nie występuje naturalnie. Jego nukleosynteza, podobnie jak izotopu 208 (t½ = 2,9 lat), wymaga bombardowania ołowiu lub bizmutu naładowanymi cząstkami (protonami, deuteronami lub cząstkami α) w synchrotronie[6][7]. Najtrwalszym naturalnie występującym izotopem jest 210Po o t½ = 138,3 dnia. Produktem tego rozpadu jest stabilny izotop ołowiu 206Pb. Praktycznie wszystkie badania polonu prowadzone są z użyciem izotopu 210[6].

  to oznacza ze cala dzielnica Londynu byla by skazona, rowniez osoba ktora uczestniczyla w tzw otruciu szpiega Litwinienki w krotkim czasie poszla by do sw. Piotra wiec informacja na ten temat jest wyssana z palca po to aby dramaturgia dramatu siegnela zenitu pytanie po co ?

  co wazne cena za 1 grama sa horendalnie ( kilka mln $) wysokie sprawcie sami.. wiec powielanie tych informaci jako prawdziwe ….

  Warto wiedziec o tym i miec reke na pulsie..:)

  Pozdrawiam

 7. ta piękna historia o wawelu przyslania cala prawdę i rzeczywisty stan , to chyba dlatego ma być piękna !? TUTAJ JEST spojrzenie na całokształt, o co chodzi w tym rozboju . Czakram jak tysiace miejsc mocy w europie jak i na świecie zostały brutalnie zamurowane obmurowane, na terenie Polski Słowiańskiej dosłownie tysiąc lat temu , mimo ze nie opanowali całkowicie całego narodu w tamtym czasie politycznie gospodarczo i administracyjnie , bardzo szybko wręcz natychmiast postanowiono „zabezpieczyć ” wszystkie miejsca mocy to był priorytet https://www.youtube.com/watch?v=aH8Is1mLcfc podobny los był na całym podbitym świecie ; tutaj podobny wawel https://www.youtube.com/watch?v=9fEeHaIVeQs a TUTAJ zobaczmy co jest POD tym wawelem ! zobaczmy jakie to SPRYTNE !!! https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs

   1. Nie ?
    Pierwszy Człowiek na Ziemi 1,35o,000lat temu.
    Bakaratanianie dzisiejsi Aborygeni i Chińczycy
    ?

   2. To była pierwsza cywilizacja na Ziemi.Przedtem Ziemia nie była zamieszkana przez żadne humanoidy.Mogli daty pomylić,jednakże mieli bardzo zaawansowane technologie.

 8. Tomek P. pisze:Qcyp ciekawe czy ten 1 człowiek na Ziemi jeszcze żyje ? ? jak myślisz?

  To była grupa astronautów składająca się z rasy czarnej i żółtej .1 człowiek ,znaczy ze jako pierwsi skolonizowali Ziemie.

  1. hee nie chodziło mi czy jeden człowiek, tylko czy pierwszy człowiek na Ziemi jeszcze żyje 🙂 1 = pierwszy nie 1 = jeden. Zle napisałem 😀

  1. Do Etiopii doszedł jeden z Apostołów, ale to chyba znacznie wcześniej powstało z tego filmiku.

 9. Gaja pisze:A może jakaś zaawansowana Cywilizacja spoza Ziemi , pozostawiła to u nas ?

  Nie mogą. Prawo Wszechświata zabrania ingerować na planetach niższej kategorii istotom wyżej i wysoko rozwiniętym.

  1. Czyli nigdy nie poznamy kosmitów, chyba, ze po fizycznej śmierci będziemy podróżować po wszechświecie i innych planetach 😀

   1. Poznasz tylko że gdy będziemy na zbliżonym poziomie rozumowania z kosmitami?

    Wiara jest niczym w porównaniu z WIEDZĄ.

    Będziesz wiedział będą kosmici hihihihihihi?

  1. Bogowie walcza z Bogiem w imie Boga o Boskie przewodnictwo na Boskiej drodze do Boskiego krolestwa. By z Boska moca i boskim blogoslawienstwem zwyciezyc Bogow…Bog z wami i niech wam Bog blogoslawi no i szczesc Boze na tym Boskim torze…Bog zaplac!

 10. Czy miecz ognisty którym został oddzielony Raj od Świata wciąż istnieje? Gdzie Bóg postawił ten krzyż/ miecz czy to jest realne miejsce? Jak tak to wierzę Staremu Testamentowi.

  1. Katolicki Bog Jahwe (Jehowa) i Jego koles po fachu Allah maja widocznie upodobanie w ludzkich cierpieniach. Dlatego sa wojny,konflikty,choroby
   glod,terroryzm,trzesienia ziemi i wolna wola… Ten sam Krzyz zrzucal na polskie miasta bomby i zabijal!
   Ten sam Krzyz do dzisiaj jest na samolotach czolgach i kosciolach.
   To Wielki Znak wyznaniowego mordu i okrucienstwa!

  2. Wystarczy ludzi wzajemnie skłócić , siejąc nienawiść i już można czekać na efekty , gdyż po pewnym czasie oni zaczną się mordować .

 11. Wiara a Wiedza. Dobre Qcyp. Spróbuję to oddzielić, bo ciężko się uwolnić od wiary i być niewierzącym, tak samo jak ciężko jest wiedzieć, pozbywając się wiary, bo gdy coś wiemy, automatycznie staję się wiarą. 😉 To logiczne.

  1. Nie nie dzieżko .Kiedy sam sobie pomożesz, zacznie działać to co wiesz,wiara będzie dla ciebie czymś abstrakcyjnym.Introspekcja jest czymś wspaniałym /niesamowitym .Ale to tylko początek prawdziwej podróży do doskonałości.Doskonałości która będziesz musiał ukrywać aby manekiny konsumenci z zazdrości nie skrzywdzili cię.

 12. A może przestanę wierzyć? i zaakceptuję tylko to co wiem… i zajmę się wiedzą, by wiedzieć coraz więcej, jednak moje doświadczenia mówią mi, że Bóg istnieje i tu jest problem, bo ja wiem, że on istnieje dlatego wierzę, a wierzyłem kiedyś bez wiedzy, dlatego wiem, bo wierzę i wierzyłem… A gdyby tak porzucić wiarę, bo ja wierzę we wszystko..? jaka zmiana u mnie nastąpi, odrzucając Boga, bo religie już dawno odrzuciłem, ale odrzucając Boga czy nie skazuję siebie na przegraną? NA brak przyjaciela? Bo przecież On jest moim przyjacielem, w końcu tak dużo mi dał ! Moją drogę, chociaż tego nie jestem pewny czy to On, ale dał mi sny od kilku lat i nawet w snach go widziałem, a jak to procesy myślowe tylko?? to co?? pójdę za intuicją, a intuicja mówi mi, że mam się wyciszyć być sam, dlatego tak często stąd odchodzę, pójdę za intuicją i odejdę, po raz pierwszy bez powodu, i z największym powodem, dla poznania Świata, siebie i dobra, ale dobro łączy się z Bogiem, bo wiadomo, że jest dobry, ale czy na pewno? Bo jak nie istnieje to tylko Ty jesteś dobry ! Tak czy inaczej intuicja mówi mi bądz sam, zamknięty w sobie, jak gość który napisał Biblię Diabła. I ja będę teraz sam, ciekawe na jak długo… zależy od dzisiejszego snu. Ale powiem Wam coś, robię w sobie rewolucję, kolosalną zmianę, o 360 stopni. Nie gniewajcie się jak będę się nie odzywał, muszę spróbować tej zmiany. Intuicja, że odnajdę to czego szukam, więc wyłączam komputer, tego Szatana, tego Boga. I będę tylko ja w swoim Świecie, do nikogo pierwszy się nie odezwę i zastanowię się czy się odezwać, gdy ktoś o coś zapyta. Cisza. Niemowa. Czy jest to realne? Przecież jutro mama się o coś zapyta. Musiałbym pewnie wyjechać…. spróbuję zrobić to z miejsca z domu, wyciszę się !! I to na maxa ! Do miłego, chyba, że tak mi się to spodoba, że wrócę za 20 lat. I powiem Wam czy było warto… Pa kochani. Koniec jest nowym początkiem, moje myśli są wszystkim. A ja chcę całym sobą też być wszystkim stąd moja decyzja . Intuicja. Trzeba jej zawierzyć… prawda? 🙂 Chce poczuć bicie swojego serca, i zrozumieć swoje myśli, tak postanowiłem. Jak wrócę, znaczy, że jestem już po tym procesie, albo zupełnie się nie udał. Tak czy inaczej warto spróbować. Pa Kochani.

  1. Tomek P. Koniec jest nowym początkiem,

   Widzę że rozumiesz .Zacznij działać na początek odrzuć te wszystkie cukry świństwa czipsy,cukierki,koka-kola itd zacznij pościć uzbieraj kasy i wyjedz. Resztę samo się ułoży.Myślę że będą to ciepłe kraje, gdzie rozpoczniesz post aby dokończyć transformacji .
   Prawdziwa siła to obyć się bez fałszu systemu, który nas otacza.

   1. Wzbogaciłaem się na rozwiązlości krzywdzie innych. Uzbierałem kase. Uciekłem ale nie jestem szczęśliwy. Nie ułożyło się tak jak kombinowałem.. Myślicie że mam szansę na odnowe?

   2. Odonowe czego?Siebie?Pieniędzmi?
    Dlaczego krzywdziłeś? Czy ciebie krzywdzono?/MOLESTOWANO??wykorzystywał?MANIPULOWAŁ??
    Czarno widzę takie odnowy/retusze.?

 13. Do Tomek P – Pismo sw. (Biblia)..Ew.Mateusza 18:9…” A jesli cie oko twoje gorszy
  wylup je i odrzuc od siebie.Lepiej jest dla ciebie z jednym okiem wejsc
  do zywota,niz z dwojgiem oczu byc wrzuconam do Piekla Ognistego „…
  Najlepiej zebys wystrzegal sie swojej ludzkiej natury !Pismo sw. (Biblia)..Ew.Mateusza 10:9…” Nie miejcie w trzosach swoich zlota ani srebra,ani miedzi”… Pismo sw.(Biblia) ..Ew.Mateusza 10:30…” Nawet wasze wlosy na glowie wszystkie sa policzone „…
  Czyzby ten Wszechmocny,Wszechwiedzacy i Doskonaly Bog Jahwe (Jehowa)
  nie wiedzial do czego bedzie zdolny czlowiek,ktorego sam stworzyl na swoj
  obraz i na swoje podobienstwo..?https://www.youtube.com/watch?v=OkBiX2ZJ8cs

  1. Proponuję skupić się na nowym zrozumieniu rzeczywistości , zamiast krytykować stare . A jest co poznawać i to nie jest takie proste . Nikt tu obecnie nie jest winien , gdyż wszyscy/jako Cywilizacja/wchodziliśmy krok po kroku coraz głębiej w „ego” budujące swoje królestwo . Lubię do poduszki słuchać Maestro Manuela Rufino , bo On nikogo nie skłóca , nie wyśmiewa i nie krytykuje , lecz próbuje zjednać wszystkich ludzi , bez względu na aktualnie wyznawaną wiarę . Nikogo też nie przekonuje do jej porzucenia i nie jątrzy między ludźmi . Ci którzy wysmiewają i wzajemnie skłócają ludzi – już maja krew na rękach , nawet gdyby nigdy nikogo w swoim życiu nie tknęli .

 14. witam, mam padaczkę / 2 napady drgawkowe w odstępie 17 lat/ szukano przyczyny i wykonano mi 2 razy tomografię komputerową /nie znaleziono zmian / ale przy okazji dowiedziałam się że mam zwapnioną szyszynkę – myślicie że mam szansę na regenerację?

  1. cecylia…Oczywiscie ze masz szanse na regeneracje,ktora lezy w mocy Matki Boskiej Uzdrowicielki ,Krolowej Polski tej,ktora Teraz i Zawsze… Udaj sie do miejscowego proboszcza a ten udzieli konkretnych wskazowek. Cierpliwosci zycze!

  2. Cecylio, zainteresuj sie Biologią totalną, GNM, nowy paradygmat medyczny. odrzuć te wszystkie strachy ale nie poprzez zamykanie na nie szeroko oczu tylko konfrontując się z nimi.

   Padaczka wg GNM/Totalnej Biologii to zdrowienie:
   Paraliż i padaczka to elementy tego samego programu. Paraliż mamy w fazie aktywności konfliktu, a padaczka to kryzys epileptyczny, który pojawia się w fazie zdrowienia. Drżenia kończyn czy ataki epileptyczne to po prostu powrót unerwienia mięśni.

   1. Aha a treść konfliktu/stresu- to poczucie obniżonej wartości, coś musiało się wydarzyć 17 lat temu, kiedy poczułaś się jako nic warta w czymś. Nie wiem w czym. W każdym razie kryzysy epileptyczne są fazą zdrowienia i na słabym poziomie to po prostu dreszcze. A w mocnym konflikcie to drgawki.

   2. Iza dlaczego go ty zmienił nicka? .Masz taką ogromną wiedze że warto trzyma się dobrych wzorów pomagania innym.

   3. Iza to zdrobnienie od Izabela. Teraz chcę Izabela, nie mogę? 😀 I to nie nick, tylko moje imię. Od urodzenia.
    A Tobie na imię? Pamiętam je ….o ile nie skłamałeś podpisując się kiedyś nim tu.
    Dzielę się wiedzą z tymi, co chcą słuchać 😉 Się nie martw 🙂 Nikt nie jest lepszym lekarzem od samego siebie, jak rzekł Hipokrates: mądry człowiek sam sobie jest lekarzem. Możemy przejść od leczenia alopatycznego (nie ma znaczenia, czy leki chemiczne czy ziołowe-lek to lek, chociaż wolę zioła), poprzez poziom mentalny, aż do duchowego. To zależy od poziomu świadomości. Tobie chyba tego tłumaczyć nie muszę 🙂

 15. Docierające do mózgu nowe myśli można porównać do czystej wody, ale ponieważ „cedzimy” je przez brudna szmatę , naturalnego stanu naszego umysłu/czyli to czym wibrujemy/ przekształcają się w brudna wodę . Wiele rzeczy zniekształcamy i przekręcamy w takim stopniu , że to przekręcenie uważamy za normę . Tak więc nasze życie staje się „przekręcone ‚ ponieważ nie zdajemy sobie sprawy , że świadomość zbiorowa funkcjonuje w zgodzie z programem kulturowym, dzięki któremu podchodzimy do rzeczywistości w sposób spójny ze wszystkimi.

 16. bardzo cenne wskazówki uzdrawiające https://www.youtube.com/watch?v=jBr5n0W4h1A w PEDO -filiałach jest wystarczajaco materiału z całej dziedziny uzdrawiania aby dewiacje trwały bez końca http://www.fakt.pl/Kastracja-za-kare-w-katolickiej-szkole-molestowanie-przez-ksiedza-ksieza-geje,artykuly,151972,1.html Oblicza Szatanka http://www.se.pl/ksieza-pedofile,84074/ setki tysiecy uzdrowionych przez Szatanka http://kkpp.blox.pl/2014/06/Dzieciobojstwo-w-irlandzkim-Kosciele-wychodzi-na.html

 17. „Labirynt wtajemniczonego i wybrzeże spokoju” To piękne wybrzeże spokoju znajdowało się na końcu najwspanialszego labiryntu , jaki kiedykolwiek zbudowano. On istniał w sekretnym i świętym miejscu. Znajdował się pod ziemią i przechodził przez groty całego łańcucha górskiego. To była najtrudniejsza próba, jaką kiedykolwiek stworzono dla wtajemniczonych. Po drodze znajdowały sie podziemne rzeki i stawy oraz panowała w nim ciemność czarniejsza od nocy. By przeżyć tę próbę,uczestnicy musieli zachować absolutny spokój i być wolni od paniki, emocji, klaustrofobii, strachu przed ciemnością , strachu przed wodą , strachu przed nieznanym , strachu przed upadkiem i strachu przed śmiercią. Przeżywali tylko ci , którzy byli niesłychanie odważni i zaplanowali aż do końca przebieg tej wspaniałej próby. Po przejściu przez wnętrzności łańcucha górskiego i po przekroczeniu podwodnych rzek, które czasami były bardzo wartkie , niebezpieczne i sięgały prawie do sufitu groty, zostawiając tylko parę centymetrów na złapanie oddechu, uczestnicy docierali do końca całkowicie wyczerpani. Musieli wiedzieć kiedy się wynurzyć, by złapać oddech, a kiedy nie. Nic nie przygotowywało ich na długie upadki z wodospadu w ciemności jaskini. Tych którzy przeżyli , podziemny strumień wynosił na brzeg pokryty pięknym piaskiem. Wypływali na skraju spokojnego , ogromnego jeziora , które ten strumień karmił i leżeli tam bez ruchu, w dalszym ciągu pogrążeni w transie , pogrążeni w „śródmózgowiu” – w dalszym ciągu skupieni na swoim marzeniu , pomimo faktu , ze najtrudniejsza próba , jakiej mogliby zostać poddani, już dobiegła końca. Ich wyczerpane ciała leżały całkowicie oddane białemu piaskowi i delikatnym falom, obmywającym ich stopy. To było słodkie . Można by powiedzieć , że natura pieściła pocałunkami ich stopy , nogi kolana i biodra. Woda podpływała do ich twarzy i mieszała się ze złami. Szlochali, mając całkowite zaufanie do siebie , ponieważ przeszli zwycięsko przez tę próbę. Natura pieściła ich i kochała. To było magiczne miejsce . Często pokrywał je całun mgły , bo ogromna chmura , która lubiła spać na szczycie pobliskiej góry , kiedy czuła się szczególnie ospała , z lenistwa spływała na jezioro . To była prawdopodobnie ta sama chmura , która istniała tam przed tysiącami lat. Ona widniała na dalekim horyzoncie. Nigdzie nie odpłynęła , ponieważ lubiła to miejsce . Woda w jeziorze odbijała tę chmurę , a chmura odbijała jezioro i stawały się jednym . Wyglądało to tak , jakby jezioro nie miało końca i samo w sobie było sklepieniem nieba . Kiedy wtajemniczeni leżeli tak nie ruszając się , z piaskiem gromadzącym się na ich rzęsach i solą wysychającą na twarzy , w pewnym momencie stawali się świadomi pięknej mgiełki , poruszającej się razem z przypływającymi i odpływającymi , słodko szemrzącymi falami . Ta piękna mgła zbliżyła się do nich i oni zaczęli ją wdychać i wydychać. To było odmłodzenie , spokojny moment , którym wtajemniczeni mogli się cieszyć tak długo , jak zechcieli. To wybrzeże jest tam do dzisiaj i opiekuje się nim wielka , leniwa chmura , która nigdy go nie porzuciła . Wspaniały labirynt w dalszym ciągu istnieje . W ciągu całego wieku zabrano tam tylko kilka osób i niewiele dotarło do jego końca. To historia wspaniałych ludzi i ich ostatecznej próby. .

  1. ,,zabrano tam tylko kilka osób i niewiele dotarło do jego końca. To historia wspaniałych ludzi i ich ostatecznej próby. .,,

   Dziękuję Ci za ten wpis.

   1. Lucyfer(Lux ferre- czyli niosący światło) same jego imię ma mało wspólnego z ciemnością a raczej mówi nam że jest istotą oświecenia. Podaje się wiele przyczyn buntu Lucyfera ale tak naprawdę nie było żadnego buntu Lucyfer tylko zszedł na ziemie a powodem była „Według starej Legendy, Lucyfer na początku istnienia Świata zapałał miłością i pożądaniem do pewnej ziemskiej kobiety. Został jednak strącony do otchłani,przez co nie mógł wyjść do niej, na ziemię. Anioły Światłości, widząc jego tęsknotę, zdecydowały się poprosić Boga, by Lucyfer mógł się związać z kobietą, którą kochał. Po wielu namowach, anioły zdołały Go przekonać. Jednak decyzja Boga była taka, że Upadły Anioł może wychodzić na ziemię raz na sto lat. W ten sposób Lucyfer został upokorzony, ponieważ po stu latach spędzonych w Otchłani, gdy wreszcie wolno mu było wyjść na ziemię, owa kobieta już dawno zakończyła życie. I tak Legenda głosi, że raz na sto lat Lucyfer błąka się bo Ziemi, tęskni, szukając tej, która już dawno odeszła.” Nie jest to do końca prawda ale powodem pojawienia się Lucyfera na ziemi była właśnie miłość do pewnej ziemskiej kobiety. Niejakie wojny w niebie których Lucyfer miał być sprawcą to mit, w prawdziwym niebie nie ma żadnej potrzeby buntować się przeciw bogu, ponieważ nie jest to zawistny Adonai ale kochający bóg. Bóg pozwolił Lucyferowi pojawić się na ziemi ponieważ kochał pewną kobietę. Lucyfer nie jest żadnym księciem ciemności ale najwyższej rangi aniołem. Jest tym którego pojawienie się przynosi oświecenie i zrozumienie, jest tym który niesie światło boga. Warto zrozumieć że wszystko co istnieje składa się ze światła boga, materia to nic innego jak takie światło które jest po prostu zagęszczone. Ludzie mówią że każdy z nas ma duszę, boską cząstkę która nas łączy z bogiem i tą cząstką jest właśnie światło boga. Ale kim jest Lucyfer skoro nie jest księciem ciemności? Jest aniołem który istniał przed stworzeniem świata, i który miał się opiekować kreacją. Jego domeną jest światłość, więc powszechne jest dla niego że potrafi tworzyć rzeczy, czyli manipulować tworzywem które wszystko tworzy. Lucyfer jak każdy inny anioł żył w świecie absolutu razem z bogiem, ale w pewnym momencie uznał że musi doświadczyć miłości, więc postanowił się wcielić w człowieka i znaleźć tą miłość, ponieważ w świecie absolutu, jesteśmy wszystko wiedzący wiedział kogo szuka i pojawił się na ziemi dawno temu, kiedy świat był bardziej przyjazny a ludzie żyli w złotej erze. Po zaznaniu miłości na która czekał, uznał że jakoś uhonoruję tą którą kocha, i zdradził jej sekrety boga oraz kreacji, tak narodziła się bogini kreacji która ujawnia się wielu osobą które palą niejaką salvię divinorum , królowa salvi inaczej Lucyferia to królowa kreacji i istnieje w swoim świecie, mało kto wie że jest żoną Lucyfera, i wszystko co potrafi robić nauczyła się właśnie od niego. To tyle słowami wstępu jak ktoś ma jakieś pytanie dotyczące Lucyfera z chęcią odpowiem

   2. A wiec Lucyfer był Astronautą, pewnie za czasów Henoka .Bóg to kapitan statku.Tak. Prawo Wszechświata zabrania spółkowania z kobietami (samicami)z planet niższej kategorii. Dlatego Lucek poniósł kare.Pół załogi spółkowało z kobietami ,natworzyli gigantów a biednego Lucka obarczyli winą.Widać k…stwo jest też na wyższych kategoriach planet hihihihihihih?

   3. Nie Kul…estwo ko podtrzymanie gatunku, zobacz żubronia ,Lucek był Astronauta zrobił dziurę w matrixie dlatego go pogonili , ale niedlugo Wróci z Thorem Perunem i będziemy żyli dlugo i szczęśliwie Ave Lux !!!!

 18. Niektórzy głoszą w sumie sami nie wiedzą co, polerują te swoje lusterka, piorą se łepetyny i innym że niby Kasują jak leci wszystko. A po co? Po to by nadal powielać w tym nawet największe głupoty z przeszłości. Tacy wolni a tylko powalają, jak już się i tu nie ma pewności czy sami szarpną na coś miast linkowania, przeklejania całych rozdziałów … To są to głównie wyssane z palca za przeproszeniem brednie, jak w jakimś gdyby nie żałosnym to śmiesznym Kabarecie. No oczywiście nie wiedzą gdzie i jak bredzą, pewnie nie ma tam nawet Nikogo, są tylko Tożsamości i nicki / linki / żyłki gdzie ma to sens. Przy założeniu że tam na prawdę nikogo nie ma, co najwyżej nie świadome przynęty pod pełną kontrolą. Gdzie jak powiedziano, to Nicki wybierają, nie są wybierane. Więc odniosę się do Nicków i tej teorii że tam na prawdę nikogo nie ma.

  To też czasem powiedzą te postaci coś Zadziwiająco trafnego, no ale to nie jest za dobra przynęta, rozleniwia i tak dalej. To te same Nicki za chwilę powiedzą totalną brednię, albo ubliżą jakimś wartościom, a tak na maca, na czuja. Stoją z tymi Spiningami i łowią, to płytko, to Wysoko, to nisko to na prawo, dla każdego Coś nie koniecznie nawet miłego. Macają grunt, co jest pod Lustrem wody? Bo przecież te programy są Piekielnie że się tak wyrażę Inteligentne, nawet ze sobą rozmawiają, zanęcają.

  Wszystko w jednym Celu, złapać Rybkę na haczyk. A przy okazji, szamocząca się Rybka i całe sieci rybek w sieci 😉 Naklepią wyników klikania, za co i System Płaci, ponoć i nie mało.
  No to czemu wszystkim na tym zależy, i sam System za to płaci w złocie? A bo wicie Rybki, każdy Filmik, nawet Najlepszy o świetnych też wibracjach, jest tylko Nośnikiem prawdziwej Informacji. Więc im lepszy, tym lepiej przyjmuje się to co jest Pod Spodem. Jak to pod spodem? Przecież programy / filmiki nakręca sobie nawet Kowalski sam i nie podkłada nic pod żaden spód. No pewnie nie, ale wrzuca na na Święte YTi i podlega to Konwersji na Formaty zgodne z Św. YTi i tam odpowiedni algorytm wplecie co, jak i gdzie zechce ale o tym ani mru mru przez ekspertów bezpieczeństwa w Sieci ITi, ani nikt od Kontroli umysłów i populacji nie wspomni.

  No ale pewni że są różni łowcy, niektórzy łowią na własną rękę i karmią się tym co wycisną lub sprzedawcy sprzedają innego syfa ze sprzężenia umysłów na poziomie kwantowym, i tak proszą i błagają zostańcie, piszcie i rzucają się jak „śledź” (na żywca) na patelce to na prawo to na lewo, a głupka przyrżną a na laserach ufo posadzą, to też przynęta. Dają Wam poczucie że macie większą wiedzę, że można a nawet należy się podzielić i pomóc… i tu jest haczyk 😉

  Więc nie będę się w Dyskusje wdawać. Ale skoro już piszę. To:

  Dziękuję Panie Tadeuszu za Świetny Materiał, dla mnie jest jak najbardziej trafny i w pełni zrozumiały, ba zbieżny. Energetycznie też Piękny, to Panu 🙂 chciałam powiedzieć.

  Niemniej i ten materiał został niewinnie przekonwertowany do formatu zgodnego ze Świętym YTi a im lepszy, tym i lepszy nośnik stanowi. Cóż, Jaka rada? Radzta sobie 😉

  Bez odbioru.

  1. Bez odbioru. Najwazniejsze, ze żøłć wylana na innych. Super. To ci rozwoj… stylistyka tekstu znana. Nihil novi sub sole.

  2. „To są to głównie wyssane z palca za przeproszeniem brednie” kto i gdzie przynosi te brednie ? nawet abstrakcja jest twórcza ,bo jest składnikiem źródła ,co ma być brednia ? moherowy dogmat , naukowy beton ? źdźbło wyschniętej trawy .jakie stanowisko zając ? do ataku, do obrony ,wiecznego wyczekiwania przy płonących stosach ? Solo , to miało być oskarżenie ? a może wskazówki na następne 2 tys latek ? zresztą przy tak prymitywnych mózgownicach gdyby podać prawdę oczywistą objawioną to i tak te prymitywy do produkcji odchodów, zaczęli by znosić tradycyjnie chrust na stosy,Ave Lux !!! +!

  3. Solo Tu nie chodzi o zmianę kolejnej maseczki ego , ale o to czym wibrujemy a tego niestety nie da się podrobić . Tak więc po co było przepraszać ludzi jak , znowu to samo ?

  1. Uroczy Pan.Też do tego doszedlem że ten cały ruch,cel jest Abstrakcją.Często śmieje się z biegaczy po co oni biegają?Chód jest czymś innym,to zatrzymanie się w ruchu/wirze naszych pogoni/naszego szukania.Docenienie tu i teraz.?

   1. No wreszcie jakaś normalnosc ?Zwis i powiew na wszystko i wszystkich, niema celu, nie ma dążeń. To qucypy hihihihihihih?

   2. Zwróćcie uwagę jak facet który osiąga cele/ma radochę jest agresywny 23 mInuta.Dlatego qucypek z nimi NIE rozmawia To wszystko manekiny konsumenty Oni nigdy tego nawet do siebie nie dopuszczą aby życie było bez celu.Czerpać radość szczecie MIŁOŚĆ Z mocy STWÓRCY BYĆ BOGIEM PO PROSU.

   3. ” Być albo nie być ? Oto jet pytanie ” A może jednak równocześnie być i nie być 🙂

   4. Gaja pisze:” Być albo nie być ? Oto jet pytanie ” A może jednak równocześnie być i nie być 🙂

    Myślę że ten film pomoże podjąć ci decyzje?Tylko co z dziećmi,mężem rodziną,Z tobą . O jak ze ciezko bedzie odkryć prawdę że to tylko nasze wyobrażenia o nas naszych tworzą iluzje nas i naszych,,bliskich”.hihihihihihi?
    Pan NIKT.
    http://zalukaj.tv/zalukaj-film/9906/mr_nobody_2009_.html

   5. Qcyp Będąc wszystkim i nikim możesz tworzyć wszystko i nic. Jeżeli uważasz , że Ci na których patrzysz SĄ to masz rację . Jeżeli natomiast uważasz , że ich NIE MA , to też masz rację 🙂 On twierdzi ,że „To nic ” czuje . To „co” czuje ,że czuje ” To nic” ? Czy „To nic” czuje , że czuje , czy też „ego” czuje , że czuje ? On twierdzi i inni „oświeceni „twierdzą , że”ego” nie jest transcendentalne , więc nie może czuć „przepływu „.

   6. Ale po co tyle gadać?Do czego ci to ego?, aby czuć że jesteś? aby pilnować czyich interesów(płacić rachunki)Zapamiętaj sobie to jest chory destrukcyjny system i ty nic tu nie zbudujesz, koniec kropka.

   7. Oświeceni, minionego wieku, minionej wiedzy kiedy jeszcze dzielono materię od energii, … 😉

    Ile to ludzi zmarnowało na naśladownictwie własne życie po klasztorach NIC nie osiągając, nie pytając siebie Kim ja jestem? I wmawiając sobie jakiś Niebyt, Zero, … Nie słuchali siebie, własną drogą nie kroczyli, pytali innych za czym tęskni ich żołądek. A kiedy usłyszeli jak biedny zawył z bólu … i roześmiał się na samą myśl o obietnicy przedwczorajszej 😉

    A Bądźmy wreszcie i Sobą przede wszystkim, nie Kimś, albo co gorsza i nikim. Tak po prostu i aż Zdolni do działania i na tyle mocni w sobie by nie rżnąć Grafa 😉

   8. Nie po tośmy na ten piękny cokolwiek Świat przyszli by z niego odchodzić czy za karę nawet, ale by Wypiękniał i naszą odwagą. Bo i sami powiedzcie, cóż to za odwaga siebie w nicość obrócić i odejść z Niczem? A nie uwolnić tej Pięknej Planety by i przyszłe pokolenia wcale Życia nie przeklinały jak poprzednicy 😉

    Wstać i odetchnąć pełną piersią i ulecieć na skrzydłach już nie tylko marzeń ale i przecież Możliwości.

    O tak, najtrudniej jest przełamać najtwardszą z Otok, Otokę (bańkę) sztucznych Wzorców, zbiorowej świadomości. Jaka jawnie kłuci się z Prawdą, w Tym i o Nas samych. Po co więc bez końca powielać, wracać i repetować bez końca kiedy pojąć nie trzeba co kto, kiedyś tam miał na myśli. Zapytaj własnych myśli, a odnajdziesz i wiedzę wzorcową.

    Usiądź, pomyśl, zatop się sobie i prze-serfuj przez ocean, wy-sięgnij bez sięgania, przez Drzwi w Tobie, a nie trzeba będzie szukać wiedzy lecz tylko inspirację 🙂
    Duch Cię poprowadzi przez wszelkie ostępy nawet, a Ocean stopy Twoje ucałuje, lecz nie przez Sródmózgowie, ani transy. To nasze naturalne stany. Po prostu Usiądź na kamieniu, zatrzymaj się, rozejrzyj i wejrzyj w siebie. Porozmawiaj z kamieniem i mrówką, posłuchaj co Mówi, a tak Mówi żołądek kiedy zechcesz słuchać i porozmawiać, z Kimkolwiek. 🙂

   9. A tak! mówi i żełądek, lepiej by brzmiało i oddawało co chcę powiedzieć 😉

    To tyle.

   10. Bo i sami powiedzcie, cóż to za odwaga siebie w nicość obrócić i odejść z Niczem?

    ROZCHODZI CI SIĘ O TRUMNĘ Z BAGAŻNIKIEM NA WSZELAKIE ZGROMADZONE DOBRA MATERIALNE?hihihih?

   11. YoYo pisze:Qcyp 🙂 Pięść i umysł to jedno, upojenie to fikcja. Pięść jest prawdziwa ?

    Nie mam czasu na brednie idź na zakupy pięść ci się przyda targać siaty?brrrrrrrrrrrrrrrr

  1. Jednak „ego” podpowiada , że aby się stać niczym , trzeba być najpierw kimś 🙂 – ale to przecież tylko dywagacje ‚ego” 🙂

 19. YoYo
  „Ile to ludzi zmarnowało na naśladownictwie własne życie po klasztorach NIC nie osiągając, nie pytając siebie Kim ja jestem? I wmawiając sobie jakiś Niebyt, Zero, … Nie słuchali siebie, własną drogą nie kroczyli, pytali innych za czym tęskni ich żołądek. A kiedy usłyszeli jak biedny zawył z bólu … i roześmiał się na samą myśl o obietnicy przedwczorajszej ?

  A Bądźmy wreszcie i Sobą przede wszystkim, nie Kimś, albo co gorsza i nikim. Tak po prostu i aż Zdolni do działania i na tyle mocni w sobie by nie rżnąć Grafa ?”

  Co ci powiem,to ci powiem…Ciepło 🙂
  Pozdrów Seję, jak ja gdzies spotkasz… 😉

  https://www.youtube.com/watch?v=vfPcgzxXhsE&feature=share Iza 😉

  1. Warto by się jeszcze, nauczyć otwierać każde drzwi, jakie już nie są zamknięte. W Lewo czyli, nie tak jak wszyscy, zgodnie z ruchem wskazówek zegara 😉

   Wtedy nie ma rzeczy niemożliwych, nie ma zamkniętych drzwi do miejsc 😉

   Kiedyś, ludzie byli biegli w odgadywaniu niuansów. Nie wolno było mówić w prost. Więc Artyści mówili między wierszami. A dziś, wolno? 😉

   1. Jeszcze kapelusz… 🙂

    Płyniecie pod prąd,nie jest zbytnio korzystne.
    Bedac na srodku rwącego nurtu,optymalnie jest
    płynąc z pradem,ale sukcesywnie w kierunku Brzegu…
    Jesli to co robimy,jest zgodne z Rytmem Wszechswiata(nie mylic z matrixem) to w odpowiednim momencie,nadejdzie dla nas wsparcie.

    Artysci moga sie i bez słów dogadac.
    Jest czas na mowienie otwartym tekstem.Dosc tajemnic
    i wiedzy tylko dla „wybranych”.
    Im wiecej zrozumie,tym wieksza szansa na rozsypanie tej banki…

   2. Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz … 🙂 Dla tego przeszłam dalej, zresztą nie ma jak właśnie to że, ktoś sam się wywie 😉

    Solo no wiesz 😉 Tak Był taki jeden, Donkihot Go zwali, ten to lubił się kopać i z koniem. Tak wiadomo, tu nie o to chodzi, nie taki kapelusz, czy przyłbica. Bo czasem pod prąd wzorcom, znaczy z prądem Huang ho 😉 Analogicznie z prądem wzorców, znaczy pod prąd jak w szkole uczyli 😉

    Bez ogródek Bracie 🙂 Wszyscy wiedzą jak to jest, a to wizę dostać, a to pracę dostać na jaką nas stać. O tak wiedzą. Jednak jak w puencie Filmu, co jakiś czas, pojawia się człowiek jaki wie swoje i lepiej. I nie ma dla niego zamkniętych drzwi, mimo iż wszyscy wiedzą że dla Nich są one zamknięte.
    Jak wracając z Lasu, ze swego kamienia kiedy Psy w całej okolicy wyją, Ty jeden wiesz jak przeżyć własne życie. A dla innych niech i nawet będzie to nie wykonalne. Aż i zarażą tego co wie przez całe ile zdoła, 30min, 18h? Aż z prądem popłynie… Bo się nie da…

    Po sobie liczę.

 20. wszystko to gnój ,jedyna droga to sięgnąć do przeszlosci , i takim jednym zamachem wyczyścić cały ten naleciały obcy gnój ,uwolnić przestrzeń z tego syfu ,jedynie na czystym podłożu można zbudować nowe, leprze, autentyczne .

   1. u bzzz, jeśli o gustach mowa to ja Gościa uważam za trudno-jak mus to-strawnego 😉 Nie no, tap ciap ciap ciap ciap, jet oki. Fakt tekst trafiony 🙂

    A jak bym tak miała mięsem rzucać. Pomijając gusta i gusła. No zła piosenka ale gość na prawdę daje czadu, w duszy mi gra. Ale nie radzę bo na prawdę potrafi coś obudzić czego by się nie do końca spodziewało i z czym warto się użerać. Niemniej kiedy On śpiewa na tym strychu o tym jak to przejęli wszystko, aż ciary przechodzą. No i śnią mi się później maszyny materializujące, napędzane krwią czarownic 😉 hee Jeej W końcu wszystko jest energią…
    https://www.youtube.com/watch?v=kszLwBaC4Sw
    Wszystkie? kilka części jednej prawdy…

   2. Dla ścisłości, ta piosniczka jaką przytoczyłam to ogromnej części pastis, tego co jest, jak przeinaczono…

   3. Jak to Jung powiedział symbolika senna się zmienia wraz z kulturą. Kiedyś to były wampiry teraz maszyny wysysające krew. A mechanizm projekcji jest jeden. Nieświadomość rzuca swoją projekcję na Ducha/Wyższa Jaźń (jak zwał tak zwał) z niewiedzy i widzi go jako „pasożyta” czyli maszynę wypijającą krew. Trzeba wejść w ten wzorzec i go rozbroić światłem wiedzy. To nieświadoma projekcja.. a potem projekcja tzw rzeczywistości.

   4. Duch nie ma nic wspólnego z dobrem czy złem. W duchowości chodzi o bycie Bogiem , który nie jest ani jednym ani drugim. Ciało funkcjonuje w kategoriach dobra i zła. Tożsamość funkcjonuje w kategoriach dobra i zła. Duch nie ma z tym nic wspólnego. Bóg tylko realizuje nasze życzenia .

   5. Już jesteś Bogiem? Gaja? Powiedz mi masz już plan zbudowania innego wszechświata, masz już całą wiedzę jak wszystko jest zbudowane, połączone, jesteś to w stanie ogarnąć swoim mózgiem? Fizykę kwantową?Niektórzy mają namiastki tego połączenia z Bogiem i lądują w psychiatryku. Wstrzymaj więc konia na razie Gaja.
    Dobranoc 🙂

   6. Czy rozmawiam na pewno z Izą , która wie Kim jest Bóg o którym wspominam w swojej wypowiedzi ?

   7. Iza 🙂 Nie ważne pod jakim nickiem, tam są tylko Jungowskie PIERDOLETY 😉

    Bądź sobie jedynie swoją podświadomością, problemem. Krwią czarownicy? Powielaczką z wpisu na wpis, bez potrzeby czytania, co by nie było Iza wie jedno. „Podświadome wzorce …” bo sama połkła robala i innym mówi nie ma robali, „przytulcie je… niech i Was posiądą bo tylko Wy istniejcie czyli nikt” = robal.

   8. Iza, SeJa – Czy zdajecie sobie sprawę , że Multivers ma naturę fraktalną i holograficzną ? Kogo/Czego doświadczacie ? Kim/Czym jesteście ?

   9. Mówię tutaj o prawdziwej czystości dzieci , dopóki nie zostaną mentalnie „zawirusowane” Zostawmy rodziców w spokoju , przestańmy ich oskarżać o nieudane dzieciństwo . Zwróćmy się bardziej ku sobie , jeżeli chcemy coś zmienić . Chyba nikt na Ziemi nie wie tak naprawdę , co to oznacza, dobrze kogoś wychować ?

  1. Powinniśmy pracować nad sobą a dzieci mogą nam wskazać drogę. Musimy stać się niewinni , uwolnić nasz umysł od ludzi , miejsc , rzeczy , czasów i wydarzeń , skupiając się całkowicie na naszym pragnieniu – bo marzenia są większe od życia. Jeżeli tak jest , to dzieci mają rację – coś co jest większe od życia , jest samym życiem. Jeżeli myślimy inaczej to być może , mamy za przewodnika nasze ciało a nie naszego Ducha .

   1. Co to znaczy być jak dzieci ? One nie mają nieustannych związków damsko-męskich . One nie mają chorób , które same stworzyły , tak jak to czynią/ sami sobie/ dorośli ludzie . One nie są cierpiętnikami . One – dopóki ktoś im tego nie powie , nie są świadome , że nie ubierają się w zgodzie z modą . Takie są właśnie dzieci i to jest piękne.

   2. Co ty Gaja Pitolisz ?Dzieciństwo to najgorszy okres w życiu człowieka.Nakazy ,przykazy,kary ,szkoła, testy szczepionkowe i farmaceutyczne.BĘDĄC dzieckiem cały czas się czułem ŹLE.Świadomość wyzwala,RÓWNIEŻ DZIECI Tylko ile rodzi się mądrych ?Nie proszących/skamlących o cukier przy kasach sklepowych.Wszystkie dzieci są zainfekowane na rożne sposoby.Robimy wielki błąd ściągając różne Świadomości nieświadomą prokreacją/pragnieniem sexu.Brrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyy

   3. Qcyp Nikt nie rodzi się takim jak piszesz . Każdy natomiast jest czysta niezapisana kartą i to od nas dorosłych zależy co im wpiszemy na twardy dysk podświadomości a one będą to odtwarzać przez całe swoje życie . Można to wykasować , ale ile osób to wie , lub ma na to ochotę ?

   4. Qcyp Nie rozśmieszaj mnie . Dałam im / w granicach rozsądku, bo byli przecież dziećmi / wiele swobody i starałam się zawsze wysłuchać . Robię to również teraz, niczego Im nie narzucając .

   5. To musisz mieć nieźle kłopoty z dziećmi sorko je wychowywałaś ZAMIAST je KOCHAĆ.HaHAHAAAHAHA ?

   6. jeszcze jest środowisko.Rodzice zazwyczaj maja nikły wkład w wychowanie praca/pogon za pragnieniami.Dzieci zostawione są samopas i to dobrze tylko ze społeczeństwo/środowisko wykoślawia je. Ha ?

 21. A ty co Iza JESTEŚ W IZOLACJI?Nie masz pierwiastka boskiego?Podniesionego do potęgi własną pracą, daje wynik Boskości.?

  1. Oj Qcyp, w jakiej izolacji jak ja widzę powiązania wszystkiego ze wszystkim, nawet nieświadomie udzieliłeś mi tu parę razy odpowiedzi na moje pytania 😀 Jestem Duszą. Duchem w Ciele. Tylko jakby Ci to wytłumaczyć, mój Duch jest częścią większego, ten większego i tak fraktalnie.. w nieskończoność.. do Absolutu.

   1. No nie wiem?Każda Jaźń ma znaczenie .Niższa wcale nie jest niższa a przypadku choroby lub śmierci to właśnie Niższa Jaźń ma moc wskrzeszania i leczenia.Fraktale kojażą mi się z hierarchią.?

   2. Oczywiście. Ta etykietka „Niższa” jest krzywdząca. Nie rzucajmy ludzkich projekcji hierarchii na świat duchowy. Takie moje zdanie. Nim spotkałam się z Duchem musiałam zdjąć z Niego wszelkie projekcje. Wszelkie. Czym jest i czym nie jest. I dopiero wtedy… Idę spać.

   3. Z Ducha sobie ścigałaś sukienki, Ducha sobie ulepiłaś na własną modułę?
    To dopito projekcja i wynik chciejstwa.
    Polerka…

   4. Duch jest jaki jest, NIE! znosi żadnych poprawek, ani jednej literki, jawi się jak zechce albo WCALE!

    Co innego to jungowskie projekcje i polerki 😉

   5. I nie ważne jak jest. Ważne że, można pominąć 200 wpisów Izy i w 201 przeczytać to samo „To projekcja niedojrzałej osobowości …Wynik młodego wnętrza…” Bo Iza ma taką receptę na Wszystko, nie tylko własne życie i porażki jak topielec?

    Czy tylko Iza ma jakiś wzorzec powielany jak by nie podlegał żadnej weryfikacji? Bo tak i już, dogmat bo ktoś znalazł usprawiedliwienie w jakiejś książce?
    A ktoś inny oskarżenie w innej?

    I tak mówimy że się rozwijamy że nie czerpiemy ze starego, tylko po to by mieć SPOKÓJ i siąść na tej czy innej GRZĘDZIE.

   6. Duch jest jaki jest ale to podswiadomosc go ucielesnia w snach i słowach i w zyciu. Czytajac twoje wynurzenia widac niedojrzalosc podswiadomosci. Wzorzec przesladowcy i ofiary. Czy ktos ma ten wzorzec jeszcze oprocz Seji? Nie zetne ci głowy Seja bo mi cie zal.

 22. Ja tak, wypiłam litra wódki, spędziłam miły wieczór, i tak miałam na pałzie Jakąś tam część Gwiezdnych Wojen. Zdaje się Nową Nadzieję czy jakoś tak. Nawiązanie do zaistnienia Darka Wadera i o to lotto jego Garnkowego łba i kilku świecących guziolów na piersi. Były zbyt realistyczne, pobudzając edo myślenia poprzednie wersje / części. Tm było niemal wszystko, więc kolejna miała być i była. „Pciuu pciuu, Psiiuu psiuu, … Iju iyu” Gsrki na łrb, przypomieć co to grafika, bo HD jeszcze nie wdrożono, i cicho szsza.

  HaHAHAAAHAHA 😀
  Pciu pciu jednorożce.

  1. Po alkoholu i narkotykach , to można brzmieć nawet jak Pytia delficka . Ale naprawdę nie warto tego robić , bo szare komórki nigdy się nie regenerują i może tak zostać na zawsze .

   1. Gaju 🙂 Masz w to wierzyć że się nie regenerują 😀

    Patrz taka Ciekawostka 😉 Jak by się nie regenerowały, nie Tworzyły by się nowe połączenia i nie można by też wygimnastykować sobie myślenia w nowych dziedzinach, krótko mówiąc nie dało by się uczyć nowych rzeczy.

    A większość kory mózgowej czyli tych szarych komórek, to w sumie Antena nadawczo odbiorcza naszego Kwantowego Procka 😉 A ta u niektórych, sama przyznaj działa świetnie.

    Trzeba tylko nie wpadać w utarte schematy i nie nadużywać w tym Wody, słońca, chleba, snu, bezsenności, … … … Niczego, ale można i należy Wszystko z zakresu higieny ciała i ducha. Warto dbać o swoje organy, leczyć je i przywracać prawidłowe przepływy energii, nie tylko Zużywać jak wmówiono by mieć komu sprzedawać leki …

    A wtedy, możesz mieć ile chcesz lat. 🙂

   2. SeJa Kolega jest neurologiem i rozmawiałam z nim na ten temat. Potwierdził , że szare komórki mózgu nie regenerują się .

   3. To co niemożliwe i niewygodne dla neurologa, to możliwe dla EllaJa 😉

    I to by było na tyle 😛

   4. SeJa Z tym się zgodzę SeJuś , ale warunkiem w tym względzie , jest przejście z umysłu binarnego , na umysł analogiczny- a to jak wiadomo , wiąże się z „miłością bezwarunkową „.

   5. SeJa W przeciwnym razie- to tylko można sobie ogonkiem pomachać i kopytkiem stuknąć , bo nic się nie wydarzy 🙂 To oczywiście nie do Ciebie , tylko do ewentualnych amatorów ………

 23. Oj Ty Qcypuniu 🙂 Obejrzyj film „Trzecie oko -poznanie wewnętrznej i zewnętrznej rzeczywistości” . Coś się zmieniło na YT i nie potrafię kopiować odnśnika . Jak to zrobić , co wybrać ?

  1. JA,PIES I FOKA 6 RANO, CIEMNA NOC I KĄPIEL .10KM MARSZU W CIEMNOŚCIACH.
   Teraz to ja se pije kawunie i pisze pierdoły hihihihihihihiHaHAHAAAHAHA ?

  2. Tak jest, że prawdziwa siła to obyć się bez fałszu systemu który nas otacza, więc też nie jestem konsumentem bo kawunie produkuje z wodorostów, przecież pieniądz to też fałsz systemu. hihiHAHA 😀

   1. Kawa to subtelny balans po miedzy tym co mi zbywa a tym co chciałbym mieć/kupić.A tobie co zbywa?

   2. Ty też próbujesz pierdołami i kawunią przykryć bagaż wcześniejszego oszukańczego wikarowego życia?

   3. No właśnie ,co ma piernik do wiatraka HA ?
    Oczyszczanie wewnętrzne środowiska Kościelnego powinni robić zainteresowani,nieprawdaż?

   4. Raczej chodzi mi o ukrytą nienawiść z poprzednich wcieleń.Przecież Majestki często pisze o chruście,widocznie ktoś, kiedyś znosił i podpalił MAIESTICA?.I nie wiem czy inkwizycja nie miała racji, odkrywszy reptylianska naturę rzeczonego.?
    Wszystko jest w Astralu ?

   5. Ty też próbujesz pierdołami i kawunią przykryć bagaż wcześniejszego rozwiązłego oszukańczego wikarowego życia?

 24. Gaja pisze:Qcyp Nie licz na środowisko , bo możesz się ogromnie zawieść .

  Tak to prawda ludzie są podli.Ale za to Naturalne środowisko krzywdy nie robi.

 25. Tomciu – na YT są darmowe audiobooki , to tylko tak dla przypomnienia .Pozdrawiam Cię .

 26. Oh!!!!!
  coz tutaj sie dzieje na tej NTV.
  Szeszynka- chip astralny z programem Moon matrix
  Reptalianskie legendy w poprzednim programie z doza humoru – a humor tutaj byl zbedny i poblazliwosc tego tematu tez nie na miejscu poniewaz wszystko co dzieje sie z domieszka EGO na ziemi jest wlasnie zasluga tych eterycznych juz gadow
  Marek Taran o kobiecosci . Czyli styrane lady zenskie :
  Afryka
  Ameryka Polnocna
  Ameryka Poludniowa
  Azja
  Europa
  Australia
  Antarktyda
  Grenlandia
  Arktyka
  NO DRODZY PANSTWO I ZIEMIA
  Ha ha ha
  Kompletnie nie widze dojrzalosci i rozwoju aliencji z matrix wrecz odwrotnie pchanie sie w kieszenie pozytywnego gowna .
  No i na koncu Pan Owsiak – Owsianko dobroczynne wyklady z pogranicza astralu .
  No nic moze jeszcze kiedys nastapi rozwoj swiadomosci obecnie jej nie widzac .

   1. Majestic Interesuje sie wszystkim Teraz oglądam film /yt/Ukryte nauki Jezusa . Warto obejrzeć bo tam są podane techniki joginów , jak oddychać , jak układać język i dlaczego ? Jest też wyjaśnione jak elektryczność krąży w ludzkim ciele i jak wpływać na to , aby krążyła innymi kanałami , oraz co to dla nas oznacza. To nie jest film dewocyjny . https://www.youtube.com/watch?v=aBPgdXWs-RY

 27. { 🙂 }. *Wstawaj i walcz*…

  *Nie pozwól by zszargano twe imię*
  nie pozwól by z Ciebie śmiano się
  pozostaw ślad po Sobie dla innych
  Będziesz wielki tylko staraj się
  *Nie będziesz sam bo inni Cie znajda
  *Nie musisz nawet ukrywać się
  *Wystarczy że twe słowa znają
  *NIGDY NIE PODDAWAJ SIĘ!
  -(^_^)- Boys – Wstawaj i walcz*
  Wstawaj i walcz to twoje dzieło
  Wstaawaj i walcz o lepszy byt
  Wstawaj i walcz tak jak przystało
  Wstawaj i walcz
  Wstawaj i walcz to twoje dzieło
  Wstaawaj i walcz o lepszy byt
  Wstawaj i walcz tak jak przystało*
  😀 … Yuną pocza być ino, *Bądź pozytywnym wojownikiem Kiedy na ringu zostajesz sam, Tak, tak, tak 🙂 …

  To też dla Ciebie kolego przesłanie
  *Nie słuchaj innych tylko bacznie patrz*
  nie możesz tracić nigdy nadziei
  kiedyś w końcu nadejdzie twój czas
  Sukces z porażką niech idą w parze
  to bardzo ważne żeby myśleć tak
  Bo po co chować głowę w piasek
  Kiedy wszystko jest w zasięgu rąk
  { 🙂 }. https://www.youtube.com/watch?v=6_oPjyy6pMg

  * NIEMA NIC, CZEGO TY NIE MOŻESZ MIEĆ* 🙂

 28. Na przekór wszystkim i wszystkiemu, robię wszystko po swojemu, te „kanony”, też medyczne, to twórczości są bezmyślne, jakbym to zastosowała, to bym zgubić się musiała,
  serdecznie wszystkich pozdrawiam, jadwiga

Comments are closed.