Oblicza Duchowości – 21.02.2013

Wanda Wegener rozmawia z uczestnikami warsztatów przez  skype.

Rozmowa janusza Zagórskiego z panią Barbara Biernacką, prezesem polsko-niemieckiej fundacji Willigisa Jaegera, o dialogu wspólczesnej nauki z duchowością.

Mikołaj Rozbicki rozmawia z jasnowidzem Renatą Engel o najbliższej przyszłości Polski i świata.

Tym razem w ramach programu „Duchowe oblicza muzyki” – wypad z kamerą Janusza Zagórskiego do Doroty Pasalskiej na zajęcia pt „śpiewanki” – śpiew intuicyjny.

29 thoughts on “Oblicza Duchowości – 21.02.2013

 1. no i mistrzostwo świata el clasico
  Acid Drinkers – Another Brick In The Wall (Pink Floyd cover)

 2. „To już prawie trzy lata…” mówi o swojej działalności pan Mikołaj, nie dodając niestety, że prawie półtora roku z tego czasu zajęło mu promowanie niekoniecznie humanitarnych idei niejakiej pani Rajskiej. Przypomnę że pani ta postulowała, a może nawet wieszczyła eksterminację różnego rodzaju matołków, a więc ludzi nie dorastających jej i panu Mikołajowi do pięt. O ile pamiętam miało to być coś około 80-90% ludzkości. Resztę sprawiedliwych, a więc i pana Mikołaja miały unieść, gdzieś w wyższe gęstości statki kosmiczne zaprzyjaźnionych z panią Rajską kosmitów.

  Nie śledzę poczynań pana Mikołaja, więc nie wiem gdzie i kiedy zdążył posypać głowę popiołem i jako jeden z liderów dołączył do ekipy NTV. Również w wypowiedziach wyżej wymienionego na tejże, skądinąd zacnej antenie nie słyszałem jeszcze, choćby zdania tłumaczącego ten ponad roczny okres „błędów i wypaczeń”. Powiem szczerze, że trudno mi w kontekście tego wszystkiego, o czym jakoś nie mogę zapomnieć, słuchać teraz pana komentarzy, zwłaszcza tych w których ocenia pan innych ludzi.

  Nie wierzę już panu panie Mikołaju.

 3. @korsup: wiara to ślepota, a niewiara to głupota 🙂
  dajmy Mikołajowi robić swoją robotę. A jesli ktoś nie trawi przekazu: może w tym czasie pooglądać coś innego lub wyjść na spacer.
  pozdrawiam

 4. @Wojtek:
  I tak też robię. Z tym że odrobina popiołu na głowę, zwłaszcza w kontekście mocno wartościującego charakteru wypowiedzi p. Mikołaja, z pewnością by nie zaszkodziła.
  Również pozdrawiam.

 5. Można było sobie darować reklamę działalności Pani Wegener, chyba że odpaliła jakąś sumkę na działalność NTV. Trochę to odbiega od stylu, jaki do tej pory utrzymywała NTV. Gdy po raz pierwszy zobaczyłem Panią Wegner w relacji z X Kongresu miałem nadzieję, że w końcu jest to coś innego. Teraz za bardzo mi to przypomina „emocjonalnie nakręcone” produkcje typu „Sekret” i wytwory całej masy tzw. „trenerów rozwoju osobistego”. Brakowało tylko na zakończenie zdania „Zapraszam na warsztaty – dla widzów NTV atrakcyjne zniżki”.

 6. Wsumie,to p.Renata jasnowidz nic nowego-ciekawego nie odkryła.40 lat sie broniła przed jasnowidzeniem,przed pomaganiem innym,nagle postanowiła pomagac-pytanie za ile,bo na maile pewnie porady słono kosztuja…Pani Wanda sama sie uzdrowiła-prowadzi warsztaty tylko dlaczego sa az tak drogie.Mysle,ze ludzie którzy osiagneli wiele i ze szczerego serca chca pomóc innym,to jednak sa pazerni.

 7. http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/02/ziemski-avatar-dr-mirsakarim-norbekov.html

  (…)Mirsakarim Norbekov pochodzi z Uzbekistanu. Posiada olbrzymią wiedzę o tradycyjnych naukach uzdrawiania jak i liczne tytuły naukowe z różnych dziedzin. W młodości ledwo uszedł z życiem, miał całe życie być inwalidą, a akademiccy lekarze rozkładali bezradnie ręce. Pomógł mu stuletni mędrzec, wprowadzając go na drogę harmonii z naturą i samym sobą. To był początek drogi Norbekova, początek służenia ludzkości. Sam zgłębiał te mądrości dalej, rozwijał je i zaczął o tym nauczać. Dziś jego instytuty mają filie na całym świecie, a miliony ludzi uczą się, jak skutecznie samemu aktywować potężne możliwości samouzdrawiania swego ciała, umysłu i duszy. Już kilka milionów ludzi na całym świecie uzdrowiło swoje problemy zdrowotne dzięki jego metodzie.(…)

 8. A jednak można w NTV zamieścić wartościowy materiał! Mam na myśli rozmowę z panią Barbarą Biernacką! Polecam także na You Tube : Wprowadzenie do Zen – wykład cześć 2 – Alexander Poraj-Żakiej , dla mnie bomba! Pozdrowienia dla pani Pasalskiej. A reszta ….no cóż niech przykryje to zasłona milczenia.

 9. Dlaczego Pani Wanda nie wygeneruje sobie źródła dochodu typu wysoka wygrana czy jakieś dywidendy – wtedy mogłaby dzielić się swoją wiedzą w pełni altruistycznie. Czerpałaby wtedy dużo więcej radości z pomagania innym, bo przecież nie każdego stać na „zakupy” w jej Akademii (tanio nie jest). Poza tym chyba nie chodzi nam o tworzenie alter-rzeczywistości w oparciu o materializm.

 10. Na wirtualnej pojawil sie artykul ze zdjeciami Nasa naszej ziemi z kosmosu.Widac na dwoch zdjeciach chemtraile a podpis jest taki:
  „Statki na Oceanie Spokojnym.
  Podłużne chmury widoczne na zdjęciu to ślady przepływających statków. Takie chmury tworzą się, kiedy silniki łodzi wyrzucają w powietrze spaliny. Wokół nich grupują się cząsteczki wody. Całość z kosmosu wygląda jak długa, nienaturalnie równa chmura. ”
  http://odkrywcy.pl/gid,15356443,img,15356517,page,2,title,Tak-nas-widac-z-kosmosu,galeriazdjecie.html

 11. Afirmacje Życia Pozwól, by słowa stały się Twoją Rzeczywistością.
  Zapraszam wszystkich na zaprzyjaźnioną stronę
  Piotra Dziankowskiego i Katarzyny Ostrowskiej
  ze wspaniałymi afirmacjami .

  Wyjątkowe afirmacje, medytacje i wizualizacje.
  Muzyka i głos, które poruszą Twoje serce.
  Zapraszam na stronę: „Afirmacje Życia”
  Może komuś się przyda 🙂

  Zapraszam do słuchania, pobierania i korzystania
  z muzyki, słów i głosu, które przygotowałem z myślą o Tobie.
  Wielu dobrych i pozytywnych przemian Ci życzę.
  Niech wszystkie myśli i przekonania, jakie wybierasz
  zawsze Ci służą i pomagają jeszcze piękniej żyć.
  Afirmacje i medytacje do pobrania” adresem:
  http://afirmacjezycia.pl/moje-dary-dla-ciebie/moje-dary-dla-ciebie
  ( hasło dostępu przesłane zostanie po zapisaniu się na newsletter)

  http://nadziejadlaciebie.blogspot.com/2013/02/afirmacje-zycia-pozwol-by-sowa-stay-sie.html

 12. Mikołaju, może odrobinkę więcej skupi się Pan na sprawach duchowych, bo szkoda roztrwaniać potencjał, którym Pan emanuje! A tak ogólnie, bardzo lubię programy z Pana udziałem.
  Pozdrawiam serdecznie

 13. 21 minuta od 30 do 38 sekund ludzie zwrocie uwage na jej oczy cos interesujacego(reptelians upcoming)

 14. Mikołaju Rozbicki……..
  Czemu zawracasz pani Renacie Engel gitarę jakimś papieżem i losami kościoła … są ważniejsze sprawy do poruszenia ,np fundacja Keshe ,wolna energia ,obcy …..
  Kościół był złem, jest złem ,i póki istnieje będzie złem. Nie tego sobie Jezus życzył, jesteś na tyle oczytany ze wiesz ze wypaczono jego nauki.
  Jeśli można bardzo proszę porusz te tematy z panią Engel. w następnej audycji, jestem przekonany ze ludzi przebudzonych bardziej to zainteresuje , niż losy kościoła .Pozdrawiam i czekam na następne audycje z pania Engel.

 15. ale tu dalej ni po loodzku po co ludziom te autorytety lawirować między kołczami a zbawicielami droga do usprawiedliwienia zrównoważonego rozwoju petrofarmacetycznego no i energi jądrowa nie jest refundowana

 16. chyba nie którym się bydło z mydłem miesza -powiedział kołcz do drużyny pod prysznicem

 17. trehlebova a tego jak puszczą z więźnia to po winno się na konwent sprosić chyba taniej nawet

 18. Odwołać Tuska i jego Rząd
  ‎20 marca 2013 roku o godz. 12:00 WARSZAWA ,wychodzi na ulicę spotykamy się pod KPRM w Al. Ujazdowskich 1/3. Niech przyjdą tylko ludzie odważni i zdeterminowani bo naszym celem jest obalenie rządu na czele z tuskiem ! Z pod KPRM wyruszamy na Sejm musimy usunąć ten system !

  Czas na REWOLUCJE ! ZACIŚNIJMY PIĘŚCI !
  20 marca 2013 roku o godz. 12:00 WARSZAWA ,wychodzi na ulicę spotykamy się pod KPRM w Al. Ujazdowskich 1/3. Niech przyjdą tylko ludzie odważni i zdeterminowani bo naszym celem jest obalenie rządu na czele z tuskiem ! Z pod KPRM wyruszamy na Sejm musimy usunąć ten system ! Czas na REWOLUCJE ! ZACIŚNIJMY PIĘŚCI !

Comments are closed.