Oblicza Duchowości – 21.03.2013

Zapowiedź programu wieczornego.

Kolejny odcinek z Wandą Wegener.

Czas Przebudzenia i Mikołaj Rozbicki wraz ze swoim gościem, panią Joanną Lutowską – Astrologiem i rozmowa nie tylko o gwiazdach i planetach…

Program, który ze względów technicznych (lag streamu) nie został wyemitowany live, ale udostępniamy go jako archiwum na YouTube.

Dorota Pasalska w rozmowie z Januszem Zagórskim, oczywiście o muzyce, śpiewie intuicyjnym, warsztatach, itd.

Kolejny program zrealizowany przez NTV Warszawa, a w nim rozmowa Janusza Zagórskiego z Reną Kosmowską-Marciniak – Redaktor Naczelną miesięcznika „Czwarty Wymiar”.

 

73 thoughts on “Oblicza Duchowości – 21.03.2013

 1. A jeśli chodzi o piątkową emisje NTV to by trzeba złożyć się na wóz transmisyjny….

 2. Hallo Wszyscy
  Bombarduje ponieważ od 6 miesięcy nasiliły się chemikalia w powietrzu . Jeżeli już idziemy na całego to trzeba rozwiązać sprawę oddychania i pobierania energii ze Słońca ponieważ -dwie najważniejsze sprawy dla funkcjonowania naszego ciała fizycznego zostają blokowane przez ELIT -trzeba być kompletnym durniem żeby to robić -każdy to powie .
  Rozważam , ze są to psychopaci a każdy tutaj z nas zna definicje psychopaty , mogą doprowadzić cale społeczeństwo do dysfunkcji zdrowotnej i zarazem zapominają o tym , ze nalezą tez do tego społeczeństwa , ci co są pod władaniem psychopatów są Mind kontrol i potrafią zachowywać się jak kamikadze na ich usługach . Zaduszenie i wytrucie (chciałam tez dodać, ze obecnie na świecie mamy dosyć mało tlenu w stosunku procentowym ) , uważajcie na demonstracje i zaopatrzcie się w maski !!!!!!!! i okulary gogle .
  Nie wiem czy pamiętacie jak mówili o załatwieniu paru milionów ludzi . Ich konspiracyjne metody są w ich DNA wiec uczulam wszystkich do rozważenia czym mogą nas wykańczać , zabić i systematycznie gnębić .
  Odezwa do psychologów na NTV żeby podjęli ten TOPIC rozważonych wyżej dewiacji patologiczno – społecznych
  Psychopata rodzi się psychopata i nikt go nie zmieni .(wymagana jest eliminacja z życia publicznego i podejmowania jakichkolwiek społecznych decyzji). Pamiętajmy tez , ze psychopaci są świetnymi mówcami , maja jakby wkomponowany program w sobie do manipulowania poprzez dźwięk, układ wyrazów i energie pewnych kształtów z tego płynącą , frazy zdaniowe są symbolowe i płynie z nich zamierzona energia od lat służąca do manipulowania i programowania ludzi ( stad się wzięła ta symbolistka, która im pomaga dlatego jest wszędzie tam gdzie się pojawia polityczny psychopata ) , można to sprawdzić w reverse speaking jakby ktoś użył specjalnej technologii ).
  Socjopata tez się nie zmieni aczkolwiek można go dostosować do środowiska poprzez wyeliminowanie bodźców , które są dla niego pewnego rodzaju zapalnikiem
  Mind Control niewolnik wykonuje wszystko co psychopata chce żeby wykonał można to zmienić poprzez usuniecie programatora albo wszelkich bodźców manipulowania
  Mamy przypadki , ze Mind Kontrol niewolnicy zostają uwolnieni z programu , kiedy programator umiera .
  A Dire Appeal to our Military Brothers and Sisters
  Those of us that are fighting desperately to raise awareness on the dire issues of SAG and SRM (stratospheric aerosol geoengineering and solar radiation management) wish to send a most urgent plea to the honorable members of our armed forces. Please, please, investigate SAG and SRM and the total global decimation these toxic aerosol spraying programs are causing. Though we solute your service to this country, and fully believe that the vast majority of our armed forces are engaged in service that they believe to be right, and for the common good of our country, in the case of SAG and SRM, such a notion could not be further from the truth. Again, we who have investigated this lethal issue, and the total havoc the spraying is causing around the globe, plead with you to do the same. Please, please, investigate the aerosol geoengineering issue. For those in our armed forces that may actually be involved in these deadly spraying flights in some way, we desperately ask that you consider what you are involved with. What you are doing to the air you and your loved ones are breathing. What you are doing to the planet you and your posterity will need for your future survival. Though we who are struggling to raise awareness on this issue admit there are dire challenges in the world, and climate change being one, all available science and testing makes crystal clear that SAG and SRM are completely devastating our biosphere from top to bottom. We most sincerely hope you will examine the data below for a start, an then continue your investigation into the most dire issue of the global spraying programs that are SAG and SRM.

  Subject: 10 „bullet” points regarding geoengineering
  read more http://www.geoengineeringwatch.org/a-
  Kategoria
  Edukacja
  Licencja
  Standardowa licencja YouTube
  Pokaż mniej

 3. Kalina
  A jaki masz pomysł na to by tych psychopatów wyeliminować z życia społecznego.Wiesz że tacy osobnicy nie mają poczucia winy ani wstydu.Zwykły człowiek posądzany o jakieś niecne czyny,niezgodne z zasadami współżycia społecznego potrafi żywo reagować na stawiane mu zarzuty,psychopata pozbawiony uczuć zachowuje zimną krew nie pozwala w swych wypowiedziach na pokazywanie emocji,i poprzez swoją wyrachowaną kalkulację zaspokajania własnych celów prowadzi w bardzo skuteczny sposób eliminowania swych przeciwników.
  Próbuj swe rozważania jednak pisać po polsku .

 4. dalmichal
  Wyeliminowanie z ludzkiego Mind bycia ofiara kogokolwiek i czegokolwiek może doprowadzić do wyeliminowania psychopatów , a potem zanikniecie systemu hierarchii to są dwie medycyny , które mogę podać na ten czas , starać się niczego nie bać .

 5. Pani Wando a przyjedzie pani do Chicago? Dziekuje za ten wyklad to juz cos, oby bylo takich wiecej.

 6. Emocje wyrażane z czuciem są zawsze zaakceptowane pozytywnie albo negatywnie przez ludzi natomiast jak się człowiek boi nie jest w stanie określić kto jest ten kto nim manipuluje i jakie są pobudki tej manipulacji . Dlatego często jak to zauważyłam jest zaniepokojenie u ofiar psychopaty ponieważ nie wiedza tak do końca z kim maja odczynienia czy ta osoba mówi serio czy nie , czy jest dobra czy jest zła . Wtedy własnie wiemy , ze manipulator jest psychopata albo socjopata .

 7. Do Kaliny

  Podpisuję się pod zdaniem które napisał dalmichal „Próbuj swe rozważania jednak pisać po polsku „, bo nie można cię zrozumieć! Normalnie bez ładu i składu. Po co te słówka po angielsku? Nie lepiej napisać to po polsku zgodnie z odmianą? Sama przeczytaj jak to brzmi: „Wyeliminowanie z ludzkiego Mind bycia ofiara” , „dwie najważniejsze sprawy dla funkcjonowania naszego ciała fizycznego zostają blokowane przez ELIT ” , ” żeby podjęli ten TOPIC ” , „Mind Control niewolnik wykonuje wszystko” itd itp.

 8. Pani Joanno żadne znaki nic nie znaczą ,to są wymysły ignorantów na własny użytek i tylko im wiadomych celów. Przypadki są i będą ,ponieważ do całkowitego kreowania rzeczywistość jest nam bardzo daleko.Księżyc jest naturalnym satelitom ziemi ,który za 350 tys lat spadnie nam na głowę, jego ruch spiralny właśnie wtedy się skończy.Jest bardzo dużo szarlatanów chcących pojąć to i owo ,ale pozostaje im tylko szklana kula i talia kart.Dziękuje .

 9. Piotr
  Mind to nie jest Umysł dla mnie . umysł jest wąskim pojęciem w określeniu Mind.

 10. Też bardzo dziekuję Pani Wandzie. Moja 86-letnia mama jest od 8 miesięcy po ciężkim udarze, porażona lewa ręka i noga , nie chodzi, czyta z trudnością nawet proste teksty, nie może się skoncentrować na dłużej niż kilkanaście sekund, więc te rady są bardzo pomocne. Kupiłem dla niej Pani książkę, ale chyba będę musiał sam przeprowadzać te wizualizacje.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Kris13

 11. @dalmichal i Piotr
  dajcie kalinie pisać jak uważa. Mieszkała długo w Australii i łatwiej jej przekazywać myśli w takiej formie.

  pozdr

 12. Do Kaliny cd.
  To że jesteśmy truci to fakt. Uważam, ze odezwa do psychologów na NTV żeby podjęli ten temat nic nie da. No bo czego oczekujesz? Że psychologowie potwierdzą, że ci którzy nas świadomie trują są psychopatami? Tu trzeba rozważyć kto za tym dokładnie stoi, jaki ma w tym interes, jakie mają metody itd.

 13. „Mind to nie jest Umysł dla mnie . umysł jest wąskim pojęciem w określeniu Mind.”

  To może wyjaśnisz to pojęcie?

 14. AID niech pisze, w końcu po to są te komentarze, żeby pisać. Ale inni to czytają, a my nie jesteśmy w Australii.

 15. Teraz mowie prosto z mostu i język mnie już nie obchodzi jak kogoś nie obchodzi to ,ze ktoś nie był w kraju od 1986 i nie był w środowisku polskim za granica i był daleko od kraju i rozmawiał tylko ze swoja matka sporadycznie przez telefon po polsku i nie czytał polskich książek bo ich nie miał nie używał komputera bo mieszkał na takim terenie , ze komputer nie spełniał żadnych warunków . Nie dziwie się , ze dużo ludzi blokujecie na necie ponieważ wyrażacie opinie o ich pisaniu .Mnie nie zablokujecie ponieważ jestem tolerancyjna na takie coś nauczyła mnie emigracja , żeby się nie poddawać jak mnie ludzie nie rozumieją trzeba to zaakceptować i iść dalej . Może więcej by było piszących jakby by tolerancja zaświtała u niektórych osób w sercach a nie EGO
  Mam wrażenie , ze chemia jest większa przeszkoda niż te gryzmoły na net i ważne by było , żeby zainteresować się nią bo leci nam na skore , oczy i system oddechowy , są to pierwiastki ciężkie i bardzo trudne do wyleczenia eterycznego a jeżeli chodzi o świat lekarski to nie wiem czy jest w stanie je rozpoznać nawet Mam zdolności czucia co jest dookoła mojego ciała i powiem wam , ze kto o tym obecnie pisze to jest najmądrzejszym człowiekiem obecnego świata .

 16. hmmm a moim skromnym zdaniem to że byłaś poza granicami nie tłumaczy twojego stylu pisania. Po prostu masz gdzieś czyjeś zdanie bo uważasz się być może za najmądrzejszą? Sorki taka jest moja ocena. No bo jak tłumaczyć to, że raz piszesz ze zrozumieniem za raz nie? Czy tak trudno przeczytać to co się napisało i postawić np kropkę albo poprawić jakiś wyraz? Nikt nie che cię blokować a przynajmniej ja nie mam takiego zamiaru. Jak byś była tolerancyjna to zrozumiała byś, że wszyscy się męczą próbując przeczytać i zrozumieć twoje wpisy.

 17. Piotr
  Dlaczego twoim skromnym zdaniem, według mnie nie jest takie skromne .Raz pisze , ze rozumiesz raz , ze nie rozumiesz to albo twój Mind albo mój się przełącza albo wyłącza czasami .
  Przedtem nie mówiłeś o interpunkcji . Teraz tak .
  Tak naprawdę to co ci się nie podoba w mojej ideologi bo chyba o to chodzi .
  Moj komputer jest nastawiony na angielski i tak robię dużo wysiłku w kreowaniu tych kreseczek nad literami .
  Na przykład „Moj” w żaden sposób nie wyszedł mi po polsku ale po rosyjsku .

 18. Czasami nie jest łatwo zrozumieć co Kalina ma na myśli, to fakt. Ale zawsze można ją dopytać, i z tego co wiem, chętnie odpowiada. Można również zauważyć, kto chce, że od pewnego czasu zrobiła duże postępy w pisowni, co oznacza, że dziewczyna chce i stara się. Dajcie spokój z wytykaniem jej błędów stylistyczno-gramatycznych, etc. Chyba istotniejsze jest to, że dzieli się swoją wiedzą. Kto nie chce lub czuje dyskomfort estetyczny niech nie czyta i będzie miał temat z głowy.

 19. Do Kaliny

  Chyba się nadal nie rozumiemy. Nie masz polskich znaków? Ok. Tekst bez polskich znaków jest i tak czytelny więc to nie powinno stanowić dla nikogo problemu.
  Nie jest skromne co? Że zwracam ci uwagę? Nie śmieję się z ciebie, nie ubliżam, nie robię nić żebyś poczuła się urażona. Zwróciłem ci tylko uwagę że to co piszesz czytają też inni, wiec pisz w miarę poprawnie. I proszę przestań z tym Mind. Skoro zapomniałaś jak to się wymawia po polsku to zajrzyj do słownika. Ale nie ty masz nas, czyli wszystkich którzy włączają się poniekąd w istnienie NTV, porostu gdzieś. I teraz pytam jak mam odbierać cie poważnie skoro ty lekceważysz innych? Wiesz o tym, że nie tylko ja zwracałem ci uwagę.

  Jeśli chodzi o twoją ideologię to masz rację że mi się nie podoba. Mam wrażenie że jesteś osobą jak by to powiedzieć „dziwną”. Ale nie będę teraz opisywał swoich spostrzeżeń.

 20. Ja się nie męczę. 🙂

  Piotr- odpuść trochę intelektowi – łatwiej Ci to wejdzie.

 21. @ Piotr
  o widzisz… od razu lepiej – napinka znika i poprawia Wam się biopole 😉

  Kalina nie pękaj !!!!
  Punx Not Dead !
  😀

  @ Mikołaj
  dzięki za wywiad z Panią Asią.
  Świetny.
  Tu wtrącę, że Pani Asia powołała się na ducha Narodu i możliwość nieformalnego działania – apropos narodowców… ;_

 22. Kalina ze swoją pisownią jeszcze ujdzie. Da się ją odczytać. Największe pretensje mam do wszelkiej maści dyslektyków, którym nie chce się zajrzeć do słownika mimo wiedzy o swojej ułomności.

 23. Mnie zaskoczyło i zaciekawiło w wywiadzie z Joanną Lutowską krótkie nawiązanie do króla…Bolesława Zapomnianego, Michał Rozbicki napomknął, że nie pamięta z czasów szkolnych…ale chodzi o to, że on jest na tyle zapomniany, że większośc o nim chyba nigdy nie słyszała i nie uczy się o nim w szkole, ja dopiero dzisiaj poszperałam w necie, zdumiewa mnie cały czas jak wiele naszej polskiej historii jest nadal mało lub całkiem nieznana..”Pozbawiono go na prawie1000 lat prawa do istnienia okazuje się, że w Polsce można było skazać na zapomnienie i wymazanie z historii nawet koronowaną głowę, w dodatku polskiego dynastycznego króla, oficjalnie koronowanego w polskiej katedrze i przez polskiego arcybiskupa. To milczenie trwa konsekwentnie do dzisiaj, już może nie jako konsekwentne działanie, ale raczej jako konsekwencje działań.” A co było przyczyną zapomnienia…bunt przeciw chrzescijaństwu…i już nic mnie dziwi;)
  /http://tosterpandory.salon24.pl/163016,boleslaw-zapomniany-krol-polski/

 24. Kalina
  Ty byłaś na emigracji a ja jestem obcokrajowcem,nie anglojęzycznym i może z tego wynikają moje zastrzeżenia.Niewiem jak to zrozumieć że cię nie interesują te „gryzmoły”na necie.To chyba wynika z języka polskiego jako- nieudolne czy niedorzeczne-.A tak właściwie do kogo je kierujesz?
  Ja nie widzę by tu ktoś kogo blokował,owszem kilkakrotnie admin.zwracał uwagę na obelżywe pisanie pod kimś adresem.
  Co do chemii to masz rację,ale niestety ludzka populacja może niekontrolowanie wzrasta i pewne procesy zwłaszcza związane zapewnieniem wyżywienia trzeba regulować poprzez procesy chemiczne.Świat czy kultura zachodnia swoją egzystencję widzi w dobrobycie,domagamy się rużnorodności w treści dostarczanych nam artykułów spożywczych,artykułów egzotycznych,to wszystko się łączy z konserwacją ich a to jedynie za pomocą środków chemicznych możemy dokonać.Chemia właściwie,skażenie środkami chemicznymi jest ogromne jak w ziemi,wodzie powietrzu.Mogę stwierdzić że tkz.produkty ekologiczne z tego tytułu nie zawsze są ekologiczne bo zawsze z tych przodem wymienionych produktów jest skażony.
  Piszesz o % obniżaniu tlenu w atmosferze ,kiedyś takimi plucami świata były lasy Amazonii,jeżeli teraz się nasila proces ich wycinania to jest i nasza wina.Największym eksporterem mięsa wołowego jest Brazylia,zwłaszca do USA i też Europy.Popyt po wołowinie prowadzi do tego procesu wycinania lasów pod hodowle bydła.Nie byłem w Australi ale mam wrażenie że i tam taki proces chodowli na wielka skalę nie był przychylny do środowiska.I tu znowu pytanie ,co z tym zrobić?
  Dla mnie naprzykład tacy latynofeudaliści to są psychopaci,ich zaspokojeniem jest jedynie bogactwo reszta się nie liczy.Dzisiejsza polityka UE też jest jakoś dziwnie sprzeczna,niby się kładzie duży nacisk na ekologię,ale by dostawać dopłaty to znowu ziemia musi być bez drzew,krzewów.Czy to jest dobre dla środowiska,wszelkie drzewa poprzez fotosynteze przetwarzaja dwutlenek węgla na tlen.Zresztą jak wiesz niektóre starożytne cywilizacje upadły poprzez niekontrolowany proces eksploatacji drzewostanu,my chyba sobie gotujemy taki sam koniec.

 25. Akt przekomarzania się słownego na necie nazywam gryzmołami .
  Swoje godziny w demonstracji przeciwko wycinaniu lasów na Tasmanii odbębniłam , pomogło moim ukochanym drzewom ale nie na długo ,nawet mam pamiątkowe koszulki z moich demonstracji .
  Wyrosłam już z europejskiej natury i czasami jej nie rozumiem z pewnością ludzie tutaj są bardzo drobiazgowi ( nie krytykuje nikogo tylko nie rozumiem ).Chyba wiąże się to z przestrzenią . Niektórzy z nich chwytają się jednego tematu i miażdżą ten temat na wszystkie strony a jak już nie ma tematu to miażdżą pod tematy , a jak już nie ma pod tematów to wpadają w stress . Jak ktoś stressu nie czuje to określają go prosto , ze ma zwis .
  Ja nie mowie tez o blokowaniu ludzi tutaj ale o straszeniu ludzi .Wielu czytelników się nie wypowiada albo rzuca krótkie wypowiedzi , żeby się tylko nie ośmieszyć .
  A szkoda .
  Chemia o której ja pisze jest niebiańska, ze tak powiem z nieba z rożnych samolotów pasażerskich i nie pasażerskich nawet sterowanych automatycznie i z tych wypuszczanych celowo żebyśmy nie mieli słoneczka . Słońce to zdrowie jak to powiedziała moja koleżanka a Ja dodam złote słonce to zdrowie . Zauważyłam tez , ze 20 lat temu mieliśmy złote słońce a teraz jest jego kolor bardzo jaskrawy .
  Tak naprawdę to my nic nie wiemy o dawnych cywilizacjach i lepiej niech tak zastanie .
  Bardzo lubię latynosow , miałam dużo przyjaciół na Tasmanii i żyliśmy z nim bardzo blisko . Muzyka nas łączyła i wspólne biesiady weekendowe .

 26. @maq

  nie sądzisz chyba, że wszystkie osoby piszące na forum siedzą z fajką w ręku i słownikiem na kolanach. ja np. piszę w pośpiechu – ponieważ nie od dawna nie robię tego ręcznie, tylko przez niewygodną klawiaturę – sadzę sporo kwiatków ortograficznych, stylistycznych i pewnie innych…
  i co z tego?
  Jest tak mało szerzej kumających ludków wkoło, że czepianie się ludzi na tym forum w tak ważnym momencie historii o pisownię to jakiś sado masochizm jak dla mnie.

  Formalizmu nigdy nie trawiłem, więc nie bardzo rozumiem o co chodzi…

  Kalina – buziak !!! ;*

 27. Oddaje trzy buziaki
  Cypr i banki .
  Nigel Farage z Europejskiego Parlamentu nawołuje wszystkich południowców do wybrania pieniędzy z banków . Zrobić to tak szybko jak tylko mogą .

 28. zauwazyliscie ze komuchow zapraszaja do tvn wsi i ze tak naprawde jak powiedzial Marcin dachtera znakomity orator ze cala unia jest zakochana w socjalizmie czyz nie mial racji

  » to widac na zalaczonym obrazku

 29. Nikogo się nie czepiam, mówię tylko co mnie drażni. I nie trzeba słownika, wystarczy wpisać trudne słowo w google i poprawny wyraz w mig wyskoczy.
  Ważny moment w historii będzie dopiero za 20-30 lat. My dopiero raczkujemy. Bo czymże innym jest 15 lat internetu przy 2000 lat ogłupiania

 30. Weźcie dajcie spokój z tą kobietą która sprzedaje czyjeś osiągnięcia. Ludzie kupują książkę José Silvy zamiast płacić za jej autorskie opracowania.
  Po 200 zeta za jeden wykład. Dziękuje się nie frajeruję.

 31. Rodzaje metod:
  Metody polityczne -jak nas kontrolować i opodatkować
  Metody prawne jak nas straszyć
  Metody historyczne jak nas zwodzić
  Metody wojskowe -jak nas zabijać
  Metody badawcze -jak my reagujemy na metody wymienione wyżej .
  Metody spirytualne – nieznane

 32. Szanowna Pani Wando Wegener. Po wypadku miałem prawie to samo jak pani. Na skutek wylewu odjęło mi prawą nogę, a potem po operacji lewej strony głowy nie mogłem mówić i miałem padaczkę (brałem Absenor). Miałem pecha, nie znałem żadnych pani technik leczniczych. Ale jakoś z tego wyszedłem. Aby usprawnić mowę czytałem na głos i powtarzałem godzinami to co słyszałem w radiu. Szkoda, że nie wpadłem na taki pomysł jak pani, żeby spieniężyć swoje sukcesy lecznicze. Nie znam pani technik leczniczych, więc słucham panią z wielkim zainteresowaniem, ale pani ich nie ujawnia, ciągle w kółko mówi tylko, że są świetne i trzeba ja kupić. Lubię panią, jest pani bardzo miła i ostatnio trochę zmieniła styl, więc powiem tak. Zgadzam się z panią. Techniki wizualizacyjne są naprawdę bardzo skuteczne, każdy małolat je zna i stosuje, gdy bawi się pod kołderką he, he. Myślę, że one są tak sam skuteczne jak środki odchudzające. Widziałem na filmach reklamowych, grubasy chudną w oczach. Trzeba tylko te środki KUPIĆ i zastosować. Ale pojęcia nie mam dlaczego tyle grubasów ciągle chodzi po ulicach i wciąż ich przybywa. Nie wiem też dlaczego żadna z pani starszych klientek nie zastosuje pani rewelacyjnych technik, żeby być znowu piękną i zgrabną. Przecież wszystkie o tym marzą he, he, he. Pozdrawiam serdecznie.

 33. Wszędzie gdzie są pieniądze jest FAŁSZ ,TO JEST TAK PROSTE, AŻ DZIWIE SIĘ ŻE LUDZIE SZUKAJĄ JAKĄKOLWIEK POMOC ZA PIENIĄDZE
  no money no stress…………….Pani Wando koniec tych reklam .

 34. HOW ARE YA? Kalina pisz jak chcesz, obecnie ten anglosaski język jest najprozaiczniejszy do zrozumienia, czuje że jest dobrze, Keep like this…

 35. Wyslalam mojej corce przez e-mail oto ten You Tube-
  http://totalnyatak.wordpress.com/2012/12/15/zydomasoneria-i-zydobiskupi-w-kosciele-katolickim-w-polsce-masoneria-i-zydzi/
  Jej response na to .
  „This was very heavy mum. I couldnt understand very much of it, its very difficult Polish. All those Arch Bishops are scary and I don’t like watching this. I like pagan things not church things. What is happening in Poland? Is it really bad?
  I am not sure how I feel about Jews. I don’ t like that they are more rich than other people. But maybe I am just jealous.I don’t know. „

 36. Qsyp
  Peter Garrett od kiedy zaczął się babrać polityka to zababrał swoja dusze .
  A robił tak fajne piosenki .

 37. @Kalina polityka ,pieniądz ,religie,nie trzeba tego nikomu tłumaczyć.JA ODKĄD POJAWIŁEM Się NA TYM BLOGU WALCZĘ ZE ZROZUMIENIEM, ŻE NIE MA wolności, duchowości połączonej z pieniędzmi .Powiem to to jak ZagórSki, tylko w inny kontekście NIE MA SZANS, O CZYM MY OGÓLE GADAMY… JEMU CHODZIŁO O ZROZUMIENIE WRĘCZ POŁĄCZENIE RELIGII.

 38. Zostaly mi przypomniane piosenki z mojej Australii i godzinne podroze po kontynencie i spacery z moim psem codzienne po bezludnych plazach . Ja mysle ,ze to twoja sprawka Qsyp, poniewaz posluchalam sobie „Midnight Oil”

 39. Dzieki
  Milo posluchac cos lekkiego i w innym jezyku . Zwlaszcza , ze sie ma taki dzien , ze chcialo mi sie jezdzic po lewej stronie samochodem nie po prawej i wreszcie zgupialam zastopowalam i wyszlam z samochodu przemyslalm i przeanalizowalam i doszlam do wniosku , ze chyba jestem na dobrej stronie drogi.
  No i zyje 🙂 czyli bylam . Nie wychodze juz nigdzie .

 40. KALINA A to dla wsystkich kogo kocHasz………………………………………. i dla gregorego oraz iuzY kocham WAS tuti i chiami….

 41. Dziękuję jeszcze raz Qcyp
  W tym ostatnim to trochę inny arrangement , ktoś sobie chodzi po schodach 🙂
  Czy to był wulkan na jednym zdjęciu ?

 42. Juz wiem jak sie ten wulkan nazywal . Milosci
  Buzka wszystkim biore babci kota ide spac .
  Dobranoccccc!!!!

 43. Evidence na świat burzący się przeciwko GMO ,
  można tak lecieć z adresami na kilka stron o tym jak ten Shitty stuff , działa na nasze , ciało , spiryt, i mind jak kajdany blokujące nas przed jakimkolwiek rozwojem , przyspieszające śmierć i choroby . Jeżeli ktoś by miał wątpliwości jaka rasa ludzi jest najbardziej uszlachetniona na świecie to wyjaśniam Aboriginal peoples of Australia są najbardziej rozwinięta rasa na ziemi (genetycznie) i nic na to nie poradzimy juz , ze jesteśmy syntetycznym tworem iluzyjnej matrix .Jaka mam ewidencje tego . Bardzo prosta nie uprawiali wojen i bardzo rzadko w ich kulturze zdarzały się takie ługi bugi z zabijaniem innych ludzi dla funn , ponieważ widzieli innych SOUL .
  Jeżeli ktoś czyta stronę z tych niby ważnych ludzi jak to o sobie marzą i mówią to niech weźmie pod uwagę , ze cały internet , muzyka i wiele innych źródeł mówi , ze nie chce nikt tak naprawdę spreparowanego żarcia , które nam oferują w postaci GMO .
  bez zapachu , smaku i jeszcze trujące .
  Co wy sobie myślicie , ze kto wy jesteście (kolczaste gestapo).
  Hej Government !!!!!-czas przeczyścić sobie uszy albo zmienimy rząd z tych wylizanych garniturow na ludzi z bambusem wokolo talii i bedzie lepiej .
  https://www.youtube.com/watch?v=uZgrOFjhzdg
  https://www.youtube.com/watch?v=Vd_X1-moZkc
  https://www.youtube.com/watch?v=_9Bbk2Why64
  https://www.youtube.com/watch?v=z7tZqigtc4A
  https://www.youtube.com/watch?v=cd9p3ln4hVc
  https://www.youtube.com/watch?v=nndEZBQ9bds
  https://www.youtube.com/watch?v=kPyE85La8tQ
  https://www.youtube.com/channel/HCKs_hUb_o3bQ
  https://www.youtube.com/watch?v=2wpT_o8AzWQ

  https://www.youtube.com/watch?v=xq3BYw4xjxE&list=RD02LBuR9ykZT24

 44. Kamila i Qcyp Jestem po przejściach ale powiem prosto i wyraźnie – dzisiaj jest wszystko OK . Mówię wyraźnie a czasami nawet z sensem, gram w piłkę a ostatnio wygrałem mały, prywatny turniej w Pink Ponga. Dzięki za fajne linki z piosenkami. To było zaskakujące i bardzo sympatyczne dla mnie.

 45. Ciesze sie , że Leon zrobil Pani Joannie strzał w dziesiatke i spenetrował temat…

 46. Bob
  szanuje ludzi, ktorzy mimo szalejacej histerii kultu jednostki , potrafia widziec rzeczywistosc i co wiecej nie maja obaw wyrazac swoich pogladow na jej temat. choc pomaga ci dosc duza anonimowosc wypowiedzi na portalu, to samo przelamanie sie to juz bardzo duzo.

 47. Nie ma mnie dla waszych państw, systemów, korporacji, granic, religii, podziałów, pogardy, wyzysku, kłamstw. Dla was nigdy się nie narodziłem , nie byłem, nie żyłem

Comments are closed.