Oblicza Duchowości – 23.10.2014

Zapis prelekcji Elżbiety Krzyżaniak-Smolińskiej (autorka książki pt.: „W cudzych butach”), który miał miejsce na Powitaniu Jesieni, 27 września 2014 r. w ośrodku Mieszko i Jagienka. Powitanie jesieni to cykliczna impreza organizowana przez Krystynę Maciąg skupiająca osoby zainteresowane rozwojem duchowym i świadomości oraz  ludzi nowej ery.

Tadeusz Owsianko z nowymi doniesieniami na temat aktualnej sytuacji zmian w duchowym wszechświecie.

Pokaz śpiewu afirmacyjnego w wykonaniu Roberta Zabielskiego wraz z towarzysząca mu na bębnie Katarzyną Zabielską, a wszystko to w ramach „Powitania Jesieni 2014”, które miało miejsce w dniach 26-28 września 2014 r. na Przełęczy Tąpadła w ośrodku Mieszko i Jagienka.


23 thoughts on “Oblicza Duchowości – 23.10.2014

  1. Pani Elżbieto ,przyłączam się do Aliny i życzę wszystkiego co najlepsze, w Pani życiu . Serdecznie Panią pozdrawiam 🙂

 1. Panie Tadeuszu -przypuszczam ,że w chwili , kiedy ten nasz Matrix „eksplodował ” – rozszedł się po „okolicy” , straszliwy mentalny smród 🙂 Tak więc ,co wrażliwszych sąsiadów ,mamy chwilowo z głowy 🙂 Pozdrawiam Pana ,bardzo serdecznie .

  1. Gaju nie miałem zamiaru aby to tak było odebrane , chodziło o wyraz sytuacji ,film ten był emitowany jako całość przed milionami i ma ciche przyzwolenie zaszufladkowania tego , przykro mi ze to tak odebrałaś ?Sorry 🙂 🙂 🙂

   1. Kocham Cię Majesticu i wiem ,że tak naprawdę masz piękną duszę i pragniesz dobra, wszystkich ludzi , ale czasami …..

 2. Pani Elżbieto dziękuję za wykład, bardzo mi pomógł…ta bastika( czy jak to się pisze) rewelacja

  1. sovereign2000 Nie musisz przepraszać – po prostu w taki właśnie sposób ,objawiło się u ciebie , całe „duchowe oświecenie” .

 3. Do Gaja: aha, bo Ty wiesz i jako oświecony arbiter potrafisz nas „usadzić”.
  A ja Ci powiem Gaja, że tkwisz jeszcze w oazowych fascynacjach.

   1. Mira vel kitek = -Podejrzewam ,że twoje ataki na mnie a obecnie również na Alinę , to już ciężka choroba . Albo jest to jakieś specyficzne „uduchowienie” , które przejawia się u ciebie ,ciągłymi atakami na innych / wybranych przez ciebie /ludzi . Jednak , nawet najniebezpieczniejsze choroby z czasem tracą swoją moc oraz zjadliwość i w taki lub inny sposób następuje ich eradykacja. Tak więc miejmy nadzieję że i w tym wypadku , podobnie się stanie.

  1. @sovereign2000 do@ Gaja: aha, bo Ty wiesz i jako oświecony arbiter potrafisz nas „usadzić”.
   A ja Ci powiem Gaja, że tkwisz jeszcze w oazowych fascynacjach.
   ////
   ZAISTE! i ciesze się też ktoś to zobaczył co ta osoba tak naprawdę ma pod tzw.pokrywką 🙂
   aleee
   @sovereign2000 uważaj bo się zaraz dowiesz – że zioniesz nienawiścią i atakujesz bezpodstawnie najdelikatniejszą/najbardziej uduchowianą osobę/ kierującą się tylko miłością bezwarunkową, że upatrzyłeś ją sobie na ofiarę i podobne bzdety :))))))))))

   1. Ha Ha Ha . Mira . Jestes fajna:)
    Gaja musiala stapnac gdzies nie w takie wibracje jak ma je w swojej imagination . No coz nie widzi wibracji tylko je kultywuje wiec jej trudno wyczatowac w jakim kacie sa .:):):)
    No nic dzieki za rozbawienie mnie z samego rana .

Comments are closed.