Oblicza Duchowości – 24.08.2017

W cyklicznym programie Tadeusza Owsianko nowe przesłania, wizje i symbole transformującego wszechświata, a ponadto miłość, kosmiczny sex i kosmiczny orgazm tyle, że na sucho 🙂 Nie zabrakło też odpowiedzi na korespondencje od widzów.


To debiut Roberta Gajdzińskiego na Harmonii Kosmosu. W swoim wystąpieniu jeszcze raz przypomniał historię, jak znalazł się w Londynie i wynajął pokój w pewnej wilii na Wembley u pani Haliny, która posiadła dar obierania dyktowań (rodzaj pisma automatycznego) z zaświatów. Po czym stał się spadkobiercą pokaźnej ilości zapisów dyktowań od różnych duchów osób zmarłych.


 

66 thoughts on “Oblicza Duchowości – 24.08.2017

 1. Czy blizniacza dusza, ma sie tylko do Tworzenia Życia? A bezpłodni? a geje? lesbijki? transy? czy jest wytłumacznie dla tych zjawisk, a dzieci które umierają? a dorosli samotni? którzy umierają w samotności, gdzie jest ta blizniacza dusza??

  1. Dobre pytania! A sam pan Tadzio jak doświadczy dysfunkcji organu i będzie niezdolny do „Tworzenia Życia”? to co wtedy z miłością bliźniaczą? to pewnie Kaśka wtedy znajdzie inna duszę bliźniaczą dużo twardo płodną zdolną do „Tworzenia Życia”?

   1. Iza Biedny Tadzio popłynął „duchowo” Lądowanie może być jednak bardzo bolesne – bo latka już nie te , tak więc serduszko i inne podroby , mogą w końcu nie wytrzymać , tych wielkich uniesień :):) 🙂 Być może wtedy zatęskni jeszcze za swoją żoną. Pytanie tylko jest takie , czy Ona go jeszcze zechce – bo z atrapą męża/ o czym Ona już teraz , doskonale wie/ , nie da się raczej żyć.

   2. Iza Gaja, ja znam na to rozwiązanie, ale nie powiem, bo mi też nikt w związku nie pomógł……. Jednym słowem bez mojej pomocy biedny pan Tadzio……….

    więc…….. niech zmięknie moje serce……………

    Powiem co nieco……… Małżeństwo, Ślub, to instytucja kościelna, można w nią wierzyć albo nie, pan Tadzio ma prawo do Blizniaczej Duszy, za obupulną zgodą, nikt nie wie z nas, jak Tworzą się miliony związków, opartych są oparte na kłamstwach, zdradzch blizniaczych dusz, by po latach do siebie wrócić, jednak pan Tadzio wybrał inne życie ma dzieci, jedno tragicznie zginęło, z czym jest mi przykro, trudno nie zniszczyć związku gdy wraca się do byłej dziuni, to mnie nauczyło, że nawet jak i moja miłość z Hanią była Wielką Miłością prawdziwą, to nie powinienem już o nią walczyć, skoro, ona ma męża, jednak…. mógłbym to zbagatelizować, bo na czym opierają się małżeństwa, na przysiędze, pięknym ślubie kościelnym, imprezie, nocy poślubnej, podróży poślubnej, ale co to znaczy? Przecież, jak pan Tadzio czy np ja, jestem pisany drugiej osobie która ma mnie w dupie, mógłbym zepsuć jej małżeństwo gdybym zawalczył, od kogo to zależy, moim zdaniem Kaśka z Tadziem zrobili błąd, owszem można się spotkać pogadać, ale nie walczyć o tę miłość, a tym bardziej zbawiać świat, gdy każdy już dawno temu poszedł swoją drogą, szkoda dzieci, panie Tadzio, zwracam się do Pana, czym jest dla pana instytucja małżeńska, ile osób pan jeszcze zrani ze swoją Kasią, dobrze pan wytłumaczył, błąd męża Kasi, ale jest pan ostatnią osobą, której rad by ten mąż chciał słuchać ! Mimo wszystko wierze w Pana, że pan to jakoś rozwiąże, wieży pan bardziej w instytucje małżeńską czy blizniaczą duszę? co jest dziecinne, chyba, że to naprawę sprawa wyższej wagi, jak mówiłem znam rozwiązanie, teraz już nie ma odwrotu, musi pan zoorganizować wspólne spotkanie, w czworga, zamiast trąbić o tym an wizji ! To było ciekawe, ale starczy !!!! Do cholery !! dzieci słuchać, słuchać dzieci, to ostatnie wyjście……..

    PS. Adwokat Diabła to też byłem ja Pozdrowienia dla Izuni i Gajusi, bardzo mądrej…….. <3

   3. Ciekawe , ze Pan Tadzio poprostu nie mogl odejsc sam jak mial problem . Byc samym to niezwykla sztuka dla soul . Trzeba sie tego tez nauczyc jak przystalo na guru . Tak byc samym wtedy bez obiadkow i mamy 🙂
    Ja mowie ze swojego doswiadczenia . Zostalam sama z domem na obcej wtedy polskiej ziemi .Jak dla mnie na poczatku bylo to wielka tragedia . Mimo , ze nikt siebie nie oposcil dla nikogo ale losy sie potoczyly tak , ze zostalam sama tutaj a maz tam . I wiem , ze zostanie samej nawet jak nie jestes zdradzana moze byc bardzo dotkliwe . A co dopiero jak ktos cie puszcza w bambuko i jeszcze te bzdury opowiada na forum .

   4. Dziękuję seja .

    Tak, tak mówię… trzeba przemyśleć kogo kochamy, trzeba zrozumieć w jaki sposób, chyba, że jesteśmy zesłannikami Bożymi i mamy prawo rozdzielać miłość na kilku oczywiście nikogo po drodze nie krzywdząc .

    Związki… tworzą się w różnym wieku . 🙂 Związek Ciebie z Bogiem, Tworzy się gdy ufasz, to wystaczy, ja ufam każdemu człowiekowi i każdemu Bóstwu, to nie znaczy, że jestem naiwny, a nawet jak jestem naiwny, nic to nie znaczy, w celu jakim jest dogodzenie, miłością blizniemu, to się przejawia na przeróżne sposoby 🙂 Wystarczy, że Kochasz, wystarczy, że Ufasz……. dodaj do tego wiarę, miłość nadzieję, i jest mieszanka, która zadziwi samego Boga, który nie porzejdzie obok Ciebie Tego obojętnie…

    Miłego dnia dla joanny kalinki sejusi, gajusi izusi 🙂 I innych siusi 🙂 Hihihihihihihihihihi 😉

   5. He dodaj łzy uśmiech i każde uczucie, dodaj serce, wiarę w umysł, zakochanie czyste, i czystość….. Bóg już dąży by Ciebie zbawić poznać……. i Ty jesteś zbawieniem wszystkich, i Ty jesteś miłością wszystkich, bo masz w sobie miłość Boga, a nie tylko samego Boga !!! Bóg Istnieje mówię Wam, na potwierdzenie , dzisiejszy oświetlony pokój….. Zrobiłbym zdjęcie, ale nie wiem jak wstawić na NTV 🙂 Kocham Was Majestic wróc…………. <3 <3 <3 <3 <3 <3 !

   6. Qcyp w Ramthcie, jest super wyjaśnione o Karmie, może Gajusia przytoczy, bo ja nie mam dziś czasu, gram wciąż………. 🙁 ale dobrze idzie, znalazłem kasyno jedyne dostępne w polsce, na styczeń znowu bede bogaty. Qcyp <3 z Viki tworzyliście cudowną parę.. przyjaciół w duchu… serce boli a uczucia zostają, nie krzywdzccie się…… Nie musicie od razu się kochać, bo wiem jak ciężko jest kochać w internecie, wiesz jak miałem z sesią…… po za tym, Viki jest słodka jak bombonierka 😀 Zapamiętaj to 😀 Dużo miłości dla Was 🙂 Kocham <3 "Kobiety i mężczyzn" jakby byli moimi bracmi i siostrami……. ale to tylko moja miłość, która ma jakieś echo, dobrze czytasz między wierszami Qcyp, bo to do cholery było moim zniecierpliwieniem i smutkiem co do Was !!!! wiesz co u Wiki??? powinniscie miec prywatny kontakt….. 🙁 Kocham Was <3

   7. …Kalinka, Sesia, Majestic, Gaja, kropka po spacji, jest znakiem rozpoznawczym, mam nadzieje, że wszyscy już to wiedzą… ;))))).

   8. Wiemy, Wiemy Tomuś :)))))

    Do siebie mówię, a Co ! Też mi wolno :))))))

    Bądzcie zdrowi dzisiejszego dnia… i niech ! A może ! Zostanie tak na zawsze ! Oby ! .

   9. wiem co znaczy kropka po spacji, kropka po spacji znaczy OBY !!!!!!!! jesteśmy genialni !!!!!!!! … 😉

   10. . Na pewno ma więcej znaczeń, proszę używajcie kropki po spacji, tylko w ważnych dla Was sprawach. D O B R A N O C !!!!!!!!!!! ;))))

   11. … z kropką po spacji, da się dojść tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł, w zalążki czasu, miłości i przyjazni… kropka po spacji dyktuje warunki, prawdę i jest prawdziwa, owszem teraz ktoś może oszukać, ale kropka po kropce, dojdzie się tam gdzie tchnienie duszy gdzie prawda, która przeszywa, wszystkie kłamstwa, to znak wszystkich czasów, owszem, teraz po tym co napisałem, może być wam niewygodnie używać kropki, ale czy bardziej niewygodnie będzie Wam czy mi? Kropka po spacji . Sedno, miłość, bóg, ludzie… i jeszcze raz miłość ! :))))))) … .

   12. i prawda. dużo tych kropek już było. wiem o wszystkim tak jak każdy z nas, pokierujmy tym cholernym światem. Nie chcę mi się spać, więc Dobranoc przyjmijcie na jutro…… 🙂 Mówiłem kiedyś o tym co oznaczają wszystkie znaki interpunkcyjne, jedyny z nich, który przyjeliście za prawdę, to kropka po spacji, cieszę się niezmiernie, że pierwszy Majestic to zrozumiał… :))) Teraz kalinka pięknie napisała do sesji w stop NWO, z kropką po istotnym zdaniu. każdy znak coś oznacza, długo by je tłumaczyć, wiem, że na nie patrzymy już, jak na emotki, Qcyp jak się robi czerwone serce?? Doprowadzę Was po czerwonych sercach, do prawdy nad prawdami, jak kropka Wam nie wystarcza/y 🙂 ciężko jest zrozumieć człowieka, taki znak interpunkcyjny niezależny dla Wszystkich, który prowadzi, jest celem samym w sobie, każdy ma coś ważnego, ja sam podążam za znakami interpunkcyjnymi 🙂 bawię się nimi, i słucham ich jak każdych słów, no może nie każdych, bio mówi, że astral nas nie zle uziemił, astral według mnie wyrównuje się przed snem i po obudzeniu 🙂 Bio uważaj na ognistego smoka, który w filmie 13 wojownik niszczył społeczności, seja to taki ognisty smok którego trzeba podejść od środka, by nic się nie zniszczyło, dziękuję Wam wszystkim za pomoc, (teraz ja przyznaję się do pomocy) za pomoc, w której bardziej rozumiem, najbardziej zagadkową mi osobę myślę, że dla Wielu z nas Sesia była zagadką, jak chcesz być Sesia dalej zagadką to bądz, na moje już dorosłaś, by miłością, obdarzać świat i ludzi, bo wiem, że tego chcesz, swoją drogą, ciekawi mnie jaki link Ci wysłał vv 🙂 Hihihi…… zresztą……… 🙂 Cokolwiek by się działo……….. czuję, że wreszcie żyjemy ! Tylko, że ja taki głupi……. myślę, że wielu nie ścierpiało mnie, moich problemów, i odeszło, tak, to moja wina, że jest nas tak słabo mało, ale było dobrze czasami, chciałbym by wróciły te chwilę, co zrobić, jak nie cofnąć czas? 🙂 Ja potrafię, i Wy już potraficie, wiecie, że czas jest w głowie i świecie. Wiecie… że można po nim podróżować, nie wychodząc z domu, trzeba znaleść jeszcze czas dla wszystkich. I Rozdać go tam, gdzie jest cierpienie, cały świat może trwać w jednym czasie.. wiem to . tylko czy się z krystalizuję? dom. i dwór. dwie rzeczy które trzeba połączyć. Pozdrawiam :))))))) 🙂

   13. Gra złota fujarka – jest miłość? Nie stanie fujara – nie ma miłości? Zamienił ją – zamieni cię na lepszy nowszy MŁODSZY model??

   14. Złota nie złota fujarka nie stoi/nie gra = brak seksu/nie ma prokreacji ? a z miłością co wtedy brak czy nie brak?

 2. Odlecial Pan Owsianko w Orgazm do Sobotki wszyscy tam odlatuja jak maja kosmiczny orgazm . Tam jest fantastycznie wmontowana w scenerie terenu na samej gorze jak widze na zdjeciu wieza transmicji roznych. Widze na pa pa pa pa noramicznym zdjeciu.
  Ja mam awersje do nich a szczegolnie do wierz z pagorkow i gor .
  Advertisement Sobotki to koscioly i zamki illuminati i papieskie cokoly .Jak to Janusz kiedys powiedzial”” Katolicyzm jest tradycja polska „”Czy cos w tym rodzaju. A big a pardon . Totalna bzdura Ja nie mam nic doczynienia z katolicyzmyem i koscielnym smutnym zaciaganiem powietrza do soul az z pradziada wiec o co chodzi z ta polskoscia Panie Januszu .
  Cos sie Panu zdziebko pokrecilo z ta polskoscia .
  Katolicyzm opanowal mind Polakow ,zagrabil mind Polakow , zniewolil mind Polakow , zniszczyl naturalna ich madrosc i spajeczyl, zapieczetowal caly Polski teren w swoje denne ciezkie przytlaczajace budowle pelne masonskich insygni wsrodku .

  1. Kalina, wesoło się Ciebie czyta „Ja nie mam nic doczynienia z katolicyzmyem i koscielnym smutnym zaciaganiem powietrza do soul az z pradziada wiec o co chodzi z ta polskoscia…” 🙂 Podoba mi się taki styl, a na poważnie to w większości zgadzam się z prezentowanymi przez Ciebie tu poglądami. Nie pasuje mi tylko twarde twierdzenie, że Ziemia, czy jej część ma nałożoną przez naszych kontrolerów, fizyczną- techniczną sztuczną kopułę. Na pewno jesteśmy kontrolowani i sterowani z Ziemi i z poza niej, ale jak dokładnie wygląda ta obca ingerencja to trudno dociec. Teraz w necie na temat kontroli Ziemi pojawiła się wypowiedź, która dla mnie jest nowa i w jakiś sposób zastanawia. Chodzi o nagranie wywiadu „Odpowiedzi ojca Pio cz.3” Nie ważne czy to Pio, pewnie nie. Pan, chyba Sławek, nie wypowiada sie jasno, są to jakies rwące się zdania o techniczno- energetycznj kontroli Ziemi, ale ciekawe, może własnie dlatego że reszta „sama” sie uzupełnia. Czy to znasz ? jak to odbierasz ?. Majestic też widzi, że coś sie nie zgadza w „naukowych prawdach” tylko z kąd pewność jak to jest

   1. Ciekawy wywiad, pomimo ze wiekszosc tych rewelacji mozna znalezc w internecie.
    Ale sam fakt ze przez 50 lat ktos/cos wchodzi w kobiete i rozmawia z róznymi ludzmi (takze z „dowództwem” koscielnym) nie jest bez znaczenia… no i jeszcze długie słowo, które teleportuje ( wczesniejsze odcinki) 😉
    Sam Sławek wydaje sie racjonalnym i mocno stapajacym po terrarium-„truchle matki”- Ziemi.
    Kazdy cos moze odnalezc dla siebie, ewentualnie przypomniec.
    Pasja z jaka opowiada, nie pozwala sie nudzic. 🙂 (dla tych którzy nie widzieli)

   2. Yes! yes! yes! slluchalam Ojca Pio i moje kolezanki sluchaly go bardziej uwaznie niz ja .Jestem Joanno troche niecierpliwa i naiwna czasami osoba ale na szczescie mam kolo siebie ludzkie anioly , ktore mi na nogi mozg stawiaja .
    Alez kochana moja !!. Czemuz to on juz przestal Gadac ten ojeciec Pio 🙂
    To nam dalo do myslenia a szczegolnie jednej z moich kolezanek bo jest niezwykle wnikliwa osoba i zaraz jej sie powiazalo nasze dawne dociekanie , ze Astral padl na pysk Hura!!! Nie ma astrala i Pio zniknal z nim 🙂

   3. nie oglądam ale twój truchło.

    bio odkręć co zakręcasz

    chyba że sobie przykręcasz.

    ___
    🙂

   4. ” Czemuz to on juz przestal Gadac”
    —————–
    Przestał gadac, bo mu padł „przekaznik” (medium zmarło).
    Poza tym było powiedziane, ze prawdopodobnie w innych panstwach moze tez nadawac.
    _________
    „Astral padl na pysk Hura”
    ——–
    Nic nie padło. Rytuały dalej sa odprawiane, nawet na wieksza skale, bo technika, zwłaszcza internet bardzo ułatwiło im manipulacje. Kiedys np.religie czy inne gusła, same pod strzechy nie przychodziły (no prawie), trzeba było sie samemu pofatyfowac np. do kosc/iółka-od kosci truposzy?
    A teraz doszła jawna, stanistyczna religia np.wiekszosc telebłysków, gdzie co niektóre maja po miliard
    wyswietlen (zasilen, podłaczen)…
    Moim zdaniem tzw.astral (smietnik) ma wsparcie w technologi
    i co najwyzej ewoluuje, a raczej intensyfikuje(x2) system dojenia tej chodowli.

   5. se
    „nie oglądam ale twój truchło.
    bio odkręć co zakręcasz
    chyba że sobie przykręcasz.”
    ________
    A ta dalej ze smietnika nadaje.
    Wpierw posłuchaj (miedzy wierszami), a pozniej ewentualnie rzucaj swoimi ” bezwinnymi kamieniami” …
    (i kto tu sobie dokłada)

    astral wcale nie zanikł, on juz wiekszosc pochłonął -nawet zescie sie nie kapli…

   6. Joanna
    Zobacz co ktos pisze o zaswiatach ha ha ha . Dlatego to podaje bo mi sie sprawdza z naszym odczuwaniem 🙂
    Ojciec Pio – odpowiedzi na pytania : Matrix / Natura Rzeczywistości / Przebudzenie / Paranormalne – Strona 2
    Wpis
    angelrage

   7. kto tu ulega i obraża moją dobrą ziemię, ja czy ty? między wierszami czy nie sam sobie przemyśl i jakich słów czy określeń na swoje własne używasz,

   1. Iza Węże /Alfa Romeo / zajadają się ludźmi – a w dodatku wolą mieć nas zaszczepionych do konsumpcji 🙂

  2. Sobótka…hmm, ja po wejściu na nią i zejściu oczywiście, potem się rozwiodłam…;) Aby nie budzić domysłów żadnych, wchodziłam tam wyłącznie w towarzystwie byłego męża i oczywiście zeszłam z niej razem z nim. Jednak tej decyzji nie „zawdzięczam” tej górze, a jedynie mnie samej, dojrzewała we mnie znacznie wcześniej.

   1. Kasandra Wszystko czego doświadczamy w swoim życiu , zawdzięczamy swoim własnym wibracjom .

   2. Qcyp…ha ha ha..tak wspaniała góra. Po zejściu tak waliły pioruny, że obawialiśmy się o własne istnienia 😉 Raczej w nim nie dojrzewało, to ja jestem „ta zła”, która podejmuje trudne decyzje.

 3. Blizniacza dusza to mind control najwyzszego stopnia i New Age – excuse na niszczenie swojej rodziny i swojego upelecionego rodzinnego gniazda .O to chodzi zeby oslabic ludzkosc i ich wiez rodzinna , rozwalic wszystko caly fundament silnej struktury i wsparcia , jest to destrukcja ochyda i demoralizacja . Tak to widze od dawna i nic innego mi do serca i do glowy nie przychodzi . nawet nie slucham tego co Owsianko mowi bo cvhhce miec dobry dzien , wystarczy mi popatrzec na jego nieczyste g….e .
  I tak to widzi kazda istota normalna i istota ludzka .

  1. Witajcie
   Powtarzam cały mój post, bo niefortunnie gdzieś kliknąłem i większa część zniknęła.
   Wygląda na to, że zawsze musi być para bliźniaczych dusz, ponieważ z tego zespolenia powstaje ogromna i potrzebna energia kreacji. Kilka lat temu miałem zaszczyt uczestniczyć (duchowo) w uroczystości zaślubin dwóch takich bliźniaczych dusz, z których miał się narodzić nowy człowiek (wcześniej widziałem nową, złotą Ziemię). Znam tę parę ludzi z imienia i nazwiska. Ta uroczystość była tak ważna, że przybyły na nią najwyższe istności duchowe (mój umysł przefiltrował je pod postacią królowej i króla – a więc znowu para! ). Być może znany cytat z Chrystusa powinien brzmieć: gdzie DWOJE was się zgromadzi, jam jest między wami…
   Wracając do ostatniej prezentacji pana Tadeusza. Z jakiegoś powodu ważne wydarzenia duchowe na swój sposób docierają do mnie, choć nie zawsze potrafię je pojąć… Chodzi o ostatnie zdarzenie w strefie zamysłu. W sierpniu byłem z rodziną w Bieszczadach i samochód parkowaliśmy pod domkiem, który wynajmowaliśmy. Gdzieś pod koniec pobytu między 9 a 11 sierpnia w nocy budzi mnie potężna, choć bardzo krótka wizja: z tarasu naszego domku patrzę na czarną maskę naszego auta i widzę jak nagle spada deszcz złotych ciężkich, oleistych kropli, te złote krople lecą obficie jedna na drugą, nawarstwiają się i układają w centralny wzór, jakiś kształt. Dopiero, kiedy pan Tadeusz pokazał obraz wizji Łukasza przypomniałem sobie o moim „dziwnym” śnie. Tego rodzaju przekazy są tak gwałtowne i wysokoenergetyczne, że zawsze czuję się zdezorientowany, co do ich znaczenia. Na szczęście mamy pana Tadzia, który śnił mi się kiedyś jako dyrygent orkiestry symfonicznej. Słyszałem nawet ostatnie takty muzyki…
   Pozdrawiam i apeluję do czytających o więcej powagi, bo ja nie mam siły czytać większości komentarzy, ranią moje uszy.
   Krzysztof Smoczyk

   1. Krzysztof Smoczyk Owsianko podczas swoich wywodów , wspomniał o swoim dziecku i rodzinnej tragedii . Czy Pan pomyślał chociaż przez chwilę , jak to się odbije na zdrowiu dzieci , oraz żony T. Owsianki i męża jego „bratniej duszy” ?

   2. Sniacy mind control nazywa sie senn z guruu . Zawsze wykorzystuja jakis spirytualnych nedznych kowali . Kuja ludziom zelazne podkowy zeby ich ujajci . Moze ci zrobia na uszach tym razem wiszace podkowy i bedziesz mniej slyszal a wiecej czul 🙂
    To juz nie sa zlote kopytka 🙂
    A to jest mala dygresja do mojej przyjaciolki o zlotych kopytkach 🙂

 4. Sorry, gdzieś kliknąłem…
  Dokończę mój post: i powstaje w centrum jakiś złoty kształt, wzór – dopiero, kiedy pan Tadeusz pokazał obraz wizji Łukasza przypomniałem sobie o moim „dziwnym” śnie. Tego rodzaju przekazy są tak gwałtowne i wysokoenergetyczne, że zawsze czuję się zdezorientowany, co do ich znaczenia. Na szczęście mamy pana Tadzia, który śnił mi się kiedyś jako dyrygent orkiestry symfonicznej. Słyszałem nawet ostatnie takty muzyki…
  Pozdrawiam i apeluję o więcej powagi, bo ja nie mam siły czytać większości komentarzy, ranią moje uszy.
  Krzysztof Smoczyk

  1. A mnie przestały „smakować” wykłady pana Tadzia, zarówno w odczuciach jak i logiczne. Dużo by wjaśniać………

 5. chociaż vv fakt jak ktoś się zaprzedał i jeszcze chce szkodzić, to jak napisałeś bez tu tam, wtedy to jego wina i na jego głowę spadnie.. 🙂

 6. Tadeusz Owsianko „Wzrastając duchowo ” rozwalił pan swoją i cudzą rodzinę . Żal mi pana żony i męża pańskiej „bratniej duszy ” – a najbardziej to żal mi dzieci , które patrzą na ten cały cyrk i go doświadczają .

  1. Tak to przykre i żałosne widziec kobietę jako obiekt pożądania /wyżycia się. TO JUŻ LEPIEJ BYĆ ELNUCHEM niż wykorzystywać te biedne zagubione idtotki. ????????❤

   1. No tak … bo te biedne zagubione idiotki to zawsze są takie porządku. Wystarczyło by na chwilę posłuchać ich myśli i największemu frustratowi kutas opada.

    Ogólnie sam temat relacji kobieta-mężczyzna (i na odwrót) to jest straszne bagno. Wygląda tylko czasami fajnie z daleka i na obrazku, a i to z rzadka.
    Sam jestem mocno sfrustrowany tym tematem, gdy przyglądam się temu dokładnie.
    Nie pozostaje nic innego niż zająć się sobą bo jest to jedyna zmiana jaką można realnie wykonać. Szkoda tylko, że w tym temacie zmiana jednej osoby nie jest wystarczająca…. to mnie frustruje! głupio jest mi się denerwować na coś, na co nie mam wpływu – jak to myślę to się uspokajam przynajmniej częściowo.

    Wiem Lucysiu, że z tym eunuchem to u Ciebie prowokacja ale i tak odpowiem.
    Kaleczenie siebie samego nie jest rozwiązaniem. Umniejszanie sobie czy to pod względem fizycznym czy uczuciowym też nic nie pomoże. Spokój, cierpliwość i szczypta zdrowiej pogardy to moja odpowiedź na dzień dzisiejszy i oby przyszła lepsza.

   2. „Tak to przykre i żałosne widziec kobietę jako obiekt pożądania /wyżycia się. TO JUŻ LEPIEJ BYĆ ELNUCHEM niż wykorzystywać te biedne zagubione idtotki. ????????”

    „A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła” ???????

   3. Iza Nasze ciała /nasze bio-skafandry /ujawniają nam tylko niewielki fragment rzeczywistości jaka nas otacza . Dlatego często wysuwamy dosyć pochopne wnioski w różnych życiowych kwestiach . Potem , nie znając całej prawdy, cierpimy z tego powodu . Jedyną istotą , na którą zawsze możemy liczyć , jesteśmy my sami 🙂

 7. Jako niezwykle zaciety przeciwnik i tak zwany niezgodzitiel wszelkich religi postanowilam pisac wszystko co jest wkladane w moj mind kiedy swiadomosc jest switch of a ich astralny upadajacy podly astral manipuluje naszym mind w snie poprzez programujace sny , ktore totalne bielmo dostaja na swoj konspiracyjny szyk .
  No wiec dzisiaj mialam jakies sceny w moim snie Unconscious mind podswiadomy mind , ktory uwazama za ich a nie nasz .
  Nie mozna sie wladowac w dzienny mind do mnie to mozna w nocy wielu ludzi zalatwic podobnych i odpornych na programming Wyobrazcie sobie , ze bylam w duzym lozu nie w sexie ale w dyskusji jakiejs z tym obludnym przedstawicielem religi katolickiej i nie tylko Bo Watykan zbiera haracz tez od muzulanow jak wiem z Israelskich alternatywnych zrodel Bo takie sa tez . By sie ktos zdziwil ale niektorzy zydzi mowia prawde swoja o arabach i katolikach
  Smiechu warte co sie dzieje na Ziemi Totalny chaos i juz niech nikt nie grzebie w szczegolach tylko patrzy na to wszystko raczej globalnie .
  No wiec bylam w wielkim lozu bardzo odseperowana srodkiem loza z jednej strony Ja a ten osobnik z drugiej :)Wielki przedstawiciel kosciola 🙂
  A to jego archonskie prawdziwe wypowiedzi na you tubie w EVP
  https://www.youtube.com/watch?v=THrTZFBkEEg&t=82s

 8. Tadeusz Owsianko Dlaczego sądzi pan , że to , co mamy jeszcze poznać w naszym duchowym rozwoju , ma być podobne do tego co już znamy ?! Gorzej już być nie może , może być tylko lepiej !!! Uważa pan , że jest w swoim działaniu oryginalny ?! Bardzo się pan myli – bo wszyscy byliśmy już źli , wszyscy już kogoś skrzywdziliśmy w taki lub inny sposób . Tak więc teraz – może być już tylko lepiej , jeżeli to sobie wreszcie uprzytomnimy !!!

 9. Ja od siebie mogę powiedzieć tylko jedno, że dokonując jakiejkolwiek oceny, już tworzymy dla siebie pozycję w naszej przestrzeni, w której zostaniemy ocenieni prędzej czy później…Mogę mówić tylko o tym, co sama przeżyłam, czego doświadczyłam, dlatego przestałam oceniać…przyglądam się tylko uważnie i zbieram to, co przydatne dla mnie, a to, co dla mnie nie jest, pozostawiam…i tyle.

  1. Kasandra Jeżeli to o czym mówisz /ocena/ odnosi się do p.Tadzia – to nikt go tutaj nie określał /nie oceniał / – tylko ludzie na Forum odnieśli się do konkretnej sytuacji , jaką spowodował . Myślę też , że nikt na przestrzeni swoich lat , nie uchronił się przed ocenianiem innych ludzi – co mogło oczywiście spowodować , pojawienie się takiej a nie innej przestrzeni w naszym życiu 🙂

   1. To prawda! Jednak możemy spróbować się uchronić…;), bo uwalniamy się wtedy od cierpienia tu, później itd…

Comments are closed.