Oblicza duchowości – 29.06.2012

W programie wystąpiła DEVI (Dominika Dominiak). Pokazała ćwiczenia na harmonizowanie dźwiękiem czakr oraz omówiła medytację z mudrami. Devi swój występ rozpoczęła i zakończyła odśpiewaniem mantr akompaniując sobie na tradycyjnym indyjskim instrumencie zwanym HARMONIUM.

Gościem Janusza Zagórskiego jest Małgorzata Brzezińska. Rozmowa dotyczy „Kursu Cudów”, czym on jest i co możemy zyskać pracując z Kursem Cudów. Rozmówczyni szeroko opowiada m.in. czym dla niej było zetkniecie się z tym Kursem.

Kolejny odcinek (14) wiedzy o wszechświecie, którą raczy nas Tadeusz Owsianko.

20 thoughts on “Oblicza duchowości – 29.06.2012

 1. wystąpiła DEVI! – jedyna kobieta NA ZIEMI która posiada czakry! POGRATULOWAĆ, konstrukcja i mechanizmy czyli macierzyństwo wyklucza ich posiadanie i posługiwanie się czakrami.
  KOBIETA NIE MA CZAKR jest drugą stroną mężczyzny i jednożebrówką – jak napisano…
  kobitę można do wszystkiego zaprogramować i wrzucić każdy plik do powtarzania…

 2. devi pleciesz jak Bronak na Jasnej Gorze!
  Przegapiałaś całe o,5 minuty na lansowanie…taka szkoda:)

 3. Nic sie nie bedzie dzialo w 2012 roku moze byc duzo chaosu na Ziemi i tragedia utracenia starych konserwatywnych form zycia . Matrix jest wartoscia podrzedna do naszej swiadomosci jest to hologram wykreowany przez swiadomosci . Jak widze po moich przykaciolach to nie ma evolucji rozumienia rzeczywistosci aczklwiek jest troche mniej oporow na nowa energie . Ludzie sa wymiarem tego co sie bedzie dzialo a nie daty . Jezeli dobrze sie sprezymy po przez przekazywanie tych materialow to moze w 2013 bedzie juz lepiej . Nie ma czasu i przestrzeni w hyperspace wiec tam sie nikt nie spieszy i nie goni . To tylko my zyjemy w ciaglym balaganie niby robienia czegos . Jak dlugo mozemy studiowac i uczyc sie klamstw .

 4. Ja lubie tego pana co prowadzi ten dziennik , Jest delikatny i otwarty na wiele nowych informacji dziekuje za to

 5. Dzwiek jest wibracja i kolor tez . Prosze zwrocic uwage . Te dwie formy sa przyszlym instrumentem naszych zainteresowan . beda nas leczyc i juz to robia ale uzywane sa jednostkowo . Bedzie to prymitywne na razie ale bedzie tak jak teraz sa University i zdobywamy Degree z roznych dziedzin . To bedziemy tworzyc nowe metody holografii ,ktora sie bedzie udoskonalac i w ten sposob wykreujemy nowe dziedziny zaawansowanej techniki manipulacji nasza rzeczywistoscia . Technologia tez bedzie holograficzna . Do roboty mamy duzo do zrobienia w krotkim czasie .

 6. Piękne mantry, bardzo piękne. Joga jako starożytny system naukowy osiągania Boga powinien być uczony w szkołach. Piękna prezentacja.

 7. eljasz ty debilu sam sie lepiej zaprogramuj na normalne myslenie bo tego ci brakuje a szkoda…. twoje IQ wynosi 10 dziecko ma wiecej a mysle ze masz wiecej niz 5 lat? nie masz pojecia o zyciu duchowym wiec sie nie wypowiadaj ponadto szowinizm juz dawno przestal byc modny jestes 100 lat za murzynami najlepsze twoje miesce do zamieszkania to jednak Afryka nie Polska

 8. Z moich odczytów wynika, że z Warszawą poszło gładko, jednak z Londynem potrwa to jeszcze 9 tygodni i utrzyma się około 4 miesięcy. Pozytywna energetyka Londynu jest obecnie na poziomie 5%. Wygląda na to, że mentalności ludzkiej nawet źródło nie jest w stanie utrzymać na niezmiennym poziomie.

 9. Eliasz, zaczynasz pieprzyć jak potłuczony, a w dodatku jesteś ślepy na podstawową, ba, przedszkolną wiedzę o Energii. A myślałam, że coś jeszcze z Ciebie będzie…takie terminy jak Intuicja, dominujący Matriarchat w wyższych cywilizacjach kosmicznych (nie w gadzich-tam rządzą samce-skutek mamy bardzo widoczny…)

  Nawet nie skomentuję głębiej dlaczego, albowiem nie jestem Uniwersytetem Internetowym dla sparaliżowanych umysłowo…
  Acha…macierzyństwo właśnie otwiera kobiecie czakry a zwłaszcza czakrę podstawy w sposób z oczywistych przyczyn niedostępny dla mężczyzn.
  Dlatego niektórzy z nich wypisują potem takie kretyństwa…

 10. do anonimowa i Maniek – Wasze ataki personalne na Eljasza swiadcza tylko ,ze jestescie osobami bardzo nietolerancyjnymi, popracujcie nad tym. Polecam wyklad na HK 2012 Petrosa Karapliosa
  Petros Karaplios – mistrz gry na gongu ale i bioenergoterapeuta. W swoim wystąpieniu odnosi się do bieżących zmian na Ziemi zarówno tych energetycznych i społecznych co implikuje zmiennymi, trudnymi do przewidzenia zachowaniami ludzi. W prosty sposób mówi o tym wyjaśniając przyczyny takiego stanu rzeczy i proponując dość proste remedia aby móc jak najmniej boleśnie przejść przez ten trudny okres do końca 2012 roku.
  http://www.youtube.com/watch?v=_ooex6g7MQM&feature=plcp

 11. Chodzi o to żeby nie odpowiadać na takie posty to tylko woda na młyn dla ludzi ograniczonych i widać na jakim etapie uświadomienia, a może to celowe działanie, trzeba odwrócić uwagę skłócić towarzystwo i obserwować jak się gryzą nie znacie tego ze ścierwo mediów?

 12. @robfidem
  Oczywiście , że nie jestem tolerancyjny , na głupotę, pomieszaną z prostactwem, jeszcze kierowaną do kobiet w mojej obecności. Ty po prostu zalecasz niereagowanie w takiej sytuacji, są różne standardy zachowań, jak widać.

 13. pozdrawiam Devi 🙂 dodam że Ram z mantry – to Pan Rama, Sita to jego ukochana, stąd Sita Ram o boskim związku, to bohaterowie Ramayany, pięknej historii, wciąż żywej w Indiach.

 14. Teraz, już na spokojnie można powiedzieć, że JEST PROBLEM na tym Portalu. Problemem nie są potworne wypowiedzi, dyskusje (j/w) i osoby które nimi prowokują czy toczą – nie jest możliwe zatrzymanie nikogo ze słowem które chce tu zamieścić.
  Problem jej inny – stricte Portalu – chyba że czegoś nie wiemy… – brak „komisji etycznej” odpowiedzialnej za kontrolę tego co tu się ewentualnie dzieje w używaniu słowem.
  ?Brak ‚komisarzy-moderatorów’ umiejących zażegnać, naprawić, wyeliminować zachowania agresywne itp.
  Dziwi mnie tu tym bardziej brak czynnika sprawującego etyczną kontrolę nad zamieszczanym słowem, kiedy to na Zlocie Harmonii Kosmosu potrafiło powstać kilku chłopa i szybko, skutecznie i właściwie wyjaśnić sytuację zagrożenia.
  To Forum to także zgromadzenie. Nie jest i nie będzie dobrze, gdy jest taka samowola
  Co na to właściciele (klucznicy) Portalu?
  A może mylę się, i odpowiednie słowa zostały skierowane przez priv dla eliasza, Łukasza?
  Nie wiemy (to niepoprawne, bez przykładu, niepedagogiczne) czy żałują, przemyśleli itd. Zostali zawieszeni?…

 15. „wyzwolisz się z niewoli to poznasz PRAWDĘ” – jak napisano. „TAJEMNICA NIEWOLI” – była zakryta do naszych czasów, gdzie każdy poznał czym jest System Operacyjny – Matrix. Twoje niewolnictwo to NARZUCONY przez S.O. stan psychiczny, czego dowody przedstawione powyżej. posługujesz się tylko zaprogramowaną wiedzą, którą analizujesz poprzez filtr wybierany nie przez Twoją świadomość.
  nastał czas aby oddzielić „plewy od ziarna”, zmiany są po to, aby rozdzielić te drogi. zapraszam do dalszych wypowiedzi i komentarzy na moją stronę i oczywiście pod każdą wypowiedzią na tejże stronie NTV .
  dyskusja wskazana, powiedziane – „niech ogień będzie w Was, ale zachowujcie Pokój”.

 16. Ojej 🙂 jak ładnie tu „gadzie programy” zagrały wystarczył jeden prowokator i już poleciały pomidory i jajka w obie strony i zaczął się ogólny bałagan 🙂 .
  I o to chyba komuś chodziło 🙂
  Fakt moderator by się przydał 🙂

 17. Rozumiem przez to jak odpowiedziałeś Eliaszu, że nie zrozumiałem Twojego komentarza (tego pierwszego w kolumnie) a tylko jako zaprogramowany umysł poszedłem w ciemno za innymi… Czy tak? Jeżeli właśnie tak, to być może dlatego (zmyliłeś wielu), ponieważ
  posługujesz się kontrowersyjną retoryką? Co miało na celu? Prowokację właśnie?

Comments are closed.