Oblicza Duchowości – 3.01.2013

Omówienie programu Oblicza Duchowości – Janusz Zagórski

„Rozwój duchowy: prosta droga i kręta ścieżka” to tytuł prelekcji Jacka Kwiatkowskiego wygłoszonej na X Harmonii Kosmosu.

Spotkanie z Wandą Wegener „na żywo” – rozmowa w studio NTV, a tematem przewodnim jest:  „Umysł w walce z chorobą i kreacja zdrowego życia”.

Z kronikarskiego obowiązku przedstawiamy zapis wizualizacji i medytacji, która odbyła się 21 grudnia 2012 roku w ramach X Harmonii Kosmosu. Ponieważ trudno kamerą pokazać to, co niesie ze sobą takie doświadczenie i wspólne przeżycie takiego aktu, materiał ten kierujemy przede wszystkim do tych osób, które były razem z nami w tym dniu i tej chwili na sali.

17 thoughts on “Oblicza Duchowości – 3.01.2013

 1. Witam. Coś już wymyśliliście z książkami Wandy Wegener ? Jak wymyślicie dajcie znać 😛 Pozdrawiam 🙂

 2. „Rozwój duchowy: prosta droga i kręta ścieżka”
  Prelekcja Jacka Kwiatkowskiego > profesjonalizm i klasa (mówił jak przyjaciel).
  Bravo , bravissimo : po prostu czad , pomimo że wiele osób się kręciło/wierciło , a druga połowa przeszkadzała („harcownicy” , jakby ktoś im kazał) .
  Prelegent się natrudził (przygotował panel , przyjechał , przywiózł rzadki instrument) , świetnie omówił temat (chciałoby się słuchać co najmniej drugie tyle) , zagrał > zrealizował program na 90 % pomimo nieciekawego „tła” na sali.
  Wielkie brawa i podziękowania (takich przyjaciół nam trzeba).

 3. Czy już wymyśliliście coś z książkami podpisanymi przez Wandę Wegener ?

  // Wszystko zostanie podane na stronie NTV. Proszę o cierpliwość. Będą 4 książki.

 4. Bardzo fajny występ pana Jacka Kwiatkowskiego.
  Nic nie ma nic, nie ma nawet tego nic.

 5. Piękna medytacja czytana przez Pana Janusza-aż oczy się zaszkliły…Pozdrawiam Swiatłem i Miłoscią.Namaste.

 6. Ahh… jak ten Janusz potrafi pięknie mówić, jak ten Jacek buduje atmosferę 🙂 Polemizowała bym ze stwierdzeniem – tutaj cytat spod wątku – Wizualizacja –

  „Ponieważ trudno kamerą pokazać to, co niesie ze sobą takie doświadczenie i wspólne przeżycie takiego aktu,…”.

  Wcale nie trudno, bynajmniej. Świetna robota, jak zwykle. Kocham Was też 🙂 Cudna sprawa. Abwoon 🙂 – chyba tak się to pisze 🙂

 7. Panie Jacku, jak Pan cudownie umie wydobyć z ludzi to, co co drzemie w nich najpiękniejszego… Podziwiam i zachwycam się , prawdziwa rozkosz płynie z tej wspólnej mantry… niezwykłe uczucie… DZIĘKUJĘ!

 8. A gdzie mój wpis? Też chcę wyrazić mój zachwyt dla medytacji p. Jacka 🙂

  // Już go wydobyłem ze spamu…

 9. Nie jestem beksa,ale odsluchujac WIZUALIZACJE z 21.12.poplakalam sie.Jak niewiele potrzeba,abysmy wrocili do naszego RAJU.Wykrzesajmy z siebie odrobine dobrych checi,/zwracam sie tutaj do kazdej ISTOTY ziemskiej/a nasze oczekiwania stana sie nasza NOWA RZECZYWISTOSCIA,bez pomocy kogokolwiek.

 10. Dziękuję za piękny wywiad z Panią Wandą Wegener. Ta rozmowa oraz poprzednie audycje przekonały mnie, że powinnam skorzystać z konsultacji, które na pewno pomogą mi wrócić do zdrowia.
  Pozdrawiam serdecznie Panią Wandę Wegener, która swoim życiem pokazuje skuteczność swoich metod oraz Panom z NTV, dzięki którym dowiedziałam się o istnieniu tak Wspaniałego Psychologa, dziękuję

 11. Z ciekawością i zachwytem obejrzałam rozmowę z Panią Wandą Wegener.
  Bardzo chciałabym otrzymać Jej książkę, ale nie wiem, jak to zrobić.

 12. Polecam każdemu książkę „Rozmowy z Bogiem” – Walsh Neale Donald – 3 tomy,j.polski do ściągnięcia z netu.Zaskakująca prawdą,niereligijna,odkrywcza.Chętnym wyślę (free).

 13. Hi evrybody
  To jest prawda , ze szczescie jest naszym naturalnym stanem bycia,
  Nie ma na swiecie czlowieka , ktory by nie szukal szczescia w swoim zyciu .
  Dlaczego nie jestem fanem pozadan , poniewaz proces chcenia automatycznie kladzie mnie w miejsce innej rzeczywistosci Jakbym wyskoczyla z siebie tak sie czuje jak cos naprawde che to tak jakbym byla na zewnatrz siebie . W momencie kiedy jest to osiagalne co chce wtedy powstaje jakis gorzki niesmaka z powodu oposzczenia siebie . Wiec to co chcialam mam ale na moment stracilam siebie i ta pustka mnie pozostaje , Moze pozniej wymaga leczenia dalej nie wiem co sie dzieje ale z pewnowcia dotyczy to wielu ludzi . Poniewaz konsekwencja tego jest , ze staraja sie ta pustke wypelniac i wypelniac i going to for ever.

 14. Dziękuję za ten wywiad. Pani Wanda jest fantatsyczną osobą. Chciałam kupić jej książkę w którejś z księgarni internetowej, jednak książka tymczasowo niedostępna…

 15. Do Edyty,
  książkę można kupić, korzystając ze strony internetowej Pani Wandy Wegener. Tam kupiłam.

Comments are closed.