Oblicza Duchowości – 3.03.2016

Spotkanie autora videobloga – Niebo jest stanem Umysłu, Michałem Aleksandrem Popek.


Dorota Pasalska rozmawia o warsztatach regenerowania i aktywowania szyszynki.


Tadeusz Owsianko o ostatnich doniesieniach z duchowego wszechświata, a więc nowe symbole, wizje, przesłania i ich interpretacja.


Serdecznie zapraszamy na V część warsztatów z Markiem Taranem pt.: „Kobiecość w Pełni” 5 marca 2016 r. w sobotę w Warszawie.
Tematem warsztatów będzie energia żeńska i tajemnica Graala – wewnętrzna alchemia jako uruchomienie systemu hormonalnego i jego wpływ na zdrowie, młodość i Energię Życia.
Zapisy: Anna Taran, tel.: 606 846 039.


152 thoughts on “Oblicza Duchowości – 3.03.2016

 1. Cala gama filmow wyzej , ktore totalnie nie pasuja z maja czestotliwoscia :)))))
  No nic teraz to juz zmykam na dlugo .

  1. sercem jestem z Tobą, jak nie pasuję do Ciebie częstotliwość, to zechcij czasem spojrzeć na ludzi i do nas wrócić (tylko na pewno) bo nie da się zapełnić takiej pustki jaką Ty zrobiłaś tu przestrzeń ! Nie martwię się o Ciebie, bo Ty sobie poradzisz, o TAK !

   1. Mysle ze Kalina nie potrzebuje sxukac innego pola do popisu .
    Ona po prostu wie co mowi i wie dlaczego tak mowi .

   2. Qcyp a niech ci będzie,..MIwan Wielki,….seksoholik 😛
    Maluteńki Kiteczek pozdrawia 😀
    Niejako ostatni będą pierwszymi,..
    i niech każdy „wyląduje” w takim „niebie” z jakim rezonuje 🙂
    Jeśli rezonujesz z obelgami i insynuacjami i innym gów***
    to się nie spotkamy!

   3. Więc odkitkaj się o maluteńkiego Kiteczka
    i spadaj pod wielką Kalinę skoro ją tak wielbisz
    wreszcie Kitek będzie miał spokój :))))))))))))))

  1. piękne Scenerio ! już dawno o tym tutaj pisałem ,w pierwszej fazie wciągnie się moherów w te zagrywki, w lipcu Karczma Rom zapłonie i Gniazdo Szatana , naiwne goje pójdą na rzeź . a wiec wojna .Tylko Rosja może powstrzymać Szatanowo , Słowianie bez Rosji to kupa mięsa armatniego, zjednoczenie narodów Tartarii to skuteczny front ochrony i przetrwania przed naporem Reptylianskiej Agendy manipulajacej światem na dobre 2 tys lat .

   1. Oczywiście ta nuta jest dla pokrzepienia twojego serca.Widać że nie możesz żyć bez NACJONALIZMU rosyjskiego.

   2. Nazwa Rusi i Rusinów

    Opowiadanie starych historii może być nudne, ale okazuje się, że dewastacja w świadomości historycznej Polaków poczyniona przez okupację rosyjską i komunizm jest tak ogromna, że trzeba zaczynać wszystko od początku i raz jeszcze opowiadać to, co powinno być nauczane w każdym domu polskim, w przedszkolu i w szkole.
    Uważa się, że w każdej legendzie jest ziarno prawdy, ale „legenda” o Lechu, Czechu i Rusie jest wyjątkiem potwierdzającym tę regułę, albo… w ogóle nie jest legendą. Jest to wyjątkowo nieszczęśliwe opowiadanie, które narobiło wiele złego w świadomości Polaków. Nie było trzech braci. Braci było tylko dwóch. O ile Czesi są bliskimi krewnymi Lechitów, o tyle Rusowie nie mają tu nic do rzeczy. Byli Waregami, a więc Germanami.
    W roku 862 skandynawscy Waregowie z plemienia Rusów opanowali ziemię Słowian nowogrodzkich i ich wódz Ruryk został panem Nowogrodu Wielkiego. W roku 864 dwaj wodzowie normańscy z tegoż plemienia Rusów, Askold i Dir, dopłynęli Dnieprem do Kijowa i zajęli ten polański gród. Następca Ruryka, Oleg, zamordował Askolda i Dira w roku 880, przeniósł się z Nowogrodu do Kijowa i zmusił okoliczne plemiona słowiańskie do uznania jego władzy. Od tego czasu wszystkie ziemie słowiańskie wzdłuż biegu Dniepru zaczęto nazywać nazwą plemienną zdobywców, to jest Ruś. Waregowie narzucili Słowianom nazwę, ale przejęli od nich język i już w trzecim pokoleniu zesłowiańszczyli się (podobnie jak to stało się z Bułgarami, którzy podbili bałkańskich Słowian, dali im nazwę, ale sami zaginęli doszczętnie). Sto lat potem wareski książę nowogródzki Waldemar, zwany po słowiańsku Włodzimierzem, zdobył Kijów, zamordował brata Jaropełka i przyjął chrzest w obrządku greckim (bizantyjskim). W Kijowie założył metropolię kościoła prawosławnego z językiem liturgicznym staro-cerkiewno-słowiańskim (988).

   3. W ten sposób powstała Ruś Kijowska i przetrwała prawie 300 lat. W XIII wieku rozbili ją i całkowicie sobie podporządkowali Tatarzy. Metropolita kijowski uciekł na północ i ostatecznie do Moskwy. W XIV wieku Tatarów pokonali Litwini i zajęli całą dawną ziemię słowiańską z wyjątkiem części południowo-zachodniej, która zachowała nazwę Rusi, zwanej Halicką od stolicy w Haliczu lub Czerwoną od dawnej stolicy w Czerwonogrodzie (Galicja, Hałyczyna) , drogą spadku przeszła we władanie Kazimierza Wielkiego i stała się częścią Polski. Pamięć o państwie Waregów przechowała się jednak w nazywaniu litewskich ziem ukrainnych „ruskimi”. Tutejsi Słowianie nazywali się Rusinami, bo pamięć o przedwareskich nazwach plemiennych już zaginęła. Przypomnijmy znaczenie: nazwa Rusy lub Rusowie oznacza skandynawskich Waregów (VIII – XI wiek), nazwa Rusini oznacza słowiańskich mieszkańców Rusi Kijowskiej czyli naród zwany od XIX wieku Ukraińcami. Nazwa Rusinów przetrwała aż do czasu publikacji Hruszewskiego „Historii Ukrainy-Rusi” (1898-1937), który uznał za właściwszą nazwę Ukraińców. Obecnie Rusinami nazywa się tylko mieszkańców Rusi Podkarpackiej. Przymiotnik ruski odnosi się do Rusi Kijowskiej, Rusi Halickiej lub do Rusinów (od nich także przymiotnik rusiński). Pierogi ruskie znaczy pierogi ukraińskie, podobnie jak barszcz ukraiński.
    W międzyczasie kapłani obrządku wschodniego, którzy osiedlili się w Moskwie, nazwali ten kraj w swoim języku „ruskim”. Władcy państewka moskiewskiego, mając pod swoimi skrzydłami głowę Kościoła słowiańskiego, zaczęli rościć sobie pretensje do „zbierania” innych ziem „ruskich”. Byłby to pomysł szalony, gdyby nie fakt, że Rusini w państwie litewskim i polskim wyznawali tę samą wiarę co teraz Moskwa. Faktor religijny zadecydował więc o wzmocnieniu „argumentów” rosyjskich (państwo rosyjskie powstało w XVII-XVIII wieku, rozwijając się z księstwa moskiewskiego). Kiedy w roku 1988 Ukraińcy obchodzili tysiąclecie chrztu, Rosjanie bezczelnie „podłączyli się” do uroczystości, twierdząc, że to jest także ich tysiąclecie. Cały angielskojęzyczny świat przyjął to potulnie do wiadomości. W języku angielskim słowo Ruś jest powszechnie tłumaczone jako Russia, czyli tożsame z Rosją. Prawidłowe tłumaczenie powinno być Ruthenia lub Rus (Kievian Rus – IX-XIII w).

    http://blogmedia24.pl/node/53118 (link is external)

    Jeszcze Polska nie zginęła

    Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2243/rosjanie-to-azjatycka-dzicz-nie-tam-jak-nam-wciskaja-ze-to-bracia-slowianie

    ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

   4. Kazimierza Wielkiego ? a jak On się naprawdę nazywał ? dziwne te „krule ” a pomyślałeś raz kiedyś ? że tu chodzilo o rozwalenie Prawo- Sławia , resztek Słowiańszczyzny , zobacz jakie na południu europy było bogactwo i jakoś nie mordowano i plądrowano tych rejonów a tutaj bylismy nękani w drewnianych ekologicznych osadach i miastach !!?, i na dodatek musieliśmy ratować tych morderców i sprawców tego pod Wiedniem , bo im chwilowo nie wyszły zagrywki , od 966 w praktyce nie mamy już żadnych królów ,gdy Chrobry to zrozumiał to była już musztarda po obiedzie , „nasi” krulicy w dziwny sposób obrócili się, w ekspansji na wschód rękoma gojów zaczęła się rzęż gojów , niby ekspansja „Naszej „Magnaterii ( okultystów ) na wschód ,nie dziwi fakt ze Bracia na wschodzie tego nie zapomnieli , ale tak samo zostali w to wrobieni ,okultyści mieli Słowiańskie Nicki i było ich niewielu widocznych a goii z siekierami tysiace , Qcyp , opanuj się nieco, bo podajesz info jak zmanipulowany dziennik TV . zobacz co znaczyła siła polityczna, strefa wypływów tu nie chodzilo o narody o jednego kilku manipulatorów tu i tam obsadzonych jak pajęcza siec mówisz piszesz o nacjonalistach ? to też obszar do manipulacji kiedy to zrozumiesz ze chodzi o podbój narodów i czynienia z nich niewolników i mięsa armatniego , miliony pajaców ubranych w jednakowe uniformy udających bohaterów https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_francusko-pruska

  2. Strasznie to wygląda, ale bądźmy dobrej nadziei że nas to nie dotknie. Trzeba się skupić na dobrym scenariuszu i go sobie wizualizować albo jak komuś się niechce/ nie ma siły (tak jak np. ja :P), to lepiej w ogole się nie martwić 🙂 Gdzieś słyszałem jak ktoś mówił że Polski to nie dotknie, bo to może dotknąć tylko na zasadzie prawa karmy kraje ktore wyrządziły w przeszłosci krzywdę innym narodom (kolonializm i tym podobne sprawy) A Polska nie ma żadnych tego typu uwikłań…

   1. Jak to nie? A co robiliśmy w Iraku i Afganistanie a teraz w Syrii? Protestowałeś? Powiedzieliśmy głośno nie? Nie? No właśnie. Milczenie jest bierną zgodą.

   2. Coś tam robiliśmy, zgadza się 🙂 Ale to jest mało w porównaniu do tego co robiła np Wielka Brytania czy Francja ze swoimi koloniami, albo Niemcy przez połowe XX wieku… Eh nie chce mi się w ten cały cyrk zagłębiać.

   3. Ha ha ha PROTESTY,chyba w obronie traktorów,koparek,domów, ciężarówek , flagi itd.Oczywiście protestów własnych interesów ?
    Czym większy idiota tym większa flaga.Smutne to wasze społeczeństwo hihihihihihi? ?

   1. A tak w skrócie to czy to wszystko ma zmierzać do zmniejszenia populacji na Ziemi? O to tym Rotchildom, iluminatom czy masonom czy jak ich tam zwał chodzi? Rozumiem że islamizacja i wyrżnięcie się na wzajem bawiących się w taką a taką religię to tylko jakiś krok…

   2. tu chodzi o eliminacje ,LUDZI , Indianie , Aborygeni, teraz Słowianie ,Oni wiedzą ze są „wybranymi „-zmodyfikowanymi ,oni Nie mają sumień ,to Nie ludzie ! To podstawa wszystkiego , całego zła, głodu, zacofania , zaklamania i manipulacji .

   3. Majestic, dzięki za wyjaśnieie. Rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Tak Indianie i Słowianie to super świadomi ludzie, bez tendencji do blokad ani manipulacji… Ale wiemy że era tych złych się kończy…Nie podskoczą nam, chyba że za następne 26 000 lat o ile w ogóle 😉

   4. Andrzej21 tak, 13 000 lat to cykl to cykl pozytywnych energii , tyle mamy jak znowu przejdziemy równik galaktyki , oni Obcy z tego nie skorzystają nie maja tylu helis DNA , dlatego chcą wszystko zniszczyć ile się da, abyśmy nie zdołali tego odbudować ,tak zwana „epoka kamienia” to była ruina i zagłada jaką tu zostawili , czy teraz nie zachowamy się tak samo jak ci jaskiniowcy jak zostanie na ziemi garstka ludzi ? będziemy komputery odbudowywać ? tutaj jest ciekawostka najpierw to przesypali a puzniej zmodyfikowani coś tam wybudowali , https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs to jest animacja ale są tez inne filmiki , za późno było to już wysadzić ,dla przykladu w Puma Punku był poligon Artylerii te ruiny nieco inaczej wyglądały ale na takim pustkowiu nikt nie zaglądał i rozwalano tam wszystko , Ziemskie miejsca Mocy zwlaszcza te w europie są też przykryte , bo one służyły do łączności Słowian z świadomością Ziemi , dzisiaj wystarczy na mapie połączyć miejsca „Obecnego Okultyzmu ” wybudowane do końca 16 wieku,a otrzymamy siatkę energetyczna ziemi . Cykle energetyczne osiągają moc gdy amplituda osiągnie szczyt czyli za 6 tys a zanik tego afektu za 12 tys lat , to znaczy ze autentyczny efekt nastąpi za 18 tys lat , czy znowu bylismy naiwni bo będzie to apogeum niskich wibracji to co mieliśmy tutaj wojny atomowe bogów niszczenie ludzi Gomora i Sodoma ,pamiętajmy że ci ludzie w tych miastach byli wcześniej podawani przeróżnym eksperymentom energetycznym dlatego ten szatan wszystko unicestwił aby ślady zatrzeć , próbował wszystkiego aby wybranych wyprodukować zabijał miliony aby mieć szanse choć na kontrole jednego ludzkiego genomu , Pozdrawiam ?

   5. Własnie, słyszałem coś o tym. Takie ruinowanie cywilizacji już miało miejsce 6 albo 7 razy. Teraz stoimy przed kolejną szansą, z tym że tym razem są specjalne warunki. Skończyła się kali yuga i do tego jest kumulacja jakichś większych cykli czy coś w tym stylu. To jest taki filtr, przez który nie mogą już przejść żadne złe intencje złych istot w takim stopniu jak dawniej.

 2. .szyszka, liściasty kłosik, karczoch, cykoria…trzecie oko..szyszynka, ..wpierw ją zamknęli a teraz gdy duchowe umysłowe światy są już wystarczająco zindustrializowane i gotowe na żertwę,..trza uruchomić naganiaczy, najlepiej mało przytomnych,.. a jeszcze lepiej wszelkie fju bździu damusie, wielce duchowe i wielce miłosne dewotki, mohery… podlewający naganianie, że otwarcie uruchamia, otwiera na intuicję, że odmasowia, odfizycznia uduchawia, zbliża serca i odegoizmowia i odegowia ….nie wiedzą, co mówią, …co robią, komu robią oraz komu , za co naganiają….
  ..widzę, że trocha trza powiedzieć,..czym jest szyszynka kiedy, po co i jak ją zamknięto małoprzytomnym, oczywiście za ich przyzwoleniem i trza tera powiedzieć po co ją uruchamiają słabym , odlecianym, pogubionym, zwieżowanym, po/zagubionym nieprzytomnym…

  1. ….mim powiem o szyszynce trza trochu przypomnieć czym jest masowe fizyczne ciało człowieka i czym je jego serce
   …kto czytał eterofizyczne bajki dziadka lub bajki o dzbanie temu będzie łatwiej…bo eterofizyk wie czym je masa, z czym ma ona kontakt oraz czym się różni kontakt obiektów masowych poprzez masę od kontaktu masówek poprzez eter.. wie też czym boska cząstka i to bez liczeń i bez cyklotronu, nie myli umasowiającego bozonu eteru, bokiej cząstki, bez dysku lecz z całym wiatrakiem bęz skrzydeł, z ładunkowym odkurzacem, panem tej materialnej rzeczywistości, neutrinem, który już odkurzył w cyklotronie jakiś ładunkowy wirek, jakieś pojedyncze skrzydło umasowiającego wiatraka, którym tnie eter, szukając uzupełnienia wiatraka, przez co, co ułamek sekundy, na ułamek sekundy robi za ciut umasowiony i umasowiający bozon, i przez ułamek sekundy jest, pulsuje blisko energii jaka wychodzi kabalistycznomatematycznym katedralnym z liczeń, ..wspominam o tym bo fju bździu w swej zajawce szyszynkowych warsztatów, albo dla swej większej mondrości wycierali się higgsowym bozonem, albo tym mondrym chcieli wspomóc haczenie małoprzytomnych….…
   …a czytający jedynie dziadkodzbanobajkowe choć nie czuje kontaktowego , ale jus wie ciut o tym kto ma dostęp do boskiej niewyczerpanej życiodajnej energii, o którą zabiegają na wszelkie sposoby wszytkie głodne duchy, łącznie z najgłodniejszym pierwszym wężem… ale nie trza słyszeć baj dziadka, by nie dać się szyszynkowym naganiaczom … dla nieczytatych pozwolę sobie uczynić małą reasumę..
   ..ruda je zazdrosna o komp,…ale najdalej do jutra dokończę…

   1. ..przytomniejszym, intuicyjnym oraz ciut obeznanym w szyszynkowym temacie, …, jest tutaj kilku, … lecz nie garnącym się zadzierać z duchowym lobby,… do oprzytomnienia winno wystarczyć to co już wcześniej powiedziałem,.. ale innym, tym jus moćno odlecianym w duchowości i wzniośle mówione mniłości, juś moćno nieprzytomnym i duchowym naganiaczom, …. trza kafanalafę,..

   2. Aść moćno wymiotnym, imć moćno wyumnym, się przekaona? … 🙂

    Wasza naj ulubieńsza jedno ciałowość 🙂

   3. Ah tam szyszynkowość 🙂 Oglądnij se jeszcze iść wisiorkowość … 😉

   4. … nie spodziewali się ci co nazwali siebie Synami i Córami Boga, że wraz z potopem w materię w materię zejdzie bóg i wraz z nim zejdzie moc i jego źródło życia, że człowiek, ten którym gardzili, ten którego mieli za gorszego od siebie będzie sytym, a oni będą z sekundy na sekundę coraz bardziej głodnymi, …że od tego niskiego i podłego materialnego człeka zależeć będzie ich moc i ich istnienie niepotopionymi, niematerialnymi i nieczującymi ni żalu, ni bólu, ni radości, ni szczęścia,…

    … nie spodziewali się ci co nazwali siebie Synami i Córami Boga, że ci którymi gardzili i mieli za mniejszych, gorszych i ciemnych,.. wraz z potopem w materię zyskają dostęp przez tę umasowioną materię do bezczasu i bezmiejsca,.. że każda cząstka, każdy atom, każda komórka ich materialnego ciała będzie miała nie tylko nieograniczony dostęp do źródła wszechmocy i źródła ich wiecznie na nowo odnawianego życia,.. że będzie miała również ograniczony tylko prędkością dostęp do informacji płynących z eteru i ze świateł poprzez nieustannie przepływający/przepompowywany przez nie eter oraz poprzez światła, które będzie mogła w sobie wymieniać, absorbować i emitować, ssać oraz stosownie pod siebie te światła akrecjować i podkolorywać, … i że będzie miała bezpośredni niczem nieograniczony dostęp do informacji płynących z bezczasu i bezmiejsca,.. że materialny, wcielony w materię człek mógł i będzie wiedział więcej niż największy Budowniczy, niż największy z Synów i Cór Boga, co pilnuje by nie tylko nie wpaść w materię, ale również by nie ugrzęznąć w eterze, by nie stracili kontaktu z informacjami z bezczasu i bezmiejsca…ci którzy muszą bawić się w „głuchy telefon” z merkuriuszami, handlarzami i złodziejami, których zmuszeni są zatrudniać coraz więcej i coraz sprytniej by uzyskiwać nie tylko pokarm ale informacje z centrów eteru oraz od żyjących w tych centrach wcielonych już ludzi…..
    … to ich sodoma, to ich gomora…to tak ich urządził wstrętny bóg, najgorszy ich wróg…

    .. a brzuch wcielonych każdej umasowionej cząstki, z każdego atomu, z każdej komórki ich fizycznego ciałą zbiera, gromadzi, przetwarza, formuje i dystrybuuje gdzie trza siły, moce i energie życiowe, a serce ich zbiera, gromadzi, przetwarza, formuje i dystrybuuje gdzie trza wszelkie infa, te z ziemi z kosmosu oraz bezczasu i bezmiejsca,..te infa, te jeszcze ciut przytomne ludziska, zwą czuciem, wiedzeniem płynącym z intuicji,.. a te ciut, ciut przytomniejsze ludziska jeszcze umnieją czerpać z korzyścią dla siebie z tych ciąglę odnawianych, świeżych intuicyjnych czuć i wiedzeń rzeczywistości jaką ona jest w tym akurat danym, przeżywanym przez materialnego, tuteraz ….

   5. .. no i tera…cykoria szyszynka… dawno , dawno temu, ..przed potopem człeki, już naznaczone znamieniem kainaoraz człeki już ze zwrócomym im przez lucia umysłem, co prawda stosownie przez niego i pod niego przystosowanym, już niezłym umysłowym sztukmistrezem, z umiejscowioną w jego centrum szyszką, cykorią, antenką nadawczo- odbiorczą, zwaną szumnie przez eteryczne ludziska trzecim okiem, a służącą ludziskom do wzajemnej telepatycznej komunikacji i wzajemnej telepatycznej inspiry między sobą, ..a szczególnie do telepatycznej inspiry lucia oraz jego wszelakich sług, od merkuriuszy, przez zbawców do zwycięzców, w celach telepatycznej inspiry, podglądu, nadzoru, kontroli i gromadzenia ludzisków w przeróżne wielowymiarowe stada i stadka, ..by poprzez tych jego, czysto umysłowych i bezczuciowych sztukmistrzów, sprytnie zwróconych eterycznym ludziskom.. i poprzez cykorię, której korzeń uradowani eteryczni ludziska dozwolili mu umieścić bezpośrednio w ich eterycznych sercach, .. by po wyniesieniu jego sztukmistrzów nad eteryczne ludziska i po stosownym okrojeniu im szyszek, by broń Boże go i jego sług nie odbierały,.. mógł „od ów tera”| lucio swobodnie i niewiastnie im, jako pierwszy, przez szyszynkowy korzeń ssać i mieć wszystkie skarby eterycznych czuć ludzisk. …i to prosto z ich eterycznych serc …
    .. ale eteryczne ludziska, nie takie głupie były, by wszystkim co czują i wiedzą dzielić się z innymi w stadzie,..i w miarę mondrzenia coraz więcej chciały ukryć przed innymi i sobie zatrzymać, a zatrzymane sobie zamykali i pieczętowali obrazowymi kluczami symbolami.. lucio, mimo że miał dostęp do tego co sobie w jego sztukmistrzach zaklinali przeróżnymi symbolami, również nie chciał by tak całkiem swobodnie eteryczni, obrazowo wymieniali sobie nawzajem swoje indywidualne obrazopostrzeżenia ze swoich indywidualnych czasomiejsc,.. chciał dopuścić do ich zmądrzenia i tym samym jego wykrycia,.. posłał im stosowne Syny i Córy Boga, by nauczyli eterycnych komunikować się nie obrazami a symbolami, by nauczyli ludzi mówić symbolami… tak bardziej kafa na lafę.//by mogli skrywać i fałszować symbolami co widzą, słyszą, czują i wiedzą, a nie kcą by wiedzieli to ich inni.., jednoznaczniej, ze stosownymi wywyższeniami i akcentami, z kropkami i przecinkami.. tak kawa na ławę.. skończył się szyszynkowy przekaz głupimi, wieloznacznymi indywidualnymi obrazami, a rozpoczął się przekaz obiektywnymi jednoznacznymi zrozumiałymi w stadzie symbolami.. z symboliczną, mówioną i nie odczuwaną Wielką Mniłością, Wielką Wzniosłością, z Wielkiką Doniosłością i Z Wielkim Majestatem.. i cieszył się lucio „od ów trea” mógł wygrywać eterycznym swe Wielkie Teatry Wielkie Sztuki,..wsiem w stadzieobiektywnie i symbolicznie zrozumNniałe,..a że szyszki im się zmiejszyły,.. to i lepiej, byle korzeń był ich bardziej rozległy i mocniejszy … bo już mu z jego odgrywanych przeróżniastych sztuk jakoś tak siamo wyszło, że najlepiej gdy się wcześniej dane moćno ograniczy, i gdy w i z tym oglaniconym moćno przywykną, to jak się im znowu łograniczone moćno roztworzy to roztworzonego co duzio postrzegą, nie mogąc sobie i nikomu ani opisać, ani rozjaśnić tymi obiektywnie symbolicznie ograniczonymi symbolami, mogelami do chtórnego i chtórych już noćno nawykli, to się tera tylko przerażą tym rozszerzonym co postrzegą i moćniej zgłupieją, o moćniej schorują i moćniej sciykorują, ..choć nie, nie „powiedzą” że oni już nie umni,… to mu się luciowi tym bardziej przydało, gdy eteryczni stali się materialnymi, tymi z porządku wroga boga, bardziej potencjalnie moćnymi i umnymi, ..śtąt trza ich było tylko moćniej wpierw zwieżować,.. następnie przyciąć im wieże oraz wpierw tych bardziej z nich umnych, nauczyć mówić językami, bardziej konkretniej, dosadniej, majestatyczniej i wznioślej a tych ciut ciut bardziej umnych jeszcze dotatkowo nucić pisać i ćytać mównione,.. oraz wznieść pisiane i ćytańe tak wysoko by nie zbaczali na jakieścić manowce i i nie uzupełniali wzniosłego jkimiści glupotami,. chyba że bardziej mu pomocnymi i skutecznymi.. tera znowu czas na ograniczenie dla nich zbyt już mondrego pisianego i ćytaniego,.. czas na obrazy, ale te już moćno sfabularyzowane i podkololowane,.. czas na otwarcie szyszek by się moćniej scykorzyli i moćniej schorzeli tym, że jus sami nie slabulalyzować i podkololować tego co śieżej zobaczyli i zobcili z wielu juś umyślnych poziomów, i że nie potrafiom innym przywykłym powszechnie przystępnie obiektywnie swojego co zwidzieli sfabularyzować,.. chyba że im Ja Lucio przż me lićne sługi pomogę i im sfinansuję, ale juś tilko po mojnemu i ku mojnemu, .. a niech się jeszcze bardziej cykorzą i chorzą, ..ich splawa a mi pasić.. tak ma śiśka jantenka je tera moćno wlaźliwa na wsie i wielorakie frekfencje ,…a przez jej korzeń moćny i rzlośnięty może i do bźuha i skóly a nie tylko do sierca to i fizićnym moźna mocno zahuśtać i go rozhuśtać,.. to doble trza lusić walśtaty…

   6. ..no i tća by ego ich bylo coraz mniejsie a duhowsc i mnilosć colaz wieksiajsia.. bo otwalcie cykolii umniesia ichnisi egoizm,.. to je baldzo doble,..

   7. A ś kaffom a mocno lepką co je, to nie tylko bardzo dobre, ale i śmaćne 😛

  2. .. iproszę mnie nie posądzać, że jestem wrogiem otwarcia i odwapnienia szyszynki, ale trzeba to czynić przytomnie i z umiarem w miarem wzrostu własnej siły, mocy, emergii, pewności siebie i swej wiedzy,.. trzeba się siebie uczyć i nauczyć,.. trzeba rozróżniać i radzić sobie z szerzej postrzeganym,.. bo w świecie boga, wszystko jest dobre, pomocne i budujące,.. nie ma w nim nic złego,.. ale każdy wie a przynajmniej winień wiedzieć co wie lepiej od boga.. bo przecież wie że on bóg jest niedobry, jeżeli w ogóle jest, a świat jest zły i coraz więcej w nim złego i złych, dużo mocniejszych od nas,.. jeżeli tak uważacie to uważajcie ze zbytnim mało przytomnym jej otwarciem,.. popatrzcie na schizofreników, a nie śmiejcie się z nich,.. oni mają szerzej otworzone czy tylko mocniej pobudzone neuroprzekaźnikami cykorie,,..oni widzą w nas, naszych umysłach,..w astralnych, umysłowych i duchowych światach więcej i bardziej wielowymiarowo,… ale też więcej się tego co widzą się boją.. tak mocno boją, że się widzianym mocno przerażają , tak mocno, że radzą i trzeba ich znieczulać i osłabiać mocniej lekami… więcej trzeźwości i przytomności… więcej wiary , w boga i siebie… i dość kawy na ławę…

   1. Dodam od się ino, że nawet jeśli uważają, że uważają i inaczej uważają …

   2. A może to jest tak, że jak szyszynka zostanie przywrócona do normalnej sprawności to ci tzw. schizofrenicy przestaną się bać tego co odczuwaja? Bo odczują i zrozumieją jeszcze więcej… I zrozumieją że nie ma się czego bać…Może taki stan przejściowy jest wynikiem tylko nie pełnej informacji, nie pełnego odblokowania? Tak mi moja szyszynka podpowiada 😉

   3. Andrzej21 ,dokladnie a „schizofrenicy” jako pojecie przestanie istnieć ,samo to pojecie „schizofrenia ” zostało „wyprodukowane ” tylko dlatego aby skutecznie ukryć zjawisko i panującą egzystującą rzeczywistość bo to stan pogranicza i niekiedy więcej jak podwójnej projekcji ,to stan otwartości , a sam rozum jako wyuczony zaakceptowany w ogólnym programie nie może ,nie chce zaakceptować bo musi wgrać albo wybierać te ogólną opcje .

   4. Tak, jak rozum nie nadąża za tym co widzi i czuje wyższy rozum (dusza?) to wtedy jest własnie ta rozbieżność… I jak jeszcze się pojawi strach i jeszcze skorzystają z okazji myślokształty z zewnątrz i się wcisną do takiego umysłu to już jest dopiero lipa… To własnie niektórzy nazywają chorobami psychicznymi… Czuję że to jak umysł nie nadąża to nie jest naturalny stan tylko efekt manipulacji naszymi rozumami, wpajanie fałszywych przekonań i do tego osłabianie działania szyszynki.

   5. Andrzej21, idealnie to określiłeś ,prosto, zwięzłe ,i na temat, tak jest faktycznie . można dodać ze następuje konflikt projekcji ,bo granica jest bardzo wątła ,a efekt musi być natychmiastowy , bo w takim efekcie egzystujemy i musi być wystarczajaco realny abyśmy to akceptowali i nie mieli złudzeń co do złudzeń .

   6. ale to jest tylko jedna z być może wielu przyczyn i rodzajów chorób psychicznych, kto wie jakie jeszcze licho tym kieruje…

   1. a łysz ka na to, niemożliwe
    o pprzyj się
    a rusz e ziemię

    Sorki zażartowałam z dylemata Lucjańskiego 😉

   2. no i mata dyle mata szach rajskiego … to ci jabłko do zgryzienia. bo i było cymbalistóf wielu, jednak żaden nie śmiał się śmiać nawet, przy jankielu 😉

    Gra l 🙂

   3. ..ja.. i ćileku,… moćno ćiatuj bzióha , swientieko kieliśha boźieko.. i śsij i pij,.. moćno ćiatuj śielca śfiego, swiontini hlepka boźieko, i jeć, mieł, ziuj, śsij i pij.. moćno ćiatuj niepa śfiego boźiekoi i ćiuj wsie kloly, śmaki, łoblazy teńćiowego luku i teńćiowego mośtu żećiwiśteko takiem iakiem ieśt…takiem jakie dalóje ci tfoij juś bośikie ljuśtlo żećiwiśteko i takiem iakiem ieśt …i baldźo moćno ćiatuj sfieh błam i fult skuly tfoij bi źadne inśie wili nie śsiiały cie pzeź nią, bi biły tielko tfoij bośkie wili.. i kalmili ień ciem i tfyh..

   4. ..ja… jeno wodi i hlepa powśiedńiego , a reśtę ja śam sfolmujem dla siem i pot siem…

   5. No trza mieć olej i dobrze patrzyć i przepatrywać co się jeszcze nakupowało

   6. ..nie stracha,.. jak ruszysz i pójdziesz to samo stanie na twej drodze,.. i to w stosownej ci kolejności,… nie ominiesz,.. nawet jak ominiesz to stanie.. do cięcia i sklejenia dla siem i pod siem..

   7. ..i nie strachuj,.. bo tniesz i sklejjasz jak tera umiesz,… a jak trza to stanie na drodze, do cięcia i sklejenia jak w ów czas będziesz już umieć, gdy znowu stanie na twej drodze…

   8. ..i nie strachaj się,.. bo tniesz i sklejjasz jak tera umiesz,… a jak trza to znowu stanie na twej drodze, do cięcia i sklejenia tak jak wówczas będziesz już umiała, gdy stanie ci na twej przed tobą…

 3. Tak się zastanawiam jak funkcjonuję codziennie, wzrok musi być skierowany na lewo, bo tam się sięga do twórczej części mózgu, prawo – góra, to zmyślanie. Patrzę się teraz częściej jak myślę w lewo, i jest troche dziwnie, ale też dziwnie spokojnie… wszystko jest zbudowane od lewa do prawa, nawet jak się piszę czyta, a do lewa można więcej spostrzec. Dobrze naprawę dobrze się tak myśli, człowiek jest spokojny, ale nie pewny jeszcze jestem… Bo cały czas myślałem na prawo… a teraz taka zmiana, ale uczucia spokojne.

   1. też o tym myślę… wiem, że mi lżej. Ale myśli są na prawo, na lewo uczucia, i z uczuciami jest mi lepiej… nie wiem jak było w holandii czy obroty robiłem w lewo czy w prawo… wiem, że oczami można się bawić… okrąg, w dół w górę, lewo, prawo, każda strona coś oznacza, na boki też, chwila zadumy w pozostawionym wzroku i wiesz jak działać, wiesz co czujesz 🙂 i o czym myślisz i jak się czujesz, w kryminalistyce śledczy na to patrzą, przy wykrywaczu kłamstw CIA, w którą stronę patrzysz kiedy zmyślasz, kiedy mówisz prawdę… Ja chcę się dobrze czuć i z lewo – góra dobrze się czuje i prawdziwy sen nawet przyszedł… nie ważne już czy jestem prawy, byłem na pewno… ale czy jestem, chciałbym…

   2. Wiedziałem co oznacza być prawym, między innymi wzrok też, ale bardziej postrzeganie rzeczywistości, siebie ludzi Boga… Teraz mam taki zastój, ale walczę za swoimi najlepszymi uczuciami… Chcę zbawiać Świat a lewo – góra to dobry początek (dla zbawienia siebie) jak pojmę te wszystkie kierunki będzie sukces.

   3. .. tak czymaj,.. a małowierny i małopewny stanie się wiernym sobie i pewnym siebie, ..

   4. .. i bóg się ucieszy, ..kolejny wierny sobie i pewny siebie.. człek z jajami takimi jakie i on ma…

  1. ten biedny człowiek, od kąd była nagonka na niego, był wyśmiewany przez całą polskę, a to dobry człowiek, nie zasłużył na to, i tak jest bardzo dzielny ! Zobaczcie jak mu się płakać chciało jak wspomniał o przyszłym bracie, on nie udaje, gdyby miał zostać sentorem nawet prezydentem, to głosowałbym na niego i nie ze śmiechu, ale dlatego żeby miał dobre życie. Żule go pobiły… bo zrobił się znany, bo trochę zarobił wykorzystują go, to bardzo zle, że Polska jest bez uczuć, myśleli, że nic im nie zagrozi, ale bekną za to, on nie beknie, bo on jest niewinny. Ale wiem o co Ci chodziło Majestic. To skandal że wszyscy wiedzą, ze jest bezbronny, a mimo tego go pobili !!! to tak jakby pobić kobietę na wózku…. to straszne.

 4. Duda ofiara pękniętej gumy 😀

  podobno będą ścigać tych co życzyli mu śmierci…. z netu.

  a takich było nie mało……

  Dudek Miał Dude Miał Dude Miał… Grał na Dudzie Grał na Dzudzie Grał….

 5. Co mi robi alkohol, co mi robią papierosy, co mi robią narkotyki, co mi robi sex, co mi robią księża, co mi robią pedofile, co mi robią mordercy… życie jest jedno i nikt za mnie go nie przeżyje, a jak jest więcej żyć, to i dobrze, przyjazn, miłość, koleżeństwo, zasady to tylko krok do szczęścia, a szczęście jest krokiem do Oświecenia, a Oświecenie do duchowości, a duchowość do Boga, a Bóg do niej, lub do mnie, w Bogu się kochajcie, tego wszystkim życzę. W Nadchodzące marcowe święta :)))

  1. Bas Tajpan- 3 życzenia 🙂
   każdy ma swoje 3 życzenia w życiu, ja już spełniłem Hanie. ja już spełniłem Spełnienie w Holandii i Niemczech (drogę) ostatnie życzenie…………….
   Pokój na świecie, miłość, chociaż jedno szczęśliwe dziecie, szczęście dla całej ludzkości,by świat stał się rajem, byśmy wszyscy nie zjadali się na wzajem.. o globalny dostatek, by każdy stał się Twym bratem. Życze sobie koniec wszystkich chorób, pomyśl ile zniszczysz, ludzkich horrorów, aby cała plaga znikła żeby radość to była rzecz zwykła ! Niech się stanie…..
   https://www.youtube.com/watch?v=42h5gOzj5DE

   1. Czy to jakiś znak, że Agnieszka Mazurek odezwała sie do mnie na Fejsbooku przed chwilą?? Co ja mam z tymi znakami !!!!!! Czasem ich za dużo, ale prowadzą mnie…. muszę rozrózniać, ktore są od kosmitów, które od Boga, które ode mnie, które od milości… a potem przychodzi sen, a potem nowy dzień, i działam, działam działam, lecz czasem bezsensu, 3 tygodnie przed świętami życzenia, trzeba być mną 😀 głupek ze mnie, ale teraz tak na serio, bo zastanawiają mnie te znaki, są w najwązniejszych momentach, a ja jestem taki bezradny, mogę liczyć tylko na siebie, na swoją wiedzę z Holandii i Niemiec, i na bieżąco się uczę, stąd moje pytanie do kogokolwiek, uważacie, że jestem pusty? Bo chyba jestem skoro myślę o pieniadzach z ruletki, kusi mnie ktoś, czy to nie lucek, szatan, i te cyfry 666 i te cholerne znaki, jak nazwałem vv ciotą za co przeprosiłem, to włączyłem telewizor South Park, dosłownie minutę pózniej powtórzyli tam dwa razy ciota ciota, jak z seją się pojadłem, co też już jest przeszłością odległą, była piosenka dont speak, z adamem i ewą w raju i jabłkiem pełnym much, miałem się nie odzywać, co z tego będzie seja? Lubisz mnie troszkę???? Jest szansa, że będzie troszkęę jak dawniej???? Boję się trochę do Ciebie odzywać, ale widzę Twoją otwartość, może to po wczorajszych piosenkach, ale już wcześniej wysłałaś mi Rewerse Reklam, więc już wcześcniej mi wybaczyłaś… tyle że było 666 wyświetleń, ostrzeżenie… Dążymy wciąż do Boga?? Hmmmm

   2. Na szczęście nic o mnie nie wiesz, bo jesteś głupi zły i do tego kłamiesz.

    Ale jeśli uda ci się nie być sobą, to tylko dla siebie.

   3. Szkoda tylko bogu ducha winnej jakiejś Agnieszki i tak dalej i nie jednej na jakie się teraz wszystkie Psy z całej galaktyki rzucą. Pewnie dobrze zrobiłeś.

   4. Czyli nic z tego nie będzie, ja nigdy nie kłamię, mam prośbę, nigdy się już do mnie nie odzywaj, nigdy nie wysyłaj pod moimi wpisami piosenki, i ja też nigdy bo znowu się zawiodłem, nie rozumiesz mojego serca, ktoś z naszej dwójki jest zły, i to nie jestem ja.
    Nie chcę Cię znać. Tylko bawisz się moimi uczuciami, moją osobą, nic tak na prawdę nie czaisz… zapominam o Tobie raz na zawsze, nie czytam, nie śledzę, nie myślę, nie wyobrażam, nie pomagam, chcesz mnie zepsuć, ale Ci się nie uda, raz mówisz, że jestem mądry w Twarz, a potem mówisz, że głupi, zły, wiem, że nie jestem zły… nie wmówisz mi tego. Seja = przeszłość. I tylko mam prośbę, nie odzywaj się do mnie, bo nie chcę mieć z Tobą nic do czynienia, nie potrzebnie tylko wierzyłem, trzeba było słuchać się znaku…. ale mam tutaj przyjaciół, niby dzięki Tobie ale gówno prawda, to moja zasługa.. a Ty sobie żyj w tym swoim chorym wyimaginowanym Świecie. Nie istniejesz już nie, to definitywny koniec, nic nie pisałem, że Cię znam czy nie znam, masz kuku na muniu. I Wy też nie próbujcie mnie łączyć z seją. Bo mam jej dosyć. Gra na uczuciach, a chwili o mnie nie pomyśli… a ja tyle chwil straciłem, stracone życie, ale podniosę się, bo seja to tylko zwykła niedorobiona osoba.

   5. Nikogo nie jest szkoda, Agnieszka jest bezpieczna i nigdy jej nic nie groziło, wysyła mi raz na 3 miesiace coś i akurat teraz mi wysłała gdy zajrzałem ,zreszta co sie bede tłumaczył pa !

   6. Czyli wreszcie dostałeś znak że zrozumiałeś, że uroiłeś sobie i że nic z TEGO nie będzie bo i nigdy z tego nie było i może wreszcie …

   7. I tak trzymaj, a twoje koleżanki i osoby jakie ci zaufały szanuj i nie podawaj ich danych bez pozwolenia w innych miejscach, a już na pewno nie w kontekście znaków o mnie, bo co do mnie to ja jestem bardziej powalona niż możesz to sobie wyobrazić i gwarantuje tobie że nie chciał byś mieć ze mną nic z TYCH rzeczy. Ani z żadnych rzeczy nikt by nie chciał.

    a z @Tomek jaki ma do mnie zdrowe podejście to mogę nawet popisać jak mi się zechce i będę taki miała miał kaprys, chociaż nie, lepiej nie bo hu go wie.

   8. Ty też mi po nazwisku mówiłaś, a to że dane osobowe są wszędzie dostępne, nic nie oznacza, nie chodziło przecież o Ciebie, a ona by się ucieszyła gdybym o niej coś napisał, znam ją, a Ciebie już nie ! NARTY. Lepiej nie……………………………………………………………………

   9. A kogo ty obchodzisz? tak znów bardzo. Tak jak ta koleżanka z FB, i jakieś 7 miliardów innych mniszków pospolitych co nawet bardzo marzy im się diadem księżniczki i tron wielki i wysoki…

    A mnie się żaden stolec ani hymn nie marzy. Wręcz przeciwnie. Bo marzy mi się dla każdego korona życia. A nie kolejny murzyn…

    ja wole moją jaskinię.

   10. Obrażaj, obrażaj, tylko zauważ, że to się obróci przeciwko Tobie. A ja słów na wiatr nie rzucam…

   11. Królu Świata i Zbawi Cielu, zstąpiony i wstąpiony w Wielkiej SWEJ Jaśnie Mdłości i SWEGO kwiatka do butonierki… By podziwiano JEGO EMINENCJĘ LUMINESCENCJONALNĄ dla WŁASNEJ bez ego HWAŁY, by się Światy Kłaniały…

   12. Gdzie Twoja ikra suko? miała być cenzura, a nie jakieś pierdoły których nie pojmiesz, bezpłuciowa kutaflonko 🙂

  2. ..tylko to na cio im dozwolisz,.. lub cio juś drzwniej dozwoliłeś i zapieczętowałeś.. tera tylko trza odciąć niepotrzebne pieczęci, a rozdarte posklejać juś pod siebie i dla siebie… możesz się chronić tarczą lub lustrem ale nieporadzam,.. odepchnięte powróci silnijsze i niekiedy w więksiej kupie..

 6. Schizofrenia dotyka ludzi ze wszystkich warstw społecznych, niezależnie od kultury, wyznania czy pochodzenia etnicznego. W równym stopniu na schizofrenię chorują kobiety i mężczyźni. Podatność na schizofrenię może występować rodzinnie.

  http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-nerwowy/10-faktow-o-schizofrenii-ktore-pomoga-ci-zrozumiec-chorujacych_34689.html

  A wiec jeśli np; pochodzicie z katolickich domów w których była przemoc psychiczna ,,pana i władcy” z pewnością jesteście schizofrenikami.?

  1. Ja tak wcześniej napisałem co o tym myślę z mojego punktu widzenia, ale zdaję sobie sprawę że to być może nie jest jedyne wyjaśnienie tego czym są choroby psychiczne. Może są też takie przyczyny które się nie jednemu w głowie nie mieszczą…

  2. 95 proc. Polaków deklaruje się jako katolicy. Czyli tak naprawdę to społeczeństwo paranoików ,wierzących w urojonego boga Jahwe.Chorych psychicznie dewiantów urojeniowych.?

  3. taak, nie ma to jak ślepa wiara bez odczuwania i rozumienia o co z tym Bogiem chodzi. Szyszynka sie kłania… 😀

 7. ..,słucham tarana,.. fakśtyćny to taran jeśli nie czołg,.. zostawmy go, bo jak mówi sam nie potrafi przekroczyć tego czym te chichotliwe babki taranauje, amimo to spśiedaje.. i to z moćnym z zadowoleniem siamych babeczek,..malhewki, że sią moćne i kije, źe to co ciują je dla cwiartogęsciowego sierca chole a to cio lubieją je nawet śkodliwe, temu moćno i wisioko geśtemu ,..i że bi zdlową babka o ćtelogęśtościoewj mniłości trza ciekać plomieni niebiśkicch, któle nauciąich cisto wielće mniłować, …cio?.. i 13malca mja być te plonienie,.. no tela klyśki i boźienki wyśta źplomniene źbawicueli z cholego i szkodliwego ziemskiego lubienia, ..dobźe źe ma luda klyśka, się talanowo nie walsztatuje.. ale chba nie pójda na jej ulodziny,.. kto wie cio to za plomnienie,.. moźe mnie zkcie misat nie lubić to umyć z ziemskiego cholego i śkodliwego bludu i zaciągnie ciśtego do tej 4gśtosciowe mniłości nie do przekloczenia choć do stalanowania juć moćnoo ciśtego…. nieida pójda lubić se ziemnia i ptaki,.. moźe blondi śpotkam i moźe tyź lubi takie bludne zimskie zwirzaki..

 8. – Kaziu, posłuchamy papieża? – powiedział jeden z księży do drugiego.
  – Nie sądzę, Władziu. Musimy zakupić nowe sprzęty na plebanie. Ten telewizor 62 calowy jest świetny i widzę, że opatrzność Boża wstawiła go do sklepu dla mnie. Do tego dochodzi nowy samochód, bo ten aktualny już rady nie daje.
  – Ależ Kaziu, ten twój stary ma dopiero dwa miesiące.
  – Takie produkują, cóż ja na to poradzę. Pieniędzy do grobu nie zabiorę, a mam ich sporo, więc wolę wydać na nową brykę.
  – A co zrobisz ze starym? Sprzedasz, a kasę podarujesz biednym, tak jak mówi nowy papież?
  – W życiu! Niedoczekanie! Dołożę do nowego, proste.
  – Ale Kaziu, wierni słuchają papieża i rozumieją co mówi. A mówi o biednym kościele. Coś trzeba zrobić, by nie myśleli, że szastamy forsą.
  – Spróbujmy wmówić im, że papież ma co innego na myśli!
  – Genialne Kaziu!

 9. No jeszcze jeden wpis odemnie ale zaaranzowany naprawde nie przezemnie Sorry :)))))))
  ALE DOSYC POWAZNY z mojego punktu widzenie i nie tylko mojego jak czuje 🙂

  Informacje sa z naszych rak nie mozna ich nigdzie wyczytac i moze dlatego sa cenne bo dzisiaj spedzilam duzo czasu na dworze wlaoczac sie po lesie bedac tylko z ziemia Nie z jej natura zewnetrzna ale cala ziemia .Informacje moga byc potwierdzone pewnymi faktami przekazanymi kompletnie inaczej . niz my to przedstwimy .
  Chcialam miec spokoj od pisania i juz myslalam , ze ziemia jest bezpieczna a tutaj nagle dzisiaj taki wkret przed wielkanoca oczywiscie te nasilajace energie agresji rutualno – obrzadkowej do knotrolii matrix komputer nad ludzka rzeczywistoscia .

  https://mospat.ru/en/2016/02/18/news128605/
  Dzisiaj impuls dostalam i potrzebe ostatniego mojego przekazu dla ludzi w Polsce i moze tez w Australii
  Sprawa jest zbadana przez nasze czucie . Mojej Przyjaciolki i moje .Ja mialam impulsy gdzie szukac Ona pozostanie anonimowa bo tak jest lepiej dla ziemi i dla niej .

  Co On tam robil kirll na Antarktydzie ? nasunelo mi sie pytanie przeciez nie przyjechal witac sie z pingwinami .
  Przyjechal Odbyc rytualy , pod ziemia na Antarktydzie sa tablice z instrukcjami . Co maja zrobic zeby uruchomic urzdzenie , ktore jest czrna skrzynia sterowana saturnem To jest jakby instrukcja z komputera przez remot control system To pudlo w ktorym sa symbole uruchomione zdalnie poprzez instrukcje na tablicach maja zadanie zadzialac przy pomocy tych symboli na grawitacje Ziemi . Moje pytanie
  Jak sie Saturn zachowuje teraz ?
  Jednoczenie sil antyziemskich i jednoczenie wrogow ziemi . Jest to ostateczna bron , ktora chca uzyc i nie maja wiecej broni tylko ta . . Ona ma cos zrobic z grawiracja i przesunac ziemie i rozbic krysztaly czarne ( te krysztaly od srodka ziemi pilnuja zeby nie bylo tego przesuniecia na osi ziemskiej ). i to ma zrobic cos takigo ze rozwalic cos od srodka ziemi i ma ja przesunac tam gdzie byla za Atalantydy i wtedy by sie polaczyly linie czasowe w starym szyku jak bylo to przed 2012. Krysztlay w ziemi plynnej formy i bardzo mocno czarne . Byly juz dwa podejscia i moe nawet wiele do tego zeby ziemie ustawic ponownie w pionie .

  Tablice pod ziemia w pomieszczeniu wygladajacym jak miejsce skralne , maja instrukcje , sa nad jakims oltarzem . Instrukcje dotycza uruchomienia urzadzenia – skrzynki czarnej – arki przymierza zwanej po polsku Ark of convenant To jest tak zwana bron ostateczna Rozkaz z gory od technologicznej postaci nazwanej Bogiem – komuter do wykonania na dole .
  Co zrobic zeby wykryc wytyczne ?
  I czy jestesmy w stanie to zrobic ?
  Sa tam symbole , ktore nam nic nie powiedza .
  Na instrukcji sa symbole zdalnie sterowane ( tak jak pilotem ) i nalezy je powsciskac wedlug kolejnosci .
  Czy zna ktos kolejnosc? . Do teraz to bylo niedosptepne i nikt nie mogl w to wkroczyc .
  Rosjanin Kirill ortodoksyjny pop byl wybrancem bogow i on to moze zrobic .
  Czy to sie wiaze z Putinem ?.
  Putin nie wie o co chodzi .On tylko ochrone dawal cyrylowi . On nie ma pojecia co sie dzieje .
  Te tablice sa tak jak puchar w kosciele z tak szafka .ja nie znam koscielnych obrzedow dlatego pisze troche nieskladnie .
  To ma zwiazek z linia czasowa zimi( o ktorej pisalam w poprzednich wpisach bardzo duzo 0 jak ktos che wiecej wiedziec to poprzez Alexa dac mi znac „Oni ” czyli A . I –astralna chce koniecznie zlaczyc linie czasowe . Ziemia juz biegnie swoim torem i to sie niepodoba A. I , ze ziemia sie wymyka To tak jakby talerz z dobrym jedzeniem uciekal i grozi im smierc glodowa bez ziemi i bez nas .
  Kaplani w cialach ludzkich wszystkich religi WSZYSTKICH !!!!!!!!!!
  W jakim celu zeby trzymac dalej wladze i maja przekonanie , ze to jest pozytywne . Oni beda trzymac wladze a my bedziemy dla nich robic .
  Ten caly szum polityczny na swiecie jest po to zeby odwrocic uwage od tego .

  Jest to ostateczna bron przeciwko ziemi.

  Sprawdzilysmy dwa miejsca , ktore mnie intrygowaly dzisiaj
  Grenalandia -Antarktyda Tunel w , ktorym sie przemiszcza jakis pojazd
  Kto sie przemieszcza tymi pojazdami ?.
  Kaplanowie i czasami krolewskie rody jezdza tymi tunelami do brania udzialu w rytualach .Glownie kaplani wszystkich religi .Buddysci tez .
  Jest to wszystko w jednym kotle .
  Arka przymierza -( ciekawe dlaczego taka nazwa ?)Zostala schowana na Anatrktydzie bo nie ma tam dostepu .
  Jak sie ziemia do tego ustosunkowuje ?
  . Impuls wyslany do roznych osob .
  Ile osob w Polsce dostalo ten impuls
  W Polsce dostalo 5 osob .
  Czy te osoby beda czytac to co napisze .?
  Te osoby beda wiedzialy co robic .
  Co my mamy robic ?
  Rozpowszechnic to ludziom , ktorzy pracuja z energia globalna ,energetyxczne wspieranie .
  Kiedy to ma byc ?Teraz bo moze byc atak .
  Moze byc atak zmasowany przez komputery
  Oslabianie energii ludzi i wysysanie ludzi z energii moze nastapic , zeby przeciwdzialac akcji ratunku ziemi i ludzi.
  Planowane jest to na Wielkanoc .
  To sa informacje od nas 2 osob .ale mozna je potwierdzic poprzez odpowiednie materialy .
  Gromadzenie sie w kosciolach w czasie wielkanocy moze byc wykorzystaniem energii .

  Alex prosze cie zweryfikuj ta informacje z innymi ludzmi pracujacymi dla ziemi i z energia .
  Znajdzcie to miejsce gdzie ten ruski Buhaj sie udal na google map i niech wizjonerzy to przesledza dobrze i spontanicznie powinni to zrobic .
  Powtorze ten wpis na NTV pare razy i natym koniec z mojej strony .
  Nie mam zadnych ambicji wizjonerskich i cos w tym rodzaju mam wnosie wszystko tylko mi chodzi o planete i przeciwstawienie sie jej calej technologicznej masonerii A. I

   1. Tak wposcilam u Alexa . on juz to poscil
    To jest wazne . Tez wiem , ze Ziemia chce to zmazdzyc . Byloby dobrze miec na oku to mjejsce na Anatrktydzie . Oni odwracaja ludzi uwage bo zblizaja sie te durne swieta Wielkiej Nocy i wtedy popisowa ostatniej astralnej broni przeciwko ludzkosci .
    Druga sprawa , ze iluminaci sie boja tego mjejsca i wlasciwie nic nie wiedza na ten temat a sam Swerdlow ze swoimi hyperspace symbolami to wyglada patetycznie . Bo mysli , ze czyta hyperspace symbole a on iluminackie firdygaly analizuje i kaze ludziom je uzywac .
    Totalnie wszysyc sa przez ten komputerowy mind wprowadzani w bambuko .

Comments are closed.