Oblicza Duchowości – 31.01.2013

W Obliczach Duchowości Jacek M. Kwiatkowski i druga część rozmowy o Marii z Magdali.

Laureaci konkursu „Wygraj książkę Wandy Wegener”

W programie „Oblicza Duchowości” – Dorota Krzyżanowska w cyklu „Rozmów duchowych”.

22 thoughts on “Oblicza Duchowości – 31.01.2013

 1. Pan Jacek zachęca mnie do zajęcia się ponownie tą postacią. Dużo na ten temat już wiedziałam, ale tu słyszę, w tej i ostatniej audycji, nowe impulsy, ciekawe, dziękuję. Czy to oznacza, że Maria z Magdali jest bardziej istotą ze świata duchowego niż postacią tylko historyczną, która żyła 2000 lat temu? Proszą kiedyś więcej o tej hierarchii duchowej i o tym aspekcie tej postaci. Ostatnio kupiłam sobie wspaniałe karty z Marią z Magdali. One zdaje się mówią o tej jej działalności w różnych cywilizacjach. … płyta brzmi świetnie: od kiedy jest dostępna ?

 2. Nawiązując do wypowiedzi laureatki konkursu, dotyczącej kreowania partnerów życiowych. Aby uniknąć problemów w kreacji proponuję do każdej swojej wizualizacji dodawać zdanie-intencję „W NAJKORZYSTNIEJSZY SPOSÓB DLA MNIE I INNYCH”. Wspaniale chroni przed błędami, jakie możemy popełnić. Nie znamy też w 100% naszej podświadomości, dlatego wszystkich którzy zajmują się kreacją swojego życia zachęcam do wdrukowania w swoją podświadomość w/w intencji.

 3. Pani Dorotko!
  Z przyjemnością Pani słucham. Pani to jest taką encyklopedią, którą się poznaje małymi kroczkami.

 4. co to jest cholibka, ze w tej duchowości to prawie same kobiety? Wegener, Krzyżanowska, a patrząc choćby na mistrzynie zen w PL: to też same kobiety (Porter, Malewska, Perl, Braunek) .
  Chyba faktycznie idzie ta Nowa Era, gdzie pierwiastek kobiecy jest mocniejszy.
  nie mam nic przeciwko, teraz sobie odpoczne i się na kanapie „pozachwycam” 🙂

 5. A pani Wegener dlaczego nie schudnie stosując swoje magiczne metody? Nawet je sprzedaje na kursach. Nie wierzę, że jest jej tak z sobą dobrze. Choćby dla zdrowia warto być szczupłym.

 6. „A pani Wegener dlaczego nie schudnie stosując swoje magiczne metody? Nawet je sprzedaje na kursach. Nie wierzę, że jest jej tak z sobą dobrze. Choćby dla zdrowia warto być szczupłym.”

  Skąd w ludziach tyle jadu, chamstwa. Co z Wami jest nie tak?
  Droga Izo, napisz do pani Wegener swoje pytanie. Możesz również z nią porozmawiać face to face. Starczy tupetu?

 7. Iza40 z skąd ty wiesz, z jakim nastawieniem wewnętrznym ludzie piszą komentarze? Jasnowidzka jesteś? Skąd pomysł, że napisalam to z jadem? Zwykłe spostrzeżenie. Szewc bez butów chodzi?
  Do Pani Wandy nic nie mam, serio.

 8. Szanowna Izo i Qcyp czy nie wiecie o tym, że na tej stronie powinni się wypowiadać ludzie o 5 lub 6 poziomie gęstości a nie jakieś chamstwo i drobnomieszczaństwo !? Sam mam ten problem bo mom tylko dużo szarych komórek ale na 1 gęstości ! Pozdrawiam .

 9. …moze mnie ktos oswieci w koncu na temat codziennosci istot w czwartym i piatym wymiarze, nasluchalem sie o gestosciach ale przebieg ich codziennego zycia to jakos nikt jeszcze nie podjal. Niecierpliwie czekam na mile slowo…

 10. Wspomniany gdzieś przez Jacka Willigis Jaeger jest mistrzem Zenu. Jego następca to polak, Aleksander Poraj-Żak. Zaproście tego człowieka do NTV. Bywa on nawet czasami chyba we Wrocławiu. …a tak w ogóle to przechodzimy do ery nie matriarchatu, ale chyba do nowego współżycia i stosunku pierwiastka kobiecego i męskiego wśród ludzkości. Samo przejście do tzw. matriarchatu nie przyniesie nam chyba tej wielkiej oczekiwanej transformacji.

 11. do Izy,
  nie oceniaj, nie potępiaj, nie osądzaj innych ludzi – najważniejsza zasada.
  Każdy jest inny, jednemu jest dobrze taki innemu nie. Pani Wegener może dobrze się czuje tak jak jest, to jest tylko wyłącznie jej sprawa. Może powinnaś pisać opinie na innych portalach np. jakiś plotkarskich, a tutaj sobie daruj…

 12. Ginewra
  No widzisz znowu sie klania sekret na swiecie . Cigle musimy szukac w tej zagmatwanej historii . Postaram ci sie cos znalezc co kiedys czytalam Ok Nie wiem czy mi sie uda ale postaram sie . Co mi do serca przypadlo , ze moja nauczycielka byla artystka rektorem na Tasmanii Art School i ona jezdzila po calym swiecie i szukala danych o Marii Magdalene i sztuki o niej .
  Urodzila sie w pazdzierniku tak jak ja :)Zobacz na ruch Josef. Magdaleny i Josef (un known ) to jest smieszne bedziemy szukac dalej . Wiem , ze grupa jej chowla sie po jaskiniach w Pirenejach i Alpach . Byla przesladowana poniewaz mila ogromna wiedze alchemika co ja wiem . Jest godna uwagi ta postac niewatpliwie . Jej ruch obejmowal wielu ludzi podobno osiagnal rozmiary okolo 50 tysiecy , ktorzy poszli za jej idea nie byla to sekta religijna byla to poprostu bardzo skromna piekna wiedza i tolerancja dla czlowieka jego zycia i calego kosmosu . Prawdopodobnie masz swoja linie krwi w tej energii magdaleny dlatego szukasz jej . Fine . Chcialbym ci pomoc i napewno juz pomagam znajdziesz najbardziej wirygodne dokumenty na jej temat jak sie podlaczysz po jej energie . Protestanci zostali jako odlam tego . Podobno wszyscy jej zwolennicy zostali wymordowani i jak zwykle jakas tam grupka sie przedostala do Niemiec bodajze . Byla bardzo niewygodna dla kosciola rzymskiego i dla templariuszy tez .

 13. Mary Magdalene: The Illuminator
  By William Henry-zobacz ta ksiazke jak znasz angielski .
  Wogole to jest bardzo ciekawa ksiazka -chyba sama ja przeczytam

 14. do Izy
  myślę,że Beata23 bardzo dobrze ujęła sens Twojego pytania, Izo.Gdyby wszyscy byli jednakowi – byłoby nudno.Z mojego doświadczenia (zdrowotnego) wiem,że kiedy pokona się tak wielką drogę ku ozdrowieniu,jaką wykonała pani Wanda Wegener,to tusza,ilość cm w obwodzie itp. to doprawdy pikuś. Czuje się dobrze,jest aktywna i uczestniczy w życiu! Kult „suchych lasek” z pewnością jest jej obojętny. 🙂 i kiedy zechce bardzo, ale tak naprawdę BARDZO, to sobie poradzi i zmieni rozmiary.Tak myślę. Pozdrawiam Was serdecznie!

 15. Dzięki za wskazówki, książkę Henry’ego zobaczą sobie. Pisałam z Jackiem Kwiatkowskim. Przesłał mi dwie ciekawe wskazówki.
  “Jesus said…‘My wife’…” wykład Karen King oparty, jak się później okazało, na sfałszowanym papirusie koptyjskim. Jesienią 2012 sporo uwagi poświecił temu niemiecki „Der Spiegel”. Raz przedstawiał to jako sensacyjne odkrycie, chwilę potem, odwoływał sensacje.
  Tu link do wykładu Karen King, godne czytania: http://news.hds.harvard.edu/files/King_JesusSaidToThem_draft_0917.pdf
  Zdradziecka pisemna pomyłka: http://www.spiegel.de/wissenschaft/mensch/faelschungsverdacht-gegen-papyrus-ueber-ehefrau-von-jesus-a-862388.html
  Czytałam kiedyś ciekawą książkę o drodze inicjacji Marii z Magdali. Jest to w formie jej wspomnień. Jest to przekaz channelingowy, a te są często różnej jakości.
  Tom Kenyon, Judi Sion: The Magdalen Manuscript: The Alchemies of Horus & the Sex Magic of Isis. Rozmawiałam o tej książce z Jackiem. On ją też czytał.

 16. Pozwólcie iż dodam słowo do waszych rozważań, MM. to Energia/Wielki Duch reprezentujący życie. Symbolicznie życie przyrody po raz kolejny powraca na wiosnę, zatem wszystkie inkarnacje tej Energii/ Ducha którym była również MM. zawsze są na wiosnę gdy rodzi się czerwone słonce . Czerwone ( znane z Apokalipsy jako Czerwony Kon) słonce reprezentuje czakrę życia , pierwsza czakra z 7. Zatem Ona zawsze jest urodzona w tym czasie , wiosennym, to, po pierwsze, a po drugie, to sprawa niby złożenie życia Jezusa w ofierze przez Żydów . Absolutnie nie było to możliwe , bo a czasach Jezusa , bo Sanhedryn nie posiadał prawa wydawania wyroków śmierci. Polecam zagłębienie się w prawa żydowskie z tamtych czasów. Dokonania wyroku śmierci na kapłanie żydowskim , którym był Jezus nie mieli również Rzymianie (polecam konsultacje z historykami), fakt ten jest znany. Prawa Żydów z tamtych czasów nie dopuszczają ofiar z ludzi. Zatem czym w istocie był dokonany na Jezusie mord, tak naprawie Mord Rytualny? Bo nie śmiercią na krzyżu, to jest bardzo dawne nazewnictwo symbolizujące zgodę człowieka (ziemskiej inkarnacji Ducha) na wypełnienie przeznaczenia zgodnie z planem przed urodzeniowym Energii nie wcielonej / Ducha w 100%. Inaczej przestrzeń ziemska (linia pozioma) i przestrzeń duchowa ( linia pionowa) łączą się tworząc krzyż . Hierarchowie religijni wykorzystujący Jezusa jako swój szyld znali ta wiedzę bardo dobrze, wykorzystali ja jak wiele innych tworząc fałszywą symbolikę z odwróceniem znaczeń w które uwierzył i nadal wierzy nieświadomy ich człowiek. Zatem co ze śmiercią Jezusa? Nie ze śmiercią , a z mordem , słowo to zamieniono na śmierć. Mord Rytualny mord ( był stosowany w dziejach ludzkości , historia o nim wspomina, warto odszukać te informacje) to nie śmierć człowieka , to kastracja/ mord pozbawiająca go posiadania potomków, czyli kontynuowania swojego życia przez przekaz własnej linii DNA. Jest to totalne wymazanie z historii jego Rodu , mord na nim. W wypadku Jezusa i MM. miało to szczególne znaczenie ( założenie rodu i unikalna linia DNA) w zablokowaniu przyszłym pokoleniom możliwości rozwojowych przekazywanych przez DNA tej pary. Z tego powodu ukrywana była i jest prawda o potomkach Jezusa i MM. i zacierane są wszelkie ślady tej wiedzy, do tej pory jest ignorowana , ośmieszana i pomniejszana jej wartość jako wymyślone bajki. Zapraszam do osobistych poszukiwań ; kto szuka , ten znajduje….. Kiara.

 17. Macie tam w Polska wielkiego mistry co wam nauki daje. tylko sluchac i czytac.
  napis widziec „berlo mocy” kiedys przeslane na ziemia. pisac tutaj „eljasz”

Comments are closed.