Oblicza duchowości – 31.05.2012

– Tadeusz Owsianko – moja wiedza o wszechświecie
– Kazimierz Krzak – świadomość obleczona w ludzkie ciało
– rozmowa z Dorotą Krzyżanowską (skype)

7 thoughts on “Oblicza duchowości – 31.05.2012

 1. Witam, bardzo podobają mi się te audycje Panie Tadeuszu, a czy mógłby Pan coś powiedzieć o osobach takich jak Joanna Rajska, George Kavassilas czy Steve Frayne zwany „Dynamo”.
  Pozdrawiam

 2. Czyli 6 eonów z zamysłu Stwórcy i jego perspektywy (wzorcowych). Natomiast z perspektywy mniej doskonałej można „widzieć” coraz więcej, aż do niemal nieskończoności licząc każdy strumień czasu z osobna.

 3. jak mam nathnienie, to pisze,
  a teraz mam wiatr w uszach i ,,,,,,,,, cisze,
  i mysle tak sobie, och moj ty Boze, rozkoszuj sie zyciem dopuki cialo moze
  naszymi oczami ogladasz ten swiat, ten nasz wspanialy, ogromny swiat,
  i znajdz miejsce dla nas , gdzie nasze mysli,
  potrafia,
  zatanczyc , jeszcae raz… Iwona

 4. Dziekuję za odpowiedź na moje poprzednie pytanie. Nie ma w nim ani złośliwości ani innych złych uczuć – przeciwnie – Pana skromność i cierpliwość przy jednoczesnym poczuciu wyjątkowości rodzi szacunek. Natomiast mam wiele pytań, których jednak nie chcę tutaj rozwijać, ponieważ widzę, że nasze pytania ograniczają to, co chce Pan przekazać od siebie, a wygląda, że są to sprawy ważne. Śledzę obszar przekazów duchowych od dłuższego czasu i dlatego wyraziłem zaskoczenie, że dopiero niedawno dowiedziałem się o Panu. Czy nie ma Pan jakieś publikacji, strony internetowej, itp. (oprócz filmów na YT).
  Czy można do Pana napisać np. na e-maila i zadać owe pytania poza „anteną”?
  Pozdrawiam!

 5. Panie Tadeuszu. A ja jednak myślę, że nie będzie tak wesoło, tak miło i przyjemnie, tak ciach! i koniec…To całe mroczne towarzystwo jakie tu wszak pozostało przecież nie wyparowało i nie odpuści tak łatwo tego co zagraneło w swoje pazury i wcale nie osłabło. Obawiam się, że teraz dopiero się zacznie prawdziwa wojna o Ziemię, dobra ze złem. Ludzi (ta garstka wiedzących co się ledwo obudziła i wciąż budzi) z gadami. A oni mają wszystko: wojsko, broń, technologię, manipulację…A my tylko nasze umysły i jesteśmy skłóceni-jedności nie ma…co Pan na to?

 6. Właśnie kochani, nie dąsajmy się 🙂 Każdy ma kawałek swojego tortu , nie trzeba zabierać Panu Owsianko jego kawałka 🙂
  Panie Owsianko jest Pan cudowny i tak trzymać !

Comments are closed.