Oblicza Duchowości – 5.11.2015

Gościem programu jest dziennikarka, publicystka i autorka książek o Dolnym Śląsku – Joanna Lamparska.


Kolejne spotkanie ze znawcą wiedzy duchowej o wszechświecie – Tadeuszem Owsianko – rozpoczęło się od omówienia korespondencji od widzów, a potem jak zwykle, nowe symbole i znaki.


O niezwykłych zjawiskach duchowych i energetycznych niemanifestujących się w postaci świetlistych tuneli, dających się fotografować opowiada Andrzej Nikodemowicz.


Początek Kongresu NTV to przypomnienie historycznych dokumentów „Deklaracji Ślężańskiej” z 2007 r. oraz „Proklamacji” z 2009 r. Oba te dokumenty stanowią podstawę ruchu „Wolnych Ludzi” mają charakter ponad czasowy i odnoszą się do wszystkich ludzi o otwartych sercach i umysłach stanowiących jednocześnie filar środowisk alternatywnych. Na zakończenie prezentacji posypały się gromkie brawa bowiem mimo upływu czasu nie straciły one (te dokumenty) nic na swojej aktualności.


4 thoughts on “Oblicza Duchowości – 5.11.2015

 1. Panie Tadeuszu,
  Z pewnością jest wiele osób, które z uwagą słuchają Pana prezentacji i są – podobnie jak ja – wdzięczne Panu za nieustający „dowóz” świeżych i inspirujących informacji. Jestem pewien, że grono poważnie zainteresowanych jest spore, ale niekoniecznie są to ludzie wypisujący długie epistoły, polemiki i komentarze do Pana wykładów. Proszę, niech Pan robi swoje, bo ta praca ma wagę i siłę. Czekam na więcej i więcej…
  choć w tzw. ezoteryce tkwię już ze 25 lat i „przeczesałem” wiele fascynujących tekstów, głównie w literaturze anglojęzycznej. Cieszę się, że wizje tak dużego kalibru rodzą się w naszym kraju. Go ahead! Dzięki.
  A tak na marginesie: ze 2 tygodnie temu miałem wizję-sen, że to ja stoję przy stole i przedstawiam jakimś ludziom wykonane przeze mnie zdjęcia i nagle pojawia się postać dziewczyny z profilu, na której głowę wylewa się z góry jakaś niesamowita kryształowa energia, która z ogromną siłą rozpryskuje się na jej głowie i widzę jak zamienia się, rozszczepia w cudowną kolorystycznie, tęczową fontannę ( wieniec?) wokół jej głowy. I co ciekawe, a niezrozumiałe dla mnie, ta scena powtarza się dwukrotnie i mogę zrobić zdjęcie tego całego wydarzenia. To był sen tak silny i niespodziewany (jak wszystkie o charakterze wizyjnym), że miałem go w pamięci i przed oczami cały dzień… Opisuję go, bo jakoś mi się wiąże z Pana wykładami.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Smoczyk

 2. czy ktoś może napisać jaki to tytuł filmu podaje pan Andrzej Nikodemowicz do obejrzenia cofałem kilka razy i nic nie rozumiem jaki to film
  i tak w ogóle to bardzo ciekawe co pan Andrzej opowiada i czekam na kolejne odcinki
  DZIĘKUJE.

Comments are closed.