Oblicza Duchowości – 7.01.2016

W noworocznym wydaniu Studia Czasu i Przestrzeni Michel Rachel rozmawia ze znanym astrologiem Włodzimierzem Zylbertalem.


Zapis prelekcji Janusza Kołodziejczyka poświęcona osobie Bruno Groeninga – niemieckiego uzdrowiciela duchowego. Popularnego w Niemczech po zakończeniu II wojny światowej na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych.


Tadeusz Owsianko z nowa porcją wiedzy duchowej o wszechświecie, nowych przekazach, symbolach i oczywiście odpowiedzi na korespondencje od widzów.


151 thoughts on “Oblicza Duchowości – 7.01.2016

 1. Mimo ze sporo czasu upłynęło to KRUCJATA Obcych trwa dalej , Bruno Groening został swiadomie zamordowany , On sam powiedzial jeżeli mi zabronią przekazywania energii to znaczy dla mojego ciała wyrok smierci .Jego energia musiała być emitowana inaczej mowiac musiał być odbiornik odbiorca taki rezonans jaki jest w naturze i znamy to z fizyki , dlaczego było to takie szczególne znamienne? wiecie dlaczego bo wyzbyto Nas tej energii kazano zmuszono ja zapomnieć zatracić ale to nie wszystko , wyzbyto te energie z powierzchni ziemi poprzez matrix Obcych , dlatego Groening nawet nie miał szans wyemitować jej w otaczający eter !!! , Bruno Groening z pochodzenia był Polakiem ( wolne miasto Gdanisk ) i okolice , marzeniem jest aby w miejscu gdzie się urodził postawić jakiś głaz narzutowy z okolic aby został jakiś ślad i nie chodzi o miejsce jakiegoś kultu ale o Energie i Idee Bruno Groeninga , a najwarzniejsze jest to ze ta energia działa , cala resztę możemy odrzucić krytykę pochwały itd szkoda dyskutować , liczą się fakty a fakty to energia prosto od źródła od Kreatora tego Świata https://www.youtube.com/watch?v=WouEC87D6eA

 2. A skad Pan wziął te 9 miliardów ludzkości ???
  Wikipedia podaje 7,3 mld w 2015 r
  A w rzeczywistości jest o wiele mniej.

  1. w samych Chinach jest 300 milionów bezrobotnych bezimiennych , jaka to różnica 9 -8 miliardów ? i akurat w tym temacie ? a może Bruno Groening to wymysł antychrysta ? tylko czekać na takie recenzje z gniazda bestii ,przecież powiedzieli ze to szarlatan !!

   1. Hallo Majestic , tu Hudson , mamy problem .
    Ja NIE NEGUJE POSTACI BRUNO
    GRÖNINGA tylko podana liczbę ludności swiata . A wiesz czemu? Bo mam uczulenie na zawyżanie liczby populacji , na temat efektu cieplarnianego , zbawiennych szczepionek , GMO ktore ratuje swiat przed głodem , i innych „NIEŚCISŁOŚĆCI”
    Mam dosyć ” NIEŚCISŁOŚCI ” codziennie płynących ze sciekowych mediów a różnica 2 miliardów to duza nieścisłość .
    Postaci Gröninga , Fredricha Jorgensena i innych fascynujących ludzi sa mi znane od dziecka , wiec nie insynuuj prosze
    ze pisze recenzje z gniazda bestii .
    Pozdrawiam

 3. lekceważenie, poniżanie, brak szacunku, oszczerstwa, manipulowanie/insynuacje często zakamuflowane i pod płaszczykiem…………to zaprzeczenie miłości!

  A wiec co proponujesz sobie Kitku w nowym roku,aby pokochać siebie/zaakceptować to wszystko, kim tak naprawdę w głębokich pokładach Świadomosci jesteś?

   1. Nie pierwszy raz a raczej zauważyłam że notorycznie tak czynisz.
    Pokazano ci to czego możliwe albo jakoby nie zauwazyłeś…i?

   2. //A wiec co proponujesz s o b i e Kitku w nowym roku..//
    To co w starym :o))
    Niech Wielki Duch Oświeca i Wspiera :o)

    A wiec co proponujesz sobie Q c y p w nowym roku, aby pokochać siebie/zaakceptować to wszystko, kim tak naprawdę w głębokich pokładach Świadomości jesteś?

  1. Aha kiedyś się poprawię a czemu nie teraz?
   Od jutra zacznę odchudzanie, od jutra rzucę, palenie od jutra…. :o))))

   1. Od zaraz w tej chwili/ natychmiastowo.Co do Miłości to bardzo siebie kocham i szanuje czyli nie starzeje się hihihihihi?

   2. No tak ale znamienne (owoce) że napisałeś
    ALE POPRAWIE SIĘ! – czas przyszły
    a nie:
    (Już teraz) POPRAWIAM SIĘ – czas teraźniejszy
    No i te owoce: wcale nie przystąpiłeś do wskazanych przeoczonych pytań

    Co do Miłości to jeśli widać ze ktoś nie szanuje innych wykluczone jest żeby szanował siebie – tak jak szanuje innych tak siebie – rzec by można że po tym jak ktoś „kocha” innych widać jak „kocha” siebie – „kochaj bliźniego jak siebie samego” – no i jak już pisałam brak szacunku=brak Miłości – moim skromnym zdaniem :o)

   3. JEST JESZCZE CZAS PRZYSZŁY DOKONANY?
    Nie można szanować ,kochać ludzi za to że są oddzieleni odizolowani tego wszystkiego co ich otacza.Miłość przychodzi wraz ze zrozumieniem własnym i całego przemyślnego ekosystemy.A wiec szanujesz siebie bo rozumiesz siebie, wiesz kim jesteś i współdziałasz z Naturą, czyli chodzisz z BOGIEM.Co samo w sobie jest MIŁOŚCIĄ .Prościej nie umiem?

   4. „Nie można szanować ,kochać ludzi za to że są oddzieleni odizolowani tego wszystkiego co ich otacza”
    Ja tam uważam że szanować należy każdego a rzec by można nie szanować/potępiać czyny. Już choćby przez to że tu tkwimy wszyscy jesteśmy „chorzy” tylko w różnym stopniu. [Może nie jesteś manekinem ale jesteś konsumentem. Jak tam kawusia smakowała a piesek najedzony?!] Ja tam tych odizolowanych też szanuję bo ja też i każdy z nas jest w jakimś stopniu a ty za kogo ty się masz?! Prościej nie umiem :o)

   5. TERAZ dokonuje się w tej chwili. Po prostu to się dzieje w samym zamierzeniu.Trudno ci to pojąc bo myślisz .działaj nie myśl.Tylko w działaniu odnajdziesz miłość /spełnienie/ szczęście nigdy w rozmyślaniu.

   6. Wszystkim guru górującym autorytatywnie stwierdzającym dziękuję/my :))))) za popisowe odbijanie piłeczki też :))))) za jakieś zaburzenia osobowości/PODPINKI też :))))) za insynuacje też:)))))

  1. Ewa pisze:Wszystkim guru górującym autorytatywnie stwierdzającym dziękuję/my :))))) za popisowe odbijanie piłeczki też :))))) za jakieś zaburzenia osobowości/PODPINKI też :))))) za insynuacje też:)))))

   DOŁĄCZAM się Koteczku za to ze jesteś.

   1. Nie, bo co innego jest się czuć ofiarą. a co innego czuć że ktoś potrzebuje ofiary/kozła ofiarnego i usilnie stara się drugiego wepchnąć w tę szufladkę/chce zrobić z niego ofiarę! Jaśniej nie potrafię :o)

   2. To co ktoś komuś/mi insynuuje/sugeruje/wmawia manipulacyjnie to jego problem który widzę…a to co ja odczuwam/postrzegam to insza inszość. Zaiste :o)

 4. Qcyp
  kończę z tobą dialog bo robisz straszny bałagan na stronie – brak szacunku !?
  Szanuję siebie i dlatego ni chcę brać udziału w takim bajzlu 😛
  Zresztą mądremu dość 🙂

   1. A dlaczego uważasz że uważam się za mądrą? Znowu jakieś insynuacje miłosne? :o)))

   2. Właśnie. Raczej powinieneś dziękować a nie insynuować.
    Mądremu dość.
    Mądrej głowie dość dwie słowie.
    Po rozgryzienie znaczenia porzekadła odsyłam do wujka googla

   3. Mądrej głowie dość dwie słowie

    No to chyba o tą twoją głowę chodziło czy jak?Znów jakieś zaburzenia osobowości/PODPINKI ?

 5. Hmmm…nauczona doświadczeniem dziwię się że tu jeszcze jakieś suporty nie zleciały się z obelgami albo iza ze hejterowymi insynuacjami albo majaczący Majacznik się nie przyczepił. Oby była zmiana oby rzeczywiście już nie było tego i tu i z poślizgiem i w innych miejscach co bywało nie raz takie podchody od zadka :o)))

  1. Raczej powinnaś podziękować niż prowokować.Mądrość to sztuka odnalezienia się w każdej sytuacji a tobie najwyraźniej daleko JESZCZE do bycia TYM .

   1. Widać jak ty mondrze się odnajdujesz też w dyskusjach z innymi :))))) rzeczywiście od tego chcę być z daleka i oby daleko mi było do tego.

    Właśnie raczej powinieneś podziękować niż prowokować.
    Sprytu/cwaniactwa nie należy utożsamiać z mądrością – z dyplomacja to do polityków nie do uczciwego/szczerego człowieka :))))))

    dyplomacja: umiejętność zachowania się w każdej sytuacji zręcznie, taktownie, tak, aby nikogo nie urazić
    buchachachachaaaaaaaaaaaaaaaa

   2. JA SE PISZE TU 4 LATA WIEC WYBACZ ALE NIE CHCE MI SIĘ WAŁKOWAĆ W KÓŁKO OCZYWISTYCH OCZYWISTOŚCI.
    T y szukasz a my znaleźliśmy I TO NAS DZIELI DROGI kITKU

   3. sztuka odnalezienia się w każdej sytuacji TO NIE SZTUKA KONWERSACJI LECZ PRZETRWANIE NAWET W NAJCIĘŻSZYCH WARUNKACH STWORZONYCH PRZEZ BOGA STWÓRCE WIELKIEGO DUCHA.

   4. Ej wy wszystkowiedzące guru górujące upuścić syfon bo was rozsadzi. Ja nie mam syfonu/nadęcia/zadęcia I TO NAS DZIELI DROGI Qcypie.

 6. Wywiad z astrologiem Włodzimierzem Zylbertalem, 27:15 „… a Zygmunt Bauman nazywa ponowoczesnością”… Od momentu afery z jego pracami naukowymi, jakie okazały się kradzieżą intelektualną na dużą skalę od innych naukowców i podawanie jako własne (i to na prymitywnej za zasadzie kopiowania i wklejania całych stron obcych prac naukowych a co zostało mu udowodnione) pan Zygmunt Bauman jest na Zachodzie i USA skończony – i słusznie. Sam Bauman tłumaczył się tym, że „ma taka metodę naukową że nie stosuje cudzysłowów”…dobre co?
  Okazał się złodziejem i oszustem, więc gdy teraz pan astrolog powołuje się na kogoś takiego, to z miejsca stawia się w tym samym świetle. Znam pana Zylbertala parę już ładnych lat i do tej pory słuchałem go z zainteresowaniem – właśnie dlatego, że ma taki techniczna analityczny umysł. Teraz musiałbym się zastanowić nad rzetelnością tego „umysłu”, aby nie musieć się przekonywać, że z mentalnością Baumana jednak nie ma nic wspólnego, choć to przecież „po rodzinie”. A że szkoda mi czasu, to chyba się już pożegnam z jego audycjami. Adieu!

 7. http://niezaleznatelewizja.pl/2016/01/oblicza-duchowosci-7-01-2016/

  Wywiad z astrologiem Włodzimierzem Zylbertalem, 27:15 „… a Zygmunt Bauman nazywa ponowoczesnością”… Od momentu afery z jego pracami naukowymi, jakie okazały się kradzieżą intelektualną na dużą skalę od innych naukowców i podawanie jako własne (i to na prymitywnej za zasadzie kopiowania i wklejania całych stron obcych prac naukowych a co zostało mu udowodnione) pan Zygmunt Bauman jest na Zachodzie i USA skończony – i słusznie. Sam Bauman tłumaczył się tym, że „ma taka metodę naukową że nie stosuje cudzysłowów”…dobre co?
  Okazał się złodziejem i oszustem, więc gdy teraz pan astrolog powołuje się na kogoś takiego, to z miejsca stawia się w tym samym świetle. Znam pana Zylbertala parę już ładnych lat i do tej pory słuchałem go z zainteresowaniem – właśnie dlatego, że ma taki techniczna analityczny umysł. Teraz musiałbym się zastanowić nad rzetelnością tego „umysłu”, aby nie musieć się przekonywać, że z mentalnością Baumana jednak nie ma nic wspólnego, choć to przecież „po rodzinie”. A że szkoda mi czasu, to chyba się już pożegnam z jego audycjami. Adieu!

   1. { 🙂 }.
    @spszyjaciela zod złomóó o 20:22
    🙂 JoKum rzem o czemś ynnem 😀 . Lecz znaće Ku-nie mUj *rzelazne zasady??? Odpowiadam wobec y wśem & ZAWRZDY 😀 /f tyn pszypadek odp. TYSZ, Yuną
    w imienju „gUrala”, nobo fte pore, noto Un je obiat
    na majorce 🙂 /
    🙂 Y pszekazUie c/n, tj. pravo *z łoma 😀 …NIE wyłaś zy doma
    be-z-łoma, nobo, jaq wyleżesz zy doma be-z-łomó, noto możesz mnieć troboł zy powrotem do doma, jesne? 🙂 nu jasne…

    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=pIgZ7gMze7A

   1. Ja też kitkuje, co się ze mną dzieje 😀 Nie koleżanki sąsiadki mnie zabrały 3 imesiace temu i tak 2-3 razy w tygodniu jezdzę, są super, wszystko widzą, teraz rozumiem konie.

   2. …hmmm fajnie było…ale jak ty nie masz siły pisać to coś nietenteges przemęczony czy cóś…tak czy owak trzymaj się i dobrej nocy :o)

 8. Właśnie przypominam sobie chwile, gdzie czekało się na Moderację…
  jak My to znosiliśmy? Zawsze liczyło się na Voytka i czekało i czekało….
  ale daliśmy radę, teraz NTV w komentarzach wygląda przyzwoicie, trzymamy fason, tylko nie podawajcie się za inne nicki proszę Was… bo ja bym niechciał żeby ktoś pod Tomek P. napisał, coś co mogło by kogoś obrazić.
  Chociaż już rozumiem to podszywanie się, to nawet nie wiecie jak to przeszkadza, jak już to niech jedna osoba się podszywa, a był już taki okres, że kilka było, wtedy wejdzie moderacja i będzie kicha, a tak możemy szybciej się wymieniać informacjami/ uczuciami. To tyle Pozdrawiam.

 9. Ewa pisze:.Kto z kim przestaje takim się staje ? ?
  Oby!
  Zobaczylem! Świetny odcinek Star Gate.Czy pamiętasz ważność włosów o których pisałem,masz tutaj ewidentny przykład i cel noszenia naturalnego odbiorniko-nadajnika w kontakcie z Wyszczą JAŹNIĄ.Następne, sposób jedzenia ,powoli i uważnie czyli wiedzą że to tylko informacja, którą nie tylko żąlądek odczytuje ale przede wszystkim Mózg i reszta społeczności komórkowej.
  No i klasyczny przykład naszej ciemnoty technologicznej, odciętej od NATURY skazanej na destrukcje.Nie zdolność do przemocy, agresji brak lęku, strachu czyni ich Wysoko zaawansowaną cywilizacją,nawet gdyby tego statu kosmicznego nie było w chmurach.

  1. A tak przy okazji 🙂

   Słyszał ktoś może żeby jakakolwiek rasa pozaziemska, nawet w obliczu zagrożenia życia, również rozbitkowie jacy byli mordowani i okradani na Ziemi. Użyła kiedykolwiek broni? Broniła się chociażby, lub otworzyła ogień do ludzi cokolwiek by to miało znaczyć? Lub choćby wwiozła na ziemię broń czy to podręczną czy na pokładzie pojazdu?

   Owszem słyszało się o zestrzeliwaniu obiektów zagrażających Ludziom czy Ziemi, lub dezaktywowaniu uzbrojenia w tym w samoobronie pod dzikim obstrzałem tubylczej Ludności, ale nigdy nie odpowiedziano agresją czy ogniem. Wielu, bardzo wielu rozbitków oddało swe doczesne Ciała nie podnosząc ręki na oprawców. Bez jednego słowa grymasu.

   Dlaczego?
   Dla czego dezaktywowali wyrzutnie i głowice jądrowe w obronie Ludzi? Zamiast wkroczyć, wyzwalać i podbijać oraz niewolić jak to by z pewnością uczynili Tubylcy i czynili na tak zwanych nowych lądach, niosąc oświecenie na sztandarach krzyżach, mieczach i napalmie ociekających krwią dla bogactw.

   Kim Oni są?
   Kim My jesteśmy?
   Za kogo mamy Ich, a za kogo siebie?

   1. Ależ oczywiście. Bron jest do bronienia się przed dzikusami Ziemianami.Którzy za gar sc paciorków są zdolni do wszystkiego.

   2. To spojrzyj na to też pod kontem SG, Majestic, czyli kwestii Goauld aż do kwestii Ori Jak zwał tak zwał.
    Niemniej cała reszta jest przyjazna, ba nawet broni Ziemi jako takiej, i masz Wojny Bogów, przy czym jak wiesz i my braliśmy w nich udział. Wygraliśmy z Goauld pozornie ale daliśmy się zniewolić Ori, bo wcale tak bardzo się nie różnimy i rezonujemy z Wampiryzmem, podbojami i niewoleniem.
    Słowem nie ma co zwalać na kogoś, kiedy ten ktoś nie ma tu innej mocy jak tylko tę jaką sami mu dajemy 😉

    Przy okazji nie ma co zwalać tego na Starożytne przekazy i zajścia, bo znów sprawa jest płaska tylko dla płaskich umysłów. A faktycznie warto było spróbować wyplenić tę zarazę, a przynajmniej pokazać gdzie leży problem i że to My powinniśmy się opowiedzieć, a jeśli po stronie Ciemiężców, to marnie jest wołać, jak to Nas Morderców mordują i mordować niewinnych nie pozwalają o zgrozo i pomsto do Bogów Zniszczenia. Bo kto tak zawoła sam o sobie zaświadczy, kim jest 😉

   3. Qcyp pisze:
    10 stycznia 2016 o 14:31

    „Czujem że to ONA? ? ?” NO ? ? ? ? ? ? udawajmy ze schowaliśmy się w szafie „pleśniaka” ha ha ha

   4. Mnie natomiast zastanawia skąd Szanowny Majestic zna treść zablokowanych w moderacji wpisów, odnosząc się do szafy i rzucając oskarżeniami / obelgami / insynuacjami / życzeniem złego … ?

    To jest bardzo ciekawe nieprawdaż? 😉

   5. .. bo widzi niewidzialne 😀 😀 😀 i co w tym dziwnego? 😀 😀 😀 że trafił.. 😀 😀 😀

 10. Witam Tadeusza i wszystkich, wysłuchałam z zainteresowaniem, mam tego wszystkiego świadomość. Pamiętam jak pokazywał pan rysunek z zawieszoną konstrukcją nad Ziemią, którą przyniosła kometa Ison; wtedy mówił pan, że przez Ziemię i przez każdego człowieka jak przez ogniskową soczewki wszystko przechodzi, że człowiek jest ważnym elementem w przekazywaniu, przesyłaniu i odbieraniu informacji i energii dla wszechświata. I to jest spójne z tym, co teraz pan mówi. dziękuję, serdecznie pozdrawiam, jadwiga

 11. { 🙂 }, 😀 …

  🙂 … Pikne nutky lo tech co *skaco, fruwajo y ynsze moje spszyjacielUf [&pio] 🙂 tysz.
  🙂 … *Śnij, każdej nocy śnij, zakrywaj myśli złe, Ty, jak nocy letniej sen,
  Jak płomień świecy lśnisz, by każda jedna noc była jak cudowny sen, który nigdy się nie skończy… https://www.youtube.com/watch?v=V9lOWNmQkEU 🙂 …

 12. Panna Nikt (lepiej Ci z pierwotynym nickiem) 😉
  „Słyszał ktoś może żeby jakakolwiek rasa pozaziemska, nawet w obliczu zagrożenia życia, również rozbitkowie jacy byli mordowani i okradani na Ziemi. Użyła kiedykolwiek broni? Broniła się chociażby, lub otworzyła ogień do ludzi cokolwiek by to miało znaczyć?…”
  To ze o czyms nie słyszelismy,nie oznacza ze czegos nie było(nie ma).”Wiedza” do której mamy dostep,jest mocno ograniczona i zmanipulowana.Ale zakładajac,ze wysoko moralnie rozwiniete rasy,nie chca uzywac broni jest logiczną rzeczą.Mniej logiczną jest załozenie,ze pozwalają sie bezkarnie zabijac.Moralnie rozwiniety(Uduchowiony),nie oznacza naiwny,głupiutki(dajacy sie zarzynac), jak to tutaj, jest w wiekszosci przyjete…
  Ochrona własnego Daru Zycia, jest tak Samo istotna,jak i innych.Nie zdołasz ochronic innych,jak sam siebie wpierw nie ochronisz.Jest jeszcze Poswięcenie(Swiadome Ofiarowanie) w imie wyzszych Wartosci…ale tu trzeba odrebnie rozpatrywac.
  Tak samo jest z Kochaniem,nie dasz komus czegos,jak sam tego nie masz…

  „Kim Oni są?
  Kim My jesteśmy?
  Za kogo mamy Ich, a za kogo siebie?”

  W duzej mierze jestesmy Nimi,ich rodzinami z „przeszłosci”…
  z ich „dziedzictwem”, jakkolwiek ono wyglada…Czesc ludzi,z tego lub innego powodu,przestała sie utozsamiac z ich ziomkami,i ich interesami tutaj…A czesc swiadomie lub nie,dalej prowadzi (nie)swoja polityke. (to raczej jest wiadome)

  „Moze sprawa nie jest płaska”-ale od ostatnich wojen”bogów”,wiele sie nie zmieniło,co nie napawa optymizmem na przyszłosc…Ale jest nadzieja,jesli częsc rodzin pochodzaca od agresorów,odwróci sie od polityki swych ziomków i zacznie działac na rzecz Tej Planety,to razem zmienimy ta rzeczywistosc.Chodzi o to, aby jej nie unicestwic,bronia która tu jest;pod,na,nad powierzchnia…

  1. Pio pisze:”Ale jest nadzieja,jesli częsc rodzin pochodzaca od agresorów,odwróci sie od polityki swych ziomków i zacznie działac na rzecz Tej Planety” to jest niemożliwe, DNA jest nieubłagane , przestawcie się wreszcie na pojmowanie świata przez pryzmat elektryczny -energetyczny NIEMA nic więcej opamiętajcie się !? niema materii to energia wytwarza iluzje materii obojętnie na jakim wymiarze i im bardziej subtelne energie to świat ma większy wymiar HD , aby się pozbyć agresorów trzeba się przemieścić w inną odmienną rzeczywistość inaczej ich NIE zgubimy , to oni z podrobionymi sekwencjami DNA udają nas i mają poczucie ze są u siebie , z NIMI nic nie zrobimy i oni tez o tym wiedza!!! dlatego będą się nami karmić do końca . zrozumcie przesłanie Kalinki z planu programów i energii nawet po części Pana Tadeusza o konstrukcji tej misternej sieci energetycznej i nie ważne kto na ile się myli albo ma racje , ale tak funkcjonuje kosmos .

   1. Majestic pisze:niema materii to energia wytwarza iluzje materii obojętnie na jakim wymiarze i im bardziej subtelne energie to świat ma większy wymiar HD ,

    Tak właśnie jest .Czyli z chwilą wysubtelnienia, będzie nam bardzo ciezko żyć tu na Ziemi i innych materialnych planetach.

   2. Majestic, nie krzycz…:-)
    Nigdy nie mów nigdy…
    A moze wystarczy, jak wiekszosc zacznie szybciej „wibrowac”(pozbedzie sie strachu),a reszta, albo sie dostosuje(rezonans),albo sama odejdzie(odpadnie)…
    Ucieczka za wiele nie pomoze…Lęk(i jego pochodne) ich naprowadzi…
    DNA nie jest decydujacym czynnikiem kim,czym w rzeczywistosci jestesmy…

   3. Qcyp jakie to ma akurat znaczenie materialne planety ? odetnij sobie palca i zrób milion zdjęć Fotografii Kirlianowskiej może akurat zobaczysz ze jednak masz palca !? a teraz””” Czyli z chwilą wysubtelnienia,””” znikniesz z dotychczasowej gęstości i nic więcej a ziemia będzie dalej ziemia tylko w lepszym HD będzie bardziej realna niż teraz bo w swoim składzie pozbędzie się balastu teraźniejszego teraźniejszej gęstości .zobacz jak ufole wyciągają ludzi z aut i domów ktoś im drzwi otwiera ? rozcieńczą Cie energetycznie i przechodzisz jak UKF przez ścianę , w tych wszystkich tysiącach przykładów w wszystkich dziedzinach mamy gotowe odpowiedzi wystarczy je zaakceptować i wszystko jest jasne .

   4. Oczywiście że DNA o niczym nie decyduje, to gonady komórki a nie mózg. Liczy się Świadomość.
    Podobają mi się Twoje teksty Pio. Z tym, ze wyjście z bazy lękowej poprzez konfrontację i zdjęcie iluzji z nich.. bo one są rewersem miłości. Lęk to nie-wiedza. Bez-miłość.. Dwa bieguny/strony tej samej monety 😉

   5. Pio pisze:”,albo sama odejdzie(odpadnie)…” jeżeli samoczynnie sama ziemia zwiększy wystarczajaco swoje wibracje no to Oni odpadną na jakimś etapie ale nie dam gwarancji ze dla Nas się nic nie zmieni na pewno się zmieni bo ich zakotwiczenie w ziemi w znakomitym procencie było procesem uśpienia ziemi i zjechaniem do możliwych granic aby tylko utrzymać Nas w przekonaniu ze się nic nie zmieniło , nasze niejako sztucznie podniesione wibracje , nic nie dadzą , to by byli tak jak świadome wyjście do astrala wyrwanie siebie z skafandra ale to fizyczna prawie smierc duże ryzyko .nastąpił by chaos itd . albo jak przejście przez star -gate . spektakl musi się odbyć od Matki Ziemi a My jako Transformatory z pasującą ilością i grubością zwojów DNA automatycznie równolegle będziemy przechodzić i zadziałamy jak bezpiecznik w jednym MIGU automatycznie z pełną kondensacja nie mając powrotu i jednocześnie szczelnie zamykając Nasz nowy świat rzeczywistosci i egzystencji .poczytajcie niektóre przepowiednie itd , jest tu i tam napisane ze gwiazdy będą spadać znikać , nic nie spadnie ani nie zniknie po prostu pole obserwacji się zmieni Obserwatora w Nowej Rzeczywistości .

   6. „Oczywiście że DNA o niczym nie decyduje” no Izunia ? masz kartę kredytowa i bankomat kto o kim decyduje ? następnie; moja karta jest uniwersalna wiec otwieram wszystkie bankomaty , a jak mam tylko do jednego bankomatu to jedynie określony bank ? a teraz gdy pasożyt ma jedna kartę do wejścia bycia w ziemi to jak z ta powiedzmy podrobioną kartą wejdzie dalej do innych ? Karta to DNA w przypadku Ludzi jest uniwersalna .

   7. nie mięsożerca !szaraka zjadł z kolegą ,świnia to krzyżówka czlowieka z dzikiem , dlatego bracia muzułmanie mówią ze to jedyne nieczyste mięsko , nawet zastawki serca pasują idealnie spytaj o to lekarza albo konowała?. ?

   8. Kosmos funkcjonuje dogory nogami niz to mowia wszedzie .
    .Im wyzej w astral tym wieksza defragmentacja ( mam na mysli ich sztuczne linie czasowe ).Dlatego mowilam o podswiadomosci i nadswiadomosci , ze leza w gesti falszywej sztucznej defragmentacji czyli syntetycznej swidomosci . Co obecnie modnie nazywaja A. I.
    Konkluduje BOG jest technologia A . I
    Im nizej w ziemie i dalej przez jej centrum planetarne i organiczna swiadomosc wieksza centralizacja . Co wolicie ?
    Ja juz wybralm centralizacje .
    Dlatego nie interesuja mnie juz zadne metafizyczne zainteresowania . No i co za tym idzie astrologiczne , kwantowe fizyczne , metafizyczne i nawet polityczne , ktore sa w pelni na uslugach astralnego mind . Wogole nic mnie nie interesuje tylko centralizacja mojej organicznej swiadomosci calej siebie z ziemia . Dziekuje bardzo healing zrobiony .
    Kazdy mezszczyzna , ktory chce byc z kobieta powinien w pierwszym rzedzie zaakceptowac jej mind .
    Ziemia na to czeka 🙂
    Kazdy czlowiek , ktory chce byc z ziemia musi wiec zaakceptowac jej swiadomosc z pelnym zrozumieniem niestyntetycznego mind ale organicznego czucia .

  2. Wszystko odpada(nie tylko „oni’),jesli nie dopasuja sie do zwiekszjacego sie rezonansu…
   A wróca, kiedy rezonans Ziemi(nas) sie zmniejszy.
   Do tej tezy,pasowały by okresy tzw.kali jugi(ok.26000 lat)
   Jak czestotliwosc sie zmieni,to i blokady odpadna…co zwiekszy” pole obserwacji”i oddziaływania na otaczajaca nas rzeczywistosc(tzw.cuda).

   „Konfrontacja z lękiem(hamulcem)”- bez tego racze ciezko jest zrozumiec i uwolnic sie…-ksiazki i filmiki za nas tego nie zrobia.
   Dlatego jest teraz tyle „hamulców”do uwolnienia.W skali pojedynczej jednostki,jak i globalnej.
   Chodzi o zastapienie emocji(zwłaszcza tych skrajnych)Uczuciami.
   Tak jak wulkany wybuchaja i sieją destrukcje wokoło,tak i ludzie to robia…
   Po prostu, trzeba z nas upuscic troche szkodliwego powietrza.
   Bo limity dawno juz przekroczone. 😉
   Iza 😉

   1. Bo to, co nas ubogaca,
    to nie duma,czy ciezka praca.
    Ale nasza gotowosc do zmiany,
    gdy prawie wszystko mamy, lub znamy…
    Zostawiajac cięzar swej przeszłosci,
    w całkowitej nagosci i ufnosci…
    Smiało przechodzac przez igielne ucho,
    dajac prztyczka w nos „starym druhom”… 😉

   1. WITAM !! 🙂 jak tak dalej pójdzie z komentarzami , to pobijemy rekord do następnego Alternewsa 🙂

 13. Credo Mutwa mówił,,Aby posiąść tajemnice musiałem jeść ludzkie mięso”czyli to taki czarnoskóry renegat Reptylianski.

  1. Podobno jak wejdziesz w Reptyle, to nie ma odwrotu, przybędą na pewno, trzeba nauczyć się je ingnorować, w żadnym przypadku z nimi nie walczyć, bo to tylko ich karmi… Kochać Siebie 🙂 podstawa…

   1. Tomek oni generują strach do szpiku kości po prostu czujesz jego oddech , przenikają cie całego tą wibracja ,bylem tam .musisz mieć więcej niż stalowe nerwy .są bezduszni do granic absurdu , a tu na ziemi czujesz ze nic nie warzą , intuicja mówi ci ze nie masz materii przed sobą , ale trzymasz dystans nic nie robisz jesteś ostrożny jakbyś miał niebezpiecznego węża przed sobą .

   1. DZIĘKUJE KITKU O I TO JEST BEZINTERESOWNA MIŁOŚĆ NAWET NAJWIĘKSZA WREDOTA MOŻE EIS ZMIENIA HIHIHIHIHIKiteczku

   1. Ale, ja nie jestem od rozwiązywania konfliktów męskich, dobrze, że stanełaś w obronie Qcypa i Majestica, ale mnie w to nie mieszaj, dopiero jak ktoś kogoś obrazi, mogę się włączyć.

   2. „mieszaj” bo wysyłąjąc link z odpowiedzią, pomyślałem, że mam odpowiedzieć, na temat Liska. Ale chodziło chyba o to, że tamta odpowiedz była odpowiedzią na Liska, dobra nie ważne.

   3. to wejdz jeszcze raz w ten link, co mi póściłaś, i zobaczysz, że tam jest tylko „odpowiedz na Lisek” i jak miałem to odebrać? 😛

 14. Kurde „Ale” Kim Ty jesteś? Wiktoria, Seja, Ale? To jakaś nowa osoba? Dobra nie wtrącam się, bo znów ktoś się bawi nickami. Nie odpowiadam na nowe nicki.

 15. Szczerze, to już zupełnie nie wiem o co chodzi, pogubiłem się Hihihihihihii 😀 😀 😀 Bawcie sie dalej ja słucham sobie muzyki od jana piotra, Ale to Iza? Ja jego o co tu chodzi? Ha haha jestem skołowany hahaha, dobre 😀 To pa, do napisania kiedyś.

 16. :-(^_^)-: *roskUclyWieta & pszes enigmy 😀

  ***Zabiorę nas tam na chwilę
  Bez żadnych map ponad szczytem
  Zabiorę nas tam na chwilę
  Bez żadnych map ponad szczytem.
  Do kamiennych miast powrócę znów
  Słychać w nich oddech pradawnych snów
  Czytaj z ust naszą mądrość słów
  Spokój płynie prosto z gór***

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=0mG5XNhtrok

Comments are closed.