Oblicza Duchowości – 7.03.2013

Kolejny wykład Wandy Wegener z telefonicznym udziałem dwójki uczestników jej warsztatów.

Cykliczny program Doroty Pasalskiej.

Mikołaj Rozbicki rozmawia z Joanna Malinowską o celu i sensie życia, rozmowach z duszą i odnajdywaniu się w bieżącej rzeczywistości. Rozmówczyni jest współtwórcą Szkoły Aniołów.

22 thoughts on “Oblicza Duchowości – 7.03.2013

 1. Pani Joanna ma rację….

  Trzeba wykonać ”podróż” w głąb siebie….

  1. Samobserwacja swoich myśli, przekonań, emocji…
  Tylko obserwacja – bez jakiejkolwiek analizy pojawiających się treści…..!

  2. Świadomy oddech. Dzięki niemu uwolnimy się od pokładów stłumionych emocji.

  3. Reconnecting. Czyli ponowne połączenie ze strukturą informacyjną Wszechświata…

  TRANSFORMACJA, która się teraz odbywa- to nic innego tylko transformacja samych siebie….

  A, nie transformacja zewnętrznego świata !

  Świat zewnętrzny zmieni się tylko o tyle, o ile My zmienimy się sami….
  Tymczasem wygląda na to, że tylnymi drzwiami i bocznymi torami tutaj ludzie
  zmierzają do celu…
  Na czym się skupiasz – to zasilasz….
  Skupiasz się na władzy, polityce, religiach, NWO, to ich zasilasz…!
  Po co ?

  Chcesz pokoju – zrób pokojową manifestację społeczną.
  Chcesz sprawiedliwości – zrób społeczną manifestację sprawiedliwości.
  Chcesz prawidłowej ekonomi- zrób manifestację ekonomii

  Polecam literaturę, która odmieniła już milionom ludzi życie :

  Proponuję zatem od tego zacząć:
  Colin Sisson – ”Wewnętrzne przebudzenie”
  Colin Tipping – ”Radykalne wynaczenie”

  Ale… zrobicie, to i tylko to na co jesteście otwarci, przygotowani, dojrzali ….

  Tymczasem pozdrawiam ”wędrowców” poszukujących nade jasności i przebudzenia….

  Astre

 2. Edit :
  Te dwie niezwykłe książki – Colin Sisson ”Wewnętrzne przebudzenie” i Colin Tipping ”Radykalne wybaczenie” od których należałoby zacząć swą niezwykłą podróż
  w kierunku poszerzenia świadomości, w kierunku dotarcia do swojej tożsamości, swojej prawdy, swojego świadectwa znajdziecie bez problemu na http://www.Chomikuj.pl

  Astre

 3. „Tylko obserwacja – bez jakiejkolwiek analizy pojawiających się treści”

  Dokładnie jak zwierzęta – patrzą ale nie zastanawiają się nad widzianym obrazem. Też mi rozwój 😛

 4. Jezeli chcecie sie wewnetrznie skupiac to musicie zaczac od organow . To wszystko niby jest razem ale wlasciwie nie jest . wiec radze zaczac od organow .
  Ludzie sie przenasza jak fala za fala . mind chce wiedziec wiecej szuka po swiecie sensacji i sekretu istnienia i zapomina o organach, kiedy organy szwankuja zapomina sie o mind i idzie sie do roganow . Nie ma cooperation i to jest problem . Kiedy ktos zaczal uzywac Mind do szukania bledow w cywilizacji ma juz nawyk wewnterzny jest to w rodzaju adiction i wlasciwie wszystko jest adiction .Trzeba wiedziec duzo albo trzeba wiedziec malo . Istnienie wtedy jest latwiejsze. Obecnie jest rad wiedziec wiecej i bardzo duzo co moze doprowadzic do confusion .

 5. Obecnie jest trad wiedziec wiecej taka jest moda im sie wiecej wie tym sie jest bardziej usadowionym w hierarchii , ktora nazywamy madroscia . Aczkolwiek nic nie wiedziec a byc nie jest kultywowane w obecniej cywilizacji .

 6. Zwierzęta w naturze są bliższe oświecenia niż ja, kieruje nimi jakaś wyższa inteligencja i wydaje się że żyją w większej harmonii z naturą, korzystają z wolnej energii, żywi i przyodziewa je przestrzeń. Intuicja je leczy i prowadzi przez życie 🙂
  Jednak z punktu widzenia ego zwierzęta mają gorzej i trudniej, z drugiej strony to właśnie ego zapoczątkowuje poszukiwania duchowe i koncepcje przebudzenie bo tkwi w iluzji oddzielenia od całości i dąży do lepszego życia. Być może istotne jest pytanie nie o to od czego zacząć rozwój duchowy ale na czym w końcu skończyć…

 7. Pani Dorota Pasalska
  Czy Pani nie pomyliła imię Drlickovej o ile mi wiadomo to ma na imię Svatava a nie jak Pani przedstawia Vlasta.

 8. „Zwierzęta w naturze są bliższe oświecenia niż ja”

  Mięsożerne czy roślinożerne?A jeśli oba to które bardziej?

 9. Przebudzony, w 100% się z Tobą zgadzam.

  „Tylko obserwacja – bez jakiejkolwiek analizy pojawiających się treści”

  Owszem, jak zwierzęta. Zwierzak sam siebie nie oszukuje, nie potrafi. Widzi tylko to co jest. To zaleta, nie wada. Tylko człowiek deformuje to co widzi, nagina do znajomych sobie standardów, segreguje swoimi nawykami myślowymi, tylko nasz gatunek potrafi sam siebie oszukiwać.

  „Zwierzęta w naturze są bliższe oświecenia niż ja”

  Jesteśmy jedynym gatunkiem na tej planecie, który musi płacić za to że żyje. Zwierze zabija z głodu, a ludzie? Wszystkie samice posiadają instynkt macierzyński. U gatunku ludzkiego to zanika. Jak to jest, że samica jednego gatunku, przygarnie niemowlę innego , gatunku którym na co dzień się żywi, a samica człowieka zamorduje własne dziecko, bo przeszkadza jej w realizacji marzeń, planów życiowych? Jak to jest, że ponoć ludzie mają duszę a zachowują się jak by jak by byli jedynym gatunkiem na tej planecie, który jej nie ma 🙁
  Mało tego, gardzimy wszystkim co nie potrafi mówić. To tak jak by polak gardził Włochem, bo sam nie zna włoskiego. Zwierzaki nie mówią, ale komunikują się między sobą o niebo lepiej niż my. Jesteśmy zdegenerowani kulturą masową. Ale pocieszające jest to, że zaczyna nam to wychodzić bokiem. Już teraz jest widoczny ogromny podział między ludźmi. Są ludzie którzy obserwują co się dzieje z nimi, ich bliskimi i ludźmi dookoła, i są ludzie którzy dalej brną … Wszystko co widzą muszą wsadzić do jakiejś społeczno-psychologicznej szufladki i w rezultacie nie widzą nic.

 10. Dziękuję, dziękuję za przepiękny, motywujący i inspirujący wykład Pani Wandy Wegener, życzę Pani dużo zdrowia, aby miała Pani siły i chęci pomagać innym

 11. Pozdrowienia dla P. Joanny!

  Odpowiedzialny i uważny przekaz.
  Trochę zagadywany przez ego Mikołaja…

  😉

 12. Jeszcze trochę o rozmowie Mikołaj z Joanną.Słuchając to o czym mówi Mikołaj w sensie swoich doznań naraz tylko wspomniał czy powołał się na Bashara który swe przekazania ujawnia przez Darryla Ankę,są to niezmierne wyjaśniające przekazania dotyczące naszej duchowości .Może w tym związku mi brakowało takiego określenia jak -channeling-wyjaśniające skąd mamy te przekazy.W każdym wypadku Mikołaj dla mnie zapunktował.

 13. Dzięki Mikołaju,tak trzymaj. Proponuje wysłuchanie relacji ludzi ludzi ktuży prubują żyć światłością-filmiki yutuba.
  // ortografia !!!

 14. @Tomasz 🙂

  KTUŻY-TAK PRAWILNO!!! patamu szto:
  1. KYÓŻY – ó = umysł zamknięty.
  2. KTURZY- ż = tyh jw. nie wielu pozostało.
  3. „prubują”- pacz wyżej. Nie /rz/bo nie zbyt wysoko.
  4. dał N A M pżykład , jak M Y pisać mamy ???
  PRZEMYŚL TO hopie, ile to mrzna /durzo/ wyrazić, przestawiając. 🙂
  Takoi je moj podgląd i prose nie cepioj sie, adi na lus 🙂
  POZDRO 🙂

 15. Mam dwa pkt. widzenia- lemingowy- bardziej Ego- ten pkt. mówi: Fuck! Rozwalmy system, do diabła przecież nie może być tak, że taki leming jak ja jest ciągle ładowany od tyłu!!! a drugi to taki jak Pani Joanny- to tylko podróż- patrz, podziwiaj, żyj.
  Nie wiem który jest lepszy… płynę, patrzę… a czasami działam… ale dziwne jest to, że bardziej martwi mnie to, że działam. Dobro- jest nie ekspansywne- niepowinno działać, ale z drugiej strony- jak nie przywalić w gębę złemu??!!! Cholera- fuckin…przebudzenie! 🙂 I L IT! 🙂 I L U PEOPLE :)!

 16. Panie Mikołaju .. ale się Pan zmienił.. tak jakby juz był Pan po przyswojeniu Kursu Cudów.. Brawo, pamiętam Pana jako bardzo walczacego u boku Pani Rajskiej. Teraz miło Pana posłuchać

 17. Audycje wspaniałe, klimatyczne, robisz to Dorotko z klasą , elegancją, znawstwem tematu . Oblicza duchowości w muzyce współczesnie sa bardzo potrzebne i chwała również NTV p. Zagórskiemu za nie. Pozdrowienia

 18. Twierdzenie BACONA mówi, że
  „mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga” – być może sprawdzi się już wkrótce nie tylko na pojedynczych umysłach, lecz na powszechnej wiedzy.

  Książka dawno oczekiwana, Wiedza Okiem Opatrzności zilustrowana, w niej Inteligencja Boża przelana w ciąg słów.
  Przewidział Bóg i użycza czasu rozpropagowania, Czasu najdobitniej wskazanego ku podjęciu ROZPOZNANIA Boskiej Istoty w sobie samym.
  „Chwała – Ciężki” roztacza Impuls błogosławieństw jasnej formy odbioru, otwiera, co zamknął złym czynem człowiek, wyswobadza nowy przedział introspekcji w każdym, kto podejmie wgląd w osnowę Mądrości w niej zawartej.

  Oto Czas Okiem Opatrzności zesłany na uruchomienie w obwolucie słów zawartej Wiedzy.
  To Czas Przebudzenia umysłów i serc w podjęcie Nowej Chrystusowej Myśli, która okaże się
  częścią każdego z nas podejmujących WIEDZĘ, którą przelał Duch ku rozpoznaniu.
  Program: „Oko – Obraz” wypłynął jako Kroczący Wehikuł Przemian w sens poznania Boga
  w sobie, w istocie, którą stworzył „na Obraz i Podobieństwo swoje”.

  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych.”

  Sięgając po egzemplarz odnajdziesz nowy styl przekazu WIEDZY, Nową wizję jakże głęboko ukrytych sformułowań o ponadczasowym rozpoznawaniu.
  Wiedza – kondensat wszystkich istniejących mechanizmów Stworzenia Istoty życia, z których wywodzi się różnorodność zjawisk odnajdywanych przez istniejące dziedziny naukowe. Psychologia – mechanizmy tworzenia stanów psychicznych, narzcanych mechanicznie…

  http://allegro.pl/transformacja-teologii-w-kontekscie-nauk-scislych-i3071864102.html
  ISBN 978-83-917420-8-2

  Spojrzenie na zagadnienie świadomości, która nie jest wytworem zbiorów komórek nerwowych, mechanizm tworzenia stanów psychicznych, wyjaśnienie Istoty człowieczeństwa w syntezie obowiązujących doświadczeń naukowych i dawnej wiedzy Objawionej przez Biblię i przekazy starożytnych zapisków.

  Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora, który jest źródłem tworzenia jego myśl, stanów psychicznych oraz wszelkich systemów sterowania na poziomie kwantowym

  http://www.youtube.com/watch?v=98qImz9eLtA&feature=youtu.be
  http://www.rozmowy.all.pl/
  LIVECHIP, PROCESOR

  Obowiązujące doświadczania z zakresu informatyki i fizyki wykluczają, aby komórki neuronowe były źródłem tworzenia sygnałów „zero – jeden”, które nazywamy myśleniem. Wykład obala stereotyp udowadniając przez syntezę całościowej wiedzy o człowieku iż Jego Istota ma dualistyczny charakter, a słowo duchowy oznacza informatyczny, duch – informacja. Nowa budowa atomu, nauki o metabolizmie w kontekście systemów sterowania.

Comments are closed.