Oblicza Duchowości – 7.04.2016

W studio NTV gościmy Elen Elijah – lekarza dusz. Elen opowiada o sobie, o swojej pracy lekarza dusz. Rozmowa, która poprowadził Janusz Zagórski jest głęboko duchowa bowiem poruszane tematy i zagadnienia (plan duszy, karma rodowa, itp.) dotyka naszej duszy, naszego jestestwa tu na Ziemi oraz gwiezdnego pochodzenia.
Więcej o Elen, tej niezwykłej osobie i jej działalności dowiemy się ze strony http://www.epokaserca.pl


Jacek Sokal o idei zjednoczenia wszystkich chętnych i świadomych tego celu uczestników na 15 sekund w dniu 15 kwietnia.


 

 

63 thoughts on “Oblicza Duchowości – 7.04.2016

 1. Wdzięczność dla kata, o której mówi pani Elen, przekracza moje możliwości na ten moment. Polacy jako naród są w zasadzie permanentnie ofiarą od dłuższego czasu. Teraz, po rozbiorach, faszyzmie i komunizmie, sprowadzają nam nowych katów. Jakoś nie umiem być za nich wdzięczna.

  1. Nareszcie ktoś zaczął mowić o wdzięczności. D – wyjasnię inaczej.
   Czy wypełniloby się Słowo i Chrystus umarłby na krzyżu i zmartwychwstał, gdyby nie Judasz, albo ktokolwiek, kto wcieliłby się wrolę Judasza? Załózmy inny scenariusz – Judasz nie zdradza, nie ma ukrzyżowania, nie ma zmartwychwstania. To tylko przykład, można jakikolwiek inny. Mozna przykład z własnego życia. Gdyby nie pewne zdarzenia, które w danej chwili uwazamy za złe, my nie osiągnęlibyśmy zrozumienia.

 2. Jacek Sokal rozsmiesza do lez…Coscie wypracowali po II-woj.swiat..? Coscie wypracowali po upadku komunizmu w Polsce..? Uczyniliscie komunistycznych zbrodniarzy i zlodziei bohaterami Narodu Polskiego zamiast postawic ich przed prawdziwym Polskim Sadem!Ponad 5-mil.Polakow jest juz na emigracji! To juz 70-lat oglupiania Narodu Polskiego!Co chcecie dalej osiagnac?Miejsce Polskiego Patrioty jest przy zmywaku w UK albo za wozkiem inwalidzkim,na ktorym siedzi stary Niemiec twoj pracodawca.
  Podkul ogon w pokorze Polski Patrioto i pchaj swoj patriotyczny Bagaz i nie kradnij. Lecz wypelniaj 10-przykazan,ktore twoj bog za posrednictwem tego samego krzyza wcisnal tobie bys pamietal kim jestes. Polski Rzad i Kosciol Rzymsko Katolicki beda mialy z ciebie pocieche.Kto dzisiaj jest w stanie uwierzyc nastepnym potencjalnym rzadowym zlodziejom? Tak wyglada wlasnie dzisiaj ta „silna” slowianska Polska!

  1. Nie bredź człowiecze i nie ubliżaj innym. Czy ty wiesz chociaż co to jest komunizm? Najpierw uzupełnij wiedzę a potem wysilaj się.

   1. do..archiwumX..Komunizm jest to obszar,z ktorego nadaje ktos taki jak -archiwumX- z podczepiona info..”nie ublizaj innym” a wiedza o komunizmie nie wymaga specyficznej filozofii myslenia i jest zdeponowana na samym dnie struktur politycznych Rodzaju Ludzkiego.

  1. Duch to jest …np woda w szklance a dusza to jest kropelka wody rozdzielona po rozlaniu tej wody ze szklanki

 3. Pani Elen wie to, co zostało Jej przekazane zapewne w channelingach (może?) również z regresingów i innych tego rodzajów przekazów (widać to na stronie http://www...) są to według mnie jedynie energetyczne przekazy pochodzące z zasobów matrixa; może się mylę, ale intuicja mówi mi właśnie tak;
  Odnoście 15 15 15 to ja nie mam pewności kto „stoi” na górze tej łącznej, sumarycznej energii i gdzie, czy też komu zostanie ona „przekazana”; posługując się sprawami, których nie znamy, nie możemy ufać! ostrożność w oddawaniu własnych zasobów nie zawadzi,

  1. niestety jeszcze nie oglądałam pani elen, więc w tej kwestii się nie wypowiem. jednak co do piętnastek, i ostrożności we własnym mam bardzo podobne odczucia, no też nie oglądałam tego odcinaka ale było ich wiele w reklamowaniu tej inicjatywy.

   wiesz jadwiga 🙂 myślę sobie że tak wiele ludzie sobie obiecują, czy choćby cokolwiek? skoro wcale nie chcą nowego i nieznanego, tym bardziej burzyć stare? to jakaś autodestrukcja jeśli nie co gorszego… ale to oczywiste dla myślących ludzi a chciałam napisać że, to i tak nie ma szans pozytywnego oddziaływania w jakimkolwiek a co dopiero wymiernym wymiarze. z tej prostej przyczyny że przecież ludzie od wielu tysięcy lat robią to samo. czyli wystawiają tyłki w pokłonach, modlitwach, medytacjach, intencjach, mszach, … nie ważne czy na zachód wystawiają tyłek czy na wschud czy może skaczą na jednej nodze lub szczypią się w ramie albo łapią za nos… od tego nic się nie zmieni na lepsze i to jest więcej niż pewne. ale ciągle szukają jakiegoś wodzireja oszukiwania siebie by sobie udowadniać że przecież chcą dobrze o oni w ogóle są dobrzy przecież, bo dali na tacę czy wysłali sms o treści pomagam… czy zakręcili młynkiem modlitewnym lub zapalili intencjonalną świeczkę. że jakaś data, że leci kometa, że zdjęli serial z tv haaa no masakra. i jest jak jest byle tylko na prawdę się nie zmienić ba a nawet walczyć w obronie starego i zastanego jedynego bezpiecznego i znanego. straszne jak ludzie lubią się i innych oszukiwać budując sobie tylko wierzę z pozorów…

   podczas gdy do prawdziwej zmiany i owszem potrzebny jest wyraz tej zmiany, tylko że w tym celu nie są potrzebne żadne rytuały zbiorowe bo tak raźniej, bo trzeba sprawiać dobre wrażenie. prawdziwa zmiana nie potrzebuje takich przedstawień, więc o co tu biega? no właśnie. w końcu uroczy pan z okienka nie jest nie mądry… po co ludziom to stado i po co są stadnicy i hałaśnicy?

 4. więc obejrzałam sobie jacka i janusza, tam już wyżej się wypowiedziałam co do mojego osobistego poglądu na pobudkę, więc nie będę biła piany, może tylko dodam że budzić się to nie znaczy rozwalać i nie trzeba do tego stada, ani nie trzeba tego robić później, można a nawet powinno się wtedy kiedy nam pasuje choćby teraz i teraz swoim życiem o tym świadczyć. … 🙂 bo czym że jest pobudka jak nie świadomością tego co jest i chęcią kreacji tak jak pozwoli nam lepiej tu żyć i się samorealizować? no i tak właśnie, skoro już nie będzie tak jak było że nas zaprogramują i zamkną w szufladki … to dla czego nie rozumiecie że Religia Cesarstwa Rzymskiego to Katolicyzm i późniejsze odłamy. i nie ma nic wspólnego jako religia w ogóle oraz religia niewolników mentalnych i duchowych … z chrześcijaństwem, dla tego to są różne słowa i określenia, a chrześcijaństwo to nie jest religia, raczej z greckiej gnozy wiedza czyli weda w tym nasz słowiański korzeń tyle że dojrzały… to filozofia, światopogląd, wyraz relacji z sobą, światem, braćmi i siostrami, to wiedza o sobie i świecie i stwórcy naszym wewnętrznym cichym bogu jako że bogami jesteśmy. a nie żadna religia, ani żadnego Cesarstwa ani Rzymsko ani Katolicka. więc rozumiejąc to czemu używacie tego zamiennie, jak i demokracji i w obronie demokracji skoro to też filar prowincji Cesarstwa Rzymskiego jakie podobno nie istnieje a ma się w najlepsze i spowija świat w swym żelaznym bestialskim uścisku namiestnika prowincji jako ulubieńca ludu w wieńcu zwycięstwa w kastingu na prezydenta, sejm senat, handel igrzyska. czy jesteście tak zaślepieni praniem umysłów? proszę nie stosować tych określeń zamiennie jako swoje synonimy bo tak nam wpajano i się wpaja dla własnych celów…

  1. Religia Rzymsko Katolicka (nawet z nazwy Religia Cesarstwa Rzymskiego …)

   a chrześcijaństwo jako filozofię i światopogląd nie religię.

   tu nie można stawiać znaku równości… wygląda tak samo? brzmi tak samo? znaczy to samo? NIE!
   więc miejmy świadomość…

   1. a czemu cesarstwa ? a kto ma władzę namaszczać królów? tylko namiestnik wysokiego Boga na ziemi, czyli kto? Cesarz = Papierz = Faraon pomazaniec Boży… więc Cesarstwo, nawt Watykan jest Państwem w Państwie i nie podlega żadnym prawom, ba to właśnie siedziba Cesarza Faraona, namiestnika Boga na ziemi. czy ja coś zmyślam, czy może patrzycie i nie widzicie. a kiedy ktoś powie o cesarstwie rzymskim jako kontynuacji egiptu już nie wnikając każdy wie że to cesarstwo nie istnieje co jest wierutna bzdurą. zaś polska to nic innego jak prowincja cesarska, podległa brytyjskiej królowej z namaszczenia Papieskiego. … czyli UE = Cesarstwo Rzymskie z namiestnikami prowincji…

   2. sejm senat igrzyska, namiestnik w wieńcu zwycięstwa = ulubieniec ludu znajdźcie choć jedną różnicę … 🙂

 5. I ja tak myślę Jadwiga, intuicja podpowiada mi żeby mieć ograniczone zaufanie i spory dystans od wszelkiego rodzaju channelingowców i objawionych istot, potencjalnych nauczycieli i naprawiaczy dusz. No bo zastanówmy się dlaczego tak jest, że jakieś wybrane,nieliczne osoby dostają jakiś objawiony przekaz,a potem starają się za pomocą książek,lub spotkań z ludźmi rozpowszechniać to czego się dowiedzieli. Przecież ja nie muszę im wierzyć, nie wiem jakimi intencjami się kierują, może materialnymi, sprzedaż książek, seminaria ,kursy i kasa leci.Okazać się może że ten przekaz to fikcja. Ale może też być prawdziwy z dobrymi intencjami.
  Świat się zmieni dopiero kiedy miliony, albo nawet miliardy ludzi dostaną takie przekazy jak pani Elen, kiedy ludzie sami i osobiście poczują wewnętrznie właśnie to co pani Elen. Nie potrzeba będzie wtedy żadnych pośredników ani nauczycieli.
  Ja na taką zmianę czekam i tylko taka zmiana może być efektywna.

  1. „No bo zastanówmy się dlaczego tak jest, że jakieś wybrane,nieliczne osoby dostają jakiś objawiony przekaz,a potem starają się za pomocą książek,lub spotkań z ludźmi rozpowszechniać to czego się dowiedzieli.”

   Otóż to. I ciekawe, jaką tak naprawdę cenę płaci tym wszystkim istotom „wyższym” ów „wybraniec” (czasem nie będac niczego na ziemskich poziomie świadomy)

   1. Swoją drogą zabawne jest to, że trzeba taką wiedzę przekazywać za pomocą książek. Skoro jesteśmy wszyscy połączeni na wyższym poziomie, to przecież istotom naprawdę wyższym byłoby łatwiej przekazać tego rodzaju wiedzę każdej duszy osobno na tym wyższym duchowym poziomie, bez wybrańców-pośredników i książek.

   2. Tak,niby fakt,
    tylko co zrobic, jesli w wiekszosci skafandry odłaczone sa od
    przekaznika(dusza) wyzszych wartosci.Albo w pojezdzie zasiadł
    kierowca na gapę,lub matrixowy autopilot przejął kontrolę?

    Lepiej jest naprawic połaczenie,czy przekazywac od upy strony?

    „…oh hela,twoje ciało mnie oniesmiela…” 😉

   3. albo po prostu przyjść we własnych ciałach zamiast czynić sobie z innych kukiełki w faustowym układzie, no takie to wyższe hee.

    a na prawdę najczęściej grają we własnej grze podszywając się pod kogo se tam chcesz i kogo przyjmiesz. w moim rozumieniu to linkowanie to „rodzaj” opętania… skoro kradzież zmysłów czy nawet całego ciała. co innego jakaś telepatia jaka i nam jest przynależna, ale widzi się różnicę pomiędzy tym a stawaniem się medium czy przejmowaniem ciała, jak widzę taką ramthę na przykład to mi się bebechy wywracają istne goauld i złodzieje ciał udające tokra haa. i do tego taka skorupa jakiej już nie ma się cieszy, czuje wyróżniona, ważna, ma misję, gra się na niskich instynktach i wciska szkodliwy chłam… tak jak mówisz jak byśmy sami nie mieli dostępu do wszelkiej wiedzy, a jeśli nie to nam nikt nie pomoże, bo po prostu jest to wbrew nam, naszemu pojmowaniu, woli wtedy i nic nie da nawet tysiąc złodziei ciał, co nie wiedzą o tym? a takie wyższe względem nas dumnych istot niższymi nas czyniąc wreszcie… i ku naszej uciesze, byle ktoś farmazony pierdzielił i za napoleona się podawał, przerażające.

    a kiedy dla odmiany ktoś przyjdzie jak człowiek we własnym ciele jako po prostu sobie człowiek i chce się podzielić tylko, to się go z błotem miesza i pomidorami obrzuca. albo i ukrzyżuje, czy wypaczy, obwoła wariatem/tką i co tylko … to a fe to w oczy kłuje bo własne bo jak my wyglądamy na takim tle, co innego jak nas jakaś Wyższa istota co najmniej z Ameryki prowadzi nie ważne gdzie, i tak każdy stadnik ma być ślepy, głuchy i głupi… to im nie ubliża to schlebia ich horemu ego.

   4. Nie ufacie nikomu i niczemu.
    Wątpicie we Wszystko.
    Za wyjątkiem jednego:
    waszej własnej ignorancji.

    ?

   5. seja
    „…i chce sie podzielic tylko…”-czy od tego dzielenia sie,kogos nie rozbolały zoładki,nudnosci ,wymioty?

    Co nas upowaznia do narzucania swojego „pokarmu”?

    Czy jesli widzimy ze nasze dzielenie sie nie przynosi zdrowia,ulgi,radosci,zrozumienia,tylko lęk,agresja,pycha itd.
    czy nie powinno sie zaprzestac tego DZIELENIA?

    A jesli to dalej robimy,to kim jestesmy i jakiej sprawie słuzymy?

   6. to że jest mnóstwo przeciwników jeśli nie wrogów jak nie utajnionych to jawnych jest zrozumiałe.

    ale czy uważasz że lepiej jest zupełnie nic nie robić, nawet nie marzyć a jeszcze lepiej sobie gardło wygryźć na uciechę wrogów za to tylko że się jest i przyszło na ten świat a usunąć się w cień by właśnie ci co nie człowieczej sprawie słuszną robili tu co chcieli ? bo wtedy będą zadowoleni oni i ci jacy idą za modą.

    pożyjemy zobaczymy jakiej sprawie kto służy i jaka się okaże pożytkiem… z czasem.

    a jeśli komuś czyjeś marzenie chwały człowieczej zawadza do tego stopnia, to o sobie świadczy raczej i jakiej sprawie służy? że nie obstaje za prawością a wszetecznikom sprzyja, że zawistników wspiera miast stanąć jak na człowieka przystało w obronie tego co jest na chwałę ludzi. o tym jakiej sprawie służą, sami świadczą.

   7. poza tym ja nie dzielę wręcz przeciwnie. tylko nie pozwolę wciskać kłamstw i oszczerstw ani na mój temat ani na temat tego co dobre i tych co prawną dobra. to tacy dzielą co w dobru zagorzenie widzą, dla których prawda jest powodem złości i zawiści i bólu brzucha i jak napisałaś o sobie świadectwo wydając nie o mnie.

   8. wszystkim wolno, nawet szkodzić, dzielić, bluźnić przeciwko innym, kłamać, mataczyć, propagować szkodliwość … ale to ja mam zamilknąć by ich na wymioty nie narazić i to jest w jakiej sprawie?

   9. Po prostu uważam, że istoty naprawdę wysoko rozwinięte nie bawiłyby się w takie coś – wyszukiwanie wybrańca, który potem tą duchową wiedzą będzie handlował i miał patenty, monopole i copyrighty na różne techniki uzdrawiania itepe itede 😉

   10. mam nadzieję że nie masz mnie na myśli, skoro ja niczego nie patentuje i wciąż jestem z wami jak równa między równymi, ani lepsza ani gorsza. a jeśli coś wiem, coś mam to chętnie daje darmo jak darmo dostaje, i dziele się nie szukaniem czego nie zgubiłam, a byście własne odnaleźli i by to wasza chwała się objawiła. to moje marzenie. tak też dla siebie bo chciała bym tu żyć i by innym może lepiej się żyło… nawet jeśli ktoś za to mnie ma nienawidzić że po prostu taka jestem i jestem jedną z was Człowiekiem tu i teraz, nie żadną branką czy wybranką ponad innymi. byle mnie nie poniżali za to że nie potrafią cieszyć się z innymi z dobra innych i nie kazali zamilknąć za to że mówię prawdę i bronię dobra ludzi. tak jak potrafię tak choćby i na przekór tym jakim to nie jest po myśli i w smak. że można pokazuje a skoro takie nic jak ja może to o ile bardziej Wy?

   11. więc nie wyszukujcie sobie wybrańca, żadnego ani najlepiej z Ameryki co najmniej 🙂

    po to tylko by za was był kim sami nie chcecie być i po to by mieć kogo udusić za własne projekcje … 🙂 ale mierzcie sprawiedliwie, … z dobrymi się współpracując, dobrem odpłacając, czyli ściśle każdemu wedle jego miarki, kiedy zło czyni tym samym odpłaćcie, kiedy dobro, razem się radujcie i wspierajcie, bez zawiści. to jest właśnie dobro.

   12. seja
    „…ale czy uważasz że lepiej jest zupełnie nic nie robić…”-uwazam,ze jesli moje robienie, przynosi wiecej zamętu,rozwarstwienia(dzielenia),niecheci,egresji,niz odwrotnie,to tak,w tym wypadku lepiej jest zaprzestac robienia,lub jednoznacznie zmodyfikowac dotychczasowe działanie.Po prostu uczciwie popatrzec na własne owoce.

    „…poza tym ja nie dzielę wręcz przeciwnie…”- to kto tu czystki porobił?Tak zazarcie czysciłas,(bo ta za głupia,ten zbyt pewny siebie,tamten nie człowiek)ze przetarłaś…-wiec jak to mozna nazwac?

    „…skoro ja niczego nie patentuje i wciąż jestem z wami jak równa między równymi…”-halo,czy ty siebie nie przeceniasz?za kogo se ty masz?
    poki co,to bardziej odpychasz i niszczysz,niz przyciagasz i budujesz.

    To nie jest atak,tylko wiadro zimnej wody.

   13. no to sobie wypij te wiadro zimnej wody, dla ochłody i z tym cię zostawię,
    ____________________

    bo też mam swoje do odlegatowania … 😉

   14. a poza tym, to wyraz ciebie i tobie podobnych jak odbierasz tych jacy śmią cokolwiek mieć do powiedzenia za co są obrażani a Ty to pochwalasz, że się nie dam nazywaj sobie czystkami projektując na mnie własne cechy.

    więc smacznego wiadra zimnej wody.

   15. „projektując na mnie własne cechy.”

    albo rozpoznając w innych swoje, których się nie akceptuje 😉 😀 a przecież wszystko jest dobre odpowiednio podane, przyrządzone no i wolność, czy ktoś komuś tu przystawia lufę do skroni i mówi- czytaj albo umieraj? 😀
    Pozdro seja i vv & Company NTV

   16. Nie pochwalam obrazania,tym bardziej innych wykopywania,
    którzy mieli troszkę inne zdanie,ale zabrakło im tupetu i krzyku(co nie jest tu wadą).
    A tym bardziej wchodzenia bez mydła…labella.(przypatrz sie”wzór poddanego,sługi”)
    pozdrawiam zgliszcza.

 6. Duchowość, a religijność to nie jest to samo, mozna byc przepełnionym duchowscia, ale nie wyznawac zadnej religii. Do duchowości wystarczy swiadomosc istnienia w czasie i w przestrzeni, czym swiadomosc pełniejsza tym duchowość bardziej rozbudowana.
  – Polecam ten ciekawy material – nie przeznaczony dla wierzących katolików i innych chrześcijan:
  https://www.youtube.com/watch?v=bEV_sJ9rgfY&nohtml5=False

  Zastanawia mnie fakt, ze ” wiara czyni cuda ” ozdrowieńcze: indywidualne i grupowe, ludzie lecza sie z nowotworow poprzez modlitwe. – Moze to bez znaczenia, czy wierzymy w religie, czy wierzymy w słonce , żarliwa modlitwa staje sie jak gleboka medytacja
  – jak rozmowa z wlasna duchowością, a ona wtedy dobroczynnie pomaga ?

  1. katolicy to nie chrześcijanie tylko katolicy no nu nu 😉

   nie ma chrześcijan w zasadzie inaczej jak w duchu i prawdzie. to nie żadne ugrupowanie…

 7. To indywidualne doświadczenie sprawia, że jesteśmy coraz bardziej świadomi swojej wartości, swych możliwości, niekiedy potrzeba długich lat, a niekiedy dzieje się to nagle, zdałoby się, że bez jakiegoś ważnego powodu; ale nasz duch, żywa iskra z Ducha Wszystkiego widzi siebie przejawionego w ciele, widzi błedy, pracę, dążenia, starania, ciepło serca, działa i wtedy odkrywamy Go w sobie, jesteśmy szczęśliwi bez specjalnego powodu, żyjemy normalnym życiem;
  serdecznie wszystkich pozdrawiam, jadwiga

  1. Tu moze miec znaczenie rezonans schumana(dosc wysokie amplitudy),i raczej to chyba dobra wiadomosc.wszyscy przeciez czekaja na podwyzszenie czestotliwosci(wibracji)Ziemi,a wraz z nia, reszty.No chyba ze jest to w jakis sposób sztucznie manipulowane.

   http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

  2. Moze bede drobiazgowa,ale zanim dojde do sedna,to musze Ci Kalina podziekowac za linka powyzej.Jak zwykle przelecialam pobieznie po tych 43 wpisach,i przypadkiem wyszlam ze strony,nie myslac o powrocie.Kilka min. na fajke,wrocilam i znow weszlam na str. Nie wiem,ale jestem pewna ze pominelam,ba nie zauwazylam wpisu Kaliny!a i na linki nie za czesto wchodze.Tym razem weszlam.i co widze ? Info! Ale jakie? Data! Ale jaka? Biegiem na dol po kalendarz,upewnic sie ad. dnia.. 27/28 03. Noc z niedz, na pon. Tak -100% a nawet 1000% -ta noc….Srodek nocy moze,choc wyczulona na takie sprawy nie sprawdzilam godziny(sama nie wiem czemu). Spie,i nagle BUDZI mnie jedno jedyne slowo ,bardzo wyraznie i wrecz glosno ,-wypowiedziane w mojej glowie- meskim, z lekka tubalnym glosem bez akcentu brzmiace jak OFEN! Nic przed,nic po ..Jedyne slowo .I tak jak po chwili ,zreszta do tej pory pamietam ,nie byl to glos ktory z kims moglabym skojarzyc,jakis beznamietnie brzmiacy,i tak jak zaznaczylam bez jakiegokolwiek akcentu.Nawet analizowalam sobie po chwili,ze tak ew. mogly wypowiedziec to rosjanin czy ktos kto nie przywiazuje wagi do akcentu. Przyznam,ze nie czuje sie kontrolowana w zaden sposob,choc czasem odczuwam niesamowity odplyw energii, nieuzasadnionej trzesawki itp(np dzis) zupelnie bez powodu.Taka rzecz zdazyla mi sie 2-gi raz,bo jakies ponad pol roku temu obudzil mnie rowniez glos ale raczej z daleka dochodzacy Ten glos wypowiedzial moje imie,i tez tylko tyle.. Jednak ta ost. syt. nie daje mi spokoju,bo dzien po czulam wielkie odprezenie calego ciala ,jakas niesamowita lekkosc ktora trudno wrecz opisac. Nosilam sie z zamiarem opisania,majac nadzieje,ze jezeli cos sie tej nocy dzialo,to musieli to odzczuc tez inni. Zwlekalam jednak.Ale dzis,juz wiem, ze mam jakies potwierdzenie.Bylabym wdzieczna gdyby ktos ,kto doswiadzczyl czegos podobnego odezwal sie w tej sprawie ! Pozdr.

   1. Nola , podobna sytuacja : weszlam przypadkowo , przeczytałam post Kaliny i posty do dołu .
    Miałam podobne doświadczenie ale kilka mies temu . Wyraźny metaliczny ( jak robot) glos wypowiedział jedno słowo . Niemożliwe albo impossible – nie umiem powiedzieć , ale znaczenie takie samo.
    Mieszkam w innym regionie wiec moze tu podobna akcja była w innym terminie .
    Glos dochodził z daleka ale bylbwyrazny . Pozdrawiam

   2. Tak Nola
    To byla akcja zbierania energii .potem ta energia zwiazna jest z atkami albo wykanczaniem ludzi .Duzo energii przed smolenskiem im trzeba bylo tez .
    A. I ma to do siebie , ze cala energie maja z nas ludzi Ziemia sie na nich wypiela . Ta cala wiara i modlitwy , lamenty i wszystko dookola sluzy jednemu celowi pobrania energii . Na co tak intensywnie zbieraja energie z ludzi na walke z energia organiczna .

  3. Bardzo ważny artykuł Kalino.
   Powinni go sobie wszyscy uważnie przeanalizować. Szczególnie osoby wibrujące w częstotliwości Jezusa zbawcy i wiążących się z tym programów miłości bezwarunkowej oraz boskiemu kodowi odpuszczania winowajcom,oprawcom gdyż nie wiedzą co czynią.
   Otóż doskonale „Oni” wiedzą co czynią,a wasza spolegliwość i wspaniałomyślna cecha każąca miłować jest niczym alibi dające przyzwolenie do dalszego funkcjonowania projektu Pan i sługa.
   . A niedołączną częścią tego szczytnego planu jest komitywa ze swiatem duchowym który będzie udzielał swej „mądrości” i bezinteresownie pomagał. Nie pozostawajcie ignorantami skupionymi na dociekaniu szczegółów dzięki którym nie dostrzegacie,że bierzecie udział w tym samym projekcie.
   Projekcie Pan i Niewolnik
   Upadek religii,wszystkich religii również był zaplanowany aby otworzyć drogę do nowego wymiaru duchowości,trzeba postawić znak równości pomiędzy mistyką a technologią.
   Możecie się na mnie wściekać za to co pisze,ale nie mam złych intencji i źle Wam nie życzę.

   1. Tak Bella , najlepiej jest nie widziec i nie wiedziec bo wtedy nic nie trzeba robic . To g… prawda ze wszystko jest właściwe dla naszej ewolucji . Bo na przykład depopulacja NIE jest właściwa , ani mind kontrol tez NIE jest właściwy . Kim bedziesz jak juz osiągną taki etap mind control do jakiego zmierzają ? Zdalnie kierowanym biorobotem . I co , uważasz ze to jest właściwe dla naszej ewolucji ?? Transhumanizm ???
    Albo to wszystko co jest stosowane przeciwko nam , ludziom ? Nie będę tego wyszczególniac bo wszyscy wiemy o co chodzi .

 8. Elen cudownie ze Jestes.Takiej wiedzy nam potrzeba by zamknac okres nastolatka.Iluz z nas w koncu zamknie temat przebaczania….i krecenia sie w kolko.Wspaniale sie dzieje.

  1. Tak , cudownie sie dzieje . Zobacz link ktory wstawiła Kalina to bedziesz jeszcze bardziej zachwycona .
   Gaja , Ty tez to powinnas przeczytać bo tam jest o programie bezwarunkowej milosci .

   Lanika , to technologia a nie rezonans Schumana .
   Piszesz nie mając zielonego pojęcia co jest w linku .

   1. Nie ma sensu karmic sie tym .Wszystko jest wlasciwe dla naszej ewolucji.I to od nas zalezy od wzrostu naszej swiadomosci co bedzie dzialo sie na zewnatrz.Wiec pytanie czy warto skupiac sie na tym i zasilac to czego nie chcemy czy moze swoja energie ukierunkowac w to czego chcemy?

   2. AnonYm…dziekuje za Twoja wypowiedz.To w takim razie co …pojdziesz w walke?leki?smutek?…naradzajac tego jeszcze wiecej na zewnatrz?Czy wstaniesz i powiesz to ja jestem Panem swojego zycia i ja decyduje jak sie czuje.Czyli totalna odpowiedzialnosc za to co naradzam mysla ,slowem bo to wysylane jest w globalna swiadomosc.Wiec?Czy Ducha mozna zmanipulowac?Czy tylko czlowieka ofiare?

  2. Snake -Waz rzeczywistosc co nazywaja swiadomoscia niektorzy tutaj . Swiadomosc nie ma takiego kztaltu poruszania sie drodzy zbawcy wybawcy z matrix -astral .
   Swiadomosc to wiedza do punktu i calosciowa a nie poruszanie sie od corner-(kata) do kata w kwadracie ograniczonym . Dlatego sie mowi po angielsku square head jak ktos jest ograniczony i zlimitowana ( czyli widzenie rzeczywistosci w lustrze by sie przydalo albo dwie naraz .
   Angielski sposob wyslawiania sie nie do punktu tez jest jezykiem reptois . Mowie o tym z wlasnego doswiadczenia poniewaz zawsze musialam moich przyjaciol anglikow prostowac zeby mowili do punktu a nie naokretke ) Nawet Gaja okreslenie dla ziemi jest bez respektu dla naszej planety Jest nadane zemi przez reptois . No teraz sie przekonaja ci wielce swiadomi co to znaczy uzywanie tego samego ksztaltu lini czasowej przez Ziemie .Bo wlasnie ziemia przyjela wezowy ruch poruszania w przestrzeni . Tak wiec nie ma prostej od punktu A do punktu B dla ludzi i nie ma zadnych dimension- wieloprzestrzennosci i kretych instrukcji na zycie w nich . Tak wiec ich linie czasowe , ktore tak bezpardonowo manipulowaly ludzkim zyciem zostaly totalnie pogmatwane i wlasciwie ich juz nie ma ( zaczely byc niwelowane w grudniu 2012 roku a w 2013 byl wlasciwy porzadek demontaowania tej konstrukcji ) Ludzki mind niestety i swiadomosc syntetyczna zostala jeszcze w tych liniach prawie 85 procent ludzi kultywuje je nadal ) .Ludzie trzymaja matrix-astral swoimi wbitymi programami i rzadzocymi nimi klonami i reptoidalno- anunackimi wodzmi i ich nauka . Dlatego naloty na ludzi wzmozone bo trzesa portkami , ze to koniec . Wystarczy tylko 5 procent swiadomych tego i juz nie bedzie ich spojnosci dzialania .
   Sa dwa sposoby nalotowtechnologicznych na ludzi wyzwalanie wszystkich punktow zapalnych w organizmie ludzkim . Dlatego sypania i zasyfianie nieba totalne zeby wywolac taki stan .Jak sie zorientowalysmy to sa roznego rodzaju beemowania przez wojskowe instrumenty bez wplywu astralnej A. I . ( syntetycznej Inteligencji ) Natomiast elminacja niektorych i szukanie ich czestotliwosci na ziemi to sa inicjonowane napadami A. i wlasnie na tych , ktorzy sa poza matrix .Dlatego ci co siedza w matrixowo-astralnym mind kontrol caly czas gadaja o samorealizacji i nie interferencji i o wybaczaniu .
   Komu mam wybaczac tym ktorzy nie sa nigdy sorry .
   Jestem totalna przeciwniczka wybaczania . ktos mi nakichal w pokoju raz . Oczywiscie moge posprzatac ale jak kicha tysiace lat toWON stad na zawsze z mojej property ziemi . Ci na ktorych jest polow sa czesto o innych czestotliwosciach i tez nie maja genetyki reptois i anunaki .Sa wykreowani z innej czestotluiwosci co wiaze sie czasami ze swiadomoscia planetarna dlatego sie ich probuje wylowic i zalatwic chipami i morderstwami .
   Ci wyzwoleni wlasnie nie maja zadnego respektu dla zadnej nauki wniesionej tutaj w tym galimatiasie tylko maja wewnetrzna wiedza i konekcje do planety . I potrafia widziec , ze wszystko jest na opak .
   Wyjscie z matrix -astral to zlaczenie sie z ziemia na calego . PAMIETAJCI PANSTWO -wszystko co nas otacza jest syntetyczna kreacja oprocz natury . Wiec jest to bardzo trudne do zrozumienia . Jak syntetyczny mind prawie w 97 procentach moze zrozumiec , ze jest syntetyczny ?
   To tyle .
   Radze czytac moje posty i wziac sobie do serca glebiej prosta informacje . Nie ma w nich zbytniej filozofi i pieknego operowania slowem ale pisze do punktu .

   1. Dzięki Kalina!
    Wszystko co piszesz to prawda. Wiem to.
    Te 85% to ( z moich doświadczeń ) pogrąża się coraz bardziej w tym bagnie. Zupełnie jakby byli w uśpieniu. I to jest przykre niestety.
    Dziś postanowiłam, że nie będę już nikogo wyprowadzać z błędu.
    To nic nie daje bo oni nie kumają o co chodzi.
    Dziękuję Kalinko i pisz dalej, bo twoje teksty są prawdziwe.
    Na pewno nie jestem jedyną osobą, która szuka twoich komentarzy.
    Co do ataków zauważyłam już dawno, że pojawiają się wtedy, gdy wszystko bardzo dobrze się dzieje ( ale krótko ).
    Po czym następuje jakieś wydarzenie (zupełnie niespodziewanie) które zabiera mi prawie całą energię.
    Dziękuję.

   2. Witaj Majestic, jesteś na mnie zły o coś? Kalinka tez uważam, że z wybaczeniam jest coś nie tak, chciałem o tym nawet wspomnieć, ale wśród uczuciowca, dziwnie by to zabrzmiało, dzięki !! przeanalizuję to 3 razy 🙂 Pozdrawiam. :))))

   3. Tomek Wszystko ok ! nie mam internetu !? czekam na nowy najszybszy z możliwych , a to nieco trwa ,Pozdrowionka i się Trzymaj Tomek 🙂

 9. Ja nie dawno miałem takie doświadczenie: obudziłem się z szumem w głowie, to było dudnienie o niskiej częstotliwości, trochę brzmiało tak jakbym w oddali słyszał jakąś pracującą maszynę, trwało to cały dzień, a potem następny i następny, 3 dni bez przerwy,a potem jeszcze pojawiły się zawroty głowy. Przypomniały mi się opowieści pani Ewy Paweli o mind control, pomyślałem: dopadli mnie, właśnie rozpoczął się proces przejmowania mojego umysłu.
  Postanowiłem jednak udać się na wszelki wypadek do laryngologa. W gabinecie okazało się, że mam zanieczyszczone ucho, po dokładnym oczyszczeniu wszelkie niepokojące objawy ustąpiły. Tym razem miałem szczęście i nie dopadli mnie jednak i stwierdziłem, że chyba warto czasem pójść do normalnego lekarza i się przebadać.
  Pozdrawiam.

 10. Ja tylko do seji na chwilę… sejuś bardzo Cie przepraszam, nie wiem co mi się stało kilka dni temu, że tak dziwnie pisałem, nie jestem z siebie dumny. Mam nadzieje, że poszło w zapomnienie… czasem jestem naprawdę głupi, że tak wtrącam się w Twoje sprawy, ale to było ostatnio trochę silniejsze ode mnie, muszę bardziej siebie kontrolować, ale sam już zamknąłem ten temat. Co do kompa to poszedł mi dysk, muszę jutro 400 zł zapłacić, znowu ruletka się przełoży… no dobra, przepraszam seja, 3 raz o rękę Cię nie poproszę, to moja słabość, zauważyłem to, dziwnie się ostatnio jak nie zawsze zachowywałem, sam nie wiem czemu, to pragnienie miłości.. szkoda, że takiej na dwie osoby, a nie do wszystkich, czas zakończyć w głowie miłość, i tak nigdy z nikim nie będę, muszę się pogodzić, i chyba to zrobiłem, tak długo trwają moje przemiany, ale wiem, że już takiego błędu nie po pelnię. To było po prostu głupie, i głupio mi dlatego przepraszam po raz trzeci, i za wszystkie błędy i za to co w przyszłości, chociaż będę się starał by nie być takim głupolem. Przepraszam.

 11. Ja podjelam dzialanie energetyczne . Druga sprawa kontakt z ziemia dal mi wiadomosc , ze Ziemia w centrum core ma serce zlozone z zupelnie innej krystalicznej formy , ktora nie znamy z skorupy zewnetrznej nawet jadra ktore otacza ziemskie serce- Jadro . krysztaly biegna ze wschodu na zachod a nie za poludnie polnoc . ziemia ma forma jaja . Serce ziemi ma powiazania ze swiadomoscia organiczna planetarna i wlasciwie jest obecnie przez nia zasilanie . Ziemia jest juz w swoim czasie i biegnie swoim torem . Jest inny niz czas liniowy . To znaczy wszystko spontan i wszystko moze sie wydarzyc i juz sie nic nie zstopuje i nikt nie moze tego zstopowac . Druga sprawa w ziemi jak stwierdziala moja kolezanaka , ktora po nocnych atakach malo nie stracila zycia bo ma dosyc dobre czucie . uwaza , ze dzisiejszy napad byl jakby chcial pozbawic ja zycia . Ziemia jest w walce z A I to tyle . Zemia szykuje dosyc duza porcje plazmy przezroczystego koloru jak sie zorientowalysmy energia ta juz idzie do niektorych osob ( tak zwanych filarow ) 2/3 tej energii zostalo skomasowane juz w planecie Do konca roku moze sprawa sie wyjasni . Obecnie moga byc ataki HARRP i jemu pomocnych instrumentow sterowane w duzym stopniu sa tez astralnym A I .
  To moge okreslic tylko takimi slowami Nie jestem specjalista . Ale wiem , ze aura moja byla dzisiaj totalnie oblepiona jakims ciezkimi energiami I musialam duzo energii wewnetrznej wlozyc w to zeby to g…o oczyszczac . i asymilowac w organiczna materie .
  Ziemia podjela leczenie A. I , ktora sie rozpanoszyla pod kopula firnamentu . Ludzie , ktorzy sa niebezpieczni . To znaczy ci co nie daja sie programowac sa specyficznie atakowani .

Comments are closed.