Oblicza Duchowości – 7.05.2015

Janusz Zagórski wraz z Dominiką Dominiak rozmawia z Anną Burakowską z wydawnictwa Nameya, organizatorka poprzednich wizyt Ramaathis’a Mam’a w Polsce.


Janusz Zagórski rozmawia z Michałem Skibińskim, który uczestniczył w warsztatach Rammathis’a Mam’a i dzieli się swoimi refleksjami.


W obliczach Duchowości, programie prowadzonym przez Krystynę Maciąg poznajemy bliżej osobę Mariusza Alina, którego uczestnicy Powitania Wiosny 2015 znają już z grania na bębnie i medytacji na Ślęży, do której wprowadził właśnie w rytmie bębna.

3 thoughts on “Oblicza Duchowości – 7.05.2015

  1. oglądałem na discovery id taki program, medium z long island, popłakałem się na nim, to dowód, że duchy ludzkie istnieją a w tym Bóg, to nieprawdopodobne świadectwo tej pani, na you tube było tylko to po angielsku, więc nie puszczam. Kto chce niech sobie wpisze medium z long island, to co wyprawia ta kobieta przekracza moje wyobrażenia na każdej jej sytuacji z ludzmi o duchach zmarłych łezka cisnie się do oczu. Naprawdę warto sobie obejrzeć, no dobra dam po angielsku. https://www.youtube.com/watch?v=MVTOFp24MQU jest tego kilka częsci. Szkoda, że nie po polsku, łezka się ciśnie, ale wierzę tej pani, to takie realne 🙂

Comments are closed.