Oblicza Duchowości – 8.09.2016

Irmina Mrozowicz-Szmidt rozmawia Anną Garncarek o metodzie analizy psychometrycznej z powodzeniem stosowanej do pracy z klientami w zakresie rozwiązywania ich kłopotów i problemów natury zawodowej,  osobistej, jak również w związkach.


Gościem Edyty Borzymowskiej jest Aneta Skarżyński – śpiewaczka operowa (mezzosopran), malarka i pisarka. O tym jak udaje się jej realizować te trzy wielkie pasje dowiemy się z kolejnych części audycji, a w pierwszej o tej muzycznej (choć nie tylko).
Więcej o artystce na stronie:
www.aneta-skarzynski.wixsite.com/arts


Wystąpienie Mariusza Brzoskowskiego z Fundacji Świadomości Ziemi, poświęcone omówieniu aktualnej sytuacji na planecie w aspekcie zapowiadanego wzniesienia.


 

5 thoughts on “Oblicza Duchowości – 8.09.2016

  1. „Rola człowieka we wzniesieniu Matki Ziemi”
    Jeśli przedstawiana przez Pana Brzoskowskiego animizacja Globu, nie jest formą jakiejś wysublimowanej metafory, czy analogii, to zapewniam, iż może być nie do przyjęcia przez większość słuchaczy. Ja dla przykładu byłem zaskoczony i zmieszany treścią przekazu :/

    1. Wypiłem zdrowie, coca colą na cześć matki ziemi, dużo myśli temu nie poświęcę na razie, bo to nie współdziała z moim jestestwem, to dla kobiet, ja mogę poświęcić się tacie ziemi. No co mogę zrobić dla Matki Ziemi? Nie wyrzucać papierków na ulicę? ja nie umiem poza tym się koncentrować, więc to nie dla mnie.

Comments are closed.