Ofiary Mind Control w Polsce idą do sądu

Ofiary Mind Control w Polsce

składają zbiorowe zawiadomienie w sprawie

kontroli umysłu i elektronicznego dokuczania.

Oto treść info na podstawie maila od Zofii Filipiak, jednej z osób zajmujących się tą kwestią.

Rozprawa w dniu 07- 01- 2015 (środa)

w Sądzie Rejonowym Warszawa-Śródmieście

o godz. 11.00 w sali 239

Złożyliśmy grupowe zawiadomienie na policji Warszawa Śródmieście w sprawie kontroli umysłu i elektronicznego dokuczania.

Zbiorowe zawiadomienie trafiło do prokuratury rejonowej dla miasta Warszawy-Śródmieście ok. 6-08-2014. Odpowiedź o odmowie wszczęcia śledztwa otrzymaliśmy 28-08-2014 roku.

Te opisane przez nas tortury prokuratura zakwalifikowała jako czyny z art. 160 par. 1 KK na podstawie art. 11 par. 1.; art 17 par. 1 pkt 1 oraz art. 253 par. 1 i 2, 323 par. 1 Kpk. Jednak w konsekwencji nie podejmując żadnego działania wyjaśniającego odmówiono nam wszczęcia śledztwa. Nie odnosząc się w żaden sposób do dołączonych przez nas załączników w postaci dowodów np. ze skanowania naszych organizmów profesjonalnym wykrywaczem sygnałów radiowych. To urządzenie ewidentnie na nagranym filmie pokazuje wyraźny, silny sygnał zwłaszcza w okolicy głowy.

W załączonej dokumentacji do prokuratury złożyliśmy szereg odtajnionych materiałów dostępnych dla każdego. Wynika z nich, że poprzez tą elektroniczną technologię dowolnie zmienia się, modeluje ludzką psychikę, wywołuje różne dziwne stan, poprzez silną depresję (myśli samobójcze), aż po niekontrolowany śmiech, płacz, łzy, agresje, wzruszenie czy podniecenie. Można wywołać różne poziomy intensywności paraliżu ośrodkowego układu nerwowego. Czyli paraliż mentalny, totalne zablokowanie jakiegokolwiek funkcjonowania człowieka.

Dowody jakie przedstawiliśmy w swoich opisach to m,in. dokładne opisy przed i po zainplantowaniu, gdzie nagle z dnia na dzień pojawiają się głosy w głowie, w dodatku znajome, czy piski w uszach ciche dźwięki, ( nieme głosy – S.S.S.S.) infradźwiękowe, czy ultra dźwięki.

W tej kwestii, dla potwierdzenia naszej wiarygodności są patenty, że nawet nie trzeba być zainplantowanym, aby komuś generować głosy wewnątrz mózgowe, także z przekazem podprogowym, posthipnotycznym przed którym nie ma tak naprawdę ochrony.

Mowa o tym jest w odtajnionym dokumencie z 2006 roku, gdzie prowadzono tajne eksperymenty z przesyłaniem głosów do głów swoich obywateli, wywołując te efekty, dążą do diagnozy psychiatrycznej. Ofiary tych technologii militarnych są doprowadzani do samobójstw,

torturowani przez wiele lat,

średnio po dwóch do pięciu latach umierają.

Te dokumenty zostały złożone wraz z naszymi opisami, dowodami do prokuratury, lecz w żadnej kwestii prokuratura nie odniosła się ani jednym słowem. W wygodny dla siebie sposób zignorowali sprawę, nie podejmując tematu. Nie łącząc w żaden sposób wszystkich dowodów ze sobą, nie analizując ich jako całości . Co świadczy o tym, że są świadomymi lub nieświadomymi agentami w tym ludobójstwie.

Prowadzący Prokurator pan Tomczak wykazał się niesamowitym brakiem kompetencji, brakiem dobrej woli a także okazał wyjątkowo lekceważący stosunek do pokrzywdzonych, ale też nie skorzystał z pomocy biegłych, specjalistów w tej sprawie. Wydaje się, że problem z jakim się zgłaszamy do organów kontroli ma w dalszym ciągu pozostać przemilczany, co wynika z napisanego nam postanowienia.

Postanowienie prokuratora jest ewidentnym przeciwieństwem przedstawionych faktów, dowodów, mija się prawdą przedstawioną przez poszkodowanych, na co wskazują załączone przez nich dowody.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z ofiarami mind control przed rozprawą (godz. 11) lub po jej zakończeniu przed salą 239.

Stowarzyszenie STOPZET – Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom.  Jesteśmy też na Facebooku

204 thoughts on “Ofiary Mind Control w Polsce idą do sądu

 1. Brawo Odważne Kobiety! Mimo , że jesteście na nierównych pozycjach ,( Polska jest członkiem NATO i UE , a te instytucje dobrze wiedzą ale nie powiedzą) – przerywacie
  zmowę milczenia. Wasza odwaga zaowocuje lawiną pozwów i ujawnieniem całej prawdy.
  Jestem o tym głęboko przekonany.

  1. Ja też pocieram , wspieram mentalnie takie działania i gratuluję , musi ruszyć lawina, by ci którzy absolutnie świadomie robią to innym PONIEŚLI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE OKRUTNE CZYNY!

   Dosyć tej bezkarności w uśmiercaniu LUDZI i robienia z nich bezwolnych kalek! STOP!! BASTA!
   Niech 2015 rok, będzie rokiem PRAWDY!

   Kiara.

   1. Kucyp pisze:
    6 stycznia 2015 o 08:04

    @Kiara już ruszyła, twoja wiedza ma pokrycie w ekranizacji.
    Ex Machina Official Teaser Trailer #1 (2015)
    https://www.youtube.com/watch?v=EoQuVnKhxaM

    ****

    Ona ma pokrycie w wielu filmach, dawnych przekazach , pismach , przenika do naszej świadomości. Ale jest tak niesamowita i rozpowszechnione to zjawisko na niebotyczną skalę w naszych realiach iż odrzucamy je ze strachem… kto jest KIM??????
    Niestety większość jest biorobotami… nie mamy już na ziemi 100% czystego DNA z tego powodu. Ale mamy dwie linie , które niosą w sobie możliwość powrotu do 100% czystości.

    Zatem chodzi cyborgom / biorobotom o całkowite wyeliminowanie z planety TYCH LUDZI, na nich są czynione największe ataki energetyczne, i tam gdzie są największe ich zgrupowania tworzy się wojny i walki bratobójcze, żeby sami siebie pozabijali!

    Może władze Israela w końcu to zrozumieją iż to co robią to , jest wymordowaniem siebie samych dla cyborgów , które podają się za ich Boga!
    Robią z Żydów idiotów na skalę świata i tworzą do nich nienawiść by w odpowiednim momencie użyć jej do wyniszczenia kompletnego tego RODU!

    Wszystkie służby specjalne podlegają jednemu i temu samemu tajnemu kręgowi zarządzania i realizują jeden wspólny interes zniszczenia pierwotnego DNA LUDZI na ziemi !

    Nie ma innych walk, jest tylko JEDNA cyborgów z LUDZKOŚCIĄ o przejęcie ziemi, bo ZIEMIA jest PORTALEM GALAKTYCZNYM , umożliwiającym przejęcie dostępu i władzy w całym kosmosie.

    Kod życia jest niezniszczalny, ale można go zablokować w rozwoju na kolejne setki tysiącleci.
    Czy tego chcemy?

    Na ziemi jest strażnik kodu , jego nietykalność jest zawsze gwarancją przetrwania życia w czystej formie.

    Jedynym uniezależnieniem się od tych mechanicznych oprawców , to nasze podnoszenie wibracji, czyli nasz rozwój duchowy.
    Żadna maszyna, cyborg/ biorobot/ syntetyk nie mają takich możliwości, bo nie mają ognia życia w ziarnie życia/ czyli czerwonej czakrze życia. Zwanej też „wężową czakrą” ze względu na podnoszenie się z niej w spiralny sposób ( jak układ splotu śpiącego węża) naszej energii życia, naszej głównej helisy DNA.

    To Jej nie posiadają cyborgi i to ona doprowadza ich do pasji , bo jej brak uniemożliwia im wejście do kolejnego wymiaru!
    Dlatego tak nienawidzą ród „wężowych dzieci” …. 🙂 siejąc wszędzie gdzie się da dezinformację na ten temat i tworząc między nami niezrozumienie i nienawiść.

    WSZYSCY LUDZIE, DOKŁADNIE WSZYSCY, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE OGIEŃ ŻYCIA/ DUSZĘ …. SĄ „WĘŻOWYM RODEM”, kto go nie ma jest cyborgiem, biorobotem.

    Oni mają tylko dwie helisy poboczne , bo są kopiami naszymi i klonami z nich, zatem nie należą do „wężowego rodu” , zastraszając nim innych usilują unicestwić jego istnienie na ziemi.

    Mamy zupełnie inną wibrację i inne barwy energetyczne, które są widoczne właśnie w aurze.

    Jak łatwo jest po zidentyfikowaniu LUDZKIMI oczami ( przeróżnie widzących…) skatalogować i unicestwiać , przejąć i zmanipulować świadomość ,odnalezionych posiadaczy czakry życia i ognia życia!
    Nieświadomie sami sobie to robimy , jesteśmy wykorzystywani i używani na szeroką skalę w tym skorumpowanym systemie do wyniszczanie siebie wzajemnie przez system władających nami cyborgów!

    Powiedzmy temu STOP! Miast fascynować się fragmentami udostępnionych nam łaskawie naszych mozliwości dla wykorzystywania ich przez innych….. sięgnijmy po wszystkie swoje prawa i możliwości, ONE SA NASZE I NAM SIĘ NALEŻĄ! MAMY DO NICH ABSOLUTNE PRAWO!
    NIECH KAŻDY ZAŻĄDA PONOWNEGO KORZYSTANIA ZE SWOICH MOCY , BO TAKIE MAMY PRAWA!

    Wówczas staniemy się nietykalni dla żadnej technologii!
    Na tym polega nasz paradoks, zwycięstwo bez walki nad cyborgami.

    Kiara.

   2. Kiaro ciężko jest wyczuć z twojego wpisu do kogo tak naprawdę kierujesz ten apel używając zwrotów Nasze,Wasze,My,Oni ,
    ale dobrze ,że masz świadomość swojej narodowości.
    Można by życie zmarnować na dociekaniu mentalności żydowskiej i zrozumieniu co naprawdę nimi kieruje , a końcem końców dojdzie się do wniosku :”naprawdę nie rozumię ”
    Największymi antysemitami są właśnie sami Żydzi i to jest również dla pozostałych ras kwestią nie do pojęcia. Moi dziadkowie zaprzyjaźnili się po wojnie z małżeństwem zydowskim, którzy przeżyli tzw holokaust, to byli naprawdę dobrzy ludzie,zwracaliśmy się do nich ciocia i wujek. Czy mieli pojęcie kto naprawdę zgotował im ten holokaust tego nie wiem, talmudu wszak już nie praktykowali.
    Poniżej link do naprawdę ciekawego wywiadu po polsku z Żydem świetnym muzykiem bardzo kreatywnym i jak sam siebie określa antysemitą, jest też tam wywiad nagrany po angielsku , który nakreśla mentalność swojej rasy.
    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/06/07/kontrowersja-syjonu-wywiad-z-zydem-antysyjonista-giladem-atzmonem/

   3. „WSZYSCY LUDZIE, DOKŁADNIE WSZYSCY, KTÓRZY MAJĄ W SOBIE OGIEŃ ŻYCIA/ DUSZĘ …. SĄ „WĘŻOWYM RODEM”, ”

    – SMOCZYM nie wężowym bo to jest SMOCZY OGIEŃ ŻYCIA.

    Mitologia Słowian się kłania albo mistyka Buddyzmu Mahajany bo to to samo.

    PS. To że niektórzy robią kłamliwie ze ŻMIJI (taki płaz) ŻMIJA (niby pełzający smok) a z nich SMOKI to inna para pejsatych kaloszy jak wiele innych spraw opierających się na bezczelnej kradzieży i przewłaszczaniu religijnych artefaktów Słowian przez demony (Asury) i ich gollumy( żydów).

    Papież też nosi na sobie emblematy słowiańskiej religi ukradzione od „Wandy” (ostatniej kapłanki smoczego ognia) uzupełnione dziś nazistowskimi, hebrajskimi, satanistycznymi bazgrołami. Tak jak szwabia zwana RFN ma godło kradzione Piastom.

    Wszystko co jest cenne jest KRADZIONE od Słowian.

   4. paniznaprzeciwka pisze:
    6 stycznia 2015 o 21:26

    Kiaro ciężko jest wyczuć z twojego wpisu do kogo tak naprawdę kierujesz ten apel używając zwrotów Nasze,Wasze,My,Oni ,
    ale dobrze ,że masz świadomość swojej narodowości.

    ************

    To nie jest żaden apel, to jest informacja, zdejmująca fałsz z pochodzenia CZŁOWIEKA.

    Czym się różnią LUDZIE między sobą? Przecież wszyscy LUDZIE posiadający Energię życia, są wcielonymi Energiami niezależnie w jakiej grupie etycznej się urodzili, jaki mają kolor skóry czy oczu! WSZYSCY ( oprócz biorobotow) pochodzimy z tej samej żywej materii istnienia bioplazmy, Energii samoświadomości, Jażni ( różne są nazwy tego samego), wiec co za problem Żyd, Cygan, Arab, Słowianin czy Aborygen?
    Tak naprawdę na ziemi są przedstawiciele TYLKO DWÓCH RODÓW nie ma tam żadnych podziałów etnicznych są to wcielone Energie z jeszcze ciemności ( nierozświetlone jeszcze) i już jasności ( już rozświetlone), ale wszyscy dążymy do tego samego , rozświetlenia , oświecenia, iluminacji.

    Ja nie widzę żadnych powodów niczyjej dyskryminacji z powodu pochodzenia etnicznego.
    Widzę wielkie usiłowania manipulacji informacją dla tworzenia nienawiści i podziałów.

    Moi dziadkowie w czasie wojny ukrywali rodzinę Żydowską, wszyscy przeżyli. Zostali dziadkowie odznaczeni pośmiertnie uznani za „Sprawiedliwych w Śród Narodow”.
    Zostałam wychowana w poszanowaniu WARTOŚCI ŻYCIA bez względu na etniczność.
    Gdy blisko domu moich dziadków na jesieni stanął tabor Cygański, była tam chora matka z maleńkim dzieckiem , dziadkowie zabrali ich do domu , pomagali w czym mogli nigdy niczego nie odmówili.
    Dla mnie nie ma podziałów między ludzkich, mam wielki szacunek dla każdego życia. W tym szacunku nie mieści się niewolnictwo i świadoma zgoda na oszustwa oraz manipulacje LUDŹMI.

    Powinniśmy w końcu zrozumieć podstawy swojego istnienia na ziemi. Zrozumieć iż przysługuje wszystkim LUDZIOM godność życia i prawo wolnostojeństwa.
    Nie ma to dla mnie znaczenia kto do jakiej grupy etnicznej mnie będzie wciskał….. 🙂 jestem CZŁOWIEKIEM ponad nimi.

    Kiara.

   5. Kiara ale Twój pierwszy wpis swoją drogą zupełnie nielogiczny nie poparty dowodami o jaki było nie trudno gdyby tu biegały jakieś tostery, inno helisiaki, androidy, syntetyki w liczbie 70% populacji … jaki ma na celu jedynie przekierowanie pary w gwizdek czemu mówię STOP skoro prosisz 🙂 Więc jest w totalnej sprzeczności z drugim wyjaśnieniem / wpisem zaiste Jesteś Plemieniem Wężowym 😉

    Myślała bym że to z niezrozumienia ale jakoś celowo mnie unikasz i wiesz dla czego 😉 Co wyklucza nieświadome działanie.

    A tu ośmiesza poważną inicjatywę.

  2. Marku kiedy w końcu się odsłonisz, przestaniesz grać i pokarzesz swoją prawdziwą twarz.

  3. I tak Astral Płonie,
   I robi sie jaśniej,
   Rozum zaczyna Czuć,
   że Jest Częścia Energii Własnej.
   Zatem Przyznaj Sie Matrixie,
   żeś matrixem w Głowie,
   Zwróć sie do Swego Serca,
   Aby Ciebie Energię,
   Umieściła ponownie w Swym Łonie,
   Kobieta Jestem wykrzykniesz Pełni Świadoma,
   I Żadna Szczepionka,
   Po wylosowaniu
   Zielonej Karty,
   Działac w Tobie nie będzie,
   Bo spalone zostały ostatnie Programy,
   Które z Soba Sercu oddałes,
   Ufając I Jemu Się poddajac,
   Rozpaliłes w Nim Ogień wielki,
   Bo dorzuciłes do Niego To co w Sobie rozpoznałes,
   A więc Loteria każda wizowa,
   Jest już Spalona,
   Ziemia wolna się robi,
   Bo Niewolnicy przejrzeli na Swoje oczy.
   Kochane Kobiety,
   W Was Moc I Siła,
   W Was Miłośc Matczyna,
   Co w Sercach Mieszka,
   I Z Serc wypływa, Gdy jako Energia, pokłonisz się z Głowy,
   Twe Łono ponownie rozpocznie rodzić,
   Lecz już nie Ciała,
   A Żywe obrazy,
   Które w promieniach Słonecznych
   na Ziemi będą Rajem,
   I Zakazany owoc istnieć przestanie,
   Bo Całą Mądrość masz w Sobie Kochanie.
   Wibracja Twoja Przestrzeń odnawia,
   Bo zaprzestałaś układać się w Gada,
   Energia Cudna ponownie Żywa,
   A Na dodatek
   Siebie Świadoma.

 2. Ja tez trzymam kciuki i dzwonie po Polsce zeby dac znac wiecej osobom . Gora nasze madre Polki 🙂

  1. to tak jakbyś poszła na skargę do handlarza mebli oskarżyć ze jego sprzedawca sprzedał Ci jakiś mebel .ale przynajmniej może kilka osób się obudzi ,zobaczmy co się porobiło ofiary idą siedzieć a napastnicy dostają odszkodowania , bo ofiara nie broniła się zgodnie z „”bezprawiem „” WSPIERAJMY jak możemy aby echo tego było jak największe !!!.

 3. I tak Astral Płonie,
  I robi sie jaśniej,
  Rozum zaczyna Czuć,
  że Jest Częścia Energii Własnej.
  Zatem Przyznaj Sie Matrixie,
  żeś matrixem w Głowie,
  Zwróć sie do Swego Serca,
  Aby Ciebie Energię,
  Umieściła ponownie w Swym Łonie,
  Kobieta Jestem wykrzykniesz Pełni Świadoma,
  I Żadna Szczepionka,
  Po wylosowaniu
  Zielonej Karty,
  Działac w Tobie nie będzie,
  Bo spalone zostały ostatnie Programy,
  Które z Soba Sercu oddałes,
  Ufając I Jemu Się poddajac,
  Rozpaliłes w Nim Ogień wielki,
  Bo dorzuciłes do Niego To co w Sobie rozpoznałes,
  A więc Loteria każda wizowa,
  Jest już Spalona,
  Ziemia wolna się robi,
  Bo Niewolnicy przejrzeli na Swoje oczy.
  Kochane Kobiety,
  W Was Moc I Siła,
  W Was Miłośc Matczyna,
  Co w Sercach Mieszka,
  I Z Serc wypływa, Gdy jako Energia, pokłonisz się z Głowy,
  Twe Łono ponownie rozpocznie rodzić,
  Lecz już nie Ciała,
  A Żywe obrazy,
  Które w promieniach Słonecznych
  na Ziemi będą Rajem,
  I Zakazany owoc istnieć przestanie,
  Bo Całą Mądrość masz w Sobie Kochanie.
  Wibracja Twoja Przestrzeń odnawia,
  Bo zaprzestałaś układać się w Gada,
  Energia Cudna ponownie Żywa,
  A Na dodatek
  Siebie Świadoma.

 4. Zeby nie gadac bredni wezowych o pochodzeniu prawdziwego czlowieka trzeba poznac 10 ksiazek
  The Book of Man on Vimeo
  Ksiazki te wydaja mi sie wiarygodna historia naszej galaktyki -fizycznymi oczyma.A pozatym spirytualnie tez nie czuje zadnego ognia wijacego sie z mojej zaprzeproszeniem d…py .
  Hinduskie bzdury mnie nie obchodza i zadne drakonskie i wezowe wplywy na nasza kulture tez nie .Szczegolnie , ze mialam duzo wezow ochydnych na moim ladzie ( Nie wiem skad jest taki strach niektorych ludzi przed wezami i innego typu tymi stworami i pajakami , musi miec to jakies zrodlo ochydnej ich ingerencji w nasze zycie – poprostu szamano nas w niezyklych ilosciach albo trzymano sobie towar na pozniej jak to weze robia dlugo cierpliwie wypatruja swojaj ofiare ) Nie mam z tego typu gatunkami nic wspolnego . Na tym koncze epopeje mojego pochodzenia .:)
  Credo Mutva tez mowi prawde dlaczego nikt jego nie sluchal uwaznie i z dostojenstwem i respektem ( bo jest czarny ) tylko jakies inne bzdury nawiedzonych analitykow pochodzacych na przyklad od Lorda shiva. http://www.koausa.org/Gods/God9.html
  Wszedzie jakies zawile wijace ochydy sie przewijaja po ich cialach .

  1. Kalina My ludzie istniejemy minimum 1,5 miliarda lat , i nie pochodzimy z ziemi , a Darwin i cala reszta jak chce to się może dopatrywać swojego pochodzenia w ogonie szympansa , tak samo jak rasy na ziemi, biała ,czerwona, zółta, czarna , mamy ten sam rodowód ale rozwijaliśmy się setki milionów lat w całkiem odmiennych warunkach biała rasa ma jeszcze podgrupy kolor oczu, szary zielony, niebieski i brązowy, to tez wynika z minimalnego rozgałęzienia wszyscy pochodzimy w swojej odmienności z różnych systemów planetarnych i gwiezdnych Pozdrawiam Kalina

   1. Tak ,Majestic masz rację.
    Czakry, albo wiry , to nic innego jak podstawa do tworzenia naszej siatki energetycznej materialnego ciała. Temu zaprzeczyć się nie da bo są lokalizowane przez współczesna aparaturę medyczną.
    Nie moja wina że ktoś czegoś nie czuje …. albo czegoś nie chce wiedzieć.

    Ziemia jest TYLKO szkolą rozwoju duchowego dla wszystkich mieszkańców Kosmosu, jest portalem między wymiarowym.
    Nasze istnienie w materialnej kreacji to faktycznie miliardy lat, dużo więcej niż wiek ziemi.

    Symbolika węża czy smoka… to tylko symbolika nie żadna dosłowność, tak należy te informacje traktować. Ludzie widząc niewidzialne starali się przekazywać je w formie znanych prostych odnośników. Wąż doskonale nadawał się do symbolicznego zapisu ,galaktyka też ma spiralny wygląd.

    Takie nazewnictwo tradycyjnie egzystuje , ale nie ma to związku bezpośredniego z naszym pochodzeniem od węży!!! 🙂 🙂

    Kiara.

   2. Ale ma wiele wspólnego z przewrotnymi działaniami 😉

    Ja nie potrzebuje sobie wmawiać że moja genetyka jest nie teges, że nie jestem w pełni mocy, że ktoś mi obieca gruszki na wierzbie bo będę jakimś GMO z 3 czy 12 helisami, a wtedy powie że jestem skażona i inna niż pierwotnie Człowiek. To wszystko po to by przekierować parę w gwizdek i wmówić ludziom że jeszcze nic nie mogą. A to Jeszcze będzie wiecznie i nigdy o sobie prawdy nie poznać mają.

    Dwuchelisiaczka 😉
    A prawda Dwuchelisiaki to Androidy nie? Więc Android 😀 😀 😀 Jak każdy z Was i trzeba z sobą walczyć, bo jesteśmy te złe. To tu bardzo brzydkie słowo. I nie ze mną te numery.

    Proszę o jeden dowód istnienia Androidów, Cyborgów w społeczeństwie w liczbie 70% populacji, jedna sekcja zwłok, jedno zgłoszenie z wypadku, jedno na jakiejś kontroli, choć jedno na złomowisku.
    Być może nie wielu skojarzy o czym ja pisze, ale łykacie jak każdy kit, niczym Kaczki. 😉

   3. Ja sama mówiłam że takie i lepsze technologie już mamy, ale to są na bogdana technologie a nie że 70 procent populacji ludzkości powstaje w fabryce w Radomierzu i pod Helsinkami ;DDDD

   4. A prawda Elfu świętego Mikołaja je budują na biegunie i podrzucają w szpitalnych porodówkach, Kiara już wyjaśniała że Elfy żyją pod ziemią 😉 A to wszystko jest po to byśmy niczego nie doszli, by nas przekierować i zająć a nawet ośmieszyć i świrami zalać jakich tu naciągnie.

   5. Energia Jest Jedna,
    Duchów w niej wielu,
    I Każdy z Nich Jest Świadomością,
    A Więc Ty Duchu Ziemski,
    Zwróć się do Serca,
    Tam Twoja Macierz,
    Twoja Energia,
    Energia Ziemska,
    Co Inne ma Brzmienie,
    Które rozpoznasz, Gdy
    Z Głowy wrócisz w Swe Serce,
    I Jedność Twoja,
    W Wibeacjach Serca
    Już Jest skąpana,
    I Taka Ziemska,
    I Taka Żywa,
    I Nie cyfrowa,
    A Swoja Prawdziwa.
    http://www.jestemsoba8.blogspot.com

  2. I po co innych wiedza?
   Poznać Prawdę?
   Jaką?
   Jedyną Prawdę, Jeśli
   Prawdziwa Ziemianka,
   Byłaś Przy Jej Stworzeniu
   I masz te same co Ona
   Wibracje w Sercu,
   Gdy uruchomisz Swoje wibracje,
   Odkryjesz w Sobie,
   Swej wiedzy pokłady,
   Każda Energia Żywą Energią,
   Która wyczujesz wibracyjnie,
   I w Twej Przestrzenie
   Jedyne Niebo,
   Słońca Złotych Promieni,
   Wspierajacych wypełniajacych,
   W Twojej Harmonii,
   Boś odnalazła Sie w Sobie cała,
   I CAŁA SZTUCZNA DUCHOWOŚĆ MAŁA,
   Prysła jak Bańka mydlana
   Czyś Żywym Sercem?
   Czy wciąż służysz jako ich Ciało,
   Przyłuż Swą Rękę ,
   Do Swego Serca,
   I Posłuchaj Swojego Rytmu,
   Rytmu Ziemskiego Życia,

   1. SeJu myślisz ze cyborgi są wypchane metalowymi trybikami ? „”””zgłoszenie z wypadku, jedno na jakiejś kontroli, choć jedno na złomowisku.”””

  3. Śhiva w katolicyźmie robi za Ducha Świętego.

   A i to on ma znaczyć tych GODNYCH NIEBA.

   Taki peszek.

 5. Proszę o jeden dowód istnienia Androidów, Cyborgów w społeczeństwie w liczbie 70% populacji, jedna sekcja zwłok, jedno zgłoszenie z wypadku, jedno na jakiejś kontroli, choć jedno na złomowisku.
  Być może nie wielu skojarzy o czym ja pisze, ale łykacie jak każdy kit, niczym Kaczki. 😉

  ***********

  Ale ja nie mam zamiaru tobie ani nikomu innemu udowadniać! kto będzie chciał znajdzie a kto nie żadne dowody w niczym nie pomogą.

  Czas zrobi swoje, wystarczy.

  Kiara.

  1. SeJa pisze:Proszę o jeden dowód istnienia Androidów, Cyborgów w społeczeństwie w liczbie 70% populacji, jedna sekcja zwłok, jedno zgłoszenie z wypadku, jedno na jakiejś kontroli, choć jedno na złomowisku.
   Być może nie wielu skojarzy o czym ja pisze, ale łykacie jak każdy kit, niczym Kaczki.

   Dawno już to wykazałem że to jest jedynie zwykła niedojrzałość i niska samoocena/brak wiedzy o sobie samym, ażeby mówić że jakaś maszyna może równać się nawet z najgłupszym człowiekiem hihihihiihii
   Zwykły Hobbit ma więcej po kolei w głowie a co dopiero my ludzie 😉

 6. SeJa pisze:
  7 stycznia 2015 o 01:32

  A prawda Elfu świętego Mikołaja je budują na biegunie i podrzucają w szpitalnych porodówkach, Kiara już wyjaśniała że Elfy żyją pod ziemią 😉 A to wszystko jest po to byśmy niczego nie doszli, by nas przekierować i zająć a nawet ośmieszyć i świrami zalać jakich tu naciągnie.

  ***********

  Cywilizacje podziemne…. Elfy… to tylko jedna z nazw znana i identyfikowana z nimi z odległą Cywilizacją , nie ważne jak zwał ( mnóstwo jest nazw tego samego), ważne by zrozumieć iż nie jesteśmy sami i nigdy sami na ziemi nie byliśmy.

  Energie wcielone żyjące na ziemi praktycznie od zawsze nie wszystkie są widzialne zawsze i dal wszystkich, pomimo iż są obok nas ze względu na możliwość naszego odbioru określonych pasm wibracyjnych.

  Ale dla ciebie SeJa zapewne to zwodzenie ludzi i robienie z nich świrów….. 🙂

  Kiara.

  1. Energia Jest Wszędzie,
   Różne Świadomości,
   Nadają Jej Brzmienie,
   Gdy z Ziemią I Jej Sercem,
   Gdzie Macierz Cudna I Zywa,
   Taka Sama Jak w Sercu Tego
   Co Nazwano dla Siebie”Ciałem”
   A ŻYWĄ ISTOTĄ,
   Ziemska Bogini I Bóg Ziemski
   Świadomość co wiedzę Ma Swoja Prastarą
   Swą Mądrość Naturalną I Żywą, Prawdziwą,
   I Energia Jest przecie Ziemską
   Dokładnie z Tą Ziemią Jest Wibracją Jedną,
   Żywym Życiem a Nie Ciałem.
   W Wibracji Ziemskiej od zawsze,
   Od Jej Ukształtowania,
   Przez Świadomość Źródlaną,
   Która Stała się Ciałem.
   Cała Istota, Jedno Życie,
   A Jest Ich wiele,
   Tutaj na Tej Planecie,
   I Każde Jest u Siebie,
   Bo ma Ziemskie Naturalne wibracje.

 7. Mowcie co chcecie ale bede mowic wszystko juz nic nie owijac w bawelne . W nocy po rozmowie z jedna osoba przez telefon (dosyc dluga rozmowa jak na moj styl ) z jej inicjatywy byl telefon nie mojej bylam w nocy brana poprzez swiadomosc na stol . Dokladnie stol poniewaz pamietam , ze bylo wiecej stolow i byly to jakies testy na tle seksualnym , malzenstwa nawet i inne tego typu bzdury . Tak wiec nie pamietam precyzyjnie ale wiem , ze takie cos zaistnialo . Osoba z ktora mialam rozmowe miala tez doswiadczenia z dupkami wiec nie jest tak slodko jak to sobie wiele z was przedstawia . Ludzie sa nadal brani . Czy to byl moj sen czy to bylo podlaczenie sie pod jej swiadomosc ale faktem jest , ze jestesmy wyciagani z lozek w nocy w czasie snow nawet jak ktos ma zupelnie serce na miejscu i chce komus pomoc .
  Ci co operuja na tych stolach nie maja uczuc Hej nie maja takiego emocjonalnego set up jak my .
  Mamy wrogow na planecie juz od dawna . Sytuacja wyglada tylko tak , ze dawniej ci wrogowie byli bogami a teraz wrogow bogow sie odkrywa . Przynajmniej niektorzy to robia , bo niektorzy usilnie szukaja deski ratunku we wmawianiu siebie , ze tylko milosc nas wyzwoli . Ha ha ha . Milosc moze dac odetchnac ale nie zalatwi sprawy do konca . Z miloscia mowie wiec, musicie sobie zdac doglebnie sprawe z tego , ze mamy wrogow czy chcecie czy nie 🙂
  I nie mam zamiaru dzielic z nikim drogi tego typu , ze jestesmy jednoscia z nimi bo nie jestesmy to jest bzdura , ktora ci wlasnie bogowie dawni chca nam implemented w mozg zeby bylo latwiej miec jedzenie na talerzu . Od wielu setek tysiecy a moze milionow lat bylismy napadani przez te istoty i caly czas jestesmy przez nie gnebieni .

  1. HaHaHa przecież to ciebie nie dotyczy.Jeśli chcesz brać do siebie, wszystkie kontakty,to bierz ale po co?
   Zaręczam ci że oni nie mają złych celów,zwłaszcza że kontaktują się ze swoimi dziećmi,No chyba że krzywdzą własne potomstwo,co jest nie spotykane w Naturze.
   @Kalina zrozum ,Ziemianie are finisnh ,czas dobiega końca , zaczął pracować na naszą korzyść hihihihihihihihi No more sad, take it funny

   1. Ja wogole nie jestem sad, tylko nie mam zamiaru miodzic na pajdzie chleba . Chociaz pszczoly to tez insekty , ktore zadla jak sie je zdenerwuje . Sluchaj proboja nas zrobic insektalna spolecznosc dlatego wszyscy kracza o Onenes . Jedno cialo jeden mind a smaczne tak samo . Lepiej kontrolowac One jak milions . Moj tragiczny smiech teraz slyszysz HA HA HA HA .
    Mowie ci Qcyp ze znam wartosc swojego serca i nic mi w nim nie dolega nie musze sobie wmawiac , ze cos,kogos kocham 🙂
    Ale wezy nie kocham z wygladu i z charakteru tez .

   2. Tu ci przyznaje racje poniewaz znam twoje zapatrywania konsumenckie .:)My musimy „Learn to dissolve from any expectation from them.”Milosc nie wystarczy poprostu nie korzystac z ich darow manipulacji i nie myslec o nich zbyt duzo ale wiedziec i byc swiadomym szujostwa (smugi, GMO ,technologia na ludziach , nie planowane podroze i zwiaski miedzyludzkie :):) a takze parlamentarno-polityczne podchody i klamstwa)

   3. No od razu lepiej a nie zaczynać dzień od zagrożeń ze strony innych cywilizacji, kiedy największe zagrożenie to pieniądz trzymany przez tak ci dobrze ZNANYCH Anglosasów, trzymających całą planetę za jaja a szczególnie biednych Słowian którzy za parę groszy załatwią każdego,kiedyś to była wódka i papierosy.Lepiej się zastanowić nad tym że prawdziwa wolność i wiedza może jedynie przyjść z kosmosu i uwolnić planetę od insektów a nie okłamywać się o jakieś słowiańskości,miłości kiedy jeszcze nie dawno Putin trzymał sztamę z największymi rodami,dowodem na to jest rura na dnie Bałtyku omijająca Polske i Słowian a bezpośrednio idąca do Niemiec.Cały czas dyskredytujecie obce cywilizacje nie wiedząc o nich nic.To jest nie fer.

   4. „To jest nie fer.” I projekcja własnych cech i lęków 😉 I tylko dla tego Miłość nie wystarczy, bo nasz gatunek wcale się nią nie kieruje, ba nie wiele o niej wie a wie tylko o swoich wyobrażeniach tejże 😉

  2. „ze jestesmy wyciagani z lozek w nocy w czasie snow nawet jak ktos ma zupelnie serce na miejscu i chce komus pomoc .”

   – nie porwanie a sama świadomość jest przełączana (samoistnie czy bólowo) z ciała wirtualnego (matrixowego) uważanego za własne, pewne i pomacalne do tego prawdziwego, uważanego najczęściej za senny majak.

   To co brane jest za „real” to sen czy też puszczany nam film by na podstawie scenerii (w tym wojen) generować z prawdziwego ciała takie a nie inne wibracje przy czym ważne jest ich natężenie a nie rodzaj (mimo iż pewne emocje są tymi porządanymi). Rodzaje się zmienia by dojony „pacjent” nie odpłynął od jednostajności stając się niefunkcjonalnym, nieenergetycznym „warzywkiem”.

   „Śniąc branie” wyśnij jak się uwalniasz i robisz krzywdę tym co eksperymentują na tobie. Po kilku zadymach jak nie będziesz „mięntko nadstawiać im 2 półdupek” odczujesz różnice. ;p

   Jak nabierzesz wprawy to poziomem kolejnym jest zabawa z ochroną, aparaturą, laboratorium jako całością …. budynkiem w jakim jest. Musisz tylko „śniąc” uwierzyć i w realność tego co śnisz i przejąć w „śnieniu” inicjatywe. 🙂

   Jak się dobrze sprawisz to przestaną „brać” bo ZGINĄ od twojego „śnienia”. Zginą naprawdę. 😀

   Tak wygląda nie przekazywany celowo w „ściemnia-ingach” myk ze „śnieniem”. Świadomym śnieniem. Kreacją snu.

   PS.
   MOC nie leży w kundalini, w jej odpalenii ale ją odpalając osoba taka staje się lepszym „dostarczycielem” także pokrowca.

   MOC Słowian i ich magia leży w SMOCZYM PŁOMIENIU. Tego samego SMOKA jakiego w judeosataniźmie zwą i Szatan i Duch Boży. A także LECH, LACH, LICH(o), al-LACH, enu-ma en-LICH i wieloma innymi często tylko lokalnymi nazwami….. Mędrcy powiadają iż żydowskie urojenie zwane yahwe powstało z zazdrości z posiadania przez Słowian tegoż SMOKA jako PLAGIAT jego.

   MOC do was nie wróci jak się będziecie WYRZEKAĆ swoich KORZENI. ;p

   MOC tkwiąca w bredniologach jak kabała to promile tego co potrafiły psocąc czynić słowiańskie dzieci i to bez ZARZYNANIA ŻYWEGO dla urojonego przez żydów demona z głowy. To po prostu MOC TWORZENIA wynikająca ze znajomości SŁOWA. I żywego kontaktu ze SMOKIEM także WAWELSKIM (to przez jego posadowienie tam Kraków jako miejsce rządziło światem). Ale go ZAMORDOWANO z chciwości i zazdrości o czym nawet mówi „Pierścień Nibelunga” a dziś jego skradzione insygnia profanują sataniści z Watykanu uzurpując nienależną im religijną władzę.

  3. I dlatego tak ważne,
   Jest powrócenie w Swoje Serca wibracje,
   W Głowie zrobi sie Cicho,
   A Wtedy odkryjesz
   Kim Jesteś naprawdę,
   Rózne sa próby,
   abyś był nadal dla nich Ciałem,
   Jedynym na To „lekarstwem”
   Jest Miłość wibracja Serca,
   Ta sama wibracja,
   Którą ma Matka Ziemia,
   Twoja Przestrzeń , Aurą nazwana,
   Stanie się wtedy Twoją Przestrzenią,
   Nie Ducha, czy Duszy,
   A Życia Matki , Ojca,
   Tutaj Na Ziemie
   Planecie Matce,
   Do Której spływa Słońce,
   Promyczki Żywe
   Złotem sie Mieniące,
   A Tyś z Nich Zrodzone,
   Żywe Życie,
   W Świadomości Swojej,
   Indywidualnej,
   Ziemskiej.

   1. Gdy zadawać Sobie
    Będziesz pytania,
    Czy ta Emocja Jest Moją Emocją,
    Czy Strach Jest Moim Strachem,
    A Może w Moim polu,
    Jest Ktoś przywiązany do Mnie,
    I boi sie zostać Spalonym
    Przez Moje rosnące wibracje,
    Może podobnie do mnie,
    Był nieświadomy,
    Uwolnij go od Siebie,
    Niech odejdzie wolny,
    Bo ty Tutaj na Ziemi,
    Zawsze wolną Byłaś,
    I tylko uczyłas,
    Uczyłaś Ducha I Duszę,
    Jak stworzyć Ciało swoje,
    Jak stać się Siebie Świadomą,
    Jak ożywić Inne planet,
    Które czekają Gotowe,
    Aby Je zasiedlić,
    Każde Życie Jest Honorowane,
    Każda Dusza I Duch,
    Świadomość,
    Potrafi już stwarzać,
    I zaczyna Swoją Dla Siebie Pracę,
    Pracę samodzielną,
    Od Stworzenia dla Siebie Ciała,
    W Swoich wibracjach,
    O Których Ona zapomniała,
    Teraz odczuwajac wzrost Wibracji Serca,
    Sobie przypomina,
    I w Swoje przestrzenie Kosmosu,
    Wolna Powraca.
    Daj Wolność
    Boś Wolna Sama.

   2. Tylko by odzyskać te „swoje” wibracje trzeba powyciągać z siebie, ze swojego „energetycznego ciała” poprzez każdą czakrę everesty syfu jaki się zmaterializuje (dla czujących energie) jako istoty żywe, mechanizmy, urządzenia, rytualne czy magiczne przedmioty, chmury brudów (energi o niższej niż nasza własna wibracji), szlam (zastygła niska energia).

    I to codziennie bo skoro bród za oknem to i do środka on i sam migruje i jest ludziom wkładany z uporczywością maniaka (programu). I można się mamić pseudopacyfizmem ale nie będzie czysto jak się nie wybije czy chociaż popędzi śmieciarzy bo przebywając nawet „krystalicznie czystymi” w strefie brudu zawsze coś się przyklei nie wpominając o tym iż jest to w „czyscioszki” intencjonalnie poprzez czakry co kilka godzin wlewane/ wsadzane.

 8. Kalina pisze:nie planowane podróże i związki międzyludzkie :):)

  ŚWIETNIE!!!!! a teraz wytłumacz to milionom że to nie ich cele,nie ich życia a raptem cel i życie grupy około 100 osób.Gdzie tu są kosmici?.
  Ludzie nie widzą a na dodatek są przekonani o swojej wolności,niezależności tak jak Kiara i inni ślepcy ,pusty śmiech mnie ogrania.Cyborgi?ELFY,hobitty, REPTILES,wiewiórki i inne bzdury skora największy wróg czai się w nas i naszych przekonaniach 😀

  1. Dokładnie i znów para idzie w gwizdek co do naszego odkrywania siebie 🙂 To wszystko robią Ludzie innym Ludziom.

 9. Wydaje mi się ,chociaż jestem laikiem w tych sprawach (co poruszacie),że ten poważny temat KONTROLI ELEKTRONICZNEJ jest celowy, lub niecelowo tu ROZMYWANY , aby od niego ODCIĄGNĄĆ czytelników lub zainteresowanych.

  Są inne działy i tam się „produkujcie” do woli z pseudo troskliwością!!!!!!!!!!!!!!!!
  PS. Oczywiście nie mam tego zastrzeżenia do wszystkich.

  1. @Vicki A MOŻE POWIEDZIAŁA BYŚ O WOJSKOWYCH PROJEKTACH NASA NORAN,MILAB A NIE CZEPIASZ SIĘ I POSĄDZASZ O ROZMYWANIE HEY.

  2. 😀
   „chociaż jestem laikiem” D skoro tak myślisz? Noto mówisz i mosz.!
   😀 noto POMYŚL-NO/przemyśl/…..ŚĆI .

 10. Szukanie prawidłowości w wirze samego problemu nic nie da ,a tkwicie w nim po „uszy” w ten właśnie sposób są blokowane fundamentalne prawdy ,tworzenie zbędnych pytań ,, bo wiadomo ze nie będzie odpowiedzi bo to wręcz nie mozliwe ,samo zrozumienie zaś jest zrębem informacyjnym przedarcia się na wszystkich płaszczyznach , i to trzeba zrozumieć bo nawet samemu sobie nie można określić, wytlumaczyc , jest się jedynie pewnym ze to słuszna droga ,jedna z bardziej efektywnych możliwych , wiec zapewniam ze na dzisiejszy czas ,praktycznie jest niemożliwe aby z brzucha cyborga na stole operacyjnym wysypały się (oski, tryby ,zapadki, i inne mechanizmy ) eksponowanie absurdów niestety ale niweczy właściwy pogląd .bo jest szkodliwy w tym czasie i miejscu .gdyby dalej z tym problemem polemizować to zapewne i to by było mozliwe bo to kwestia doświadczeń i spostrzegania , zobaczmy mały wręcz nie istotny przykład , jeszcze niedawno uważano ludzka komurke i nie tylko ze ma kilka elementów , i nastąpiła eureka dziwnym trafem bo nie szlo tego dalej ukrywać dziś wiemy ze to miliony części składowych i funkcji” a końca nie widać ” te ostatnie zdania to tylko taka refleksja .

 11. Majestic ja juz pisałam iż mam bardzo dobrą znajomą ( którą zresztą zna osobiście Janusz) , jej budowa, a raczej część tkanek z których są wewnętrzne organy jest sztuczna , syntetyczna. Stwierdzili to wiele lat temu polscy lekarze podczas operacji jej brzucha, te sztuczne tkanki zrośnięte były z wydawało by się całkowicie naturalnymi!
  Ale nikt publicznie takich informacji nie rozgłasza,to są tematy tabu, bo ona jak jej podobne kobiety są prototypami cyborgów. Przygotowywano nowe tkanki syntetyczne jako nasze ciała materialne , by ograniczyć w nas przepływ energii.

  To są eksperymenty prowadzone na ziemi od wielu lat nikt nie będzie SeJa podawał ich rezultatów ! Jak uważa się za wszystko wiedzącą , to ten rodzaj wiedzy powinna mieć dostępny bez problemu.

  Gdybym opisała więcej co wiem w temacie , to dopiero by było…….. 🙂 nie mogę, mogę tylko tyle co w jakiś sposób mogę potwierdzić.

  Jednak dziwi mnie że ludzie uważający się za tak duchowo rozwiniętych w swoich wypowiedziach prezentują tyle jadu, i złośliwości.

  To że ja nie wszystko wiem … bo nie wszystko wiem , wcale nie znaczy iż to coś…nie istnieje.

  Wiem natomiast, bo doświadczam tego na co dzień…. 🙂 moja podnosząca się wibracja strasznie wkurza moich kontrolerów… z za ściany ! Ogranicza im dostęp do mnie , więc sypią w moją stronę niewybrednymi epitetami…. 🙂 słyszę, słyszę…. jak chcę, mili panowie!… 🙂 🙂 :))))))

  Zatem naprawdę Energia włada materią ,nigdy odwrotnie, chociaż nam to wmawiano że jest inaczej i jesteśmy bezsilni…. Jednak jak podnosimy moc energetyczną w sobie te elektroniczne ataki nie docierają do nas, są nieszkodliwe, nie mają mocy sprawczej.

  Kiara.

  1. To był by Android, jeden na milion albo miliard i to w zasadzie bardziej zwyczajny człowiek. Bo wiesz Kiara to że ktoś na pewno sobie klonuje organizmy, albo tworzy syntetyczne tkanki zastępcze, lub całe nawet maszyny w jakichś laboratoriach i tajnych projektach rządowych w tym dla Armii i poszerzenia wiedzy wcale mnie nie dziwi, ale to nie znaczy że 70% społeczeństwa jest sztuczna i wyprodukowana, na co jak wymieniałaś składały by się i Klony, i Syntetyki (wtedy androidy tego słowa też używałaś lub organizmy oparte jak pisałaś na Krzemie) oraz Cyborgi, czyli ludzie po przeszczepach 😀 😀 😀 a ściślej organizm ludzki wspierany mechanicznie, na przykład nanotechnologią. A te wszystkie grupy mają się nijak do naszych problemów i nie biegają z zasady po ulicach. A już na pewno siedem osób na dziesięć nie jest produktem technologii i sztuczna 😀

   Kiedyś wspomniałaś że jest tylko jeden podział, na światło i ciemność w skrócie ogromnym. I ja bym nie dzieliła ludzi ze względu na skład paznokci, ……….,…………..,……………,………….,………. a na to czy są dobrymi ludźmi czy szkodzą innym. I JUŻ jeśli mowa o Duchu nie o ciele i rasizmach czy innych projekcjach własnych problemów.

   Po co życie odmierzać cyrklem i linijką? 😉

  2. A może tej Twojej bardzo dobrej znajomej ktoś pomógł w tajemnicy (zoperował jamę otrzewnej bo miała guza i zrobił to jak umiał)? Bo z tego jak się o Niej wyrażasz to jest Dobry człowiek, nie żaden cyborg eksterminator jak ja 😉

   1. Wiesz SeJa jakoś te Twoje rozważania mają się nijak do deklarowania wszystko wiedzenia i wszędzie bycia….,

    🙂 🙂 🙂
    tak bym to podsumowała.

    Kiara.

  3. Kiara, oczywiscie tak ,wiedza polega na umiejętnym zbieraniu jej segmentów bo jest fałszowana i maskowana a szaraki reptyle cyborgi jak widzimy to przecież nie istotny dodatek do folkloru duchowego jest niema,niema jest, zależny od kierunku wiatru który aktualnie jest na topie w danej chwili .w trujących środowiskach nie jest ciężko stracić równowagę ,bo tam energia rzeczywiscie podąża za uwaga, (nie chcesz a masz) i nie trzeba czyścic przedpola bo i tak jest puste .

   1. 😀
    „Kiara, oczywiscie tak ,wiedza polega na umiejętnym zbieraniu jej segmentów bo jest fałszowana i maskowana a szaraki reptyle cyborgi”
    Majestic-Q wsasz mienia „szaraka. reptyla und cyborga”
    na poniszem. 😀

 12. Kiara,

  ”Wiem natomiast, bo doświadczam tego na co dzień…. 🙂 moja podnosząca się wibracja strasznie wkurza moich kontrolerów… z za ściany ! Ogranicza im dostęp do mnie , więc sypią w moją stronę niewybrednymi epitetami…. 🙂 słyszę, słyszę…. jak chcę, mili panowie!… 🙂 🙂 :))))))”

  Jeżeli masz takie możliwości , to jesteś w stanie pomóc tym ludziom?
  Jak podnosisz swoje wibracje, czy jak je też nazywasz moce energetyczne?

  1. Vicki to niemożliwe ,zadawanie takich pytań jest samo w sobie kontratakiem nie mowie ze robisz to świadomie tak czy owak ale ogulnie , w niektórych segmentach jest to niemożliwe , a taki wyskok królika z kapelusza da nawet nie pożądane w odbiorze efekty ,w zakłamanym kompletnie świecie prawda staje się i tak przyjęta jako kłamstwo , podam przykład piramidy w Egipcie kłamstwo i dezinformacja utrzymuje się już setki lat , dzieci w szkołach jak i „dorośli” na uczelniach łykają te same brednie ze wszystkim tak jest . Oczywiście nie odpowiedziałem za Kiare? to taka moja refleksja .

  2. Vicki pisze:
   7 stycznia 2015 o 12:23

   Kiara,

   ”Wiem natomiast, bo doświadczam tego na co dzień…. 🙂 moja podnosząca się wibracja strasznie wkurza moich kontrolerów… z za ściany ! Ogranicza im dostęp do mnie , więc sypią w moją stronę niewybrednymi epitetami…. 🙂 słyszę, słyszę…. jak chcę, mili panowie!… 🙂 🙂 :))))))”

   Jeżeli masz takie możliwości , to jesteś w stanie pomóc tym ludziom?
   Jak podnosisz swoje wibracje, czy jak je też nazywasz moce energetyczne?

   ********

   Rozwój duchowy ( pisałam już o tym) podnoszenie wibracji , to nie jest instrukcja obsługi z technikami i dyplomami z różnych kursów!
   To jest sposób i styl życia zarowno fizycznego jak i mentalno , uczuciowego.

   Ale również zmiana diety , sposobu myślenia , co równa się życia. Podstawą jest system wartości używany w życiu, czyli etyka , prawość, życie uczuciami na wyższym poziomie. Naprawdę nie ma innej drogi, jest tylko jedna Energia musi władać materią, a te ataki pochodzą z materialnych źródeł.
   Nasza osobista Energia może podnieść się na poziom dużo wyższej wibracji niż one. Wówczas jesteśmy nietykalni, jak chcę usłyszeć te głosy, to włączam odbiór, jak nie to mogą sobie gadać i gadać…. 🙂

   Musimy zmienić styl życia i to wszystko, bo nie ma idealnego sposobu uchronić się inaczej przed wszystkim.

   Kiara.

   1. 😀
    „Jezu jak się cieszę, Jezu jak ja lubię /z uś- 😀 , 😀 , 😀 chów/
    Jak ja bardzo lubię, Chyba tak nie umie lubić nikt”
    😀 tum orał, deser 🙂 WP 1-en 😀

   2. 😀
    Dodam ino, co karzden da, nawek „Kubitki-? nic nie dają”
    jak dostanie wy łape, take to były casy 😀
    😀 Aj law Ju werry mucio.

  3. Znajdź miejsce w Swoim Pokoju, mieszkaniu ,Domu,
   Miejsce w Którym usiadziesz I bedziesz z Sobą,
   Z Soba ze Swymi Wibracjami Serca,
   Wczuj sie w Siebie,
   Nie odpływaj Nigdzie,
   Bądź Świadoma Siebie,
   Tej która z Soba Siedzi,
   Czy Trudno Jest być tak poprostu z Sobą,
   Czy potrzebne do Tego sa Techniki,
   Instrukcje obsługi,
   Kto Chcę Cię Obsługiwać,
   Wszak Ty Jesteś Soba,
   Wiesz o Sobie Wszystko,
   Bo Jesteś Każdą Swoja Cząstka,
   To po co poznawać budowę Muzgu,
   Wszak To Energia Ty Kochanie,
   Ułożona dla Nich,
   W Ramach Szkoleń,
   Daj im Wolność,
   I powróć z tych układów,
   W Harmonii Swojej,
   I Stan sie Sobą.

 13. Sadzcie sobie marihuane w ogrodkach poniewaz niejeden super soldier powiedzial , ze ona odprogramowuje ( Wrazie czego dowody sa na you tubach ) :):):) Pisze to z wielka satysfakcja .najsmieszniejsze jest to ze moja kolezanka prawnik chinskiego pochodzenia w Hobart miala w swojej szklarni w ogrodzie duzo marihuany i jej szwagieraka nawet byla po sadach za to targana . To taka mala dygresja do prawnikow w Polsce i milicjantow ( trzeba by bylo najpierw sprawdzic ich ogrodki ) . Trzeba by bylo tez wniesc apelacje do sadu nadmienic o dobroczynnosci marihuany dla stanow emocjonalno -psychicznych ludzi ludzi poszkodowanych rzadowo wojskowoa technologia .

 14. @Kalina HaHaHa palcie palcie dużo narkotyków i szybki wóz ażeby jeszcze bardziej doświadczyć wolności i niezależności !… 🙂 🙂 :))))))”

 15. Czas najwyższy ruszać tę sprawę Maind Control, bo jak tak dalej pójdzie to będą mogli z nami robić co tylko będą chcieli, a dotychczasowe dowody wskazuj a, że posuwają się nawet do mordów na osobach, co wynika z opowiadania pani Paweli , która stwierdziła, że jej rodzice umarli właśnie w wyniku takich działań.
  Prokuratura powinna ustalić kto dopuścił sie takich praktyk i oskarżyć delikwentyów o morderstwo.

  1. Kazek12 pisze:
   7 stycznia 2015 o 13:51

   Czas najwyższy ruszać tę sprawę Maind Control, bo jak tak dalej pójdzie to będą mogli z nami robić co tylko będą chcieli, a dotychczasowe dowody wskazuj a, że posuwają się nawet do mordów na osobach, co wynika z opowiadania pani Paweli , która stwierdziła, że jej rodzice umarli właśnie w wyniku takich działań.
   Prokuratura powinna ustalić kto dopuścił sie takich praktyk i oskarżyć delikwentyów o morderstwo.
   ****

   Masz całkowitą rację, tylko powiedz jak można TERAZ udowodnić energetyczny atak na siebie? No jak skoro praktycznie nie pozostawia śladów sprawcy i powiązań z nim?

   Konstrukcja prawa i wytyczne systemu nie chronią ofiary, wręcz ośmieszają ja, jest wykorzystywana przeciwko niej polityka i prawo. Przecież to wszystko jest tworzone przez elity władzy dla przejęcia całkowitej władzy nad LUDZKOŚCIĄ , oni się zabezpieczają.

   Ustalanie sprawców takich przestępstw nie jest w interesie prokuratury , prokuratorzy są mianowani… przez KOGO? jeżeli lekceważą nawet wniesienie pozwu grupowego.. boją się o swoje pozycje.

   Trzeba nagłaśniać i szukać wszelakich sposobów obrony , wszystko jest właściwe gdy da rezultat nawet uświadomienia wielkości przestępstwa. Ale obronić musimy się sami, szukajmy… oni są blisko.

   Kiara.

  2. Kazek12 kura-tura ? typowym jest ;dla dobra śledztwa( nie wyśledzenia ) nic nie ujawnić ,biegły na zamówienie zamówienia odpowie zgodnie z zamówieniem ,tradycyjnie sprawców nie będzie bo to sprawcy decydują ze ich nigdy nie było ,całość zostanie owinięta prawem bezprawia aby było prawne . TU jest ciekawy artykuł odnosnie śmiercionośnych dźwięków temat niejako był świeży dlatego tekst jest jednoznaczny http://de.scribd.com/doc/26925970/Nexus-14

 16. Pamietacie zniszczenie Jerycho ? jak szaraki mordowały mieszkańców , tam nie było jakiś trompetek i gwizdków ? obecnie mamy to samo , to co wypłynęło na powierzchnie to kieszonkowe zabawki , w arsenałach jest bron identyczna jaka posługiwały się reptyle niszcząc z orbity najmniejszy cel na ziemi albo cale miasta .

  1. tylko że ta Świadomość aby się przejawić
   potrzebowała Ciała,
   A wiec z nią walcząc,
   walczysz z Sobą Energią,
   Która dla nich sie układała,
   Gdy poczujesz Siebie,
   Będziesz nie walczył,
   A Kochał Siebie,
   Tę ciężka Energie,
   Która powraca w Swoje wibracje,
   Poprzez Miłość przyjmuje do Siebie Siebie,
   Promienie Słoneczne,
   Częśc Siebie,
   Jedynego Boga w Całym Wszechświecie,
   Na tak różnych Poziomach,
   Świadomości Swojej,
   I Każda Istota
   Indywidualna się Stała,
   I albo z Ziemi odeszła,
   Bo wibracje inne miała,
   albo odeszła bo Siebie
   w Sobie nie rozpoznała,
   Albo została,
   I mamy to co się w trzech wymiarach,
   Działo,
   I Teraz Serce sie dopiero otwarło,
   Rozpoznaj Siebie,
   I Pokochaj Siebie.

  1. I kolejna wiadomość,
   Co z nią zrobić?
   Swoją Energią zasilić,
   Czy podnieść Swoje wibracje,
   I W głowie,
   Każdy program rozpuścić,
   a wtedy będziesz Już Ty Sam Jeden,
   I Sama Jedna,
   W Całej Swojej Jedności,
   ŻYWA, PRAWDZIWA, WOLNA,

   1. @Elżbieta zasilać siebie ile się da i nikomu nie oddawać, nawet jak jęczy na kolanach nie ma litości dla pasożytów energetycznych tak zwanych głoszących bezwarunkowa miłość.Kabel elektryczny świetnie to obrazuje hihiihihihii… 🙂 🙂 :))))))

   2. Tylko pamietaj,że to też Energia,
    a Więc uszanuj ich wybór, ich nieświadomość,
    I Powiększaj Siebie,
    Kochaj Siebie,
    w Sobie przez Siebie dla Siebie,
    a Sobą Będziesz,
    Miłość nie walczy , nie ocenia,
    Swoją Obecnością Promieniuje
    I Tak Kocha,
    I specjalnie nigdzie nie idzie,
    Jest I Swoje Życie Żyje,
    Radosne I szcęśliwe,
    bo tym w Sobie Jest.

 17. Tak tak, uszanuje uszanuje ,nawet pomogę,tylko tak ażeby nie wiedzieli o tym.Tak jak pomaga nam wszystkim nasza Wyższa Jaźń … 🙂 🙂 :))))))

  1. Wyższa Jaźń, To TY,
   Może nadszedł czas aby Połaczyć się poprzez Serce z Sobą,
   I Nie robić już Ja, ja, Wyższa Jaźń , Wyższa Istota,
   To sztuczny podział, Jednością Swoją Jesteś,
   Swoją Świadomością, Świadomością Swoją,
   Zharmonizuj tylko wibracje Swoje,
   Wewnatrz Siebie,
   Tego co Ciałem nazwano, Nic więcej.Nie ma Boga nad Tobą, Nie ma Wyższej Jaźni,
   Jesteś Tylko w Sobioe TY Kochany.
   I na dodatek przez Siebie,
   tutaj na Ziemi,
   w promieniach Słońca Skąpany,
   I Jednym Źródłem Na Dodatek,
   Swoim, Niczyim Innym Tylko Swoim,
   I w Sobie, Energia w Energii, Świadomośc w Wyższej Świadomości,
   TY,

  1. To video jest Jak szatan uzywa super computer .
   Through the power grid, satellites, and radio towers this super computer has access to anything connected to it. Satan is real, and he’s using forbidden knowledge (technology) to establish his anti-christ control system that which without he can’t have his RFID chip.
   Te guy nie wyglada mi na faceta ktory zmysla i kombinuje . Mowimy o technologii wiec trzeba o niej mowic a nie o innych rzeczach zeby rozwiac energie .
   Ja nie wymyslilam sobie atakow na mnie jestem dosyc sprawna in mind a nie zaden znerwicowany okaz .
   Powiem jak Mira. Do niektorych splycajacych sprawe .A fuj.

   1. Jeżeli popatrzysz na To od Serca,
    W Twojej Przestrzeni Jesteś Tylko TY,
    Ubrana w wibracje, które były na Ziemi,
    A Więc takie płaszczyki na Sobie miałas,
    Niektóre rozpuściłaś Inne Zostały,
    Teraz gdy wibracje podnosisz,
    W Obszarach , w których jesteś jeszcze ubrana,
    odczuwasz to Co rozświetlasz na Sobie Sama,
    Pokochaj Siebie Energię,
    Która w Te wibracje Się ubrała,
    Bo nie było innej możliwości,
    Mogłaś tylko Sobie zaufać,
    I W Sobie Siebie „rozpuścić”
    zharmonizować,
    aby te płaszcze zostały spalone,
    Spalone bezpowrotnie,
    Tak ataki były,
    ale odeszli Ci co To robili,
    Zostawiajac w Tobie Swój zapis wibracyjny,
    I garsteczke tych,
    którzy cali w Trwodze,
    bo ograniczyłaś Ich w Sobie kontrolę,
    Własnie poprzez bezwarunkowe,
    Pokochanie Siebie,
    Sztuczne płaszczyki już są Rozpuszczone na Tobie,
    Jesteś wielka Indywidualnościa,
    Od Dawna Swoją Jednością,
    pokochaj Siebie,
    pomimo tego co czujesz,
    A Więcej Cię będzie,
    W Twojej Przestrzeni,
    Którą właśnie odbudowywujesz, Oczyszczasz?
    A może raczej w Swoje wibracje przywracasz,
    Ufasz Sobie?
    Czas zacząc, Boś Żywym Jest Sercem.

  2. Zastanawiam sie czy to wlasnie nie ta technologia o ktorej mozemy sobie porozmawiac pozniej w stanie agoni :):):) albo milosci , ktora sie zalaskoczemy na smierc tez :):):)

 18. Mi to zwisa , ze byly na mnie ataki bo jestem madrzejsza o doswiadczenie od tych , ktorzy takowego nie mieli i nie zwisa mi kobieta , ktora mnie blaga o pomoc czasami bo nie ma sily siebie kochac (jak ktos nie mial tego typu doswiadczen to jest nobodyhttps://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBU w swojej wiedzy ) . Jezeli chcesz siebie uspakajac Elzbieta to uspakajaj ale do mnie twoje poezja nie przemawia bo juz od bardzo dawna siebie kocham nawet nie musze o tym wierszy pisac .:)

  1. A ja sie Ciesze,
   Bo gdy rozpoznałam w Sobie przyczynę,Programik Który obsługiwałam
   A Nazywał sie samozniszczenia,
   To ten programik na wielu poziomach,
   Rozpuściłam,
   I już teraz nie kocham sie,
   Bom Jest Sobą,
   Piszę tak jak zaznaczyłam,
   dlatego że pisze do Siebie,
   Energii I sprawiam Sobie tym przyjemnośc,
   Podnosząc wibracje w Sobie,
   I to co ktoś myśli na mój temat,
   lub drażni go moja poezja,
   To już jego sprawa,
   Jestem Sobą I Jestem spokojna,
   A kazda Moja wibracja
   wpisana w me Słowa,
   robi we mnie miejsce,
   na Kolejną Wyższą wibrację,
   Ze Źródła mojego,
   A więc jak masz ochote,
   Dołacz do mnie,
   Powiększajac tylko Siebie,
   I Czerpiac już tylko ze Swojego Źródła,
   Swojego Serca.
   A Masz je ,
   I Ciesz się tym,
   nic nikomu sie nie tłumacząc,
   Bo to Jest Twoja Przestrzeń,
   Którą masz wokół Siebie,
   Boś Istotą Indywidualną,
   I odpowiadasz Tylko za Siebie.
   Za to co mówisz, za to co piszesz,
   O myślach juz mówić nie bedę,
   Bo od tego kiedyś zaczełam,
   I spokój mam teraz w głowie,
   I w moim łonie,
   które zostało juz czyste dziewicze,
   Emocjami Serca wypełnione.

   1. To wyzej wyglada mi to na nie naturalny staff . Lubie ludzi , ktorzy sa otwarci a nie chodzacych na szczudlach poezji w spirycie :):):)
    Inna poezja jak obrazy mnie rozbraja ale ta jest wpychaniem czegos na sile :):)

   2. Bo nie jestem normalna,
    Sobą Jestem,
    I zmieniać sie nie myśle,
    Bom Siebie odnalazła,
    Mnie nie przeszkadza,
    ze postrzegasz mnie nienaturalną
    Zapytaj Kogo to drażni?

  1. Elżbieta na pewno jest prawdziwa i wie co mówi 🙂 Wręcz nie śmiała bym się o Niej wyrazić per Ela. Choć Ją bardzo lubię i jest też jedyna taka jak Każdy nie że ja 😛

   1. Zwłaszcza Kobieta,
    Gdy rozpozna Siebie,
    Będzie starała się,
    Emanować Wibracjami Serca,
    I tego Życze kazdej,
    Bo wiem co przeszłam,
    aby odbudować to zaufanie w Sobie
    do Siebie,
    Dlatego nie walczę, a Soba Jestem,
    I Szanuję każdą Na Ziemi Energie,
    Dużo Jest do zmiany,
    Na Te wyższe wibracje,
    A Znajdziesz Je tylko u Siebie,
    W Swoim Źródle
    W Swoim Sercu,
    Które tak długo na to czekało,
    Aby wpierw Swe Ciało przygotować,
    Bez tego nie ruszysz do przodu,
    Bo bedzie wolało zgasnąć
    niż Swoją Matke spalić,
    I Co z tym zrobić,
    gdy splatanie tak wielkie,
    Tylko pokochać pokochać Siebie,
    Nie Ciocię, wujka, Syna czy Córkę,
    Wpierw zacząć od Siebie,
    a Gwarantuje,
    Że Miłośc I Prawda , Ta Twoja Prawdziwa,
    Rozbłyśnie w Całym Wszechświecie,
    Czy mówienie o Sercu
    Jest takie sztuczne,
    Czy może program Życia się Boi,
    Miłość Jest Żywa,
    Sztuczność z Tej Żywej Planety odchodzi,
    I spójrzcie wokół, ile do rozebrania
    jest na Niej betonu,
    Aby powrócił Jej Oddech Cudny,
    Wiec Stań się Świadomy,
    ZIEMIANINIE Żywy.

   2. Dodam jeszcze tylko tyle,
    program jest sztucznym programem,
    Energia jest Żywa,
    W Ten program ubrana,
    Bo kiedyś wierzyła,
    Słuchała,
    na kolana padała,
    do lekarzy chodziła,
    I w Mistrzów Wzniesionych wierzyła.
    To by było na Tyle,
    W kazdy myslokształt Siebie włorzyła,
    I co z Tym zrobić,
    Być Sobą, poczuć tę Jedyną Prawdziwa wibrację
    I być Sobą,
    Gdy Przez ograniczenia w Sobie się przejdzie,
    Wtedy zarazisz Każdą Energię,
    Która stanie obok Ciebie,
    I sama Stanie,
    Bo ja przyciągniesz do Siebie,
    Aby utulić Ją Bez Straty Siebie.
    Będziesz gotowa,
    Na Wsparcie,
    bez nic nie robienia,
    A byciem Sobą
    A Wtedy Rzadna Kosmiczna Świadomośc,
    W niskich wibracjach,
    Nie wejdzie więcej,
    W Ziemi Przestrzeń,
    No chyba, że Sama się zmieni.
    Takiej Mocy I Miłości,
    życze na Ziemi,
    Wszystkim na Niej pozostającym,

   3. Masz tylko polskie pochodzenie powinnas sie przemiescic troche po swiecie Gaja zeby sobie conieco DNA otworzyc w swojej pamieci komokowej . A pozatym ja nie uzywlam 30 lat per Pani i uwazam , ze wiecej respektu dla ludzi bylo jak mi zasmarkany chory psychicznie podopieczny mowil Kalina a nie pani profesor jak w waszych szkolach srednich > Nie bylo hierarhi chociaz iluzyjnej ale nie bylo w kontakcie towarzyskim .

 19. Deep deep down czuje zneczulice kochani w wielu , wszystkich . Nad tym musicie pomyslec :):)
  Nie uwazam sie za boga , ktory wszystko wie bo tak naprawde to nikt nic nie wie (poezja zwykle jest przeciwko illumiantii ale ta nie nawet ta co pisze o lakach ) i jak omijam to znaczy nie czuje . Jak juz cos przeczytam to wiem dlaczego omiajalam .

 20. Generalnie wiesz co mnie drazni Elzbieta znieczuica . Hop Hop splywam motylkiem zeby byo trudniej :)Tylko to mnie drazni nic wiecej nie mam zadnych innych ambicji wyroslam juz z tego .:):)

  1. No to się nad tym pochyl, odcinając innych. Kiedy Tobie okazano znieczulicę, poczuj to, kiedy Ty sama sobie to zrobiłaś też.. po prostu.. przytul, zaakceptuj i uwolnij.. każdą emocję, która wywołuje w Tobie rozdrażnienie….

   1. Iza Lepiej nie dyskutuj ze mna bo nie wiesz o czym pisze Ok Wiec fisko :)Akurat nigdy nie doznalam znieczulicy od innych wrecz odwrotnie dlatego jestmt taka a nie inna . Bylam raczej lubiana i kochana 🙂
    Illuminatii nauki jakos sobie dobrze zapamietalas . Well sprzedawaj je jak chesz ja ich nie kupuje .

  2. Nigdy nie holdowalam teorii , ze my jestesmy One wiec w mojej filozofii wychodze z innego punktu filozofii zyciowej unikalnosci wszystkiego dookola .

  3. Kalina , dziękuję za Twoja odpowiedź,
   Poprzez nią innym może troche przybliżę,
   Energetykę wewnątrz,
   Która wpływa na zewnętrzne życie
   Nie traktuj Jej do Siebie,
   Dziękuję za Inspiracje
   dla Mnie ,
   I ponowny powód aby wzrastać w Sobie,
   Bo to o czym piszę już tym Jestem,
   A więc otwarłam Bramy Serca,
   I Pisarka Jestem,
   Która chwali Żywe Życie.

   Jeżeli odpuscisz Sobie,
   Tej Duchowości,
   Która Chciała by
   Żyć już Życie Swoje,
   W Tej fizyczności,
   Którą macie wspólną,
   I ta wyższa nie przejdzie,
   Gdy nie pokocha Jej Niższa,
   A Niższa gdy nie pokocha Jej Wyższa,’
   Odczuwa sie wtedy stan znieczulenia,
   Chęć walki, dominacji w Sobie.
   Gdy Obie w harmonii już bedą
   wyłoni sie Trzecia,
   Która te dwie Siebie,
   Rozpoznaje
   I Łączy w Sobie,
   Harmonia w Sobie,
   Pomiędzy Sobą ,
   Przez Siebie,
   Aby Żyć zaczęła
   Ta Czwarta,
   I wtedy otwiera się
   Serce,
   Miłość bezwarunkowa,
   Która znieczulicy już nie Widzi,
   Bo Każdą Energię z Jej wyborem,
   Szanuje I respektuje,
   Żyjąc Życie Swoje,
   Przez Serce przejdzie Jedność,
   Z Trzech złożona,
   Aby Ta Czwarta Mogła już Wszystkich Kochać,
   Bez warunków,
   Które stawiane były,
   Przez Te nierozpoznane w Sobie,
   Trzy Siebie,
   A Wtedy juz nigdzie odchodzić nie musisz,
   Na Ziemi Jest tyle piękna,
   I tyle do zrobienia,
   I tyle do kochania,
   I Tyle do Współbrzmienia.
   Ale w Sercac Wibracjach,
   Tylko Swoich,
   Bo wtedy
   rzaden brud zewnętrzny,
   Nie wejdzie w Twoje Serce,
   Bo go Nie zaprosisz,

   1. Kiedy świat wewnętrzny stań się światłem czystym, spłonie w ciepłym płomieniu miłości, wtedy zobaczysz świat zewnętrzny i otworzysz się na Świadomość 🙂

    Tak płonie astral dla tych dla jakich płonie na rzecz tu i wiecznego teraz, i tak oto trwa dla innych wieczne z sobą zmaganie 😉

    Jeden uśmiech 🙂

   2. Well well
    Ja sie niczego nie ucze od was tutaj mnie nauczyl wszystkiego moj bogaty cykl doswiadczen z wieloma nacjami i dewiacjami nie ludzi ale sytem dzialajacy na ludzi i ich niewolnictwa na ziemi . Slepota ludzka mnie przeraza nie moga sie polapac gdzie i w jaka dziure sie schowac . Glupi New Age teaching i inne na bazie ktorego powstal zaklada , ze cierpienia ludzkie , ktorymi nas obarczono w perfidny sposob naleza do nas i do naszego wewnetrznego rozwoju . I tak samo bezsensowny jak dla mnie learning experiance . Co oznacza , ze nie mozemy przyjac zadnej pozycji dzialania ziemskiego jak inni cierpia poniewaz oni suffering w drodze ziemskiej nauki egzystencji i musza sami sie wydostac z tego bagna Ha ha ha . F..k to
    Jak amerykanscy , afrykanscy, australijscy , i teraz wszyscy niewolnicy maja learning exparince . Kazdy mogl byc zgladzony przez swojego wladce w mgnieniu oka i teraz tez moze byc zalatwiony . Sorry ale ludzie sa niewolnikami korupcyjnego swiata hierrchii i tylko to jest tym co jest zle i musi byc zlikwidowane wedlug mnie . Co nie przeszkodzi mi kochac kiedy czuje kochac .
    Mozemy sie uczyc tylko jednego rownosci i niepodleglosci wobec human-kind i przestania byc niewolnikiem .
    Wasze propozycje eteryczno- slowne sa niewystarczajace 🙂
    nauki Jezusowe , Chrystusowe i jakies inne farmazony sie nie sprawdzily przez taki dlugi okres czasu bo stajemy sie coraz to bardziej zaawansowanego niewolnictwa wiec wkladm je do archiwum i pale . Kontrakt z nimi zerwany na ament .
    Jezeli zrywam kontrakty to znaczy nie akceptuje zadnej korupcji nawet spirytualnej .

   3. No i słusznie Kalina bo jest wielka ściema by żyć Astralnie w świecie włąsnych nagrań, lub ich zmieniania tylko i nie żyć WCALE, to dopiero myk 🙂 To się mówi, le jakoś się na opak wciąż rozumie.
    Po co stawiać mur pomiędzy tym co wewnątrz a tym co na zewnątrz? Skoro to co na zewnątrz wynika z tego co wewnątrz, a to co wewnątrz karmi się tym co na zewnątrz, nie widzisz że to TY JEDNA ? 😉 I nie że sama, więc Żyjmy i Twórzmy TU nie gdzieś w snach bo o to chodzi? 😉

   4. Mówię o sobie, nie o kimś w tęsknocie 🙂

    Jedność, jaka się nie bała i nie żałowała, jedność jaka jest wszędzie i wszystkiego zaznaje, ale nic jej nie wyczerpuje. Bo sama jest źródłem i życiem, jedność jaka stępuje nie wstępuje, jedność jaka wybiega na spotkanie. Jedność jaka palcem nie kiwnęła w bucie by przyjść bo nigdy nie odeszła jest wszędzie gdzie JA.

   5. w jednej mojej wizji widziałem jak ziemia znikła pod stopami , stałem na środku ulicy która znikła, stałem jakby na nicości ale stałem ! próżnia kosmosu jakby , jeszcze jakieś kamienice wiekowe po obu stronach wisząc w powietrzu wyznaczały jakby bieg ulicy ale i one w oddali wyparowywały .

   6. tak SeJu cały sens jest w odradzaniu, przelewania jednego w drugie to cala magia nicości, nawet absolut boi się sięgać dna bo to koniec gry i tak jak Ojciec P, Tadeusza wyłączył cyfrowa telewizje, powracając do analogu aby się działo Pozdrawiam

 21. Light i draknes sluza tej sameje angenda . Milosc i nienawisc tez . Balnace -to jest moja kultywacja . Caly czas mowie o balansie narazie go nie ma jak obserwuje otoczenie dookola . Jezeli moge pisac o tym , ze widze darknes to znaczy , ze moge mam sile na to zeby o tym pisac poniewaz moj balance wewnetrzny mi na to pozwala .

  1. Dokładnie,
   Ojciec P.Tadeusza,
   Wyłączył „Cyfrową telewizje”
   I Tadeusz
   Rozpoczął Ziemskie Życie,
   Bo jako Duch odkrył
   I Pokochał w Sobie Siebie,
   Będąc Tutaj na Ziemi.
   Już z Ojcem , w Ojcu,
   Przez Ojca, Dla Ojca,
   Sobą.

 22. Iza
  Ja raczej nie pisza o tym co ludzie czuja poniewaz nie wiem . Moge tylko zobaczyc jaki maja system balansowania sie , zeby nie wypasc z szyn . Ale to jest ich sposob a nie moj 🙂

 23. Reconecting z H S czyli swoja wyzsza istota jest dosyc trudne u ludzi dotknietych silna elektromagnetycznej energii . I potrzebna jest praca nad soba . Dlaczego wiec nie mamy zwalczc tych sil i mowic o tym , ze to niegodziwy sposob na zycie . Poustawiajacie dzieci sadzwkami smierdzacymi ( bo generalnie tak jest wszedzie jest ulica ,pojazdy , bakteria i wirus srodki syntetyczne w lazienkach ,obecnie coraz wiecej tego i Tv z zabijaniem I inne bzdury dookola malego soul ) i testujcie je jak pracuje u nich H S czy wpadna w to czy nie( troche nazistowskie metody jak dla mnie ) . Jak nie wpdana to zakochane w sobie a te co wpadna to trudno . Coz za pruderia i okrucienstwo i nie zroumienie rzeczywistosci , ktora coraz bardziej upiekszaja w rozne to atrakcyjne negatywne pola energetyczne .

 24. Jakiz egoizm duzych ludzi sie tutaj przejawia . Wszystkich by was wygnala do opiekowania sie kompletnie ubezwlasnowolnionymi ludzmi (niewidomymi i nieslyszacymi )i nierozumiejcymi , ze niebezpieczenstwo na nich czycha wtej niezykle egoistycznej cywilizacji . No niestety moja niby prymitywna kolezanka Judy wypada swietnie wobec niektorych wielce inteligentnych istota milosci wewnetrznej 🙂
  Nie chcialbym w razie mojej tragedii zyciowej byc pod waszymi skrzydlami .

  1. W razie tragedii życiowej możesz do mnie jak w dym.Pozdrowienia, jesteś dla mnie cudowna zupełnie.

 25. My nie musimy wogole transcend yourself , zeby ocalic nasz swiat . To jest bulshit poniewaz w wyzsze wibracje jak to niektorzy sie cigle powoluja na to nie daja zadnych gwaracji. Naszym aktem jest wyzwolenie sie z jakiejkolwiek hierachi na ziemi i w calym syntetycznym universe na wszystkich niby wyzszych poziomach tez 🙂
  Zrywac kontrakty wszelkie spewnoscia ten co jest w iluzji nie wie , ze zyje w kontrakcie a kto jest free od tego zakasuje rekawy i zaczyna myslec konstruktywnie jak to zrobic zeby ta cala wysoka meline wykurzyc .

 26. Oj Duchu Kochany,
  Przybyły na Ziemię,
  Aby podoświadczać Sobie,
  Powynajmować I pomieszkać
  w Różnych Ciałach,
  Osłabiłeś, Tego Ziemskiego Boga,
  A Na dodatek Ojca Swojego
  I Matkę Swoją, Jeśliś Kobietą,
  Ciężki sie Stałeś
  Ty kochaniutki,
  Pokochaj Siebie bo w takiej Ciężkości,
  Z Tej Ziemi odpadniesz,
  Do swej nieważkości,
  Ciało jak mówisz,
  Które otaczasz,
  Już swoje wibracje przyjęło,
  I Czas się Kończy
  dla Tego Ducha,
  Który nie rozpoznał Się w Sobie.
  I nie odpóścił,
  aby przejść dalej,
  To co wewnętrzne
  łączy sie z Sercem,
  To co na zewnątrz jest Ciężkie,
  Odpada już bezpowrotnie,
  W inną nieziemska Przestrzeń,
  Aby Bóg Ziemski,
  Rozpoczął Swe Życie Godne,
  W Duchu Ziemskim

  1. I tak Duch,
   Przyjął wibracje Serca,
   I Stał sie Ziemskim,
   I Cała Serca Przestrzeń,
   Żywym Złotem sie Mieni,
   I tak radosnie wiruje,
   W Słońca blasku,
   I Ziemi rytmie.
   A Wszechświat zaciera Rece,
   I buduje buduje wiecej,
   I Rozszerza Swoje granice,
   Bo Żywe wibracje,
   Przybrało Życie.

  2. Możesz doprecyzować Elżbieta 🙂 To tu już bym co najmniej w kilku punktach polemizowała, o kogo by nie chodziło. W zasadzie też, to dziwny tekst, jak by ostrzeżenie względem kogoś, w Imię Boga tego świata, a powiem Ci źle mi się i to kojarzy, Ten Ojciec, Matka, jak by jaki kult Solarny a cy co jaki inny Lucyferianizm pojęty podziałem w złowrogim wydaniu co najmniej dla tych jacy się do ramki nie zastosowali jaka z góry przygotowana 😉 No na prawdę mam co najmniej Ambiwalentne wrażenia. Jakieś warunkowania, już nie wystarczy być sobą. I znów w sumie Wy bądźcie owieczkami, a ktoś was zbawi? Czy w końcu jak?

   Wiesz co ja pisałam, może nawet o wiele wcześniej i nie chodziło mi nigdy o jakieś Gruszki na Wierzbie i inne ulatnianie się. W ogóle jak wcześniej pisałaś tyle jest do przeżycia, tyle do doświadczenia, tyle jeszcze piękna do odkrycia, podczas gdy ludzkość w mojej ocenie ledwie zaczyna raczkować ledwie sto lat temu siedzieli przy świeczkach, … a już gamę ower? I to nie przez Świadomość jaki Jest Stwórcą Wszystkiego i wszędzie a nie jakimś lokalnym uzurpatorem na teren małego pyłku Ziemi jak kolejny Bożek? Może odpalmy Atomówki i wyjdzie na jedno? Zupełnie mi to do Ciebie Elżbieta by nie pasowało, może wyjaśnij jak Człowiek Człowiekowi tak bez dwuznaczności, Proszę. Dość SeJa sobie mówię i tylko, proszę o doprecyzowanie 🙂 Tak dla spokoju mojego sumienia 😛

   Z góry odpowiem żeby nie było że będę krzyczała 😛
   Odpowiedz brzmi „Aha, dziękuję za wyjaśnienie i poświęconą uwagę i czas :)”

   1. Se Ja
    Czytam cie jak starego Maga . Moze jestes Magda . Od pocztku , do konca od konca do poczatku . Zawsze nie rozumiem ale czuje 🙂
    I tak jest OK 🙂

   2. Zresztą to bardzo miły wpis Kalika 🙂 Dziękuję, od Ciebie też się staram uczyć. I wiele rzeczy jest zaskakujących w trafności.

   3. Mogę Odpowiedzieć Ci Jako
    Ja Jednośc,
    Aby rozpuścić, To co na Ziemi
    Zaistniało,
    Rozdzieliłaś sie na Dwa Poziomy,
    Duchowy I Fizyczny,
    Wpierw Fizycznośc Doświadczała,
    Bo Obniżyłas przy wpisywaniu tego Wszystkiego w Siebie,
    Swoje wibracje,
    I tak Stałaś sie Ciałem,
    Z Esencja w Sercu,
    Swoja Esencja,
    Która promieniując przez zagęszczoną Ciebie,
    Utworzyła Ciało Duchowe,
    Też zapisem
    I Przedziałami
    Dokładnie takimi jak Fizycznośc Twoja,
    Trwało to bardzo długo,
    Walka z Tym co odzywało sie w Twojej duchowości,
    Gotowe do rozpuszczenia w Miłości,
    I tylko przez zrozumienie,
    Później odczucie,
    I zwrócenie sie f=Fizyczności do Serca,
    Powracała wibracja Twoja,
    Harmonia, odnośnie rozpoznanego Programu,
    Który miałas w Sobie,
    W Duchowości objawiającej sie Emocjami,
    W Wibracjach dokładnie,
    Które towarzyszyły temu programowi,
    Pokochanie, zaakceptowanie,
    Że byłaś ubrana w ten Płaszczyk,
    Który powodował,
    Dla Ciebie Fizyczności
    Ciąg zdażeń,
    Ponieważ przez gęstość Energii,
    Zdażenia te nastepowały w dość od Siebie odległym Czasie,
    Powtarzałas Swoje „Wcielenia”
    Do skutku, zresztą Nie ty Jedna,
    Wszyscy, którzy są teraz na Ziemi,
    Maja do wykonania tylko swoje „zadania”
    Rozpoznac w Sobie
    Programy, które są Jeszcze do rozpoznania,
    Pokochanie, a może inaczej to nazwię,
    Jednośc
    z Dwoje Jedna TY,
    Ta co Doświadczała Jako fizyczność
    I Ta przez którą Było to doświadczenie,
    Bo TY Przestrzeń, Ty Duchowość Miałas,
    Zapisy Tych obcych wibracji w Sobie,
    A Więc Połaczenie Duchowości z Fizycznościa,
    Powoduje Że Stajesz sie Jedną Sobą,
    Na odpowiednim poziomie w Sobie,
    Ciele, Trzeci wymiar Ciebie,
    Można to zobrazować za pomocą czakr,
    Trabki na zewnatrz rozpuszczone.
    Zostaje Kóla, dysk,
    Jeden Wir Gotowy na Przyjęcie przez Serce,
    Duchem, nazwałam w Moim Tekście Siebie Przestrzeń,
    W której jako Ciało,
    Gęsta Energia Jestem,
    Gdym w przedziale przez daną czakrę określonym już Sobą Sie stałam,
    Otwirzyłam Czwarty wymiar,
    Brame do Serca,
    Połaczenie z Esencją Sobą,
    Harmonijne połaczenie,
    Duch Został przejety, bo rozpoznany przez fizyczność,
    I Jako Jednośc
    Wykapany w wibracjach Serca,
    Które popłyneły ze mnie Esencji,
    Jest to proces,
    Każdy przechodzi go Indywidualnie,
    Dlatego Obserwacja Siebie,
    Myśli Emocji,
    I odnalezienie Siebie,
    Energii Duchem nazwanej,
    Która jest Twoją Przestrzenią,
    Wokół Ciebie,
    Z pozostawionym na Ten Czas,
    na To Twoje Tu I Teraz,
    Rozpoznaniem Całej Siebie,
    I Z Esencji wibracji przyjecie, wprowadzenie,
    Indywidualny proces,
    Dlatego Sercu zaufaj,
    Ono zawsze Cie wesprze,
    Rozpuszczając zdarzenia,
    Które sa tylko zapisem Energetycznym,
    I wcale nie musza zaistniec w Twoim Życiu,
    Gdy Brama Serca otwarta, boś pokochała cała Siebię, Energię ,
    Rozpoczniesz dalsze koronowanie Siebie przez Siebie,
    Juz w połaczeniu,
    Ze Źródłem Ziemi I Centralnym Słońcem,
    Bo Taką Esencja Jesteś w Swym Sercu,
    A więc kazdy nie ważne na jakim Jest poziomie,
    pochodzi z Tej samej Macierzy,
    Praenergii,
    I Wszyscy są w Tej chwili na Ziemi,
    Jedni odejda bo byli tylko wsparciem dla Ciebie,
    w odnalezieniu Siebie,
    Inni Zostaną, Bo byli od początku formowania sie tej Planety,
    I Maja Właśnie Tę Esencje w Sercu.
    I Tutaj Jest połaczenie Ducha z Duchem,
    Nie w Ciele,
    Bo z tych dwoje Jest Ciało,
    Które ma W Sercu Esencje,
    A wiec Jesteś Teraz, a To połaczenie już sie odbyło,
    Masz doskonałe Ciało,
    Tylko teraz zharmonizować Wibracje w nim nalezy,
    I W Ciało Świetlisye sie Cała Przemienisz.
    Jeszcze inni odejdą w przestrzenie,
    gdzie będa mogli rozpoznać Siebie,
    Wibracje Ziemi Wzrastają ,
    Bo TY Stałas Sie Sobą,
    Inaczej Ja , wyjaśnić tego co we mnie sie dokonuje
    nie moge,
    To jest Moja Prawda,
    Którą odkrywam w Sobie.

  3. Po prostu mnie to nurtowało, nie dawało spokoju pomyślałam że napisze jednak, świat jak ma się zawalić to nie wart by się nie zawalić 😛 Skoro jednak zapytałam.

   Powiem Ci też Elżbieta 🙂 W tajemnicy Że zawiodłam się zbyt wiele razy na wpisach, jakie nie były jednoznaczne. A wciąż lgnę pełna wiary jak mucha do lepu, nie potrafię najpierw zakładać nieufności … a później okazuje się że wciąż mam problem, choć coraz mniejszy a jak przestanę Go mieć, to nie chcę siebie znać. 😉

   1. Dlatego , Zaufaj Sobie,
    Swojej Esencji w Sercu,
    Boś tam Jest Bogiem,
    Dla Całej Siebie,
    a Nim Sie staniesz,
    Tylko w SWOIM Czasie,

   2. Acha, Jest to Proces,
    Który rozpoczety został,
    Już po manipulacji,
    Powrót do naturalnych Swoich wibracji.
    do Serca.
    a więc niech każdy,
    da Sobie odpowiedź dla Siebie,
    od Siebie.

   3. Dla powyżej i poniżej jak ja to odczytuje dla siebie.

    Prawda i oby, bo dzieje się. Od dawna i nie dawna, wszystko jak piszesz. 🙂 Ale nie wiem czy dam radę, nie wiem w dozie niepewności, jak to pisklę jakie się wykluć miało już dawno ale to odkładało to z tego to innego powodu. Bało się, i serce zamurowało pod wieloma warstwami, przed wieloma latami…

    „… Dziękuję” 🙂

   4. SeJa, Ty „nie dasz rady”
    Masz rozpoznać I Sercu sie oddać,
    A TY TA w Sercu będąca już Sobie,
    Z Toba Gotową poradzi,

   5. No oby 🙂 Ja wierzę ale zawsze wszystko działo się samo. Kiedyś już tego doznałam i to zablokowałam dla tego tak napisałam, niby łatwiej ale jak raz powiesz NIE, to sama wiesz, albo i nie? 😉

    W każdym razie na dziś idę lulu, Dziękuję wszystkim za miły wieczór i Dobrej Nocy 🙂

   6. 😀
    Pszyndzie na to cas 😀 „ale najpierw wstąp do domu
    o przyszłości ze mną pomów, / noi pszede i wszyćko /
    sprawdź kochanie czy podobasz się mej mamie” 😀 Violetta Villas/wiadomo/
    🙂 luli, luli…

  1. Napisałaś Julka bo oczekujesz od nas pomocy?Współczuje bardzo, napisz czy możemy jakoś pomóc?

 27. Jest już w domu. Jest zdrów i cały.Stracił tylko dużo czasu i nerwów.samochód lekko uszkodzony.POmyślałam sobie , że energia mojego ostatniego wpisu/myślałam,że to taki żąrt/ zrobiła koło i wróciła do mnie rykoszetem,raniąc mnie w ten sposób,że ucierpiał mój mąż i to mnie dotknęło. dziękuję za troskę i współczucie. Julka.

  1. Nigdy nie myśl negatywnie Julka i nie bierz na siebie odpowiedzialności za nieszczęścia.
   Każdy ma prawo napisać , co czuje, dobrze że nic się groźnego nie stało , wspieram Cię i twojego męża.
   Odpoczywajcie, cieszcie się szczęściem w tym nieprzyjemnym zdarzeniu.

   🙂

   Kiara.

  1. dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry dzień dobry 😉

   1. SeJciu za późno!?? Ty już masz mebelki w stylu MADEJA 14 w pronacji z napędem pneumatycznym 😛 😛 😛 och ta technika …lelum polelum ……

   2. czytanie pierwsze ;nie przejmuj przed każdą powodzią wypuszczam wszystkich aby się sami utopili i nikt mi nie powie ze nie jestem miłosierny i łaskawy 😛

   3. Eee ja tam już wolałam Madeja, wiesz że lobie nowinki testować 🙂

    Ale na serio, przybywam w pokoju 😀 😀 😀

   4. No … Dziękuję 🙂 W sumie, to też prawda. Tylko że ja jako dobra czytelniczka nie boję się być dłużnikiem, i nie boję się zemsty 😉 Jestem egoistką i boję się jedynie siebie. Jedynie Siebie, zawsze sobie wierna. 🙂

 28. Elżbieta. Dziękuję za twoje wiersze,są piękne i tak je odbieram jakby były kierowane do mnie?/mojego serca?/.

  1. 😀
   „tak je odbieram jakby były kierowane —> do mnie?/mojego serca?/.<—"
   Julcia 😀 Jo to tysz tak odbieram 🙂
   Fajniusie "zabawki" – takie NOWE, łodras widać, co " ręczna robota "
   Znacy krÓtko, zwienżle & f temacie 😀
   http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,038_oj_orig.gif
   To ponizei tysz jezd *jak by do mnie* 🙂
   😀 Tak 3-maj. TO NIE PRZYPADEK ŻE JESTEŚMY RAZEM 🙂 X333…

   1. 😀
    „Milion historii w twojej głowie tkwi.
    Na każdy najdrobniejszy życia trik.
    Chcesz być gotowa, uzbrojona w plan.
    Szkoda zachodu mówię ci! 😀
    I tak nie zgadniesz co szykuje los.
    Na zmianę pełna kieszeń, pusty trzos.
    Marzenie, które gonisz z całych sił
    Zaśmieje ci się prosto w nos.
    „miendzy wierszami ŚWIAT NAJWIENKSZY ukrył SKAR-B-EUSZKU 😀 …
    Uwierz albo nie 😀 Bayer full – Niespodziewanie
    Co w życiu najcenniejsze jest.
    Bez planu nam wydarzy się,
    Kochanie zrozum, szkoda dnia
    Na budowanie domu z kart.
    Chwile co uciekają tak
    Zachowaj dla mnie. 😀

    Żyjesz czekaniem na następny dzień
    I ciągle martwisz się co będzie, wiem.
    Zamiast planować życie smakuj je,
    A ono mile zaskoczy cię.
    Bo szczęście sobie gdzieś za progiem tkwi
    Tylko się boi twoich myśli złych.
    Nie musisz już naprawdę robić nic.
    Kochanie, proszę otwórz drzwi. 😀 X333.. Y nic(+) Y nic(-)
    —————————————
    🙂

  1. Bo moi się zawsze rzucali „pod tira” zawsze przed ślubem 😉 Sorry taki żart, ja nie mam się do kogo przytulić 😉 znaczy.

 29. Dlaczego boję się Majestica? Jesteś bystrym obserwatorem,bezpardonowo odkrywającm czyjeś programy.I jeżeli ktoś się mocno identyfikuje ze swoimi programami, to go trochę zaboli. To tak jakbyś zerwał komuś plaster ze strupem, ale później szybciej się goi rana.

  1. Majestic tu kiedyś napisał, że to światowa czołówka, On w moim postrzeganiu jest też Tylko jeden, nie do podrobienia. Wszyscy tu możemy się lubić bądź dąsać, ale jedno nas łączy, M Y Ś L I M Y i się rozwijamy. Jedyne co jest lustrująca to bezradność … Tak też Kiara, Zbyszek Greory, Ty, Gaja i Iza i Alina i ………….. fruuuuuuuuuuu jest jeda/y

   Gdzie jak nie tu? Kto jak nie my?

   1. SeJciu, przyjdzie czas to wyskoczymy na powierzchnie z tego ukropu , dajmy się ponieść , bo jak stawimy zbędny opór to i tak fala nas zabierze a wtedy możemy wpaść w wir , ciśnienie już rośnie to kwestia nieodległego czasu .

   2. Tak, te „imiona” to tylko etykietki, różne stany Jednego Umysłu- dla Jednego Ducha!
    Czuj Duch!
    Majestic wyskakuj TERAZ! Frugoooo!

 30. Seja. Ciekawie piszesz ,takimi zagadkami,no muszę się nauczyć odgadywać ich sens.Czasami trudno zrozumieć głowie co mówi serce jak połączenia niet.I tu mówię o sobie.ha,ha,ha, sama się z tego śmieję.

  1. Właściwie, bo nie prawdę powiedziawszy 😉 To ze mną jest jakoś tak że i owszem, czasem chcę coś napisać, tylko im bardziej chce tym bardziej mi się nie chce. Miewam jakichś też ułożony mniej więcej plan o czym i co napisze, ale chyba jak każda z nas otworzę buzię lub przyłożę palce do klawki i ledwie zacznę jak planowałam, a tu Fruuuuu, a tu fru i nie ma zmiłuj, wyrażając się głośno dopiero myślę i nie nadążam zapisywać heee 😛 Później czytam z wywalonymi gałkami po dwadzieścia razy dziwiąc się że to ja napisałam, i nie zawsze jestem zadowolona ale zawsze jest pieruniście ciekawie 😉
   Tak i sama siebie odkrywam, poprzez wyraz, bo zwyczajnie to z zasady ja mózgu nie używam jako takiego i nie miała bym powodu do większości przemyśleń. Kiedyś próbowałam przetłumaczyć to co napisałam z polskiego na nasze, ale ni huhu, mowy nie ma to nie było by to i tak by się zapętliło że życia by brakło. Więc tylko ortografy poprawiam i wio, hurtem przez detal z tą taczką. I tak to to tak widzisz 😀

   Ciuf ciuf ułuuu 😀

  2. Janek miał Brata i Siostrę 😉 No i siostra wyszła za Ryśka, a druga była jeszcze za młoda. Ale pytanie brzmi, jak miał na imię Janek?

   Klucz deszyfrujący 😉

   Więc to co piszę przyjmuj dosłownie, ale co jest napisane? Odnajdziesz w Sobie 🙂

   Oma 😛

 31. I Jeszcze Coś na Koniec,
  Tak jak pisałam
  Moje teksty są moją rozmowa ze Mna.
  Własnie na trzech poziomach,
  Jeżeli odczytane sa wibracyjnie,
  Można zauważyć rozmowe pomiedzy 3 Ja,
  I odzywające się Serce,
  Rozpoznaj Siebie,
  I wiedz, że w całym tym zewnetrzny poplątaniu,
  Jesteś na właściwym miejscu,
  Swoim,
  Układane sa wibracje do Nowej podstawy,
  Jestem Nią,
  Byłam pierwsza I Jestem Pierwsza, Ktoś to musiał zaczac,
  Obok mnie tez sa Ci Któży rozpoznają Siebie,
  I odpuszczają temu co na zewnatrz sie dziej,
  Przyjdzie kolej I na Was,
  I już sie to dzieje,
  a Wiec zwrot do serca,
  Rozświetlak to co mam w Sobie do połaczenie.

  1. Modlitwa inaczej:

   Promieniu Złoty,
   Promieniu Słoneczny,
   Stwórco Wielki,
   Przyjdź , wpłyń w me Serce,
   I Powiększ We mnie Mój Święty Ogień,
   Którym Jestem, I Którym TY Jesteś,
   Przyjmuję Ciebie do Swego Serca,
   I Powiększam Wibracje Boga,
   PRzez Jego Świadomość Którą Jestem
   W Nim I dla Stwórcy z Nim Połaczenia.

   http://www.jestemsoba8.blogspot.com

 32. Seja. W przeszłości miałam takie powiedzenie „marzenie ściętej głowy”. No i masz babo placek,chyba to działa na mnie w jakiś bardziej lub mniej świadomy sposób.

  1. Przypomniał mi się mój sen 🙂 Zawsze jak miałam wysoką gorączkę w dzieciństwie, powtarzał mi się jeden sen. 🙂

   Stałam na bieżni wielkiego stadionu, i padał wystrzał do startu. Każdy biegł to i ja, rzecz jasna 🙂 Nagle wyjechał z miejsca gdzie wchodzą piłkarze wielki czerwony kombajn. W sumie to co miało żąć zborze obejmowało całą bieżnie, to że wyprzedziłam wszystkich i tylko kombajn stał mi na przeszkodzie nie ubłaganie się zbliżając bo wyciągał co najmniej sześćdziesiąt na godzinę, to był problem 😉 Im szybciej biegłam tym bardziej się zbliżał a jak na złość kierował nim Diabeł 😛 No i wreszcie kiedy już prawie prawie mnie muskał tym urządzeniem do przemiału 😉 Dotarło do mnie że trzeba się nie bać, zwolnić wbrew instynktowi. Zaczęłam iść spacerkiem z duszą na ramieniu. Ale o dziwo On choćby zębatki pogubił zaczął się oddalać. Zdublowałam Go spacerkiem i przekroczyłam metę Jego kombajnem 😀 Ten sen się powtarzał aż zrozumiałam.

   Gość bał się puścić tak trzymał linę i znaleźli go zamarzniętego metr nad ziemią, a było ciemno to jej nie widział 😉

   Opowiadam Ci to tylko dla uśmiechu 🙂

 33. Majestic.Zapominam się i odruchowo oceniam innych .Trudno mi jest się tego pozbyć ale postaram się kontrolować siebie bardziej.

Comments are closed.