Otarte Forum Tematyczne – 29.09.2017

Jak wiadomo z wcześniejszych doniesień Jurek Zięba dostał od jednego z kooperantów telewizji TVN propozycję realizowania własnego programu w ramach nocnego pasma. Gdy ta informacja dotarła do wyższych szczebli władz medialnych projekt szybko zablokowano. ‚Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” – komentuje Jurek przekazuje widzom jak zawsze kilka istotnych informacji. Ze względu na pewne utrudnienia w naszym studio obraz i dźwięk nie jest najlepszej jakości za co przepraszamy.


Deklaracja Warszawska – stanowczy i przejmujący dokument w sprawie szczepień ogłoszony w czasie Konferencji „Szczepienia XXI wieku” zorganizowanej 26 sierpnia 2017 roku przez Leną Huppert w Warszawie, Deklarację odczytują po kolei fragmentami między innymi Lena Huppert, profesor Dorota Czajkowska-Majewska, Ewa Nitecka, Justyna Socha, dr Hubert Czerniak, Przemysław Cuske, mec. Arkadiusz Tetela.


Zaproszenie na II Kongres Medycyny Chińskiej 13-16.09.17r. w Krakowie i który dzień wcześniej, tj 12.09.17r. będzie poprzedzony wykładem na ten temat.
Rozmowa przez Skype z Dyrektorem Kongresu Medycyny Chińskiej, Markiem Kalmusem o skuteczności i wadze Medycyny Chińskiej.


Rozmowa z Edytą Jaroszewską na temat pierwszego w Polsce referendum gminnego na temat GMO, które odbędzie się 1 października 2017 roku w gminie Świdwin.


Rozmowa z architektem Katarzyną Barczyńską, nie zwykle interesującą i świadomą kobieta. Katarzyna używa kryształów podczas swoich zajęć z ludźmi, by wzmocnić tym samym efekt podejmowanych z ich życiu zmian.


Korespondencja profesor Walentyny Burkowej i Haliny Jurkowskiej (Instytut Biolit) z Gruzji. Refleksje nad promowaniem zdrowia. Zapowiedź ciekawej otwartej konferencji naukowej na temat zdrowia organizowanej w dniu 11.X.2017 w Sosnowcu w oddziale Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z udziałem miedzy innymi gości naszego programu.


Rozmowy z drzewami, duchowy wymiar przyrody, energia świata flory – w niezwykle ciepły i subtelny sposób Weronika Dąbrowska opisuje relacje w jakie człowiek może wchodzić z drzewami. Przy okazji anonsujemy Warsztaty Weroniki jakie odbędą się w Londynie w dniach 14 – 15 października 2017. Pierwszy to uzdrawiająca energia drzew Drugi dzień to malarstwo wizyjne i uzdrawiające.
Info: izabelatredowicz@gmail.com oraz 078 378 320 63.