Otwarte Forum Tematyczne – 04.06.2012

– Paweł Nogal – wystąpienie na III Konferencji Wolnych Ludzi (Wałbrzych)
– Informacje o Harmonii Kosmosu 2012

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 04.06.2012

  1. Bardzo interesujące to wystąpienie Pawła Nogala to jest jedyna i słuszna droga do zmian w Polsce . Jestem jeszcze młodym człowiekiem może wielu rzeczy jeszcze nie wiem ale wiem jedno z tego co obserwuję w tym kraju ludzie już nie wytrzymają dłużej takich rządów jakie są obecnie to się na pewno musi zmienić. Masowo wyjeżdżaja za granicę ponieważ tu się nie da żyć normalnie rosnące ceny paliwa koszty utrzymania droga żywnosc oraz podatki i zadłużenie wyssane z palca i wcale im sie nie dziwię i nie chodzi o to żeby wybierać kolejnych polityków którzy przeskakują z jednej partii do drugiej i nadal robią co chcą i nie są rozliczani. Musimy się zjednoczyć zmienić system prędzej czy później nastąpi rewolucja w tym kraju. Nie mówię o kosmetycznych zmianach nowych partiach typu partia Palikota która nic nie wnosi a ludzie głosują jedynie na nich z braku alternatywy tu musi się zmienić wszystko od A do Z i tak się na pewno stanie i to my obywatele będziemy decydować o naszym kraju i rozliczać naszych przedstawicieli jestem za tym żeby o wszystkim decydować w referendach. Bardzo mi się podoba że rośnie świadomość ludzi i że wychodzą na ulicę i pojawiają się takie portale jak niezależna TV, radio bez cenzury i wiele innych. Wysyłam cegiełkę od mnie i chcę żeby takie portale jak ten się rozwijały i jak najwięcej ludzi dowiadywało się prawdy i żebyśmy zmienili ten ustrój który już ludzi wykorzystuje do granic mozliwośći. Popieram inicjatywę zmiany konstytucji.

  2. czy nie można zmienić nazwy państwa i obniżyć cen i podatków a nawet pociągnąc korporacje do opłacania/spłacania za korzystanie z ludzkiego potencjału notabene wykształconego przez państwo bo powielając narzędzia które funkcjonują gdzieś indziej to raczej nie będę na to głosował MUSIMY wykreować coś z niczego a raczej własnego i przykład brać to od NAS nie MY od nich nie urażając innych ZIEMSKICH NARODÓW ani braci miejszych/większych chociaaż w nie których przypadkach do naśladownia to tworzyć a nie naśladować tylko KREOWAĆ

  3. No to byśmy ich pobili własną bronią. Oni też zmieniają nazwy korporacji dając dopisek z o.o. ,lub s.a. i już długi podatki ich nie dotyczą. My byśmy nazwali nasz kraj np. „V RZECZPOSPOLITA POLSKA ” i bankierów byśmy odesłali do poprzednich polityków, jako strony, z którymi zawierali jakieś swoje szemrane umowy.Mają przecież własne majątki i można je zlokalizowac przy odrobinie dobrej woli. Ja nie pamiętam, żebym zaciągał jakiś zagraniczny dług ,ani kogokolwiek upoważniał w moim imieniu (referendum?). Chyba coś mamy swojego ,co dziedziczymy po dziadach.Kazimierz Wielki coś też wybudował….

  4. @Rusin. Dokładnie. Ja sobie nie przypominam bym coś sprzedawała z majatku państwowego ani nie przypominam sobie bym jakieś długi zagranicami miała. Oni zaciągali, niech oni płacą.

Comments are closed.