Otwarte Forum Tematyczne – 08.10.2012

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Julią z Niemiec na temat subiektywnej oceny sytuacji w państwie niemieckim.

Zapis wystąpienia Tadeusza Hołdy z Konferencji Zagrożenia dla Polski.
Tematem jest przymus szczepień w Polsce w świetle bieżącej ustawy o szczepionkach.

– Rozmowa z Maciejem Lisowskim m.in. o jego wizycie w TVN i Sejmie RP
– Ryszard Kus – zapis wystąpienia z V Konferencji Wolnych Ludzi w Rzeszowie 2012

Janusz Zagórski z wizytą w zaprzyjaźnionym gospodarstwie ekologicznym na Ziemi Rzeszowskiej…

17 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 08.10.2012

 1. Jak na razie wszystko zgadza się.Niemcy GMBH to tylko firma w której się pracuje .Teraz już wiem skąd tylu Niemców na południu Europy.Wszystkie południowe państwa takie jak Grecja,Włochy,Hiszpania ze swoimi wyspami (Gran Canaria)należą pośrednio do Niemców.Sądziłem że tylko my jesteśmy niewolnikami we własnym państwie a tu miłe zaskoczenie,no oczywiście Niemcy są można by powiedzieć w lepszej pozycji ze swoim kapitałem (domy,jachty, itp)ale tubylcy mają tego serdecznie dosyć a zwłaszcza że nie mają kasy(pieniądz) a Niemcy mają.Czy takie zniewolenie potrwa długo?

 2. Ja tez mieszkam w Niemczech i jest to prawda ze Turki ,Ruski trzymają ze sobą ale niestety Polacy nie .Mozna powiedziec ze wiekszosc Polakow wstydzi sie tego ze sa Polakami. Udają Niemcow i moze jest to paradoks ale dlatego nie maja glosu w rządzie.Bardziej można liczyc na pomoc Niemca niz Polaka.

 3. Karolina mnie tam nie ciągnie do społeczności rosyjskiej,polskiej czy tureckiej,do społeczności która dzieli się na samochody bmw,dyskoteki,wódka,meczety ,zakupy,itp lista się nie kończy .Jesteście tylko gastarbeiterami w firmie Deutschland GmbH ze swoimi dziwacznymi zwyczajami w zależności z jakiego kraju pochodzicie a więc o integracji nie ma mowy.

 4. Qcyp mnie tam też nie ciągnie do społeczności rosyjskiej,polskiej czy tureckiej..Ale człowiek jest zawsze człowiekiem i tak samo w Polsce jest dużo ludzi dla których liczy sie tylko kasa samochody bmw,dyskoteki,wódka,mecze .I jak bedziesz pisał” Jesteście tylko gastarbeiterami w firmie Deutschland GmbH ze swoimi dziwacznymi zwyczajami” to nigdy sie nie zintegrujemy.My nie jesteśmy gastarbeiterami my jestesmy ludzmi tak samo jak Ty

 5. Karolina jeśli cię uraziłem tymi gastarbeiterami to bardzo przepraszam,nie chodziło mi o obrażanie ciebie bądź kogokolwiek kto pracuje w UE.Chodzi mi raczej o zwrócenie uwagi na zamysły NWO i eksploatacje człowieka,wkleję tutaj piękny cytat z tzw: (mojej biblii) jak to niektórzy nazywają.
  Krok po kroku się uzależniasz. Właśnie o to nasi poza-ziemscy przyjaciele bardzo się martwią. Jesteś człowiekiem, nie robotem. OBUDŹ SIĘ W TEJ CHWILI.
  MISJA
  Michel Desmarquet

 6. Hmm zwrócenie uwagi na zamysły NWO czyli Nowy porządek świata,gdzie jesteś traktowany jak robot a nie jak człowiek najgorzej jeśli człowiek nie uświadamia sobie tego i posłusznie pracuje na rzecz systemu,nie zdążąc unieśc głowy i zdac sobie sprawy ze swoich działan .Jako środek nasenny służy poczucie dyskomfortu wynikajace ze stosunkow rywalizacji..Pracując w Polsce wciąż slyszałam” na twoje miejsce czeka stu innych „,kreatywnosc,samodzielnosc,inicjatywa nie są mile widziane korporacja przewiduje ściślejszy podział tu liczy sie dyscyplina i dyspozycyjność .Chciałam i chce współpracować z polskimi przedsiebiorcami ale jak nie masz kasy to nie są zainteresowani wolą pracować dla korporacji

 7. Wszystkie kraje gdzie rzadza Iluminati maja slynne anioly na cokolach , fontannach czy obeliskach. Sami sobie pomyslcie o tym . Mowil juz o tym Marcin Dachtera.

 8. Julia podobnie z ta integracja w UK . Czarnuchy i paciaki nie znaja angielskiego. A socjalne benefity maja masywne.

 9. A za plecami pana Tadeusza Oltarzyk mateczki jezusa wyzej niz nasze godlo narodowe. To najbardziej mnie wpienia w polandii. Polska to vatykanska wlasnosc rzadzaca przez kukly watykanskie takie jak tuskowaty najemnik.

 10. „najbardziej mnie wpienia w polandii”
  przynajmniej umiesz to nazwać, co czujesz, a to już nie jest źle

 11. Sam pan Tadeusz jest zdziwiony postawa kurii krakowskiej? Tkwi w nim jakas wiara w katolickie firmy. Vatykan i NWO to jedna paczka kolesi co chca zredukowac nasza populacje.

 12. Wiadomo o co chodzi pani Julii? To może jakieś informacje turystyczne dla Polaków wybierających się na Zachód?
  Jeśli pani J. i Niemcy czują się zmęczeni, zubożali – zapraszamy do pół roku do Polski. wrócą – mogąc wrócić – szczęśliwymi ludźmi…
  ‚Ludzie nie odprowadzają podatków, nie jest dobrze…’ 🙂 Ta narracja to jakaś inna bajka…

 13. Ogladalem wczorajsze zamieszki z Grecji. Nasuwa mi sie mysl ze media juz nie nazywaja ich antyglobalistami a normalnie wkurzonymi ludzmi zeby nie powiedziec ostrzej. A pani prezez zmykala w podskokach do samolociku . A co do watku z firma brd gmbh to sluszna ocena . To jest firma a Angela to prezesowa a bardziej taki glowny ksiegowy owej firmy. Podobnie mowi sie w UK na taka postac. Nazwe nadali jej alianci czyli masoni.

Comments are closed.