Otwarte Forum Tematyczne – 1.02.2017

Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na  otwarciu I Konferencji Program „Zdrowi Ślężanie”. Istotą podejmowanych działań jest połączenie możliwości medycyny akademickiej z wielkimi walorami szeroko pojętej medycyny alternatywnej. Doświadczenia środowiska związanego między innymi z telewizją NTV oraz wiedza i otwarcie na te tematy wielu mieszkańców Masywu Ślęzy dają spore szanse skutecznej realizacji tego zamierzenia.


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Chrośniakiem na temat możliwości usprawniania działania firm. Poruszane są sprawy biznesowe i ekonomiczne, również w odniesieniu do gminy Sobótka i terenu działania Republiki Ślężańskiej.

Kontakt do Grzegorza Chrośniaka:
G.C. Consulting Doradztwo Biznesowe dla Firm
Tel.: 604 539 066
mail: grzegorz.chrosniak@onet.pl


Prezentujemy obszerny fragment poświęcony boreliozie z wrocławskiego seminarium Łukasza Lubickiego z grudnia 2016 r.

Z Łukaszem Lubickim będzie można  się spotkać na seminarium w Gdańsku w dniach 11 – 12 lutego 2017 r. Zapisy poprzez adres mailowy: zielonykazimierz@gmail.com


3 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 1.02.2017

    1. dziwne nie dziwne, ale Tam już nikt nie komentuje, Janie , smierc strony ? „Wolna Ludzkość ” podobnie wypadła z obiegu a szkoda .

  1. Majestic ; pisze ;dziwne nie dziwne, ale Tam już nikt nie komentuje, Janie , smierc strony ? „Wolna Ludzkość ” podobnie wypadła z obiegu a szkoda .
    Odpowiedz tak postaramy sie podzielic co my otym wiemy : otoz o WOLNOSCI potrzeba zabiegac odkryc/ chec szczera i odwaga+ ciagla swiadoma odpowiedzialna etyczna intencja wspolpracy bezwarunkowego dzialania,wymieniam tylko pare narzedzi codzinnej i stlej obslugi =ciala =ubranka po pobudce =wstaniu lewa noga =aby to wszystko ogarnac ???/ wiecej zamiescilem w alternewsie z 6.1.17 kto zechce niech porowna ze swoimi odkryciami co rozpoznal w tym cudzie istnienia,bawmy sie i dzielmy =Majestic zaliczny jest do tych co chca i moga oraz to robia =dobrze by bylo aby Majesticow bylo takich w liczbie mnogiej ,dziekujemy i pozdrawiamy

Comments are closed.