Otwarte Forum Tematyczne – 1.03.2017

Witold Hake przygotował obszerny materiał, w którym przypomniał wiele postaci III RP tracących w dziwnych okolicznościach życie. W dużej części tym przypadkom można przypisać działanie „seryjnego samobójcy”. Tak układa się materiał faktograficzny. Wiele z nich to zabójstwa typu politycznego niewygodnych osób posiadających ówcześnie porażającą wiedzę bardzo niewygodną dla jakiś oficjeli.
Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.


Prelekcja prof. Stanisława Wiąckowskiego, w której omówił podstawowe przyczyny powstawania chorób nowotworowych podparte stosownymi badaniami i statystyką wskazującą, że głównym problemem są pasożyty, stres oraz nieprawidłowe odżywianie.


19 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 1.03.2017

 1. Witold Hake przygotował obszerny materiał… Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski
  i… Chaos… Czyli brak kultury wypowiedzi…

  1. To pokaż jak się to robi……………………..
   A następnie naucz kogoś………chociaż jedną osobę…………

 2. 22936_woman_3_300x150.jpg Avaaz =przeslal mi na poczte e-mail zamieszczam ta info daja do myslenia???
  Władze Izraela mogą wkrótce wypędzić Beduinów z ich domów. Pozwoli na to nowa ustawa, która odbiera mieszkańcom prawo do własnej ziemi. Pokażmy tamtejszym politykom, że miliony ludzi z całego świata patrzą im na ręce, i powstrzymajmy buldożery!
  PODPISZ TERAZ
  Przyjaciele i Przyjaciółki!

  Dwa tysiące lat temu, nieopodal wzgórz Betanii, Jezus Chrystus miał wskrzesić Łazarza.

  Te wzgórza zamieszkują dziś Beduini. Ale niedługo mogą zniknąć razem ze swoimi domami, uprawami i kulturą. Do ich wioski wkrótce wjadą buldożery.

  Jednak te odważne rodziny nie zamierzają odejść w milczeniu. Wolą podjąć ryzyko i stanąć na drodze buldożerów w pokojowym proteście. Liczą na cud – że ich akt odwagi zainspiruje ludzi z całego świata i pomoże zatrzymać niszczycielskie maszyny.

  Tym cudem możemy być my.

  Najgorsze rzeczy dzieją się wtedy, kiedy nikt nie patrzy. Kliknij i stań po stronie tych rodzin, a zespół Avaaz dołączy do nich i wyświetli nasze imiona na domach protestujących. Kiedy przyjadą wojskowe buldożery, zamiast garstki ludzi skulonych ze strachu zobaczą cały świat, który chroni rodziny z wzgórz Betanii.

  Kliknij i stań po stronie rodzin z Betanii

  Istnienie tamtejszej społeczności jest zagrożone, bo radykalni politycy właśnie przyjęli ustawę podważającą prawo tych rodzin do ich ziemi. Zdaniem izraelskiego Prokuratora Generalnego jest ona niezgodna z konstytucją, jednak politycy chcą oczyścić tę okolicę z mieszkańców, by zbudować tam nielegalne osiedle, a następnie otoczyć je murem.

  Choć konflikt izraelsko-palestyński nie jest łatwy do rozwiązania, ta sprawa jest oczywista: prezydent Obama, wszyscy przywódcy unijni i ONZ potępili plany Izraela. Twierdzą, że wysiedlenie Beduinów może na długo przekreślić szanse na pokój.

  Niech miliony z nas solidarnie staną po ich stronie! W ten sposób zwrócimy uwagę mediów i zmobilizujemy ludzi z całego świata, by dołączyli do pokojowego protestu. Niech świat ujrzy ten symbol jedności w miejscu, gdzie inni chcą tworzyć podziały. Niech cud nadziei wygra ze strachem! Ochrońmy rodziny ze wzgórz Betanii i dajmy szansę pokojowi.

  Kliknij i stań po stronie rodzin z Betanii

  Przez ostatni rok avaazowcy wspierali tamtejszą społeczność na wiele sposobów. Stworzyliśmy na przykład miejsce, w którym lekarze mogą bezpiecznie przyjmować pacjentów. Teraz, w obliczu zagrożenia wysiedleniem, Beduini mówią: „Zostaniemy”. Dajmy im nadzieję i pokażmy im, że obywatele świata stoją z nimi ramię w ramię.

  Z nadzieją i determinacją,

  Fadi, Nell, Risalat, Ana Sofía i Emma wraz z całym zespołem Avaaz

  Dowiedz się więcej:
  Wp.pl: Rada Bezpieczeństwa ONZ wzywa do zaprzestania izraelskiego osadnictwa
  http://wiadomosci.wp.pl/rb-onz-wzywa-do-zaprzestania-izraelskiego-osadnictwa-6072413211673217a

  Defence24.pl: Trump wyznaczył ambasadora w Izraelu. Obawy o proces pokojowy
  http://www.defence24.pl/511677,trump-wyznaczyl-ambasadora-w-izraelu-obawy-o-proces-pokojowy

  TVN24: „Izraelu, pozostań silny”. Trump mówi o pogardzie i braku szacunku
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/trump-wzywa-izrael-by-pozostal-odporny-na-krytyke-ws-osiedli,702972.html

  ONZ: W 2016 roku doszło do rekordowej liczby wyburzeń (tekst w j. angielskim)
  http://www.ochaopt.org/content/record-number-demolitions-2016-casualty-toll-declines

  Associated Press: Sojusznicy Izraela potępiają osadnictwo (tekst w j. angielskim)
  http://bigstory.ap.org/article/17f2d5ed1433466ba5c6e0666e8ea686/israel-pas

 3. kolega Witold opowiada =ujawnia o wypadnieciu z 10 pietra ??? = moja siostra wypadla z balkonu z 12 pietra w POZNANIU i zostala uznana za samobojstwo , byla studentka lat 22 w 6 miesiacu stanu blogaslowianego , miejmy oczy szeroko otwarte i swiadomi badzmy w odkrywaniu cudow istnienia ,miejmy ODWAGE =smierci jest brak to tylko zmiana ubranka =pisalem do ewy /jak byla u steru / ze dosc juz zabijania .

 4. kolego lumen ;lumen pisze:
  2 marca 2017 o 07:25
  Witold Hake przygotował obszerny materiał… Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski
  i… Chaos… Czyli brak kultury wypowiedzi…
  Odpowiedz to o co posadzasz p. Janusza Zagorskiego to jest falsz = znam Janusza osobiscie = owszem Janusz troche zaklocal wypowiedzi Witolda =z powodu przemeczenia!!!!!!!!!!!!!!!!! to widac golym okiem !!!!!!!!!!!!!! ratowal sie aby nie zasnac bo pracuje 22 godziny na dobe i to jest powod drogi kolego Lumen , zanim cos napiszesz to sie zastanow po co to robisz ????????????? czy masz wty jakis ukryty cel?????????????????

  1. jan piotr pisze: 2 marca 2017 o 19:19… ” owszem Janusz troche zaklocal wypowiedzi Witolda ==z powodu przemeczenia!!!!!!!!!!!!!!!!! to widac golym okiem !!!!!!!!!!!!!! ratowal sie aby nie zasnac bo pracuje 22 godziny na dobe i to jest powod drogi kolego Lumen , zanim cos napiszesz to sie zastanow po co to robisz ????????????? czy masz wty jakis ukryty cel????????????????? „… Odpowiadam:… Kolego -jan piotr- ja domagam sie szacunku i powazania dla samego siebie i nie siadam obok ” zmeczonego kierowcy „..To ze Tobie taka forma dyskusji odpowiada to poswiadcza tylko w jakim swiecie zyjesz i jakie sa Twoje oczekiwania w chaosie wypowiedzi. Prosze nie tlumaczyc arogancji prowadzacego dyskusje i nie przymuszac mnie do wyrozumialosci…To jest portal publiczny i nie wszystkim zalezy na czystosci wypowiedzi prowadzacego. Twoja osobista znajomosc z Januszem Zagorskim nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia… jan piotr dalej pisze:… drogi kolego Lumen , zanim cos napiszesz to sie zastanow po co to robisz ????????????? czy masz wty jakis ukryty cel????????????????? „… Odpowiadam:… Prosze nie pouczac mnie jak mam sie zachowac wobec akceptowanego przez Ciebie chaosu. Prosze tez na przyszlosc bys nie probowal wciagac mnie w swoj obszar niskiego poziomu rozumowania,w ktorym dopatrujesz sie tez „jakis ukrytych celow ????? „… Ja natomiast swoja wypowiedzia zwracam jedynie uwage by prowadzacy dyskusje panowal nad soba,nad forma wypowiedzi,tez nad poszanowaniem zapraszanych gosci… Chaos,ktory prowadzacy dyskusje swiadomie lub tez nie swiadomie wprowadza wymaga powaznej analizy dzialu literacko-dydyktycznego… -jan piotr- zanim cos napiszesz to sie zastanow po co to robisz ????????????? czy masz wty jakis ukryty cel?????????????????

 5. no i mamy otwiera sie LISTA NOWYCH SAMOBOJCOW = ponizej zamiscimy =uwazamy aby te samobojstwa sie skonczyly potrzeba WYELIMINOWAC MONEY RAZ NA ZAWSZE =SKONCZA SIE Listy z pogróżkami dla posłanki PiS! Powodem ma być wprowadzenie ustawy dezubekizacyjnej
  135

  9

  EmaPob
  17:50 2 marca 2017

  ipn.gov.pl

  Posłanka PiS z Tarnowskich Gór złożyła zawiadomienie do prokuratury w związku z pogróżkami, które dochodziły do niej w ostatnim czasie. Barbara Dziuk zareagowała w ten sposób na anonimowe pisma, w których zastraszają ją osoby m.in. niezadowolone z wprowadzenia tzw. ustawy dezubekizacyjnej.

  W lutym posłanka PiS otrzymała dwa anonimowe listy z pogróżkami. W jednym z nich autorzy grożą nawet śmiercią rodzinie posłanki!

  „Dokonujemy rozpoznania waszych rodzin. Po wejściu w życie ustawy podejmiemy się likwidacji waszych najbliższych. Będziemy likwidować Waszych synów, córki, wnuki i wnuczki. Mamy dużo czasu na wykonanie rozpoznania – rozpoczniemy od osób najsłabszych – ponieważ to jest najłatwiejsze. Mamy do wybory około 300 rodzin parlamentarzystów PiS. Nie jesteście w stanie wszystkich ochronić” – czytamy w piśmie, które do biura posłanki Dziuk wpłynęło 23 lutego.

  Na kolejny list nie trzeba było długo czekać. Kilka dni później, do biura poselskiego posłanki Dziuk przyszedł kolejny anonim – napisany odręcznie na kartce wyrwanej z notatnika. Treść: BYDZIES KWICAŁA TY „POLSKO” ŚWINIO. Podpis: ŚLĄZOKI ZE ŚLONSKA (pisownia oryginalna).

  W Lidlu Dzień Kobiet trwa cały tydzień! Odkryj wyjątkową ofertę i znajdź wymarzony prezent!
  Chcę poznać ofertę.
  Nie, dziękuję. (pokaż inny program)
  Zdaniem posłanki PiS, za jeden z anonimów odpowiadać mogę byli agenci Służb Bezpieczeństwa, którzy są niezadowoleni z wprowadzenia ustawy dezubekizacyjnej. Autorami drugiego mogą być odpowiedzialni członkowie Ruchu Autonomii Śląska, którym nie podobało się odrzucenie projektu ustawy o uznaniu Ślązaków za mniejszość e MANIPULACJE I WOJNY!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Zawsze pamiętajmy o tym , że nasze myśli mają stwórczą moc . Sami tworzymy hologramy , których następnie doświadczamy , odbierając je jako rzeczywistość dziejącą się wokół nas . Dzięki naszym intencjom możemy odczytywać dotychczasowe , stare czyli znane już programy – albo też doświadczać INSPIRACJI płynących do nas bezpośrednio z Próżni /Źródła całego życia czyli Wiecznego Ojca/Wiecznej Matki /wypełnionej nowymi i nieznanymi nam do tej pory potencjałami . Te nowe ,nieznane do tej pory inspiracje – to geniusz i miłość bezwarunkowa ,ponad wszelką ludzką miarę . / pragnę tutaj zaznaczyć , że Źródło i Bóg-twórca , nie są tym samym. Bóg twórca jest widziany jako Punkt Zero i główna świadomość , ale nie jako Źródło czy Próżnia jako taka/

 7. ok. kolego lumen wszyscy jestesmy DUCHAMI =to w co sie tu bawimy to sa zabawy mozgow ,umyslow i cial =luster . To wg . mego rozpoznania a to ze wymagasz szacunku to zasada jest taka jak obdarzysz swoja ISTOTE szacunkiem bo to ty i kazdy z nas ma to do zrobienia ,szacunek ,zaufanie itd itp. to co piszesz;Odpowiadam:… Kolego -jan piotr- ja domagam sie szacunku i powazania dla samego siebie i nie siadam obok ” zmeczonego kierowcy „..To ze Tobie taka forma dyskusji odpowiada to poswiadcza tylko w jakim swiecie zyjesz i jakie sa Twoje oczekiwania w chaosie wypowiedzi. Prosze nie tlumaczyc arogancji prowadzacego dyskusje i nie przymuszac mnie do wyrozumialosci…To jest portal publiczny i nie wszystkim zalezy na czystosci wypowiedzi prowadzacego. Twoja osobista znajomosc z Januszem Zagorskim nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia… jan piotr dalej pisze:… drogi kolego Lumen , ; to sa twoje oczekiwania =fakt jest faktem ze Janusz jest przemeczony i jako prowadzacy byc moze moglby zachowywac sie sztandardowo byc swiezy i wypoczety i pozwolic dac sie wypowidziec swoim gosciom . Jest wybor mozesz kolego nie wchodzic tu na NTV.PL i znalesc sobie inne zajecia ??? =ubolewam ze daje sie wkrecac w takie bzdurne pisanie to jest dziecinada??? podsumuwujac komentarze i te zabawy w pisanie wg . naszych rozpoznan skupianie sie na bzdetach przyciaga =BZDETY!!! =o czym fajnie w/w pisze Gaja =wezmy kolego lumen z Gaji przyklad i wiecej bzdur bez pisania , serdecznie pozdrawiam i dobrej zabawy z powazaniem jan piotr

 8. dodam z oczekiwan sie uwolnilem wg. mego rozpoznania =stosujemy opcje „ZERO” =zero emocji i zero mysli SZACUNEK SOBIE I SZACUNEK TOBIE =PRZYJAZN MOJA I PRZYJAZN TWOJA = MY SI PRZYJAZNIMY =a w przyjazni nie wytyka sie zadnych potkniec i to tyle w tym temacie

  1. Jan Piotr pisze : „‚dodam z oczekiwan sie uwolnilem wg. mego rozpoznania =stosujemy opcje „ZERO” =zero emocji i zero mysli .. ”
   Prawo Janie Piotrze , perfekcyjny zdalnie sterowany biorobot 😀

   1. Errata : BRAWO Janie Piotrze …
    Tak to bywa jak A I chce być inteligentniejsza od człowieka i
    go poprawia 🙂

 9. ostanie trzy slowa do kolegi lumena = zabralem glos w sprawie Janusza ktorego bardzo cenie ,to ze napisalem ze znam go osobiscie o niczym nie swiadczy =tylko tyle ze wiem ze jak milaby czas to sam by dal Tobie lumen stosowna odpowiedz Janusz jest samowystarczalny ,inteligentny i radzi sobie znakomicie i takich obroncow jak ja zapewne nie potrzebuje ,ponizej zamieszczam link byc moze zechcesz kolego lumen obejrzec =tym samym wyczerpalismy ten temat na 100% bez powrotu wiecej ; jan piotr pisze:
  27 lutego 2017 o 12:11
  https://www.youtube.com/watch?v=hT5rTrYl8vM =o radzeniu sobie z emocjami -Ajhn Brahn

 10. znalezlismy znakomity przyklad zabawy w manipulacje i przekazy medialne =maslo =maslane???? ha h aha =ponizej ;Historyczna kompromitacja krytyków PiS. Odebrano im swobody… ale nie wiedzą jakie
  70

  59

  9:35 3 marca 2017

  Magdalena Jethon wikimedia.org

  „Dziennik Gazeta Prawna” podaje rozmowę Roberta Mazurka z Magdaleną Jethon, byłą szefową radiowej Trójki, obecnie związaną z mediami tworzonymi wokół KOD. To historyczna kompromitacja.

  Mazurek: Ciężko?

  Jethon: Mam nadzieję, że to sytuacja tymczasowa, to się musi jakoś zmienić. Strasznie mnie ten Kaczor wpieprza.

  Co robi?

  Wpieprza! Przecież my żyjemy w jakimś kosmosie!

  To już dyktatura?

  Jesteśmy na najlepszej drodze, ale jeszcze pewne swobody obywatelskie zostały zachowane.

  Pewne swobody?

  Na razie nawet większość tych swobód, ale kierunek jest naprawdę bardzo niebezpieczny.

  A które swobody nam odebrano?

  Mam to wszystko wymieniać?

  Choć jedną.

  Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Może nie odebrano nam swobód tak wprost, ale pojawił się strach przed wyrażaniem poglądów.

  Najpierw mówi pani, że zachowaliśmy tylko pewne swobody, potem – że większość, a jak pytam konkretnie, to nie potrafi pani wskazać ani jednej, którą nam odebrano?

  Chciałabym na to inaczej odpowiedzieć. Skoro ludzie z radiowej Trójki boją się konsekwencji rozmów ze mną czy z innymi wyrzuconymi, to znaczy, że jakieś swobody zostały im odebrane.

  Dowodem na to, że PiS pozbawił Polaków swobód obywatelskich, jest to, że dziennikarze Trójki nie chcą z panią rozmawiać?

  W pewnym sensie tak. Może źle się wyraziłam o swobodach obywatelskich, ale każdy widzi gołym okiem, że dziś w Polsce nie jest przestrzegana konstytucja.

  A w jakich dziedzinach?

  Chce mnie pan teraz przepytywać z konstytucji?

  Ani trochę. Pytam tylko, co z niej nie jest przestrzegane.

  Jestem słabym rozmówcą, jeśli chodzi o konstytucję.

  Na Boga, przecież sama pani narzuciła ten temat.

  Dobrze, wpuściłam się w kanał, na którym się nie znam. Nie mam siły teraz kombinować…
  Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

  1. jaka to dzisiaj różnica ? wykleci zaklęci przeklęci ? Monte Casino – Lenino ? Cisza i zapomnienie na cmentarzach identyczna . Opamiętaj się Narodzie ! https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU https://www.youtube.com/watch?v=wUqfCfqdgG0 po wysłuchaniu tego każdy powinien wiedzieć kto ma być przeklęty i wyklęty bo ci będą zmieniać krawaty, nazwiska ,nazwy ulic ,bez końca https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A

   1. A taka że PiS WPROWADZI DOCHÓD GWARANTOWANY ,dla Tego TRZEBA WIELBIĆ ,,BOHATERÓW”HIHIHIHIHIHIHIHIHI

Comments are closed.