Otwarte Forum Tematyczne – 1.07.2016

W ramach przypominania archiwalnych audycji z cyklu „UFO? Oni już tu są!” dziś materiał, który swoją premierę miał 2 marca 2012 roku, a w nim rozmowa w studio z Magdaleną Ciuką i archiwalne nagrania z Wylatowa z Łukaszem Fluta.


Przedstawiamy wywiad, którego udzielił w Polsce w 2015 r. dr Maka’ala Yates.

Dr. Maka’ala Yates, jest Kanaka Maoli (rdzennym Hawajczykiem) specjalizującym się w hawajskiej medycynie. Od ponad 30 lat praktykuje i naucza hawajskich koncepcji leczenia. Jest założycielem Indigenous Botanicals oraz Mana Lomi®.

Maka’ala  pomaga doświadczonym przez los wrócić do normalnego życia i równowagi emocjonalnej, ale także w codziennych relacjach rodzinnych, towarzyskich i osobistych. Celem tej metody jest usuwanie traum, które blokują rozwój, wpływają na utratę czy pogorszenie zdrowia, zmiana zakorzenionych wzorców myślowych, przekładających się na jakość życia, odbudowanie równowagi oraz odczuwanie spokoju.

Więcej na http://www.manalomi.pl/


Wystąpienie Ewy May z Australii na temat: „Uzdrawianie rezonansowe, uzdrawianie wibracją liczb, dźwięków, geometrii, inwokacji”.
Wykład miał miejsce na scenie II Harmonii Kosmosu w dniu 23.06.2016 r.


Zapis prelekcji Marka Tarana wygłoszonej na XIV Harmonii Kosmosu 26 czerwca 2016 r.


Część I wystąpienia Jerzego Zięby wygłoszona na XIV Harmonii Kosmosu.


 

19 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 1.07.2016

 1. Putina majątek szacuje sie na 200 mld dolarów, ktos kto jest trzeci na liscie najbogadszych hiszpan, co ma siec sklepow Zara ma 70 mld dolarów, w porównaniu Kulczyk miał tylko 3. pisze na oko z orientacji… a ten hiszpan jeszcze żyje i podobno niedługo wyprzedzi gatesa…

 2. Pragnę odnieść się do wypowiedzi Pana Marka Tarana. W moim pojęciu implozja o której Pan wspomina w swojej wypowiedzi, może nas zaprowadzić w konsekwencji do Próżni /Ostoi/ czyli materialnej „nicości” i potencjalnej „wszystkości” . Ostoja Matka/ Ojciec to Źródło całego życia – wieczny Ojciec , wieczna Matka , Próżnia . Tak więc Źródło i Bóg -twórca nie są tym samym. Bóg twórca , to Punkt Zero i główna Świadomość , ale nie jest to Źródło czyli Próżnia jako taka.

  1. To co nazywasz „próżnią” Jest czystą Świadomością i w niej poprzez Ruch, Moc, tej Pra Energii, którą Jesteś jako fizycznośc, odkrywasz swoją Prawdę, swoje zdolności, które są Twoim dla Ciebie zapisem , który odkryć możesz, gdy wyjście jedno Jest z Tego zawieszenia zewnętrznego, a wyjściem tym Jest Twój odnaleziony rytm w sercu, bez powielania innych tekstów, wibracji określeń, wtedy stajesz się Tym Jednym Życiem którym Jesteś Teraz i tańczysz już swój taniec Życia, którym Jesteś, i tak wszelkie nauki tańca znikają z Twojej Przestrzeni, bo jako Moc Życia, zatańczysz każdy w rytmie muzyki, pozostając Życiem Siebie Świadomym w swoim kształcie, bos odczytał ten swój rytm, pozostawiony jako zapis w Tobie, Przez Ciebie cały Twój Ród, który był ukończonym Rodem na Tej Planecie i w Sobie doskonałym, Cząsteczki Energii, co ze Światła, stały się w Mocy ruchu W Tobie w Jedności Energia Życia i Twoje Światło Jest twoim Światłem bez próżni wypełniającym Łono w Kobiecie i Jej Głowę, co Ziemskim Człowiekiem bez mocnego rozświetlenia w swoim Drżeniu, tez tańczyć rozpoczyna ten Jeden taniec Życia, a więc czym Jest próżnia, która już była i w niej powstał ten Ruch Życia, który teraz dla każdego Życia, zaczyna poprzez Taniec wewnętrzny rozbudzać Świadomośc, indywidualna przez Miłośc i dla Miłości zrodzona ponownie częstotliwośc do której powraca Planeta, aby jako Jedna Matka w połaczeniu z indywidualnym wewnętrznym Światłem, obdarować To swoje mniejsze Życie Żywą Moca ze swego Serca, które nadal przez wielu nazywa Jadrem Planety, takie małe, może pomocne, ale ponownie ten niepokorny przyciagnał mnie do Ciebie, i na tę strone, pozdrawiam, i Życzę już tych poszukiwań i odnajdywania Siebie tylko w Sobie, bez zapisów wibracyjnych , które nadały Sobie imię Prawdziwej Ziemskiej Matki Gaja, A Jestes chyba w Jej kształcie, a więc Wielka Matka , która gdy Odnajdziesz Siebie w Sobie poprowadzi Cie przez ten zewnętrzny Świat wciąż szukających chcących coś doskonalić Ludzi,

   1. Elżbieta Dla mnie Próżnia to niezliczone potencjały , to nadciekłe i nadprzewodzące Medium , pozwalające informacji przemieszczać się w nieskończonej wielkości skali . Pozdrawiam Cię serdecznie .

 3. Wiem jak cofnąć czas, gdy wychodzisz na dwór pamiętasz co robiłeś, musisz przypominać to sobie w ciągu dnia, cofać czas, myśleć o sytuacjach które miałeś, manipulować czasem, ja dziś spotkałem dwa razy samego kumpla i raz koleżankę, właśnie wiruję między tymi zdarzeniami, staram się je odtworzyć, nie wiem czy to dobre wyjście jeszcze, ale szukam tego czasu, kiedys mi szło lepiej z tym,ale nie byłem świadomy, w świadomości jest wiele pytań, niewiadomych, to dopiero pierwszy dzień jak bawię się z czasem, ale wyjdzie z tego wielkie coś. wiem to. Żeby potrafić odtworzyć swój dzień i zaglądać w miejsca w których już byłeś, umysłowo, nie umiem tego zilustrować jeszcze, ale chodzi o to, by wiedzieć czym jest chwila, bo cofając czas w wyobrazni, kreujemy go do przodu jednocześnie… dobra zbieram siły by się cofać, cofnę się tak wstecz jeden dzień, w powietrzu będę znajdywał cząsteczki elementarne, az w końcu znajdę te oczy które zaczaruję, ale najpierw swoje oczy trzeba znaleść, muszę wiedzieć co robię, kiedy robie i jakie sytuacje się do tego mają i tak zaczynać i kończyć każdy dzień… wiem, że to działa, bo byłem już ponad czasem, teraz w zdrowiu chce tego samego, bo wcześniej była schiozofrenia… a teraz jak świadomi uda mi się znaleść czas, może znowu będą czytać w moich oczach, wszyscy. bo na razie oczy ślepca puste są… (te moje oczy) tylko nie wiem odkąd rozpocząć poszukiwania, od jakieś wyobrazni, od jakiegoś zdjęcia w życiu, w dniu, czy może od chwili terazniejszej, poszukiwania w czasie w każdym razie się rozpoczęły… spróbujcie to fajna zabawa bawić się czasem, może nie tylko ja z niego wyjdę… (ponownie) zabrali mi ten czas, czas ludzkości, za słaby byłem, a teraz jestem coraz silniejszy, chce świadomie to zrobić, ale jeszcze mi nie idzie, w sumie dziś pierwszy dzień na to wpadłem, może mnie wyprzedzicie?? i zobrazujecie swoje życie, swój dzień? Zobaczycie co się stanie, zobrazować aż do chwili obecnej i zobaczyć co się przyśni, a potem od nowa, dzień po dniu, zabawa z czasem…. piękne to jest…. a to, że jestem pierwszy, to naprawdę daję sił, wejdzcie w to, obrazujcie wyobrazajcie sobie swoje chwile z dnia dzisiejszego i miejcie ku uwadze czas w którym się to zdarzyło aż do teraz a nawet aż do jutra, to się nazywa czas, zdarzenia, które możecie zmienić i zmieniać… wiem co mówię, naprawmy wspólnie świat. :)…

  1. nie szukajcie zdarzeń szukajcie siebie w tych zdarzeniach, w myślach zmieniajcie rzeczywistość, ale najwazniejsze szuakć siebie bo jak robisz coś innego niż szukanie siebie, nigdy nie znajdziesz siebie… Tomek Pacyniak :o)

 4. w czasie gdy już odnajdziesz siebie…
  w poszukiwaniach siebie….
  jest poznanie… wszystkiego… zastanów się czy w ciągu dni byłeś świadomy, jak to sprawdzić jak nie cofając się w obrazach czy jak kto woli myślach do tej chwili? potem do następnej, i następnej, uwielbiam tak podróżować… w głowie w myślach… cofnij się nawet do swoich urodzin, ale za bardzo nie ma co się cofać, jak chcesz wyjść z czasu musisz być świadomy w teraz.
  teraz już wiecie o czym myślę, o dniu bierzącym… analizuję, wymyślam, obrazuję, sprawdzam, czuję… grzeszę i dalej żyję… palę papierosy… ale poszukuje czasu… który straciłem i który ma być nowy… nikt tego za mnie nie zrobi, więc szukam… dziś chcę się cofnąć do obudzenia, wstałem zapaliłem papierosa, coś robiłem przy kompie, ale nie chcę mówić co, bo to jest najmniej istotne, ale to też będę obrazował, wyszedłem na spacer, spotkałem koleżankę, pogadaliśmy pogłaskałem jej pieska, potem wróciłem i wpadłem na to, przypomniałem sobie by cofać czas w głowie, że to już miało miejsce i dobrze się czułem z tym wyszedłem znowu na dwór, spotkałem kumpla, pogadaliśmy siedziałem na ławce, przechodzili przechodni i straż miejska, spaliłem kilka petów napiłem się wody i wróciłem spotykając tego samego kumpla, ten kumpel co ważne bo to był znak, jest tym który mnie uratował z Holandii i Niemiec, od niego zadzwoniliśmy po mojego brata by przyjechał po mnie i po roku go spotkałem akurat teraz, gdy to się wszystko łączy…? 🙂 to był znak, i to poważny… czasem nie wiem co znaczą znaki, ale w myślach już to zostało, więc to znak… pitem wróciłem słuchałem muzyki i oglądałem mecz Francja-Islandia, 4:0 do przerwy dla Francuzów, Islandia swoje osiągnęła już jak Polska… teraz siedzie i myślę jak tu cofnąć czas, jestem na etapie obrazowania, w domu inaczej się myśli niż na dworzu… ale próbuje zobacyzć swoje oczy jaki byłem dziś… chciałbym jak najszybciej to zilustrować, bo jutro nowy dzień…. oja cie… ale ekstra jest…. dodać do tego wygląd pogody i chmur… i ja w tym wszystkim… widzę siebie… podążaj Tomek za tym co czujesz, odnajdziesz ten czas… każdy może… 🙂 narazie go skróciłem…. do wydarzeń, coś tam jadłem coś tam piłem w między czasie myślałem… zwykłe życie… zwykła niedziela… to ja mogę zrobić z niej niezwykłą. ale już pózno, od jutra zacznę się sobie przyglądać… jak zasnę dziś, bo wątpię, taki zwykły dzień , tak dziwnie leciały godziny, nie spostrzegłem ich zbyt często, pamiętam jak była 18 i teraz 22:30 a co było o 7 jak wstałem? jaki miałem nastrój? czy mogę go zmienić, teraz??? czy mogę zaponawać nad snem w którym rzekomo kiedyś zasnę? czy to wazne że wspomninam dziś kilkoro znajomych, czy ważniejsze ze siebie, boga? o czym chce myślec a o czym powinienem? czuje się silny. do napsiania jeszcze, bo wydaje mi się, że poruszyłem ciekawą kwestię jeżeli chodzi o czas i o nas… 🙂 w milczeniu to dopracuję żebym wiedział co mówić następnym razem.

 5. Widzieliście to: https://www.youtube.com/watch?v=zr2UKFmK1a0 ??

  Cyt.:

  List pożegnalny został napisany na tydzień przed samobójstwem i opowiada o tym dlaczego oficer zdecydował się zastrzelić:

  „Wychowałem się w Ameryce, którą uwielbiałem, została ona zamordowana przez własny rząd federalny. Nasza Konstytucja stała się pusta a nasze prawa zostały upolitycznione tak bardzo, że już nie są stosowane tak jak być powinny, jedynie za wyjątkiem w celów politycznych” – napisano w liście.

  „Nasi urzędnicy państwowi są na wskroś skorumpowani i całkowicie pozbawieni jakiegokolwiek pragnienia miłości lub szacunku do kraju, który im płaci. Dla nich liczy się tylko zdobycie i utrzymanie władzy a także pieniądze z nielegalnych transakcji”.

  42-letni oficer deportacyjny federalnej agencji US Immigration & Customs Enforcement zastrzelił się ze służbowego pistoletu kalibru 40, wewnątrz nabrzeża 40 w parku Hudson River, około godziny 11 rano. Świadek wydarzenia opowiedział jak oficer spokojnie wszedł do parku, wyciągnął swój pistolet i strzelił sobie w głowę.

  „Gdyby Amerykanie wiedzieli co ten rząd planuje to by powstali i obalili go. Gdybym ja, lub ktokolwiek inny w rządzie federalnym, ujawnił to co nadchodzi to by nas wszystkich zabili, tak więc teraz ja ujawnię co wiem. My, w federalnych organach ścigania przygotowywaliśmy się przez kilka lat do opanowywania zamieszek i buntów wywołanych przez nadchodzący krach finansowy i powszechne błędy bankowe. W naszych ćwiczeniach wykorzystywane są tarcze strzelnicze w postaci naturalnej wielkości mężczyzn a nawet kobiet i dzieci, do których uczono nas strzelać i zyskiwać praktykę i „przyzwyczajenie”. Mówiono nam, że gospodarka kraju jest śmiertelnie chora i legnie w gruzach w 2016 roku. Poinformowano nas także, że banki są niewypłacalne a FDIC nie posiada wystarczających środków na zaspokojenie deponentów. Mówi się nam, że te wydarzenia są nieuniknione i ważne jest ażeby rząd przetrwał kiedy ludzie powstaną z powodu upadku systemu. Kiedy nastąpi rozpad USA to w obozach utworzonych pod egidą FEMA Rex-84 w latach 80-tych ubiegłego wieku, dla nielegalnych imigrantów, których zamierzaliśmy deportować, będą zamiast tego użyte do uwięzienia obywateli amerykańskich, którzy w opinii rządu stanowią „zagrożenie”. Amerykańscy obywatele będą aresztowani bez nakazu sądowego i będą więzieni bez śledztwa i wyroku sądowego, na nie wiadomo jak długo. Te obozy zostały wyposażone do przeprowadzania ludobójstwa na skalę hitlerowską! To rzeczywista „czystka” amerykańskich obywateli przez sam rząd, który oni stworzyli i opłacali! Ja nie mogę być dłużej częścią tego wszystkiego”.

  „Rząd wie, że wojskowi sprzeciwią się tym metodom i dlatego większą ich część rozmieszczają poza granicami USA, świadomie zmniejszając ich liczbę wewnątrz kraju. Z tego powodu te naboje, i broń, zostały wycofane z arsenałów Gwardii Narodowej w liczbie ponad miliarda sztuk. I dokonał tego sam rząd federalny, państwo zostało rozbrojone tak, że nikt nie zdoła obronić siebie przed działaniami federalnych. Kiedy nadejdzie nieunikniony krach to energia elektryczna w całym kraju zostanie wyłączona, tak jak i wszelkie inne formy kontaktów osobistych. Wszystkie banki będą od razu zamknięte, nikt nie będzie mógł wypłacić jakichkolwiek pieniędzy dlatego, że wszystkie bankomaty zostaną wyłączone. Karty kredytowe, debetowe i pomocy socjalnej, nie będą działać. Kto nie będzie miał pieniędzy gotówkowych to nie będzie miał szans. System informowania o sytuacjach nadzwyczajnych będzie wykorzystywany do przejęcia wszystkich stacji radiowych i powiadomienia społeczeństwa o tym, że jest to rzekomo rezultat ataku cybernetycznego.

  Ale w czasie kiedy amerykańskie społeczeństwo będzie cierpliwie oczekiwać na powrót do normalnego życia to rząd urządzi łapanki i obławy na obywateli oskarżając ich o terroryzm i robiąc z nich bojówkarzy. I zanim komunikacja obywatelska i wszystkie stacje telewizyjne i radiowe, wszystkie systemy informowania o stanie nadzwyczajnym, będą podawać wiadomości o tym co się dzieje to rząd do tego czasu już zwycięży”.

  „Wszystkie więzienia federalne są wyposażone w systemy trującego gazu. Kiedy sprawy przybiorą zły obrót to wszyscy więźniowie we wszystkich więzieniach będą umieszczeni w celach pod kluczem. Personel więzienny zostanie wycofany z obiektu a z określonego miejsca odpowiednia osoba uruchomi system rozprzestrzeniający trujący gaz. Wszystkich więźniów federalnych, niezależnie od rodzaju przestępstwa i kary, uśmierci się gazem w ich celach. Kiedy gaz się ulotni to trupy zostaną wywiezione a więzienia będą powtórnie wykorzystane do uwięzienia obywateli, którzy walczyli przeciwko federalnym wojskom”.

  ps.
  CZY MA KTOŚ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI DO CZEGO TYM DIABELSKIM BE.SS.TIOM POTRZEBNA JEST ta tzw. „USTAWA ANTYTERRORYSTYCZNA”?!
  CZY MA KTOŚ JESZCZE WĄTPLIWOŚCI PO CO TE DIABEL.SS.KIE SZCZURY, NIKCZEMNIE UDAJĄCE PUBLICZNIE, że CHODZI im o – rzekome – ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA, ŚCIĄGNĘŁY TUTAJ TĘ WIELOJĘZYCZNĄ ARMIĘ ZBRODNIARZY?!
  KOMU TA ZBRODNICZA BANDA NAJEŹDŹCÓW, MA ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO; SPOŁECZEŃSTWU, czy TYM OBŁĄKANYM, LUDOBÓJCZYM BE.SS.TIOM rodem z PIEKŁA?! 🙂

  Czy to np. to jest dbałość o Naród Polski: http://niezalezna.pl/70745-prezydent-podpisal-kontrowersyjna-ustawe – czy jest to AKT UKRYTEGO LUDOBÓJSTWA, wymierzony w Naród Polski?! … a podobnych przykładów, pokazujących, kim naprawdę jest Duda, jest znacznie więcej!

  Posłuchajcie też, jak np. Żyd Macierewicz odpowiada na zarzuty: https://www.youtube.com/watch?v=_QHDU5G0tv4 – mówi, że walczy o Polskę! 🙂 Nawet wobec EWIDENTNYCH DOWÓD, które świadczą o tym, że KŁAMIE – ŁŻE prosto w oczy, to Żyd „bez obciachu” mówi, że „czarne jest białe, a białe jest czarne”! 🙂

  Lobby żydowskie w sejmie: https://www.youtube.com/watch?v=lmFgpRqXQWM
  Ponoć Duda też jest Żydem: https://www.youtube.com/watch?v=uHGj2LWIln4 – co by tłumaczyło jego nienawiść do Polaków, przejawiającą się w tym tzw. „prawie”, które nam ta banda ludobójczych zbrodniarzy, tworzy… jacyż oni są pewni siebie?! 🙂

  a ja zapytam tak:
  GDZIE WY – DIABELSKIE BE.SS.TIE – POCHOWACIE się, w DNIU OSTATECZNEGO ROZLICZENIA?!! 🙂 NAPRAWDĘ JESZCZE WIERZYCIE, że DOPNIECIE SWEGO i DOKONACIE tego zaplanowanego LUDOBÓJSTWA, tylko dlatego, że UKRYWACIE to i SPISKUJECIE przeciw nam, pod tymi KŁAMLIWYMI HASEŁKAMI o zapewnianiu bezpieczeństwa i KŁAMSTWACH o tym, ze – rzekomo – walczycie o Polskę?! 🙂 Wy walczycie o Polskę, ale w charakterze swojej zdobyczy! 🙂 Ale GOOWNO DOSTANIECIE, a wasze zabójcze plany, uderzają teraz swoją energetyczną, niszczycielką mocą, w was samych 🙂

  Po prostu czeka was apokalipsa, podczas której będą ustawały wasze funkcje życiowe i będziecie odchodzić: https://www.youtube.com/watch?v=_Dh9GwM1glQ – zostaliście o tym już poinformowani, wcześniej, więc każde z was, już dobrze zna swoją relację ze źródłem i KONSEKWENCJE swojego WYBORU.

  Brak pogodzenia się z Bogiem, brak miłości w sercu i chęć dalszego spiskowania przeciw Nardowi Polskiemu, przeciw ludzkości, planowanie kolejnych oszustw, kłamstw, grabieży, zamachów, ludobójstwa na różne sposoby, oznacza ODRZUCENIE przez CIEBIE MIŁOŚCI i dalsze pozostawanie przy WYBORZE NIENAWIŚCI.

  WYBÓR NIENAWIŚCI powoduje zatrzymywanie funkcji życiowych organizmów żywych, w miarę WZROSTU energii MIŁOŚCI w Polsce oraz w świecie, więc nie ma możliwości już dalszego ukrywania kłamstw, manipulacji, spisków, bo to powoduje że odchodzisz z tego świata i każdy widzi, kim byłeś/łaś naprawdę.
  Ostatecznie wszystkie wasze spiski, plany, wszystko to wychodzi na jaw, więc szczęściarzem jesteś, jeśli odchodzisz, zanim całe światowe społeczeństwo, więc także znajomi, sąsiedzi, dowiadują się, kim byłeś/łaś, naprawdę, a wiesz, że nie masz wtedy gdzie się ukryć, dokąd uciec. Niektórzy unikają takiej sytuacji, ponieważ odchodzą wcześniej. Jeśli należysz do tej grupy, to znaczy, że odchodzisz już, teraz nadszedł twój czas i umierasz

 6. Janusz – dziekuje za Harmonie kosmosu -dziekuje Ewie May ta ISTOTA z Australi wnosi I dostarcza od wielu lat -dziesiecoleci -daje fakty -info ktore sam odkrywalem przez 60 lat -potwierdza swymi kodami I dzieki jej podpowiedziam zrozumilem SEN z 1998 roku gdzie przysnily mi sie cyfry a ktorych znaczenia 18 lat nie potrafilem odkryc a za sprawa siostry Ewy May zrozumiwlem tych cyfr -kodu -sens -dziekuje Ewo May -mam marzenie abym I fizycznie spotkal Ciebie -niech rozkwita I kwitnie twoja intencja dobra -milosci I boskiego serca dziekuje

 7. Ufo nigdy nie byli i nie będą, nie ma ich bo nie ma kosmosu… jesteśmy jedyni wyjątkowi, bez kres kosmosu to tylko iluzja, żyjemy na płaskiej ziemi otoczonej sklepieniem i tam znajdują się gwiazdy więc filmy o ufo! są już niepotrzebne, bo nie ma kosmitów 😛 trzeba to sobie uzmysłowić by być szczęśliwym, wszechświat to My sami… 😉

  1. „żyjemy na płaskiej ziemi otoczonej sklepieniem” Pacuś a kto zrobił to sklepienie ? kiedyś nie było gwiazd ani slonca na firmamencie nie było kontynentów był jeden ląd otoczony wodą, zastanawiająca konfiguracja ? w bardzo odleglych czasach, no i to ” Credo Mutwa Plan Gadów”

  2. tutaj znikające gwiazdy i galaktyki http://innemedium.pl/wiadomosc/znikajace-gwiazdy-moglyby-byc-sladem-oddzialywania-obcej-cywilizacji tak wiec firmament to hologram ,przepali się jakaś dioda i niema, ha ha ha ,identycznie jak księżyc gdy go sfilmujemy w VHS otrzymamy efekt ” filmowanego monitora ” czyli dokladnie czestotliwosc emisji hologramu wystarczającego dla oszukania ludzkiego oka . Księżyc jest na pograniczu, jest i niema to portal rasy „krokodyli ” a tutaj coś nie dla oka https://www.youtube.com/watch?v=ZVT0Os_QeZA

   1. Majestic… powiem tak, dobrze się czuję wiedząc, że jest płaska Ziemia, wszystko składa się w całość, to takie przeczucie że tak jest. Tutaj ciekawy filmik… jak startowały rakiety czy przy takiej technice tamtych lat odważyłbyś się polecieć na Księżyc? https://www.youtube.com/watch?v=McbCwSW2moo
    miejsza o te rakiety zajmijmy się Bogiem, pytasz kto stworzył sklepienie, ten sam co przy wszechświecie Wszechświat i gwiazdy… a jak nie on to ja 🙂 (Półżart) 🙂 pogadajmy poważnie, przedstawię Ci moją teorię….
    Nic w co wierzysz, nie jest prawdą przy płaskiej Ziemi… nie obchodzi mnie czy ludzie w to wierzą czy nie, ja mam już swój pogląd. Jesteśmy jedyni we wszechświecie i Bóg który stworzył tą Ziemię płaską i gwiazdy i Słońce i Księżyc, prawdopodobnie zrobił to tylko dla nas, a Szatan zwiedzenie, media, korporacje, politycy, muzyka, oni wszyscy służą złu, ja stoję teraz twardo na Ziemi , nie latam nie obracam się… Przy stałej Ziemi, zmienia się diametralnie myślenie, i nie ważne jak ona dokładnie wygląda, bo być może się nie dowiemy nigdy, ważne są uczucia jakie mamy domyślając się, że Ziemia jest płaska, czujesz się człowiekiem. Kochanym człowiekiem. nawet jedynym w oczach Boga. Spokojnym, gotowym na wiedzę, a nie te kłamstwa które wciskała nam edukacja w szkołach, wystarczy czuć, że tak jest a stajesz się od razu częścią całości. Nie oszukiwanym, a prawdę znasz, bo prawdą jest że Ziemia jest płaska, i myślę sobie o tym i porównuję teraz, kulę jako Ziemię i płaską Ziemię, i bardziej mi odpowiada płaska, ale to tylko moje zdanie moje nic nie ważne.
    ale domyślam się patrząc na ten Świat, że wszystko co wiemy jest nieprawdą i było zwodzeniem Szatana. Jak oszukali nas z lotem na Księżyc, co jeszcze mogą zrobić? Jak oszukali nas z lotem na Księżyc, oszukali nas z okrągłą Ziemią i być może trafili też, że ziemia jest okrągła i wszechświat prawie nieskończony, może trafili, może nikt nie wie jak to wygląda, nigdy nie było lotów w kosmos możliwe że nikt nie wie jak wygląda Ziemia, i to mnie najbardziej interesuje to zwiedzenie, bo powtarzam nie ważne jaka jest Ziemia… (ja myślę że płaska) ale nie ważne jaka jest liczy się skala oszustwa. Jak manipulowali i manipulują przed tym, to z jakimi ludzmi żyjemy jak wygląda Świat, mogli zmanipulować religie jak zmanipulowali naukę szkolną i w ogóle naukę, jak przekonali ludzi w to kłamstwo, a myślę na zdrowy rozum że to było kłamstwo, to o co tu naprawdę chodzi Majestic? Czy to walka o ludzi czy dobra ze złem, komu zależało by tak zwodzić i dlaczego tak trzymają język za zębami, szatan ich opętał, bo jak ktoś jest na Ziemi kto wie co się dzieję wie o tej manipulacji, to dlaczego milczy i tak długo milczał, widocznie dla niego dla nich to oszustwo ma jakiś sens, może znają drogę do Boga, lub do prawdy?? i nie chcą byśmy się dowiedzili, ten świat od 2000 lat jest oszukiwany, że były Dinozaury, ewolucja, wszystko dosłownie wszystko może być kłamstwem co nas uczyli, jeżeli nie było lotu na Księżyc, dlaczego ONZ ma flagę płaskiej Ziemi? coś wiedzą? coś ukrywają? Dlaczego ta wiedza wychodzi akurat teraz.? I może się mylę, ale nawet jak okaże się, że Ziemia jest okrągła na 100 % ale nie było lotu na Księżyc, będę żył z wiarą, że Ziemia jest płaska i tylko pod uwagę będę brał że jest kulista, ale nie uwierzę, w nic już nie wierzę, a wydaje mi się, że tego lotu nie było, nie ta technologia nie ta data. Jeszcze coś10 sposobów manipulacji. http://tajemnice.robertbrzoza.pl/finansjera/10-sposobow-manipulacje-spoleczenstwem/ 11 sposobem jest zwiedzenie ludzkości od poprzez oświatę.
    to na razie uważam temat za ciekawy do dyskusji, dopiero tydzień mija od Twojego filmiku o płaskiej Ziemi, poszukuję dalej… i dowiem się prawdy, serce mi podpowie, jak zawsze…
    i będę żył w prawdzie, mam też trochę nadzieje, że to się rozprzestrzeni, że ludzie będą podważać naukę, wierzę też że ponownie przyjdzie Jezus i wszyscy otworzą oczy. musi się to wydarzyć za mojego życia, nie wybaczyłbym sobie, że żyję w czasach, gdzie umrę zanim przyjdzie Jezus, nie wierze w to, wierzę że przyjdzie po to żyję… dla tej Zmiany, i jestem przygotowywany na przyjście Jezusa, od dziecka, dlatego też dowiedziałem się o płaskiej Ziemi, wiem dużo o WTC, o spiskach wszelakich pieniędzy tworzenia, głównie z internetu, ale też z życia jestem wierzącym sceptykiem i czuję że ta informacja o płaskiej ziemi jest mi i ludzkości pisana, że to się rozwinie, i boję się, że jeszcze bardziej Ci zli będą manipulować, jednak mnie już nikt nie zmanipuluję, bo dzięki Tobie w sumie o tym wiem i tak się czuję. A gdybyś wiedział jak się czuję zrozumiałbyś, że prawda jest bliska i nie tylko prawda, historyczne dzieje się toczą na naszych oczach i historia nie będzie tu ważna mimo że historyczne, to tylko słowo dzieją się rzeczy duchowe rewolucja duchowa. ! więc tak zakończę, szykujcie się na rewolucję duchową ! Ja jestem gotowy… https://www.youtube.com/watch?v=zHmbzRuBj2I !

   2. Pacuś to jest tak dwie krowy są na pastwisku , obok zajechał transporter jedna mówi słyszałam ze wywożą nas do rzeźni , druga na to, no co ty, tak dbają o nas jakieś wymyślasz historie spiskowe. z nami jest podobnie , gdyby wszystko było piękne boskie to po co tyle klamstwa mordów trucia itp ,jestesmy w pułapce wiezieniu hodowli , po to aby coś nam zabrać ,z czegoś okraść .Pozdrowionka Pacuś Dziękuje ze drążysz temat dla obopólnej korzyści ?

 8. Bieda… https://www.youtube.com/watch?v=4v9KUDJUXu0
  poruszył mnie program ewy ewart, w którym pokazywali biedę w Pakistanie, mając kran, łóżko biórko nie wspoominając o telewizorze jestem najbogatszym człowiekiem ziemi… tak się mówi, ale to prawda, ludzie żyją w skrajnej biedzie, chce pooglądać trochę tych filmików, by zrozumieć jak tam żyją… nie wiem sam po co, ale poruszyło mnie to bez reszty. Jak zobaczę jak żyją biedniejsi ode mnie, nauczę się może żyć

Comments are closed.