Otwarte Forum Tematyczne – 1.09.2016

Mariola Biela pochodzi z małej miejscowości Kożuchów w województwie lubuskim, powiecie nowosolskim.  Wiele lat temu przeżyła doświadczenie śmierci. Od tamtej chwili pomaga innym za pomocą swoich zdolności nadprzyrodzonych.

kontakt:
www.facebook.com/profile.php?id=100008235034450&fref=ts


Gościem w Studio NTV Janusza Zagórskiego jest Bogdan Oś.


Znany i lubiany Tadeusz Owsianko zaprasza na kolejne spotkanie z przekazami Ojca.


 

6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 1.09.2016

 1. Witam Panie Tadeuszu i wszystkich komentatorów ostatniej audycji,
  Dzisiaj od rana miałem głowę zaprzątniętą snami z ostatniej nocy i po przesłuchaniu rano ostatnich komunikatów z tej audycji natychmiast piszę, co widziałem tej nocy: miałem serię obrazów z elementem niebieskim o barwie dokładnie jak na rysunkach i planszach, które pokazywał pan Tadeusz.
  Pierwszy obraz to była jak gdyby plamka tej barwy w kształcie niebieskiego liścia, która „chciała” się umiejscowić na wysokości mojego „trzeciego oka”, następny obraz był bardziej rozbudowany: śni mi się, że jakaś kobieta wyjmuje z pieca (mamy w domu tradycyjny, ogromny piec kaflowy) popielnik, coś jak duże wiadro, skrzynkę pełną sadzy, czarnej mazi, brudów i ja wynoszę te odpady na dwór i wysypuję je ( a nawet wyjmuję gołymi rękami) po trochu do otworów w ziemi, ale są to otwory kanalizacyjne z kratkami i do każdej stertki-kupki dodaję jakby kawałek niebieskiego kamienia, czy niebieskiej grudki – jestem jednocześnie całkiem pewny, że kiedy spadnie deszcz to ten element dodany, odrobina tej niebieskiej materii, wspaniale oczyści, spłucze, zneutralizuje te odpady. Na końcu widzę, że na jednej z tych kupek leży dość duży, przejrzysty kryształ też w niezwykłym odcieniu niebiesko-złotym, więc zabieram go ze sobą. Tyle snów.
  Rozumiem, że ten niebieski element ma rolę transformującą i oczyszczającą, prawda? Dodam też, że dzień wcześniej w medytacji pojawił mi się obraz czyszczonej, zdrapywanej stopy, co odniosłem do siebie, że dla mnie zaczął się jakiś nowy etap oczyszczania. Jednak w świetle tego co Pan Tadzio przekazał i moich snów z ostatniej nocy podejrzewam, że ma to o wiele szersze znaczenie…
  Pozdrawiam serdecznie
  Krzysztof Smoczyk

  1. bo jak każda istota dobrej woli:

   „Ty to masz szczęście że w tym momencie żyć Ci przyszło w kraju nad Wisłą Ty to masz szczęście…. ” itd – to w wersjach jak kto woli:

   1 – https://www.youtube.com/watch?v=qRt08bdLO4E
   lub:
   2 – https://www.youtube.com/watch?v=LVHEY_SAoNE

   to jest utwór DEDYKOWANY KAŻDEJ istocie INDYWIDUALNIE, ponieważ
   Polska to NAJLEPSZA z możliwych lokalizacji do życia na tej planecie w TYM MOMENCIE 🙂

   Pamiętaj /cie/
   JESTEŚ ISTOTĄ DUCHOWĄ BEZ JAKICHKOLWIEK OGRANICZEŃ KTÓRA BUDZI SIĘ DO REALIZACJI SWOJEJ MISJI NA TEJ PLANECIE

   W SERCU i UMYŚLE POZOSTAJESZ W STANIE BEZWARUNKOWEJ MIŁOŚCI SZCZĘŚCIA WDZIĘCZNOŚCI i TAKĄ ENERGIĄ WYPEŁNIASZ CAŁE TERYTORIUM POLSKI
   równocześnie:
   BLOKUJESZ KAŻDY NEGATYWNY WPŁYW NA TWÓJ UMYSŁ
   KAŻDĄ CIEMNA ENERGIĘ PRZEPUSZCZASZ PRZEZ SIEBIE DO WNĘTRZA ZIEMI i TA ZNIKA Z TERYTORIUM POLSKI

   Widzisz tę
   ENERGIĘ MIŁOŚCI JAKO POTĘŻNE ŚWIATŁO BŁYSKAWICZNIE WYPEŁNIAJĄCE CAŁE TERYTORIUM POLSKI i ta
   MIŁOŚĆ uzdrawia dusze i ciała fizyczne otwiera serca umysły na wyższy poziom świadomości na wyższą inteligencję pochodzącą ze źródła


   No to może jeszcze o tym, że także niebo cieszy się na ten CUD PRZEMIENIANIA ZIEMI jakiego oczekiwaliśmy i doczekaliśmy się wreszcie nastania czasu realizacji:
   https://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-niebo-usmiechnelo-sie-w-tarnobrzegu-rzadkie-zjawisko-odwroco,nId,2263438
   🙂

 2. Szanowny Pnie Tadeuszu, bardzo dziękuję za wprowadzenie do tematu.
  Niestety, trudno jest mi zaakceptować propagowaną przez Pana wizję wszechświata.
  Być może największe znaczenie ma tu fakt, iż wychowałem się na obrazach filmowych i literaturze hołdującej regułom i logice świata przedstawionego w Odysei Kosmicznej Stanleya Kubricka, które to dzieło filmowe po części ukształtowało mnie, moje poglądy i wpłynęło na sposób i metody poznawania świata.
  Umysł ponad materią ? Jak najbardziej, lecz dala mnie tylko w pierwotnym znaczeniu (The Geological Evidence of the Antiquity of Man by Sir Charles Lyell) …

  1. Nie uważasz Spoksik, że równie „ciekawe” programy można nakręcić w szpitalu dla umysłowo chorych? Znajdziemy tam nie jednego Napoleona i Einsteina.

 3. ..boguś,
  ..dobrze, że jesteś wreszcie konkretny, przytomny i myślący facet,.. jedynie dobrze byłoby gdybyś porządniej przyglądnął się plato, .. to był wielki i mocno cwany skwiel oraz krętacz,.. właśnie od niego, od jego demonich nauk wyobcowanie, alienacja, separacja i odloty ludzi od samych siebie oraz ich boskiej natury, się poczęław tej naszej cywilizacji,..

  1. …się poczęły w tej cywilizacji, … on i pitas to pierwsi skrzywiciele ludzi tej cywilizacji, … bez przekroczenia ich krzywych nauk mówienie o powrocie do pełni siebie jest tylko bajaniem,…

Comments are closed.