Otwarte Forum Tematyczne – 1.10.2015

Gośćmi programu są: Krzysztof Cezary Buszman i zespół KiNT – Krótko i na Temat.


Janusz Zagórski rozmawia z dwoma paniami, terapeutkami: Elżbietą Szczygielską-Carl oraz Alicją Konopką-Ulanecki na stałe od dawna mieszkającymi w Stanach i pracujące metodą core energetics.

Core Energetics to metoda psychoterapii opracowana przez psychiatrę Johna Pierrakosa (1921-2001), która integruje psychoterapię zorientowaną na ciało z rozwojem aspektu duchowego. Metoda ta pokazuje jak blokujemy naszą energię i powielamy zachowania defensywne, które nabywamy w dzieciństwie, co sprawia, że prowadzimy ograniczone życie daleko odbiegające od naszych prawdziwych możliwości.

Więcej na stronie: http://www.coreenergeticspolska.com/pl/


Z Markiem Taranem rozmawiają Janusz Zagórski i jego partnerka Dominia Dominika Dominiak.


Audycja o pierwszej książce wydanej po polsku: „Przewodnik po Hiperprzestrzeni”  Stewarta i Janet Swerdlow”, która właśnie ukazała się Polsce.
W studio telewizji NTV – która objęła patronat medialny na tym wydarzeniem – organizatorzy i wydawcy: Jadwiga Lorenc, Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia i Madlen Namro organizatorka światowego cyklu seminariów S. Swerdlowa.
Dyskusja dotyczy zagadnień związanych z tym dla kogo jest tak książka, dlaczego warto ją kupić i przeczytać i co może jej lektura  zmienić człowiekowi w życiu osobistym, zawodowym oraz społecznym. Problematyka książki  związana jest ze zdrowiem i z mind control czyli z tematyką seminarium.
Więcej informacji o książce „Przewodnik po Hiperprzestrzeni” jest dostępne  na stronie wydarzenia www.seminariumswerdlow.pl Kontakt do organizatorów:
email: seminariumswerdlow@wcpz.pl tel. 501 698 652.
Ponadto została utworzona specjalna playlista na youtube z audycjami w telewizji NTV Stewarta i Janet Swedlow pod adresem www.seminariumswerdlow.com.pl

382 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 1.10.2015

 1. Taka informacja się pojawiła. na wiadomosci24.wroclaw info jest blokowane na bankier.pl tez skasowane.
  Wklejam cały post jaki był na bankier.pl

  ===
  29-letnia Polka brutalnie zgwałcona w okolicy ośrodka dla uchodźców

  http://wiadomosci24.wroclaw.pl/brutalnie-pobita-przez-imigrantow/

  „Ta kobieta w sukience dla naszych mężczyzn i dzieci była naga!”
  Do internetu trafił film, na którym widać, jak Syryjczycy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii atakują 29-letnią Polkę, która nie chciała ubrać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówią. – Przeprowadziliśmy już rozmowy z tymi ludźmi. Nie wyolbrzymiajmy tego zajścia. W specyficznej sytuacji tych ludzi łatwiej o konflikty.”Islamska agresja”
  Zajście z ośrodka przez wielu komentatorów oceniane jest jednoznacznie. To argument w dyskusji o przyjmowaniu uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Prawicowy publicysta Łukasz Warzecha wskazał je jako dowód na tezę, że „agresywny islam” zagraża Polsce. „Pokazani na filmie z ośrodka w Lininie Czeczeni nie są zapewne członkami al-Kaidy ani bojownikami Państwa Islamskiego, ale ich sposób rozumowania jest tym bardziej wstrząsający (…). Tam, gdzie mieszkają muzułmanie, ma być po muzułmańsku. Zasada dostosowania się do reguł gospodarza jest w ich kręgu kulturowym obca”
  Postawa islamistów pokazuje jeszcze jedną możliwość – wyjazd w celu podboju innego kraju. W celu zagarnięcia jego terytorium i zniewolenia społeczeństwa. Kto się nie podda ten wróg. Rdzenni mieszkańcy dostrzegając zagrożenie, manifestują oraz zrzeszają się pod antymuzułmańskimi hasłami. Unia Europejska, głucha i ślepa próbuje nakazać krajom członkowskim przyjęcie kolejnej porcji wątpliwych chrześcijan – z pobudek rzekomo humanitarnych.
  BLASTINGNEWS.COM
  Co do zachowania muzułmanów, Piechota przekonuje, że w ośrodku, w którym przebywa 150 osób różnych kultur i wyznań „ciężko jest uniknąć konfliktów”. – Ktoś ma gorszy humor i szuka zaczepki… Poza tym to specyficzna społeczność i specyficzna sytuacja, bo te osoby czekają na rozpatrzenie wniosku o status uchodźcy. W takich warunkach łatwiej o konflikty, które normalnie nie miałyby miejsca – twierdzi.
  Polka znajduje się w stanie ciężkim w podwarszawskim szpitalu
  Polka odniosła obrażenia głowy, tułowia oraz dróg rodnych. Znajduje się w stanie ciężkim, ale stabilnym. Lekarze dobrze rokują jej stan zdrowia. Została objęta opieką psychologa policyjnego. Policja próbuje ustalić sprawców dzięki nagraniom z telefonów komórkowych wykonanych przez oprawców
  Do ataku doszło w sąsiedztwie obozu dla uchodzców w Lininie:

  Gdybym mial karabin wiedzielbym jak go wykorzystac

  http://m.bankier.pl/forum/post/18432311

  1. Do…Karoli…Oto odpowiedz:
   …”Nie odtracajcie chrzescijanskich braci lecz przyjmijcie ich godnie z boska miloscia
   tak jak bog umilowal was zsylajac swojego syna Jezusa na odkupienie za wasze grzechy”…
   Wobec faktow,ktore dzieja sie na naszych oczach to wybranie katolickiego fanatyka na polskiego
   prezydenta jest tylko Pieczecia Iluminatow (Bilderberg),ktorzy maja potezny orez w postaci Kosciola Rzymsko-Katolickiego…
   Papiez (Jezuita) wie jakim nalezy przemawiac glosem… Brak jednosci w Kosciele Rzymsko-Katolickim jest wspanialym
   obszarem ,ktore przygotowala sobie Elitarna Grupa Iluminatow zmierzajaca do celu drastycznej depopulacji ludnosci Swiata…
   Polityka Niemiec jest dalekowzroczna i oto manewrem UE,w ktorym Niemcy maja decydujacy glos emigranci beda delegowani do …Polski! Tak! Do Polski! Polska za przyjecie emigrantow z Niemiec otrzyma jakies tam pieniadze i sprawa bedzie rozwiazana.Emigrant bedzie juz mial wyrobione jakies tam dokumenty a w razie odmowy wyjazdu do Poilski bedzie deportowany. Do tego Niemcy uszczelnia granie z Polska.
   Polscy politycy sa doskonale przysposobieni do zagrabiania panstwowych pieniedzy. Wiec przyplyw finansow z Niemiec za przyjecie uchodzcow nie powstrzyma Polskich Politykow od mozliwosci przywlaszczenia sobie takich pieniedzy. Niemcy doskonale o tym wiedza.Los Polakow jest juz przesadzony!

   1. To jest dowód na to ze franciszek (black pope) notabene jezuita ,pragnie chaosu.Skutki przyjmowania tych polityczno wojennych uciekinier, powinny dosięgnąć Watykan i ich popleczników/pachołków.Mam nadzieje że będą to Wizygoci XXI wieku.

   2. Do ilunas…..
    „Ministerstwo Spraw Wewnętrznych pod przewodnictwem minister Teresy Piotrowskiej przeprowadzi warsztaty dla dziennikarzy – wszystko wskazuje na to, że celem jest informowanie o nielegalnych imigrantach zgodnie z linią rządu i unijnych instytucji.
    Darmowy transport, obiad i czterogodzinne warsztaty na temat uchodźców – tak MSW będzie starało się urabiać dziennikarzy.
    Najwidoczniej rząd nie jest zadowolony z przekazu niektórych mediów, dlatego potrzebne są warsztaty co i jak mówić, a czego unikać.
    Na swoich stronach internetowych Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Urząd do Spraw Cudzoziemców i Polskie Forum Migracyjne — zachęcają dziennikarzy do udziału w warsztatach na temat imigrantów. Zapisy trwają od 24 września.
    Warsztaty odbędą się w przyszły wtorek, — w ośrodku dla uchodźców Dębak pod Warszawą.
    Tematy warsztatów:
    „Ja, muzułmanka” – spotkanie z uchodźczynią,
    „Moje życie w Polsce” – poznaj historie uchodźców.
    „Fakty i mity” – eksperci o uchodźcach.
    Teraz musimy obserwować jaki będzie przekaz o imigrantach przez tych dziennikarzy, którzy wzięli udział w warsztatach, — już od najbliższej środy mogą być pierwsze efekty.
    https://forumemjot.wordpress.com/2015/09/28/ministerstwo-spraw-wewnetrznych-chce-pouczac-dziennikarzy-jak-pisac-o-uchodzcach/

   3. Do ilunas…..Oto odpowiedz:
    „NAJAZD islamistów to jest już OTWARTA wojna NOWEGO typu
    Czy wy BIERNE wykołowane LEMINGI w tej durnowatej żydowskiej III RP dalej NIE rozumiecie jak POTĘŻNE NIEBESPIECZEŃSTWO wam zagraża ten NAJAZD islamistów na WASZE tyrytoria !
    Ta wstrętna rozwydrzona oszustka PROŚCIARA Kopacz razem z tą jej OGŁUPIAŁĄ ekipą PSYCHOLI babsztyli należy jak NAJSZYBCIEJ rozgonić i pozamykać, gdyż one są NIE poczytalne.
    Ta głupie żydo-niemieckie POKRĘTŁO Merkel nazywa siebie „politykiem” i kołuje całą Europę tak, aby rzeczywiście całą tą LEWACKĄ pedalską UE zamienic w kupę kamieni cmentarzysko !
    Przecież to co wyprawia ten babsztyl PSYCHOL Merkel razem z żydo-masońskim lewactwem na 100% wywoła potężny KONFLIKT – wcześniej czy później !

    Czy wy LEMINGI razem z tymi wykołowanymi emerytami już zupełnie ZGŁUPELIŚCIE i nie wystarczy wam „niezauważalny” POTOP ukrańskich ZABIJAKÓW NAZISTÓW zalewających Polskę ?
    W III RP skrzykneła się zgraja ogłupionych PSYCHICZNYCH przekupionych babsztyli pod przywóctwem tej OSZUSTKI PROŚCIARY Kopacz, czy tej lewackiej PSYCHOPATKI Piotrowskiej „minister spraw wewnętrznych” … SIĆ! czy tego następnego PSYCHOLA M.Kidawa-Błońska w funkcji „marszałeka Sejmu” … SIĆ! …

    To te przekupione WARIATKI jak Tusk wspierają teraz dodatkowy NAJAZD islamistów na Europę, a to przecież już jest OTWARTA wojna NOWEGO typu PRZECIW BIAŁYM ludziom w Europie i Polsce !

    Bierni milczący Polacy zamieszkali w III RP jak barany dają się prowadzic na ZARŻNIĘCIE jak głupie barany !

    Ta GŁUPIA hołota, która jest przy korycie władzy warszawki tego NIE rozumie, gdyż te PRZEKUPIONE babsztyle są za TĘPE !

    Islam NIGDY NIE miał zamiaru ZROZUMIEĆ chrześcijanina z jego cywilizacją łacińską !
    Czy wy tego NIE rozumiecie !
    Większa liczba islamistów urządzi w Polsce RZEŹNIE Polakom tak jak ukraincy nacjonaliści rzeźnicy wyrzynają ruskich na tzw. wirtualnej „ukrainie”.
    Żarty się SKONCZYŁY i NIE wolno wpuszczać ich do naszego domu o nazwie Polska i nie mamy innego wyjścia jak się otwarcie BRONIĆ z użyciem PRZEMOCY ! ”
    Niemcy maja tyle do powiedzenia co Polacy
    http://pl.blastingnews.com/europa/2015/09/niemcy-coraz-wieksze-demonstracje-patriotow-polskie-flagi-na-czele-00581143.html

   4. Tak czy inaczej, zdaje się wygrałam piwo 😛 Bo się zakładałam z kwietnymi wiankami że to nie jest tak jak Im by się miało wydawać.

    No i tak z innej troszkę beczki, też co do samego faktu tych masowych migracji, bez względu przecież na wojny jakie zawsze były … widzę ogromny wpływ nie tylko mediów jako takich ale i One są sterowane jak i większość internetu prostymi podświadomymi komendami z zakresu Kontroli umysłów na skalę już globalną i to myślę warto powiedzieć. He można by to nawet podciągnąć pod apokaliptyczne rozstawianie wojsk, zdalnie sterowanych z żywego obrazu bestii jakiemu wszyscy ulegają.
    Natomiast pocieszam się tym, że to wszystko ma też jakiś sens, a sterowanych można ustawić inaczej i dowolnie przesterować, w sumie działa to też w oparciu o zwyczajną konsekwencję i na pewno nie skończy się dobrze dla systemu opartego o pojęcia pieniędzy i zysku. No i ludzie też przekonają się co to za G ta cała religia. Eh, szkoda ludzi jednak lepiej to już było 😐 i ile jeszcze zanim będzie przed nami zdartych botów i rozlanej krwi i łez.

   5. Karoli – ta hołota przy władzy to cwane przekupione k*** które mają Polaków za nic. One dobrze wiedzą czym Polsce to grozi, tylko uważają że kasa którą rwą teraz na maksa pozwoli im się w przyszłości dobrze urządzić z dala od kłopotów w „tym kraju”.
    Ale te k*** i sku**** którzy namawiają do przyjęcia – lewaki – mający czelność powoływać się na nasze chrześcijańskie sumienie które dla nich samych nic nie znaczy bo to lewaki, to dopiero Himalaje podłości. Co to za ludzie, a jest ich ok 30 % !!!!!!!!!! którzy za darmo idą na marsze za przyjęciem uchodźców? Pożyteczni idioci? Chyba nie, bo zagrożenie jest tak wielkie że nawet idiota widzi co się dzieje. Kim – czym więc są?

   6. ilunas – Polska otrzyma jakieś tam pieniądze na każdego uchodźcę. Zapomniałeś/aś wspomnieć że potem uchodźca zgodnie z prawem do łączenia rodzin sprowadzi nam na kark – no weźmy – TYLKO po pięciu członków rodziny. Ale na to już dotacje z Unii nie przysługują.
    A tak w ogóle to wydaje mi się że tu chodzi o wyższą sprawę. Bo łamanie praw i gwałcenie własnego narodu imigrantami ma doprowadzić do zamieszek i może o to im chodzi?
    Robią to bezceremonialnie i pospiesznie – może chodzi o prowokację?

   7. Nawet nowy Ambasador UsA ściągnął tu całą rodzinę z 15 pociotków, turlałam się z pół dnia ze śmiechu. To tam musi być dopiero Meksyk 😀 I co Oni będą tu robić? 😀 😀 😀 Tak źle tam mieli? Dobry wujaszek sypnie kaską bo ma posadkę, albo i nie sypnie 😉

   8. Normalni Ludzie powinni mieć tam jakieś życie swoje sprawy, dzieci w szkołach, przyjaźnie, pracę, domy, ruchomości. Zawsze mogli by Wujka odwiedzić. Ale zachowali się jak by z przyczepy tu przyjechali jako uchodźcy 😉
    Nie żeby coś po prostu mnie to rozbawiło, pewnie robią za świtę. Poza tym Oki, welcome.

  2. c.d.

   http://www.sadistic.pl/uchodzcy-zgwalcili-29-letnia-polke-vt381148.htm

   Powód zdarzenia jest bliźniaczo podobny do tego jaki miał miejsce przed 3 miesiącami w tymże ośrodku, kiedy to do internetu trafił film, na którym widać, jak Czeczeńcy z ośrodka dla uchodźców w Górze Kalwarii grożą Ukraińcom i Gruzinom, którzy nie chcą ubierać się zgodnie z zasadami islamu. „Tu jest państwo islamskie” – mówili.

   O co wtedy poszło? Nagranie zarejestrowane na terenie ośrodka pokazuje ożywioną dyskusję Czeczeńców (stanowią większość mieszkańców placówki) z Gruzinami i Ukraińcami. Czeczeńscy muzułmanie są oburzeni, że syn jednej z Ukrainek nosi krótkie spodenki. Tak pojawia się ogólny temat ubioru w ośrodku. Czeczeni próbują zmusić pozostałych uchodźców, by ubierali się zgodnie z muzułmańskimi zasadami. Mężczyźni mają zrezygnować z krótkich spodenek, a kobiety muszą porzucić bluzki i spódnice.

   Dyskutuje z nimi ukraińska kobieta, która próbuje tłumaczyć, że znajdują się na terenie Unii Europejskiej i tutaj nie można narzucać takich zasad. W reakcji padają wyzwiska i groźby, a w pewnym momencie także stwierdzenie, że „tutaj jest państwo islamskie, bo tutaj żyją muzułmanie”. Na nic wyjaśnienia kobiety, że ona jest prawosławna i nie musi stosować się do islamskich obyczajów. „Tak mieszkać się nie da” – mówi pod koniec filmiku lokatorka ośrodka.

   Fragment rozmowy

   Czeczeniec: Miejcie szacunek do nas. Walczyliśmy z Rosją 300 lat i teraz nasi bracia walczą po waszej stronie na Ukrainie.
   Ukrainka: Nie mamy innych spodenek. Ma w dżinsach chodzić?
   Czeczeniec: Tylko nie mów potem, że nie uprzedzaliśmy. Było tu już wielu młodych Ukraińców, szanowali nas.
   Ukrainka:Dlaczego mamy wyznawać wartości waszej kultury?
   Czeczeniec: Ten koleś w krótkich spodenkach dla nas i naszych kobiet jest nagi. Nasze dzieci to oglądają.
   Ukrainka: Nie układa mi się to w głowie. Znajduję się na terytorium UE, a nie w państwie islamskim. A teraz będą mi dyktować, jak mam się ubierać.
   Czeczeniec: Tak, można powiedzieć, że tu państwo islamskie. Dlatego, że taka jest nasza mentalność. Tak tu żyjemy.
   Ukrainka: Tak się nie da żyć. Jestem w wolnym kraju. Przeszkadzają im krótkie spodenki, a za chwilę będzie im chodzić o palenie, wieprzowinę i mojego psa, by się do nich nie zbliżał.

   1. to prowokacja i dyrektywy z ” ciemnej góry ” wspaniały czas i szansa jednoczyć naród pod moherowymi sztandarami , właśnie na takie reakcje czekają ! będą eskalować ten kocioł zamętu , ma wrzeć , goje i tak za wszystko zapłacą posprzątają a na końcu będą największymi ofiarami tradycyjnie .

 2. Tak sobie myślę: jaką podłą świnią trzeba być żeby brać pieniądze Sorosa i nawoływać do gościnności skazując swoich braci krwi na zalew obcej kultury i w końcu na eksterminację. I niech nikt nie udaje że nie wiadomo, może akurat do Polski przyjdą muzułmanie łagodni jak baranki.
  Ale jaką podłą kreaturą się jest, nienawidzącą własnego narodu żeby nawoływać do gościnności nie biorąc za to nic. To mega podłość bezinteresowna.

  1. To lewaki opłacane przez Sorosa. Ale część z nich nie dostaje pieniędzy i ci są najgorsi bo robią świństwa za darmo.

 3. Od wczoraj jestem szczęśliwym człowiekiem, znam 4 sposoby na ruletkę, ale w końcu znalazłem, sposób z którym mogę się podzielić, to będzie bomba atomowa, na Świat hazardu gdy wytłumaczę ludziom jak wygrywać, ale najpierw trochę się na chapię. Porozdaję kasę, a potem sprzedam system na you tubie, zobaczycie co będzie się działo… jeszcze chwila jeszcze moment 🙂 Tralalalalala 🙂

 4. Tak się zastanawiam, dlaczego Iluminaci i tym podobni pozwalają upowszechniać Swerdlowowi wiedzę, którą mieli tylko dla siebie. To dziwne. Pozwoliliby tak odkryć karty, dać nam narzędzia? Może jest w tym drugie dno? Może to jakaś manipulacja. Rzucimy się na tą wiedzę jak na objawienie, a oni będą mieli dostęp do naszych mózgów dzięki technikom które nam podsunęli?

  1. Aha, no i jeszcze to jedno oko na okładce… Przecież była mowa o tym że to znak Reptilian, Iluminatów czy kogoś tam jeszcze…

  2. Może są jakieś prawa Kosmiczne (Inkarnacji, Karmiczności) że nie są w stanie/nie wolno im… wszystkich pomordować, którzy im nie pasują. Wielu zamordowali, ale nie mogą z jakichś przyczyn z nimi wszystkimi tak zrobić

 5. Do SeYa:
  Stowarzyszenie Liberte oddało projekt ustawy ‚świecka szkoła’ do sejmu, widziałem przewodniczącego w głównych wiadomościach TV1? 2? czy coś takiego
  *
  Ktoś kto walczy z umowami śmieciowymi…
  (..) hotel, którego faktycznym szefem był Duda, a realnym właścicielem Solidarność, zatrudniał pracowników za najniższe wynagrodzenie na umowy śmieciowe. Jako pracodawca Solidarność Dudy zachowuje się jak bezwzględny kapitalista, a sam przewodniczący stał się karykaturą kapitalisty i burżuja, praktykując pańskie narowy w przaśnym, robociarskim wydaniu. To żałosne i żenujące.”
  http://hartman.blog.polityka.pl/2015/09/14/upadek-solidarnosci/

  1. !Ludzka chciwość/podłość nie zna granic!!
   Dlaczego człowiek tak upada i sprząta po kimś ,oddając swoją cenną Energie.Ludzie lubiący czystość,porządek powinni tylko i wyłącznie dbać /sprzątać o siebie, po sobie .Następny przykład jak człowiek zniewolony jest przez pieniądz.

   1. Fajnie myślisz, wszystko się zgadza, ale to ne w tej „cywilizacji” 🙂 ..wiesz o czym mówię.. 😉
    Także uważam że to nie prawda, że żadna praca nie hańbi – wręcz przeciwnie: hańbi istotę człowieczeństwa, inteligencję nie przekraczającą pojemność umysłową homo sapiens…
    Sprzątanie po kimś brudzącym: bo ma taki kaprys, bo płaci i wymaga, bo jest zwykłym chamem a nie człowiekiem, urąga sprzątającemu po nim………. !
    „Na szczęście” nie jest świadomy tego, inaczej nie mógłby zarobić tych paru „śmieci” żeby móc przetrwać fizycznie w tym systemie monetarnym tej planety

  2. Moim zdaniem w ogóle stary system szkolnictwa musi odejść, niemal w całości. Każdy wie dlaczego, tak czy inaczej jest to w zasadzie system indoktrynacji i ogłupiania przyszłych niewolników. Tak jak religia.

   Szkoła powinna być miejscem rozwijania zainteresowań, zapoznawania się z najnowszymi rozwiązaniami i trendami, bez ocen, klas, laurek, religii za to bardziej takie ZPT, SKS, nie durne wkuwanie ponad miarę i głównie a Plener i rozwijanie zainteresowań, rozmowy o świecie, życiu, wyjazdy, zabawa, wykłady, warsztaty. Właściwie koncepcja szkoły zmieniła by się od początku w rodzaj studiów a młodzież w wieku 13 lat tworzyła by już Cuda innowacje, poszerzała samą naukę i wiele uczyła nie nauczycieli a Przewodników w swoich dziedzinach. I to z radością na buziach 🙂

   Warunek > Brak niewolnictwa
   Warunek > Brak systemu pieniężnego i samego pojęcia handlu
   Warunek > Religia uznana z organizacje przestępczą – Każda.
   A właściwie i Kapłan modli się tylko za i do i z powodu Mamona, z tego powodu jest i religia (nie mylić z prawdą o sobie o relacji z sobą światem i Absolutem i Duchowością bo to jest Piękne i dobre). No i samo niewolnictwo, wraz z ogłupianiem i iluzją teatrzykiem też tylko z powodu pieniądza i handlu więc jak to załatwimy, jednym cięciem rozwiążemy wszystkie problemy i tysiące innych jakie już wymieniałam … 🙂

   Co do przytoczonego artykułu o patologii i zgniliźnie NSZZ jak wszystkiego innego. No i Patrzcie niby ruch pro społeczny, niedochodowy a zmienił się w bestie i demony Kapitalizmu i zawsze znajdzie sposób na wyznawanie Mamona jako w końcu jedyny cel i założenie.
   Co pięknie pokazuje demineralizacyjną naturę tego systemu gdzie wartością najwyższą i Bogiem jedynym jest Mamon.
   No i Patrzcie na politykę nTV, dzieje się po woli to samo. Ci ludzie dorwą się do koryta i będą już tacy sami nawet tego nie zauważywszy gdzie się podziały szczytne ideały i kim się stali? Ba też są organizacją pro społeczną o niedohodowywanym statusie opartym o fundację co bardzo wygodne, tyle że już idą dalej, chcą mieć nie tylko własną partię, ale też własne Mennice i Banki. 😉

   Dowód jak na dłoni że budowanie na obecnym systemie wartości nie ma najmniejszego sensu, ponieważ to zawsze skończy się tak samo, wręcz w końcu zagładą Każdej takiej cywilizacji. 😛

   1. tak SeJciu to nie podlega dyskusji , niema rzeczywistosci ,jest rzeczywistość oszukana niemal w stu procentach , wszystko to kit , jakiś idiotyzm ? chyba dlatego ze jest wystarczajaco idiotów ?!

   2. SeJa pisze:
    Moim zdaniem w ogóle stary system szkolnictwa musi odejść.

    „Racja Seja, bardzo celna uwaga”

    „Moim zdaniem w ogóle stary system szkolnictwa musi odejść.”
    A jest jakieś inne (zdanie)?

 6. „Przyjdź po POmoc”
  Kobiecość seksualna (kobieta) jest dla mężczyzny w sensie pozyskiwania Mocy (zdrowia, życia) dwubiegunowa i zależy od stosunku mężczyzny do…stosunku. Nie tyle do Kobiety, swej partnerki, co do (męskiego) gatunku seksu z nią. Pojęcie dwubiegunowości tu dotyczy pozyskiwania energii (z aktu miłosnego) lub jej utratę. (Kobiet to nie dotyczy, zawsze zyskują – jej esencje hormonalne wytwarzane są wewnątrz niej, i tam pozostają wchłaniane dalej do organizmu w obieg ozdrowieńczy immunologii.) Mężczyzna albo traci swą „esencję życia” albo powstrzymuje się (nie raz na jakiś czas, ale raz na jakiś czas ją oddaje… Im starszy jest tym więcej powinien zachować swej esencji dla siebie/w sobie… nie broniąc się przy tym przed jak najczęstszym współżyciem z miłosną wybranką).
  Niekontrolowane pozbywanie się materiału genetycznego powoduje słabnięcie mężczyzny z wiekiem, choroby i przedwczesną śmierć… nie mówiąc o sprawności w łóżku. Tylko taoiści z dziedziny długowieczności (właściwy stosunek-traktowanie seksu, ruch, odżywianie, medytacja, oddech) potrafili pozostać bardzo aktywnymi seksualnie do późnej starości 100 i więcej lat (to nie są baśnie, to znajduje się w dokumentacjach cesarskich, funkcjonuje jako codzienna wiedza Chińczyka)

  Na podstawie kontrowersyjnej lektury „Tao Seksu i Długowieczności” Daniela. R

  1. No Pani Dominia już nie jest Dziennikarką a z Nią Panowie przeprowadzają wywiad. Wymagało to z pewnością wielu wielu godzin, wspólnych wyjazdów do Wenecji, Paryża z Panem Markiem. Nawet Pan Janusz już się przejęzyczył „Wy Jaki Para” Ciekawe rzeczy, ciekawe co na to Pani Ania Taran 😉 No żyjemy w dziwnych czasach, a jak pięknie Panowie zgodnie owłosioną klatą świecili, no Kasanowy aż miło 😛

   1. tfu, przejęzyczyłam się i ja „Wy jako para” tak brzmiało 🙂

    Nie żeby mnie to takie spostrze-żonko, w końcu to na wizji ba wręcz pięknie ustylizowane. No to warto docenić jakimś komentażem 😀

   2. Sejka, nie rób magla! Bo cię kopnę w tę twoją wirtualną dupę tak, że będziesz lecieć, aż się zatrzymasz w innym wymiarze! Skąd u ciebie ten poziom? Pogięło cię? 🙁

   3. „przejęzyczył „Wy Jaki Para” Ciekawe”
    SeYa………day żyć, zachowanie neofitki co się zachłysnęła sensacją, i zgasła tak samo szybko jak się pojawiła (w komentarzach)

   4. „Sejka, nie rób magla! Bo cię kopnę w tę twoją wirtualną dupę tak, że będziesz lecieć, aż się zatrzymasz w innym wymiarze! Skąd u ciebie ten poziom? Pogięło cię? :-(”
    *
    „wirtualna dupa” dobre :))))))))))))))))
    i dobre pytania @Samowiedzo :))

   5. SeJa pisze:

    „To nie było śmieśne, więc psiepraciam ”
    Grzeczna dziewczynka. 🙂

    „Ale ja nie chcę do innego wymiaru, mnie się tu podoba …”
    No, to na razie tu zostań. 🙂

   1. „Racja Majestic, bardzo celna uwaga” [ 😀 ]

    To nie jest tam wprost tak napisane… ale i mi przyszła taka…uwaga na myśl.
    Czuję że byś się nadawał na czytelnika tej lektury 😉
    (Od razu wszem i wobec sygnalizuję że jestem tylko czytelnikiem jej, i nic więcej mnie z tą książką nie łączy (w sensie dystrybucji, akwizycji itp)
    Aha, podane są tam 2-3 przykłady owadów, modliszka i czarna wdowa, lecz w kontekście bardziej…ekstazy czy coś tak. Po nowych refleksjach (jestem na 2/3 książki – biorę oddech głębszy po 100 kolejnych stronach) trzeba by wrócić do tego miejsca i przejrzeć drugie dno aluzji być może – co autor miał na myśli…

   2. Gregory, Truteń ; ” jedyną funkcją jest dostarczenie królowej nasienia. Gdy zaczynają się chłody, są przepędzane i w krótkim czasie giną z głodu i zimna. . Obecność trutnia w ulu interpretuje się jako problemy z królową roju (nie ma jajeczek, trutnie są trzymane z myślą o zapłodnieniu).” Terror jednym słowem ,patrząc na rodzaj ludzki w praktyce jest tak samo ? zrobi zupę z niczego, i awanturę ? ? ?

 7. SeJa pisze:Natomiast pocieszam się tym, że to wszystko ma też jakiś sens,

  Pomyłka genetyczna i nikt nas nie uratuje, jesteśmy destrukcyjni skazani na zagładę ?
  Połażę jeszcze sobie troszeczkę, pooglądam np nieświadomych zakochanych i hyc w inny wymiar/inną planetę.Albo Bóg zatrzyma mnie do poprawiania/czyszczenia Energi z ……nie będę się powtarzał nie jestem robotem hihihihihihihihihi?

  1. Dzień Do berek 🙂

   Wiesz Geny jak już wiemy są odpowiedzią na relacje z otoczeniem. Więc nie są pomyłką są idealne, choćby dla tego.
   A Natura Człowieka w swej naturze jest nieograniczona do naszej Natury 🙂
   … 😛

 8. Do…Karoli…Oto odpowiedz:
  …”Nie odtracajcie chrzescijanskich braci lecz przyjmijcie ich godnie z boska miloscia
  tak jak bog umilowal was zsylajac swojego syna Jezusa na odkupienie za wasze grzechy”…
  A MOŻE WEŹMY TO:
  „KOCHAJ BLIŹNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO”
  Dlaczego mamy go kochać bardziej?

  1. Ja kochając siebie chcę mieszkać w swoim kraju, a więc trzeba im pomóc żeby nie musieli opuszczać swojej ziemi – zgodnie z miłością bliźniego.
   I lewaki nie wycierajcie sobie gęby Biblią.

 9. Mt 7,7-12

  Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a zostanie wam otworzone. Bo każdy, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a pukającemu zostanie otworzone. Czyż jest wśród was taki człowiek, który, gdy syn o chleb go poprosi, poda mu kamień? Albo gdy o rybę poprosi, czy poda mu węża? Jeśli zatem wy potraficie, choć zepsuci jesteście, dawać swym dzieciom dobre dary, to o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, proszącym Go. Tak wszystko ludziom czyńcie, jak chcielibyście, aby wam czynili. Bo to jest właśnie Prawo i Prorocy.

   1. Zresztą Czy Oni nas o coś proszą? Zdaje się jedynie o to by nie musieć tu być i by ich na siłę nie uszczęśliwiać. 😉

   2. No a jeśli już, to proszą każdy w swoim sercu byśmy Im nie robili krzywdy. By też nie musieli się bronić i przed nami. Ci Dobrzy, a Ci nie dobrzy? My nie pozwólmy się krzywdzić i już. A nie dawajmy nikomu pretekstu do odwetów i wkręcania się na wzajem w eskalację nienawiści na wiele pokoleń.

    Tak ja uważam. W skrócie nie krzywdzić, pomóc potrzebującemu choćby herbatą czy zupą przy stole ale nie zaraz adoptować skoro i nie chcą. Oraz nie dać się wkręcać ale reagować stanowczo na naszą krzywdę ze strony fanatyków. Nie nawracać i nie pozwolić na panoszenie się. Adekwatnie, nie w obronie idei, a bliskich, naszych domów, nie na apele i straszenia a kiedy dzieje się to na naszym podwórku. Kiedy widzimy na własne oczy, wtedy reagować.

  1. Psalm 28,4

   Odpłać im według ich czynów
   i według złości ich postępków!
   Według dzieła ich rąk im odpłać,
   oddaj im własnymi ich czynami!

   1. To Jahwe czy Allah.. ?
    st.testament powinien być spalony z tym schizofrenicznym bóstwem Jahwe…
    no może poza erotykiem Pieśnią nad Pieśniami…

   2. Nie ma to różnicy czy Jahwe czy Allah(krwawi psychopaci) Interesujące jest to że to nie miłosierdzie jezusowe,a wiec i osoba która to wkleja postępuje tak samo,jest temu oddana.

   3. .. po prostu z tej samej książki co cytat podany przez Qcypa zainspirował mnie hihi i tyle .. a czy ważne skąd czy ważne co zawiera jako motyw na zastanowienie ?!

   4. Qcyp: osoba która to wkleja postępuje tak samo,jest temu oddana.
    *
    .. no to rzeczywiście bo jakby prześledzić twoje wpisy/wklejki/reakcje/postępowanie to dopiero rzeczywiście poziom .. denny ups miłosierdzie jezusowe w okazałości buchacha

   5. No dobrze. Ale po co to wkleiłaś?Dla mnie jest to ewidentne tak jak fujarki że to ci się podoba i tym samym wklejasz spokojną piękna muzykę. Zaprzecz!!!! i nie ściemniaj .Albo potwierdź.

   6. .. ale Wiktoria starotestamentowe oko za oko, ząb za ząb tworzy pętlę cierpienia. Czasem warto odpuścić, szkoda energii.

   7. Dla dobrego wszystko dobre, dla czystego czyste. Pewne książki są dla Dorosłych a moc ich nie w literkach, jak Pieśń nad pieśniami to wyjaśnienie i ukoronowanie Materii a nie erotyk. Oko za oko to konsekwencja i nie dopuszczanie zła, wbrew Katolickiemu zakłamaniu. Tu trzeba mieć mądrość by nie krzywdzić i nie dać się krzywdzić, a krew krzywdziciela na krzywdziciela spada nie zaś na niedoszłą ofiarę. 😉 Bo ładną była by zagwozdka, być złym bo głupim lub złym bo zaradnym, złym bo ofiarą i złym jeśli nie da się krzywdzić, złym kto działa i złym kto milczy, jak ten kto sieje i ten kto zbiera, obaj źli? Zła Karma, zła Ziemia a mądrość ściska melony i zaciska pośladki 😀

   8. Wy macie diab
    ł
    a za ojca, i chcecie czyni
    ć
    po
    żą
    dliwo
    ś
    ci waszego ojca.
    On by
    ł
    od pocz
    ą
    tku zabójc
    ą
    , i nie zosta
    ł
    w prawdzie – bo nie ma w nim
    prawdy. Gdy mówi k
    ł
    amstwo, mówi z w
    ł
    asnego, gdy
    ż
    jest k
    ł
    amc
    ą
    , i jego
    ojcem.

   9. Nie ma takiego Imienia jak Jahwe, Iza 🙂
    JHWH = Ja jestem Który Jestem = Wyraz świadomości = Guzik Wam do tego kim jestem bo i tak nic Wam to nie powie więc, nie ważne kto mówi ale co mówi 😉 = JHWH

    Co do reszty zbyt zawiły temat, Istota to na pewno, być może nawet grupa istot, na pewno nam podobnych i spokrewnionych a nawet praprzodków czy konstruktorów = rodziców choć nie wydaje mi się, pewnie to my z przed upadku, troszkę wkurzeni po powrocie z misji a ziemia podbita i zniszczona. to tylko w kwestii formalnej.

    JHWH to więc określenie jakiego ma prawo używać każdy, i nawet Diabeł używał. Przy czym to nie to samo co Istota Bóg jakimi są Ludzie czyli Istoty Wcielone w całym Wszechświecie, poza Istotami Stworzonymi w konkretnych celach, jak Archaniołowie czyli Generałowie Czyli Programy w ramach archetypów, Diabeł w Archetypie zła. Jest jak i inne Anioły prawdziwy, ale nie jest pełnią więc nie istotą Boga. 😉 To jak Robot dla nas. Tylko że istoty Wyższe jak Ludzie mogą same tworzyć takie roboty, Anioły i ich dowódców do konkretnych zadań. 🙂

   10. Dla tego upadkiem jest też oddawanie czci Aniołom, czy Archaniołom należnej Ludziom = Bogom. Diabeł tak wmówił ludziom że są mniejsi od Aniołów by sprawdzać próg Boskości i ich Czystość. Głupotą jest modlić się do Aniołów czy Archaniołów i tak dalej. Ale wyznaczać im zadania, zadawać pytania to jest oki bo od tego są by służyć. To jedyny sens ich istnienia. Choć nie należy być podłymi ani gardzić nimi bo to o nas świadczy. To my ich powołaliśmy do istnienia. …

    „Będziecie sądzić (= oceniać pracę) i Anioły”

   11. Ograniczenie Absolutu do Istoty (cokolwiek to znaczy) jest ograniczeniem. Absolut jest Tajemnicą, Nienazwanym, Niepojętym. Tu się zgadzam z Akwinatą w stwierdzeniu, ze o Absolucie możemy tylko powiedzieć, czym nie jest. Ograniczenie Absolutu do jakichś literek IHWH /a polecam Ci arian, oni to jeszcze inaczej przedstawiają/ to jest NIEPOROZUMIENIE. A z nieporozumień pojawiają się wojny. Ja bym wywaliła tę knigę ST w Kosmos. Przyniosła więcej cierpienia niż cokolwiek, zwłaszcza jej wyznawcom.
    I przy okazji Pieśń nad pieśniami jest erotykiem, bo opisuje erotyczną, miłosną relację miedzy Bogiem/Duchem a Materią/ Boginią (a kto w ogóle dał prawo ludziom kastrować Ducha i robić z niego eunucha? jako w niebie tak i na ziemi). Póki materia nie będzie uświęcona przez ludzi, póty będzie Tu piekło i będzie rządził Jahwe, ten co za dobro nagradza (według swego kodeksu haha) i za zło karze (prawo marchewki i kija). Piekielny, schizofreniczny stan świadomości. Tego nas uczą rodzice.. wedle widzimisie nas nagradzają i każą.. najczęściej każą.. i idziemy w wyparcie (bo chcemy być dobrzy i zasłużyć na miłość) i budujemy Szatana/Kaina.. którego jeśli nie „zbawimy” Miłością Chrystusową nas zabije jak Kain Abla .. że się twoja książeczką ulubioną posłużę SeJka.. zmykam. Dobranoc.

   12. Ja Absolutu nie sprowadzałam do Istoty, to nieporozumienie Bo Sam świetnie się do Istoty Sprowadza jak zechce 😉

    Wiesz Iza sporo by dyskutować, niemniej Ty przedstawiłaś pokrótce swoje pojmowanie ja swoje i oki 🙂 Myślę po prostu sobie że pewnych „klas” nie da się przeskoczyć bo jestem Pewna że Cię rozumiem Świetnie, ale wydaje mi się że nie łapiesz pewnych niuansów, no ale cóż poradzić. Właściwie to mówisz prawdę o sobie a ja o sobie 🙂 Gdzie jedne istoty Tworzą świat, inne z niego pochodzą i już 🙂 Obie mają rację, a dramatem jest że nie potrafią tego faktu o sobie zaakceptować, oraz że nie potrafią zaakceptować że jest jak jest i że inni mogą pochodzić z poza tego świata. 😉 Gdzie ciało to tylko skafander dla Nich, owszem Oblubienica, najwyższy wyraz Ducha ale nic więcej. A dla innych Wszystko bo nic więcej nie znają i nie kłamią, kłamali by gdyby twierdzili inaczej 🙂

   13. Możemy się pozabijać 😉 Albo przyjąć to za fakt i nauczyć się z tym żyć 🙂 W szacunku, a nie dzieląc na Człowieka i Ludzia, Nad człowieka i postaci z gry, Gojów i Iz-ra-el, … Fakt to fakt. Zauważ co da się wyłapać w rozmowach z Szarakami, Dowódca jest istotą wcieloną, a reszta załogi to biomaszyny i nie ma z tym problemu, fakt to fakt.

    Awatar 😉

    Niemniej bo ja tak twierdzę 😉 Tu mają prawo się wcielać tylko istoty takie jakie nie krzywdzą realnie innych, nie budują iluzji zniewolenia. W tym celu trzeba podnieść poziom świadomości i nie godzić się świadomie już na tę iluzję i Mamoniadę. Bo pewne istoty niewolą Dzieci tej Ziemi (kradną ciała bo same mają bana) Nie widzę nic złego z wyganianiem z Ziemi tych jacy gnębią i niewolą, tych jacy nie mogą żyć bez pieniądza kiedy to zostanie wprowadzone już, tych jacy gwałcą, mordują trzeba wymordować = eksmisja. I to nie jest złe, złe jest udawanie że nie ma problemu kiedy sąsiadowi dzieje się realna krzywda. Dla mnie to proste, krzywdzisz, licz się z tym że Zginiesz niechybnie, nie wyjdziesz na ulicę nawet. Nie krzywdzisz innych, Bądź Szczęśliwy Bracie i Siostro koniec kropka. Co w tym złego? 🙂

   14. @Iza45: .. ale Wiktoria starotestamentowe oko za oko, ząb za ząb tworzy pętlę cierpienia.
    *
    Po mojemu .. czym innym jest „oko za oko ząb za ząb” a czym innym poniesienie konsekwencji swoich własnych czynów !

   15. SeIa: Nie ma takiego Imienia jak Jahwe, Iza 🙂
    JHWH = Ja jestem Który Jestem =

    – świadkowie Jehowy tłumaczą YHWH jako= „ten który powoduje że się staje”
    a to w końcu znawcy tematu,
    „jestem Który Jestem” odpowiedział niby jakiś bog na jakiejs górze czy płonącym krzewie na pytanie: jakie jest twoje imię,
    lecz odparł tak tyko dlatego, że nie chciał go zdradzać (lub go nie miał) i uniwersalnie po prostu odparł o sobie: jestem który jestem. Ale to nie jest żadne imię jego, ale nie tłumaczenie JHWH. Zapytaj świadków JHWH

   16. Wiktoria: „Po mojemu .. czym innym jest „oko za oko ząb za ząb” a czym innym poniesienie konsekwencji swoich własnych czynów !”

    Wiktoria, ale podałaś właśnie definicję zemsty i świadomości Jahwe, tego szatana, który za dobro wynagradza, a za zło każe. Ten szatan jest w świadomości każdego z nas, nikt nie jest od niego wolny (nawet jak mu się wydaje, ze jest) To wzorzec. Żeby go przekroczyć trzeba sobie uświadomić jego obecność w Jaźni , zaakceptować, nie odrzucać (co robią niektórzy i tak walczą do usr.. nej śmierci z szatanem/archontami) i przekroczyć z wyższego poziomu Jezusowym „Miłujcie nieprzyjaciół Waszych”. Co nie oznacza bierności, bo czasem trzeba osobnika/ów usadzić, gdy się za bardzo rozbisurmani. Jak Matka lub Ojciec. Ale bez osobistej urazy.
    Masz prawo się bronić Wiktoria, ale przepraszam, ze to napiszę, sama też atakujesz.. bywasz katem. Może taka Twoja rola Tu. Nie wiem. Pozdrawiam serdecznie 😉

   17. Iza45: Masz prawo się bronić Wiktoria, ale przepraszam, ze to napiszę, sama też atakujesz.. bywasz katem. Może taka Twoja rola Tu. Nie wiem. Pozdrawiam serdecznie ?
    *
    Masz prawo reagować jakkolwiek/autorytatywnie/ bronić się Iza, ale przepraszam, ze to napiszę, sama też atakujesz.. bywasz katem. Może taka Twoja rola Tu. Nie wiem. Pozdrawiam serdecznie :o)

   18. Iza45 .. masz prawo twierdzić że atakuję – masz prawu uważać że co tobie wolno to mi nie – jednak po mojemu stosuję się do tego co sama napisałaś : // „Miłujcie nieprzyjaciół Waszych”. Co nie oznacza bierności, bo czasem trzeba osobnika/ów usadzić, gdy się za bardzo rozbisurmani. Jak Matka lub Ojciec. Ale bez osobistej urazy.// – więc jak matka nie unosząc się pychą i nie unosząc się gniewem usadzam osobnika/ów gdy się za bardzo rozbisurmania/insynuuje/zaczepia/kąsa mnie .. i tyle :o)

   19. Iza45: Wiktoria, ale podałaś właśnie definicję zemsty i świadomości Jahwe, tego szatana, który za dobro wynagradza, a za zło każe.
    *
    .. ja nie podawałam żadnej definicji – masz prawo widzieć jak chcesz ale proszę nie projektuj tego na mnie – nie insynuuj mi – fuj !!!!! wygląda na to że widzisz w tym tekście/psalmie definicję zemsty – jednak ja skłaniam się ku takiej opinii iż że to nie są słowa boga ale są wołaniem człowieka do boga !!!! tu w tym psalmie człowiek udręczony rozbisurmanionymi osobnikami nie chcąc się właśnie mścić/atakować i nie mając się siły bronić prosi bogaojca o usadzenie rozbisurmanionych – według ich czynów po sprawiedliwości by doświadczyli tego co czynią i mieli szansę na odszczekanie.. plucie sobie w brodę .. gorzkie żałowanie .. poprawę i tyle :o)

   20. Absolut nie jest bogiem zemsty, ani sw. Mikołajem… wołać do Absolutu, ukaraj kogoś kto mi zawinił jest głupotą ludzką (Lucką/Lucyfera-też ciekawy wzorzec w Jaźni- podział na dobro-zło 😉
    Ty też wyszłaś ze świadków Jehowych? 😉
    Lecę na manifestację 😛

   21. Absolut nie jest bogiem zemsty, ani sw. Mikołajem…
    Ty też wyszłaś ze świadków Jehowych?
    *
    Oczywiście że nie jest bogiem zemsty – jednak według mnie należy rozróżnić – nauczka jest w celu nauczenia i to jest zupełnie co innego niż zemsta/mszczenie się.

    Hmm .. „też” oznacza że ty wyszłaś ze świadków Jehowy czy też sugerujesz/imputujesz coś innego ?! przepraszam że nie spełnię twoich wyobrażeń/oczekiwań wszak nigdy nie wychodziłam ze świadków Jehowy wszak nigdy tam nie byłam.

   22. Absolut nie ma względu na osobę (Bezwzględny), więc i na nikogo, więc jest konsekwentny, więc i z niego uniwersalne prawa i narzędzia, w tym prawo konsekwencji = karma i nie ma zmiłuj każdy zbiera co zasieje więc za dobre karze a za złe wynagradza czyż nie? Ale jak kto chce niech se Antropomorfizuje /uczłowiecza / upłciawia i uraja na temat pojęć dobra i zła w mentalności Kalego, Kali ukraść dobry uczynek, ale Kalego powstrzymać to już pomsta od Boga 😉 Tak czemuś Dobry, boś Głupi to niemal synonimy przez to zakłamanie tych jacy tylko się za dobrych mają dając się po rogach walić do woli. Uniwersalne prawo to Prawo i moja pomsta nawet nie jest niczym innym niż Boska, niech się nauczy albo WONT i tyle i z miłości o 🙂 Tym bardziej że istota Ludzka jest wyrazem Miłości i ma wszystkie Przymioty Stwórcy, w tym cokolwiek by powiedział. Sieje i zbiera, dobre wspiera i się współraduje złe gani lub zbiera na kupę i pali w ogrodzie … … … … Diabeł? to Cię robił 😀 A moim jest sługą i pomaga grabić w tym, tym co se nagrabią 😉 (nic personalnie 🙂 )

    Gregu 🙂 Ja mam się pytać świadków? 😀 😀 😀 dobre. W końcu to znaczy to samo, bo to ma wiele w sobie mądrości. Istota o takiej świadomości, zjednoczona z Absolutem wyraża się jak najprościej a jak najgłębiej tak by to oddawało Jej naturę. A to stwierdzenie zawiera w sobie Wszystko. Dla Ciebie to literki, takie bądź inne, dla mnie = Jak się-nazywam = aha > Imię 😉 dokładnie tak jak SeJa a nie SeYa 😉 JHWH 😛 Głowa Ci pęknie bo nie pomieści ile to w sobie zawiera i co znaczy 😉

   23. Oj niechcący się mi wypstrykało z pod palca, bo Greg mnie wywołał a byłam jeszcze zaspana 😉 I tak miało mnie nie być dziś to zmykam, chyba że ktoś mnie wywoła jeszcze? 🙂

   24. Ups. ale przejęzyczenie hee ale i tak pewnie nikt nie zauważy, a jak mądry zauważy to zrozumie, nie mądry pomyśli że tak ma być, a dobry rozwinie w abstrakcje pojęć 😉

    Zaspane lustereczko 😛

   25. A Właściwie z tego jednego stwierdzenia JHWH wynika niemal cała wiedza o nas, i drugie „Światłość, ze światłości a światłość w Ciemności świeci” Te dwa zdania, stwierdzenia zawierają w sobie całą mądrość Wszechświata, wiedzę o Nim o Sobie, całą Fizykę w tym Kwantową dosłownie wiedzę o wszystkim i w zasadzie całą resztę wszystkich ksiąg można uznać za zbędne dla Istoty Świadomej jaka potrafi odtworzyć tę wiedzę z tych dwóch stwierdzeń. A żeby było śmieszniej, jak ktoś nawet 2 stwierdzeń nie zrozumie to tym samym niczego nie zrozumiał. Co się w zasadzie tyczy wszystkich, bo kto nie wie wszystkiego o niczym ten nie wie niczego o wszystkim 😀 I nic mu po siągach tego świata, a ten kto wie ich nie potrzebuje bo jest Więcej niż wszystkimi księgami sam. 😉

   26. Ludzie Myślą że coś zrozumieli, poznawszy malunki nieba na tafli wody, podczas gdy nic nie zrozumieli jeszcze. Mówią zlepek, bajka, symbolika i myślą że poznali, nic jeszcze nie poznali. Ani o sobie ani o moich malunkach. Nie poznają tafli wody dopóki nie poznają swoich oczy i jednej kropli, nie widzieli oceanu. Nie wiedzą nic o własnej dłoni a wiedzą cokolwiek o drzazdze pod paznokciem? Puki nie poznasz Gwoździa, nie wiesz niczego o słońcu 🙂 …

 10. Paweł N na ojca chrzestnego (a właściwie gdzie on się podziewa, można się tylko domyślać..)
  bo kapłan już jest, właśnie pobłogosławił 🙂 😉
  Dlaczego się tak patrzysz..trochę sarkazmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło = nikomu z dystansem do siebie i matrixa

 11. Najbardziej inspirujące przesłanie od Oprah Winfrey PL
  https://www.youtube.com/watch?v=guYoHuAxEIU

  To jest przeciwieństwo tego, co chciała nam przekazać nasza trójca w audycji „po poMoc” – aby szukać mocy w sobie, a nie np., w religijnych uniesieniach czy wysublimowanym „bogu” którego i tak każdy…rozumie na swój własny sposób (CiszaTAO, tylko, o tym)
  Oprah Winfrey robi oczy, miny, wymachuje ramionami typu: Eureka – objawienie 2 matek boskich na raz.
  Jej „przesłanie” odcina od kierowania się ku boskości w sobie i odbiera MocWłasną. Każe poszukiwać na zew. ,rozglądać się za cudami typu: cud narodzin itd. Owszem są to niewytłumaczalne cuda, ale każdy oświecony o tym wie, i przechodzi do…SIEBIE bez ekstaz godnych przebudzeń neofickich

  1. Wiadomo kim jest Oprah Winfrey, kogo wspiera, jaką rolę odgrywa w całym tym amerykańskim szołbiznesie. Czy promowała by Eckharta Tolle’a, gdyby jego nauki służyły wybudzaniu ludzkości? Nie było by to sprzeczne z zadaniami jakie wypełnia, jakie spełniają media?
   Kto jest [bardziej] przebudzony, kto wie, rozumie jaka gra tutaj się toczy – Eckhart Tolle, czy Oprah Winfrey i Jim Carrey?
   Medytacja inicjacja lucyferyczna cz 1/3
   https://www.youtube.com/watch?v=FF579RXwIEU

 12. Uff,ale tu ciezka atmosfera…”siekiere mozna zawiescic”.
  Moze dla odmiany, troche pozytywnych wibracji;

  https://www.youtube.com/watch?t=3&v=k1T9-I3wx8I

  Niektórzy mówią że miłość jest jak rzeka
  W której toną łagodne trzciny
  Niektórzy mówią że miłość jest jak brzytwa
  Która zostawią twoją duszę krwawiąca

  Niektórzy mówią że miłość jest głodem
  Niekończącą się boląca potrzebą
  Ja mówię że miłość jest jak kwiat
  a ty, że jest tylko nasionem

  Jest sercem bojącym się złamania
  Które nigdy nie nauczy się tańczyć
  Jest snem obawiającym się przebudzenia
  Które nigdy nie podejmuje ryzyka

  Jest jeden, który nie chce być zabrany
  Który sobie nie wyobraża dać
  I dusza obawiająca się umierania
  Która nigdy nie nauczy się żyć 😉

  Kiedy noc stanie się zbyt samotna
  a droga stanie się zbyt długa
  A ty pomyślisz że miłość jest tylko
  Dla szczęściarzy i silnych

  Tylko pamiętaj, zimą
  Głęboko pod gorzkim śniegiem
  Leży ziarno, które dzięki miłości słońca
  Wiosną, stanie się różą 🙂

   1. //Kocham/Miłość/Miłuję .. Was//

    Miłość
    n i e cieszy się z niesprawiedliwości
    lecz współweseli z prawdą !

 13. Zaiste @Pio .. „Uff,ale tu ciezka atmosfera…”siekiere mozna zawiescic”.
  Moze dla odmiany, troche pozytywnych wibracji ..”
  (mądre słowa/cytat z pewnej książki) :

  Miłość cierpliwa jest
  łaskawa jest
  Miłość nie zazdrości
  n i e szuka poklasku
  n i e unosi sie pychą
  n i e dopuszcza sie bezwstydu
  n i e szuka swego
  n i e unosi się gniewem
  n i e pamieta złego
  n i e cieszy się z niesprawiedliwości
  lecz współweseli z prawdą
  wszystko znosi
  wszystkiemu wierzy
  we wszystkim pokłada nadzieję
  wszystko przetrzyma
  Miłość nigdy nie ustaje.

  1. No i wynieśli nogami do przodu człowieka jaki chciał zachować dla siebie pieniądze, a za nim Jego żonę 🙂

   No kontrowersyjne, tym bardziej że to była tylko lokalna mała społeczność no i mieli za tą kasę wykupić więcej ziemi, znaczy Jan miał. … Ziemi się nie kupuje ani nie sprzedaje, świątyń nie buduje i nie mówi oddaj mi bo jak nie to żywy nie wyjdziesz ze świątyni, bardzo niefortunne posunięcie a na rękę religiom. :/

   1. Religie,systemy zarzadzania…tak dobre sa…jak ludzie którzy nimi zarzadzaja i w nich uczestniczą…
    Ludzie tez,sugerujac sie słowem innych-czy to pisanym lub mówionym-niekoniecznie prawdziwym,czesto wysuwaja błedne
    wnioski…
    Teraz jest Prawdą i Czynem…a takze Skutkiem…!

   2. Z każdego systemu jak ze spodni się wyrasta w końcu bo zaczyna pić i uwierać 😉 Każde struktury w końcu zmieniają się w kajdany.

    To nie ja to z Batmana 🙂

   3. Cały Wszechswiat jest okresloną „strukturą”…
    Zeby wyjsc, trzeba byc gotowym…jako całosc,nie tylko umysłem…

    Pozdrowienia dla Batmana 😉

    🙂

   1. Prawda 🙂 Tylko głośno myślałam. W końcu to ponoć ten sam autor, Ręką Tytusa 😉 Już wrzucam na luz 😛

   2. Właściwie to napisałam wspominając ten epizod by pokazać że jak trzeba to przywalić trzeba, On już tam swoje wiedział. No i ktoś by powiedział złyyy. Ale ten sam Gość i umarłych wskrzeszał, to jaką mocą by to czynił? No i Jezus na przykład jak już wspominam. Opowiadał jak to Syn Człowieczy i nadłamanego źdźbła nie dołamie i prawda. Ale kiedy dostał Figę od Drzewa Figowego bo było poza sezonem a miał na Figi ochotę, tak je zgromił że aż biedne uschło ze wstydu 🙂 Więc ta sztuczna Liniowość, monochromatyczność w imię jakiejś maski dobra to zupełnie nie tak, jakieś wibracje obawy, stwierdzenia własnego zła bo nie świecą … to kupa bzdur bo Człowiek jest Doskonały a Boskość nie jest płaska czy wycinkiem na skali wyobrażeń własnych odniesień okularków i kremu z filtrem. 😉 A by wreszcie palcem kiwnąć by nie można bo zaraz okrzykną że to nie miłość że to zło … Tylko dla tego że Człowiek Żyje, działa i ma staranie o Dobro innych a odrazę do krzywdy jaką czyni puki co bezkarnie ktoś O! 😉 A i używa se ten ktosiek Dobra jako tarczy na straży niegodziwości i oręża przeciwko Ludzkości. A tak. 🙂

    Było nie było, nauka jest.

 14. Dobranoc Wszystkim 🙂

  Jutro mnie nie ma bo muszę dać żyć 😉 Za wiele mnie tu ostatnio i wezmę to pod uwagę 😛

 15. *Uf…siekiera, to mało powiedziane. 😀

  Czujesz się do 😀 ???. https://www.youtube.com/watch?v=zmrFFB67JUw
  A ja palę faje i pyje wino 🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w
  Nobo mam *WSPANIAŁĄ lekcję, za gratki 😀 i nie poczeba *uczęszczać 😛 na żaden
  kursa. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w
  *Zero smutku, zero złości, jest impreza po całości, Dziś walimy na całość, damy wielką banię Nie ma czasu na smęty i na dołowanie. 😀 …
  *Smętas ma banie na imprezę u Cygana jak w baniku 😀

  Ot Jadzi y ani… 😀
  Co /pyjesz 😛 /, piszesz, fklejasz, paczysz, {NUCISZ}, gadasz, noto …*Rzeka We Mnie 🙂

  Pees; http://www.humorpage.pl/obrazki/n/177_nie_twoj_interes_wibrator_blondynka_co_to.jpg
  cturen mo jakie *NIE-BO 😛

  1. Metoda na Vp.
   *Walydóś 🙂 … pisze:
   Twój komentarz oczekuje na moderację.
   4 października 2015 o 08:08

   *Uf…siekiera, to mało powiedziane. ?

   Czujesz się do ? ???. 1. en. 😀
   A ja palę faje i pyje wino 🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w
   Nobo mam *WSPANIAŁĄ lekcję, za gratki ? i nie poczeba *uczęszczać ? na żaden
   kursa. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w
   *Zero smutku, zero złości, jest impreza po całości, Dziś walimy na całość, damy wielką banię Nie ma czasu na smęty i na dołowanie. ? …
   *Smętas ma banie na imprezę u Cygana jak w baniku ?

   Ot Jadzi y ani… ?
   Co /pyjesz ? /, piszesz, fklejasz, paczysz, {NUCISZ}, gadasz, noto …*Rzeka We Mnie 🙂

   Pees; http://www.humorpage.pl/obrazki/n/177_nie_twoj_interes_wibrator_blondynka_co_to.jpg
   cturen mo jakie *NIE-BO ?

   1. Metoda na Vp. N^ 2.

    Metoda na Vp.
    *Walydóś 🙂 … pisze:
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    4 października 2015 o 08:08

    *Uf…siekiera, to mało powiedziane. ?

    Czujesz się do ? ???. https://www.youtube.com/watch?v=zmrFFB67JUw
    A ja palę faje i pyje wino 🙂 … – 2. a
    Nobo mam *WSPANIAŁĄ lekcję, za gratki ? i nie poczeba *uczęszczać ? na żaden
    kursa. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=EnLzntYTX1w
    *Zero smutku, zero złości, jest impreza po całości, Dziś walimy na całość, damy wielką banię Nie ma czasu na smęty i na dołowanie. ? …
    *Smętas ma banie na imprezę u Cygana jak w baniku ?

    Ot Jadzi y ani… ?
    Co /pyjesz ? /, piszesz, fklejasz, paczysz, {NUCISZ}, gadasz, noto …*Rzeka We Mnie 🙂

    Pees; http://www.humorpage.pl/obrazki/n/177_nie_twoj_interes_wibrator_blondynka_co_to.jpg
    cturen mo jakie *NIE-BO ?
    /jest całość 😀 , TERAZ.

   2. Gregory pisze:
    „– świadkowie Jehowy tłumaczą YHWH jako= „ten który powoduje że się staje” a to w końcu znawcy tematu”

    Nie byłabym tego taka pewna, Gregory. Tak jak i tego, że świadkowie Jehowy mają monopol na prawdę w interpretacji Biblii w ogóle.  To jest tylko jedna z interpretacji. Wywodzi się ona z PRZYPUSZCZEŃ (pewnego odosobnionego założenia), amerykańskiego biblisty Williama Foxwell Albrighta, że Jahwe było częścią dłuższego imienia Boga, które Albright odtworzył jako „Jahweh aszer jihweh”, czyli: „czyniący istnienie wszystkiego, co się staje”.
    Żydzi, jak pewnie słyszałeś, nie zapisywali samogłosek, więc nawet nie wiemy, jak to boskie imię się wymawia, chociaż niektórzy się upierają, że jednak zapisywali(?). Umówiono się więc (nie bez powodu, bo bazując na prawdopodobieństwie, osadzonym mocno w badaniach nad językiem starohebrajskim, kontekstem kulturowym itd. itp.), że będzie to Jahwe. Jest to prawdopodobne.
    Sam tetragram : jod, he, waw, he (te cztery hebrajskie litery JHWH) najbezpieczniej interpretować jako zapis imienia (nazwania?) własnego Boga w Biblii. I tyle. Bo sporów jest co niemiara. I spierają się osoby znające doskonale hebrajski, badający Biblię.
    Tłumaczenie : „Jestem Który Jestem” lub krócej: „Jestem” (Jam Jest) chyba dobrze oddaje DUCHA tego przekazu. Ale oczywiście nie zamyka to drogi do spekulacji. Interpretatorzy kuszą się o dopasowywanie różnych rzeczowników lub czasowników, wywodzących się od hebrajskiego rdzenia, użytego w tym słowie albo nawet jego form pobocznych (co już oczywiście zmienia interpretację boskiego imienia!). Więc macie do wyboru – do koloru: „Byt”, „Istota”, „Jestem Istniejącym” , „Jestem Stawającym Się” , „Powodującym, że zaczyna istnieć”, a nawet „powodującym upadek” (sic!). To tylko niektóre przykłady.
    Inni próbują sięgać do zupełnie innych języków, z których rzekomo wywodzi się słowo Jahwe , np.: „kochający” lub „pragnący kochać”, czy „mówiący” – to ciekawa teoria, biorąc pod uwagę, że „na początku było słowo”. 🙂
    Żeby było jeszcze ciekawiej (i bardziej pogmatwanie!) to pierwsze tłumaczenie Starego Testamentu na grekę (Septuaginta) narzuciło boskiej istocie niezmienność i stałość („który jest”, „który istnieje”), a inni badacze twierdzą, że to starohebrajskie słowo tak naprawdę zakłada istnienie DYNAMICZNEJ i potężnej istoty, więc to tłumaczenie jest błędne.
    Do tego dochodzą jeszcze inne koncepcje, którymi nie będę was zanudzać , np.: gra słów, której też próbowano używać do odczytu znaczenia boskiego imienia… głowa boli…

    No, właśnie: IMIENIA… i tu mamy kolejne schody. Bo czy to imię, w naszym obecnym pojęciu? Kiedyś nadawano imiona, jak – nie przymierzając – akty własności: sługom i akty „własności”, np.: swoim dzieciom, tym samym naznaczając je niejako. Fałszywi bogowie: te różne Zeusy, Amony itd. – jak najbardziej się mogły jakoś nazywać, ale prawdziwy Bóg? Więc nie mógł mieć imienia. Chyba, że nie był prawdziwy… 🙂

    I czy to ten sam co Adonai (pan, ale też możemy się spierać 🙂 )?
    A taki Elohim? Raczej TACY. Elohim jest liczbą mnogą i oznacza: „bogowie”. Jacy bogowie, do diaska?! Czy to tylko problem z rozumieniem gramatycznej zawiłości starohebrajskiego, wynikającej z pierwotnego politeizmu albo odpowiednik naszego sformułowania „My – Król”?

    Ale przecież mamy koncepcje całkiem z innej beczki i jak najbardziej współczesne, skądinąd świetnie nam tu znane. 🙂
    I mamy „bogów”, którzy najechali Ziemię, kombinowali z ludzkim DNA itd. itp.
    No, ale to ma być w kontekście Demiurga-Jahwe. Więc on jest współwinny naszego zniewolenia, czy siedzi sobie gdzieś na nieboskłonie i zastanawia zdziwiony, co oni tu wyprawiają? To znaczy my teraz, ale i wcześniej Annunaki, Draco albo… (tu wpisać właściwą kosmiczną rasę). Chodzi o odpowiedź na pytanie zasadnicze: maczał w tym palce bezpośrednio, czy tylko tak trochę, bo stworzył i teraz się tylko gapi?
    No, więc Annu, jaszczury i to, co tam ktoś wpisał wyżej, wedle uznania 🙂 i np. : giganci Nefilim (mieszanka ich i nas) – czy oni po prostu pochodzą z jego, jahwowej „rasy”, czy może są dziećmi Jahwe nie bardziej niż my?

    I nie sądźcie, że pytam was, bo nie czytałam tych różnych Sitchinów, Ick’ów i tego, co pewnie i większość odwiedzających NTV ma na ten temat obcykane. Ja pytam się WAS, co WY o tym sądzicie.
    W obliczu oceanu możliwości odpowiedzi do wyboru. 🙂

    A może było ich dwóch? Zły Demiurg i Dobry Demiurg?
    Czy to znowu poplątanie z pomieszaniem, a Jahwe-Demiurg (może zbuntowany anioł?), jak chcą gnostycy, jest odpowiedzialny za włączenie zła i cierpienia w strukturę swego kosmosu, ale nie jest tożsamy ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest?

    Jezus wyraźnie mówi o innym Bogu niż gniewny, niekonsekwentny, wystawiający na próbę np. biednego Hioba, czy rozkazujący wybijać oczy i inne części ciała bóg starotestamentowy. Zresztą nigdy nie nazywa go Jahwe. Czy tylko dlatego, że mówił po aramejsku? To kim jest w końcu ten Jahwe?

    A może jest jeszcze inaczej: jeśli załóżymy, że on jednak nie jest taki zły – to kim jest UZURPATOR, który się za niego podaje? Nabrał biednych Żydów, paskudnik, w sobie wiadomym celu. 🙂

    A może jest jeszcze inaczej: że ten naród wybrany… wybrał się sam? Wmawiając najpierw sobie (bo własny lud najpierw musiał w to uwierzyć), a potem światu, że został wybrany przez Stwórcę. Jeżeli coś wielokrotnie powtarzamy to… wiadomo. 🙂 (amerykański sen ziszcza się niektórym w Stanach, bo Amerykanie… uwierzyli w to, że… może się ziścić!) I Jahwe ma z tym coś wspólnego tyle o ile? Wiem, wiem – ta rozmowa przy krzaku… 🙂 A słyszał ją ktoś oprócz przekazującego później innym tego njusa? Zresztą te dwa ostatnie warianty mogą mieścić się w jednym!
    Ale namieszałam, nie?

    Domyślam się, że wielu z was ma na ten temat własne koncepcje, a nawet głęboką wiarę w nie. 🙂

    Ale jeśli ktoś ma jakieś NIEZBITE DOWODY, na któryś z powyższych dylematów to ja bardzo proszę o źródła. Bo to bardzo ciekawe by było. 🙂

    Skoro jesteśmy przy różnych teoriach (tych Albright’ów i innych biblistów) to nie mogę przecież pominąć innej teorii – naszej Izy! 🙂
    Iza pisze: „I przy okazji Pieśń nad pieśniami jest erotykiem, bo opisuje erotyczną, miłosną relację miedzy Bogiem/Duchem a Materią/ Boginią (a kto w ogóle dał prawo ludziom kastrować Ducha i robić z niego eunucha? jako w niebie tak i na ziemi)”.
    Izka, sugerujesz że Duch/Bóg ma penisa???!!! O kurdę, ale on musi być WIELKI… 🙂

   3. 🙂 Piękny tekst Samowiedza, dużo mnie nauczył 🙂 Pozdrawiam.

    Ja słyszałem, że najpierw była Krowa, która polizała coś tam, i z tego coś tam wyszedł Bóg. Ale to w radiu słyszałem, i się śmieliśmy z tego, ta krowa powstała też z jakiegoś czegoś, tylko nie pamiętam co to było, a to było istotne wiem.

    Jahwe = zagubieni ludzie. Trzeba o tym pamiętać, gdy będziemy ich wyciągać już z tego „pięknego życia” i obrazu Boga. Rozdają Książeczki z „pięknym Światem” Trafiają do ludzi ogłupiają ich. A Ci ludzie ślepo wierzą, ale to wiadomo.
    To bardzo ciekawe co piszesz, sam zastanawiałem się, czy Bóg ma małżonkę, Wielki penis, nie ważne. Wielka głowa może też być. Tylko Abraham widział Boga, i Ci co zasłużyli w Niebie. No właśnie czy jest już Niebo? Odbiegam od tematu, mało wiem o Jahwe, serce mi mówi, że trzeba im pomagać i wyciągać z tego kultu/ sekty. Lepiej nie myśleć zbyt głęboko, oni właśnie namawiają by myśleć głęboko mają swoją Biblie i mówią, że to ta właściwa.
    Samowiedza podziwiam Twoją Samowiedzę, mam nadzieje, że znajdzie się ktoś, kto odpowie na Twoje pytania. I pomoże Ci dojrzeć jak jest (jaki jest ten Jahwe) lub Prawdziwy Bóg, Prawdziwego Boga się czuje ale można też o nim myśleć. Jak wygląda, jaki jest, jak będzie w Niebie, skąd jest? Jak powstał? Czy przed czasem czy po? Czy jest czasem? Życie uczy, i Ty właśnie nauczyłaś mnie, że może było ich dwóch. Ale nie zły i dobry, ale kobieta i mężczyzna? To na pewno nie możliwe, że Bóg jest samotny, a pewnie długo był jak nie ma kobiety… A może to jakaś energia? Ale fajnie jest myśleć, że ma wygląd jakiś. Skoro Abraham go zobaczył to wygląd musi mieć. Tylko jaki? 🙂

   4. Hej Samowiedzo 🙂

    Ja wiem gdzie jest odpowiedz 🙂 u Samowiedzy 😉 Dla czego tam nie poszukać, miast odwoływać do tych jacy się nałykali z neta jak małpki kitu 😉

    Tak nawiąże jeszcze do Jezusa, bo na inne kwestie też sporo kiedyś pisałam, lecz płonęło na stosach. Nie ważne więc Jezus mówił Abba czyli mniej więcej Tato czyli odnosił się do swojego Rodzica nawiasem i Mojego a że nie mówił JHWH w tłumaczeniu nie pisze bo to trzeba rozumieć, nie da się tak po prostu przełożyć literalnie. Ponieważ Nie wolno było używać tego nie tyle zwrotu co Określenia jako tego jakiego „imienia” się nie wymienia. w myśl nie wzywaj na darmo. Tym bardziej że to Określenie odwołujące się do istoty Boskości w tym w nas. Jak zaklęcie jakiego lepiej nie nadużywać, tym bardziej jeśli się nie rozumiało inaczej jak w relacji religijnej 😉 No i znów odbiegłam od tematu, bo tu książki pisać. Niemniej Jezus opowiadał też o Stwórcy jako Absolucie kiedy na przykład stwierdzał że Nikt Nigdy Go nie widział, bo On jest Duchem, to też w Duchu i Prawdzie należy Go czcić, nie na tej Górze czy w Świątyni, kojarzycie prawda 🙂 Więc reasumując jak gdyby mówił o Dwóch różnych Świadomościach / osobach. Tacie i Stwórcy. Z tym że tadaa trutututu uwaga 🙂 Nikt nie wie kto Syn kto Ojciec bo jednym są i tu jest cały myk i zagadka więc to samo mogę powiedzieć na przykład ja z czystym sumieniem. O Tacie i o Stwórcy gdzie Ja jestem Stwórcą w Duchu inaczej tajemnica Trójcy czyli Jedni.

    I tak dalej, ja zdaje się nie mniej zagmatwałam.

    Aha co do samego Imienia. Z zasady Pierwszy i Jedyny nie może mieć imienia w klasycznym u nas rozumieniu. Bo raz, kto by Mu je nadał, dwa i oczywistsze, od Kogo miał by się tym imieniem Odróżnić skoro jest Jedyny. Nie jeden z pośród wielu. Znów trzeba rozumieć bo obwody się spalą, dodam że równie dobrze to mogę o sobie powiedzieć, jak wielu. Bo Jednym jesteśmy. Z drugiej strony, pomijając akty własności, prawo morskie, metryki urodzin, księgowanie zasobów, akty własności … Imię to również określenie, jak siebie określasz czyli jak się nazywasz = Imię. Każda taka istota może się określić. Jestem tym który się staje, Jestem Samo-stworzeniem, Istnieniem, … … … … … Tego się nie da przełożyć znaczy przetłumaczyć do prostego zwrotu, nawet w Hebrajskim.

    Ciekawostką, no dla mnie banalną jest symbol Illuminati Trójkąt równoramienny a w nim wtedy i tylko wtedy otwarte oko, to jest tajemnica Trójcy Jedni w Tacie, Dzieciach i dziełach rąk oraz w Duchu jaką mocą uczynione. Kiedy postawisz znam równości, tworzysz trójkąt, a w nim otwiera się wszechwidzące oko co stanowi istotę Boską. 🙂

    SeJa

   5. Zauważcie że Ten trójkąt jest Ponad, nie że oderwany, ale ponad Piramidą tego świata, cokolwiek ona symbolizuje. Bóg nie podlega tym uwarunkowaniom ani żadnym szczeblom, tam nie ma starszych czy młodszych, wszyscy są starsi niż Wszechświat i samo pojęcie czasu i są Wieczni. Jeden Bóg i Jedna moc.

    Dobrze że niewielu to zrozumie, bo … dobrze. Co ja się troskam i tak strażnicy progu każdego sprawdzą i zabiją jeśli nie jest czysty. A inni niech skaczą i krzyczą hip hip hura, i tak to iluzja 😉

   6. Nabrał biednych Żydów, paskudnik, w sobie wiadomym celu. :-)`

    SAMI SIĘ NABRALI ,zresztą czynią tak samo Goje, czczą złotego cielca /mamona we fałszywym przekonaniu o słuszności własnych wyborów/czynów.Kiedy odczuwają Psychiczny i fizyczny ból, uciekają do kościoła sekt,duchowość itd, URZĄDZAJĄ demonstracje ,nie widząc spalonego domu(Ziemia) .Pozostały zgliszcza i jest najwyższa pora na odbudowę całkiem innego/nowego ,,domu” nowej ŚWIADOMOŚCI.
    https://www.youtube.com/watch?v=M9BNoNFKCBI
    Czysty Duch QCYPA?

   7. Penis to już fizyka a to trzeba rozpatrywać na 3 płaszczyznach właściwie hiperprzestrzeniach: duchowych->mentalnych:->fizycznych. Te rożne stopnie swiadomości Sael/Lucyfer/Jahwe/Aryman/ Abbadon/Samael/Szatan Chrystus/Metatron to świat astralny czyli świat myślokształtów-dlatego niektrzy w wizjach spotykają sie z Jezusem a niektózy z Shiwą, inni widzą Boginię jako Matkę Boską a Inni jeszcze inaczej-zależy jak mają ukształtowany indywidualny umysł, w jakiej kulturze się wychowali. Żadne bóstwo stamtąd nie jest Absolutem i jest! To jest paradoks. Bo Absolut jest w każdej formie, ale żadna forma nie jest Absolutem. Przy czym żeby było ciekawiej jest Jeden Duch i Jeden Umysł a w fizyce w miliardach form.. więc… Sael (Demiurg, bo to Sael jest na poziomie Demiurga), Lucyfer, Jahwe, Aryman, Abbadon, Samae/Szatanl, Chrystus to ten sam Duch. Ten Sam na innym poziomie świadomości. To jak w mitach bóstwa greckie „jasne” nie znające jeszcze fizyki i ciemne będące na poziomie piekieł umysłu. Bo to wszystko metafory rozwoju świadomości, czyli wędrówki Ducha w Umyśle. Boga w Bogini. Nie rozumiem zażenowania uduchowionych adeptów w kwestii seksualności Boga i Bogini o czym mówi Tantra. To tabu przyszło wraz z grecko (stoicyzm)-żydowskim chrześcijaństwem. I skaziło najbardziej istotę seksualnosci. A przecież u człowieka czakra seksualna zwana jest świętą ! Seksualność człowieka jest święta, jako w górze tak i na dole! Jak się ja sprowadza do kopulacji samicy z samcem to jest to zbrukanie świętości.
    Ci co mają tendencje do mówienia, ze są Bogiem/Absolutem niechaj lepiej dobrze i wnikliwiej poczytają historię o Hiobie. Bo Wszystko jest we wszystkim, ale wszystko nie jest Wszystkim, jeśli wiesz co chcę powiedzieć. Człowiek to mały (!!!) kreator. Mały.
    A żydzi cóż, pierwszy opisany eksperyment inżynierii społecznej. O nich jako dzikusach pustynnych można poczytać w korespondencji faraona i na stellach. Stwarzali problem, ograbiali królestwo Nilu to wysłano kapłana egipskiego Mose (zwróćcie uwagę, ze on niby się jąkał i za niego mówił brat, a tłumacząc na nasze nie znał języka dzikusów wiec miał tłumacza!) łazili po tej pustyni (weźcie mapy ileż można łazić po tak stosunkowo małym obszarze) 40 lat. 40 lat prania mózgu! Dwa pokolenia, w porywach 3 wystarczy. Tak jak wystarczyło w latach 1945-1989 (44 lata hehe) stworzyć homo sovieticusa. Ucywilizowano ich dając im egipskie prawa w formie Dekalogu i symbol- Arkę Przymierza heheh.. to Kochani czytajcie ten mit z tej perspektywy. I tak powstał naród wybrany… przez faraona. Aha jeszcze mieli wroga w postaci Egipcjan. To wszystko było pięknie opracowane w ramach inżynierii społecznej… ale ponieważ Absolut nie ma wzgledu ani na osobę, ani na sztuczny twór jakim jest naród to i wśród żydów byli mistycy – ci co mieli łączność z Absolutem wiec, niektóre teksty są mistyczne, jak Pieśń nad pieśniami.

   8. Na tym forum widzę tylko jednego ucieleśnionego Chrystusa i jest nim gural.. ale tez ma tendencje niekiedy lucyferyczne (przestanie mnie kochać teraz gural :D) bo nikt nie jest doskonały i nigdy (na szczęście) nie będzie. Bo w duchowości nie chodzi o to, aby być doskonałym.. ale pełnym. Mieć zintegrowana jaźń o ciemną i jasną stronę Absolutu!

   9. ZAPOMNIAŁAŚ O Kukizie hihihihihihi? Góral wkleja notorycznie stronę rebeliantów która zachęca /nakłania do narkotyków.Nie bluźnij kobieto?
    Czysty Duch QCYPA?

   10. Będe bluźnić dla Ciebie Qcyp zawsze… boś Lucyfer i stąd odtrącenie materii/Bogini i zakamuflowana niechęć do jej fizycznego przejawu -kobiet. A żaden mizogin nie będzie mi mówił co mam robić, a czego nie robić. 🙂 :* Buziak Qcyp, Życie wzywa!

   11. mizogin????
    OD DZIECKA ZAWSZE miałem kolegów dziewczyny i tylko z nimi się dobrze czułe, prawdziwi przyjaciele.ZRESZTĄ WIDAĆ TO NA FORUM ŻE ROZMAWIAM PRZEWAŻNIE TYLKO Z KOBIETAMI.Wiem więcej o kobietach niż ty sama o sobie hihihhihii Czysty Duch QCYPA?
    ŻYCIE WZYWA? `no to idź ,,pożyj,, trochę hihihihhihiCzysty Duch QCYPA?

   12. Iza45 pisze:Bo w duchowości nie chodzi o to, aby być doskonałym.. ale pełnym.

    Tak pełnym żołądku pełnym koncie,pełno dzieci itd Mocherowo się kłania.

    A ja wole być doskonały i dążę do doskonałości Psychicznej,nie poprzez jakiś wydumany obraz siebie ale po przez wewnętrzne czucie.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZEZYm7s-54Q
    Ostatecznie to jest jedynym moim pragnieniem/CELEM powrót do ,,DOMU OJCA”

   13. @IZA45
    JEŻELI TO BYLI TACY DZIKUSY JA TWIERDZISZ DLACZEGO DZISIAJ DZIEŻĄ WŁADZE/pieniądz,której notabene ulegasz.Dlaczego do dzisiaj zachowali Atawizm (czystość krwi). Goje mieszają się z kim popadnie?

    To był naród wybrany,ponieważ byli rozwinięci wysoko Duchowo.PO PRZEZ WYPADEK NIESZCZĘŚLIWY ZOSTALI UWIEZIENI NA ZIEMI(awarie statków kosmicznych zdarzają się nawet wysokorozwiniętym)
    Czysty Duch QCYPA?

   14. Ty sobie wierz w swoją biblię/misję hahah a to oznacza, ze masz zamknięty umysł i spijasz Prawdę z cudzych kielichów.. 😀 Dżida Kriszna to tez Twój guru hahah (czasem się tego wstydzisz i go dezawuujesz)
    To, że zachowali czystość krwi nie jest niczym dziwnym, bo Egipcjanie znali fizjologię człowieka na bardzo wysokim poziomie i też zachowywali czystość swojej rasy! Zresztą obrzezanie jest schedą po Egipcjanach!

   15. Egipcjanie którzy zbudowali piramidy do uchodźcy z Atlantydy czyli MY.Dowód!Niebiescy ludzie Tuaregowie, bośmy zaczęli się mieszać z czarnoskórymi.NIC NIE WIESZ KOCHANA, WRACAJ DO ,,ŻYCIA”Czysty Duch QCYPA?

   16. Iza mi się nie chce ciągnąć w nieskończoność dzieląc każdy włos na oby tylko czworo bo i nie szterdziestoro i Alibabki 🙂 Niemniej zadam proste pytanie. Skąd myśl że Mojżesz był Kapłanem Egipskim. Bo mnie się wydaje że był Adoptowanym Księciem Egiptu. Domyślam się że bez prawa do Dziedziczenia, … Książe z rodu / krwi niewolników Egiptu to nie Kapłan 🙂 To zdaje się nie ulega wątpliwości że tak było, co z kolei stawia pod ogromnym znakiem zapytania rewelacje Internetowe. 😉

    A zastanowiła bym się poważniej za to, skąd w Egipcie taka wiedza? Skąd przewijające się po całej ziemi te same sceny i opowieści, ba nawet z tą samą historią plejady Gwiazd. I to dogłębnie bym się zastanowiła bywszy Tobą biorąc pod uwagę, nieznaną historię, to że nie jesteśmy sami i że inni też znają tę wiedzę na ile znają czy znali, oraz kwestie wcielania się istot stąd czy innąd Świadomych. To jest ciekawsze nawet niż nieco subiektywna historia pewnego plemienia choćby i owszem w wyniku Inżynierii społecznej tylko czy Egipcjan? Nie no co to za tłumaczenie że Niewolnicy łupili Egipt więc … no weź 😀 A już inne babole co do rozumienia dualizmu jako męskie żeńskie, jasne i ciemne to tylko aspekty tego samego, a pisiorki czy i tak dalej nawet w aspekcie Duchowym pokazują niedociągnięcia w zrozumieniu, pojmowaniu już z jakiegoś poziomu stworzenia a nie Stwórcy czy Ducha, tak samo Astral a Duch to nie do końca to samo jak sama zauważasz że Percepcja bywa osobistym odbiorem jedynie a nawet i odpowiedzią na własne ograniczenia. …

   17. I owszem wszystko jest jedno, choć nie wszystko jedno. jeśli wiesz co mam na Myśli co do Astral a Duch 😉

   18. Ty tak myślisz, bo Ci to napisano w świętej książce. A ja myślę, ze był delegowanym przez faraona kapłanem (miał wiedzę okultystyczną) do zrobienia porządku z dzikusami, którzy nękali i szarpali królestwo faraona (są na to zapisy historyczne, o tych dzikusach pustynnych). Poza tym nie wiadomo czy Mose żył naprawdę, czy to tylko literacka metafora. W każdym bądź razie uważam, ze naród wybrany jest efektem inżynierii społecznej. A ci antyczni żydzi to teraz są Palestyńczykami, którzy przeszli konwersję na islam pod arabskim mieczem (wedle Księgi Miecza zawartej w Koranie) I tyle. Współcześni żydzi są wyznawcami księgi i są rożni rasowo. Zresztą badacze tematu mówią o różnych rasach w samym żydostwie, żydzi sefardyjscy, Chazarowie, aszkenazyjscy… Nie jestem znawcą tematu, bo to poboczne zainteresowanie było w szukaniu odpowiedzi na pytanie: o co chodzi z tymi żydami i ich księgą. Teraz to im tylko współczuję. Nic więcej. Prania mózgu religijnego od dziecka. W tym micie że są wybrani… Masakra jakaś. W dodatku zaraźliwa heheh bo z judaizmu wykluł się islam i chrześcijaństwo :))))))

   19. A to Ciekawe Iza bo mnie się wydawało że Mojżesz wyszedł z Egiptu z Niewolnikami Egipskimi, a nie poszedł na pustynie jednoczyć jakieś szwendające się nieopodal Plemiona jakie nękały Egipt 😉 A Faraon żeby Hucznie uczcić Jego Sukces Obdarował Ich darami i sam rzucił się z Armią do Morza po uprzednim zniszczeniu Egiptu przez Plagi oraz zabiciu swojego Syna i Dziedzica, a Notabene był przysposobionym Bratem Mojżesza, jaki zginął by choćby z powodu walki o tron gdyby nie uciekł swego czasu na pustynie i nie wrócił z Armią szwendającą się a z Kijem pasterskim 😀 😀 😀

    Mówisz Iza, nie jesteś znawcą, szukałaś tylko potwierdzenia swojego poziomu w necie i publikacjach tych jacy nic nie wiedzą. Mówisz że kieruje się Torą, ale ja nigdy nie przeczytałam Starego Testamentu, mam wgrany na Cipa 😀

   20. mam wgrany na Cipa ?

    @SeJa;No właśnie ale widać widać że już się tym nie imasz hihihihihi
    Po prostu Izunie trzeba przytulic jak koteczka ,pogłaskać,dać mleczka ?Broń boże nie kapać w wanie Wiedzy,wiadomo jak kotki reagują na kąpiele ? ? ?

 16. Wiktoria pisze:.. po prostu z tej samej książki co cytat podany przez Qcypa zainspirował mnie hihi i tyle .. a czy ważne skąd czy ważne co zawiera jako motyw na zastanowienie ?!

  Naprawdę jesteśmy podobni ,bez zastanawiania się o to to….właśnie?

 17. Byłam dzisiaj na manifestacji pokojowej pod patronatem Ruchu Kukiza: stop islamizacji Polski (i mojego miasta). Do mojego miasta ma przyjechać 50 czy 100 imigrantów z Syrii. Nie protestowaliśmy przeciwko nim, a przeciwko wojnie. Przeciwko Bilderbergom, Sorosowi. Padły również ważne słowa o internecie. Bo internet został dany ludowi, aby upuścił swoją frustracje z cyklu „chleba i igrzysk”. Sprawił, że relacje międzyludzkie stały się anonimowo, maszynowe, wirtualne. Nie-ludzkie. I chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego, każdy wie, ze literki to nie człowiek. Poseł na Sejm (młody gizd 😉 właściwie powiedział, jak wyglądają te rozkazy z Niemiec. Szliśmy i wyrażaliśmy poparcie dla Orbana, który wie i mówi głośno w Europie, jakie jest rozwiązanie tego bałaganu stworzonego przez Sorosa (w Polsce Fundacja Batorego) – zakończenie wojny na Bliskim Wschodzie. Internet za chwilę będzie spacyfikowany. W Polsce jest tworzony kolejny departament do walki/kontroli internetu. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało i futurystycznie jesteśmy jakby na wojnie już. Zacznijcie się spotykać w realu. Wyjdźcie z internetu. Mnie ujęło, że szłam z młodymi ludźmi. I ze starymi ludźmi. Którzy pokonali swój lęk i wyszli, aby zamanifestować to, co myślą. To czego chcą. To w co wierzą. W sposób pokojowy. Nic samo Moi Drodzy się nie stanie jak się nie zjednoczymy w realu. Bo tu sobie możecie wylewać frustrację, aż pewnego dnia już nie będziecie mogli nic. Nowy, wspaniały świat Huxleya
  Pozdrawiam

  1. * Bo tu sobie możecie wylewać frustrację, aż pewnego dnia już nie będziecie mogli nic.
   Więc czemu *wylewasz ?, to jest Twoje Niebo ?
   *Nie liczę godzin i lat,
   To życie mija, nie ja.
   Andrzej Rybiński – Nie liczę godzin i lat
   W zgiełku dni, w morzu dat
   Własny swój znaczę ślad,
   Własny ślad. Własne niebo, moje 🙂

   1. *Koledzy mówią: „wariat”, ty mówisz o mnie „świr”. 😀
    *Twój adres znam i serce do koperty włożyłem dziś
    Masters – Serce do koperty
    *Powiedzieć komuś „kocham”, to najpiękniejsza z chwil. 🙂

   2. Mamy już 3 pary wirtualnej miłości, Majestic i Seja, Wiktoria i Qcypek, i Izunia z Góralkiem, jeszcze dla Grzesia trzeba znaleść i Małgosi. i reszty miłosne forum woo

   3. Nie wiem Seja, ale czuję klimat, między parami, miłosne uniesienia motylki, to widać, każdy to umie. Tylko trzeba chcieć dobra dla 2 człowieka. Miłość, jest piękna, trzeba łączyć zagubionych, trzeba wspierać zakochanych, wierzyć w nich, w ich miłość, słuchać, i pomagać. Złączyłem już 3 miliardy par. A sam jestem sam, chociaż mam dziewczynę, myślę o tych parach co złączyłem, wierzę w jedną miłość, a to moja druga, nie wiem czy nie wrócić do Hanii, bo tylko z nią było szczęście, tylko z nią mogłem iść do Nieba, ale Ona ma już męża i mnie nie kocha, próbuje wciąż, ale ważniejsze dla mnie jest szczęście innych niż swoje, może zakocham się jeszcze na maxa, tylko, że Patrycja jest chora, i najpierw muszę jej w chorobie pomóc, zanim zaczaruję ją marzeniami 🙂 Chciałbym, żeby każdy kogoś miał, młody starszy, chory, zdrowy, by samotność, odeszła w zapomnienie, zaufajcie mi, a będziecie szczęśliwi, znam się na tym, jest pełno miłości, trzeba wierzyć, że Twoja druga połówka trafi do Nieba i robić wszystko by tam była, trzeba robić by Twoja druga połówka, czuła się niezwykle, chociaż przez moment, by tańczyła jak Derwisz, miłość musi być albo może być, albo jej w ogóle nie ma, jak to jest że tyle ludzi jest w sobie zakochanych? Jak to jest że tak się zakochani krzywdzą, rozwody w imię Boga, po co to? po co się w ogóle żenić, wpadka? Jaka wpadka Bóg chce żebyś miała dziecko, ja nie mogę mieć dzieci, a moje dziecko miało być Królem Świata, kocham te skubańce, dzieci kto ich nie kocha? Kto ich nie rozumie? Kto im nie wierzy? Ten jest na pewno nie sobą, zwierzaczki, kocham ludzi chorych na Dawna, Oni tak mocno kochają, w swojej drodze w hol i niemczech zakochałem się w dziewczynie chorej na Dawna i ona we mnie odnalezliśmy się po kilku tygodniach w Świecie, zakochałem się w dziewczynie co ważyła grubo ponad 130 kg, wszystko to była miłość, zanim zrozumiałem, że kocham wszystkich. To dla Was to robię, Seja się zmieniła, bo się otworzyła na Miłość, dlatego Majestic, jak to zauważyłeś, jesteś wielkim człowiekiem. Dla mnie też starczy miejsca. I otworzę swoje serce a wtedy drżyjcie narody i ludzie nieprawi. Jestem Miłością. I Wy moi drodze Przyjaciele. Przyjazn jest piękna, piękniejsza od Słońca, lecz tylko wtedy gdy wytrwa do końca.. Jeżeli taka jest przyjazń, to wyobrazcie sobie co to jest miłość, jest miłość do drugiego człowieka, do Boga lub do Świata, każda to potęga. Byle kochać, z dedykacją dla Wiktorii i Qcypka 🙂 Pa !

  2. Iza45 pisze:”Zacznijcie się spotykać w realu.” ilu tu Nas ? drugie: to zapewne cześć z tych manifestantów to od jakiegoś „radia” mimo wszystko ,to oni hodują bestie ,a rękoma prawicy religijnej jakby nie było chcą skłócić naród , a najwięcej bestia na tym ugra, ta która za tym zamętem stoi .

   1. Iza45 pisze: „stop islamizacji ” widzisz jakie to proste ? i naiwne !!!, przecież o to im chodzi ,(stop europeizacji europy ) ale za późno traktaty podpisane !? http://www.demotypolityczne.pl/page/13 Iza trzeba wołać o więcej od unii rozumiesz ? dopiero jak miarka się przebierze zobaczysz wzrost „swiadomosci” bo dosięgnie tych co to wszystko zmontowali .

  3. Ciekawe ilu ludzi było by wstanie odrzuci pieniądz na tej demonstracji?
   PEWNIE ŻADEN. A SAM PATRON JEŹDZI SAMOCHODEM ZA 200.000 ZŁOTY.`
   Demonstracja hedonizmu .chcecie zmian? Zmięcie swoje jałowe, puste życie hihihihihi

   1. Internet zmienia ludzi .Popatrzcie jaka Wiktoria potulna, jaka zmiana I PO CO NAM REAL ,KAUFLAND CZY TESCO hihihihihihi

   2. A z pola dobiegł głos fujarki, nieśmiały, niewprawnie dobywany, ale jasny i czysty. Grajek siedział w głębokim cieniu rozłożystego drzewa, a za nim w oddali rysowały się przymglone kontury gór. Dalekie milczące góry, te strofy rytmiczne, i głos fujarki zdawały się spotykać i spływać w jedno; to cichnąć, to na nowo wznosić się dźwiękiem. W pobliżu śmignęły z głośnym wrzaskiem zielone papużki, i znów wzbił się głęboki i mocny głos śpiewnych sanskryckich strof i dźwięk fujarki z oddali. Był to wczesny ranek, słońce zaledwie złociło wierzchołki drzew. Ludzie śpieszyli ze swych wiosek ku miastu, śmiejąc się i gawędząc wesoło; a że fujarka i intonowane strofy brzmiały dość donośnie, niejeden zatrzymywał się aby posłuchać, a niektórzy przysiadali na skraju drogi pociągnięci pięknem tonów i urodą poranka. Czaru muzyki oraz inkantacji nie naruszył wcale gwizd przechodzącego opodal pociągu; wszystkie dźwięki zdawały się łączyć, spływać w jedno i wypełniać powietrze. Nawet głośne krakanie wron nie było dysonansem i nie przerywało harmonii.

  4. Kochać cię nie przestanę. /hiba że…….???/zależy od Cie 🙂

   *W tysiącach domów światła lamp
   A jedna z nich wskazuje drogę
   I gdy otwieram domu drzwi
   To wiem ze czekasz na mnie ty — dlatego

   Kochać cię nie przestanę
   Kochać cię nie przestanę – wierz mi
   Miłość to jak pisanie
   Miłość to jak pisanie – wierszy
   Życie ma sens we dwoje
   —————————————————————- } 🙂 …Krzysztof Krawczyk – Kochać cię nie przestanę
   Życie ma sens we dwoje – zawsze, zawsze
   Kochać, że aż się boję
   Kochać, że aż się boję słów

   Gdy nie ma cię, odchodzi sen
   Gdy znikasz gdzieś, przychodzi smutek
   Gdy wracasz, życie wraca znów
   Bo jesteś snem z tysiąca snów – dlatego

   A karty nam rozdaje los
   A jedna z nich oznacza ciebie
   Mnie łaską los okazać chciał
   Tą jedną kartę właśnie dał. 🙂 …

   Jadzia —> *Ani 🙂
   GOLDPRESS-sie 1-en. To nieje tak jak myślisz kochany, ale.. tak też jest jak myślisz, kochanie 😀
   😀 *(kobieta moze zniszczyc SFOIE zycie 😛
   https://www.youtube.com/watch?v=TJfqQEvCzrg

 18. tak europejski armagedon nabiera rozmachu ,jest to na tyle piękne w swoim obliczu ze jego ofiarami będą tez ci co bez dozy sumienia skutecznie eliminowali normalność i przynajmniej z tego można się cieszyć !?

 19. No tak, skoro był pierwszy, kto miałby mu nadać imię, a kto nazwał Boga Bogiem? Trójca Święta Bóg Ojciec Syn Boży i Duch Święty. To dla mnie zagadka, ale dobrze, że nią jest 🙂 Swoją drogą jak to możliwe, że powstał z niczego, jak to możliwe, że był pierwszy, co on musiał mieć w głowie by stworzyć Wszechświat i taką miłość przez Wieki na Wieki. To cudowne. W Schizofrenii głęboko o tym myślałem, ale pozapominałem te myśli, przypominam sobie co jakiś czas, ale do sedna już nie umiem dojść, za trudne, może dlatego, że byłem ogłupiony przez leki.

 20. Iza…niech przestanie Się przezywać/pacał nie będę, ale…/ 😀 , znaczy przestanie seplenić.

  Cóżem Ci uczynił, że You relly jusz churtem, want tu hurt mi???

  Przeskoczyłaś siebie!!! /a ponoć jest nie możliwością/?
  http://ocdn.eu/images/pulscms/Mjk7MDMsMmU0LDAsMSwx/be96fc1674e873b0d04f1b2ad9cb865c.jpg
  A codo przestania, noto cóżem fleił srana 😀
  🙂 Pa Ci-ftencas. https://www.youtube.com/watch?v=pnZy_UNwbpk

  Pees. znam Twoje żelazne zasady 😛
  Cdn.

  1. Dobrze mnie widzisz.. wiedziałam, żeś Chrystus..jestem taką Czarną Madonną, Izydą 😉 jeśli wiesz co chcę powiedzieć i z Miłości i dla Miłości jestem gotowa na wszystko, jeśli wiesz co chcę powiedzieć.. 😛 Mój Ozyrys został zabity przez Kaina i idę dilować z Ra 😉 Klękajcie Narody :))))))))))
   „Przedarłam się
   Przez miliony błon
   I ochronnych warstw”

   :* <3

   1. Qcyp Skarbie hahah.. no właśnie, żydowscy chrześcijanie, mizogini wykastrowali Jezusa ale..tę lukę wypełnili kultem Madonny. Jednak tylko jako Matki. Bo seks w chrześcijaństwie był „be” i fuj”. Bo Kobieta, Łono dla Boga to przecież a fe i fuj, co jest odbiciem tego co dzieje się na sferach Duchowych, kiedy Sael Demiurg wydzielił z Siebie Boginię/Materie. Boską Kobietę i się przeraził Jej siły, która zdała mu się chaosem (tak jak niektórzy postrzegają Zycie i próbują je kontrolować, afirmować, tresować i w pewnym momencie a kuku, nie da się hahah) i w stadium Lucyfera odrzucił… Życie. Odrzucił Życie-Boginię.. ale tak jak mężczyzna pożąda kobiety, tak na sferach duchowych Duch pożąda Bogini, jak plus minusa, bo Bogini-Materia jest Jego Boską Kochanką, dopełnieniem, jest mu Matką , jak On jej Ojcem.. ale On to rozumie dopiero jak przejdzie fazę piekła, przejdzie piekło, stan Szatana i odrodzi się w Łonie Bogini jako Chrystus. Piszę symbolicznie, kto ten proces przechodził wie o czym piszę… a kto nie przechodził, to wszystko przed nim.. bo taki jest cel stworzenia wspólny taniec Boga i Bogini, Ucieleśnienie Ducha, działanie w materii dla dobra wspólnego a nie egotyczne siedzenie w lotosie i cierpienie, odurzanie się medytacjami jak narkotykiem (syndrom duchowego uzależnienia). Odrzucenie Boskiej Kobiety/Życia zawsze skutkuje koniec końców piekłem.. a wiec Qcyp wszystko przed Tobą. Do ostatniego tchnienia.. wszystko jest możliwe…. jeśli wiesz co chcę powiedzieć. I już więcej Qcyp, serce pisać mi się nie chce.. mity mitami a życie życiem :*

   2. Za dużo niedomówień a jednak wszyscy mamy wolną wole i zależy to tylko od nas,aby zmobilizować się do dyscypliny prowadzącej do rozwoju Duchowego.Wiec wole być doskonały/ dążyć do doskonałości Psychicznej.Nie poprzez jakiś wydumany obraz siebie ale po przez wewnętrzne czucie,lgniecie do zintegrowanej Jaźń Wiecznej Egzystencji .Wielki Duch jako że jest doskonały , naturalnie pragnie czystych, doskonałych, doznań .Nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek niedoskonałość, naszych Wyższych Jaźni, kiedy to znów połączą się WIELKIM DUCHEM.
    Zaznaczam!!! nie narzucam nikomu dyscypliny bycia doskonałym,każdy jest w innej sytuacji życiowej.Przekazuje jedynie jedynie prawo Stwórcy Wielkiego Ducha dla którego jest to bardzo proste,lecz biedny ludzki umysł odrzuca/nie chce/nie może tego pojąć.
    Czysty Duch QCYPA?

   3. Zgadza się Qcyp trzeba dążyć do doskonałości, każde wedle swojego życia, dążenie do tego umacnia

   4. .. ale ta Jaźń jak znak Tao, jest pełna o jasną i ciemną stronę w mandali Absolutu.. wypierając się ciemnej strony tworzysz szatana, który Ciebie rozwali na strzępy. I żadna medytacja Ci w tym nie pomoże. To nie ma znaczenia czym Pustkę wypełnisz.. jakim narkotykiem- alkoholem, medytacjami, pracą.. naprawdę. Ja uciekałam od Siebie (czyli od Pustki) i w medytację, i w pracę. SeJa w alkohol i kompulsywne pisanie, a Ty w medytację i rytualizację życia. Ale jeźdźcy Apokalipsy zmietli mnie na proch.. i zmartwychwstałam. I teraz cały świat we mnie, a ja w świecie.. i wcale nie jest różowo. Jest normalnie, rąbię drwa i noszę wodę. Ale wiem, ze On Jest. Wiem to. I mnie naprowadza jak laser.. czasem ciemną doliną cieni śmierci.. i wiem, ze wszystko co mnie drażni w innych, jest we mnie niezaakceptowane i woła o zrozumienie i rozświetlenie światłem Miłości.
    Masz wolną wolę Qcyp i to szanuję. Bywaj Bracie w Duchu. Dosyć tej pisaniny kurcze 😀 ileż można hehe

   5. Iza nie zapędzasz się Aby? Trzymaj się własnych demonów, a raczej Tych jakie pomyliłaś z własnymi waląc misie 😉

    szkoda gadać. Nie lubię takiego fałszu, niby nic jakieś oczernianie, dyskredytowanie niby od niechcenia, wiadomo stwierdzasz fakt że SeJa jest Alkoholiczkę do tego ucieka przed sobą w alkohol a że łapki jej się trzęsą to wali w kalawkę konwulsyjnie. Sądzisz wedle siebie? 🙂 To nawet poniżej godności by się tłumaczyć z szamba w jakie mnie wtłaczasz. Dla własnych celów.

   6. A ściślej by, używając wzorców społecznych, obrócić w nic wszystko co piszę. Już było, wariatka, alkoholiczka i co jeszcze? A prawda Lucyferyczna świadomość. Strasznie Ci zależy. A najlepiej gdybym się nie odzywała. Po prostu szkoda słów, i nie tylko mnie to robisz, w sumie każdego kto powie coś dobrego bierzesz na tapetę i dyskredytujesz, wmawiasz własne nierozwiązane problemy i tak dalej, nic innego nie robisz tylko mieszasz karmiąc własne małe ego i walcząc z każdym przejawem dobra.

   7. Nie używam słowa wariat w znaczeniu pejoratywnym, bo wiem z holistycznej medycyny, ze nie ma czegoś takiego (więc raczej używam to do kogoś w żartach.. „ale wariat jesteś” z akcentem śmiechowym). Ludzie pod wpływem traum wchodzą, jak ja to określam w awaryjny stan mózgu – biologia nam to zagwarantowała. I można z tego wyjść pracując z podświadomością i Duchem. Ciebie Aga nigdy nie nazwałam alkoholiczką. To, ze pijesz wiem stąd, ze nas o tym informujesz i Twoje niektóre wpisy rzeczywiście są pod wpływem.. ja natomiast nie potępiam ludzi, którzy się w ten sposób znieczulają. Rozumiem to. A tzw lucyferyczną świadomość ma każdy z nas, bo to też Duch. Przerobiony, zrozumiany przejawia się w pięknym, nietoksycznym idealizmie. Inspiruje do pomocy słabszym, potrzebującym lub tym którym dzieje się krzywda i nie mogą sobie sami poradzić. I to tyle.. w tym temacie.

   8. znakomita cześć wiedzy Lucyferianskiej została zaprzęgnięta w kieracie klamstwa i obłudy , bo jak nie skorzystać z takich osiągnięć ? trzeba byłoby być idiotą skończonym aby z takiej okazji nie skorzystać , i cała swołocz trzymać z dala od czystej wiedzy kosmosu a w tym oczywiscie czlowieka , dlatego jako niemal od urodzenia to postrach nr 1, w dogmacie ciemnogrodzie i ciemnocie , i sam fakt tak skutecznego negowania zastraszania trzymania dystansu o tym świadczy a naiwni myślą ze jest jak jest, bo kto jak kto ale to sama bestia która czerpie niesamowite korzyści z tej wiedzy , jest autorem i źródłem tego potępienia tylko idiocie może się wydawać ze jest to kompatybilne ? zło wypływa ze zła ??? gdzie tu przeciwstawnie bieguny ??? niema ! dlatego możemy ze spokojem brnąć do Światłości do światłości gdzie niema cienia jest oświecenie wszystkiego ,Strefa Światłości to ewolucja bez granic na wszystkich poziomach , dlatego jest zakazana, odsuwana, przemilczana ,a co najgorsze demonizowana aby nie została wchłonięta przez zmanipulowane pospólstwo ,ten zakazany owoc to jest Światłość ,Lucyfer , nic innego .

   9. To może Iza niech pokaże jakiś wpis jakiego musiała bym się wstydzić jako że pisany przy piwku czy nawet po kielonie 😀

    A piszę niemal dniami i nocami, przy czym też noszę wodę i chrust do pieca jak każdy, to kiedy się upiłam?
    No i Iza musisz strasznie cierpieć skoro uważasz że każdy kto sobie pozwoli na Luzik czasami nawet przy czym innym niż Meliska tak się znieczula, jakoś mnie znieczulica nie dopada 😉 Ba sama nie jeden raz na Naleweczkę a cy co innego zapraszałaś, to teraz mam ja Ci wyjaśniać jak to cierpisz i się znieczulasz, bo każdy Twoim zdaniem chce się znieczulić włącznie z Jezusem i nie znasz innego powodu? Ba mimochodem raz po raz przytaczała bym Izę na przykład znieczulania się Alkoholem, z sugestią notorycznie. Ha 😉 Widzisz? Może wreszcie dotrze do Ciebie. Tak samo jak to że kiedy do mnie mówisz że jestem niezrównoważona, lub kompulsywne uciekam od rzeczywistości, czy inne określenia ze słownika psychiatrii delikatne sugestie choroby et cetera, nie zmieniają faktu że robisz ze mnie wariatkę, gdyż nie ulega wątpliwości pasowało by Ci to. No i że sporo piszę, ja wierzę w to co robię, to wiesz zarzuć Panu Igorowi Witkowskiemu na przykład że impulsywnie wyrzuca z siebie książki, bo tak bardzo ucieka od rzeczywistości hahaha żałosne. A nawet gdybym się schlała w trupa kiedykolwiek co nie jest Twoją sprawą, a nigdy mi się nie zdarza i zawsze jestem radosna i pełna ducha, lecz gdyby nawet to nie jest Twoją sprawą i na pewno nie w kontekście przypinania łatek, to chciała byś tak pisać i mieć tak trzeźwy umysł, nawet po Anfie czy NSD więc sorki. Nie życzę sobie co do siebie Insynuacji i dyskredytacji osobistych kiedy brak argumentów. A tym bardziej ktoś taki nie jest władny mnie oceniać, w żadnej mierze. A robisz to świadomie i cyklicznie.

    Pijanica (jak Jezus) 😉

   10. dziwi mnie ze Iza zeszła na poziom Osobowości ? co to ma się do tematyki ? Iza więcej tolerancji dla Siebie ,to i Innych tym tez obdarujesz ?! dla mnie liczy się tekst i za każdym razem jak jest tolerancyjny ale opiniotwórczy jako fakt szukam nadawcy w „kosmosie ” aby była z tego uniwersalna wykładnia , zobaczmy wykładnie praktycznie dwa w jednym, albo , raczej na pewno więcej https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 nie sposób sobie wszystko inne dopisać , konfrontując się z reprezentantem boga .

 21. Patrzcie na daty i godziny postów, trudno rozmawiać kiedy wskakują jak sobie chcą, zupełnie bez składu i ładu. I tak mamy tu niezły młyn, ktoś tu zajrzy i trafi do wariatkowa i bez tego 😉

 22. Już nawet kontrola Internetu oszalała? Bawi się w dezinformację? Miesza posty jak języki w Babilonie? Boi się czy wysiadły bezpieczniki i WordPressowi? A może to przypadki 😉 Że ktoś naprawił hmm jeśli wiecie co mam na myśli. Nie dam się tak łatwo wykurzyć, czy zniechęcić, nie będzie pomieszanie zmysłów za mnie decydować. Przeżyłam najazd Imigrancki, przeżyje i groch z kapustą 😀 😉

  Popsuty jest moduł stopniowania wielopoziomowych komentarzy. Przypadkiem. 😉

 23. Poza tym Iza Każdy jest Wybrany, a Oni wtedy przez Istotę jaka Ich wybrała z pośród innych, z dwóch powodów. Mieli dość dobry język by się porozumieć i przekazać abstrakcyjne prawdy dla Świata. I drugi że nie byli uwikłani w ówczesną cywilizację a dla najeźdźców byli jak nie nikim to niewolnikami jak My wszyscy dziś. No i Trzeci czyli wiadomo było co będzie.

  Nie mówię o Religii, tym bardziej wybranej, bo od razu Najeźdźcy Ich wybrali i zaczęli indoktrynować jako zagrożenie swymi Religiami. Jak i wszystkich innych.

  No i nie jest się Duchowym Izraelem z powodu ani religii, ani ciała a Pochodzenia Duchowego przez co i Wiary i nie jest to Wybraństwo w ramach jakiejś nacji religii czy narodu rozumianego wedle Ziemskich norm. To Ci nawet Żyd powie. A Religie wiadomo to „Synagogi czy jak zwał” najeźdźców. Domy sług i niewolników i filary systemu Mamona.

 24. No może i tak, lubię ołtarzyki ze świec i medytować w nocy.Nie ma żadnych szatanów,diabłów i demonów .Nasze siły Psychiczne są słabe z stąd CZARNA siła ciągnie siłę.

 25. W ogóle chodzę i się hihram że Faraon był jednak sprytny ;). Rozwiązał problemy demograficzne kilkoma bombkami biologicznymi (Plagi) zniszczył plony dla niepoznaki by złożyć Syna w ofierze Bogom bo bał się wysokich alimentów, rozwiązał problem bezrobocia bo piramida już była skończona robiąc cięcia w związkach zawodowych. Pognał wszystkich na pustynie w diabły razem z rozbisurmanioną klasą mieszczańską, przy okazji Dając Przysposobionemu Bratu bliżej nie znanemu z imienia robotnikowi z Wąsami posag i niech idą w diabły. Zrobił cięcia w Armi topiąc ją ze swoim sobowtórem. Ekonomiczny „geniusz” 😀 😀 😀 Albo nawet po cichu kazał im się przyłączyć do Brata, bo warto mieć kilka kohort by bronić trutni. No tak też można bajdurzyć o starożytnym NWO 😛 A zapiski o nękających plemionach, zawsze jakieś były zgrzyty i pożogi na granicach. 😉 To by się przynajmniej bardziej „kupy” trzymało 😉 😀

 26. Qcyp chciałem Cię przeprosić za tą piosenkę od Wiktorii dla Qcypa, myślałem, że czuję chwilę, Ty biedny uwierzyłeś, a to nie było tak. Sam wymyśliłem tę piosenkę, bo chciałem żebyście przestali się kłócić. Mam nadzieje, że Twoje uczucia wciąż są passe i nie nadszarpałem ich za nadto. Głupio było patrzeć, jak się zakochałeś/ uwierzyłeś bez wzajemności, ale ta wzajemność ze strony Wiktorii chyba jest, ja w to wierzę 🙂 Fajnie by było połączyć takie dusze jak Wy 🙂 Mądre pełne wiary…

  1. @GOLDPRESS Nie biorę tego pod uwagę !Fajna jest Wiktoria i dobrze jest mieć przyjaciela co to poduszkę ci wyciągnie kiedy zaśniesz ,ot i cala nasza miłość hihihihihi
   Bez insynuacji /podtekstów? , chodzi im oto że śpi mi się lepiej bez poduszki`? ?

  2. Jeśli nawet jesteśmy z tej samej Jaźni w co wątpię ? , lepiej dla własnego rozwoju trzymać się daleka od siebie.W końcu i tak się STYKNIEMY tylko że zrozumieniem/WZAJEMNYM szacunkiem/aprobata za przebytą drogę.A kto wie może i w MILOSCI?

  1. Dziękuję Qcyp, i nie tylko na mnie. Spróbujmy tak myślę, przejść nad tym do porządku dziennego 🙂 Było minęło, mam nadzieję 😛

   1. To jest w nich od dziecka. Ludzie się po prostu nie zmieniają .

    Kiedyś do wielkiego mistrza przyszła kobieta i prosiła aby jej pomógł uporać się z bólem,syn zginą na wojnie.Kiedy dostała receptę odrzuciła ją powiedziała:OKOLICZNOŚCI SA ZBYT SILNE
    Nigdy nie przyjęła do wiadomości ze to przez nią syn zginął.Tacy są ludzie nigdy nie przyjmą PRAWDY!!!!

  2. O to to to,, karmiąc własne małe ego,, !
   Nazwał bym to znieczulicą duchową .Wiem jak czytać Izę,KAŻDY JEJ ATAK TO JEJ WNĘTRZE W ZALEŻNOŚCI CO ATAKUJE.We wczoraj zarzuciła mi kamienne serce a wiec ?Iza to ty jesteś z kamienia.

   1. Chciałem to przemilczeć, ale też nie mogę, Izka pewnie chciała dobrze, bo martwi się o Seję, ale to było nie na miejscu, Izka foch ! Ale jak Seja napisała, przejdzmy z tym do porządku dziennego. Iza proszę… jesteś wystarczająco wspaniała, by bronić swoich racji kosztem innych ! I Love You pa.

 27. Iza45
  „. ale ta Jaźń jak znak Tao, jest pełna o jasną i ciemną stronę w mandali Absolutu.. wypierając się ciemnej strony tworzysz szatana, który Ciebie rozwali na strzępy. I żadna medytacja Ci w tym nie pomoże. To nie ma znaczenia czym Pustkę wypełnisz…”
  „… Jest normalnie, rąbię drwa i noszę wodę. Ale wiem, ze On Jest. Wiem to. I mnie naprowadza jak laser.. czasem ciemną doliną cieni śmierci.. i wiem, ze wszystko co mnie drażni w innych, jest we mnie niezaakceptowane i woła o zrozumienie i rozświetlenie światłem Miłości…” :-)))

  Duzo w tym racji.Sztuka jest odnalezienie radosci w doswiadzczaniu materii.Jesli słuchamy intuicji i za nia podazamy ,to Dusza otwiera Nam(skafandry) drzwi do…
  I tu wazne jest rozróznianie,to co głowa sobie wymysliła, (lub dała sobie wmówic)od
  naszego wewnetrznego głosu.W wiekszosci wypadków głowa górą…

  Głowa Boga nie pojmiecie,ani nie obejmiecie,
  jedynie w zwatpienie,lub pyche wpadniecie.
  Wielu z „tegimi głowami”, przed wami próbowało
  i nic konstruktywnego nie wydumało.
  W ramki uposledzonego umysłu,zamknac chcieli,
  TEGO co sie nie dzieli…
  Jedynie Ci Boga doswiadczyli,
  co na Całosc Stworzenia patrzyli,
  i w Sercu głęboko sie zanuzyli…
  Ale wczesniej, głowy w (s)Pokoju zostawili
  i juz nie p… 😉
  tylko w szczesciu i radosci zyli… 🙂

  Czego sobie i Wszystkim zycze.

   1. Dobry teledysk są nawet manekini -konsumnci ,czyli ludzie muzyki też to dostrzegają a może tylko oni?:-)

  1. „Poznacie jak jesteście poznani”

   Głowa / Serce ktoś potrafi to odróżnić? Bo nie ja. To taka mowa dla Niewolników, nie rozmycie bo to i tak nie ma sensu, ważne byście kochali tylko co? Czy aby zawsze prawdę? Gdzie Głowa by w sobie rozsądzić, rozpoznać raczej. Podczas gdy i same uczucia bywają zwodnicze. Wmawia się Wam że Serce jest nie do ruszenia, nic bardziej błędnego a nie ma człowieka bardziej zagrożonego od tego jaki ma się za bezpiecznego. Bo czym jak czym ale sferą uczuć i emocji najłatwiej manipulować człowiekiem, ważne by słabym i zagubionym 🙂 I to też jest Prawda 🙂
   Ja mam od Stwórcy Rozum i Serce, jedno wynika z Drugiego i wzajemnie się uzupełnia. Nie będę w sobie czyniła rozłamu, ani łamała innych gdyż nie potrzebuje w odróżnieniu od szarlatanów żyć ze słabości moich Braci i Sióstr. 😉 A dla czego tacy jak ja są z mety wyklinani? Bo stanowią zagrożenie dla Guru biednych i zagubionych owieczek do strzyżenia. Którymi jak ktoś, jakiś zbawca nie pokieruje gdzie sam nie wie, to Oni nic nie wiedzą. Piękna to by była Wolność, od Wolności. I całkiem nowe stare niewolnictwo dogmatów i ciemnoty 😉

   1. Gragory 🙂 pytał (głośno myśląc) jaki w Tym myk, że nam dają narzędzia by chronić się, wmawiają że Serce jest nie do ruszenia. A Taki myk że tam najłatwiej zmieniać człowieka tym łatwiej jak odcina się od rozumu. 🙂 Prawda że genialne? 😉

   2. SeJa pisze:Wmawia się Wam że Serce jest nie do ruszenia, nic bardziej błędnego a nie ma człowieka bardziej zagrożonego od tego jaki ma się za bezpiecznego.

    super@,, prawdziwe bezpieczeństwo to brak bezpieczeństwa,,Kto tego Nie wie/nie żyje tym jest niedojrzałym dzieckiem.

   3. Serce to inaczej Dusza,która poprzez człowieka (naczynie)
    doswiadcza i nawiguje.Tzn.podpowiada(natchnienie)naczyniu
    (człowiekowi)co i jak.Jesli naczynie jest sprzezone z Duszą(Sercem) to przejawia wszelkie aspekty Wrazliwosc,Madrosc itp.Tu ma jeszcze znaczenie, kim jest Dusza,lub bardziej, jak blisko jest Zródła(Swiatła).
    Jesli oddaliła sie za daleko,to odpowiednio tez przemawia poprzez naczynie(skafander).Druga sprawa to przejecie umysłu(infekcja)przez obce siły.Które odcinaja Dusze od swojego naczynia(skafandra).Gdzie pompuje sie w umysł „wiedze”, która mówi o czyms np.jak jabłko(gruszka,pietruszka) smakuje,
    a nie pozwala tego jabłka faktycznie spróbowac.
    I tworzy sie, na ten temat całe zbiory „madrych” ksiag,
    a gdzie wystarczy to jabłko tylko spróbowac…
    I umysł poznał wiedze o jabłku,tłumaczy innym,jak ono smakuje,no przeciez tyle lat poswiecił na nauke,no i te literki przed nazwiskiem…
    Jesli jest sie połaczonym z Duszą,która jest blisko Boga,to
    Miłosc,Madrosc,Moc,jest czyms naturalnym,spontanicznym,
    gdzie nie ma potrzeby NICZEGO,NIKOMU UDOWADNIAC…Po prostu sie JEST…
    I w tym Byciu(gdzie nie ma ZBEDNEJ analizy)pojawia sie,potrzebna nam, na dana chwile Madrosc itp.gdzie najbardziej
    optymalnie reagujemy na bodzce zewnetrzne.
    Wyjdzmy Ponad ograniczony ludzki umysł…połaczmy sie z Uniwersalnym Umysłem.
    Ale pierwsze,to zbedne smieci trzeba wyrzucic …i Byc…i Snic

    ps.odwrotnie…jak ktos nie ma Zdrowego Serca(Duszy),albo
    wogóle jest odłaczony,to rozum…jaki rozum?to tylko odtwarzanie
    pozostaje…jak megnetofon, lub zdarta płyta…
    ????????????!!!!!!!!

   4. Nie no wiesz Pio 🙂 Jak Cię Lubię to „nie wiem” tylko dla czego odnosisz to do mnie i z doświadczenia i połączenia robisz zarzut?

    Też można by powiedzieć. Skoro Serce to inaczej Dusza bo ktoś tak założył. To też Nocnik to inaczej Garnek 😉

    Dziennik 😛

   5. Po prostu być 🙂 Może lepiej było zostać Amebą? 😉 Nie każdy szuka, jak nie każdy jest tu po to by sobie byś i pachnąć. 😀

   6. Źle mieć obok snów marzenia? Źle mieć wiarę w coś? Za to co do snów, cóż. Nie zawsze choć głównie to odpowiedz nieuświadomionych części naszego umysłu, sposób poukładanie sobie spraw, odpowiedz na sprzeczności, podpowiedzi z podświadomych pragnień, wołanie naszych ciał, … 😉 Istota świadoma nie ma snów, a na pewno nie od tak tym bardziej kiedy jej się coś nie pląta po głowie a mózg jest ciszą, nie ma jakichś podświadomych programów itp. 😉

   7. A bynajmniej nie w zakresie jaźni 🙂 A jedynie podświadomy bios, sterowanie biciem serca, oddechem itp. 🙂

   1. Zatem,
    Niech umysł Cie prowadzi…
    Tyle ode Mnie.
    Pa.

    Pozdrowienia dla nielicznych, którzy tu jeszcze zagladaja.;-)

   2. Czyli się nie pomyliłam. 😉 Cóż. A Stwórca mi świadkiem że z całych sił pragnęłam się pomylić.

    Nawiasem albo rozum albo serce, zbrodnią być Całością. 😉 Cóż ja wiem że o to najmniej chodzi. To tylko preteksty. Tych jacy tylko mówią o Sercu. Tkając coraz to misterniej i subtelniej by w odpowiedniej chwili okazywało się kto ma dobrą wolę.

 28. SeJa pisze:Szkoda tylko jak Ci co się tak niby sercem kierują tak często ranią i oceniają innych. 🙂

  Właśnie ,paradoks nieprawdaż? hihihhi

  To co się najbardziej liczy to nie pozory ,ale całokształt tego co jest za nimi.

   1. W powierzchowności nie ma Miłości. Dlatego wszyscy pragną być kochani bo są powierzchowni.Innymi słowy sztuczni a wiec i chemitrails i gmo jest im to obojętne.

 29. Wolność, o której mówię, nie jest brakiem zależności, co jest tylko odosobnieniem; nie ma ona żadnych, stworzonych przez człowieka granic. Jest to swoboda duszy, zrodzona ze współczującego zrozumienia. Jest ona zawsze wolnością indywidualną, a nie ekonomiczną czy polityczną utopią. Jest ona nieustannym, wewnętrznym odkrywaniem. Nikt nie może nam jej udzielić; nie jest ona też wynikiem własnego wysiłku i walki. Przychodzi sama, nagle i w milczeniu, gdy patrzymy na własne ograniczenia, pełni pokornego rozumienia. Tylko taka wolność może odnowić świat. Tylko ci, w których zaistnieje, nie znają,
  co to gwałt, bowiem nie zadają go prawdzie; są oni zwiastunami największej rewolucji, bo rewolucji ku Prawdzie.
  Jiddu Krishnamurti

  1. Mądre 🙂 Miał Gość szczęście że nie urodził się w RP, bo swoi by mu oczy wydrapali, ponieważ sam ma coś do powiedzenia, a nie wyczytał czy się naoglądał 😉 Zabili by dziwoląga, że umysłem się kieruje … że ma doktoraty jakich nie ma … … … że ma zaprzeszłą wiedzę, że ma opróżnić naczynie i stać się głupim, a Oni mu poddadzą co ma myśleć i jakim być. 😉

   1. aaa nie ma znaczy głupi i zglanować, ale byle szarlatan, nie mówię o Nim, ale byle Swierdłow ma tu jak w puchu, nawet jak by trocinami handlował czy inny programowany powielacz lub kukiełka czy pacynka zwierzchników lub astrala. 😀

    W czapce czy bez, swój to na widły 🙂

 30. tylko 3 dni !? a grupa 600 „instruktorów ” już w drodze, ha, ha ,ha chlebem i solą powitajmy tradycyjnie http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/po-trzech-dniach-nalotow-przez-rosje-bojownicy-isis-uciekaja-w-poplochu wojna już się nie liczy! wszyscy o niej zapomnieli, jest a niema, niema a jest, to temat niepożądany , ? najwarzniejsze są efekty wojen ,ile kto i co zarobi i kto gdzieś, tu tam straci ? reszta to produkty uboczne , http://telewizjarepublika.pl/papiez-apeluje-o-pomoc-imigrantomquotnie-mozemy-ustawac-w-staraniach-o-szersze-zaangazowaniequot,19386.html

 31. Zepsuło się to forum, zostaliśmy sami, widać ilu ludzi na Świecie jest oświeconych. 10?
  na co nam ta cała nasza praca? Wszystko jest tylko na bieżąco a wpisy z przed miesiąca są zapomniane. Nikt nie może do nas trafić, bo myślą, że jesteśmy jacyś „nawiedzeni”
  jak mogą nas polubić w te kilka chwil, powiedziałbym kilka chwil kłutni, ludzie rezygnują, bo My się docieramy. I nas też zostaje coraz mniej, gdzie jest Alina, gdzie jest Gaja, Gdzie jest Kiara, gdzie jest Kalina, gdzie jest Elżbieta, tutaj sporo można wymieniać. My według mnie się dwoimy i troimy, a prawda jest taka, że nikt tego nie czyta, chyba nie ma co się spinać. Od dziś traktuję to forum na luzie, bo My możemy tak trwać, robić całą robotę, a gdy przyjdzie czas, każdy wezmie to i tak jako swoje. Jesteśmy nikim. Bo ile można zachęcać, do rozmów, moim zdaniem niezależna telewizja, nie ma zbyt dużego poparcia, to trzeba sobie jasno powiedzieć, ale Bóg wie, że to nie będzie na darmo, dlatego nie poddawajcie się jak ja. Ciekawe gdyby teraz zrobili lubie to nie lubie ile osób by klikało? Pisze nas coraz mniej z tygodnia na tydzień, gdzie jest przyczyna? My jesteśmy NTV a „władza” tego nie zauważa, prosiliśmy by były filmiki na temat braku pieniędzy i nas olali. Ich nie interesuje ile komentarzy będzie, i ile piszemy i jak się staramy. Jesteśmy Nikim Dla Nich, Dla NTV. To tyle Foch !

   1. Naprawdę próbuję czytać, ale w większości Was nie rozumiem, wybaczcie ale dla mnie to jakiś bełkot przestałem też otwierać linki bo nie gustuję w Waszych piosenkach. Czas się rozstać.

   1. Może Ty zajażysz /już kiedyś byłeć bliziutko,ko/ 🙂 fklejałem ten kawałek jusz dURZo (X) -razy, lecz *widze przejaśnienie. Noto/kelner piwo 😛 / jasne?…

    otoTO od ani @ Jadzi 🙂

    ****Gdy użyje się właściwej wysokości dźwięku, wibracje dźwiękowe są w stanie rzeźbić kamienie, podnosić materię, rozdzielać wodę i zmieniać energię. Ta technika była odpowiedzialna za zbudowanie niektórych spośród największych budowli i pomników na waszym świecie.
    Możecie się zastanawiać i dziwić,w jaki sposób możecie mieć tego rodzaju wpływ na “publiczną” stację radiową. W jaki sposób wasz nastrój determinuje,które piosenki są odtwarzane,skoro istnieją miliony innych ludzi, którzy słuchają tej samej stacji radiowej? To wspaniałe pytanie, a odpowiemy na nie tak: zawsze będziecie przyciągać taką rzeczywistość, która z wami najlepiej współbrzmi. Radio nieprzypadkowo odtwarza piosenki, które obrazują wasz nastrój; to raczej wasza wibracja przyciąga te piosenki,które współbrzmią z waszą istotą w danym momencie.Pamiętajcie, że istnieje nieskończenie wiele równoległych rzeczywistości.Chociaż widzicie siebie tylko w jednej, my obserwujemy, jak w trakcie waszego dnia “skaczecie” tam i z powrotem po wielu rzeczywistościach w zależności od wibracji, jakiej decydujecie się doświadczać. Nie możecie doświadczać czegoś, z czym nie rezonujecie.Możecie z tym eksperymentować, układając swą listę odtwarzania i włączając ją w trybie losowym albo słuchając radia; w ten sposób uzyskacie bardzo dokładny obraz tego, co aktualnie emitujecie i czym pulsujecie w danej chwili. Będziecie przyciągać te piosenki, które najbardziej z wami współbrzmią. Jest to jeszcze jedno doświadczenie, z jakim często się stykacie i które w pełni stwarzacie, choć najczęściej nie uświadamiacie sobie prawdziwej mocy, jaką posiadacie, i która służy do stwarzania każdego doświadczenia w waszej rzeczywistości…

    Wsio w waszej rzeczywistości jest waszym dziełem; śyćko.* .= 😀 , czytam, słucham, pacze duRZo, ino zy łykaniem wsiego iak leci, noto jak ze światłami na rondzie 😛

    Pees:
    Majestic & CO 🙂
    Muzyka która leczy . Ps, gdy wysłuchacie w skupieniu ? jakie macie później odczucia ???
    *Y wytrych 😀 https://www.youtube.com/watch?v=Zlw1F6z1M9o

  1. Heju @ Goldi, Goldi –
   jak jeszcze nie wykumałeś dlaczego tylu ludzi odeszło z tego forum, to zobacz sobie na ” SCHODAMI do nieba” filmik wyjaśniający co to jest trolowanie i hejtowanie i czym się różni. Pozdrowionko

  1. O! Moja ulubiona piosenka 🙂 nie zostaniesz sama, ja tylko się złoszczę. Chciałbym, by ludzie pisali, by się nas nie „bali” ja też nawet kiedy będę sam nie zmienię się… Kocham Cię Seja.

 32. Seja pisze:
  „Hej Samowiedzo 🙂
  Ja wiem gdzie jest odpowiedz u Samowiedzy Dla czego tam nie poszukać, miast odwoływać do tych jacy się nałykali z neta jak małpki kitu”
  O to to to! I o tym było w tym moim przydługim wywodzie, mniej więcej. Dlaczego tylko alkoholiczka mnie rozumie… 🙂 (wytłumacz mi jak wstawić zamiast tej uśmiechniętej mordy – a umiem jeszcze wstawić smutną – taką z przymrużonym okiem, bo lepiej by tu pasowała). Tak czy inaczej: idę wypić twoje zdrowie!

  Seja pisze: „ A dla czego tacy jak ja są z mety wyklinani?”

  Do mety jeszcześmy nie dobiegli. Ja cię błogosławię. A mnie jest więcej. 🙂

  Pio pisze:
  „Druga sprawa to przejecie umysłu(infekcja)przez obce siły.Które odcinaja Dusze od swojego naczynia(skafandra).Gdzie pompuje sie w umysł „wiedze”, która mówi o czyms np.jak jabłko(gruszka,pietruszka) smakuje,
  a nie pozwala tego jabłka faktycznie spróbowac.
  I tworzy sie, na ten temat całe zbiory „madrych” ksiag,
  a gdzie wystarczy to jabłko tylko spróbowac…”

  Zwłaszcza, że teraz mamy sezon na jabłka, Pio! To twoje zdrowie też! Calvadosem!

  Iza45 pisze:
  „Na tym forum widzę tylko jednego ucieleśnionego Chrystusa i jest nim gural”
  Qcyp pisze:
  „ZAPOMNIAŁAŚ O Kukizie hihihihihihi”

  Zgadzam się w stu procentach z ostatnią częścią twojego zdania: „hihihihihihi”.

  1. Abonament na kolejny wpis opłacony. Bo nie wiem czy wiesz Wpieniłam się zdrowo i narzuciłam pewne zasady, instrukcję obsługi seji, apsik prawda 🙂

   Samowiedzo, niegdy się nie wycofuj, Jesteś tu jak Skarb największy.

   Ps. Miałam nadzieję że zrozumiesz moje dopełnienie, bo to nie było nic więcej.
   Nawiasem, musimy się wspierać, jakoś to staje się naturalne w innych miejscach, a tu kruluje wciąż ego, dogmaty, mówienie o sercu tylko by zganić mądrych, hajterstwo i trolstwo. Za to choćby i szacunek jest sprowadzany do kategorii szaleństwa. Wszystkimi sposobami, a choćby leż i pachnij aby zamilknąć. 😉

   Aha, Emotki
   ;) to oczko 😉
   :P to języczek 😛
   Było by więcej ale to zależy od ustawień admina w Panelu. Zdaje się więcej nie ma puki co. 🙂

  2. Zresztą. lata całe, a czyłam się tu jak piąte koło u wozu, ba persona nongrata i huzia na juzia. Ktoś się dziwi? Klepie w klawkę z portalu na hades na bezludnej wyspie. Będzie mi tu ktoś moralizować, wdrażać jakieś wzorce. Puszczać piosenki i zapodawać wątpliwe obrazki. Tudzież pichcić własną zupę. A tak Majestic jak cię lubię używaj se ale nie mnie, to nie mój poziom. Goldi 13 lat, lubię kocham i na tym koniec. Qcyp, a gdzie Ty? I tak dalej. … Wywołane Duchy do walki z seją przez Goldiego, Paszli won. O gUral, nie umie pisać to wlepia. A spoko gość gupa robi z siebie. Co mam do stracenia? Idę sobie. Ale nie ma lekko, opłacony abonament na seję i idę powiedzieć o najbardziej spektakularnym spotkaniu stopnia z ufo. Tylko zakładać kaski.

   Cyk.

  3. Samowiedza
   „Zwłaszcza, że teraz mamy sezon na jabłka, Pio! To twoje zdrowie też! Calvadosem!” Dzieki i wazjemnie. 🙂
   Nie tylko na jabłka,na prawdziwki i na podpinki tez. 😉

   No ale od jabłka ta histeryia sie zaczęła,
   gdzie poznanie, to droga na wygnanie…
   Jedni niewolnikom wolnosc w „jabłku” podali,
   i tym sposobem, innym plany pokrzyzowali 😉
   „Bogowie”, co projekt Eden tu sponsorowali,
   wielki wkurw na „zdrajców” podostawali.
   Do dzis dzien, ich w nienawisci scigaja,
   i co tylko sie da, na nich wieszaja.
   „Zdrajcy”jednak daleko w … ich maja.
   i dalej, jak umieja najlepiej,tak pomagaja.
   Daja Im wiare… w nich Samych,
   By to co z Serca,przez Umysł w zgodzie płynęło,
   Aby sie nie stali, jak ci, co ich wykorzystywali…

   A wiec Zdrówko…niech Wam Wszystkim sie Darzy…
   Aby Uczucie zawsze Nam towarzyszyło.
   Bo to nas odróznia od SYNTETYKÓW…(maja doskonały przpływ informacji i
   ….tyle).

   Gdybym mówił jezykami ludzi i aniołów…

   Sejka, nie piłem do Ciebie…bo wiem ze Serducho masz Zdrowe.
   Moze tylko za bardzo chcesz…

   zamiast usłyszec słowa Kocham…
   to osobiscie wolałbym to Kocham poczuc,
   a jeszcze lepiej, to i to równolegle…:-)

   dobra juz znikam

   1. A co do jabłka, to ja jeszcze myślę, że ten jaki to obserwował z góry, śmiał się i zacierał ręce jak by powiedział Pan Tadeusz 🙂

 33. SeJa pisze:
  „Aha, Emotki
  😉 to oczko
  😛 to języczek ”

  Sejka, toż ja wstawiałam te same kropki i literki, i… wychodziły mi… kropki i literki.
  Uwaga, próba mikrofonu: 😛 😉

  *Walydóś 🙂 … pisze:

  „Ja i ofszem tysz się; Zgadzam się w stu procentach z *częścią twojego zdania„
  Yto nie są hih, ino 🙂 .
  Y s całom stanowcościom, że *Ygnac Umi pysać, pomimo rze ino popisóje”

  Waldusiu/Ignasiu/gUralu, moje „hihihihi” (zaczerpnięte ze skarbnicy cytatów Qcypa 😛 ) nie dotyczyło ciebie, ale Kukiza. Bo bezplanowemu oszołomstwu mówię stanowczo: NIE!!!
  A ty umiesz pisać, jak zauważyłam i to nie tylko po góralsku, ale – z sobie wiadomych powodów – wolisz zapodawać tę straszną muzyczkę (ups! Miałam nie krytykować tego disco polo… Kurdę, ja jednak słaba jestem … 🙂 )

  1. Ot ani…@ Jadzi 😀
   No popacz Pani http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig.gif

   Coby niedać się fkręcić na następne *leony lat, postaram odnieść siem */nie enigmatycnie/
   ino do rzeczonego { disco polo } i jako *Ygna-cy-cuścuś tak, nobo tak y jusz 😀 .
   Zy Dydsko polo, toje tak jak /dyskem w polo/, to znaczy np. jak ktoś z cytacy wlezie
   do sadu, noto co cie 1-en z 2-gim obchodzi sat, zajmij się tym co f-sadzi
   do KOSZYKA 🙂 , no jasne?- że jasne!!! 😛

   Zy „gUral”-em dałem sobie *suchej trawusi, nobo popisywał enigmatycz-nie?.. 😛 .
   Atóma-sz, chciałem kurtularnie, a *Samochfała przeinacyła jaki ynsze tysz *scytóionce 😀
   Co zaś do hi-hóf noto rozłazi się o 1-nom z postaci przez Ciebie *fkrenconych
   i dotycy 😀 http://amarkusz.blox.pl/resource/blog10.jpg.

   Ze względu na Vp. cedeen 😉

   1. Tos ja to ze samiuśko myśloła o Waldusiu, co na tych piknych rysuneckach. Tyla ze z tego:
    http://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201302/1360336163_by_mamacita_500.jpg?1360336183

    …to mi wychodzi ze z grupsa to jakoś tak bordziej MNIEJ WIĘCEJ (chyba ze ckawke mocie, Walduś). Moze byś się tak zdecydowoł, nie? 😛
    (bardzok się starała kurtularnie dostosować do twojej… poziomki, ale jescem w gurolskim mało ucona, hej!) 🙂

   2. 🙂

    *Jesteś tak szalona
    Tańczysz w mych ramionach
    A ja Ciebie taką lubię
    Taką zwariowaną, ciągle roześmianą
    Twych uśmiechów już nie zgubię
    Tyt. nie podam, rozumie/wiesz 😀
    Pomyśl o mnie tak jak ja
    Każdego dnia myślę o Tobie
    Żeby chociaż jeden raz
    Spojżała tu w moją stronę
    & 🙂
    *Pamiętaj o naszych ideach
    Słodkich zapachach który przeminęły
    https://www.youtube.com/watch?v=x_Hi1R1w1Pc
    Pilnowałam wszystkich naszych marzeń w cieple.
    Obietnica nie została zapomniana 🙂
    & 😀 . na ros-kórce,
    😛 http://www.humorpage.pl/obrazki/z/482_zkaryj_kolana_bezwstydnico_dziadek.jpg
    🙂 fin.

 34. Aaaa… zapomniałabym a propos emotek: przydałaby się taka, co wali głową w mur i taka, co wybałusza gały. Zwłaszcza na tym forum. 😉 Czy Admin mógłby łaskawie pogrzebać w tajnoroomie i udostępnić nam więcej wolności w środkach wyrazu? Bo ja, na przykład, miniasta jestem. 🙂

 35. Se ja mam problem z robotami,coś za mną chodzi z energii jakiejś, fruwającymi takie mini omni napiszę do Ciebie albo Kaliny

 36. Wasza wysokość dziwne ale ich nie ma ,jak tylko napisałem posta ,ale zobaczymy ,dzięki za odzew bo jest nawał tego i wymiękam

Comments are closed.