Otwarte Forum Tematyczne – 10.02.2017

Na skype „Tresura Matrixa” czyli Oleg Pawliszcze oraz Andrzej Krystaszek i trochę rozrywkowa rozmowa Janusza Zagórskiego, no ale to przecież kabareciarze i inaczej nie wychodzi…
W skrócie:
Co mówi kot na pustyni?
– Nie ogarniam tej kuwety.


Druga rozmowa Janusza Zagórskiego z Alicja Aratyn. Nasza rozmówczyni dalej rozwija temat świętej geometrii i złotego podziału, m.in. pokazując przykłady ze światowej i polskiej architektury.


75 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 10.02.2017

 1. Tresura Matrixa =chlopaki fajnie sie bawia ,lubie sie posmiac patrzac w ich fajne zabawy,dzieekujemy. Kwiat zycia ten przekaz jest bardzo interesujacy ,uwazam =niech kazdy z nas zbiera I zadba o czesc pooukrywanej =skrywanej I rowniez zmanipulowanej info-faktow=WIEDZA ,wczoraj zamiescila Anna bardzo interrsujaca dyskusje w radiu o planach NWO aby dokonac to co zaplanowali =zajrzycie I sprwadzajcie ,
  i połączcie to z materiałem o planach iluminacko-masońskich
  https://youtu.be/n83Ve4wBTXI
  Wszystko to daje zupełnie inne postrzeganie sytuacji na Ziemi

  Odpowiedz

 2. Opozycja chce pomóc kierowcy. Chodzi o wypadek Szydło.
  Niech lepiej PO pomoże ofiarom dzikiej reprywatyzacji, jakieś 40 tysięcy tylko w Warszawie!

  1. Leciales kiedys samoloten ???? Zapewne nie !!! Polec a zobaczysz jaka to pilka ta nasza planeta 🙂

   1. Przecież w drugiej części pokazuje dokładnie w skali, ile z samolotu można zobaczyć. 😛 Samo istnienie horyzontu świadczy o tym, że jest sferą, no i oczywiście to, że z wysoka widać dalej 😛

  2. Gość świetną robotę w tych filmach robi. I nie o to nawet chodzi, że łopatologicznie wszystko tłumaczy jak krowie na rowie, tylko że obnaża manipulacje płaskoziemców docierając do plików źródłowych. I fajnie że udało mu się wreszcie odmitologizować admirała Byrda. Może w następnej części rozprawi się również z tą głupawką na temat basenu… 😀

   1. Pewnie! Tylko że ani Puthoff, ani Moen nie musieli „czerpać informacji z głębszego poziomu rzeczywistości”, jak to pani raczyła określić bo mieli ten pomysł podany na tacy. W książce, która została napisana znacznie, znacznie wcześniej… 😀

    „To zastanawiające – myślał John – jak wiele gatunków (przynajmniej humanoidów) odkryło napęd grav, a potem zerowy, zazwyczaj na podobnym etapie rozwoju technologicznego. Tak, jakby było to zaprogramowane w rozwoju każdej cywilizacji.
    Teoria napędu była jednym z przedmiotów, które John studiował – jak wszyscy jego rówieśnicy – w akademii. I miał wrażenie, że dowiedział się o tej teorii tyle, ile akurat potrzeba wszystkim nie fizykom.
    Ludzie zaczęli stosować napęd grav na szeroką skalę niedługo po dwóch odkryciach: po pierwsze – stwierdzono, że grawitacja to odpychanie, a nie przyciąganie, po drugie – zauważono, że odpychanie to może być zatrzymane przez płytę wykonaną z jednego z kilku stopów specjalnych, pod warunkiem, że płytę podda się wpływom swoistego pola siłowego w dużej mierze spokrewnionego z polem elektrycznym.
    Każda cząstka materii jest odpychana ze wszystkich stron, lecz jednocześnie (choć w niewyobrażalnie małym stopniu) jest osłaniana przez inną cząstkę, przy czyni to wzajemne osłanianie zachodzi tylko na linii prostej, która obie cząstki łączy. Naturalną konsekwencją tego zjawiska jest przysuwanie obu cząstek do siebie, bo właśnie wzdłuż tej linii nacisk wywierany przez przestrzeń jest mniejszy o niesłychanie małą wartość. […] W każdym razie ciało o dużej masie stanowi wystarczającą osłonę przed przestrzenią. Człowiek stojący na powierzchni dowolnej planety jest częściowo osłonięty przed prawie połową przestrzeni. Natomiast druga połowa odpycha go od siebie w kierunku planety. […] Człowiek z epoki podróży międzyprzestrzennych […] pojął prawdziwą istotę grawitacji i zastosował tę siłę do swoich celów tak, jak uczyniły to o wiele wcześniej różne inne, równie niepraktyczne, przedsiębiorcze i uparte rasy.
    W kilkanaście lat po wyjściu ludzi w międzygwiezdne przestrzenie okazało się, że można budować urządzenia, które rolę osłony przed odpychaniem przestrzeni spełniają w sposób optymalny. Osoba stojąca na Ziemi i trzymająca nad głową taką odpowiednio uaktywnioną osłonę zostałaby gwałtownie wyrzucona w przestrzeń przez szczątkowe odpychanie przenikające planetę i uderzające w człowieka od spodu. Szczątkowa siła odpychająca przenikająca Ziemię została obliczona na około dwustu piętnastu „g”, co wskazuje na fakt, że Ziemia stanowi skuteczną zaporę dla trochę mniej niż pół procenta odpychania połowy przestrzeni.
    Ta teoria nigdy nie wydała się Johnowi zbyt uspokajająca. Ponad dwieście „g”! A przecież o wiele mniej mogło z człowieka zrobić rozpaćkane puree.”
    „Zapomnij o Ziemi” C.C. MacApp

 3. „W Polsce nie ma narodu!” – to tytuł prelekcji: https://www.youtube.com/watch?v=BrZAlAFSrP0 – w której Jan Przybył stawia ciekawą tezę, jakoby nasza tożsamość narodowa stała pod znakiem zapytania. Czyż nie jest to prawdziwa teza?

  Z czym bardziej utożsamiamy się każdego dnia? Czy bardziej z byciem Polakami (PRZEDE WSZYSTKIM czyli NADRZĘDNIE), czy też może BARDZIEJ dajemy się „PONIEŚĆ” w naszej indywidualnej tożsamości TEORIOM PODZIAŁÓW społecznych, którymi zostaliśmy „sprytnie uwiedzeni” przez agentów WPŁYWU, których zadaniem jest NISZCZENIE SPÓJNOŚCI NARODOWEJ i dlatego to w prawdziwość tych teorii, jakimi nas ROZBIJAJĄ, bardziej uwierzyliśmy i z nimi bardziej identyfikujemy się, niż z byciem JEDNOLITYM NARODEM?
  Czy nie czas zastanowić się co ma być PRIORYTETEM w życiu NASZEGO NARODU?!

  Są tam także postawione pytania, nad którymi również warto się zastanowić, np.:

  – komu służą SŁUŻBY które PODSŁUCHUJĄ suwerena? No bo w jakim celu jesteśmy podsłuchiwani? żebyśmy sobie „krzywdy” nie zrobili naszymi przemyśleniami? przed tym nas chronią? 🙂 co by zrobił władca/właściciel firmy, który zatrudnia pracowników – czyli też „służbę”, gdyby dowiedział się, że ci, których zatrudnia, podsłuchują go?!

  – czy interes państwowy czy interes narodu – co jest ważniejsze, jeśli ewidentnie widzimy, że to WCALE nie jest jedno i to samo?! Widzimy tutaj ewidentny KONFLIKT INTERESU a wiadomo, że w każdym KONFLIKCIE jedna ze stron zawsze ponosi PORAŻKĘ! No więc KTO się w Polsce PRZYCZYNIA do PORAŻKI NARODU?

  Więc jeszcze raz zapytajmy KOMU SŁUŻĄ SŁUŻBY skoro naród-suweren ponosi porażkę ?! Na ch.j narodowi ta cała banda PRZEBIERAŃCÓW która tylko potrafi PIERDOLIć o zapewnieniu bezpieczeństwa i dobrobytu, a praktyka pokazuje, że to jest jakaś banda nieudaczników ?!!

  A może… to nie jest banda nieudaczników, tylko banda dobrze wyszkolonych zbrodniarzy, których zadaniem jest doprowadzić naród do przegranej w tym konflikcie interesów i dlatego jesteśmy podsłuchiwani przez nich pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa? No więc komu zapewniają to bezpieczeństwo, jeśli nie narodowi?
  Gdzież jest ten nasz przeciwnik, dla którego pracują te bandziory, pod pretekstem służenia nam? Dlaczego go nie widać ?!
  Może właśnie dlatego nie widać przeciwnika/ów, ponieważ napisane jest, że:

  PO OWOCACH ICH POZNACIE – czyli po tym, co robią, tzn. jakie są efekty ich działań

  co oznacza także, abyśmy nie liczyli na to, że przeciwnik DOBROWOLNIE się nam pokaże i powie: patrzcie – oto jestem tu po to, aby was zniszczyć! Tak się nie stanie, bo przeciwnik, to tchórzliwe szczury, których nie widać, ale dowiadujemy się o ich istnieniu, kiedy „przegryzają kable instalacji i nic nie chce poprawnie działać” – wtedy wiesz, że masz do czynienia ze szczurami, chociaż ich nie widzisz, pomimo, iż na niektóre z tych szczurów patrzysz, ale nie wiesz kim są naprawdę, więc naiwnie wierzysz, że są twoimi przyjaciółmi – jednymi z nas, którzy za-dbają o twoja/naszą przyszłość! 🙂

  Wspomniana prelekcja kończy się takim oto podsumowaniem:
  „Widzisz więc – świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się wydaje tym, którzy nie znają kulis.
  To poznajmy te kulisy a zobaczymy ku czemu nas wiodą, jeżeli się damy prowadzić jak BARANY, czego ani sobie, ani Państwu, nie życzę…”

  W takim razie, czy żyjąc w takim świecie, można szczerze powiedzieć sobie, że:
  „Jestem najlepszym w świecie specjalistą ds. bycia sobą” ? 🙂

  SKĄD WIEMY że JESTEŚMY SOBĄ ? A JEŚLI TYLKO WIERZYMY ŻE TAK JEST ? 🙂

  Znamy określania takie jak np.: „wpływowy polityk”, „wpływowa gazeta”, „czyjś wpływ”, „wpływania na…” … itd? Jaki jest PRAWDZIWY sens tych słów? 🙂

  Jest coś takiego, jak „fala nośna”, którą łatwo można zaobserwować np. w przyrodzie. Szczególnie wyraźnie ją widać, kiedy przyjrzymy się dużym stadom ptaków w locie, np. stado gołębi, albo innych „wron”. Zwróćmy uwagę, jak te stworzenia o „ptasich móżdżkach”, doskonale potrafią całymi gromadami – w locie – robić różne akrobacje i nagłe zwroty, pomimo, iż setki (a może i dużo więcej) lecą tak blisko obok siebie! 🙂
  Spróbujmy teraz wyobrazić sobie, że w miejsce tych ptaków, wstawiamy samoloty i… czy człowiek, który uważa się za tak wysoko rozwiniętą intelektualnie istotę, byłby w stanie takie „manewry” odwzorować? Ptaki nie potrzebują do monitorowania ich lotu i prowadzenia całych stad, żadnych „wież kontroli lotu”, a jednak „coś” sprawia, że – w jednym momencie – zachowują się WSZYSTKIE podczas tych „manewrów” TAK SAMO, pomimo, iż ich „intelekt” nie dorównuje ludzkiemu! 🙂
  Podobnie jest z „głupimi” zwierzętami, które – w obliczu zbliżającego się zagrożenia – potrafią w porę opuścić zagrożony teren, podczas gdy „mądry” człowiek nie potrafi i ginie! Czy to nie jest ciekawe zjawisko? Co takiego „wiedzą” zwierzęta, czego nie wie człowiek? 🙂 A może człowiek przez swoją zaślepiającą go pychę – to swoje samoprzekonanie o tym, że wie, jak ten świat „działa”, zatracił swój instynkt samozachowawczy?

  Fale nośną najlepiej można sobie uzmysłowić, poprzez analogię fal na wodzie, jeśli nas – ludzi – porównamy do kropel wody, które WSPÓLNIE tworzą fale. Fale te, mogą przybierać różną siłę, która przekłada się bezpośrednio na siłę sprawczą. A więc krople wody mogą tworzyć fale, które mają np. niewielkie działanie, ale mogą tworzyć duże fale, a także JEDNĄ POTĘŻNĄ falę, która potrafi ZMIEŚĆ z powierzchni ziemi WSZYSTKO, co jej stanie na drodze.
  Jeśli teraz uświadomimy sobie, że z fizycznego punktu widzenia, ludzie też są falami, to właśnie tego obawiają się MANIPULANCI – panikują przed sytuacją, w której taka fala mogłaby powstać, ponieważ jest to fala, która ZMIECIE przede wszystkim ich! 🙂

  Dlatego ich działanie, polega na PRZEJMOWANIU KONTROLI nad nami – falami sprawczymi i na NIEUSTANNYM powodowaniu wzajemnego ZNOSZENIA się tych fal, co w praktyce znane jest pod nazwą: „dziel (ludzi) i rządź (nimi)”.

  I kiedy poddamy uważnej OBSERWACJI to, z czym may do czynienia na co dzień, to dostrzeżemy właśnie takie zjawisko TWORZENIA wzajemnie znoszących się fal nośnych w społeczeństwie, nieustanne kontrolowania tych fal, bądź też próby przejmowania kontroli nad falami nośnymi, które tworzą się poza kontrolą (Kukiz15)

  Kontrola i zarządzanie falami nośnymi, to ZARZĄDZANIE przez KONFLIKT, które sprowadza się do PROSTEGO SCHEMATU, który najprościej można ująć tak:

  STWÓRZ TEZĘ i ANTYTEZĘ i ZETRZYJ JE ZE SOBĄ – i jak pokazuje przykład faszyzmu i komunizmu – nie ważne ilu ludzi przy tym zginie! („przetrzebianie stada”)

  Dzisiaj widzimy przecież takie DZIAŁANIE tych PiS-dniętych PO-jebóff w Polsce:

  1 – teza: POLSKA MA DOBRĄ ZMIANĘ i antyteza: TO JEST PSUCIE PAŃSTWA
  2 – PiS CHE ZMIENIĆ ORDYNACJĘ WYBORCZĄ (czyt.PiS mówi – będzie lepiej) i antyteza: PiS CHCE PRZEJĄC SAMORZĄD i MAJSTRUJE PRZY ORDYNACJI …itd.
  3 – teza: PiS: TWORZENIE METROPOLII UŁATWI ŻYCIE MIESZKAŃCOM i antyteza: PiS CHCE POKAZAĆ ŻE NIE LICZY SIĘ Z WOLĄ MIESZKAŃCÓW
  więc
  BĘDĄ KONSULTACJE SPOŁECZNE – a te dopiero można wykorzystać do SKŁÓCANIA i napuszczania na siebie społeczeństwa, jeśli się przygotuje ODPOWIEDNIO AGENTÓW WPŁYWU którzy przejmą KONTROLE nad falami nośnymi, które AGENCI będą tworzyli! 🙂
  itd…

  Cele tworzenia fal nośnych są różne, ale właśnie tak dajemy się NABIERAĆ na TEN SAM SCHEMAT manipulowania nami, zamiast stanąć sobie spokojnie „z boku” i zastanowić się, gdzie jest TEZA a gdzie ANTYTEZA w tym tworzeniu fal nośnych (bo AGENTÓW WPŁYWU widać NATYCHMIAST) aby nie dać im się „porywać” do działania w ICH szczurzym INTERESIE?
  Przecież już samo to, że istnieje tzw. „rząd” oraz tzw. „opozycja” w stosunku do rządu, pokazuje nam taki mechanizm działania – tworzenie ZNOSZĄCYCH się FAL nośnych!
  A niby dlaczego MUSI OD RAZU BYĆ OPOZYCJA, która – rzekomo – jest po to, aby patrzeć na ręce rządzących?!

  Czy istnienie opozycji, coś zmienia? Czy opozycja, kiedy już stanie się rządem, to nie robi TEGO SAMEGO co wcześniej robił poprzedni rząd? Czy opozycja, kiedy staje się rządem, to czy nie jest KONTYNUATOREM działań poprzedniego rządu, który – kiedy społeczeństwo ma go już DOŚĆ – wtedy spokojnie przechodzi sobie do opozycji?! 🙂

  Czy rząd, kiedy już przestaje być rządem i przechodzi do opozycji, to czy – jako już opozycja – nie robi tego samego, co wcześniej robiła poprzednia opozycja? Czy nie stają się KONTYNUATOREM dawania ZŁUDNYCH NADZIEI społeczeństwu – typowych działań dla opozycji, kiedy społeczeństwo chciało zmian?! 🙂 i co? co się zmienia z korzyścią dla społeczeństwa? NIC SIĘ NIE ZMIENIA – jakbyśmy nie patrzyli, to lata mijają, partie nazwy zmieniają, ale zbrodnicze RYJE WCIĄŻ TE SAME i tylko NA PRZEMIAN zamieniają się MIEJSCAMI i – niczym sztafeta – przekazują sobie „pałeczkę władzy” a my ten KIT wciąż chcemy kupować?!! JAK DŁUGO?!!!

  NAPRAWDĘ NIE WIDAĆ TEJ PERFIDNEJ GRY JAKĄ Z NAMI PROWADZĄ TE POLSKOJĘZYCZNE KURWY UPRAWIAJĄCE NIERZĄD z OKUPANTEM POLSKI?!
  ale:
  Narodu ZJEDNOCZONEGO NIE MOŻNA POKONAĆ – TRZEBA GO WCZEŚNIEJ PODZIELIĆ aby SAM SIĘ ZWALCZAŁ jednak ABY TEGO DOKONAĆ TRZEBA w TAKIM NARODZIE „ZAINSTALOWAĆ” AGENTURĘ WPŁYWU DO TWORZENIA FAL NOŚNYCH dla PODZIAŁÓW w PODBITYM bądź dopiero PODBIJANYM NARODZIE KTÓRA TEGO DOKONA i TO WŁAŚNIE TA AGENTURA PRZEJĘŁA KONTROLĘ NAD NARODEM POLSKIM i TWORZY tzw. STRUKTURY PAŃSTWA!!!

  Historia świata pokazuje np, że w przeszłości, kiedy miasta były jeszcze zamykane dla bezpieczeństwa na noc, to wróg, który chciał je najechać i złupić, przekupywał takich, którzy w nocy otwierali mu bramy i umożliwiali mu zaskoczenie mieszkańców, złupienie miasta i wymordowanie mieszkańców.
  Jest pewna nacja – nacja przybłędów, która rozpełzła się po całym świecie i jest znana z kolaborowania z okupantem, ze sprzedawania swoich zdradzieckich usług najeźdźcom.
  Dzisiaj miast już nie zamyka się na noc, ale proceder „otwierania bram” najeźdźcy, wciąż ma miejsce, tylko przybrał inna formę, dlatego jest pozornie niedostrzegalny.

  Więc zastanówmy się, czym był ten TEATR w grudniu, w sejmie, jak nie taką właśnie próbą „OTWARCIA BRAM” najeźdźcy, który – widać było – bardzo „przebierał nogami”, aby najechać Polskę i zrobić z nami porządek?!
  Zastanówmy się, czym są USTAWY, które są tworzone przez te polskojęzyczne zbrodnicze przybłędy, jeśli nie analogią OTWIERANIA BRAM dla najeźdźców zewnętrznych, którzy chcą nas SPACYFIKOWAĆ i POZABIJAĆ w „nowatorski” sposób (GMO/przymusowe szczepienia/tworzenie „prawa” zakazującego chorym sięgania po pomagające im środki i metody leczenia itd.)???
  Czym jest sprowadzenie tego wojennego złomu, wraz z umundurowanymi mordercami do jego obsługi, jeśli nie wprowadzeniem współczesnego KONIA TROJAŃSKIEGO do miasta, przez AGENTÓW których NAJEŹDŹCA wcześniej poumieszczał w naszym „polskim mieście”???
  Nie widać analogii do tego, co już było historii, lecz ze względu na postęp zmieniło swój wygląd/formę ?!

  Fala nośna może dotyczyć DOWOLNEJ informacji, która w ANALOGICZNY sposób – mówiąc w uproszczeniu – „porywa” nieświadome tego istoty, albo – cytując „klasyka” – można powiedzieć też, że „łapie w siatkę silnego, zwinnego człowieka, który nie potrafi spie…olić przed taką siatką” i robi sobie z ludzi niewolników, którzy następnie tej – porywającej całe masy ludzkie – fali nośnej, posłusznie służą.
  Jednak aby powstała fala nośna, jej powstanie MUSI zostać ZAINICJOWANE przez AGENTA WPŁYWU.

  Wszyscy jesteśmy agentami wpływu, jeśli oddziałujemy na umysł zbiorowy. Jednak są agenci świadomi swojej roli, oraz nieświadomi swojej roli, zarówno po stronie ŚWIATŁA, jak i po stronie CIEMNOŚCI. Warto to sobie UŚWIADOMIĆ, ponieważ oddziałując na umysł zbiorowy, bierzemy ODPOWIEDZIALNOŚĆ za SŁOWA które są INFORMACJĄ ponieważ informacją jest ENERGIĄ która MANIFESTUJE SIĘ.
  Odpowiedzialności za słowa nie należy mylić z tzw. „kulturalnym” językiem, bo nie w tym rzecz. W głównej mierze chodzi o to, że świat jest kreowany z informacji ZAWSZE w czasie TERAŹNIEJSZYM, więc kiedy podajemy do umysłu zbiorowego informację z PRZESZŁOŚCI (tak robią meNdia), to nawet robiąc to „w dobrej wierze”, aby poinformować ludzi o tym, co JUŻ wydarzyło się, tak naprawdę przyczyniamy się to do ZACHOWYWANIA CIĄGŁOŚĆ kreacji przeszłości, czyli do przenoszenia jej w PRZYSZŁOŚĆ, czyli kreowania świata, jakiego już nie chcemy, aby manifestował się w przyszłości, którą chcemy zmienić.
  To jest SPRZECZNOŚĆ, która powoduje „ugrzęźnięcie” w kreacji (jak koła samochodu, które kręcą się/pracują, ale samochód stoi w miejscu), ponieważ przyszłość kreowana jest z teraźniejszości i nie ma ona związku z przeszłością. My ten związek SAMI sobie kreujemy i to jest NASZ BŁĄD. Dlatego np. Tadeusz Owsianko mówił o „nożycach”, aby ODCIĄĆ przeszłość o ODRZUCIĆ – nie łączyć jej już więcej z przyszłością.
  Siła oddziaływania agenta wpływu, zależy od środków, jakimi dysponuje w dotarciu do umysłu zbiorowego.

  Przykład niedostrzegalnej fali nośnej i jej agentury wpływu:

  Każdy z nas reprezentuje jeden z dwóch tzw. światopoglądów:

  1 – WIERZĘ, że wszech-ŚWIAT powstał „przez przypadek”, jestem osobą myślącą racjonalnie dlatego mój sposób myślenia jest naukowy i prawidłowy i jedynie słuszny i dlatego każdy rozsądny człowiek się ze mną zgodzi, a kto się z moim (tzw.) „naukowym światopoglądem” nie zgadza, ten musi być nawiedzonym kretynem

  2 – WIERZĘ, że wszech-ŚWIAT został stworzony przez Boga, jestem osobą wierzącą i to jest wielka tajemnica wiary, mój światopogląd jest prawidłowy i jedynie słuszny, każdy kto nie wierzy w to, w co wierzę ja, jest głupkiem który pójdzie do piekła

  Mamy więc do czynienia z DWIEMA przeciwstawnymi RELIGIAMI w społeczeństwie, różniącymi się TYLKO kolorem ubioru KAPŁANÓW reprezentujących te dwie religie.
  Jedni kapłani chodzą w BIAŁYCH kitlach, a drudzy w CZARNYCH.
  Te religie, to fale nośne, które „porywają” nieświadome tego istoty, a kapłani tych religii, są agentami wpływu. Ile jest istot, które mają taką moc, aby samodzielnie uwolnić się z takiej fali nośnej i spod wpływu agentów?

  Indoktrynacja, czy – jak mawia Stanisław Michalkiewicz – „duraczenie” całych mas to nie tylko ich ogłupianie! To tworzenie NIEWIDZIALNEJ SIŁY SPRAWCZEJ, która przejmuje kontrole nad nieświadomymi tego procesu istotami, dlatego:

  Motto: Nigdy nie bierzemy niczego na wiarę – wszystko zawsze zderzamy z praktyką…

  Każdy naukowiec doskonale wie (w każdym razie powinien wiedzieć), że teoria prawdziwa jest TYLKO WTEDY kiedy potwierdza ją OBSERWACJA.
  Podczas, gdy mamy taką oto sytuację, że powstają teorie, które są sprzeczne z obserwacją, a mimo to społeczeństwo wierzy w ich prawdziwość – bez sprawdzania ich w praktyce. Jak nazywa się ludzi, którzy przyjmują na WIARĘ teorie, głoszone przez samozwańczych GURU? SEKCIARZE? Czy nie tak nazywamy tych, którzy wierzą w „coś”, co powstało w umysłach innych ludzi a nie ma to nic wspólnego z nauką?! 🙂

  Czy teoria dotycząca „prawicowości/lewicowości”, nie jest inną formą sekciarskiej wiary w „coś”, co przecież nie ma nic wspólnego z życiem w społecznej harmonii? Czym się różni od teorii faszyzmu/komunizmu, jeśli popatrzymy na te teorie społeczne, przez pryzmat tego, co daje społeczeństwu WIARA w te teorie? Czy społeczeństwo jest bardziej szczęśliwe dzięki istnieniu tych teorii? Wcale nie – wręcz przeciwnie! Jedni z drugimi żrą się o to, którzy mają rację, robiąc to tak ZAJADLE, że nie mają nawet czasu pomyśleć, komu ta ich wzajemna zajadłość tak naprawdę służy?! 🙂

  Służy ZAWSZE tylko tym, którzy tę ZAJADŁĄ NIENAWIŚĆ świadomie i celowo kreują w społeczeństwie, które kontrolują! 🙂

  AGENT WPŁYWU TO CZĘSTOTLIWOŚĆ KTÓRA WPŁYWA NA INNE CZĘSTOTLIWOŚCI W TAKI SPOSÓB że CZĘSTOTLIWOŚCI TE ZACZYNAJĄ WZAJEMNIE REZONOWAĆ STAJĄC SIĘ WSPÓLNIE CORAZ SILNIEJSZĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ KTÓRA WPŁYWA/PORYWA POZOSTAŁE CZĘSTOTLIWOŚCI TWORZĄC W TEN SPOSÓB CORAZ WIĘKSZĄ FALĘ SPRAWCZĄ

  Zwróćmy uwagę, że określenie AGENT oznacza działanie w CZYIMŚ imieniu, a więc KAŻDY agent wpływu ma SWOJEGO SZEFA. Jednak należy pamiętać, że SZEFEM WSZYSTKICH SZEFÓW jest ŹRÓDŁO które KREUJE WSZYSTKIE częstotliwości a więc także WSZYSTKICH AGENTÓW 🙂

  Agentem wpływu niekoniecznie musi być człowiek wypowiadający słowa – może nim być także częstotliwość odbierana przez zmysły ludzkie, jako lek, bądź wyobrażenie o leku, które powoduje efekt placebo i kiedy zaczniemy patrzeć na świat, w którym żyjemy, przez pryzmat CZĘSTOTLIWOŚCI i tworzenia przez nią FALI NOŚNEJ, to wszystko nam się UPROŚCI i stanie się JASNE, PROSTE, ŁATWE i PRZYJEMNE 🙂
  Jedyne, co sprawia trudność w zrozumieniu jak ten świat działa, to ta ILUZJA materii, która jest tak REALNA że nie sposób dopuścić do siebie myśli że to, co widzimy, jako materię, że to nie są ciała STAŁE! No bo bierzemy np. taki kamień do ręki i czujemy, że to jest ciało stało, więc jak możemy uwierzyć w to, że jest inaczej, skoro widzimy, że jest tak, jak to widzimy?! 🙂
  Tylko co my tak naprawdę widzimy i czym jest to „widzenie”?

  Wyobraźmy więc sobie żarówkę, która błyska z raz na sekundę i coraz bardziej zwiększa częstotliwość błyskania, aż dochodzi do takiej częstotliwości błyskania, że – gdybyśmy nie wiedzieli o tym że żarówka błyska – to powiedzielibyśmy, że żarówka świecie światłem ciągłym.

  A teraz wyobraźmy sobie, że ten kamień, który wzięliśmy do ręki, zbudowany jest z atomów, które błyskają, jak żarówki z taką częstotliwością, że nie widzimy błysków, tylko widzimy ich CIĄGŁE świecenie. Oczywiście atomy oprócz błysków, generują odpowiednie siły, które w „zetknięciu” z siłami generowanymi przez atomy, z których zbudowana jest naszą dłoń, powodują ILUZJĘ trzymania w ręce ciała stałego, a impulsy świetlne tworzą nam ILUZJĘ materii.

  I tak rezonujące ze sobą skupiska atomów, tworzą np. biologiczne komórki, a rezonujące ze sobą komórki, tworzą sprawnie działające ograny wewnętrzne, które z kolei tworzą ZDROWY organizm ludzki. Natomiast, jeśli w organizmie brakuje wewnętrznej harmonii współpracy komórek, wówczas pojawia się choroba.
  I my – społeczeństwo – jesteśmy właśnie w stanie takiej choroby nowotworowej, ponieważ żyją pomiędzy nami komórki nowotworowe, które powodują brak harmonii działania – brak wzajemnego, uzdrawiającego rezonowania – w naszym społecznym organizmie. Powodują „wytrącanie” nas z rezonansu wzajemnej współpracy, poprzez kreowanie częstotliwości zwalczających się.

  Te żyjące pomiędzy nami komórki nowotworowe, usiłują przejąc kontrolę nad całym organizmem a nasz społeczny organizm doświadcza tego, co w medycynie, w mniejszej skali, nazywa się EFEKTEM NOCEBO i naszym zadaniem jest powodować EFEKT PLACEBO – tworzenie silnej FALI NOŚNEJ, która PRZEJMUJE KONTROLĘ NAD POZOSTAŁYMI KOMÓRKAMI i w efekcie nad CAŁYM społecznym ORGANIZMEM, lecząc go z tej śmiertelnej choroby.

  To, co robią z tym naszym społecznym organizmem te żyjące pomiędzy nami komórki rakowe, można porównać do „majstrowania” inżynierią genetyczną, tylko że w skali całego społeczeństwa, nazywa się to INŻYNIERIA SPOŁECZNA – eksperymentowanie które prowadzi do stworzenia społecznego potwora /ów zombie, ale to wymaga dokładniejszego opisu, jak tego dokonują za pomocą AGENTÓW WPŁYWU.

  W tej chili, najważniejsze jest, aby zacząć INTENSYWNIE LECZYĆ cały ten nasz społeczny ORGANIZM aby także uratować tych komórek rakowych tyle, ile się da.

  PODSTAWĄ JEST OCIĘCIE SIĘ OD PRZESZŁOŚCI NA DOBRE i OTWARCIE SERCA NA ŹRÓDŁO ABY ŹRÓDŁO MOGŁO POPRZEZ NAS WLEWAĆ W NASZE POLE MORFOGENETYCZNE ENERGIĘ MIŁOŚCI bo TYLKO MIŁOŚĆ LECZY i PERFEKCYJNIE SYNCHRONIZUJE CAŁY NASZ SPOŁECZNY ORGANIZM

  https://www.youtube.com/watch?v=-8Ocm4ahzJM

  1. ah gdyby ludzie po prostu to zrozumieli że ich WSZYSTKICH trzeba natychmiast przepędzić! i nie ustanawiać sobie żadnej Władzy w pod żadną postacią, Demoniczną kreację z dowolnym przedrostkiem czy przymiotnikiem uznać z zbrodnię, mamona za utopię, religię i wszelką mamon mafię i farmę oraz wszelkich tego kapłanów za wroga ludzkości. na ród by wyzdrowiał i świat rozbłysł nieznanym blaskiem…

   nie ma z nimi żadnej dyskusji, wysłać w stronę słońca bez możliwości korekty kursu. a realnie skazać ich na całkowitą banicję społeczną i napiętnowanie jako zbrodniarzy. chętnych do ukorzenia leczyć psychiatrycznie bez użycia farmaceutyków aż do czasu kiedy zechcą kopać rowy melioracyjne dla dobra wszystkich. bo do niczego innego i tak nigdy za tego życia się nie nadadzą. i tylko wtedy im na to pozwolić by kopali rowy kiedy będą z łzami w oczach dziękować za łopatę i prosić o kaganiec uznając swoją chorobę i winy w pełni świadomie.

   1. a każdego kto nie jest duchem prawdziwie a choćby wspomni o – Lepszym – jakimś ładzie wysłać na obserwacje psychiatryczną. czyli wszystkich z wyjątkiem kilku osób na całej ziemi jakie są tu bo wiedzą co i jak robić i wcale nie chcą starego pod nowym szyldem, nie są opętani ani spętani jest tylko kilku, może dwoje może mniej. reszta wybaczcie co do kształtu świata nie jest kompetentna poprowadzić nawet plastikowej taczki przez plac zabaw. skończyło by się to TRAGEDIĄ, tak jak nic nie robienie.

    bo niestedy wybaczcie śmieszną pigułę z palca gupiej, ludzkość oszalała a jednym ze znamiennych objawów choroby psychicznej jest brak świadomości swojej sytuacji i mamy wysyp jaśnie łoświconych i wilków w owczych skórach od bezpośrednio demonicznych kreacji i dalszych podziałów, lub jak nie to oczywiści grabierzy i morderstw i nic dalej poza dyktaturą kolejnych wariatów z pałą.

    oczywiście wariat nie uzna władzy normalnego jaki przychodzi z wiedzą jak wygląda normalny świat. wariat zawsze wie lepiej że trzeba dzielić by jednoczyć, że trzeba mieć własną mennicę by nie mieć problemów z budżetem i inne wie wariactwa jakimi go nakarmili z mlekiem matek.

    taka jedna wariatka 😉

   2. z moich wyliczeń choć nie trzeba opierać się na liczkach to znaczy w każdej chwili można przeliczyć liczanki. ale niestety to nieuniknione będzie potężna otwarta wojna między nowym, starym a starym nowym w jakiej ludzkość niemal wyginie nie mając już możliwości przerwać tej makabrycznie krwawej wojny. gdzie po ostatniej wyniszczającej bitwie gdzie uleją się jeziora krwi wszyscy będą błagać w sercach o koniec w jakikolwiek sposób. … wtedy się to skończy, kiedy zginie każdy kto ma zginąć co do jednego po obu stronach a reszta jaka ocaleje bardziej cudem niż z własnej zasługi rozpocznie nową erę i przywróci starszą niż majaczenia z internetu wiedzę i prawdę… wiele by pisać. a nie widzę innej drogi. bo ludzkość zaparła się prawdy i pójdzie za każdym zdrajcą i kłamcą każdego posłańca kamienując i opluwając. są szaleni.

   3. przykro to mówić ale w obecnym stanie psychicznym absolutnie nie zdolni do odróżnienia psiego gówna od masła orzechowego. wszyscy bez względu na pozycje w stadzie, z wyjątkiem kilku na całej planecie. o dzieciach zatrutych nie wspominając. niestety wariaci mordują własne dzieci już.

   4. niestety to nie jest żaden makabryczny żart. to się nazywa siedzieć cicho. wiedzą że mordują i dalej się godzą i uczestniczą w mordowaniu własnej przyszłości. niczym się nie różnią od dostawców cyklonu b do obozów koncentracyjnych oni też robili tylko to co im kazano. i dalej się na to godzicie. ba wielu gotowych jest to usprawiedliwiać. ważne że wyślą laika na fb dla umierającego z zaniechania i morderstwa dziecka jakie nigdy nie uzyska żadnej pomocy albo wyślą sms żeby firma taka czy inna sie obłowiła niby na dziecko, nic nie robią a jedynie mordują sumienie nazywając się dobrymi. to nie szaleństwo? wielu gotowych jest mordować by iść po trupach dalej.

   5. „majaczenia z internetu” Tu Cie mamy ! mylisz pojęcia siedzisz na internetowej gałęzi i wirtualnie podcinasz nią , ale wiesz że to w realu daleka droga dlatego sobie dogadzasz , mam nadzieje, mamy nadzieje, że że już więcej ne będziesz majaczyć w internecie ! internet to jak Konopie , jak będziesz widzieć to przez przez pryzmat debili ćpunów i innych zboków , nigdy nie doświadczysz dobrodziejstw i cudów zobacz jakie to proste i do widzenia !!! https://www.youtube.com/watch?v=5sc7cqDvj08

   6. nie mam nic do narzędzi, jednak astral jest odzwierciedleniem waszego wnętrza. uświadczysz tam mimo wszystko ładne kwiatki, ale nigdzie zdrowego drzewa… a czym jest zawartość internetu jak nie tym samym, czyli odzwierciedleniem wnętrza istot tej przestrzeni. bardziej plastycznym niż twarda materia i tak zwany real. więc tak w astralu, jak i w internecie objawiają się pragnienia siedliska ducha nieczystego, toksyny tej ziemi. już tu pryskacie sie toksynami, żrecie toksyny, dodajecie do jedzenia pryskacie toksynami wszelkie pożywienie, wstrzykujecie dzieciom toksyny. bo jesteście wyrazem toksyny i niszczycielami światów.

    to jest twoje ćpanie plastycznością neta. a ja nie potrzebuje waszych majaczeń. ani budowania zła i głupoty, nie potrzebuje też wąchać ładnych kwiatków, puki co wolę ćpać moją rzeczywistość puki jeszcze wasze wnętrze jej nie zalało do cna.

   7. Sesia a jak sobie to inaczej wyobrażasz ? widzisz wylacznie swoją perspektywę , wyobraź sobie że poświecenie to ratowanie dobra i pozytywu zwartego z sumieniem ,myślisz ? że otrzymasz coś za darmo ktoś Ci coś na tacy poda ? a moze masz gotowce aby zbędne szkodliwe zniknęło ? „””wstrzykujecie dzieciom toksyny. bo jesteście wyrazem toksyny i niszczycielami światów.””” z jakiego ukrycia masz te relacje ? w jakim froncie jesteś ochraniania światów , bierność neutralność to twoje pancerne zagony ? to jest toksyna, jad , widzisz jak widać strzykawkę i wstrzykującego , reszty NIE widzisz , widzisz dzieło końcowe i to jest najstraszniejsze wygodne samolubne , ale tym nic nie usprawiedliwisz i nawet siebie nie oszukasz , bo to jest energia a ona się odkłada w zależności od potencjału , czy warto na pewno nie , ale wolna wola ? czy poczułaś się tragarzem „grzechu” gdy swiadomie rozdeptałaś mrówkę poczułaś jej cały tragizm zejścia ? zastanów się gdzie jesteś , w współdziałaniu współczuciu współdzieleniu itp ? wszystko to jedność taki bosko -energetyczny „komunizm ” gdzie Jesteś ? inaczej ,po jakiej stronie mocy ? OK .ostatnie sekundy ?https://www.youtube.com/watch?v=gnaunc4OmFY

   8. „a czym jest zawartość internetu jak nie tym samym, czyli odzwierciedleniem wnętrza istot tej przestrzeni.”
    Świetnie ujęte!

   9. ” a czym jest zawartość internetu jak nie tym samym, czyli odzwierciedleniem wnętrza istot tej przestrzeni.” ” jak i w internecie objawiają się pragnienia siedliska ducha nieczystego,” to jakaś klęska ? Wyłącznie to znachodzisz ? to Cie nachodzi ? no właśnie odzwierciedlenie , rezonuj dalej wolna wola ? real jest krystaliczny bezapelacyjny https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A tam problem Pizzagate nie istnieje , a tu masz, świat jest piękny .Sesia” obumarłe” znowu ?

   10. rozumiecie mnie dziękuję. i tylko idiota się nie myli jeśli chodzi o korekty, bo są wspaniali ludzie w swoich dziedzinach szczególnie. …

   11. medzik mam receptę i gotowca o czym mówiłam zresztą. innymi słowy oddać Jaśnie Panu (cesarzowi) co PANSKIE cesarskie i niech się wynosią kopać rowy melioracyjne.

    już, takie niewykonalne?

   12. oddać mu/ im wszelkie akty w tym prawne nawozy konserwanty szczepionki niech żre, wszystkie pieniądze i pojęcia chandlu niech zeżre to wszystko

    tobie też? żryj ich matactwa i politykę…

  1. Astral został sztucznie wykreowany w ludzkim umyśle, tak jak krew niektórych grup też została (wykreowana), jedyną naturalną grupą krwi jest O (null). Takie to proste. I tych ludzi jest około 2% obecnie na ziemi. Musieli tych ludzi zostawić, bo dalej by się wszystko zawaliło ze sztucznymi grupami krwi. Dlatego ludzie tak chorują.
   Pytanie brzmi: Dlaczego jest tyle dziwnych grup krwi na ziemi? Tak to jest dosyć skomplikowana sprawa ale można to widzieć prosto bez formuł i otoczki chemicznej czyli otoczki sztucznej.
   Homocapensis wykreowali poprzez rytuały energetyczne syntetyczne pokłady przestrzeni, wielki kosmos i wielkie astrologiczne kombinacje, tak zwane szachy naturay sztucznej gry i w ogóle całą tą strategiczną sztuczną operacją. Wykorzystali organiczną formę jako budulec. Można tylko napisać o tym tylko ten kto jest trudny do skontrolowania. Religie wykreowali poprzez rytuały. I to rytuały na dziewicach, dzieciach. I MOWIE Z PODKREŚLENIEM sprawy, nic nie jest tak ważne obecnie, żadne polityki, żadne analizy, ale wywalenie z życia wszystkich rytuałów, które opierają się o nieznany świat. BOGA tez. Ten kto uzyska wszystko i patrzy z punktu bardziej globalnego, z otwartym umysłem, to po śmierci ciała fizycznego w pełni organicznego, jego świadomość jest wszędzie i jest częścią organicznej kreującej się rzeczywistości, i to zostało zbałamucone przez wyalienowanie się, i bardzo dawno temu ( Archonci ) technologicznie próbujący przejąć pałeczkę i zrobić więzienie dla form organicznych. Dlatego tyle metafizycznych filozofii i analiz na temat życia, i świadomości, i nadświadomości. Podświadomość nie jest niczym innym jak pokładem syntetycznym wykreowanym dla ludzi. Coś w rodzaju pułapki mentalnej. To tak w skrócie. Ale mówię, tak badamy sprawę dogłębnie poprzez informacje i czucie.
   Najbardziej nas naprowadziły na takie widzenie, badania długich czaszek po całym świecie. I grupy krwi i rytuały na niewinnym rodzaju ludzkim.
   Faktem jest, że wiele ludzi będzie oponować takiej prostocie widzenia sprawy, ponieważ każdy ma wprowadzony syntetyczny set up. Im większy, tym więcej metafizycznych i naukowych analiz, i wiara w coś, co tak naprawdę nie istnieje.
   A ci co oprawiają rytuały na ziemi są w czystej linii homocapensis i nimi tak naprawdę trzeba się zając dogłębnie i zniszczyć ich rytuały nie kultywując nic, tylko swoja naturalną egzystencje z Ziemią wykorzystać naukę do kooperacji z naturą a nie odwrotnie, co homocapemsis robią. Uczą ludzi nienawidzić natury.
   Książka, która może też dużo wyjaśnić: „Brave New World” napisana przez Aldous Huxley’a (nie wiem czy jest po polsku) i wszystko dotyczące długich czach na całej ziemi. Majestic, na Antarktydzie też je znaleziono. Może tam było ich najwięcej tak zwanych watchers aniołów upadłych i NIE upadłych !!! ha ha ha
   Trzeba słuchać Swerdlowa pomiędzy liniami bo jest materiał po polsku jak się domyślam. Wszystkiego trzeba słuchać pomiędzy liniami, ale słuchać bo się też zobaczy to całe kłamstwo konspiracji w tym wszystkim. Na przykład się słucha o reptalianach ale można wtedy się skupić na długich czaszkach i już się będzie wiedziało o co chodzi.
   Nie tylko media kłamią ale Alternatywny świat też. Bo ten świat metafizyki został zbudowany właśnie na łgarstwie i okłamywaniu 85% ludzi na ziemi.

   //
   Kalina, po starej znajomości, pozwoliłem sobie Twój wpis delikatnie spolszczyć. Mam nadzieję, że udało mi się zachować sens wg twego zamysłu… Pozdrawiam

   Voytek – [Admin]

  2. Oki Doki rob co uwazasz Woytek .:)
   I widze , ze zaraz genialniej to wyglada .
   Dzieki i duzo hugs

 4. https://rafzen.wordpress.com/2017/02/11/dlaczego-szydlo-jest-terroryzowana-kazdego-10-miesiaca/ = W/W opisy i ujawnianie faktow kolegi Obesrwatora oj napisal sie kolega, znalazlem klezanke ktora zamiescilem w/w i jeszcze raz ze zdziwieniem czytajac stwierdzilem ze Gaja juz to zamiescila wyzej ha ha ha i co wy na to p. Rutkowska switnie podsumuwuje i ujawnia , oraz Majestic znakomicie =podsumowujac „MY” =tworzymy „MY ” JESTESMY TWORCAMI SWIADOMYMI ALBO NIESWIADOMYMI =zachecamy starajmy sie byc SWIADOMYMI I ODPOWIEDZIALNYMI

 5. https://www.youtube.com/watch?v=NZJfX-eKpC8 =samorganizujaca sie PRZESTRZEN =Nassim Haramein =PROZNIA I ZABAWA W CUD ZYCIA+ROWNOWAGA =informacja i jej wysylanie 0raz powroty to proces w ktorym bierzemy udzial to jest ten TANIEC zycia =poroznia 99,99% to proznia a ta reszta to ten CUD ZYCIA ???? ha ha ha swietne kocham tego kolege swietnie mowi i przekazuje

  1. Super Jan. Roman Przy/Jazń. Przyjazn ma więcej znaczeń niż te co Roman powiedział, że dzięki niej unikniemy wojny, nie tylko… dzięki przy/jazni poznamy Boga w każdej osobie !!! W Każdej !!! Powiedz sobie chce przyjazni jestem przyjazny, przyjazn mnie prowadzi, a będziesz docierał w miejsca i rejony umysłu i ludzi o jakich nie śniłeś, ja nie chcę nic mówić, ale przy jazń, jest najcudowniejszą prawdą jaka jest. I nigdy nie rani.. jak miłość, pytanie kto jest Twoim przyjacielem? Ten co postawił na miłość nie mając w sobie przyjazni, czy ten przyjazny, co ma w sobie miłość ? 🙂 Odpowiedz jest prosta nr 2. Pozdrowienia janek i dziekujemy za cieżką Twoją pracę !!!

  1. He He dał radę, trzeba wprowadzić w życie !! Pozdrowienia Przyjacielu 🙂 )

 6. Wszystko to jest bardzo zastanawiające w związku z Trampem. Czyżby był tym brakującym puzlem,który ma rozpocząć wojnę dzięki wcześniej już przygotowanym przedsięwzięciom. Czy on sam jest tego świadomy jaką rolę ma do odegrania? Myślę że tak, chociaż bardzo chciałabym się mylić.
  Parszywy internet oj parszywy wszystko odsłania , wszystko miesza jest zbiorową świadomością,a ludzie i tak nie potrafią zachować daleko idącej ostrożności.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajne-konszachty-donalda-trumpa-z-cia-i-saudyjczykami-2017-02

  1. http://www.prisonplanet.pl/polityka/administracja_trumpa,p424671572
   O ironio i to mają być te rozsądne posunięcia w celu zakończenia konfliktu na bliskim wschodzie. Zamiast wycofać swoje uzbrojone bioroboty to jeszcze ze wszystkich stron przybywają posiłki. Saudowie,Izrael,Ameryka wszyscy ładują posiłki w magazynki,a terroryzmu nadal końca nie widać .
   No i Europe trzeba umocnić militarnie żeby była silna i gotowa na walkę z terroryzmem.

   1. Tak to prawda!Nie trzeba patrzyć na nich,nie słuchać!
    Żyć tak,żeby było nam dobrze,dopóki jeszcze możemy!

   2. „Żyć tak,żeby było nam dobrze” – każdy siebie ma na względzie a drugiego za narzędzie?

   3. Anno Ludzie nadal nie mogą zrozumieć , że Źródło jest wieczną obfitością . Tak więc nie trzeba innych pozbawiać czegokolwiek , abyśmy my sami byli szczęśliwi . Źródło staje się zawsze tym wszystkim – czego /wibracyjnie / pragniemy . Jesteśmy bowiem potężnymi wielowymiarowymi Istotami , niosącymi w sobie wieczność i moc , ponad wszelką miarę . Mamy więc wszystko w sobie , wystarczy tylko po to sięgnąć , korzystając z naszego emocjonalnego systemu naprowadzającego . Nasza relacja z naszą podświadomością , jest najważniejszą relacją w procesie tworzenia / przez nas samych /hologramów , których następnie doświadczamy .

   4. Qcyp
    NIE TEN EGOISTĄ co OD LUDZI STRONI
    ALE TEN co za bliźnim JAK ZA ŁUPEM GONI !!!!!

   5. Czy zastanawiamy się czasem nad tym dlaczego nawet w jednej małej chwili intymności zimowej ciszy , można odnaleźć tyle poruszającego piękna ? Przecież każdy płatek śniegu jest inny a jego niezwykła, niepowtarzalna struktura , niesie w sobie magiczną , piękną , indywidualną świadomość .

   6. Majestic Tęsknię za Wiosną, a zwłaszcza za tą , w naszych ludzkich sercach. Trzeba chyba jednak doświadczyć prawdziwej Zimy , aby móc w pełni zachwycić się Wiosną . Wszystko ma zatem , pewien ukryty sens istnienia 🙂

   7. tak Gaju , ale musisz się przyzwyczaić , gdy nastąpi Apokalipsa w swoim objawieniu doświadczysz pełni życia a pory roku staną się zbędne , za oknami ujrzysz cytrusy i wszystko to co tętni życiem bez zamierania dzięki za wirtuoza Yiruma, nie jest mi obcy ????
    River Flows In You https://www.youtube.com/watch?v=LyTBCaCnYco Ps dzisiaj kolejne Klucze gęsi, bardzo wysoko, niech im wiatry i pogoda sprzyjają ,w powrocie do Domu .

   8. NIE TEN EGOISTĄ co OD LUDZI STRONI
    ALE TEN co za bliźnim JAK ZA Ł U P E M GONI !!!!!

   9. Majesticu – my nie żyjemy , my jesteśmy życiem , które to życie tworzymy w każdej pojawiającej się dla nas chwili. Nauka tez już o tym wie i z czasem przekaże nam z pewnością , tą radosną wiadomość . Czyż może być coś piękniejszego ponad to !? 🙂 Buziaki dla Ciebie Skarbeuszku 🙂

 7. Tomku Pacyniak jestes wielki potrafiles zaakceptowac swoje slabosci i odkryles sie /swiadczy to ze masz odwage podpisywac sie Tomek Pacyniak = to wielka sztuka to start do przyjazni ze soba samym ze swoja wielowymiarowoscia w ktorej jestes i co dnia odkrywasz swoja MOC/ =dziekujemy Tomku ,moja sluzba =podpowiadanie sluzy wlasnie temu dzielu aby takich ODWAZNYCH TOMKOW od Odry do Buga objawilo sie conajmniej 100 000 istot z zaufaniem do siebie ,odpowiedzialnych ,byc moze ta PRZYJAZN!!! =od przyjscia tu na ta ziemie NAJWIEKSZA wartosc mego pobytu =druga wartoscia =taki przekaz dostalem w 1996 w niemczech =TWOJ OPTYMIZM JEST TWOJ= to dwie wartosci jedna daje moc do bycia i zabawy w odkrywanie cudu zycia a druga aby znosic =przekraczac to co mamy nazewnatrz siebie. Ciesza sie moje oczy jak tu teraz wielu z was pisze ,ujawnia i odkrywa ten cud zycia =jest stara nazwa ENTROPIA=badajmy ta nazwe mowi otym Nassim w/w oraz wielu w/w =kazdy nazywa po swojemu np. https://www.youtube.com/watch?v=4kXEA7kID9g =Entropia =Robert Holyst : wnetrze =rownowaga ta gesta zupa to nasze zycie ??? polecam od 30 minuty= ten kolega fizyk przedstawia to na potencjalach i ruchach finezyzny /energia itd. itp. / dobra izolacja od zewnetrznych zdarzen ???
  Odpowiedz jak ten kolega fizyk z mego doswiadczenia wiem i dziele sie ta info = to co przeprogramowalem w sobie na PRZYJAZN=POKOJ =DOBRO =WOLNOTE, to dziala samoczynnie i idzie przedemna tym ubrankiem cialem w postaci tego cudu zycia =entropi jak nazywamy to jest wewnatrz i na zewnatrz i obserwuje jak inni reaguja i to jest piekne zachcem wszyskim robmy to rozpoznajmy siebie pracujmy ze soba / cwiczmy cialo fizycznie aby bylo naszym przyjacielem =narzedziem odbiornkiem i nadawca a tym samym nasza zabawa w zycie stawala sie swiadoma ,odpowiedzialna i w PRZYJAZNI /uwazam ze slowo milosc =zostalo wymyslone przez cwanikow ???/ PRZYJAZN to dzialanie bezwarunkowe dla samej radosci istnienia ,ok. bawmy sie w cud zycia w przyjazni bo jak ona sie rozleje i stanie sie chlebem powszednim to mamy paradis.

 8. Brytyjscy rasiści zaatakowali … polski autobus!
  317

  46

  sm
  12:00 14 lutego 2017

  Na parkingu samochodowym przy jednym z hoteli w Southampton (Wielka Brytania) nieznani sprawcy całkowicie zdewastowali polski autobus. Brytyjska policja podejrzewa, że był to atak na tle narodowym. zdewastowano polski autokar.

  Całe zdarzenie miało miejsce w niedzielę (12 lutego) około 23.00. Nieznani sprawcy wybyli przednią szybę autobusu, po czym namalowali napisy na przedniej szybie i dachu pojazdu. Zdemolowali też wnętrze. Urwali dźwignię zmiany biegów, odcięli kable, namalowali napisy na tylnych siedzeniach autokaru. Zabrali z pojazdu 15 funtów w gotówce.

  Autokar należy do firmy przewozowej Agat z Kraśnika. Menedżer ds. sprzedaży w Agacie Artur Kuśmierzak powiedział w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, że firma jest „zbulwersowana” sytuacją. – Z całego parkingu napastnicy wybrali akurat nasz wóz. Kierowcy mówili, że jeden z napisów odnosi się do polskiej narodowości – stwierdził. – Nigdy nic nas podobnego nie spotkało, nawet na południu Europy, gdzie jest dużo uchodźców. Dotąd nie czuliśmy też żadnego zagrożenia w Wielkiej Brytanii – powiedział Kuśmierzak. – Ale teraz szukamy innego hotelu i parkingu w Southampton – dodał.

  Brytyjska policja prowadzi dochodzenie ws. dewastacji polskiego autobusu. Uważa się, że atak miał tło narodowe.

  Lidl – dla najmłodszych! Ciepłe bluzy, spodnie, jeansy i kardigany marki Lupilu już od poniedziałku w Lidlu.
  Chcę dowiedzieć się więcej.
  Nie, dziękuję. (pokaż inny program)
  Takich przypadków – zwłaszcza na południu Wielkiej Brytanii – jest coraz więcej. Poza Londynem właśnie na południowym wybrzeżu Anglii mieszka największa grupa Polaków.

  Źródło: „Rzeczpospolita”

  ANGIELSKI KU KLUX KLAN = ktos sie bardzo stara aby wygonic polki i polakow

Comments are closed.