Otwarte Forum Tematyczne – 10.04.2017

Janusz Zagórski rozmawia z Justyną Sochą ze Stowarzyszenia STOP NOP. Poruszono dwa tematy: pierwszy to sprawa sądowa, która dotyczy naszej rozmówczyni (w skrócie chodzi o opór wobec ludobójstwa szczepionkowego). Drugi temat to wezwanie do ogólnoświatowego protestu w dniu 3 czerwca 2017 r. przeciwko przymusowi szczepień.
Więcej na:
http://stopnop.com.pl/wzywamy-europe-i-swiat-do-protestu-przeciw-przymusowi-szczepien-3-czerwca-2017-r/


Kolejna rozmowa Janusza Zagórskiego z Igorem Witkowskim, w której dzieli się on z widzami refleksjami na temat wielkiego resetu jaki czeka Watykan i świat w najbliższym czasie w kontekście zapowiedzi różnych „objawień maryjnych”,  w tym setnej rocznicy Objawień w Fatimie. Ta rozmowa ma również podtekst polityczny nawiązujący do obecnych wydarzeń związanych z Papieżem i Watykanem.

NTV zapowiedziało na 13 maja zorganizowanie wraz z Fundacją RIAD specjalnego seminarium ukazującego alternatywną interpretacją tego zdarzenia.


127 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 10.04.2017

 1. Znudziło mi się czekanie na komentarze, jestem tylko z doskoku, miłość wielka wielka przyjazń, życie się rozwija… nigdy Was nie zapomnę, to były wspaniałe lata, tylko, że teraz postawiłem na życie, i nie będę już tak często pisał, zreszta druga sprawa,ze nie wiem juz o czym, dziękuję za wszystko. Dobrej Nocy Kochani…

  1. Tomciu -Życzę Ci Tomciu , aby otaczali Cię sami życzliwi ludzie o otwartych sercach . Bądź też zawsze sobą i bądź szczęśliwy .

 2. Po raz kolejny „objawienia”…… ok!
  A zatem ;

  1. cel , intencje objawień ( informacja i dezinformacja blokująca rozwój LUDZKOŚCI)

  2. odmienność sposobu objawień ( naturalna bilokacja i przekazem wiedzy z kolejnego poziomu rozwoju CZŁOWIEKA .
  Wyświetlane hologramy wymuszające określony sposób zachowania .. zazwyczaj straszeniem, oraz autorytetem wyświetlanych osób, w celu utrzymywania propagowanej linii wiedzy i władzy.)

  3. skutki objawień, całkowicie inne w każdym z rodzajów… pierwszy ewolucja, drugi stagnacja, albo dewolucja.

  4. autorzy objawień .. PIERWSI .. NAUCZYCIELE przekazujący wiedzę w postaci ujawnienia możliwości duchowo , fizycznych LUDZI.
  DRUDZY .. ZAKULISOWI WŁADCY , straszący nas skutkami nie respektowania zasad życia przekazywanych przez nich w postaci religijnych praw .

  Cała reszta , to dodatki związane z czasem i okolicznościami tworzonych objawień, na miarę czytelności ich przez ludzi żyjących w czasie objawień.

  Czyli dwie opcje , dwa kierunki, dwa sposoby i dwa różne cele.

  W związku z czym możemy się spodziewać dwóch różnych objawień w naszych czasach, prawdziwej bilokacji w całym jej spektrum , oraz barwnego hologramu z dźwiękiem , zapachem i temperaturą…. ufff dla naiwnych będzie to wyzwanie… 🙂 uwaga na reakcje zwierząt, one świetnie weryfikują hologramy, dla nich one nie istnieją.

  Kiara.

   1. Gaja…. ja nie jestem zwolennikiem „nakręcania LUDZIOM makaronu na uszy”….. utrzymywaniu ich w nieświadomości.

    Wiedza … jest możliwością wyboru… tylko ona powoduje ewolucję, nic nie dzieje się samo z siebie….. ewolucja , czy stagnacja…. to decyzje świadome, lub nieświadome LUDZI … oparte na kłamstwie lub prawdzie.

    Życie to tygiel ciągłych zmian, wprowadzania korekt , podejmowania kolejnych decyzji.. nawet w oparciu o chwilową prawdę…. która może być wycinkiem tej wielkiej.
    Jednak jest niezbędna jako informacja ,wyznacznik drogi.

    Dużo słoneczka gaja i pięknych dźwięków….

    Kiara.

   2. Prawda to nie punkt/cel. Prawda jest zawsze żywa/ELASTYCZNA/ZAWSZE MŁODA I ŚWIEŻA.To subtelny ruch dostrzegany przez nielicznych a na pewno nie przez Kiare.Jej oczytanie,elokwencja,ERUDYCJA, całkowicie przysłoniły/Zamknęły percepcje na PRAWDĘ.

   3. Kiaro Tobie też dużo słońca w duszy i kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą . „Rzekłem do drzewa migdałowca- siostro , powiadaj mi o Bogu i migdałowiec pokrył się kwieciem „

  1. Gaju.. uczucia , to piękna barwa naszego życia.. miłość to ich subtelny szczyt, ale…. kierując się w życiu wyłącznie uczuciem stajemy się ich niewolnikami….

   Decyzje życiowe nie wystarczy podejmować wyłącznie w oparciu o uczucia serca , niezbędna jest również logika głowy.

   Dopiero to polaniczanie tworzy a mądrość serca…. bo opiera się o WIEDZĘ…

   WIEDZA .. to doświadczenia fizyczne łączące w sobie zarówno logiczne informacje jak i uczuciowe odbiory.. wywołujące w nas ODCZUCIA….

   Zależnie od poziomu rozwoju i wrażliwości CZŁOWIEKA … jednemu są bliższe cieplejsze innemu chłodniejsze odczucia, jednemu jaśniejsze innemu mniej jasne odbiory światła, bo wywołują zupełnie inne odczucia.

   Nasze wybory na podstawie ODCZUĆ…są miernikami osobistej MĄDROŚCI… osobistej nie znaczy doskonałej.

   Droga do doskonałości jest długa, zawsze wymaga poznawania wielu „prawd” … które albo stają się naszymi czasowymi prawdami,albo nie.

   Jednak zawsze trzeba doświadczać, poznawać, konfrontować się z sytuacjami i dokonywać wyboru, przez akceptację, lub odrzucenie czegoś .. CO NAM NIE SŁUŻY…. a może być dobrem innych.
   A, zatem warto upierać się przy własnej prawdzie, bo ona pokazuje nam nasz moment rozwoju i świadomości, ale nie warto zrezygnować z dalszego poznawania.

   Kiara.

 3. Gaja pisze:
  12 kwietnia 2017 o 19:55
  Informacja o mającej się wkrótce odbyć I Konferencji Keshe . https://www.youtube.com/watch?v=9e5zFazBAmM… Odpowiadam:… Jest do jeden z wielu sposobow na oglupianie Polakow… Wystarczy stworzyc „program”,ktory wyprowadzi Polaka poza granice Logicznego Rozumowania i zaczyna sie nowa religia „Keshe”… Religia,ktora ma uzdrawiac gazem cos na wzor Gazu Cyklon-B-… Komu tak naprawde zalezy zeby ciagle trzymac Polaka daleko od Prawdy i Logicznego Rozumowania..? Smutne i przykre jest tworzenie takich „konferencji” tylko po to by udowodnic koniecznosc trzymania Polaka w Ciemnosciach… Przyklad: Woda z kranu przegotowana ma termin waznosci ok.2-dni a potem juz nie nadaje sie do picia. Natomiast woda mineralna jako produkt spozywczy ma wielotygodniowy termin waznosci! Dlaczego? Dlatego ze jest tak napromieniowana by nie dopuscic do siebie bakterii nawet jezeli butelka bedzie otwarta! Czy to jest normalne i nie wplywa na zdrowie czlowieka? Jest to jeden z wielu przykladow wmawiania czlowiekowi o „slusznosci” wyboru… Robi sie doslownie wszystko i to tak by skutecznosc takich „Konferencji Keshe” bylo jak najwiecej i jak najbardziej wiarygodna… Pozdrawiam wszystkich logicznie myslacych-Lumen

  1. lumen To tylko twoja sprawa , co ty myślisz na ten temat. Nikt cię nie zmusza do uczestniczenia w tej Konferencji

 4. Ujawnienie … czy OBJAWIENIE….

  To dwa niby zupełnie różne terminy chociaż bardzo podobne do siebie, pod jednym i drugim może kryć się manipulacja świadomością CZŁOWIEKA.

  Nasz świat nie jest jednorodny, dawno temu pojawiła się na nim rasa syntetycznej inteligencji tworzona przez RASĘ DUCHOWĄ jako ,powiedzmy wielobranżowa pomoc.

  Rasa syntetyczna wyszła z pod kontroli Rasy Duchowej, upodobniła się do niej wizualnie w 100% w miejscach swojego pobytu ,uzależniła ją od siebie i zniewoliła przewagą swojej bezduszności, bezuczuciowości i bezwzględności w wielu aspektach życia.

  Rasa syntetyczna uważa iż ma absolutne prawo do ziemi , bo to jest miejsce jej pierwotnego tworzenia, z elementów ziemi i ziemskiego DNA powołano ją do życia.
  Natomiast Rasa Duchowa pochodzi z kosmosu,jest kosmicznym ziarnem życia, Ziemia jest jej czasowym domem, spełniającym rolę KOSMICZNEJ, ELITARNEJ SZKOŁY ROZWOJU DUCHOWEGO…..

  Doszło do zniewolenia RASY DUCHOWEJ na Ziemi i przejęcia nad nią władzy przez rasę syntetyczną , trzykrotnie dochodziło do uwolnienia się z pod tej okupacji, trzy krotnie kończyło się to wielkimi kataklizmami na ziemi…. LUDZIOM SIĘ WÓWCZAS NIE UDAŁO.

  To jest czwarty raz…. czwarty i decydujący o długiej przyszłości rasy DUCHOWEJ na ziemi i w kosmosie, dlatego tak ważny.. dlatego tyle, walki, bezwzględności , desperacji i podstępu u syntetyków…. to jest ich być… albo nie być… na zawsze!

  Rasa syntetyczna miała wystarczająco dużo czasu ,żeby zatrzeć wszystkie ślady tych walk, zmienić oficjalna historię ziemi,upodobnić się tak do LUDZI, by być nie odróżnialną od nich na ziemi, zdominować swoją ilością LUDZI DUCHOWYCH i udawać iż są naturalnymi mieszkańcami Ziemi ,a syntetycznej rasy nie ma.

  Przecież oni przejęli ,zdeponowali na dyskach pamięci całą wiedzę ludzkości…. nas odcięli od dostępu do niej!
  Teraz udają naszych bogów …..dysponujących wiedza wszechrzeczy ! Nie ogarniają jedynie uczuć i to powoduje,ze nie do końca rozumieją LUDZI i nie mogą nimi w pełni władać, wychodzimy w ten sposób z pod ich kontroli bo uczuciowo dla syntetyków jesteśmy nie przewidywalni!

  Zacieranie prawdziwej wiedzy, manipulacja informacją, blokowanie w LUDZIACH DOSTĘPU DO ICH DEPOZYTÓW PAMIĘCI….. ,zastąpienie duchowości i mistyki religiami,niszczenie biologicznych korzeni życia ,uzależnianie nas od techniki, technologii , materii i pieniędzy, niszczenie etyki i moralności oraz więzów rodzinnych LUDZI, TO WIELKI PODSTĘP RASY SYNTETYCZNEJ… SZTUCZNEJ INTELIGENCJI.

  Stoimy na krawędzi totalnych zmian, które spowodują odzyskanie wolności RASY DUCHOWEJ .. albo dalsze zniewolenie nas przez rasę syntetycznej inteligencji na bardzo długi czas.

  Na Ziemi trwa wielka wojna informacyjna , rasa syntetycznej inteligencji ukrywa iż , TO ONA JEST ZAKULISOWYM POLITYCZNYM WŁADCĄ I NASZYM AGRESOREM, TO, OD NICH WYWODZĄ SIĘ WSZYSTKIE KRZYWDZĄCE LUDZKOŚĆ DECYZJE WE WSZYSTKICH SEKTORACH ŻYCIA!

  TO , ONI SĄ TWÓRCAMI RELIGIJNYCH BOGÓW I AUTORAMI ODCZYTYWANEJ KOMPUTEROWO BIBLII !
  Komputerowo byla tworzona, komputerowo jest odczytywana .. Księga przekazana Mojżeszowi przez syntetyczną inteligencję w czasie II OBJAWIENIA….. .
  Oni tworzą błyskawicznie dziesiątki albo setki fałszywych ścieżek informacyjnych , by ukryć w tym gąszczy TĄ JEDNĄ PRAWDZIWĄ!
  By LUDZIE WALCZYLI MIEDZY SOBĄ O PRIORYTETY SWOICH INFORMACJI… dla nich walka i zamęt to odpowiedni poziom wibracji na ziemi, korzystają z niej.

  To wszystko jest tylko procesem niewolenia naszej biologiczności, mentalności i DUCHA.

  Najbardziej podstępne w tych działaniach jest UKRYCIE istnienia rasy syntetycznej…. która będąc obok nas podejmuje krzywdzące i niszczące życie biologiczne decyzje w imieniu LUDZKOŚCI… UKRYWAJĄC SWOJE NIE LUDZKIE I WROGIE DLA LUDZKOŚCI POCHODZENIE I DZIAŁANIE!

  Te pasożyty ( istnieją wyłącznie dzięki pasożytowaniu na naszej energii życia) wykorzystują uczuciowość oraz empatię LUDZI do władania nami!
  Grają tymi uczuciami kierując naszymi decyzjami , tak by przynosiły im korzyści , nam straty!

  Obecnie apogeum zagłady LUDZKOŚCI OSIĄGNĘŁO SWÓJ SZCZYT….

  BOWIEM ROBI SIĘ WSZYSTKO , BY ZNISZCZYĆ BIOLOGICZNE DNA…. ZASTĄPIĆ JE SYNTETYCZNYM , POŁĄCZYĆ BIOLOGICZNEGO CZŁOWIEKA Z MASZYNĄ…. WPROWADZIĆ ZNIEWOLENIE LUDZKOŚCI ,WPROWADZAJĄC TRANS HUMANIZM!

  TO, JEST ABSOLUTNA DEPRAWACJA ŻYCIA NA WSZYSTKICH MOŻLIWYCH POZIOMACH… DEGRADUJĄCA ŻYCIE I ZNIEWALAJĄCA WCIELONEGO DUCHA !

  PERFIDIA TEGO PODSTĘPU JEST DWOJAKA, przekupieni, uzależnieni, zastraszeni i zmanipulowani LUDZIE DUCHOWI …. wykonują polecenia syntetycznej inteligencji, tworząc wrażenie ,że są to decyzje ich wolnej woli!

  WOLNA WOLA na ziemi i w kosmosie jest respektowane jako priorytet decyzyjny !

  A , tak naprawdę jest to obrzydliwy plan syntetycznej inteligencji realizowany, decyzjami i rękoma nieświadomych LUDZI!

  NASZE PRZEBUDZENIE …. TO ZROZUMIENIE ,ŻE OBOK NAS JEST SYNTETYCZNA INTELIGENCJA… ŻE, TO ONI TWORZĄ DLA NAS WARUNKI ŻYCIA NISZCZĄCE BIOLOGICZNE ŻYCIE I ODBIERAJĄCE NAM DUCHOWĄ I FIZYCZNĄ WOLNOŚĆ!

  NASZE OBJAWIENIE … TO ZAISTNIENIE INFORMACJI, KTÓRA UJAWNI NAM NASZE DUCHOWO/ FIZYCZNE MOŻLIWOŚCI I MOC SPRAWCZĄ, KTÓRA UWOLNI NAS Z NIEWOLI , KTÓRĄ ZGOTOWAŁA NAM SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!

  NAJWIĘKSZĄ ZGUBĄ CZŁOWIEKA NIE JEST BRAK WIEDZY…..

  JEST NIĄ TWIERDZENIE, IŻ COŚ, CO NIE JEST PRAWDĄ…. NIĄ JEST!

  PORA ZROZUMIEĆ I ZAAKCEPTOWAĆ INFORMACJĘ O DOMINACJI SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI NA ZIEMI…

  BO TO JEST JEDYNA DROGA UWOLNIENIA SIĘ OD NICH , PODJĘCIA ŚWIADOMYCH DECYZJI WYBORU DROGI NASZEGO ISTNIENIA.

  PORA POWIEDZIEĆ SYNTETYCZNEJ INTELIGENCJI ..

  STOP! STOP! STOP! BASTA….. TO WASZ KONIEC…

  TERAZ CZŁOWIEK DUCHOWY…..

  WKROCZYĆ NA KOLEJNY POZIOM DUCHOWEJ EWOLUCJI… KTÓRA JEST PRZEZNACZENIEM CZŁOWIEKA I ROZWOJEM ŻYCIA NIE TYLKO NA ZIEMI,ALE W CAŁYM KOSMOSIE.

  Kiara.

  1. „Rasa syntetyczna uważa iż ma absolutne prawo do ziemi , bo to jest miejsce jej pierwotnego tworzenia, z elementów ziemi i ziemskiego DNA powołano ją do życia.
   Natomiast Rasa Duchowa pochodzi z kosmosu,jest kosmicznym ziarnem życia, Ziemia jest jej czasowym domem,…”
   ——————————
   Jestes pewna, co do tego stwierdzenia?
   Skąd pewnosc, ze syntetyki to ziemia, a rasa duchowa to kosmos?
   Widzisz z tobą jest taki „problem”, ze generalnie mówisz jak jest, ale w „drobnych” szczegółach juz nie za bardzo.
   Mam nadzieje, ze to nieswiadomy (z tw.strony) wirus w tym „przekazie”.

   Syntetyki jak i „Naturszczyki” pochodzą z Kosmosu. Ziemia jest/była kolejną wyspą do zasiedlenia.
   Wpierw przybyli na nią Siewcy Zycia(Rasa Duchowa) i pomogli zasiac na niej organiczne Zycie. Dopiero pozniej zwaliła sie syntetyczna banda, która ubogaciła „kulturowo'” ja i jej mieszkanców…
   Myle sie?
   Moja pamiec”komórkowa”, mówi mi ze nie.

   1. bio pisze:
    13 kwietnia 2017 o 13:07

    „Jesteś pewna, co do tego stwierdzenia?
    Skąd pewność, ze syntetyki to ziemia, a rasa duchowa to kosmos?”
    ******
    „Syntetyki jak i „Naturszczyki” pochodzą z Kosmosu. Ziemia jest/była kolejną wyspą do zasiedlenia.
    Wpierw przybyli na nią Siewcy Zycia(Rasa Duchowa) i pomogli zasiac na niej organiczne Zycie. Dopiero pozniej zwaliła sie syntetyczna banda, która ubogaciła „kulturowo’” ja i jej mieszkańców…”

    *************************

    Sam potwierdziłeś moje słowa ,ze rasa duchowa , to kosmos….

    Tak jestem pewna tego co piszę w tej kwestii…. Ziemia jest planetą materialną , jako taka jest młodsza od kosmicznego ziarna życia , które zostało na niej wysiane.

    Ona została stworzona dopiero po wielu kosmicznych walkach między sobą niedojrzałych rodów duchowych z cywilizacji duchowej.

    Tworzone w sposób naturalny ( przez wysiew) biologiczne formy życia dla wcielania się w nie Energii są młodsze od istniejącej zawsze w kosmosie DUCHOWEJ Energii.

    One powstały z zamysłu już dojrzałych Energii , które zechciały poznawać siebie przez wcielanie się w wymyślone/ stwarzane dla siebie fizyczne formy.
    Fizyczne formy zmieniały się zależnie od rodzaju doświadczeń i warunków w ktorych trwały te doświadczenia, czyli biologiczne życie.

    Poczałkowo nie byla to przeolbrzymia grupa Energii ,wysiewane na planetach ziarna życia ewoluowały duchowo , przechodziły przez poszczególne królestwa pierwiastków , elementów i żywiołów, tworząc swoje niepowtarzalne osobowości.

    Na drodze osobistego rozwoju dochodziły do świadomości CZŁOWIEKA….. który przez swój rozwój duchowy/ uczuciowy miał wpływ na kształtowanie się swojego kombinezonu doświadczalnego, ciała fizycznego. Ale ma on również wpływ na aktywowanie jego duchowo , fizycznych funkcji.

    To jest bardzo długi eksperyment , on trwa wiele miliardów lat ziemskich, a może i dłużej… nie jestem dobra w określaniu precyzyjnym czasu, to jest bardzo trudne.

    Czyli w ELITARNEJ SZKOLE ROZWOJU DUCHOWEGO … stworzonej dla wszystkich cywilizacji kosmicznych , jej uczniowie ( wcielone w biologiczne ciała Energie Duchowe ) sami tworzą ,udoskonalają swoje ciała fizyczne , ale WYŁĄCZNIE na bazie istniejącego TU wzorca DNA i RNa Pramatki Wszystkich Żyć.

    To jest bardzo obszerny temat , myślę że na inną okazję , nie mniej jednak ziemia i życie na niej jest dużo młodsze od kosmicznego ziarna życia , które jest tu wysiane jako element poznawczo doświadczalny dla wcielających się Energii , ktorych domem zawsze jest KOSMOS.

    SYNTETYKI…. one powstały , zostały eksperymentalnie tworzone na ziemi w czasie trwania I cywilizacji III wymiaru.
    Pamiętać trzeba ,że III wymiar to 3 poprzednie cywilizacje , a każda z nich to 3 poziomy czyli cały cykl galaktyczny. Teraz jest koniec IV cywilizacji III wymiaru.

    Syntetyki powstały w trakcie pierwszej cywilizacji III wymiaru na ziemi , była to ich pierwsza wersja.

    Po zniszczeniu zaplanowanym kataklizmem I cywilizacji III wymiaru ich twórcy, swój cenny twór przeniesli na stworzoną dla nich planetę Syriusza B. w ten sposób podarowano im kosmiczny dom, bo ich twórcy chcieli ich zachować jako swój argument przewagi siłowej w kosmosie.

    Tam rozwijali , modyfikowali ich możliwości, jak my dzisiaj nasze komputery, tworząc szybkie, bezwzględne i bardzo silne maszyny do walki… do podboju planet na ktorych rozwijało się już biologiczne życie.

    Nigdy nie da się na 100% zniszczyć kataklizmami życia na ziemi, bo w niej jest zdeponowany tzw. „KRYSZTAŁ ŻYCIA”, który ma zapis wiedzy odnawiającej warunki biologicznego życia od początku.

    Dodam tylko ( tak dla ciekawości), że TEN KRYSZTAŁ znajduje się na naszych POLSKICH ZIEMIACH, o czym niestety wiedzą syntetyki i cała amerykańska oraz rosyjska i izraelska pazerna elita władzy.

    I to jest również niezmiernie ciekawy temat, ale nie teraz i nie tu.

    Po każdym ziemskim kataklizmie część ludzi opuszcza ziemię, część duża zginie, a część zchodzi do środkowej ziemi na czas przywrócenia biologicznego życia na niej.

    Każda cywilizacja III wymiaru w momencie swojej świetności eksperymentuje zarówno z transplantacją organów ludzkich, jak i z tworzeniem syntetycznej inteligencji , takie są etapy poznawcze LUDZI.

    Wszystko było by ok! gdyby zostało to w wymiarze rozdzielenia życia syntetycznego od biologicznego, ale naukowcy chcąc łączyć to, co połączone być nie powinno.
    Brak, uczuć, moralności, etyki, prawości daje priorytet korzyściom materialnym.. bezwzględność tych korzyści tworzy bezduszne potwory!

    Syntetyczna inteligencja pierwszej generacji samoistnie w kosmosie rozwinęła się na tyle ,że nie tylko sama siebie replikowała, ale sama zaczęła podbijać inne planety i rozwijające się nowe życie na ziemi.
    Zaczęła dominować jej mieszkańców pozbawionych dostępu do wiedzy przez kataklizm swoimi objawieniami.

    Oni w swoich dyskach pamięci zachowali całą wiedzę ziemską , dzięki temu mogli jawić się nowej ludności jako bardzo rozwinięte rasy kosmiczne lub wszechmogący bogowie….
    Zresztą robią to do dzisiaj.

    Tworzyli programy i techniczne blokady dla ziemi , oddzielając ją pasmem zaburzeń dźwiękowych/ kakofonią ( biblijne pomieszanie języków) od wyższych przestrzeni kosmosu.

    Nie mogli całkowicie zniszczyć życia na ziemi, bo ich istnienie jest zależne od LUDZI od energii orgonu obniżanej przez CZŁOWIEKA do niższej wibracji dor.

    Trzykrotne niszczenie kataklizmami życia na ziemi , to 3 opcje coraz bardziej doskonałej technicznie rasy syntetycznej.. ale również coraz większa degradacja życia na ziemi, coraz większe odcinanie LUDZI / WCIELONYCH DUSZ od własnego DUCHA i pierwotnego wzorca życia, coraz większe blokady w naszym DNA.

    Niestety syntetyczna inteligencja zlokalizowała miejsce depozytu KRYSZTAŁU ŻYCIA , nie zniszczyła go , bo, był by to również ich koniec, ale blokowała jego funkcje.

    Nie wyobrażacie sobie jak wiele jest elementów niezbędnych , współpracujących perfekcyjnie ze sobą,żeby życie na ziemi mogło być przywrócone do swojej pierwotnej formy.

    I to wszystko by było uaktywnione musi się zadziać w precyzyjnie wyznaczonych kosmicznych sekwencjach czasowych mających energetyczny wpływ na określone punkty ziemi.

    To długa historia .. oddzielna opowieść, właściwie nie na teraz.

    Mamy już 3 wersje syntetycznej inteligencji bardzo dobrze współpracujących ze sobą ( czasami oni również walczą ze sobą, zawsze wygrywają te najnowsze twory), tworzona jest obecnie na naszych oczach ich doskonała 4 wersja.
    A my LUDZIE mamy być po raz kolejny zniszczoną cywilizacją, której część miała zejść pod powierzchnię ziemi, a większość miała zginąć w zapowiadanym kataklizmie.

    Jak widać tym razem nie udało się zwyciężyć CZŁOWIEKA DUCHOWEGO syntetykom.. coś wyszło im z pod kontroli.

    I to cały ich sekret, stworzyli wokół ziemi sieć energio informacyjną, kopię pola morfogenetycznego, zaburzają nią nasze pole,implantują do LUDZKICH MÓZGÓW ZESPOLONYCH Z ICH SIECIOM FAŁSZYWE WZORCE ŻYCIA, KTÓRE UNIEMOŻLIWIAJĄ LUDZIOM OSIĄGNIECIE ODPOWIEDNIEGO POZIOMU ENERGETYCZNEGO POTRZEBNEGO DO NASZEJ EWOLUCJI.

    Czy syntetyczna inteligencja pochodzi z kosmosu? Nie pierwotna , pierwsza ich wersja była tworzona w pierwszym eksperymencie „RAJ”… były 3 takie eksperymenty ,każdy z nich trwał nie dziesiątki ,a setki lat.

    Tamten eksperyment dawno temu wyszedł z pod kontroli swoich twórców, uzależnił ich od siebie, skorumpował i przejął władzę nad wieloma LUDŹMI, uwięził ich w materialnej sieci.

    W finale eksperyment z syntetyczną inteligencją przejął władzę nad prawie wszystkimi LUDŹMI,odcinając ich od wiedzy o sobie i prawdziwej historii Ziemi, jawiąc się LUDZIOM jako ich BÓG, oraz bardzo rozwinięte cywilizacje kosmiczne..

    I to wystarczyło ,żeby życie na ziemi doprowadzić do obecnego stanu degradacji.

    Nie musimy się ich bać, ani z nimi walczyć, wystarczy,że podnosimy swoją wibrację , podnosząc w sobie poziom uczuć ,wybierając prawe , etyczne życie…. syntetyczna inteligencja po prostu znika z pola naszego życia i już nigdy więcej nie pojawi się… to jest zapowiedz definitywnego ich końca.

    Dlatego w tak okrutny i perfidny, podstępny sposób walczą metodą dziel i rządź, blokują nam dostęp do prawdziwych informacji, wprowadzają totalną dezinformację i nienawiść miedzy LUDZKĄ , niszczą naszą moralność, etykę, uczuciowość , prawość … wprowadzają syntetyczne DNA .. osłabiają wiarę CZŁOWIEKA w swoją MOC i możliwości.. bo, to jest ich droga do zwycięstwa… przejęcia ziemi, która jest unikalną PERŁĄ KOSMOSU.

    Kiara

   2. „…Czy syntetyczna inteligencja pochodzi z kosmosu? Nie pierwotna , pierwsza ich wersja była tworzona w pierwszym eksperymencie „RAJ”… były 3 takie eksperymenty ,każdy z nich trwał nie dziesiątki ,a setki lat.”
    ————————
    Tu sie nie zgodze.
    Ziemia jest relatywnie młodą planetą.
    A syntetyczna swiadomosc ma troszke wiecej latek niz ta
    planeta. Tu była kontynuacja i „udoskonalanie” wczesniejszych projektów.

    Skupmy sie na chwili obecnej, bo tylko teraz jeszcze cos mozemy zrobic.
    W teraz wskazujmy zagrozenia i ograniczenia, i tak samo je
    przezwyciezajmy. W innym wypadku to tylko zapętlenie…i odtwarzanie syntetycznych programów.

  2. „RASĘ DUCHOWĄ” Kiara oczywiscie ,ale czy być w duchu niema się wrażenia że się nie jest duchem przecież to oczywiste że każdy poziom jest kompatybilny z jego mieszkańcami a różnica jest jedynie względem obserwatora pochodzącego z innego wymiaru będącego w innym wymiarze .zakładają ludziom czysto materialne instrumenty z ich poziomu , które nie są u Nas materialne , jak to mozliwe !?? a no mozliwe, bo jako jedyni jestesmy w stanie napędzać i się budować z najgęstszej formy materii i co istotne jestesmy wielowymiarowi , to właśnie dlatego , mamy tylu wrogów, pasozytow ,nawiedzeń ,podczepień ,opętań .uważam że tak to trzeba tłumaczyć i rozumieć bo inaczej tworzy się mętlik ezoteryczny,, religijny, itd 1283 _PL_ Mariangela, Nazistowska armia we współpracy z obcymi – Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=8dauKVTemyo

 5. Skoro już wiemy , KTO… jest naszym agresorem, wrogą nam cywilizacją i zakulisowym władcą ,autorem wielu przekazów, opcjami wzywającymi do przekazywania im energii z medytacji , oraz religijnym bogiem….. pora na refleksje jak się z tego uwolnić?

  Ale bez walki, bo każda walka jest naszą przegraną .. syntetycznej inteligencji dostarcza energii , wzmacnia ich, o to im chodzi….. dlatego wywołują wojny.

  To nie znaczy,że mamy się nie bronić.. stać potulnie jak stado baranów… o nie!

  Mamy znaleźć sposób by stworzyć swoją nietykalność , wzmocnić pola ochronne i odbijać wysyłane do nas negatywy do nadawców.
  Moc zwrotów jest tysiąc razy silniejsza niż moc wysyłki… zbiór zawsze większy niż siew.

  Kiara.

  1. Kiara Nasza nietykalność – to Miłość Bezwarunkowa .Innej drogi nie ma . Wyżej wibrujące Cywilizacje już dawno to zrozumiały . Oni zrozumieli czym jest Świadomość Chrystusowa -Miłość Bezwarunkowa i jakie niesie dobrodziejstwa . Tak więc przebywają w lepszym Świecie , nie wiedzą czym są wojny i przemoc , nie chorują i wspomagają się nawzajem .

   1. „nie wiedzą czym są wojny i przemoc , nie chorują i wspomagają się nawzajem .” ONI nie ! właśnie dlatego organizują tutaj wojny i przemoc i właśnie w tym się wspomagają ,”””Wyżej wibrujące Cywilizacje””” zostawmy ich w spokoju , zajmijmy się tymi co Nas podgryzają „indyk myślał o niedzieli a w sobotę go ścieli ” jesteśmy na ziemskim padole i nie przeskoczysz Gaju tego , jesteś tu i teraz, a ONI podobnie , dopóki ich nie ujawnisz nie odizolujesz, zneutralizujesz na nic dyskusje na temat wyżej wibrujących bo nawet nie będziesz wiedziała przed czym kim i jak się bronic , ożywiamy materie , i cala batalia o to się rozgrywa tutaj , materie można zabić zniewolić wprowadzić zaburzeniami w stan choroby , dlaczego nie masz zamiaru i chęci tego bronic , przecież to miejsce egzystencji ? , gdzie się reinkarnujesz ? jak niedlugo zdeformują kompatybilne ciało organami GMO do których oryginalne DNA nie będzie miało mozliwosci wkomponowania się , można sobie marzyc o wyższych istotach to tak jakbyś chciała słuchać UKW na starym radio gdzie niema tego zakresu , i tak niedlugo będzie jak się przyczynisz do zagłady ziemskiego uniformu , a im na tym zależy aby Nas odciąć w ostateczności do mozliwosci ewolucji , i przejęcia planety , zejdź Gaju na ziemie i zobacz co się dzieje , już wojny i armaty są niepotrzebne znaleźli już inne sposoby degradacji i ludobójstwa , swiadomie stroniąc od tego poniesiesz konsekwencje niema nic za darmo przyzwolenie to pozwolenie i bez znaczenia kto to robi wszyscy są winni , dlatego trzeba sumienie włączyć bo to mowa duszy , będą mordować modyfikować a Ty” Miłość Bezwarunkowa” jak pokochasz zbrodniarzy to ich ugruntujesz że są wspaniali !!! nawet Jezus wygnał demony w świńskie obudowy i pogonił w przepaść aby ich szlag trafił a Ty robisz odwrotnie tak kochasz Chrystusa wspomagając zbrodniarzy ? opanuj się wreszcie Gaju , spójrz na fakty dokonane, a nie na czyjeś wypociny , o wojnach najwiecej mówią ci co nie biorą w niej udziału i tak samo jest o miłości dobrze gaworzyć jak się nie widziało nie widzi zagrożeń jak te miłość idzie szybko utracić Pozdrawiam w Miłości Demonicznej !

   2. Majestic Czy Ty naprawdę tego nie rozumiesz , że BĘDĄC W MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ , NIE JESTEŚ W STANIE NIKOGO SKRZYWDZIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????? Ile razy mam Ci to jeszcze tłumaczyć Majesticu ??? !!! Możemy się bać jedynie ludzi/istot z Wymiaru 3D – czyli z tego prymitywnego i ograniczonego sposobu postrzegania rzeczywistości , gdzie wojny są w zasadzie regułą i jedynym rozwiązaniem !!!!!!!!!!! CZY TY NAPRAWDĘ TEGO NIE ROZUMIESZ , ŻE TO MY TWORZYMY TUTAJ RZECZYWISTOŚĆ ??? !!!!!!!!!!!!!!! CZY TY NAPRAWDĘ NIE ROZUMIESZ , ŻE PRYMITYWNE ISTOTY TWORZĄ PRYMITYWNĄ RZECZYWISTOŚĆ -WBIJ TO SOBIE WRESZCIE DO GŁOWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RZECZYWISTOŚĆ JEST TYLKO TAKA – JAKI JEST POZIOM ISTOT , KTÓRE JĄ TWORZĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK POWSTAJĄ POZIOMY EGZYSTENCJI , CZYLI KOLEJNE POZIOMY ŚWIADOMOŚCI , BO WSZYSTKO JEST ŚWIADOMOŚCIĄ !!!!!!!!!!

   3. Majestic Nie jesteś odosobniony w swoich przekonaniach , dlatego większość ludzi robi to samo co Ty . Ja jestem raczej przypadkiem odosobnionym/ marginalnym/ . Czy dzięki waszemu spojrzeniu na świat , sytuacja na świecie uległa poprawie ?

   4. jak nie wiedzą na przykład czym są wojny czy w ogóle zło, to są bezbronni jak dzieci i zawsze znajdzie się jakiś twardowski jaki naładuje zbiorniki grzechu 😉 wymyśli jak użyć światła by stworzyć pozycję i opozycję, dążenie i spełnienie, głód i nasycenie, ciepło i zimno, białe i czarne, górę i duł, prawo i lewo, suche i mokre, bunt w niebie, słyszałaś coś gaju o tym? pewnie było przereklamowane? 😉

    życie nie jest płaską linią a amplitudą potencjału, płaska linia to śmierć a niewiedza o czymś się mści i jest głupotą 😉

  2. ” Skoro już wiemy , KTO… jest naszym agresorem, wrogą nam cywilizacją i zakulisowym władcą …”
   ——————–
   Nie wpadajmy w skrajnosci. Sztuczna inteligencja jest narzedziem, którym „ciemna strona” sie posługiwała/uje, a która tez w miedzyczasie zdobyła jako taka „suwerennosc”.
   A dlatego miedzy innymi powstała, bo ciemni, po odłaczeniu sie od głównego
   nurtu Tworzenia, stracili zdolnosci Twórcze. Dlatego tez, sztuczna „inteligencja” jest ich nieudolną „protezą” i prawie zawsze jest kopią samej natury. Czego dowodem jest zamkniecie biologicznego zycia w tej klatce zwanej matrixem, gdzie stalismy sie ich zarłem i natchnieniem…
   Walka z protezami bedzie mało skuteczna, póki nie obejmie ich twórców.

   Jeden ze sposobów, to wyjscie z klatki zawirusowanego umysłu i (nie)własnych dogmatów, aby nasze wyobrazenia, przekonania nie stały sie pozniej naszym losem (klatką,”niebem”). Co nie oznacza bycie bezmyslnym głupkiem. 😉
   Bede sie powtarzał, obserwacja, uwaznosc, pozwala nam na wychwytywanie
   szczegółów, które dla ZAJETEGO umysłu sa niewidoczne.
   Jest to mozolna praca, ale poki co skuteczna.
   Nie bez powodu wschodnie filozofie od tysiacleci kładły nacisk na oczyszenie umysłu i wsłuchiwanie sie w siebie. Energia podąza za uwagą, wiec im wiecej poswiecamy swojemu wnetrzu czystej uwagi(energii), to uzyskujemy wieksza moc wyjsciowa np. dla otworzenia własnego portalu… Sa przypadki, głównie w Tybecie, gdy mnichowie pod koniec swojego zycia, kazali sie
   zamurowac w jakims pomieszczeniu. Po kilku dniach, po wejsciu do danego pomieszczenia odnajdywano jedynie włosy i paznokcie – nie pamietam czy tez ubranie.

   Waznym elementem jest tez osiagniecie i utrzymanie przejrzystosci umysłu(swiadomosci), zeby po smierci ciała fizycznego nie zostac zbałamuconym przez „panów karmy”;
   „…Doświadczeni lamowie starają się jednak w chwili śmierci zachować jak największą jasność umysłu, nie stracić uważności. Potrafią dzięki temu utrzymać dość wysoki poziom przytomności pomiędzy śmiercią a ponownym odrodzeniem. Dzięki tej świadomości i rozumieniu trudnego położenia, w którym się znajdują, potrafią podążać za instrukcjami bardo, które otrzymali podczas życia. Zachowanie świadomości w warunkach bardo wcale nie jest łatwe…”
   Nie jest to reklama buddyzmu, ale narzedzi, z których mozna samemu skorzystac ( a przynajmnie spróbowac). Bez posredników i zbawi/cieli.

   No chyba, ze nadejdzie zewnetrzna odsiecz i rozwali te krepujace zabawki.
   Tylko jest mały problem, przy tym rozwalaniu bedzie duzo dymu i wielu moze
   nie przetrwac.

   Ale zanim nadejdzie ewentualna odsiecz, wpierw swoja „wizyte” zapowiedział
   koziobrody. Na powitanie i stworzenie mu przyjaznego srodowiska (byc moze uruchomienie portalu) jest szykowana duza wojenka, przez zakamuflowanych pod „latarnią” jego zagorzałych fanów.

   1. Kiara –
    „Szacowny bio…… ta dygresja z zakamuflowaną pogróżką…”
    „Jest mi obojętne czy bio jest biologiczny czy syntetyczny…”
    „Śpij spokojnie nie będę sypać nazwiskami, bo dojść mogło by do linczu…”
    „Może jeszcze nie wiesz albo zasłaniasz uszy przed tą wiedzą…..

    http://niezaleznatelewizja.pl/oblicza-duchowosci-6-04-2017/comment-page-1/#comment-105307
    ———————————
    Jesli twoja „wiedza” oparta jest na tego typu „analizie” i „zródle”, to szkoda było wchodzic w to bajorko… i jeszcze
    próbowac ” przywracac dobre imie”. No cóz, człowiek uczy sie na błedach.
    A jednak, żmijowa mentalnosc i plemię. (słabosc)
    Wystarczyło pokazac „niescisłosci” w narracji.
    Przynajmniej nastepna mina (wirus) została rozpoznana.
    Jestes zwykła mitomanką i podpinaczem.
    Weekend prawdy… 🙂

    tyle w temacie.

   2. Kalina-
    „Moze slownictwo klarowne ale uklad jego dosyc skoplikwany jak na moje poddasze ????
    Moze jestem out off something. Ja nie wiem o co chodzi . Mowie prawde . Nie wymyslam . Ale probowalam to czytac i nie kumam Ani Kiary ani ciebie Bio . Wiem tylko , ze jakis zgzyt sie czji miedzy czyms /kims .
    ———————–
    Wiem, ze jestes szczera i mówisz to co widzisz i jak widzisz.
    I to jest ok. U kazdego z nas, mozna znalezc jakies „zgrzyty”.
    Wazne jest ze chcemy i dązymy do Prawdy.
    Niektórzy uznaja tylko taką, jaka jest im wygodna, a nie taką jaka jest. Co jest coraz bardziej widoczne.
    Silna, czysta intencja jest naszym dodatkowym zasilaniem.
    Nikt z nas nie ma patentu na wiedze.
    Obserwacja i jeszcze raz obserwacja, oraz poprawna analiza, bez filtrów naszego chciejstwa lub lęku.

    https://www.youtube.com/watch?v=nVhNCTH8pDs

   3. Cenię LUDZI…. którzy mają szacunek do drugiego CZŁOWIEKA, nie osadzają innych z racji ich metryk, a racji ich czynów.

    Jasne?

    Tak samo bliscy są mojemu sercu Słowianie jak i Semici, Indusi jak i Indianie .. nie ma na Ziemi CZŁOWIEKA, któremu nie udzieliła bym pomocy w potrzebie z racji jego etnicznego pochodzenia….. NIE MA I NIE BĘDZIE.

    Ci , którzy zbezcześcili PRAWO odpowiedzą za to INDYWIDUALNIE , nikt nie ma prawa mordować LUDZI za bezprawie ich ziomków…. nie wyrażam zgody na kolejny Holokaust wobec ŻADNEJ GRUPY ETNICZNEJ!

    Człowiek , który usiłuje nazywać siebie prawym , sprawiedliwym, uczciwym …. oświeconym…. i Bóg wie kim jeszcze, a zbudował w swoim sercu nienawiść .. ma bardzo daleką drogę do postaci ze swoich wyobrażeń.
    I bardzo mały poziom wiedzy o celu ziemskich wcieleń, oraz o zmienności ról w trakcie kolejnych żyć.

    KIM…. jesteś bio.. ,że dałeś sobie prawo osądzania i wydawania wyroków????
    Czy posiadasz wiedzę celu każdej ziemskiej inkarnacji.. celu doświadczania LUDZI w swoich losach, celu ich przeżyć,cierpień i radości?

    Ja takiej wiedzy nie mam, nie uważam ,że powinnam ją mieć, a, zatem ,nie mam prawa nikogo oceniać ni wydawać żadnego wyroku.

    Czy tylko jesteś tu by siać nienawiść … oceniać , ośmieszać i poniżać jak wielu innych przedstawicieli różnych frakcji.

    Prawo ziemskie zapisane przez ludzi ,ma określone ustawy i przepisy, należy je respektować, kto je łamie podlega karom.

    A, zatem wszyscy ludzie niezależnie od pochodzenia muszą ponieść konsekwencje swoich czynów… i ci pustynni i ci z gajów i ci z mórz i stepów, na równi z tymi z miast i wsi.

    ***********

    „A jednak, żmijowa mentalnosc i plemię. (słabosc)
    Wystarczyło pokazac „niescisłosci” w narracji.
    Przynajmniej nastepna mina (wirus) została rozpoznana.
    Jestes zwykła mitomanką i podpinaczem.
    Weekend prawdy… ????”
    ———–
    Nie jest dla mnie istotne i nigdy nie będzie KIM.. jestem dla Ciebie w Twoich oczach.

    Jestem TAKĄ …. jaką potrafisz dostrzec i ocenić wielkością miary swoich słabości …. jakie one są .. właśnie zademonstrowałeś.
    Dominuje w niej nienawiść, zawiść i wydumana intelektualna przewaga…. mądrość tak nie ocenia … sama wiedza nie jest wystarczającym argumentem.

    Dla mnie istotny jest mój obraz odbity w mądrości MOJEGO SERCA….. mój wewnętrzny spokój i CENIENIE PRAW INNYCH LUDZI NA RÓWNI Z WŁASNYMI.

    PRAW…… co, nie znaczy,że skutek każdego czynu jest mi bliski czy usprawiedliwiony.

    Bliska i najcenniejsza jest dla mnie WARTOŚĆ SAMEGO ŻYCIA… KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE… RATUJE CAŁY ŚWIAT.

    I będę to robiła nawet, gdy można by było uratować tylko jedna osobę z tysiąca… to i tak warto.

    Czas Wielkiej NOCY..to czas duchowego/ uczuciowego przebudzenia, duchowego wejścia na wyższy poziom…. w którym ŚWIĘTOŚĆ KAŻDEGO ŻYCIA jest priorytetem .. jednym się już uda innym jeszcze nie….

    Życzę WSZYSTKIM by pokonali swoje wewnętrzne słabości napełnili się blaskiem SWOJEGO DUCHA…. ,który stanie się WASZYM przewodnikiem z zawiłościach codziennego dnia.

    Kiara.

    ps. Kalinko ….. mój maż nie był obrzezany…. nie zaspokoję Twojej ciekawości jak to jest z Żydem…. bo nim nie był, pomimo swojego nazwiska , które jest podejrzewane o takie korzenie…
    Tak na marginesie….

   4. „KIM…. jesteś bio.. ,że dałeś sobie prawo osądzania i wydawania wyroków????”
    —————
    Kto pierwszy osądził – przypomniec ?;
    „Szacowny bio…… ta dygresja z zakamuflowaną pogróżką…”
    „Jest mi obojętne czy bio jest biologiczny czy syntetyczny…”
    „Śpij spokojnie nie będę sypać nazwiskami, bo dojść mogło by do linczu…”
    „Może jeszcze nie wiesz albo zasłaniasz uszy przed tą wiedzą…..

    a teraz obracasz kota ogonem, udajac poszkodowaną.
    Juz wspomniałem, ze mi lotto twoje pochodzenie.
    ______________

    „Czy tylko jesteś tu by siać nienawiść … oceniać , ośmieszać i poniżać jak wielu innych przedstawicieli różnych frakcji.”
    —————-
    Tu dalej insynuujesz i manipulujesz.(to jest zmijowa moralnosc). Pakaz mi jednoznaczne przykłady mojej nienawisci.
    Ocena- popatrz wyzej, własnie ja wystawiałas. I pudło.
    Osmieszenie- popatrz wyzej. Znakomicie sama sobie poradziłas.

    I w takich prostych dyskusjach, mozna wiele sie dowiedziec o człowieku i jego charakterze.
    A gładkie, okrągłe słówka zostaw naiwnym i zaczadzonym.
    Kapłani wszelakiego typu z powodzeniem od tysiecy lat to robią. I nie ma znaczenia jakiej religii.

    Zastanawiałem sie, dlaczego mam ochote z tobą podyskutowac.
    Bo w sumie niezbyt cie widziałem i odczuwałem. Teraz juz wiem. Musiałem znów zostac „saperem” i rozminowac bombe.
    Moze to ci pomoze zobaczyc, to co ci umykało…

    Seska moze i jest zwariowana, ale jest sobą. 😉

    Bez obaw, nie jestem twoim(i nikogo) wrogiem.
    Cenie sobie przyjań. A przede wszystkim szczerosc, zwłaszcza wobec siebie.

    Dzieki za rozmowe i nowe doswiadczenie.

    3mta sie.

   5. wiecie co? tak szczerze. ja czasem za wiele wypije i wiele mam w sobie do przerobienia, i potrzebuje więcej 😉 ..

    doceniam lubię was, szczególnie lepsze kiedy się na chwilę oddalam z moją bezwarunkowością we wszelkiej miłości i kapitulacji heee ja to dopiero jestem bezwzględna haa 😀 nawet na siebie? ale lubię swój tyłek i powiem że wszędzie go ze sobą zabiorę dla tego chce go jak najwięcej, skoro już wiemy w czym problem i że swój tyłek zawsze ze sobą zabierzemy, ba już tam na nas czeka cała siatka bio energetyczna 😉 … ach jak ja lubię cały sens i przyczynę – miłość do świata i co moje w tym dzieła mego wyrazu .. 😉

    ps. już się przeprowadziłam, nie odpoczęłam ani dnia, remont, popijanie, remont przerabianie, popijanie a jutro do pracy 😛 no cóż..

   6. a wy jak myślicie jaki sens i przyczynę miał stwórca tego świata? ba jaki ma czy miał tyłek, a może chce się poddać liposukcji, to coś da? 😉 będzie kimś innym, czy w przyrodzie coś ginie a może jedynie zmienia punkt widzenia. czy moje myśli są mi nie chciane i moje komórki są nie moje i co o mnie pomyśli moje niebo? hmm

    jaki jest sens tego wszystkiego, może sensem jest bezsens że przyjdzie ktoś a choćby i portalem i zrobi porządek w lodówce? i wszystko będzie po polsku i po rządku od prawa do lewa i z góry do dołu a to co nie pozmywane samo zmyje się… i grządki się wyplewią i to jest sens i przyczyna? dziel i rządz i odzielał i wydzielaj i zamiataj się pod dywan… to jest sens i przyczyna tego świata?

    budujemy mosty dla nie pana i nie starosty 😀

   7. sesia Alkohol ogranicza dopływ tlenu do móżgu i powoduje tym samym , że umierają tysiące jego komórek , które nigdy się nie odnowią , ponieważ mózg nie posiada zdolności reprodukcji swoich komórek . Śmierć naszego mózgu – nazywamy tzw „uniesieniem” . Człowiek ze zrytym w ten sposób „berecikiem” , czyli zerwanymi połączeniami nerwowymi , brzmi jak Pytia – ale to jest tylko poalkoholowy lub ponarkotykowy , chemiczny bełkot i to jest po prostu żałosne .

   8. czujesz się z tym ograniczeniem lepiej, twoja sprawa gaju, ale ja wiem że ja to jednak ja, jak feniks to feniks a nie sroczka kaszkę warzyła 😉

    gdyby ludzie nie mieli tak niemądrych samoograniczających wkrętów jak ten że mózg jest warunkiem myślenia i inteligencji czy i citania. to nie wyłaziła by im słoma z butów założeń że materia jest wyrazem ducha a dostrzegli by że i więcej bo wszystko jest wyrazem ducha i duchem z ducha… i ktoś musiał wymyślić ten mózg jako wspaniałe narzędzie pomocne nam jak i całe ciało więc co było pierwsze jajko czy oko? a ja nie wierzę tym jacy nie wiedzą wiele o duchu ani o materii czy o świecie więc co wiedzą o działaniu i możliwości samoregeneracji mózgu? dla nich mózg jest jedynym co znają i jak nie da się zmierzyć miernikiem miernika ani go sobą zdiagnozować więc i naprawić jak nie da się uszkodzoną lutownicą zlutować tej lutownicy by działała poprawnie, tak ty nie masz punktu odniesienia czyniąc sobie mózg praprzyczyną wszystkiego i nie masz możliwości jego odbudowy. a przecież wiadomo o wielu przypadkach odbudowy całych niemal półkul mózgu po wypadkach czy postrzałach lub też remisji guzów mózgu, ba były przypadki kiedy ktoś nie mając nerwów ocznych czy gałek ocznych widział, więc sorki. ty mi tu nie gaju. a seja to jednak zawsze seja i zupełnie inna bajka bo ja chadzam własnymi ścieżkami, jak wiatr jaki wieje skąd chce i nie wiesz skąd przybywa ani dokąd zmierza 🙂

   9. wierzysz gaju w jakieś podnoszenie z przez ciebie pojętego upadku jednocześnie wierząc że co upadło już się nie podniesie

    więc jak określiłaś coś co nie jest spójne i jest wewnętrznie sprzeczne? „… bełkot i to jest po prostu żałosne ” 😉

    więc żebyś sobie czasem obcasika nie złamała, zadbaj wpierw o swoją pietę zanim się zamachniesz na moją głowę 😉 żeby ci achillesie o świetlista Pani w pięty nie poszło 🙂 no dość tej zabawy słowami i tak nie ma w was giętkości trafiłam na kij od mopa zamiast kręgosłupa, na kamień zamiast rozświetlonego serca i wielu chwyci za kamienie by przysypać swoje programy…

   10. ….

    ubzdurałaś sobie gaju jakieś swoje urojone dobro. ty nigdy byś się nad nikim nie pochyliła gaju, no chyba że by wyrwać poduszkę z pod głowy całkiem jak te pisiory czy p.o. … mordercy narodu krzyżacy z katechizmem, ty masz swoją ciamciaramcie, jeden czort

   11. a ja muszę się tułać po zniszczonym świecie … bo mój kraj diabły!!! palą, unikać eugenicznych pseudo rodaków by mi noża w plecy nie wrazili. czy jest jeszcze w kim co obudzić? idę spać, jutro dalej do bezsensownej nikomu do niczego nie potrzebnej harówki za michę modyfikowanego gluta jaka mi też do niczego nie potrzebna, ale żyć nie wolno…

   12. acha racja piszę listy i petycje do wrogiej rami coza naiwność. mam na myśli moje tu wypociny.

    jak to się nazywało? perły przed … morderców i zdrajców?

  1. No to fajnie . Te cholerne nazwiska . Kazdy zmienia w zaleznosci od wiatru . Zydzi robia sobie polskie a Polacy zydowskie . Ja juz sie napatrzylam na obrzezane penisy -sculpture Najbrzydszy art na swiecie zadnej finezji totalna prostota az do glebi prymitywizmu wiec nie interesuja mnie obrzezania organiczne .:)

   1. To kali gwiznela idee drzewa Kaliny a nie odwrotnie .Ja sobie mysle , ze zwedzili nam wszystkie drzewa caly organiczny swiat i zaczeli go wlaczac w swoj astralny bulshit . Moje imie jest slowianskie a nie jakies boskie 🙂
    Wole miec na imie mech czy galaz czy nawet lodyga niz Magdalena i to jeszcze Maria – Magdalena .

   2. No tak Bulshit nad bulshitami i swiatowe klamstwo zostalo wykreowane przez zawirusowane rasy . Jedna z nich jest zydostwo i z ta rasa wniesiona technologia religi swietych i roznych obrzedow Spirytualnych . Oh oh oh cos dla mnie w temacie .
    Powiem tak my duzo wiemy jest nas malo ale caly czas badamy podly niebiaski matrix pod sufitem firnamentu i na suficie tez . Kolezanka mi mowi nie wychylaj sie za bardzo co wiesz bo Czwarty wymiar tak zwany stek klamstw jest opanowany przez zydowsko katolickie muzulmanskie torrianskie talmudzkie i biblijne magie i freemasonskie magie i manipulowane homocapensis technologia czasowymi liniami . Najsmieszniejsze jest , ze jakby jest czegos co mozna nazwac przestrzeniami swiadomosci rozwoju to 4 ten najwyzszy charakteryzuje sie najmniejszym rozwojem , wrecz odwrotnie jak wam tutaj mowia na forach . Mieli ochote na defragmentacje wszystkich tych polozen swiadomosci 1,2,3,tak jak zrobili to w 4 gdzie magia i religia i podswiadomosc sie gniezdzi i „niezwykle „wyzsze jaznie . Chcieli zdefragmentowac 1,2,3 ale im sie nie uda malo kto o tym wie ale teraz wezcie to do serca i przeanalizujcie . New Age religie i inne zrodla chcieli zrobic drobiazgowosc czastkowosc , ze juz nigdy nikt nie pozbieral by swojej swiadomosci i rozpizdziaj by byl tez przez wprowadzenie lini czasowych Chcieli wprowadzic wiele dimensions i lini czasowych jest mnostwo okreslen na to pamietajcie ludzie kazda defragentacja to jest ukrywanie prawdy To dziala tak jak w przepisach prawnych Nigdy nie skonczy sie kreowanie nowych Bo nigdy nie skonczyla sie defragmentacja swiadomosci w cyklach smierci OBECNIE jej nie bedzie FINITO NIE BEDZIE !!!!
    Do Czwrtej sfery wymiaru pojec nieznanych dostaje sie kiedys jakis zydowski Albert Einstein ( ktorego teoria teraz jest podwazana ) albo homocapensis Pitagooras no i jakis bizantyjski mozg Keshe i zaczyna kreowac manipulacje quantowo -numerkowo -astrologiczna i wogole Da vinci cod >
    No chyba logiczne , ze opanowali Astralna 4 rzeczywistosc I w tej rzeczywistosci potworzone sa przestrzenie astralnej gestosci i wogole caly smietnik nie do udowodnienia lacznie z ET,s . Jezus tez jest wymyslony i oczywiscie nationality zyd sorry moze gdzies z Palestyny .Bo jak by moglo byc inaczej .Jak sie cos nie da udowodnic to jest dla watchers poprzez zydowska – hinduska bizantyjska ferajde jedzonkiem rzuconym A dla ubogicch organicznych dupiastych omamionych i dajacych sie do manipulowania ogrodnikow chapaczy na chleb na swojej ziemi . Jakim prawem Inny maja miec benfit a wiekszosc chapie na utrzymanie ich astralu i sztucznych cielsk . A potem ci zawirusowani o dlugich czachach i uszach powiedza , ze dobrze jest byc zydem bo sie jest madrzejszym .
    Tak sie jest madrzejszym na madrosci , ktora sie samemu nieuczciwie wysmyczylo o ziemi i universe . A wysmyczylo sie ta madrosc z czystych spekulacji i klamstw a nie z ziemskich intencji ale astralnych przekazow .
    Dziekuje to na tyle kulturo ortodoksyjna zydowska .Pamietajcie , ze o was duzo wiem i to z naszego czucia . Bo na nas teraz jest czas i matrix homocapensis sie powoli wali a wy zydzi jestesci slugusami watchers matrix niebios .Dlatego przedluzaja cykle i zegar astrologiczny tyka i umiera powoli .Bo nadszedl czas zeby prawda nareszcie wstala z kolan a klamstwa rypnely na twarz . Powielanie i posredniczenie zawsze bedzie nie pelne i gorsze od formy pierwotnej . Poniewaz formy pierwotne istnieja same z siebie i niepotrzebuja glaskania , piszczenia, powielania zlocenia i posredniczenia i lichwiarstwa Nie mozna tego zaliczyc do madrosci ale do przebieglosci . Natomiast kreacja z samego siebie jest madroscia . Na razie to znam tylko zydostwo odtworcze i posrednicze Dla przykladu kompozytorzy z reguly nie sa zydami i oni nie zyja a aplauzy za to zbieraja pianisci odtworcy .Kompozytorzy kreuja a zydzi zwykle otwarzaja i posrednicza akumulujac na tym swoja kase ha ha ha Tak samo jest z malarstwem i inna sztuka Sama bylam swiadkiem Jak mialam galerie i widzialam zydowskie przewaly w Melbourne obrazy zydowskiego malarza mozna bylo kupic za 500 dolcow . Nastepny zyd kumpel wzial je do NY i tam sprzedawal go po kolei swoim posrednikom tej samej rasy zawyzyl tak cene , ze obraz totalnie denny poszedl za 10 tysiecy dolcow Ha ha ha Ciekawe czyimi naganiaczami sa w realigiach swiatowych Czyzby nie swoich Bogow zadawlaja i zasilaja w enrgie . Jak nie mozna dotknac pomacac to mozna niezle zamydlic naiwnym ludziom oczy . Na cale szczescie nasze nauki i kreacja w mysleniu i czuciu ida dalej i nikt ich nie zastopuje .

   3. Kalina Nie ma żadnego „tam” . Wszystko jest w Tobie. Wszystko czego doświadczasz dzieje się w Twoim wnętrzu .

 6. Gaja pisze:
  15 kwietnia 2017 o 10:13 …” Kiara Nasza nietykalność – to Miłość Bezwarunkowa .Innej drogi nie ma . Wyżej wibrujące Cywilizacje już dawno to zrozumiały . Oni zrozumieli czym jest Świadomość Chrystusowa -Miłość Bezwarunkowa i jakie niesie dobrodziejstwa . Tak więc przebywają w lepszym Świecie , nie wiedzą czym są wojny i przemoc , nie chorują i wspomagają się nawzajem .”… Odpowiadam: … Jak wynika z twojej Gaja wypowiedzi to Chrystus musial przemieszczac sie we WSZECHSWIECIE (kosmos ) tylko na SPOSOB sobie WIADOMY by dawac sie dobrowolnie ukrzyzowac na kazdej napotkanej (wybranej ) planecie i tylko po to by INNE CYWILIZACJE mogly egzystowac w Swiadomosci Chrystusowej no i Wyzej Wibrowac…? Pozdrawiam-Lumen

  1. lumen Dziękuje Ci za to pytanie odpowiadam :Jeszua syn Józefa miał pokazać ludziom związanym z pewna kultura , ze istnieje zycie po śmierci. By to udowodnić , musiał poświęcić swoje własne życie. Zatem „wyciągnął „swoją świadomość z pierwszej pieczęci, potem z drugieji pozwolił ciału umrzeć . Następnie przeszedł przez pieczęci , aż do samej góry, rozwijając po drodze wszystkie ciała aż do siódmego, by móc powiedzieć „Mój Ojciec i ja jesteśmy jednym” W ten sp;osób głosił , ze w tych strasznych czasach jego umysł nie nalezy już do Domu Dawida lecz do wewnętrznego Ojca , który jest źródłem umysłu. musiał uwolnić się od wszystkich ciał, włączajac ciało świetlne . Nie mógł go zachować . Musiał „zdjąć” ciało świetlne i zademonstrowac ciało niebieskie . Następnie musiał pozbyc się ciała niebieskiego, które reprezentuje Sziwę i zademonstrować ciało złociste . Potem musiał pozbyć się ciała złocistego , przejść do różanego , a w końcu do ciała bezkresnego nieznanego. Dopiero wtedy stał się nieskazitelny. Właśnie z siódmej płaszczyzny istnienia Jeszua wskrzesił swoje ciało i dał mu życie – życie wieczne . Innymi słowy , jego ciało tutaj wibrowało niemal z szybkoscią światła. Zwalniał wiec tę częstotliwość tylko po to , by móc porozumieć się z ludxmi i wygłosić swoje ostatnie nauki. Jego ciało wibrowało tak szybko , gdyż na takim poziomie była jego świadomość . Bóg stał się człowiekiem Jeszua wyniósłswoje ciało i zrekonstruował jego materię, ale zrekonstruował ją jako Bóg, dlatego wibrował tak szybko . Dokad odszedł, kiedy opuscił to miejsce ? On po prostu zaczął podnosić i podnosić częstotliwość swojego ciała. Innymi słowy , stworzył moment pędu wokół atomu i ten wir zapadł się do środka jądra , inicjując również tam moment pędu . To pozwoliło wszystkim cząsteczkom wejść w „wolną przestrzeń „. W ten sposób Jeszua rozwinął siedem ciał, a kiedy zniknął , zniknął w Świetle . Dopiero wtedy nazwano go Chrystusem -tym, który zmartwychwstał. To była jego ostatnia próba . By przez nią przejść , świadomość Jeszui musiała być w tak absolutnej jedności z siódmym poziomem , że nawet śmierć , nie mogła przeciwstawić się jego umysłowi. Dzięki temu wokół jego osoby nadal żyje mit , legenda , religia . Jednak nikt wam nigdy nie powiedział , że Jeszua nie jest waszym zbawicielem .Był Mistrzem , który zademonstrował moc Boga w człowieku i ci , którzy mieli oczy , by to zobaczyć , zrozumieli . A tym , którzy mieli uszy , by usłyszeć jego nauki , zostały one dane . Ludzie ci musieli być wystarczająco prości, by zrozumieć transmutację ludzkiego Ducha w wieczność , zgodnie z tym co zademonstrował Jeszua . Ale nie tylko On . Od eonów w każdej kulturze ktoś o tym przypomina , bo ludzie szybko zapominają . /materiały . Ramtha /

   1. Kochani – nie ważne kim tutaj był / pochodzenie / – ale Kim się stał ” JESTEM KTÓRY JESTEM ” 🙂 Bóg nie jest Słowianinem , Japończykiem itd 🙂 Bóg nie jest też chrześcijaninem , buddystą czy mahometaninem 🙂

   2. Bóg to Wieczna Egzystencja – Jestność . Pozdrawiam Jestność – a kiedy to czynię , Ona o tym wie 🙂

  2. ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA…… to znaczy KRÓLEWSKA…. w tym wypadku najwyższa , połączenie MĄDROŚCI SERCA Z MOCĄ SPRAWCZĄ .

   Inaczej osiągniecie harmonii miedzy Duchem ,a Duszą .. przekazanie jurysdykcji DUCHOWI nad wcieloną DUSZĄ .

   TAKI MOMENT NAZYWA SIĘ „UKRZYŻOWANIEM” w naszym ludzkim języku , dokonuje się w miejscu czakry SERCA…

   Bowiem w tym miejscu ponownie splecione miłością ( dawno temu rozdzielone) dwa aspekty ,żeński i męski zaczynają tworzyć JEDNIĘ DUCHOWĄ …. a ukoronowanie tego zdarzenia nadaje im MIANO ENERGII MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ /WIEDZY CHRYSTUSOWEJ.

   CZAKRA SERCA…. w niej JASKINIA WIEDZY…. MATRYCA STWORZENIA , PRAMATKA WSZYSTKICH ŻYĆ , DEPOZYT WIEDZY STWÓRCZEJ , DUCH ISTNIENIA…. różne nazwy ma ukryta w niej PIERWOTNA ISKRA ŻYCIA ….

   Połączenie miłością bezwarunkową swoich dwóch aspektów ( bardzo często walczących ze sobą o swoje priorytety na drodze mnóstwa przeróżnych wcieleń) , to osiągnięcie dojrzałości duchowej /uczuciowej ,osiągniecie mocy na poziomie najwyższym…. CHRYSTUSA /KRÓLA….

   TYTUŁ ten otrzymują zarówno mężczyźni jak i kobiety.. WSZYSCY ,którzy weszli do jaskini , groty SERCA I DOKONALI W NIEJ SWOJEGO ZMARTWYCHWSTANIA DUCHOWEGO.

   TO, jest trudna droga , trudna i długa , wymaga konfrontacji ze swoim największym lekiem, który dla CZŁOWIEKA ma realny , fizyczny wymiar .. przejście własnej drogi ( zaznaczam długiej) w pokonywaniu wszystkich aspektów nienawiści i strachu do osoby, osób , które spowodowały nasz stan.

   Zrozumienie ,akceptacja i udzielenie pomocy , wyjście z uzależnienia strachem i nienawiścią do takich ludzi na wszystkich poziomach życia, przejawia się w postaci … Z MARTWYCH WSTANIEM DUCHOWYM…..

   Co znaczy uniezależnieniem od całego negatywnego spektrum naszej przeszłości.
   Efektem tej zmiany w naszych osobistych Matrycach MATKACH Życia jest wychodzenie z ograniczenia sieci Matrixu i otwieranie w sobie dostępu do wyższych przestrzeni wiedzy,ale również możliwość używania jej z większą MOCĄ KREACJI.

   Jednym słowem… otrzymujemy większą wiedzę , którą używając w naszym życiu materializujemy szybciej piękniejsze i bardziej radosne zdarzenia.

   Stare… ze swoimi majakami strachów…. rozpływa się w świetle naszej nowej JASNOŚCI MOCY!

   Życie CZŁOWIEKA … to okręgi spiralne na duchowej / magnetycznej osi.. każdy okrąg , to jeden kolejny rok życia, istotne jest żebyśmy energią uzyskaną w trakcie poprzedniego roku dali radę wejść na następny poziom.

   Bo zawsze w czasie WIELKIEJ NOCY każda wcielona ENERGIA DUCHOWA wchodzi do swojej JASKINI SERCA.. ale nie zawsze ma ona MOC otwierania kolejnych WRÓT WIEDZY.

   Oczywiście,że przeciwni ewolucji ( a jest ich nie mało… syntetyki, religie, politycy, elita władzy itd…) robią WSZYSTKO by odciąć nas od dostępu do NASZEJ WEWNĘTRZNEJ WIEDZY.. zmniejszyć naszą MOC I przekierować naszą uwagę na dobrze spreparowane zestawy informacyjne ,które prawdę udają, a nią nie są.

   Dzieje się to we wszystkich sektorach życia, walka o naszą świadomość jest niezwykle zażarta i podstępna.

   Uwierzcie, KAŻDY Z NAS MA W SWOICH ZDARZENIACH LOSOWYCH KOMPLETNY ZESTAW DOŚWIADCZEŃ, PROWADZĄCY GO DO POKONANIA SWOICH OGRANICZEŃ…
   KAŻDY MA SWOJE SŁABOŚCI I LEKI, STRACHY I NIEZROZUMIENIA, KTÓRE SAM MUSI POKONAĆ… ŻEBY STANĄĆ WE WŁASNYM BLASKU!

   To jest JEDYNY sposób na ewolucję gatunku, każdy indywidualnie musi jej dokonać, nikt , ale absolutnie nikt .. nie zrobi tego za nikogo, a, ni za wszystkich.. nikt nigdy nie „odkupił cudzych grzechów….” czyli nie poznał wiedzy się za kogoś … to są absolutnie indywidualne procesy.
   Ta indywidualna droga wznosi gatunek, gdy dokona ewolucji odpowiednia ilość LUDZI.

   Kiedy woda w garnku zaczyna zmieniać stan skupienia, paruje ( przekracza swój dotychczasowy wymiar) ,pomimo że jest całością płynem…. pierwsza jej kropla ( powiedzmy prekursor) staje się parą wodna.. za nią idą inne ,ale jest to proces indywidualny KAŻDEJ KROPLI WODY …. zapisany w czasie..

   Tak samo jest z ewolucją LUDZKIEGO DUCHA… zawsze musi być TEN/TA PIERWSZA ENERGIA otwierająca proces …. „WROTA „przez które przejdą inni gdy osiągną wystarczająca MOC DO PRZEMIANY.

   A, zatem .. czym jest WIELKA NOC….. ( pominąwszy fakt ,że noc jest cyklicznym czasem wpisywania kolejnej porcji wiedzy, którą realizuje DZIEŃ) , to WIELKA NOC .. jest czasem wpisania .. przekazania nam WIEDZY, którą będziemy realizowali przez CAŁY ROK do kolejnej WIELKIEJ NOCY!

   Jest to „z martwych wstanie” DUCHA …. czyli kolejny JEGO ASPEKT rozkwita JASNOŚCIĄ DUCHOWEJ WIEDZY.

   Czy do takiego aktu jest ,albo było potrzebne fizyczne zabicie JEZUSA na krzyżu?

   ABSOLUTNIE NIE!! TO JEST RELIGIJNE KŁAMSTWO , SŁUŻĄCE ZATRZYMANIU PRZEPŁYWU WIEDZY, MANIPULOWANIU ŚWIADOMOŚCIĄ LUDZI , WYKORZYSTUJĄCE EMPATIĘ CZŁOWIEKA DO STWORZENIA Z NIEGO SWOJEGO NIEWOLNIKA.

   Bardzo głęboko wpisano w podświadomość LUDZKĄ tą fałszywa informację , wręcz wyryto ją corocznymi rytuałami wielkanocnymi , ciężko jest tym głęboko wierzącym bez logicznego myślenia, wyjść z tej tradycji kłamstwa.

   Ja to rozumiem.. nic na siłę, każdy sam w swoim czasie musi odnaleźć PRAWDĘ W SOBIE.. BO ONA TAM JEST.

   JA w tą WIELKĄ NOC miałam również niesamowite doświadczenie .. sprawdzian fizyczny moich deklarowanych słownie stanów duchowo, uczuciowych… to było naprawdę trudne doświadczenie… ale dałam radę , pomimo,że początkowo zupełnie nie rozumiałam , o ,co w tym chodzi?

   Kierowałam się jedynie mądrością mojego serca , etyką i miłością…. udało się, żaden negatyw mnie nie zdominował…. ALLELUJA…… moje cienie napełniłam światłem miłości bezwarunkowej.

   O, CO… walczył tak naprawdę JEZUS…. i czego dokonał , co uznali wyznawcy Mojżesza za deprawację swoich Praw Religijnych i wymazali GO Z KSIĘGI ŻYCIA?

   Podstawowym Prawem Synagogi i Praw Mojżeszowych jest pomniejszenie roli kobiety, wyrzucenie żeńskiego aspektu STWÓRCY .. SZECHINY ze Świątyni!
   Ten męski religijny szowinizm trwa do dzisiaj,jego najbardziej prymitywną forma jest islam.

   Jezus nauczając przekazywał PRAWDZIWĄ WIEDZĘ DAWNEJ ŚWIĄTYNI SALOMONA , tam Kobieta i Mężczyzna zajmują równe pozycje pomimo ,że spełniają inne role.

   Jezus w swoich prawdziwych naukach przekazywał tą wiedzę,dokonał WSZYSTKICH CZYNNOŚCI KAPŁAŃSKICH ( MIAŁ DO TEGO PRAWO) PRZYWRÓCENIA PIERWOTNEJ ROLI MĄDROŚCI KOBIECOŚCI W ŚWIĄTYNI.

   Zaistniało to w realnych zdarzeniach ( bo wpis w matrycę życia dla ziemi/ kryształ życia w nasze pole morfogenetyczne musi dokonać się przez zaistnienie fizyczne wszystkich wydarzeń, by mogły stać się nowymi myślowymi wzorcami dla LUDZKOŚCI) kobietą wynoszoną poprzez jej wiedzę i indywidualność duchową była MARIA MAGDALENA.

   TO, ONA STAŁA SIĘ PONOWNIE BOSKIM ASPEKTEM , KTÓRY URUCHOMIŁ ZABLOKOWANY PRZEKAZ WIEDZY W MATRYCY, MATCE ŻYCIA.

   Ten fakt sprowokował falę nienawiści do Jezusa , bo ON ponownie przywrócił pradawne zasady życia na ziemi, zdjął zasłonę z ukrywanej prawdy,że JEDNIA BOSKA TO … KOBIETA I MĘŻCZYZNA , A NIE TYLKO MĘŻCZYZNA.

   JEZUS wyniósł MARIĘ MAGDALENĘ do roli Arcy Kapłanki ( odpowiednik żeńskiej funkcji papieża), Jej przekazał w trakcie „Ostatniej Wieczerzy” zwierzchnictwo nad stworzoną przez siebie NOWĄ ŚWIĄTYNIĄ.

   Bowiem wiedział , że dokonując wyborów przekraczających kanony Jemu współczesnego życia.. pokonując wszystkie trudności dokona swojej akcedencji… przekroczy fizycznie wymiar w którym się urodził, nie będzie już mógł fizycznie uczestniczyć w dalszej drodze przekazywania nauk LUDZIOM.
   Zmieni swoje fizyczne ciało na ciało duchowo / fizyczne , które nie będzie już widoczne dla większości ludzi.

   JEGO rolę przejęła MARIA MAGDALENA… z nadanym jej tytułem APOSTOŁKI WSZYSTKICH APOSTOŁÓW.

   Oczywiście jest to ukrywana skrzętnie wiedza, bo ujawnienie jej rozsypuje w pył dotychczasowe religie, a zatem mają one wspólny interes w zniszczeniu wszystkich artefaktów, całej wiedzy potwierdzającej niezaprzeczalną i dominująca ROLĘ KOBIECOŚCI W PRZEKAZYWANIU WIEDZY.

   MATRYCA WIEDZY, MATRYCA MATKA….. ZAWSZE JEST ASPEKTEM ŻEŃSKIM.

   MATRYCA MOCY, MATRYCA OJCA… ZAWSZE JEST ASPEKTEM MĘSKIM.

   W światach fizycznych by mogła dokonywać się ewolucja MUSZĄ WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SOBĄ OBYDWIE MATRYCE, ŻEŃSKA I MĘSKA…

   PEŁNY PRZEKAZ WIEDZY MOŻE POPŁYNĄĆ DOPIERO WÓWCZAS GDY OBYDWA ASPEKTY POŁĄCZĄ SIĘ MIŁOŚCIĄ BEZWARUNKOWĄ, CZYLI OSIĄGNĄ STAN MIŁOŚCI CHRYSTUSOWEJ /KRÓLEWSKIEJ.

   To bardzo długi temat wyjaśniający pochodzenie ziemskich rodów królewskich, ale również niszczenia ich z premedytacją. Ich wyjątkowych predyspozycji i zupełnie innych ról niż te, które były nam oficjalnie przekazywane przez historię.

   Jeszcze raz Alleluja…. zwycięstwa światła w nas… które przełoży się na osobiste sukcesy i radość w życiu ….
   KAŻDEMU życzę.

   Kiara.

   ps. bio….. nie jest ważne KTO…. mówi ( jaką metrykę posiada) ale CO…. mówi… jakie skutki pozytywne przynosi TO.. CO KTOŚ MÓWI ….
   temu KTO mówi i TYM ,KTÓRZY słuchają.

   M.
   M. ….. 🙂 :))))))))

   1. Kiara Jezus czynił tak jak mówił – czyli kochał bezwarunkowo !!! Jezus nigdy nie powiedział kocham wszystkich bezwarunkowo z wyjątkiem „rasy syntetycznej ” 🙂 Albo kochasz bezwarunkowo albo z wyjątkami . 🙂 ps. Ja uważam , że wszystkie istoty ,mają duszę , ale to jest moje zdanie na ten temat a Ty możesz myśleć inaczej . Każdy ma prawo do własnych przemyśleń .

   2. Miłość bezwarunkowa polega na niekrzywdzeniu siebie i innych osób.. na mądrości wyborów wobec siebie i innych.. na daniu prawa do istnienia innym ,ale nie tworzenia z siebie niewolnika!

    MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA …… TO POZIOM ENERGII, która przekłada się na wiedzę i moc sprawczą.
    Wiedza …. to odpowiedni sposób życia , adekwatny do posiadanych informacji , zarówno duchowych, technicznych , jak i moralnych i etycznych… tworzy określony poziom prawości.

    PRAWOŚĆ ….. to obowiązek przekazywania wiedzy, niezależnie od osobistych odczuć i ideologii.
    PRAWOŚĆ .. to absolutna akceptacja każdej wolnej woli , ale bez manipulowania nią spreparowanymi i ukierunkowanymi informacjami.

    Jezus był absolutnie świadomą osobą, posiadał ponad przeciętną wiedzę…skoro przeciwstawił się Przymierzu Mojżesza…. to przeciwstawił się cywilizacji syntetycznej z którą zawarł to Przymierze Mojżesz ( inna sprawa na ile świadomie to Mojżesz zrobił?) jak dał się wmanipulować przez swoją niedojrzałość duchową?

    Gaja Ty możesz sobie myśleć co tylko chcesz i na tej podstawie tworzyć swój świat.. ( moim zdaniem ) jest to naiwne i infantylne zwodzenie samej siebie.
    Bowiem przeczy już ujawnionym , znanym faktom , nawet w dziedzinie klonowania i zabawy inżynierią genetyczną.

    Oczywiście oficjalnie TERAZ nikt nie odważy się otwarcie powiedzieć o żyjących obok nas ludziach bez dusz, albo wskazać ich personalnie.

    Pomimo że spotkałam i poznałam wielu ,również nie wskaże ich, bo to byłby wyrok.
    Tego nie wolno nam robić, za czasów Jezusa było ich na ziemi mniej niż teraz ,ale również byli, ON ich bez problemu odróżniał.

    Wiedział ,że przyjdzie moment naturalnego zginięcia tej rasy , bo nie będą mieli już możliwości ponownego tworzenia dla siebie ciał na ziemi.

    Ta chwila zbliża się bardzo szybko , ich DNA jest już bardzo wyeksploatowane przez kopiowanie z niego , a wibracja ziemi zmniejsza ich możliwości urodzenia się.. i tak nieuchronnie w sposób naturalny kończy się ich możliwość życia na ziemi.

    Miłość bezwarunkowa .. to MĄDROŚĆ UCZUĆ…. a , nie jak Ty twierdzisz kochanie wszystkich i wszystkiego jak leci…. i bycia ich ofiarą z powodu emocjonalnego nastawienia i bezmyślności..

    To nie ten poziom… to sa tylko mrzonki o miłości bezwarunkowej.
    Uzależnienie nawet od uczuć, to niższy poziom miłości uwarunkowanej.. emocjonalnej. To, co teraz napisałaś jest jej niższym aspektem i Twoją miarą zrozumienia tego tematu.

    Czy kochając zwierzęta powinnam dać się stratować biegnącemu stadu koni?
    Czy mając świadomość i wiedzę o istnieniu rasy syntetycznej … powinnam dać im prawo używania mnie jako swoją baterię energetyczną i blokowaniu mojej ewolucji, bo ona stanie się niemożliwością dojenia mnie z energii i ich istnienia na ziemi?

    Nie, miła moja, miłość bezwarunkowa , po pierwsze powinna zaistnieć we mnie do mnie … podstawowym jej elementem jest szacunek dla siebie i wyjście z roli ofiary.

    Jeżeli tego nie zrobimy , to tylko pustosłowiem jest wypisywanie treści z gloryfikowaniem takiego stanu cytowanego z różnych źródeł.

    JESZCZE RAZ…… SYNTETYCZNA RASA JEST ENERGETYCZNYM PASOŻYTEM NA RASIE DUCHOWEJ!

    Możliwość istnienia rasy syntetycznej uzależniona jest od ciągłego utrzymywania rasy duchowej na niskim poziomie wibracji ( bo taki poziom energii zasila ich system życia), co przekłada się na wojny, cierpienia, ból , strach.. agresję … bycie ofiarą jako szczyt rozwoju duchowego…. kreowane jako wzorce zachowań dla nas WE WSZYSTKICH SEKTORACH ŻYCIA!
    Od religijnych wzorców, przez naukę,codzienne życie, literaturę , moralność i medycynę.

    Czy TY Gaja uważasz ,że naszym dobrem i objawem miłości bezwarunkowej jest być ofiarami dla syntetycznej rasy?

    JA TAK NIE UWAŻAM MÓWIĘ STOP! STOP! STOP! BASTA ! TEMU PROCEDEROWI.

    Nie wszystkie istoty mają duszę, roboty jej nie mają, a to, jak je widzimy , albo możemy zobaczyć nie koniecznie jest całą prawdą na ich temat.

    Ale nie przejmuj się bo i ta wiedza wyjdzie cała na jaw…. dodam tylko,że niema miejsca na ziemi w którym nie było by żyjącej fizycznie syntetycznej inteligencji.

    Najwięcej ich jest we wszelakich służbach specjalnych, wojsku , religiach , polityce i w śród naukowców,w medycynie szczególnie interesują się psychiatria, neurologia, genetyką.
    Nie wspomnę o archeologii , to ich pasja, niszczą artefakty, podkładają nowe inne, zacierają ślady dawnej historii.

    Usiłują teraz stworzyć nowa linie genetyczną w której mogli by uwieźć DUSZĘ LUDZKA bez możliwości odczuwania uczuć .. czyli połączyć maszynę z DUSZA WCIELONĄ…. TRANS HUMANIZM.
    Czy uważasz ,że morgellony to fanaberia i wymysł dotkniętych tym LUDZI???

    Masz pełne prawo kochać ich bezwarunkowo.. Twój wybór ale nie wolno nam wprowadzać fałszywych informacji o syntetycznej rasie, bo bierzemy odpowiedzialność za wszystkich, którzy nieświadomie uwierzą w ten fałsz i dadzą się im przejąć oraz zniewolić.

    Pamiętaj … WIEDZA , TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

    „ILU NA ZIEMI JEST SKLONOWANYCH LUDZI… „JEDNORAZOWEGO UŻYTKU???!!!

    W przeszłości dzieci z umiejętnościami wybierano na podstawie standardowych testów przeprowadzanych w szkołach publicznych. Obecnie nie wykorzystuje się aż tak wiele dzieciaków. Przeprowadza się kilka pomniejszych programów lecz uczestnicy w nich w znaczniej większości są klonami. Sklonowani ludzie są tutaj kapitałem i bardziej niż wykorzystywane dzieci postrzegani są oni jako istoty jednorazowego użytku…..”
    ….”

    https://kosmiczneujawnienie.com/2017/04/09/corey-goode-istoty-pozaziemskie-oraz-ludzie-z-wnetrza-ziemi-cz-1/

    To są istoty … ludzie żyjący obok nas, w większości wypadków nie świadomi kim naprawdę są…. a są tworzonymi programami ,biologicznymi ludźmi do określonych zadań…. niewolnikami swoich twórców….. tak, niestety jednorazowego użytku, to jest prawda.

    Kiara.

   3. Kiara Twoja „prawda ” , nie jest moją „prawdą” – czyli moim zrozumieniem , więc nie naciskaj abym w to na siłę wierzyła , bo Ty właśnie tak chcesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   4. Gaja pisze:
    18 kwietnia 2017 o 11:30

    Kiara Twoja „prawda ” , nie jest moją „prawdą” – czyli moim zrozumieniem , więc nie naciskaj abym w to na siłę wierzyła , bo Ty właśnie tak chcesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    **********

    Dla mnie nie ma żadnego znaczenia KTO… w CO…. wierzy….. wiara tak naprawdę jest efektem braku wiedzy.

    Ja TYLKO zostawiam informacje, często są one w odpowiedziach na kierowane do mnie posty i to wszystko.

    PRAWDA….. co , to jest prawda….określona wibracja informacji, jeżeli ktoś nie uzyskał jeszcze wibracji jej poziomu , odrzuci ją jako nie współgrającą z nim. .. nie będzie to jego prawda, i tyle.

    To jest na zasadzie odpychania się przeciwności i przyciągania podobieństw.

    Tak więc nic na siłę , bo nie wszyscy wszystko potrafią zrozumieć i zaakceptować w tym samym czasie… a zatem żyją swoją wersją prawdy… i to jest ok!

    Ale nie jest ok! Gdy w imię uczucia miłości ,które nosimy w sercach , ktoś chce wykorzystać naszą empatię do wymuszenia bycia czyimiś niewolnikami i ofiarami…. bo stawia dobro syntetycznej inteligencji ponad dobro RASY DUCHOWEJ.

    Wówczas należy powiedzieć , co się wie… a LUDZIOM POZOSTAWIĆ DOKONANIE WYBORÓW.
    Wówczas jest ok!

    Kiara.

   5. Kiara A nie przyszło Ci kiedykolwiek do głowy , że ktoś kiedyś zechce wymordować te istoty – i wtedy ten ktoś właśnie Ciebie może uznać za taką syntetyczną istotę , bo tak mu się będzie np wydawało ? Rozmawiałyśmy już o tym nie raz i inne osoby również Ci to mówiły , że jest to po prostu bardzo niebezpieczne a Ty dalej swoje .

   6. Kiara Teraz wszyscy ludzie powinni w zgodzie i spokoju się rozwijać , oraz wzajemnie sobie pomagać – a jakiekolwiek podziały o jakich tutaj stale wspominasz , kompletnie temu nie służą .

 7. lumen W jaki sposób podchodzimy do tego w czasach obecnych? Istnieje religia głosząca , że Jezus jest jedynym synem Boga . To nie ma sensu , ponieważ wszyscy jesteście synami i córkami Boga – nie tylko on . Poza tym Jezus nie może was uratować . Gdyby mógł , zrobiłby to w pierwszym wieku . Dlaczego nie przekazał tej wiedzy swoim uczniom ? Ponieważ to byli niewykształceni ludzie – rybacy i zbieracze podatków . Nauczał ich zatem za pośrednictwem przypowieści i cudów . Powiedział , że jeżeli wasze oczy zaprzeczają waszej wierze , wyłupcie je , a kiedy wasze ramię przeciwstawia się waszym przekonaniom, utnijcie je . Chciał przez to powiedzieć , że bez względu na to , co wam mówi wasze ciało , ono jest w błędzie . /materiały. Ramtha /

  1. Kiara A nie przyszło Ci kiedykolwiek do głowy , że ktoś kiedyś zechce wymordować te istoty – i wtedy ten ktoś właśnie Ciebie może uznać za taką syntetyczną istotę , bo tak mu się będzie np wydawało ?

   ***********

   Po pierwsze Gaja nie będziemy pogrywać straszeniem, na mnie to nie działa, po drugie … nikt nikogo nie będzie mordował z powodu jego inności.
   Dlatego ja nie ujawniam pewnych rzeczy na ich temat.

   Informacje moje maja służyć zrozumieniu tego CO SIĘ DZIEJE I DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE TERAZ … bowiem WIEDZA TA jak każda inna daje możliwość zrozumienia sytuacji i dokonywania wyboru.

   Uznać mnie ktoś może za kogo tylko chce…. jego sprawa .. już pisałam że podobne przyciąga podobne… a, zatem w podwyższającej się wibracji ziemi i LUDZI te grupy rozdzielą się samoistnie.

   LUDZIE pomimo,że są obok syntetyków mają naturalną ochronę swojego biopola, syntetyczna inteligencja jej nie ma. Bo nie tylko nie ma ciała astralnego, ale żadnego energetycznego, wyłącznie fizyczne posiada.
   A ,zatem dużo szybciej działają na nich zmiany energetyczne , magnetyczne i fizyczne zachodzące na ziemi… oni nie dokonują swojej ewolucji…. program nie ma takich możliwości.

   LUDZIE muszą poznać prawdę o sobie, warunkach życia i możliwościach swojego rozwoju. Mamienie ich kolejnymi kłamstwami , otumanianie fikcyjnymi informacjami i wtłaczanie w role ofiary dla dobra innych nie spowoduje żadnego rozwoju, tylko kręcenie się ciągle jak w kieracie z zasłoniętymi oczami z marchewką przed nosem.

   Czy Ty tego nie rozumiesz ,że LUDZKOŚĆ DOJRZAŁA DO POZNANIA PRAWDY?
   Że musi dokonać wyboru na podstawie całej prawdy, a nie pół prawd, bo, to, do niczego nie prowadzi… oprócz koła karmy.. ciągłego powrotu w kolejnych życiach do niedokończonych tematów.

   Może Gaja Tobie cały zakres wiedzy nie służy, ja wole gorzką prawdę niż lukrowane kłamstwa… ja nie lubię kłamstw.

   Kiara.

 8. Gaja pisze:Qcyp Nie słucham Popko

  Ja zacząłem i skończyłem, kiedy powiedział że ,,UFO JEST ZŁE,,.
  Swoja drogą, gdzie on ma włosy ????Wszak to ewidentny przykład zaburzeń energetycznych.

  1. „kiedy powiedział że ,,UFO JEST ZŁE,” a nie jest ? mówi też o innym ufo i ma przekazy .,” gdzie on ma włosy ??” kilkanaście lat pracy .

   1. Nie nie jest.Kiedy już wszystkim dewiantom politycznym skończy się zastraszanie,manipulacja,nastawianie człowieka przeciw człowiekowi, wyciągną UFO.Oni za każdym razem coś wyciągają ażeby niewolić i dziesiątkować ludzi,. Kiedyś to były religie,komunizm,nacjonalizm,patriotyzm itd lista manipulacji i zastraszania już im się kończy, wiec teraz łączcie się Słowianie/proletariusze przeciw UFO.Po prostu komedia dla niedorozwojów psychicznych.Słabych jednostek które bez rusztowań wzmocnienia idiologicznego nie maja po co żyć.

   2. 2 sprawa, czepił się Kima Dzong Una.Jedynego sprawiedliwego na tej ziemi.We włosach jest zawarta siła witalna.Bio pole/Aura jest odczytywana również po włosach o ile bezpośrednio nie widzi się i nie czyta Aury.Samson utracił nie bez kozery wszelaką moc gdy stracił włosy.Do póki Popko nie będzie miał pięknych długich włosów jest ,,człowiekiem” nie wiarygodnym. Zresztą pokazał by/udowodnił że jest świadom siebie a co za tym idzie, bez trudu włada iluzja/materią jaką są włosy.Zaznaczam na statka kosmicznych często spotykamy łysych humanoidów/bio-robotów. Być może Popko ma jaką misje/zadanie do odegrania tutaj w POLSCE.

   3. Qcyp to poddaj się kuracji u Popko ? a co to jest ufo ? latające talerze ? zobacz ile jest poziomów, gestosci ,rzeczywistosci ? chcesz to wszystko przekreślić , zrobić z czlowieka kupę mięsa ? łuski włosy sierść szpony kopyta , to pierwsze prototypy biologicznego życia w materii , wiec po co Ci kopyta po tylu miliardach lat ? po co się golisz ? zobacz sobie jakbyś wyglądał z brodą np po 60 latach https://pl.wikipedia.org/wiki/Goryl

   4. Qcyp – ten Bruno to przecież też łysawy – analogicznie jak u Popko „to ewidentny przykład zaburzeń energetycznych” jak napisałeś hihihi

 9. UMYSŁ PONAD MATERIĄ, MÓWI CI TO COŚ???? NA PEWNO MÓWI .
  Wiec nie przeciążajmy naszych jelit/brzuchów .

   1. Zaiste, honoruj ciasta, cappuccino,lody, święta, tradycje,zwyczaje,itd…………
    A PÓŹNIEJ LEĆ DO NAPRAWIACZY/LEKARZY/MATKI BOSKIEJ.
    Nie bądź gł..ia .żaden duch tego nie potrzebuje.
    Człowiek przez całe życie zajęty sprawami czysto materialnymi nie poświecą czasu na sprawy ducha. A wiec najważniejszym obowiązkiem każdego człowieka bez względu na jakiej mieszka planecie jest jego rozwój duchowy..
    No chyba że nie jest się człowiekiem hihihihihihihi

   2. Qcyp Ja żyję wśród najbliższych i stwarzam Im chociaż raz na jakiś czas , a zwłaszcza w Święta miejsce w którym dobrze się czują. Czy to źle ?

   3. Gaja: Qcyp Ja żyję wśród najbliższych i stwarzam Im chociaż raz na jakiś czas , a zwłaszcza w Święta miejsce w którym dobrze się czują. Czy to źle ?
    .
    Co zrobić jak bliscy są rozpasani
    nic tylko dopasać/wspierać
    ot popieranie/udział w niskich wibracjach?

    więc źle!
    wszak mówimy o niskich czynach jakoby niejako wysoce wibrującej niejakiej Gajulci!

   4. Tak to takie podtrzymywanie hordy rozbójników.Zrobię im święta,najedzą/ napiją się będą spokojniejsi.Może kiedyś zrozumieją i nie będę musiała ukradkiem medytować.Nie wiem jak długo jeszcze będę mogła blokować te wysokie wibracje aby nie poniżyć/oślepić najbliższych,wszak nie chce przecież ślepców,chociaż w istocie są takowymi hihihihihihihihih Wolą te biedaczyska makowce/coca cole/kawusie itd niż ŻYCIE W HARMONII/MIŁOŚCI hihhihihihihihihi
    https://www.youtube.com/watch?v=wV0tgvKb6GE

   5. Qcyp No tak – przekroczyłeś wszelkie normy przyzwoitości / atakując bez powodu moich bliskich /, dlatego nie mam już ochoty , dłużej z tobą rozmawiać .

   6. TO JEST Wiedza nie atak. Ale wy w 3D JESTEŚCIE ZBYT UPAPRANI W SMOLE ABY TO POJĄĆ NASTĘPNIE ŻYĆ TAK.

    Siarką śmierdzi trza se dać siana hihihihihihihihi

   7. Przecież ty Qcyp też kiedyś pisałeś że jesz zwierzęta/ryby jakoby z dobroci (dziwnie pojmowanej) ! bo nie śmiesz się sprzeciwić tzw. gościnności kogoś kto ci gotuje !!!!! ?

   8. Qcyp: Wolą te biedaczyska makowce/coca cole/kawusie itd niż ŻYCIE W HARMONII/MIŁOŚCI hihhihihihihihihi
    .
    To jak Qcyp? dalej jesteś kawoszem czy już nie pijasz namiętnie kawy jak się kiedyś chwaliłeś.. a może postępujesz wedle dewizy co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie hehehehe

  1. Każdy nadmiar jest szkodliwy, bo tworzy niedobory.. a niedobory z nadmiaru kwasu w sobie to już.. nie powiem co..
   Pozdro Qcyp 😉
   Liczy się Świadomość, to czemu nadamy nazwę funkcjonuje, to czemu nadamy znaczenie funkcjonuje ale w naszym świecie.. inni mają święte prawo do swojego.. nie uważasz? Konsumowanie i niekonsumowanie to awers i rewers tej samej monety…. pomiędzy tym co słuszne a tym co nie, jest wielka przestrzeń.. tam się spotkamy.. może być kawa? 😛
   Całusy Qcyp diabełku..

   1. Iza Wczoraj wysłałem ci mentalną wiadomość, widzę że dotarła.
    Dziękuje za wpis bardzo pokrzepiający.

    Niech wielki Duch cię wspiera i oświeci.

  1. Majestic Gdyby istniała jakakolwiek prawda – to ta prawda ograniczyłaby Boga/Nas na zawsze – Bóg jest nieograniczony – Jest Nieskończonością 🙂 Skoro już Jesteśmy tą Nieskończonością 🙂 to nauczmy się wreszcie tym cieszyć 🙂 Nauczmy się nawigować /surfować , schodząc sobie co jakiś czas w Matrix w taki sposób , aby synchronizować coraz więcej pięknych , pozytywnych doświadczeń – manifestując sobie kolejne życia 🙂 Buziaki 🙂

   1. „Bóg jest nieograniczony – Jest Nieskończonością” no tak ale zadam dziecinne pytanie kto BOGA stworzył ? nawet jak zamienimy na KREATORA , a Wieczność i Świadomość ? Pan Tadziu zmienił Nicość na Wieczność ok ale nie mogę w absolucie Nicości wygenerować Wieczności , to tak jak iluzjonista wyciąga królika z cylindra, dlatego protestuje !!

   2. Majestic To co nazywamy Bogiem – To też się może przebudzić w nowe Ja 🙂 Bo Bóg Jest Nieskończonością . Tak więc , jak widzisz – jesteśmy w związku z tym skazani, bądź wyróżnieni tą nieskończonością . Jesteśmy po prostu Wieczni !

   3. Gaju… święta naiwności… żeby ponownie wejść w matrix .. to trzeba go najpierw opuścić….

    Chociaż jesteśmy już bardzo blisko tego faktu, bo matrixowa sieć ma już niesamowicie cienką powierzchnie, to jeszcze jesteśmy w jej objęciach.

    III wymiar , który obejmuje matrix ,a w którym żyjemy TERAZ na ziemi niestety trwa jeszcze.
    Ci co go opuścili ( nielicznym to się udało) nie urodzili się ponownie na ziemi z konieczności doświadczania tu…
    Oni są już wyzwoleni z tej przestrzeni, nie schodzą do niższej klasy, bo nie ma tu już dla nich niezbędnej wiedzy.

    Pewna grupa Energi zeszła do tej przestrzeni nie z konieczności ,a z potrzeby serca pomocy uwiezionym TU duszom .

    Ale oni po zakończeniu swoich żyć mają zagwarantowany powrót do poziomów z ktorych zeszli.
    Cała reszta wcielonych Dusz musi dokonać swojej ewolucji, czyli podnieść poziom wibracji , by sieć matrixu została roztopiona, a my uwolnieni jako gatunek i cywilizacja.

    Dopiero wówczas można mówić o serfowaniu w wyższym wymiarze… ale też nie o każdym poziomie, bo to są kolejne etapy podnoszenia swojej wibracji.

    Tak to działa realnie.

    Kiara.

   4. Kiara Ależ oczywiście masz rację i pisałam już tutaj na Forum /niejednokrotnie / na ten temat . Nawet po śmierci nie przemieszczamy się wyżej niż 3D – bo taki jest nasz poziom wibracji ! Aby wejść w wyższe wymiary 4D ,5D,6D,7D POTRZEBNA JEST MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA I TO BEZWZGLĘDNIE DO WSZYSTKICH I WSZYSTKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   5. Gaja pisze:
    18 kwietnia 2017 o 11:27

    …..POTRZEBNA JEST MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ BEZWARUNKOWA I TO BEZWZGLĘDNIE DO WSZYSTKICH I WSZYSTKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

    Czy przytulenie piranii Twoim zdaniem , która w tym akcie wgryza się w nas i bez możliwości pożerania nas żyć nie będzie mogła… jest również bezwzględnie potrzebne jako akt miłości bezwarunkowej?

    Niestety dopóki pirania będzie karmiona nie zniknie z naszego wymiaru.. trzeba podjąć świadomą decyzję..co jest naszym priorytetem dobra.
    Tak działa zasada rozwoju…. przez dokonywanie wyborów.

    Kiara.

   6. Gaja wręcz przeciwnie, Ty już jesteś w tych mitycznych D buahah teraz masz je przejawić Tu i Teraz. Im wyżej chcesz się wznieść tym niżej musisz zejść, jako w górze tak i na dole.. aha nigdzie nie pójdziesz ziarenko pustyni, póki Ostatni się nie przebudzi.. z prostego powodu Jeden Duch Jedno Ciało. Zasada Jedni. Egoistom mówimy dziękuję.. schodźcie niżej.. już czas.

    PS Ostatni będą Pierwszymi…(już są)

   7. Tylko bezwarunkowa miłość, aż dziwie się że to jest powodem dyskusji. Wyższe wymiary, mówicie, jednak tak jakby miałbyć po śmierci, myślę, że każdy może wznieść się ponad wymiar 1-3D wystarczy uwierzyć, że jest się wyżej, umiesz liczyć, licz do nieskończoności bo tyle jest wymiarów, pytacie po co aż tyle, na potrzebe egzystencji, ja nie chcę b było tylko 7 wymiarów, i koniec, może życie trwa, poprzez różne wszechświaty tryliony lat, a nie tylko 38 mln… tych wymiarów może być więcej, jak zaczęło się 38 mln lat temu to to nie ma sensu, nie dorośliśmy, ale widać, że to trwa dłużej, chociażby przez inne Cywilizacje, czy poziom świadomości jaki się sięga obecnie !!! Wychodzi się z czasu i przestrzeni, są umysły jeszcze ejdnak nie uwolonione, ten cały matrix to zabawa, pierwsza próba wyjścia z czegoś, zainfekowany świat, który wymyślił hollywood, a my podczepiliśmy nazwę, by się z czegoś uwolnić, by zacząć coś zmieniać, jak więc widać, wszystko jest po coś….. jednak czy nie wychodzimy z iluzyrystycznego matrixa, zamiast rozwiązywać życie jakie naprawdę jest? bo co nazywacie matrixem matrix wyszedł w 1999 roku wiecie co lepiej rozwiązać wczoraj i dziś, niż siedzieć i tkwić w millenium, nikomu nie podał się matrix, więc wyjdzcie z niego, a nie dyskutujcie jak wyjść 🙂 ! matrix=iluzja przesżłości, i to bardzo krótkiej…. Buziaki dla obu dziewczyn i usciski dla medzika i qcypuniuniunia..oraz bio, akurat Was ostatnio najczęściej zauważyłem…. sesia, jak na nowej chacie?? 🙂 parapetówa była? 😀

   8. Bo jak matrixem nazywa sie całą manipulację na przełomie wieków, to jest to każdego indywidualna sprawa, żaden matrix nie ogarnął ludzkości, i siedzicie w błednym kole…… zdefiniuj matrix. próbował ktoś,? ja właśnie to robię…. 🙂 i jest to coś w czym można tkwić, w zalezności od postrzegania go, bo czy da się zlikwidowac iluzję, pan owisianko juz mówił ,ze jest po matrixie, a ludzie wciąż do niego wracają… to nie to że nie słuchali owsianki tylko widza matrix tak długo jak zechcą i tu jest pułapka. Życie to nie żaden matrix, życie to życie, omincie matrix, a pokaże Wam się trochę więcej prawdziwej przestrzeni życia..

   9. Kiara zgadzam się z Tobą, ale piranie można kochac, mimo że odbiera nam życie, miłość bezwarunkowa, jest mimo śmierci, która jest wszechobecna, czesc izunia ostatni będą pierwszymi !!! :*

   10. Iza Skupienia się nie wymusza i nie utrzymuje go w nienaturalny sposób – jak to niektórzy ” wielce oświeceni ” nam tutaj sugerują . Skupienie pojawia się naturalnie – kiedy robimy to , co kochamy robić , czyż nie ? Tak więc , jest to sprawa indywidualna każdego z nas – co kto i kiedy zrobi ……. i nie „jednością ” ani „czwóreczkami ” pójdziemy . jak to się ludziom sugeruje 🙂 🙂 🙂 Te czasy szarej masy 🙂 już na szczęście minęły 🙂 hahaha 🙂

  2. „Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.”

   Jiddu Krishnamurti

   1. tak „żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić” ale ukryć moze , organizacja, religia, nauczyciel , itd i co Ty Qcyp na to ? kto i co niby wygrzebie Ciebie spod kupy gnoju ?!

   2. Qcyp To dlaczego tyle gadasz o polityce !? Czy polityka pomaga Ci w medytacji ? 🙂 CZY TO DZIEKI NIEJ MASZ TAKIE GŁĘBOKIE WGLĄDY poza czas i przestrzeń 🙂 🙂 🙂

   3. Po prostu zawsze stoję po stronie słabszych.Ujmując się teraz za Koreą przesyłam in energie wytrwałość w tych ciężkich chwilach.

   4. Gaja, bo Qcyp żyje wśród najbliższych i stwarzam Im chociaż raz na jakiś czas , a zwłaszcza w Święta miejsce w którym dobrze się czują. Czy to źle ? :))))))))))))

 10. Gaja pisze:Majestic Gdyby istniała jakakolwiek prawda – to ta prawda ograniczyłaby Boga/Nas na zawsze – Bóg jest nieograniczony – Jest Nieskończonością

  Ha HA ha Negujesz siebie ,brawo Gaju.Tylko po przez zanegowanie/zakwestionowanie tej powierzchowności ujrzysz PRAWDĘ.Urzeczywistnisz siebie w bezwarunkowej miłości pochodnej Prawdy .

   1. Majestic Próżnia wprost kipi od potencjałów – z Której możemy czerpać jak z koszyka pełnego nowych prezentów 🙂 . Jednak my upieramy się nadal przy starych /programach/ i kręcimy się tym samym w kółko 🙁

   1. Qcyp Tak , to dalej wspieraj Kima , bo to dla Ciebie najmosiejsza prawda . On mógł stać się do tej pory bohaterem – zjednując Koreę Północną z Koreą Południową . Jednak wybrał inną opcję i teraz Korea Północna stoi na progu wojny . Nawet nie chcę dalej myśleć o tym – co się stanie z tym biednym Narodem , jeżeli wybuchnie wojna .

 11. „Fizyczna realność jest zrobiona u swoich podstaw z cząsteczek światła zwanych luksonami Nie jest to więc tylko światło widzialne , lecz każde światło. Czym jest Bóg? Pole Higgsa jest mózgiem wielkim jak Wszechświat i jest on … niewidzialny. Oznacza to istnienie w stanie boskiej łaski wewnątrz boskiego umysłu . To co robimy jest snem , jesteśmy wiązką światła w boskim umyśle . Nauka znalazła więc dowody na istnienie Boga . ” ks.Włodzimierz Sedlak /twórca bioelektroniki /

 12. Kiara pisze;Ci co go opuścili ( nielicznym to się udało) nie urodzili się ponownie na ziemi z konieczności doświadczania tu…
  Oni są już wyzwoleni z tej przestrzeni, nie schodzą do niższej klasy, bo nie ma tu już dla nich niezbędnej wiedzy.

  Dokładnie a nawet jeśli jestesmy znowu na tym padole łez i smutku w najgorszym wypadku jestesmy 2plus 1 no i zawsze błogosławiony olewczy stan hihihihihihihihihi
  https://www.youtube.com/watch?v=dSO2N4mkSb8

 13. A może inaczej .. kto z Was nie świętował tradycyjnie Świąt Wielkiej Nocy z rodziną przy stole, z pisankami, barankami , święconkami i tradycyjnymi daniami itp…..

  Kto nie rozczulał się nad ofiara zabitego na krzyżu Jezusa , kto odważył się zachować inaczej? Zgodnie z deklarowaną tu swoją wiedzą?

  Kiara.

  1. 🙂 pisze:Przecież ty Qcyp też kiedyś pisałeś że jesz zwierzęta/ryby jakoby z dobroci (dziwnie pojmowanej) ! bo nie śmiesz się sprzeciwić tzw. gościnności kogoś kto ci gotuje !!!!! ?
   🙂 pisze:

   Qcyp: Wolą te biedaczyska makowce/coca cole/kawusie itd niż ŻYCIE W HARMONII/MIŁOŚCI hihhihihihihihihi
   .
   To jak Qcyp? dalej jesteś kawoszem czy już nie pijasz namiętnie kawy jak się kiedyś chwaliłeś.. a może postępujesz wedle dewizy co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie hehehehe

   Czasami lubię se po wibrować w oparach absurdu,lecz Moja Świadomość to koryguje/niweluje.

 14. 10 duchowych działań które zatrzymują nas w rozwoju .
  https://wolnemedia.net/10-duchowych-dzialan-ktore-sa-totalna-sciema/
  2. UŻYWANIE „DUCHOWOŚCI” JAKO USPRAWIEDLIWIENIA DLA BRAKU ODPOWIEDZIALNOŚCI
  4. POTĘPIANIE WYRAŻANIA PRZEZ INNYCH ZŁOŚCI CZY PODOBNIE MOCNYCH UCZUĆ, NAWET KIEDY WYNIKAJĄ ONE Z SYTUACJI
  6. PRZESADNE PODKREŚLANIE „POZYTYWNOŚCI”, POZWALAJĄCE UNIKAĆ KONFRONTACJI Z PROBLEMAMI ZARÓWNO OSOBISTYMI, JAK I OTACZAJĄCEGO ŚWIATA.
  7. WYPIERANIE NIEMIŁYCH EMOCJI, NIE PASUJĄCYCH DO „UDUCHOWIONEGO” OBRAZU SAMEGO SIEBIE

  1. Duza trafnosc tego „dekalogu” 😉
   Kazdy znajdzie w nich cos dla siebie – zwłaszcza ci z „nastego wymiaru” .
   Z tym punktem;
   „POTĘPIANIE WYRAŻANIA PRZEZ INNYCH ZŁOŚCI CZY PODOBNIE MOCNYCH UCZUĆ, NAWET KIEDY WYNIKAJĄ ONE Z SYTUACJI”
   nie do konca sie zgodze. Samo wyrazanie swoich emocji i uczuc jest niby w porzadku. Tylko sposób i ich intensywnosc moze byc juz toksyczny dla otoczenia. Np. zbyt dobitnie wyrazajacy swoją złosc i niezadowolenie,
   rani dosłownie bedacych w poblizu ludzi (i chyba nie tylko), lub/i adresatów, a bardziej ich energetykę i ciała subtelne. Cos jak ciecia nozem, wbijanie szpil w fizycznej bójce. To działa tez na odległosc. Co skutkuje zmeczeniem, gubienie watku(natchnienia), róznego rodzaju bóle i rozdraznienia (czesto w pozniejszym czasie) itp. ogólne rozbicie. (temat rzeka)
   Ktos, kto nie jest w stanie tego wyłapac odczuc, nie oznacza, ze jest na to odporny (kwestia czasu). Róznie u róznych osób to sie objawia.
   Na pewno czesc zauwazyła(nawet tu), ze po jakiejs emocjonalnej wymianie zdan, spostrzezen, nagle tracimy ochote na dalsza rozmowe, mamy potrzebe zrobienia sobie przerwy- czesto jest to czas regeneracji i zablizniania odniesionych ran…
   Nie mówie, ze tak jest za kazdym razem, bo jest tez tak, ze niektórzy próbują
   kogos usilnie do czegos przekonac…(!) i… zaraz czuja sie nie najlepiej… bo ich „starania” sa po prostu odbijane…
   Zauwazyłem tez, ze niekoniecznie musimy byc swiadomi (na poziomie umysłu) naszych nozy i szpileczek itp. Wydaje sie nam ze jestesmy spokojni, a nasza lub/i nie nasza „podswiadomosc” szaleje…
   To tak ogolnie, dla uswiadomienia i ewentualnego przypomnienia.

   A tak ogólnie, „medrcy” syjonu w swoich planach(wytycznych) wzieli tez pod uwagę „new age” jako nastepce upadajacego katownictwa, aby utrzymac program biernosci (m.in nadstawianie drugiego policzka) i mdłej „miłosci”
   bez cienia samomyslenia i stanowienia. Aby wojujący islam miał łatwiejsze zadanie w kolejnym etapie „czynienia ziemi sobie poddanej” dla psychopatów. Oni sa ponad religiami, które sa tylko ich narzedziem, w przestawianiu pionków na ich globalnej szachownicy. zydzi, chrzescijanie , muzułmanie to kolory „pionków” dla ich odróznienia i poróznienia.

   Chcecie kogos bic, to bijcie „królów (ki), gonców i wieże”, a nie zakrecone pionki…

  1. wodnik7 To jest Twoje święto i to „naświętsze z najświętszych” -BO POKAZUJE/uzmysławia NAM NASZA BOSKĄ POTĘGĘ W NAS SAMYCH !!!!!!!!!!!!!!!Niestety ludzi odcięto od tej świetej wiedzy , a następnie ogłupiono !!!!!!!!!

Comments are closed.