Otwarte Forum Tematyczne – 10.05.2017

Robert, który poprosił o zachowanie anonimowości, opowiada swoją historię doświadczenia z technologią mind control. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.


Zapis prelekcji Marcina Marcinkowskiego wygłoszonej w Sobótce na Powitaniu Wiosny 2017 r.
Więcej na http://masazenergetyczny.wroclaw.pl/


Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Czobą – twórca strony internetowej biotronika.pl, gdzie opisuje on swoje konstrukcje urządzeń typu zapper czy free PEMF służące do terapii polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości. Swoje  projekty zamiesza w postaci open source, a więc każdy zainteresowany może wykonać taki model i spróbować terapii.
Więcej szczegółów na http://biotronika.pl/


Krzysztof Czoba, twórca otwartego projektu biotronika.pl prezentuje i testuje na redaktorze Januszu Zagórskim urządzenie free-PEMF, które zrealizował w ramach tego projektu.

Więcej na stronie: http://biotronika.pl/


W czasie pobytu znanego w świecie nauczyciela duchowego Toma de Wintera nagraliśmy 3 rozmowy, W tej ostatniej Janusz Zagórski dopytuje naszego gościa o to czym jest Merkaba i jakie jest jej znaczenie energetyczne. Tłumaczem rozmowy jest Tomasz Szczepanowski. Tom prowadzi warsztaty Merkerkaba.
Info: www.meskiewarsztaty.com oraz agnieszkajurko.pl


117 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 10.05.2017

 1. rozmowa z Robertem interesujace =mialem tez takie doswiadczenia a nawet wiecej ,potwierdzam ze jest tzw. internetowa sztuczna inteligencja /wielu komentatorow wiele razy pisalo tu rozne wersje pelne watpliwosci co do badan prowadzonych tu w NTV.PL =przez Janusza i inne istoty co ujawniaja i rozpoznaja fakty/ dzieki za ten wywiad Januszowi i NTV.PL. A teraz podobny temat wlasnie info =fakty o internecie i jego zasobnosci;;;http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/gleboko-pod-powierzchnia-jest-miejsce-o-ktorym-wolalbys-nie-wiedziec,95,1850 i drugi temat to znakomita zagrywka kolegi Trumpa:::http://telewizjarepublika.pl/donald-trump-spotkal-sie-z-siergiejem-lawrowem-to-bylo-bardzo-dobre-spotkanie,48344.html

 2. napisze jeszcze jeden komentarz co do rozmowy Janusza i Roberta = jak olbrzymim tematem i zagrozeniem jest technologia wykorzystana przeciw ludziom = tak jak Robert opowiada wszystko dzieje sie po cichu i inywidualne istoty sa krolikami doswiadczalnymi w ludzkich ubrankach =ten wywiad to juz dowod na istnienie tego zjawiska !!!. Dawniej religie i money oraz tortury umozliwialy niewolnictwo calej cywilizacji a teraz prosze bardzo cudowny wynelazek =technologia przejela paleczke !!! Dodam ze swych doswiadczen ubranka =ciala dzialaja elektrycznie =a swiadoma istota magnetycznie =mozna jedynie sobie pomoc poprzez umiejetnosci ,wiedze + doswiadczenie zapobiec takim praktykom =poprzez podniesienie swoich czestotliwosci i wibracji .dziekuje bawmy sie w ujawnianie takich przesteprczych praktyk =bawmy sie cudem istnienia =przypomne wszystkim ze kombinuja 13 maja =pisza o pielgrzymkach do ??? pomine kazdy wie oraz pisalem przed kilku dniami tutaj dzieje sie za wielka woda i na wschodzie, kazdy jest stworca i mozemy swiadomie przeprogramowac wiele normalnego cudu istnienia wprowadzic w ten cud istnienia.

 3. podaje jeszcze jedna prosta aczkolwiek skomplikowana prosta metode od uwolnienia sie od tych praktyk zniewolenia i niewolnictwa =uczmy sie zyc bez money i bez zabijania zwierzat i ludzi to dwa podstawowe narzedzia jest tego wiecej =za 50 -100 lat ta cywilizacja zapomni o wszelkich praktykach wynaturzonych mozgow!!!!!!!!!! bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia

 4. zamieszcze jeszcze jeden wpis kolegi Qucyp=jak admin Vojtek /tu prosba brak mi czasu aby samemu napisac =a nie jakies Vojtka podejrzenia o trrrollowaniu -nie wiem co te slowo wogole znaczy???/ a jest to dobry komentarz jak sie i ci dzieje UZUPELNIENIEM do rozmowy Janusza z Robertem;;;Qcyp pisze:
  8 maja 2017 o 10:22
  Aariock vel Jezus nie ten który umarł w Japonii ale ten z Thiaoouby, zawarł nowe przymierze/kontrakt.Jeżeli chcecie wejść do królestwa niebieskiego przestańcie mordować/zabijać/gwałcić zwierzęta,składać ofiary całopalne.Bądźcie vegetarianami albo ichtivegi przynajmniej.Oczyścicie zapisy TELEGONICZNE/ chrzest .Innymi słowy, stańcie się ludźmi Świadomymi siebie i otaczającego was świata/ZIEMI w wyniku wewnętrznej przemiany/REINKARNACJI ZA ŻYCIA.Oczywiście ten plan spalił na panewce ,przemiana musi być fundamentalna ,każdy zamiennik w tym przypadku wino i chleb nie sprawdził się aby zgładzić ,,grzechy świata”.Przykrył/zapudrował tylko na kilka stuleci ludzkie zboczenia psychiczne,które widzimy obecnie z 5 krotną potęga niż 2000 lat temu.
  https://www.youtube.com/watch?v=HEm8Dvs7vaQ
  ;;;;;; tak aby rozpoznac co i wlasciwie sie dzieje to ujawniajmy fakty =przed kilku dniami byly tu wpisy o kanibalizmie dzieci jakos na nikim nie ZROBILO TO WRAZENIA??? mamy przelomowy moment teraznieszosci jak dotrwamy do wrzesnia =pazdziernika tego roku w tej cywilizacji to jedynie za pomoca indywidualnych ISTOT TAK ODWAZNYCH JAK W/W ROBERT I WIELU TYSIECY INNYCH ,dziekujemy bawy sie bez money ,bez zabijania =cudem istnienia

  1. No proszę Pani Eliza .. okazała się pracownicą służb…. ba, a ja po obejrzeniu wywiadu z nią napisałam,że jest absolutnie niewiarygodna, opowiada bajadery … do mnie dotarł jej przekaz, było to ostrzeżenie…

   Mam jedną radę dla wszystkich nękanych.. tak naprawdę ufajcie tylko sobie … dużo spacerów na świeżym powietrzu, patrzenia w słońce , jak najwięcej ruchu, pływanie, kąpiel w słonej wodzie ( czyści aurę, zdejmuje połączenia energetyczne, codzienny prysznic), bardziej zasadowe jedzenie, jak najmniej kwasów i tłuszczy, picie więcej wody, wskazana krzemowa.

   Więcej radości, dużo śmiechu.. nawet dwa razy dziennie oglądanie „głupich” komedii jak sobie nie radzicie z głosami w głowie.
   oczywiście mniej godzin przy kompie.. róbcie przerwy, mniej rozmów przez telefon… osobiste spotkania na kawę lub herbatę, albo zwykły spacer z pogaduchami… śmiech,śmiech.. i jeszcze raz śmiech… wówczas wszystkie służby świata mogą wam nagwizdać… wychodzicie z pod ich kontroli .. nie odbieracie na ich pasmach, a oni nie mogą się dostroić do waszych… i co…. i nic.

   Dlaczego Wy…… jest tylko jeden powód…. chodzi o wasze DNA… o jego możliwości energetyczne, to one maja być zablokowane, bo pomimo waszej nie kompletnej wiedzy i nie całkowitej świadomości .. bierzecie aktywny udział w ewolucji gatunku LUDZKIEGO .

   Gdy poziom energii uzyska masę krytyczną dla procesu ….. zachodzi zmiana…. i zablokowanie jej chodzi tym opłacanym bandytom torturującym energetycznie i mentalnie LUDZI.
   A.,zatem … słuchajcie swoich odczuć…. TYLKO one są dla nas wyznacznikiem reakcji, jak coś sprawia ból, cierpienie, niezadowolenie, stres, smutek….. zmiana sytuacji, wystarczy nawet wesoła skoczna muzyka,.. wówczas głośna… ona zmieni natychmiast fale nośne.

   Nas jest więcej…. damy radę … tak naprawdę nie można zmienić linii czasowej, ale można wymusić zmianę informacji o niej w w psychice CZŁOWIEKA… jak się nie udało jedno, usiłują drugiego.
   Tam jesteś… gdzie Twoje myśli…. ci przestępcy już nic nie mogą.. to jest pewne… teraz zacznie się czas dla nich bardzo trudny.. bo ich zleceniodawcy zaczną ich eliminować jako niewygodnych świadków.

   Kiara.

 5. @Biotronika
  Znalazłem dziś na jednej z podstron redagowanych P. Krzysztofa opis wymagań dla stosowania stymulacji fal mózgowych, które to dokładnie określają zalecenia obejmujące stosowanie PEMF do tego właśnie celu.
  http://biotronika.pl/stymulacja-fal-mozgowych

  Zalecenia dosyć dokładnie oddają wcześniej objawione wątpliwości.
  „…
  Ciekawi mnie, czy prowadzono badania obejmujące bezpośrednie oddziaływanie sztucznych źródeł pola elektromagnetycznego na funkcjonowanie komórek nerwowych i ich neuroprzekaźników ?
  Najbardziej intrygujące wydaje mi się stosowanie częstotliwości charakterystycznych dla fal mózgowych a w szczególności Delta (0-4 Hz) i Theta (4-8 Hz).
  Czy nie zaobserwowano np. w momencie poddawania oddziaływaniu falami o konkretnym zakresie, czasowych zmian w typowej dla konkretnej fazy aktywności falowej mózgu, które mogłyby powodować niespodziewane efekty uboczne ?
  Mam na myśli objawy towarzyszące dużej aktywności / skokowym zmianom w konkretnych zakresach częstotliwości fal mózgowych, które towarzyszą występowaniu takich problemów jak czasowa niezdolność do poprawnej oceny sytuacji i właściwego podejmowania decyzji, przez parasomnie, epilepsje na schizofrenii skończywszy.
  Moja wiedza w tym zakresie ma charakter czysto encyklopedyczny, i drapię się w głowę z myślą, czy objaw nie może stać się z czasem przyczyną ?
  …”

  Ważne aby po takim ciut nieudolnie przeprowadzonym w domowych pieleszach zabiegu Dr. Boksik nie stał się, na wzór Hyde’a … Mr. Boksikiem 😀

 6. @Mind control
  Jedyny przypadek w mym życiu, kiedy miałem wrażenie, iż szepczą do mnie, nie mające zgoła takiej funkcji urządzenia, miał miejsce dobre kilkanaście lat temu.
  Opisany epizod wydarzył się po dłuższym okresie ciągłej wytężonej pracy przy komputerze. Nie spałem już chyba dobrą 40+ godzinę napędzany tylko kawą, colą i odpalanymi jeden za drugim papierosami, kiedy nagle jednostajny i nakładający się na siebie szum wentylatorów, kilku pracujących w pomieszczeniu klasycznych komputerów stacjonarnych zaczął się przekształcać najpierw nieśmiało, później oraz natarczywiej, by w końcu przejść w kakofonię ludzko brzmiących głosów.
  Krótko mówiąc postanowiłem zakończyć tę eskapadę i ruszyłem komunikacją miejską w kierunku domu.
  Niestety nie odbyło się bez kolejnych komplikacji. Przysnąłem nieoczekiwanie w Metro. Kiedy ocknąłem się, otworzywszy po woli oczy zobaczyłem rząd wpatrzonych we mnie zniesmaczonych twarzy … Okazało się, że spałem tak ze zwisającą na bok, bezwładną głową, śliniąc się przy tym obficie jak na boksika przystało. Całe szczęście, iż dzieciaki nie miały jeszcze wtedy smartphone’ów i dostępu do mediów społecznościowych, bo mógłbym tej drobnej nieuwagi pożałować … :/

  1. @Jan Piotr.
   Jak dla mnie twierdzenie, iż w sieci egzystuje napastliwa „Internetowa sztuczna inteligencja” wydaje mi się mocno kontrowersyjne.
   Oddziaływanie na psychikę bez odpowiednich metod i interface’uw komunikacji, chociażby w postaci sprzężonych przez jakąś apliakcję głośników wydaje się mało realne. Do tego niezbędny jest obraz lub dzwięk, bo do generowania mikrofal, lub innych środków oddziaływania, domowego komputera raczej się nie wykorzysta :/

   Chyba, że coś po prostu przeoczyłem ..?

   1. Słyszałem, iż kiedyś stworzono urządzenie szpiegujące do powielania obrazów przez sczytywanie szumu generowanego przez monitory CRT. Idąc więc dosyć odważnie tym śladem, można pokusić się o stwierdzenie, iż piski elektroniczne monitora mogą stanowić jakąś metodę komunikacji …
    Nie wyobrażam sobie natomiast jakiejś realnej metody ich do tego celu wykorzystania i to nawet przez bardziej zaawansowanych technologicznie i skrajnie zjadliwych obcych.

   2. Powinienem raczej zasugerować użycie „międzymordzia” miast nieszczęsnych „interface’ów … 🙂

    Ku pamięci dr. Jana Bieleckiego.

   1. Ja przeczytałem 🙂 ale nie mam zdania. 😛 dobrze, że Ci nie strzelili foty, ale co złego, w tym jak człowiek zmęczony, atrakcja da laików, ale tym nie ma co sie przejmować, pozdrawiam 🙂

   2. Zaletą natomiast Metro w Stolicy jest to, że na końcowych stacjach wagony sprawdzane są za każdym razem przez służby ochrony, które starają się za każdym razem dotrzeć do świadomości takich nieaktywnych delikwentów.
    Przynajmniej nie obudzi się człowiek zziębnięty, gdzieś na bocznicy w Skarżysku …

   3. Podobno nie ma też w naszym tunelu wampirów czy wyznawców voodoo. Obcy też jeszcze nie porywają, ale zdarzają się czasem nie mniej wstrząsające sytuację 🙂

    Wystarczy przejechać się w godzinach szczytu by poznać najnowsze trendy męskiej mody biurowej i przeglądu wszelakich typów urządzeń mobilnych, co zapewnić może nie jednej osobie problem do całodziennych deliberacji: czemu to ja nie robiąc w tym kierunku nic od lat, zaczynam wyróżniać się z towarzystwa …
    Czasami czuję się jak Colombo w swoim zdefasonowanym i poplamionym płaszczu …
    Zacząłem więc jeździć do pracy we wczesnych godzinach porannych, z takimi jak ja, wciśniętymi w fotel w ostatniej drzemce, podstarzałymi molami książkowymi.

   4. Rozumiem Boksik, sam płaszcz już wyróżnia z tłumu wiem co mówię.. Jedyne Metro (prawdopodobnie) w Polsce i co? Musi być wyjątkowe, i wyjątkowi ludzie w nim, co do służb porządkowych i jakiejkolwiek ochrony, to jestem przeciwny, ochrona=nadmiar siły. tak samo jak policja,wojsko. Kanary, Konduktorzy, chroń panie Boże przed takimi…… Miłego dnia 🙂

 7. Nasza przestrzeń wypełniona jest dźwiękiem, towarzyszy nam na każdym kroku. Większość obiektów oraz zjawisk generuje w atmosferze ziemskiej częstotliwości o określonej wibracji, nasze uszy są w stanie odebrać i zarejestrować część z nich. Jesteśmy w oceanie wibracji, które w niewielkim stopniu jesteśmy w stanie usłyszeć. Posługujemy się dźwiękiem nie tylko do komunikacji, przekazywania określonych treści, ale również okiełznaliśmy go na tyle by zakląć w melodię.

  W naszej cywilizacji muzyka spełnia ogromną rolę, używa się jej zarówno w charakterze sakralnym, rytualnym jak i czysto rozrywkowym, uprzyjemniającym czas. Może towarzyszyć nam w domu, samochodzie, pracy, stała się wręcz nieodłącznym elementem naszego życia. Jednak rzadko kiedy zadajemy sobie pytanie czy zawsze jest nieszkodliwa? Czy wpływa na nas wyłącznie pozytywnie lub neutralnie? Czy dyskomfort w słuchaniu muzyki jest spowodowany wyłącznie tym, że nie trafiła ona w nasze gusta? Poniżej prześledzimy cały proces nieco bliżej.

  Dźwięk i muzyka jako zjawiska falowe

  Terminem dźwięku określamy zakres częstotliwości w paśmie od 16Hz do 20kHz, czyli częstotliwości słyszalnych, które mogą być zarejestrowane przez nasze uszy. Jest nim fala akustyczna, która rozchodzi się w środowisku stałym, ciekłym lub gazowym, w próżni panuje absolutna cisza. Co to dokładnie znaczy? Źródło dźwięku emituje „zaburzenia”, które tworzą falę drgającą od 16 do 20 000 razy na sekundę, podążająca we wszystkich kierunkach, „sferycznie”. Fala może rozchodzić się tylko w miejscu wypełnionym cząsteczkami dowolnej substancji, które wprawia w drgania. Częstotliwości nie mieszczące się w podanym zakresie pozostają niesłyszalne dla człowieka, poniżej 16Hz są infradźwiękami, powyżej 20kHz ultradźwiękami.

  Muzyka posługuje się uporządkowanymi według określonego klucza dźwiękami. Obecnie najpopularniejsze są skale składające się z siedmiu tonów wybieranym spośród dwunastu dostępnych. W ich opisie będę posługiwał się tzw. strojem naturalnym. Przyjęto, że 16Hz odpowiada nucie C, dwa razy wyższa częstotliwość (32Hz) to również C, ale oktawę wyżej. Pomiędzy nimi znajduje się jedenaście innych nut, z częstotliwościami ułożonymi w ciągu geometrycznym ze stałą równą pierwiastkowi dwunastego stopnia z dwóch.

  W praktyce, oprócz częstotliwości podstawowych wydobywane są również ich wielokrotności. Najlepiej widać to na przykładzie drgającej struny. Jeśli odtworzylibyśmy w zwolnionym tempie nagranie obrazujące strunę wprawioną w ruch, to zauważylibyśmy, że wibracje „dzielą ją” na dwie, trzy, pięć, siedem itp. równych części. Fraktalnie dzieje się to samo z każdym mniejszym fragmentem. To jak głęboko sięga ten podział zależy od materiału, z którego wykonana jest struna. Z tego wynika, że oprócz dźwięku o określonej częstotliwości wydobywane są również jego wielokrotności. Grając niskie C – 16Hz, wybrzmiewają wszystkie jej oktawy – 32Hz, 64Hz itp., jak również nuty o częstotliwościach 48Hz, 80Hz, 96Hz. Są to jednak dźwięki o mniejszej amplitudzie, czyli cichsze.

  W przedstawionym kontekście muzyka harmonijna to wydobywanie w odpowiednim odstępie czasu dźwięków w częstotliwościach, których wartości mają jak najwięcej wspólnych dzielników. Jak najbardziej „nakładających się” na siebie. Dlatego dwie nuty, których dzieli równa oktawa współbrzmią. Według tej zasady konstruowane są akordy, czyli trzy lub więcej grane w jednym momencie. Dźwięk, na który składają się częstotliwości mniej dopasowane, określamy mianem dysonansu. Jego poddźwięki nie rezonują ze sobą. Jest „gęstszy” w wibracje, można powiedzieć, że generuje napięcia.

  Człowiek – cząsteczkowa orkiestra wkomponowana w Przestrzeń

  Według współczesnych odkryć naukowych popularna jest teoria głosząca, że materia składa się z drgających o określonej częstotliwości fal. Z tego wynika, że wszechświat jest jedną wielką symfonią. Nasze ciała składające się z niewyobrażalnej ilości atomów (średnio ok. 4*1027) są jego linią melodyczną. „Grają” w nas wszystkie cząsteczki, związki organiczne i nieorganiczne, komórki. Każdy nasz organ posiada swoją dźwiękową sygnaturę. Funkcjonuje prawidłowo, gdy wibruje w odpowiednich częstotliwościach. Można powiedzieć, że nasz organizm jest zdrowy, gdy nie posiada dysonansów i wszystko w nim współgra. Z ciałem powiązany jest stan umysłu. Na przykład, zdenerwowanie występuje z napięciami niektórych parti mięśni (mówi się wtedy, że jesteśmy „spięci”), przyspieszonym biciem serca. Relaksując ciało uspokajamy się. W drugą stronę, gdy jesteśmy pogodni lub weseli, organizm jest rozluźniony.

  Możemy stwierdzić czy grana melodia ma smutny czy wesoły wydźwięk, czyli czy jest grana odpowiednio w tonacji minorowej albo majorowej. Nie jest to jedyna paleta uczuć, którą operuje muzyka. Odpowiednio dopasowane częstotliwości mogą mieć barwę agresywną, mogą budzić lęk lub gniew, a także euforię lub ekstazę. Mechanizm ten można łatwo wytłumaczyć. Gdy jesteśmy w emocji, nasze ciało poddawane okręślonemu uczuciu emituje charakterystyczne dla tego stanu wibracje. Organizm zaczyna dostosowywać się w pewnym stopniu do otaczających go częstotliwości, udzielają mu się panujące w środowisku wibracje. Poddając go wpływowi dźwięków o częstotliwości, z którą wibruje będąc w euforii, sam zaczyna doświadczać tego stanu.

  1. Dzwiek dziwekiem ale uwazac na Hz . Totez zostalo niezle przekrecone . Obecnie stroja intrumenty w nieodpowiednich Hz dla ziemi . A co idzie za moim mysleniem dla mnie tez .

 8. Jak sobie radzic w matixsie .;;; Jak zarządzać swoimi programami umysłowymi, być ich świadomym programistą i konserwatorem? Pierwszym krokiem jest wyrobienie tzw. obserwatora lub świadka umysłu. Należy poznać dokładnie swoją psychikę. Wiele dostępnych metod prowadzi do tego celu. Nie ma jednej właściwej ścieżki i każda osoba powinna znaleźć indywidualny, dopasowany do swoich preferencji sposób. Mogą to być np. różnego rodzaju techniki medytacyjne lub programowanie neurolingwistyczne. Pomocny w tym może okazać się podany wcześniej model działania układu umysł-mózg. Podaje on ogólną charakterystykę mentalnych programów oraz zależności pomiędzy nimi. Szczegółowe wypełnienie tego szkicu jest jednostkową i niepowtarzalną pracą każdej osoby. Dzięki temu poznamy nie tylko programy na których funkcjonujemy, ale również relację między nimi, będziemy wiedzieć skąd się wzięły. Świadek może zostać potraktowany jako kolejny obwód. Jednak, o ile cztery pierwsze występują u każdego przedstawiciela gatunku ludzkiego, ten obwód występuję tylko u tych, którzy włożyli pracę w jego powstanie. Jednak wysiłek mocno opłaci się, skutkuje sporym wzrostem świadomości struktury umysłu oraz głębszym poznaniem samego siebie. Dzięki temu nie jesteśmy skazani na bezmyślne odtwarzanie tylko zawartości umysłu. Dodatkowo „widzimy” pryzmat, przez który postrzegamy świat i mamy świadomość relatywności naszej percepcji i perspektywy.

  Kiedy już powstanie obserwator, możemy wyrobić obwód zarządcy, świadomego programisty. Dr Timothy Leary nazywał go obwodem metaprogramowania. Umożliwia z „wyższego” poziomu zarządzanie swoimi programami. Dzięki niemu nie potrzebujemy korzystać z jednorazowych technik zmieniających jeden program, ale nasza świadomość na bieżąco może modyfikować zawartość umysłu. Inną kwestią pozostaje konieczność i częstotliwość stosowania tego „zabiegu”.

  Podam ogólny szkic metody wyrobienia obwodu zarządcy. Jednak tak samo jak w przypadku obserwatora, każdy powinien indywidualnie do swoich potrzeb i swojej charakterystyki podejść do tego tematu. Podane będą tu tylko ogólne ramy w jakim kierunku, moim zdaniem, te zmiany powinny pójść. Zalecam potraktowanie tego tylko jako wskazówki. Cały proces może trwać miesiące lub nawet lata, czas trwania jest sprawą indywidualną.

  Na początku potrzebna będzie nasza mapa rzeczywistości. By ją sporządzić potrzebujemy znaleźć odpowiedź na kilka pytań (dlatego niezbędny jest uprzednio wytworzony świadek): Jak według mnie funkcjonuje świat, czym jest i jaki jest mój świat? Czy podchodzę do tego zagadnienia kosmologicznie, może mam dokładny model funkcjonowania wszechświata? Może mój świat zamyka się w relacjach w otaczającymi nas ludźmi? Czy „moja rzeczywistość” ma swoją przyczynę, celowość. Jaka jest moja w nim rola? Jak „JA” oddziałuję na świat, na innych, jak inni i świat oddziałują na mnie? Jak jest relacja pomiędzy mną a rzeczywistością? Jak „JA” w niej funkcjonuję? Kim „JA” jest, jak jest zbudowany? Jakie są moje nawyki, upodobania i skąd wynikają. Jak reaguję na innych ludzi, na różne koncepcje? Czy odpowiedzi na wcześniejsze pytania są „moje”, tzn. autorskie, posiadają moją sygnaturę, są wynikiem moich poszukiwań i przemyśleń? Może są to gotowe odpowiedzi z jakieś filozofii, religii, nauki, którą przyjąłem? Może część pochodzi z wypowiedzi jakiś osób, są ich prywatnymi poglądami? Jak się z tymi odpowiedziami czuję? Czy współgrają ze mną? Czy powodują wewnętrzny dysonans? Jeśli nie brzmią harmonijnie we mnię, to czym jest to spowodowane? Z jakiej perspektywy na to patrzę? Jaka jest moja perspektywa? Czy są inne perspektywy? Może warto spojrzeć z różnych perspektyw (z różnych filozofii, nauk, światopoglądów) by znaleźć lub określić dokładniej swoją? I wiele innych pytań.

  Po znalezieniu odpowiedzi nie tylko pogłębiamy percepcję własnych programów, umysłu, ale badamy również swoją matrycę percepcyjno-interpretacyjną. Poznajemy własny matrix. Przyczyniamy się budowania obwodu metaprogramowania, zarządcy, czyli „wyższych”, „nadrzędnych” programów umysłowych. Programy te powinny już posiadać naszą, indywidualną sygnaturę. Będą stanowić podwaliny pod znalezienie optymalnych dla nas ustawień, parametrów programów w umyśle. Wyrabiamy swój stosunek do zawartości swojego umysłu. Będziemy mogli przeprogramować wspomnianą matrycę według własnych preferencji. Na marginesie dodam, że „efektem ubocznym” jest wyrabianie postrzegania przestrzeni mentalnej.

  Kolejnym krokiem po sporządzeniu tej mapy będzie szukanie niespójności, czyli programów, które są sprzeczne ze sobą. Jak do tego podejść? Podam najprostszy i najbardziej bezpośredni sposób, jednak możliwości jest potencjalnie tyle, ile osób podejmujących to zadanie. Powinniśmy mieć już „spis” naszych programów. Jeżeli na pierwszy rzut oka nie widzimy żadnych „zgrzytów”, to bierzemy pierwszy program z listy. Patrzymy na jego zawartość, treść i z niej budujemy doraźną perspektywę, przez pryzmat której spoglądamy na pozostałe pozycje z listy. Przykładowo, wyznajemy lub podzielamy filozofię Epikura, ale uznajemy siebie za pracoholika (i wykonujemy pracę, której nie zwyczajnie nie lubimy). Z perspektywy epikureizmu pracoholizm będzie nie do przyjęcia. Co wtedy możemy zrobić? Istnieje kilka możliwych opcji, możemy przyznać się przed sobą, że jeden z tych programów jest niespójny z nami albo wyrobić perspektywę godząca oba poglądy. W jednym i drugim przypadku dokonujemy modyfikacji tych programów. Tak samo postępujemy z resztą programów. Możemy się „bawić” programowymi perspektywami, tzn. Budować ją z dwóch lub trzech programów i przez taki pryzmat przeglądać resztę listy. Ważne jest znalezienie sprzeczności i rzeczy, które z nami nie współgrają.

  Niektórych programów łatwo będzie się pozbyć, inne bez trudu zmodyfikować. Czasami wystarczy uświadomienie, że nie potrzebujemy ich lub trochę inne spojrzenie na pewną kwestię. Bardziej problematyczne mogą być te związane z pierwszymi dwoma obwodami, gdyż są bardziej pierwotne i organiczne, nie koniecznie żądzą się prawami logiki. Kolejnymi trudniejszymi przypadkami mogą być programy z semantycznego obwodu wiążącego czas i społeczno-seksualnego obwodu, które stanowią bazę dla innych programów. Czasami będzie konieczne i zarazem najtrudniejsze przeprogramowanie wdruków. Może niezbędne okaże się sięgnięcie po dodatkowe metody. Jednak przy wystarczającym wysiłku jesteśmy w stanie zmodyfikować do własnych potrzeb wszystko to na co pozwala nam nasza struktura. Nie jestem w stanie podać sposobów przeprogramowania, które będą odpowiednie dla każdego. Stworzenie ich to również indywidualna praca. Struktury przestrzeni mentalnej, a więc również programy umysłowe łatwo poddają się działaniu woli. Trzeba znaleźć lub wyrobić sobie metodę ich obróbki. Może najbardziej pasująca będzie miała charakter „wizualnej operacji”, może dialogu wewnętrznego, może indywidualnego systemu abstrakcyjnych poleceń. Dodatkowo obserwujmy nasz system analizowania wnętrza umysłu. On również najprawdopodobniej będzie wymagał w pewnym momencie modyfikacji. Co jakiś czas należy również dokonywać weryfikacji naszych zmian, obserwować czy nie za bardzo oderwaliśmy się od rzeczywistości.

  Ta działalność ma jeszcze jeden ogromny plus. Mianowicie, powiększamy „pojemność pamięci operacyjnej” naszego umysłu. Coraz większe pakiety danych mamy na uwadze, z powiększającą się ilością zmiennych jesteśmy w stanie pracować. Stopniowo poznajemy i rozumiemy mechanizmy działania coraz to bardziej złożonych programów, widzimy coraz więcej relacji między nimi. To przekłada się wprost na wzrost naszgo intelektu.

  Cały proces należy przeprowadzać w odpowiednim dla siebie tempie. Podobnie jak poprzez różne ćwiczenia fizyczne nie zmodyfikujemy naszego ciała w ciągu jednego dnia, tygodnia, miesiąca czy nawet roku, poprzez szarżowanie, przetrenowanie możemy tylko nabawić się kontuzji. Również nie jest to proces ostateczny, który raz przeprowadzony pozostawi umysł w optymalnej formie do końca życia. W miarę zdobywania nowych doświadczeń, nowej wiedzy, umiejętności niezbędna będzie następna „aktualizacja”. Będzie jednak ona już łatwiejsza do przeprowadzenia.

  Dodatkowym efektem tej pracy będzie również wiedzę tego, że jesteśmy użytkownikami swojego umysłu. Nie jesteśmy naszymi myślami, tylko je generujemy poprzez bieżący zestaw programów mentalnych. Jesteśmy świadomością obsługującą strukturę ciała i umysłu. Po całym procesie posiadamy spójny, współgrający ze sobą, bardziej lub mniej samoświadomy i samo-modyfikujący się pakiet programów wyższej generacji. Kiedy ten zestaw jest już przystosowany do nas, posiada indywidualną sygnaturę, wtedy nasza świadomość może realizować bez wewnętrznych przeszkód swoje potencjały.
  Bawmy sie cudem istnienia bez money i bez zabijania.

  1. jan piotr kutereba pisze:11 maja 2017 o 17:57. To dobry wpis 🙂 , pozostałe niekoniecznie, wywołują „dysonans” 😉 Jakie jest źródło tych treści ?
   Zastanawia mnie „muzyka” ludzkiej mowy, często od niektórych osobników bardzo trudna do zniesienia.

 9. Ostatnio coraz częściej mówi się o tak zwanej duchowości. Coraz więcej ludzi podłącza się pod ideologię z nią związaną. Niektórzy zgłębiają temat z czystej ciekawości. Inni – rozczarowani życiem – szukają w niej pocieszenia i odmiany. Jeszcze inni poprzez duchowość zatracają się w zapomnieniu i ucieczce od życia. Wszystkie te postawy nie są ani dobre, ani złe, nie wyczerpują też wachlarza możliwości. Zakładają jednak, że stanowi ona określony sposób życia, nurt, naukę, dziedzinę, czy też wytyczoną ideologię. Tymczasem z wyższej perspektywy, nie ma czegoś takiego jak duchowość, gdyż u podstaw wszystko nią jest.

  Zanim przejdziemy do tytułowego zagadnienia, przybliżmy nieco samą naturę duchowości. Ha, ha, wiem co chcecie powiedzieć – jak można przybliżyć coś, czego nie ma. I tu mnie macie! Otóż, nie przy użyciu wyszukanych terminów i definicji, a poprzez swobodne rozważania. Temat bowiem nie mieści się w żadnych ramach. Nieco nietypowo i zajmie to trochę czasu – a więc do rzeczy.

  Wszyscy podlegamy określonym wzorom, paradygmatom, zwyczajom, normom, trendom, obyczajom, czy też po prostu – określonej modzie. W naszym zachowaniu i poglądach przykładamy się do określonej skali i porównujemy z nią. Jednak jest to tylko ziemskie pozycjonowanie i naturalne uwarunkowanie identyfikowania się poprzez określone wzorce, ideologie i doświadczenia.

  Można robić różne rzeczy, w różny sposób, w różnym tempie. Można wyznawać różne poglądy, zróżnicowane teorię i przekonania. Jednak wszystko, ale to wszystko – możemy robić wyłącznie w oparciu o duchową naturę istnienia. Mówi się, że myśli kreują rzeczywistość. Dla każdego inną, jednak według tego samego prawa. Każdy bowiem doświadcza w zgodzie z własnym sposobem postrzegania i w oparciu o własne wzorce. Wspomniane wyżej prawo jest duchowe. Tak, przybiera fizyczne formy, ale u podstaw wszystko jest duchowe.

  Nieważne, że ktoś uważa się za pragmatyka, realistę i człowieka twardo stąpającego po ziemi. Nieważne, że duchowość traktuje jak wymysł i fanaberię. I tak działa w oparciu o duchową naturę rzeczy. Jego postawa oparta jest przecież na jego sposobie postrzegania świata, jak również na wierze i przekonaniu. Wiara natomiast stanowi podłoże duchowości. Wiara stanowi prawdę naszego istnienia. W cokolwiek wierzymy, staje się dla nas prawdą. Dlatego, wspomniany wcześniej pragmatyk – żyje w zgodzie z sobą. W zgodzie na ten czas, gdyż wszyscy się zmieniamy i ewoluujemy. Każdy robi, urzeczywistnia, myśli i czuje w zgodzie z własną wiarą i przekonaniem, a te są podstawą duchowości.

  „Nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go (…)”

  Ten fragment popularnej – skądinąd – piosenki Skaldów, zatytułowanej „Króliczek”, bardzo trafnie odzwierciedla istotę naszego procesu doświadczania się. Upraszczając życie, często dzielimy je na kawałki, segmentujemy, nazywamy, terminujemy i etykietujemy. Na wielu poziomach jest to pomocne, jednak w szerszej perspektywie gubi naturę rzeczy. Co wcale nie jest takie złe. Życie bowiem przypomina trochę porozrzucane puzzle. Praktyka układania ich składa się na doświadczenie. Jednak można to robić w różny sposób, w różnym tempie i kolejności. Kiedy wysiłek zostanie zwieńczony sukcesem, burzymy pozyskany obraz i ponawiamy wysiłek. Tym razem – wzbogaceni doświadczeniem – robimy to sprawniej, szybciej i z pominięciem wielu błędów. Jednak, czy powtórzylibyśmy działanie, gdybyśmy potrafili zrobić to z zamkniętymi oczami, bez wysiłku i najmniejszego nawet trudu?

  Realizację wszystkiego, co opanowaliśmy już do perfekcji – jako program – przejmuje nasza podświadomość. Umysł świadomy zajmuje się wprowadzaniem twórczych zmian i poznawaniem nowych umiejętności. Zawsze jest w drodze. Umysł świadomy reprezentuje pogoń za króliczkiem, natomiast podświadomość przechowuje te z nich, które zostały już złapane. Dusza w całym swym dążeniu do pokonywania nowych wyzwań inspiruje nas, abyśmy – co rusz – uganiali się za kolejnym króliczkiem.

  „Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

  Większość z nas narzeka na życie, że takie trudne, niesprawiedliwe i ciężkie. Jednak gdyby było idealne, doskonałe, a my wszyscy równie piękni, wspaniali, bogaci i szczęśliwi – to czy miałoby smak, barwę, kontrast? Czy wzbogacałoby nas i rozwijało, motywowało i hartowało? Czy w ogóle miałoby sens i znaczenie. Czy bylibyśmy szczęśliwi, i czy w ogóle istniałoby coś takiego jak szczęście, gdyby wszystko nim było? Będąc różnymi, borykając się z trudnościami i wyzwaniami, doświadczając zarówno wzlotów, jak i upadków, nie tylko się doświadczamy, ale stwarzamy niezbędny kontrast – co pozwala nam odgrywać w życiu różne rolę. Wszyscy w dowolnym czasie i etapie naszej egzystencji jesteśmy doskonali, gdyż wszyscy jesteśmy w drodze. Wszyscy wchodzimy na scenę życia i odgrywamy określone epizody. Doświadczamy tego, czego na ten czas potrzebujemy – nawet jeżeli uważamy inaczej.

  Koniec końców – niezależnie od tego, w jaki sposób postrzegamy i eksplorujemy życie, jak również bez względu na etap rozwoju na drodze naszego doświadczania się – wszyscy jesteśmy na wskroś duchowi. Po prostu taka jest nasza natura. bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia.

  1. Bo jest

   DUCHOWOŚĆ czyli ścieżka ASTRALNYCH PODCZEPIEŃ pasożytniczych w wykonaniu aniołów i świętych judeovoodooizmu

   i

   DUSZOWOŚĆ czyli ścieżka DUSZY, droga wyparta z uwagi na brak takowej w zdecydowanej większości gollumów judeovoodooizmu

   Całą reszta to odwracanie od tej drugiej przez czerpiących korzyści z pasożydowania w oparciu o „nauki” pierwszej.

   1. Kostucha Astral a Istoty z wyższych wymiarów – to są zupełnie inne poziomy rzeczywistości , które dla wielu osób tutaj piszących są tym samym , a to jest po prostu kompletna bzdura .

   2. a skąd wiesz że błędna bzdura?

    skoro nie mają nic wspólnego z nami to czego tu szukają dziury w płocie??? pomyśl-cie bo ty aja to już raczej wątpię..

   3. sesia Czy ja ci bronie włazić w astral , na który stać cię jedynie ??? Nic dziwnego – ta twoja wieczna agresja , używanie wulgarnych słów itd . Bo kto z kim przystaje , takim się staje 🙂

  2. Kostucha W co uwierzysz – to staje się Twoją prawdą . Gorzej jeżeli zaimplementujesz ją innym – którzy w twoja prawdę uwierzą i przyjmą ją jako swoją „jedynie słuszną ” . Nie oznacza to , że nie masz racji , ale każdy podąża swoją ścieżką ku Wieczności , po taki program przyjęła jego dusza .

 10. Oprawcy ziemi znowu sypia Chemtrials . Dwa dni temu sypali w nocy a teraz w dzien bo ludzie maja to w nosie tylko sluchaja wypocin pogodowych w Tv polskiej , ktora klamie ile wlezie . Pogoda jak w lodowce wilgoc zimna to jest od chemtrials .

  1. Oczywiscie Kalinko , pogodę doslownie można kupić kiedyś w Zjednoczonych Szatanach za wielką wodą zamawiało się np deszcz 20 -30 litrów na metr ,oni maja wgląd do setek patentów ,idioci myśleli że zostaną milionerami za takie patenty , a tu ciężarówka samobójczyni na wzór „niedzielnego ” trzeba tą samą bronią walczyć, akcja tysiąc Wilhelm Reich Cloudbusterow , to tania metoda i skuteczna, rury kilka węzy i jakiś potok itp (aby woda płynęła), wydoić atmosferę tak aby utworzył się bufor izotermiczny . a puzniej Chembustery dlatego Wilhelm Reich „zmarł ” na dzień przed opuszczeniem miejsca odosobnienia , a Jego książki palono potajemni na stosach , agenci kilka lat polowali na egzemplarze , zaledwie kilka sztuk gdzieś ocalało przypadkowo a to wszystko działo się w „wzorcowej” światowej DEMONkracji .

  2. powiem w prost, aura to mój nastrój i pogoda ducha…

   nic na to nie poradzę i nikt nie poradzi…

 11. Joanno postaram sie newsem odpowiedziec to co tobie i tobie oraz takim jak ja ,Gaja ,Kiara ,Kalina,casami sesia,Majestic ,Tomek ,Boksik ,Oscar i wielu innych bezimiennych i tu rowniez piszacych oraz Janusz ,Vojtek ;;;,To dobry wpis ???? , pozostałe niekoniecznie, wywołują „dysonans” ???? Jakie jest źródło tych treści ?
  Zastanawia mnie „muzyka” ludzkiej mowy, często od niektórych osobników bardzo trudna do zniesienia. ;;;;;; doswiadczaja cisnienia /to takie filozoficzne okreslenie/ podobne temu jak uzyla Joanna „muzyka ” ludzkiej mowy ;;; potwierdzam od dziecka jest mi to dane najpierw w rodzinie od matki i ojca /w wieku 4 lat juz zamierzalem opuscic to cialko =dzierzawe ???/ ,siostry i bracia ,puzniej kolezanki i koledzy oraz tzw. zona ,dzieci i tak to sie dzieje ;;;;jak uwolnilem sie od alkocholu ,nikotyny i miesa to byl ubaw z przyjazniami ,odczuciami =emocjami ,smakami i wechem /strasznie smierdza osoby jedzace mieso??? ha ha ha / wiem ze zapewne znajda sie kochajacy jesc mieso =napisza returny stosowne janowi ,piotrowi kutereba =od dziecka posluguje sie faktami i staram sie to robic pomimo wielu roznych niegodziwosci ,wstretnych naciskow w tej tzw. demkracji /jak pisze w/wSZANOWNY p.Majestic / od paru lat mam przekonanie ,wiedze praktyczna i doswiadczenie jak sobie z tym zjawiskiem radzic,co tez robie z roznym skutkiem . Sprawa sie ma tak ;;;; staram sie teraz i obdarzam ZAUFANIEM TYLKO SIEBIE I TO POLE WIELOWYMIARU KTORE WYPRACOWALEM I W NIM ISTNIEJE ten mundurek doskonale CIALO =ZAPIS doswiadczen ci co przepracowali to wiedza co napisalem jak czytaja =Majestic napisal w ktoryms komentarzu ze potrawi czytac pomiedzy slowami z samego tekstu =tak potwierdzam mam tez ta umiejetnosc i wiele innych talentow odkrytych i ciagle odkrywam??? .Pisze tu w NTV.PL i u Janusza ,Vojtka po to aby sie podpowiadac innym chetnym i odwaznym oraz dzialajacym /czyli swiadomie odkrywajacym cud zycia i cud istnienia/ poniwaz dokonala wyboru ta wielowymiarowa istota we mnie a gdy odkrylem ze tak jest po wieloletnich zmaganiach to staralem sie sklonic i zachecic ta czastke dzierzawe /cialo/ aby rowniez tuczestniczylo w tej zabawie =grze , kochamy to robic. W kazdym dzialaniu =doswiadczaniu swiadomym sa konieczne „3” =trzy =trojca czynniki =narzedzia kazdy ma swoje nazewnictwo w/w tych dluzszych wpisach jest to ujete rowniez /cokolwiek bym tu napisal to i tak to moja „BAJKA”= gra zemna i moja istota oraz z przestrzenia ktora wg. mnie jest wszystkim /tzw. Bogiem =Stworca itd itp. / to i tak to sa tylko podpowiedzi i zaqchecenie ze ty ktory ewentualnie czytasz ,/zdaje sobie sprawe ze byc moze jedna istota przeczyta ???/ i postanowi zrobic to sama ze soba odkryc TALENTY -MOC -SILE itd. itp. bez wykorzystania dla chciwosci =money i jakichkolwiek korzysci albo naciskow ,to podpowiedzi =wskazowki znajda zastosowanie i tylko tyle to sprawia ze jestescie ,cieszy mnie ze istniejecie =istnieje spokoj i POKOJ =DOBRO I SZACUNEK te elementy tych puzzli =mrowiska sa konieczne z wlasnego codziennego wyboru!!!byc moze udalo mi sie w tym newsie przekazac korzystne wzorce i podpowiedzi tym co przeczytali dziekuje i wspieram zachecam =zrob to ze soba masz wszystkie narzedzia i mozliwosci tak samo jak jan piotr kutereba z szacunkiem bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia.

  1. jan piotr kutereba Dziekuję Ci Jasiu za ten szczery wpis i Twoje życiowe przemyślenia . Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie .

  2. Dziękuje, że dzielisz się swoimi przemyśleniami, ja nie mam takiej odwagi, brakuje mi odporności na atak. Warto opierać się na własnych odczuciach i nie odrzucać tych „nienormalnych” bo niespotykanych. Czasami nawet po latach te „nienormalne” sprawy stają się jasne, oczywiste i obecne w świadomości społecznej.

 12. Wątpię ażeby jakiś agent użył słowa,, wkurwiony,,. Jak dla mnie to schizofrenia.Dlaczego Robert nie rozmawiał telepatycznie tylko od razu pomyślał że jest wariatem????
  Anglia/Irlandia klasyczny FlashBack …………………..

  1. Flashbacks – nawracające zaburzenia percepcji u osób zażywających substancje halucynogenne, głównie LSD ale tak że grzybki halucynki,marihuana,,dopalacze itd…..

  2. a co to jest percepcja ? gdzie i do czego masz punkt odniesienia ? zaburzenia wyłomy w iluzji podobnie nazwiesz chorobą ? tym bardziej „schizofrenia” to raczej to zdrowe społeczeństwo ma schizofrenie jadać na identycznym hologramie to oni jak stado baranów jest ograniczone jadąc na Secam bez mozliwosci odbioru Pal .

   1. Percepcja złożony proces poznawczy, który prowadzi do odebrania przez człowieka jakichś zjawisk lub procesów, zachodzący wskutek działania określonych bodźców na narządy zmysłowe;

    A wiec typowani ludzie do programu Mind Control muszą być czyści/ nieskazitelni. Trudno jednak o takowych ,wiec implantowanie, czipowanie wspomaga badania.

   2. no, a ta definicja dokladnie została stworzona w takim środowisku , niewolnik urodzony w niewoli napisze poemat o „wolności „

   1. Boicie się New AGE/illuminati/masoni???? Dziwaki???? hihihihihhihi
    Szatany panoszą się na,, waszej ziemi” a wy odrzucacie światło/wiedze.Kiedy wy zrozumiecie że to my rządzimy/naginamy was do naszych celów???? Wasze żywoty od narodzin aż do śmierci należna do nas.
    https://radtrap.wordpress.com/agenda-new-age/

  1. jan piotr kutereba pisze:..” 12 maja 2017 o 13:03 https://www.youtube.com/watch?v=6hlaVA-1jr4 Odpowiadam:.. Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Szatana-Diabla,ktorego sam stworzyl,Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera, Masonskie Bestie ,Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) katolickiego Boga Jahwe (Jehowa). https://www.gotquestions.org/polski/Gdyby-Bog-wiedzial.html Wiemy na podstawie Pisma Świętego, że Bóg jest wszechobecny, co dosłownie oznacza, że „jest wszędzie.” Księga Joba 37.16; Psalm 139.2-4, 147.5; Księga Przypowieści Salomona 5.21; Księga Izajasza 46.9-10 oraz 1 Jana 3.19-20 nie pozostawiają wątpliwości, że wiedza Boga jest nieskończona i że On wie wszystko co wydarzyło się w przeszłości, co dzieje się obecnie i co wydarzy się w przyszłości. Katoliku! Schyl glowe w pokorze i nadstawiaj Drugi Policzek… Biblia Ew.Mateusza 5: 39..” Ja jednak wam mowie: Nie stawiajcie oporu niegodziwemu ale temu,kto cie uderzy w prawy policzek nadstaw i drugi „.. Zatem Katolicy zlozcie bron
   ,zlikwidujcie samoloty i czolgi…Wystapcie z Ukladu NATO i przestancie sie bronic! Spacerujcie po Swiecie z nadstawionym policzkiem…Natomiast Kapelanow Wojskowych
   nauczcie wyznaniowego zgrzytania zebami w Pokoju…i nie podnoscie rak przeciw innemu czlowiekowi nawet jezeli taki jest zbrodniarzem lub innym morderca… Dlaczego ten katolicki bog nie wpadnie na pomysl by wycofac wszelkie smiercionosne bakterie i wirusy i te kleszcze jeszcze i wymazac z ludzkiego GENU chec materialnego posiadania (bogactwa),wladzy i agresji… Podobno stworzyl sobie jak widac wspanialego pomocnika (Szatana-Djabla) bo jak „cos” nie wyjdzie to zeby zwalic na Szatana-Djabla a ten ma byc bogu w tych wszystkich boskich sadystycznych okrucienstwach wierny… Katoliku! Czytaj Pismo Sw. (Biblia) ,w ktorej dowiesz sie jakie bog ma zbrodnicze plany wobec Rodzaju Ludzkiego. Winny czy tez nie istnieje Biblijna Odpowiedzialnosc Zbiorowa… POTOP ! Pozdrawiam logicznie myslacych-Lumen

   1. Bycie Bogiem – to całkowite wzięcie odpowiedzialności za to wszystko – czego się doświadcza w swoim życiu /3D / . Jednak o ileż łatwiej i wygodniej być atakowaną stale „owieczką ” i ciągle zwalać winę na innych ludzi – albo na jakiegoś tam Boga na chmurce 🙂 o którym czyta się na okrągło w biblii :))))))))))))))) Ciemnota ludzka nie zna jednak granic , a główną jej przyczyną , jest identyfikacja z prymitywnym i egoistycznym umysłem :))))))))))

   1. Ha ha ha 🙂 .
    Zadziwiające ze homosapiens sapiens przetrwał do tej pory bez internetowych instrukcji .
    Teraz wielu już nie potrafi żyć bez tych instrukcji . Potrzebują ich nawet na poziomie stosunków międzyludzkich .
    Czyżby to świadczyło o tym ze homosapiens sapiens to już przeszłość ?
    Pozdrawiam wszystkich jeszcze żyjących homosapiens sapiens 🙂

   2. hee dzięki :0

    a sobie toż posapiensiłam że takie zjawisko może mieć charakter biegunowy? jak co cię nie zabije to cię zmieni i ta zmiana może dla jednych okazać się zgubną a dla innych faktycznie zaowocować jakąś nieznaną wcześniej zmianą jakościową 😉

    taka dewolucja i ewolucja, jak kiedyś brutal wyparł neodertali a one ustąpiły miejsca obecnie wymierającemu gatunkowi 😉 i chociaż to tylko przykład to myślę że, to już pewny fakt że o będzie się działo 🙂

    a my potrafimy się nie tylko dostosowywać, zresztą spójrz ile jest ras już dziś…

   3. Gaja nie przejmuj się, ja jestem za Tobą, chociaż sesia ma trochę racji, że Cie wciągneły te filmiki trochę, mam nadzieje, że dobrze Ci w życiu ze wszystkim, nie daj się, ale czasem zejdz na Ziemię, dla zdrowia, a filmiki zawsze trzeba dawać w odpowiednim czasie, bo za mało to zle, za duzo też zle, ale w odpowiedniej chwili, kiedy czuejmy że możemy o tym porozmawaić, lub że czegoś kogoś nauczą daj Boże, to wtedy są wartościowe.
    Anon Ym Pozdrawiam, nie kłucić się !! Kochać się !! Wspierać się proszę !! Jak zawsze zresztą… 🙂 Wszyscy Cie lubimy Gaju, to, że inne/inni są odwrotnością Ciebie ma się stąd, że nie doświadczają tak jak Ty tego wszystkiego, uważaj żeby nie dopadła Cię samotność, bo czasem wydaje mi się, że Twoje nerwy są na wyczerpaniu, za dużo wiedzy dla siebie wziełaś, i zapomniałaś o życiu, zobacz na mnie, oglądałem wszystko przez 3 lata, każdy wasz filmik, teraz oglądam co uznam za słuszne i daje co uznam za słuszne, a stało się tak dlatego, że zrozumiałem swoją duszę wsłuchaj sie w swoją proszę, wiem ,ze to pociąga takie filmiki, naprawdę są bardzo uczące, ale My martwimy się o Ciebie nie o filmiki ! Nikt Ci tu na złość nie robi, ja czuję na sobie Twoją wiedzę, ale więcej też jest mi ciężko przyjąć, chociaż do Ramthy wracam, czasem przed snem czasem w dzień…. i to mi wystarcza, coś co mnie zainteresowało, bo wiem po sobie również, że nadmiar wiedzy jest uciążliwy, ile razy mówiłem że wszystko wchłaniam, to jest pozytywne, ale zawsze trzeba pamiętać, o sobie, o ludziach, by być ludzkim jak zawsze byłaś, witająć sie, żegnając, teraz nie mówisz do nas czesć, nie puszczasz piosenek, nie życzysz miłego dnia… czy coś się z Tobą dzieje?? Czym się martwisz? Zrób sobie przerwę z oglądaniem a wrócisz z dwojoną siłą, zobaczysz, obiecuję, ale nie uciekaj nam 🙂 Tylko nie kłuccie sie wszyscy, proszę, nie dopiekajcie Gaji, ja czuje ze jej serduszko zaczyna lub krwawi. jest taka złota. jak złoty wiek gaji. 🙂 Kochamy Cię Gaju !!! Kochamy Cie sesiu !! Kochamy Cie Anon Ymie !!! 🙂

   4. Po prostu według mnie stałaś się zbyt poważna, i to widać… (przez te wszystkie filmy) uśmiechnij się, nocka będzie piękna a dzień jeszcze lepszy !! 🙂 Buziaki. :-**

   5. Gaja , uśmiechy były dla Sesi 🙂
    Podobało mi się Jej sapiensenie 😀
    À linka nawet nie otwierałam , wystarczył mi tytuł .
    Gaja , Buddyzm ma 2500 lat a ile ma ludzkość ?

  1. AnonYm Czy jesteś pewna , że przed buddyzmem nie było żadnych nurtów religijnych? Ponadto znaczacą rolę w nauczaniu , pełnili szamani , rady starszych itp

 13. z Monitor Polski Blog komentarze ” Już był temat zapodany na blogu.
  Ale jest ważny !

  Geny to biblioteka i antena.
  To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
  Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.

  Czyli jest odwrotnie niż głosi oficjalna nauka.
  Co potwierdza moje podejrzenia, że żyjemy w świecie na opak.

  „Czy istnieje kod biologiczny?

  Posted by Marucha w dniu 2017-05-10 (środa)

  Tytułowe zdjęcie przedstawia dwa dorodne pęki pszenicy wyrosłe tylko z DWÓCH ZIAREN. Każdy z nich liczy ponad 20 kłosów, zawierających po 20-30 ziaren! – To przykład reaktywacji prastarego kodu biologicznego.

  Jak wiadomo, światowy rynek nasion siewnych, nawozów i środków ochrony roślin jest zmonopolizowany przez kilku gigantów, takich jak Bayer, Cargill, Sygenta, Monsanto, Du Pont. Korporacje te forsują bioinżynierię i technologię genetycznych modyfikacji, wypierając z rynku sprawdzone od setek lat naturalne odmiany zbóż i roślin uprawnych, z których wiele jest już na wyginięciu. Kiedyś ta pułapka się zatrzaśnie i będziemy skazani na materiał siewny i agrochemikalia wyłącznie od cynicznych i bezwzględnych monopolistów.

  Czy tak musi być? Czy jest jakieś inne wyjście z tej beznadziejnej sytuacji dla rolników i rolnictwa? Tak, gdyż natura odkryła przed nami jedną ze swych wielkich tajemnic:

  >http://www.urzeitcode.com/english/

  SENSACYJNE ODKRYCIE

  Pod koniec lat 80-tych XX wieku dwóch szwajcarskich naukowców Guido Ebner i Heinz Schürch, zatrudnionych w koncernie Ciba Geigy, dokonało sensacyjnego odkrycia.
  W trakcie przeprowadzonych eksperymentów badawczych okazało się, że na przykład nasiona zbóż i ikra rybia poddane działaniu odpowiednio skonfigurowanego pola elektrostatycznego (wysokie napięcie, bez przepływu prądu), wbrew wszelkim teoriom i „zdrowemu rozsądkowi” nabywają nagle niesamowitych własności. Budzi się w nich pamięć (molekularna, genetyczna?) i zostaje reaktywowany tajemniczy zegar biologiczny.

  REAKTYWOWANY ZEGAR BIOLOGICZNY

  Elektrostatycznie przygotowane nasiona pszenicy i kukurydzy dają o kilkadziesiąt procent większy plon niż tradycyjne uprawy, a ich wegetacja następuje tak szybko, iż szkodniki nie nadążają za ich rozwojem. Ponadto ich morfologia/wygląd nierzadko przypomina pradawne formy roślin, które dawno temu bezpowrotnie wyginęły i które dziś można już tylko zobaczyć w skamienielinach pochodzących sprzed kilkuset lat lub sprzed wielu milionów lat!

  W wyniku prób z elektrostatyką wyhodowano na przykład dziką, odporną na warunki środowiskowe i naturalne szkodniki odmianę paproci leśnej, która swym wyglądem do złudzenia przypomina prastare paprocie rosnące na Ziemi wiele milionów lat temu!KUKURYDZA

  Eksperymenty z kukurydzą polegały na poddaniu działaniu pola elektrostatycznego kiełkujących ziaren przez okres 8 dni. Następnie przesadzano je do doniczek ze sterylną ziemią w szklarni. Tak wyhodowana kukurydza – w porównaniu z niepoddaną “obróbce elektrostatycznej” grupą kontrolną – odznaczała się bardzo szybką wegetacją i istotnymi różnicami w morfologii, tj. między innymi:
  – większą liczbą kolb przypadających na pojedynczą roślinę (trzy do sześciu, zamiast zwyczajowo jednej do dwóch),
  – szerokimi liśćmi i grubą łodygą,
  – odmiennym położeniem kolb (w górnej części łodygi zamiast w osi liścia),
  – wytworzeniem większej ilości łodyg.
  W maksymalnym przypadku kukurydza generowała aż DWANAŚCIE kolb.

  Podobne dzikie odmiany kukurydzy można spotkać dzisiaj jeszcze tylko na terenie Peru.
  Zdjęcia kukurydzy są zamieszczone na str. 48-49 i 63-64 książki jw.

  GENIALNE ODKRYCIE SCHOWANO DO SZUFLADY

  Koncern Ciba Geigy (potem Novartis) opatentował te rewolucyjne, a zarazem genialne proste i tanie metody, dzięki którym można aktywować to, co utracono wskutek nieprawidłowej hodowli lub degeneracji, po czym w 1990 roku całkowicie wstrzymał cały program badawczy. Uzasadnienie brzmiało: badania nie są zgodne z profilem działalności koncernu.

  Było to chyba logiczne i racjonalne działanie z jego strony, gdyż promowanie upraw całkowicie niewymagających stosowania technik genetycznych, pestycydów, herbicydów i agrochemii oznaczałoby dla Ciba Geigy podcinanie gałęzi, na której siedzi.(…)
  Dalej tu: https://marucha.wordpress.com/2017/05/10/czy-istnieje-kod-biologiczny „”/Majestic
  11 maja 2017 at 21:42 · Odpowiedz

  „To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
  Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.” dokladnie Plazma uruchamia kody https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 , można robić transfer informacji nawet z kilku w przypadku roślin gatunków naturalne hybrydy więcej nowe odmiany potrzebny jest emiter i nośnik coś jak żaba i salamandra eksperyment . do tego dochodzi jeszcze coś widmo światła jego konkretne spektrum wiec pole do popisu jest duże ale w świecie manipulatorów i dobili jest jak jest !? u ludzi jest nieco inaczej bo to sprawa generacji , ale przynajmniej można by się skutecznie bronic ale z debilizmem moherowym to daleka droga .”” 11 maja 2017 at 22:40 · Odpowiedz

  Może i nie taka daleka.
  Myśli też aktywują geny.

  Ale w przypadku moheru, to chyba trzeba najpierw ich przepuścić przez dobry antywirus.
  Mają zawirusowane oprogramowanie.
  I są z tego dumni.””Majestic
  11 maja 2017 at 22:56 · Odpowiedz

  https://www.youtube.com/watch?v=mG1mwdR1Tfc jeżyny bez kolców kaktusy bez kolców , wiele odmian trawy zamienione na dorodne zboża i kłosy. Anastazja https://www.youtube.com/watch?v=r4872IaDABo
  Programowanie nasion – Polak potrafi – 15.01.2014
  niezaleznatelewizja
  niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=jh9CCg9kSns „”

  1. Cd „12 maja 2017 at 01:55 · Odpowiedz

   PREHISTORYCZNY KOD BIOLOGICZNY – EFEKT EBNER’A
   https://www.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA „”Majestic
   12 maja 2017 at 23:15 · Odpowiedz

   znam to już wiele lat ,efekty amatorów są niezbyt zadowalające , tu brakuje czegoś mianowicie woda i plazma to woda wilgoć w wiekszosci pobudza bo zegar biologiczny to inna bajka ,wpadł mi pomysł aktywowania DNA w amatorskiej próżni przynajmniej z polem plazmy w wnętrzu a pole elektro magnetyczne na jednym z biegunów całość zasilana kompatybilnie coś na podobne https://www.youtube.com/watch?v=JJnmbG9Cz44 akurat dzisiaj był program o wodzie i miedzy innymi o roślinach dziwne jak na zamówienie? na NTV ale jeszcze niema na YT wstawię jak się pojawi jakiś czas temu widziałem akumulator orgonu który emituje pole magnetyczne można by podobnie zastosować do eksperymentów ? ale straciłem go gdzie w strumieniu informacji ?”

   1. Majestic pisze:
    13 maja 2017 o 00:11

    Dzięki Majestic że wstawiłeś ten cykl postów na temat naszego powrotu do PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA… to jest doskonałe info. do zrozumienia całokształtu zachodzących zmian, ale również faktu dewaluacji dotychczasowej wiedzy, która nie byla prawdziwa pełną wiedza, a z jedynie tej cześć zbudowano całość…

    Co z tego wynikło .. wiemy, powrót do PRAWDY był konieczny dla dalszej ewolucji życia.

    Czas III wymiaru cały zakres doświadczeń w nim powinniśmy potraktować jako część wiedzy całości.. jesteśmy o nią bogatsi i silniejsi o pokonanie wszystkich trudności związanych z życiem.

    Wiemy już ,że naszym pakietem ochronnym jest poziom energii w POLU MAGNETYCZNYM ZIEMI…. gdy on się zwiększa z biologicznego DNA odpadają wszystkie modyfikacje ono wraca do SWOJEGO PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA….

    Oczywiście chciano to ukryć… ale i tak by to nic nie dało na dłuższą metę , bo cały czas zachodził proces wzrostu energii w polu co potwierdzał Rezonans Schumanna.

    Przecież wszystko jest nadzorowane przez satelity… elity władzy widziały co się dzieje ,że nie panują nad sytuacją i nie mogą zapanować nad kosmicznymi zmianami.

    Jedyne na czym się skupiły to przejecie władzy nad naszymi mózgami.. chcieli nasze mózgi zestroić z super kompem w Belgii. a tym samym wgrać nam fałszywe info z utworzonej przez komputery nowej sieci energio informacyjnej.

    To by był dopiero hartrok…. uf…. świat wirtualny zdominował by DUCHA uwięzionego w zaprojektowanym dla niego syntetycznym ciele fizycznym , bez możliwości odczuwania zewnętrznych bodźców…
    Czyli byli byśmy odcięci od naszych 5 zmysłów i całkowicie od doświadczania rzeczywistości przez nie.. koniec definitywny ewolucji duchowej… materialne więzienie na bardzo długo dla DUCHA!

    Na szczęście pierwotne zabezpieczenie zadziałało….. nie wszyscy dali się zwieść nowoczesnym technologiom , zaufali swoim zmysłom.. plan cyborgów i ich sprzymierzeńców dał ciała…

    Kiara.

   2. Dzięki Kiara , starałem się to poszlakowo pokazać aby zagadnienie było nie zapomniane , kiedyś pisałem o tym na przykładzie Bruno Greninga nie tego obecnego ale Tamtego oryginalnego czym jest energia i struktury DNA , ale świat jeszcze nie dorusl nawet do tamtej epoki za życia Bruno, Pozdrawiam. Ps temat warto obecnie rozwijać bo dobre wiatry energetyczne przechodzą .

   3. „Na szczęście pierwotne zabezpieczenie zadziałało”

    – to „ZABEZPIECZENIE” to się EnKi (Władca Dusz, Pan Życia i Śmierci) nazywa czyli na biblijne… św…. wielu nazw

    a po słowiańsku Swarożyc, Jaryło, Lech czy Licho by nie wymieniać tych mniej popularnych…. coby od ich nadmiaru zwojów nie poprzegrzewać bioroidom.

 14. Dzisiaj jest 100 lecie objawień Fatimskich ! Patrzcie w Niebo 🙂

   1. Wiem Majestic, ale tej jeden dzień raz na 100 lat, można zastanowić się nad tym chociaż jak było naprawdę. Zastanowić się nad prawdą, lub fałszem…. (wypatrując wędrującego słońca) :)))) hehehe a może obrazu Maryi gdzieś na chmurce… komu z nas nie przydałby się przekaz z góry, daty robią swoje, bo jak prawdą było Objawienie, dzisiaj powinno się coś wydarzyć, a jak nic, to za kolejne 100 lat spojrzę w taki sposób w Niebo. 😛

   2. Tomek , praktycznie zmuszono nas do stosowania obecnego kalendarza fałszywego , oryginalny kalendarz ma cykle i w nim są daty wyznaczone co i kiedy .Pozdrowionka

 15. Powiem Wam…. faktycznie dzisiaj nastąpił „KONIEC ŚWIATA”…. ja też się z tego wcześniej śmiałam.. a jednak tak.
  Oczywiście nie chodzi o żadne kataklizmy, wojny czy inne tragedie, którymi usiłowano nas karmić i straszyć.
  To jest zupełnie coś innego, ale niezmiernie ważne dla nas WSZYSTKICH.

  Dzisiaj 13.05. 2017. została ostatecznie zmieniona na planach energetycznych matryca wiedzy dla całej opcji RODU CIEMNOŚCI …. nastąpiło globalne porozumienie na wszystkich poziomach, we wszystkich wymiarach…. kosmosu, od tej pory będzie WSZYSTKIM przekazywana TYLKO CZYSTA PRAWDZIWA WIEDZA.

  Opiekun RODU CIEMNOŚCI jest ten sam jaki był , ale nie ma już możliwości i prawa dokonywania zmiany w polach informacyjnych, ani blokowania tych pól , ani wprowadzania wirusów, które udają prawdę .

  Jednym słowem nastąpił koniec świata dla „EPOKI CIEMNOŚCI”… czyli kłamstwa, obłudy i manipulacji informacją.
  Od dzisiaj wszyscy otrzymali identyczne szanse rozwojowe przez wiedzę prawdziwą…. jak skorzystają z tej wiedzy.. to już inny temat.

  Jednak WSZYSTKIE ENERGIE DUCHOWE zdecydowały na wprowadzenie na swoich poziomach istnienia czystej wiedzy PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA.

  Naprawdę rozpoczęliśmy dzisiaj koniec świata , który do tej pory znaliśmy ….. co, to znaczy?

  To identycznie jak jest opisane w powyższych postach o zmianach powodowanych wysokim polem magnetycznym . Ja to info o polu magnetycznym ziemi wstawiałam na NTV już kilka krotnie w ciągu ostatnich dwóch lat pisząc o zmieniającej się osi magnetycznej ziemi, a tym samym o podwyższającym się cały czas polu magnetycznym ziemi.
  Co jest zwiazane WYŁĄCZNE Z ODBLOKOWANIEM DAWNYCH PUNKTÓW ENERGETYCZNYCH NA ZIEMI, ORAZ ZE ZMIANĄ KIERUNKU PRZEPŁYWU ENERGII W CENTRALNEJ OSI ENERGETYCZNEJ ZIEMI.
  To jest na zasadzie 100% synchronizacji górnego punktu osi ziemi z dolnym punktem kosmicznej osi… czyli strumień energii płynący z kosmosu, jest odbierany w 100% przez pionową oś ziemi. A, przepływ energii w poziomej osi ziemi ma zmieniony kierunek z opadającego na wynoszący… co w konsekwencji przywraca dawne parametry nawigacji na ziemi ,związane z przepływem energii w jej pradawnych ley lines , a tym samym aktywacją pradawnych zablokowanych przesunięciem pionowej magnetycznej osi, jej mniejszych i większych czakramów….. ot i tyle.

  Te wszystkie aktywowane elementy spowodowały zmianę, przywrócenie dawnego ustawienia osi ziemi w stosunku do GWIAZDY MATKI i układów planetarnych , wynoszenie ziemi na jej osi, a tym samym systematyczne podnoszenie mocy jej pola magnetycznego..

  Co dalej już wiecie, to jest powrót do uruchomienia PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA W NASZYM DNA….. czyli biologicznym…. ewidentne i widoczne zmiany w całym życiu biologicznym.

  Po pierwsze zmienia się / rozszerza nasza świadomość, po drugie otwierają predyspozycje duchowo/ fizyczne, po trzecie zmieni się budowa strukturalna naszego ciała ( ustawienie pierwiastków i elementów), bo zmienia się jego geometryczna siatka krystaliczna na której opiera się budowa naszych ciał.

  Wychodzimy z geometrii kwadratów i trójkątów , wchodzimy w konstrukcję opartą na okręgach…. czyli siatka geometryczna zwana „KWIATEM ŻYCIA”

  https://pracanaczarno.com/2016/03/17/swieta-geometria-kwiat-zycia/

  A, zatem MER KA BA oparta na piramidach i energii seksualnej również nie będzie aktualna w nowych warunkach, teraz będziemy tworzyć NOWĄ MER KA BA opartą na 8 kulach ( o tym też już pisałam co najmniej trzy razy) i energii miłości, opisywałam cały proces tworzenia takiej MER KA BA.
  Wszystko co było do tej pory propagowane w tym temacie pójdzie do lamusa… bo jak nie działa , tak nie będzie działało… to tylko teorie.

  Skoro wszystko się zmienia, a zmiany naprawdę są fraktalne , to, co na dole … dzieje się na ziemi.. musi zaistnieć na wszystkich poziomach kosmosu….
  Nie było innej rady , trzeba było dojść do porozumienia, bo nie dało się utrzymać dłużej świata kłamstw, on sam zaczął naturalnie powracać do prawdy.

  Dzisiaj był ostateczny termin na akceptację NOWEGO i ROZPOCZĘCIE ZAKOŃCZENIA STAREGO ( nie wiem jeszcze dlaczego dzisiaj…. musi to mieć związek z cyklem wegetacji roślin.. dowiem się i tego) i to jest naprawdę KONIEC ŚWIATA….. KONIEC STAREGO ŚWIATA CIEMNEJ OPCJI opartej na wiedzy połowicznej , na zupełnie innych wzorcach twórczych…. na innej siatce geometrycznej i innym kodzie informacyjnym.
  To wszystko przestanie być aktualne…. zrozumiemy ,że nie można rozdzielać wiedzy fizycznej od wiedzy duchowej, jak też nie można dewaluować wartości wiedzy aspektu żeńskiego na rzecz aspektu męskiego.
  Nie można stawiać wartości materii ponad wartością DUCHA.

  Jednym słowem teraz czeka nas demontowanie kłamstw, zdejmowanie zasłon fałszu i wiele zaskoczeń, rozczarowania , a czasami nawet szok.

  Niestety musimy przez to przejść, czym szybciej , tym lepiej , bo przed nami tylko lepiej…

  Ja jestem prze szczęśliwa zobaczyłam dużo pięknych „pocztówek z przyszłości” … LUDZIE są piękni, pomimo wielu trudów idą.. wyciągają ręce do dobra, zachwyca ich radość ,inspiruje miłość , pomagają sobie.. mentalne kajdany spadają.

  Kiara.

  1. Kiara Podobno CZAS MA PRZESTAĆ ISTNIEĆ , dzięki czemu zaczniemy spokojniej egzystować . Nie wiem jednak kiedy to nastąpi , ale podobno w niedługim czasie . Chyba już niektórzy doświadczają tego fenomenu . Pozdrawiam Cię Kiaro .

   1. Dziekuję gaja za pozdro ,wzajemnie dużo radości Ci życzę… i wszystkim uczestnikom NTV.

    Z tego co wiem czas nie przestanie istnieć w świecie materialnym bynajmniej , bo jego istnienie opiera się na powtarzalnych cyklach.
    Czas jako taki nie istnieje w świecie czysto duchowym, tam wszystko dzieje się poza czasem , coś co dla nas jest chwila równie dobrze może być milionem lat w innym wymiarze.

    Ludzie mieli być podniesieni do czasu poza czasem na czas tworzenia nowych warunków na ziemi, ale szczerze mówiąc ja nie wiem czy to jest już od 2012, czy dopiero się wydarzy… nie wiem.
    Nie wiem , bo wszystkie zdarzenia rozgrywają się w naszej mentalności i dla niej są jak najbardziej realne, nie do odróżnienia jest w nich istota czasu.

    Jednak myślę ,że to się jeszcze nie wydarzyło bo jesteśmy w trakcie osobistych ustawień naszych parametrów DNA, a ono jest decydentem wszystkiego co nas dotyczy.

    Wymiar, albo przepływ czasu zmieni się zasadniczo , będzie wolniejszy jak zakończymy proces oczyszczania i korekt osobistych. Bo zmieni się nasze pojmowanie rzeczywistości przez rozszerzoną świadomość, którą faktycznie spokojne będzie mogła się skupiać na doświadczeniu wybranych tematów.

    Czas .. to niezwykle ciekawa sprawa zależny jest również od istniejącego spoiwa dla kształtowanej materii w danym wymiarze.. czyli od 5 elementu , którym jest energia miłości.. jeszcze raz miłości, a nie energia seksualna. .. to naprawdę nie to samo.
    Również pieniądze jako wymienne materialne elementy służące do codziennego życia jeszcze będą istniały, ale ich odpowiednikiem.. depozytem naszych możliwości będzie poziom naszej wewnętrznej energii… czyli nasz osobisty bank… to w skali indywidualnej.

    Jasne jest ,że gdy spoiwem istniejącej materii staje się wyższa wibracyjnie energia miłości, wydłuża się znacznie czas jej istnienia ( w tym wypadku myślę o naszych ciałach fizycznych, ale też o wszystkich materialnych ciałach )w wyższej wibracji .

    Nie tylko zmienia się długość życia materii ( co nas wszystkich czeka po momencie transcendencji) ale poprzez zmianę struktury siatki geometrycznej naszego ciała , również zmieni się jego wygląd fizyczny na piękniejszy, bardziej doskonały.

    Ponieważ wracamy do pierwotnego kodu istnienia , uruchomimy w sobie mozliwość samoleczenia i samoregeneracji, oraz odtwarzania z osobistej matrycy życia naszych wszystkich organów i części ciała.

    Ale do tego jest niezbędna ENERGIA….. oczywiście ta o wyższej wibracji, a zatem wszyscy upośledzeni fizycznie , którzy pokonują swoje trudności ( nie dali się zwieść opcjom religijnym, które zrobiły sobie z nich swoja 5 kolumnę do zakulisowej walki w imię dobra ich BOGA…. z LUDŹMI w których przebudziła się już świadomość) również odzyskają swoją pierwotną doskonałość we wszystkich aspektach, fizycznych i duchowych .. wszystko dziać się będzie na miarę osobistego rozwoju.

    Jedna najważniejsza sprawa z tego co ja wiem i dane mi było zobaczyć …. Nasi ZAŚWIATOWI opiekunowie nie przewidują dla nas globalnej wojny, globalnych kataklizmów ni żadnych globalnych tragedii, wszystkie zmiany będą zachodziły w miarę spokojnie w wielkiej prostocie , bez spektakularnych cudów z nieba… pomimo że będą się działy CUDOWNE RZECZY.. to nie będzie szokujące, bo LUDZKA ŚWIADOMOŚĆ BĘDZIE JE AKCEPTOWAŁA JUŻ INACZEJ.

    Kiedyś Wam opowiem gdzie i jak.. dokonało się wczoraj objawienie i co było jego treścią…. jego skutkiem jest również decyzja o nie zasilaniu energią syntetycznej inteligencji… ich opcji JUŻ NIE MA w NOWYM DYSKU WIEDZY…

    Oni wypalają już tylko tą energię, którą wyłudzają od LUDZI… ale nie istnieje już dla nich żadna możliwość przeniesienia się z nami do wyższego poziomu naszego życia.
    Uwolnimy się od nich w sposób jak najbardziej naturalny bez wojny i depopulacji..
    Nie będzie dehumanizacji CZŁOWIEKA, nie zaistnieje ich perfidny plan uwięzienia LUDZKIEGO MÓZGU I DUSZY w ciele robota…. którym włada program połączony z mózgiem CZŁOWIEKA.

    Do tych perfidnych planów naszego zniewolenia przez naukę , technikę…. i technologie ,które zaistniało by na miliony lat NIE DOJDZIE, TEN PLAN SIĘ JUŻ NIE SPEŁNI!

    I TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA DOMINACJI MATERII NAD DUCHEM
    ORAZ KONIEC ŚWIATA DLA NIEWOLENIA CZŁOWIEKA PRZEZ SYNTETYCZNĄ INTELIGENCJĘ.

    TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA WSZELKIEGO RODZAJU KŁAMSTWA I MANIPULACJI NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ!

    TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH WŁADCZYCH ELIT….. TO DLA NICH JEST NAPRAWDĘ WIELKA TRAGEDIA…

    Kiara.

   2. „CZAS MA PRZESTAĆ ISTNIEĆ” czas to kwestia wibracji to odczuwanie jego ubytku , nazywamy to przemijaniem , problem jest w kompatybilności bytu z otoczeniem są jeszcze inne mechanizmy spowolnienia albo przyspieszenia , ale niema wieczności bo nawet bezczas ma swoją definicje , gdy nawet doznamy wieczności nigdy nie będzie pełna ,wieczność -bezczas -nieskonczonosc , a takie struktury są zawarte w sobie samonapędzające wiec w konsekwencji skończone i podległe prawu przemiany nie chodzi o zapaść ale o zmianę parametrów zasilania bo energia zawsze posiada ten sam zasób potencjału nie można ani zabrać ani dodać , w przeciwieństwie do obecnego Matrixa gdzie wystąpił deficyt co wyłoniło kanibalizm i wampiryzm energetyczny , to był i jest plon Matrixa .Pozdrowionka Gaju

   3. ..ja, 13 maja 2017 r,.. nastąpił koniec świata… szkoda, że ten koniec nie oznacza, że nastąpił koniec bajdurzenia, …a wysyp wszelkich bzdur,.. w dodatku namnażanych a nie tylko jeszcze niewypalonych ….
    … ja, przyjmuję info o końcu bzdur,..potraktuję je jako przyzwolenie bezpardonową likwidację wszelkich transów i bzdur.. dziękuję..

    …kia może zdradzisz nam imię, być może tylko twojej, „matki gwiazdy” czy właściwiej babki,..bo niby matki mojej matki ziemi,.. wiesz lubię znać imię członków swoich rodów,.. jeżeli je skrywają to nie ufam im,..bo cóż to byłaby za matka, babka która skrywa swą prawdziwą naturę przed dziećmi i wnukami,.. to tylko jakiś wyrodek, nawet nie macocha, czy macocha macochy..do tego niebezpieczny wyrodek,..a niby w tym nowym po końcu ma kipieć miłością, niby piątym elementem rzeczywistości,.. osobiście piąty znam,.. i nie jest to miłość,.. raczej prawo, bo dobre boskie prawo, które wszystko porządkuje i uzgadnia wraz z bzdurami jeśli taka jest wola bajdurzących bzdury.. ale by prawo nazywać miłością, to już przesada to zaczyna,…. być bardzo ciekawe..

  2. Każdy ma swój czas, każdy człowiek 7 miliardów, każdy przedmiot 100 bilionów, oraz każda rzecz powyżej naszej planety czyli chyba nieskończoność zjawisk. Prócz tego, że ludzie mają swój czas, czas jest odmierzany w świecie, być spostrzegawczym polecam, a pokonamy tę niedolę związaną z czasem. ułamki chwil, wiszą w powietrzu. Jak czas zniknie, uwolnimy się wszyscy. Niech zostanie ten w świecie, on nikomu nie przeszkadza, ale ludzki czas, musimy przestać odmierzać, vby nie było śmierci, myślę, że nawet w zaświatach jest czas, więc Bóg kóry jest nieskończony, po prostu zna swój czas, zna swoją nieskończoność i na pewno dąży/chce tego samego dla nas, żebyśmy byli jedną wielką rodziną… 🙂 Pozdrawiam Kiara i Gajusia !!!! 🙂

   1. pacuś Każdy poziom wibracyjny – a jest ich siedem , charakteryzuje się innym czasem . Natomiast BEZCZAS istnieje w wiecznym TERAZ , czyli między tzw. przeszłością i przyszłością i jest on na każdym poziomie . Buziaki dla Ciebie Pacusiu i dobrego dnia 🙂

   2. Buziaki Gajusia, dobrego dnia jutro i jak zwykle cudownej Nocy To się Tyczy Wszystkich snijcie jak najpiękniej się da. Rozpracujcie te sny, ja też się staram…. wybierzcie najpięknieszy sen i stwórzcie taką rzeczywistość, potem kolejny i tak w nieskończoność, żyjcie snami, tymi najpiękniejszymi. !!! Dobranoc :))

  3. Witaj Kiaro:),
   jeśli możesz to proszę napisz mi czy proces, ktory opisałaś może mieć jakiś wpływ na przykład na odczuwanie wzrastania sił i energii. Dziękuję i pozdrawiam:)

   1. Asurd… witaj… proces ,który opisałam jest wzrastaniem siły i energii, za odczuwanie odpowiedzialna jest osobista wrażliwość, która zwiększa się razem z ilością połączeń nerwowych w ciele fizycznym.

    Po za tym .. odczuwanie to również aktywność naszych 5 zmysłów, one są odpowiedzialne również za odczuwanie, fizyczne i poza fizyczne.

    Czym większa moc zawarta w procesie , tym większa możliwość odczuwania jego skutków.. wszystko się ze sobą łączy.. budząca się świadomość w CZŁOWIEKU ukierunkowuje jego zainteresowania, ale i odbiory energii zdarzeń.

    To tak jak z energią słońca w południe lepiej odczuwamy wyższą temperaturę niż rano gdy świeci dla nas delikatniej , pod innym kątem, ale nasz odbiór temperatury jest silniejszy gdy moc energii dopływającej ze słońca jest większa.

    Kiara.

  4. ” faktycznie dzisiaj nastąpił „KONIEC ŚWIATA””

   — pudło, tylko ROZBŁYSK Drugiego Słońca….

   „Dzisiaj był ostateczny termin na akceptację NOWEGO i ROZPOCZĘCIE ZAKOŃCZENIA STAREGO ( nie wiem jeszcze dlaczego dzisiaj…. musi to mieć związek z cyklem wegetacji roślin.. dowiem się i tego) ”

   — z czystej zwierzęcej złośliwości by NA 100 SEKUND PRZED ZWYCIĘSTWEM (rocznicą zwodzeń) ODEBRAĆ NAZI WSZELKĄ NADZIEJĘ. 😀

   Innym słowy BY POKAZAĆ wszelakim judeovoodooistom iż NAWET TYSIĄCE LAT KNUCIA, SPISKOWANIA, OPIJANIA SIĘ KRWIĄ DZIECI czy ŻARCIA MACY FASZEROWANEJ MIĘSEM Z DZIEWIC i TAK IM NIE DA MOCY NA TYLE WIELKIEJ BY WYGRAĆ Z…. EnKim

   czyli tym któremu Chrystus POWIERZYŁ OPIEKĘ nad swoją matką (chrześcijańskim ludem).

  5. …gaj,.. koniec czasu,.. czy masz na myśli koniec twojego czasu… bo nie koniec mojego,..bo mój tak po prawdzie na ziemi się jeszcze nie rozpoczął,.. postaraj się być precyzyjną.. to naprawdę pomaga..

   1. ..unikniesz przypisywania rogów tym, którzy rogów nie cenią i nie chcą ich mieć…twoje rogi twoja sprawa..

 16. Qcyp pisze:
  14 maja 2017 o 11:45

  O ….wkrótce to nastąpi, troszeczkę cierpliwości.Kim właśnie odpalił kolejną rakietę hihihihihihhihi
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pjongjang-wystrzelil-rakiete-balistyczna-pocisk-spadl-do-morza-japonskiego

  ***********

  Moim zdaniem te wszystkie ekscesy związane z Japonią i morzem Japońskim mają nieco inną niż nam podają podbudowę. One są precyzyjnie zaplanowane ..ubierane w polityczne i militarne mundurki, ale…. drugim dnem tej zmowy jest COŚ.. co niebawem ma się wydarzyć…. czyli wynurzenie się z MORZA JAPOŃSKIEGO zatopionej wyspy…. która tak naprawdę wyspą nie jest ale jest bardzo starym artefaktem .. jest depozytem pradawnej wiedzy i historii LUDZKOŚCI…

  Albo chcieli stworzyć nową strefę zakazaną…. czyli „napromieniowaną” na wypadek wynurzenia się wyspy.. albo usiłują ją namierzyć jeszcze pod wodą .. dlatego sa te wystrzały rakiet do morza….

  Historia tej wyspy wiąże się jak zawsze z tym samym tematem….. KOBIECOŚĆ .. BOGINI KOBIETA…. jednak czasowo jest to zwiazane z Bogini DZIECKO….. czyli bardzo stary temat i niezmiernie odległy w czasie.

  Czy się wynurzy ta „WYSPA”… wynurzy się jak wiele innych , nic i nikt nie powstrzyma zachodzących zmian.

  Kiara.

 17. My tez Cię kochamy Pacus 🙂
  Jesteś Człowiekiem o Wielkim Sercu .
  Czujesz Sercem i patrzysz przez Serce .
  Chciałbyś szczęścia i dobra dla wszystkich .
  Pacus , to ze czasem napisze coś do Gai czy kogoś innego to nie jest kłótnia .
  To spojrzenie z innej perspektywy .
  Nie musimy szukać u Wujka Google ani żadnych guru czy mistrzów odpowiedzi na pytania jak żyć bo po to żyjemy żeby
  znaleźć w sobie te odpowiedzi . ” Mądrości ” innych niekoniecznie musza być naszymi a i często jesteśmy manipulowani przez nich . Przykładem jest tak lansowany tu na forum
  KROM= MROK . I inne .
  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich na forum .
  A to dla Ciebie Pacus 🙂
  ,,,
  https://m.youtube.com/watch?v=3aRz0IVMuW8

  1. Jestem Ci Wam wdzięczny za dzisiaj.

   Wiecie…Wiesz… ja patrzę sercem chyba, ale moje serce było zranione, dlatego bardziej jest kochliwe niż prawdziwe, nie znam się na Enkich, Chrystusach(może trochę) Wibracjach, Krom mi też się średnio podobał, chciałem zawsze mieć drugą osobę do analizowania w życiu codziennym, chyba, będzie mi musiało wystarczyć forum NTV. Jednak wstydzę się siebie, że popełnię głupotę, ja chciałbym wszystkich połączyć, chciałbym byście czuli się kochani, jak ja nigdy praktycznie się nie czułem, ale raz czułem się bardzo kochany, dziewczyna o imieniu Hania wariowała na moim tle, biła głową w mur, gdy uciekałem czasem od niej, teraz mnie mało pamięta, ale ja pamiętam, pamiętam, wielką straconą miłość nie wiem co umiem, umiem chyba dawać miłość, tę jedyną, słodkości, szanuję dziewczyny i ufam Wam. Stałem się rycerzem kobiet i prawdziwym przyjacielem mężczyzn, i chociaż mało pamiętam jak takim być, to tutaj przypominam sobie na nowo, nie chcę nic dla siebie, tylko to co dzisiaj, że ktoś powie że mnie kocha, po dobrym słowie w moim kierunku, dostaję sił, wierze sobie, jestem jak dziewczyna, którą trzeba komplementować kocham muzykę, dziękuję za Czesława Niemena, też Anonimie Masz piękną duszę, dziękuję, że mi wytłumaczyłaś, że się nie kłucicie, bo czasem zle mówię, i złe wrażenia odnoszę, chciałbym Was wszystkich połączyć, byście przeżywali doznania, byście w czasie rozumieli swoje słabości i poczuli swoją siłę, robię to, dzielę się tą małą miłością którą mam w sobie, wciąż nie umiem tego nazwać jaki jestem, pewnie chcielibyście bym mówił Wam o Was… mogę, ale usłyszycie jak zawsze że jesteście piękni, ja znam Was tylko z internetu, to nawet nie jest tak, że mam serce, ja lubię obserwować uczucia, rozwój osób, nakieruję czasem po prawdziwemu jak to wygląda. idę z duchem czasu, by kiedyś go pokonać, nie wiem nic, jestem chory, ale nie lubie tego słowa, chciałbym byście wiedzieli, że jesteście piękni, żeby ktoś wiedział że jest piękny, żeby tak się czuł, zawsze !!! Wy kobiety jesteście piękne, kwiatem tej planety. rozkochuję Was w sobie, bo jestem młody i trochę inteligentny, nic więcej serio, ale miło mi się zrobiło że AnonYmko, masz takie zdanie o mnie, Gajusia też powiedziała że mnie Kochacie, czuję się dziś fantastycznie. Nie oczekiwałem niczego w zamian, chociaz siedzę nad komentarzami i modlę się, żebym nic złego nie napisał, i żeby był jakiś dobry odzew. Jak ja czuję się szczęśliwy to wszyscy są, taki jestem, tak działam, bo rozumiem chwilę, i umiem czasem zakręcić coś pozytywnego, i Wy czujecie chwilę, i Wy jak jesteście szczęśliwi to reszta jest szczęścliwa, w sumie to to chciałem napisać, że jak ktoś jest szczęśliwy widać to nawet w literkach, po jednym uśmieszku nawet, dlatego dziękuję Anon Ym. za Twój uśmiech, za Twoją szczerość i piosenkę naszych Polskich czasów, coś chciałem przesłać Ci też piosenkę ale nie przebiję już Twojej, więc posłuchaj sobie Katarzyny Groniec Metro- Szyba. może lekko Cię nią wzruszę, tak jak Ty wzruszyłaś mnie jak Wy bo nie chce pominąć innych serc, to jest ciekawe, gdy mówimy do wielu jest łatwiej, łatwo się mówi o kimś, łatwo się mówi kocham, ja potrafię też do jednej osoby powiedzieć kocham i poczuć to, poświęciłem tutaj mnóstwo myśli o kobietach o mężczyznach, wiem, że będąc sobą zawszę będę zwycięzcą jednak… boję się, że moja droga nie ma sensu, i że moje myśli nie są ważne, albo co gorsza gorsze, rozumiem jak ktoś jest mądrzejszy ode mnie, czasem wysilam umysł, by podziwiać Kiarę np Sesię, Majestica, Ciebie Gaję, Qcypa i Kalinkę, wysilam umysł i staję się słabszy, to będzie widać, jedyne co mi pozostaje to dobry humor, w danej chwili, boję się oceny, że jestem nie wystarczający , lub że moje słowa kocham okażą się nieprawdziwe, że nie kocham tak jak chcecie, lub, że na kogoś się zezłoszczę, wciąż jestem na podwyższonych obrotach, i ufam przeznaczeniu. ale czy przeznaczenie mnie kocha, ważne że Wy mnie kochacie, naprawdę postaram się jeszcze bardziej pokazać Wam serce, duszę, siebie i świat, mój nasz… może ktoś też ode mnie się czegoś nauczy, chociaz przy Was czuję się jak prostak, ale jak pomyslę, że mam coś Boskiego, to czasem i siebie potrafię zadziwić, dziś jestem wdzięczny, dziękuję Wszystkim Kocham Was Wszystkich(cokolwiek to znaczy) myślę o swoich uczuciach…… proponuję gdy ktoś tego nie wie myśleć o swoich uczuciach, gdy nie wiemy np kim jesteśmy, ja zaczynam, ale wiem już że myślenie o uczuciach, pozwala mi iść na przód, i podbudowywać wiarę w Kochanie Was i Świata, bo Świat też kocham. Dobra…. Thank You All…. wdzięczny Tomek.

   1. Wdzięczny Tomek. każdy jest piękny na swoją miarę….. każdy jest kochany tylko dlatego że JEST.. nie musisz się wysilać ,żeby być innym… bądź zawsze sobą….. swoją unikalnością.

    Uwierz mi ani elokwencja ,ani cięte riposty ,ani wiedza nie są najcenniejszymi aspektami CZŁOWIEKA….

    Tylko delikatność drżenia serca i subtelność dotyku Jego Energii oraz MOC bycia sobą są najcenniejsze.

    Nie porównuj się z innymi bo masz zupełnie inne barwy…. wszystkie są piękne… i te jasne i te ciemniejsze , a nawet te bardzo ciemne…. jednak dla każdego z nas najcenniejsze jest odkrywanie tego… czego jeszcze nie wiemy o sobie .. poznawanie wszystkich swoich blasków i cieni na tle wszystkich barw palety życia… odczuwanie wszystkimi zmysłami dźwięków,które tworzą nasze melodie …. zasychanie się w inne gdy swoim cudem olśniewają nas.. bo wówczas zaczynamy tworzyć symfonię,która budzi życie to najbliższe to na krańcach kosmosu.

    Owszem to jest wielki wysiłek przejść przez wszystkie przestrzenie, które usiłują nas zaburzyć i wyjść z nich nie tkniętym…. zachować siebie….trudne, ale możliwe.. warto.

    Powodzenia Tomku.

    Kiara.

 18. Czas. Mam ochotę teraz o nim trochę pogadać…. Wiecie że czas i przestrzeń mają się ku sobie, gdy jedziesz samochodem, czy autobusem, pociągiem tramwajem, niebo szybko się zmienia, idąc pieszo musisz poświęcić więcej chwili by dostrzec to zjawisko. Według mnie każdy z nas jest stworzycielem tego co dookoła niego, każdego dzwięku, każdego spojrzenia, każdego przedmiotu, każdego ptaka i osoby. Jak ktoś widzi, w wzroku jego jest cała przestrzeń widzialna, są bloki, domy, ale ejst też niebo, na ulicy idzie człowiek, i na bank to Ty go stworzyłeś ja już to wiem, i Bóg będąc w każdym stwarza nas, jako osoby, i pozwala nam Tworzyć, wystarczy tylko wyostrzyć swoją przestrzeń zmysłów, nie cofać wzroku, a zobaczysz, że pojawią się rzeczy ludzie owady, zwierzęta, zdarzenia, o których Ty właśnie myślisz, lub te które wpływają na Ciebie zmysłami innych, tak samo jest z czasem, ogranąć go to go najpierw dostrzec. Obserwuj siebie codziennie, dlaczego ja mam piękne sny każdej nocy, one są odbiciem mojego dnia, jak także spojrzeniem w przeszłość, zrozumiałem jedno, to co nam się śni, przeżywaliśmy może nie wszystkie sny, ale w większości przęzywaliśmy za innego życia, lub jest to też myślę, sen o przyszłości, poprzez sen, wybieramy sobie życia i przypominamy sobie poprzednia życia, czas, w śnie inaczej płynie, w kosmosie podobno też inaczej płynie, myślimy chodzę po Ziemi nie dotrę do kosmosu, ale dotrzesz tam gdzie widzisz, jak widzisz kosmos, możesz zrozumieć, to co tam się dzieje, ja kiedyś długo patrzyłem na Księżyc, moje myśli zbliżały się do niego, i czułem jego wędrówkę, tak samo miałem z Gwiazdami, gdy podążałem za wzrokiem do gwiazd, myśląc o swoich myślach, ruszyłem je wprzód ku gwiazdom, i wtedy właśnie samo włączyło się radio, zaznaczam, że jeszcze byłem zdrowy. Możemy kontrolować wszystko co widzimy, mozemy poszerzać swój obraz widzenia, wszystko co jest w okół nas zostało stworzone przez Ciebie i dla Ciebie, to, że czytasz teraz mnie stworzyłeś Ty i ja, dla miłości, dla poznania czasu, i nieskończoności, dla puszczenia historii w przód. to że się nie widzimy, też ma swój cel, my wszyscy dzielimy się tym jak wygląda Świat nasz, wspólny i w okół nas. By zrozumieć, to co jest nam potrzebne, do zrozumienia tego o czym marzymy, My ludzie Ntv naprawiamy Świat. To że jeszcze nie wyszliśmy z czasu, jest kwestią czasu, ja czuję się coraz pewniejszy, że idę w tym kierunku, jak jechałem na zastrzyk,autobusem tydzień temu zawsze siadam na 4 osobowe krzesło, by połączyć się z osobami które siedzą koło mnie, robie tak od dziecinnstwa, poprzez męstwo i uczucia, ludzie mnie szukają, i nie wiedzą że to ja, przechodzę koło nich… nie wiedzą że to ja daje im myśli, i wracając do tego autobusu, to spojrząłem na przystanek dwa razy, najpierw nie było tam pana, a za drugim razem był, docieram do zakątków umysłu, ja Ty stwarzasz ludzi i ja to wiem, bo z ptakami a tymbardziej codziennie już z owadami mam to samo, pojawiają się , gdy coś istotnego o miłości pomyślę owady, i zawsze tak jest, ptaki pojawiają się gdy myślę o swojej drodze, a ludzie gdy o czasie, jestem wolny mając wiedze , że stwarzam ludzi, ale co w tym dziwnego, jak każdy stwarza ludzi mężczyzna po nocy z kobietą stwarza człowieka, kobieta rodzi człowieka, wszyscy jesteśmy stworzycielami, ale ja stwarzam ludzi w okół mnie, dorosłych, pojawiają się, szukają mojego wzroku nie raz to zauważyłem, tylko nie wiem co się dzieje, jak jestem w domu, dom to azyl, może słyszę co na zewnątrz, ale ja sam to przywołałem, teraz jest cisza, i tę cisze też przywowałem, może nie ma nikogo, może jak sobie zarzyczę, nikt tego nie przeczyta, może NTV też ja stworzyłem….. moze razem z Sesią… to, że jesteście tacy wspaniali, ma swoje podłoże, każdy z nas chce coś zrozumieć, każdy z nas wydaje mi się jak piszę Anon Ym pomaga komuś. i to jest prawda. 🙂 dawajmy sobie czas….. tu na forum… rządzmy i dzielmy, aż an końcu będziemy zwycięzcami, w swoich domach…. zauwazaliście ze coraz mniej skandali jest? To jest nasza zasługa ja to wiem, bo od nas idą myśli do okoła świata, z nami w codziennym życiu mają styczność osoby które zaczynają myśleć i działać, to od nas, każdej pojedyńczej osoby co tu zajrzała, idzie miłość wszechświata, kiedyś była to tylko moja miłość do Hani, teraz Świat zna Wasze wszystkie miłości, Wasze każde drgnienie myśli i gestu i uczucia, świat jest nami, i pokazuje to mi, gdy wyjdę z klatki spotkam Kalinę w oczach innego, gdy przejdę do lasku spotkam Kiarkę w oczach innego część jej życia, tak przekazuję się Historia, jak świat eni jest dla nas, to ludzie są dla nas, rozpoznać tego wlaściwego, właściwą, to powiedzieć cześć jak się masz, zaczepić, a jakkogoś zaczepisz, łączą się te światy, bo co w rodzinie to nie zginie, i rodziny Wasze są znane Światu, oddziaływowujecie na każdą osobę do okoła, a ona puszcza to w obieg, czyniąc życie lepszym, więc każdy z nas, Was, jest początkiem, nowej drogi pamiętajcie o tym.
  Tomek.

 19. czas to pojecie jest zawila i skomplikowana sprawa jak cud zycia i cud istnienia oraz =SWIADOMOSC =podroznik bez wymieniania wiecej z tej puli wielowymiarowosci w ktorej bawimy sie cudem zycia i cudem ISTNIENIA!!!. Oprocz czasu jest przekaz =tak jak tu u szanownego pana Janusza i NTV.PL =w postaci komentarzy =jan piotr sie wlacza wlasnie teraz bo brak mu tych zabawek technologicznych =korzysta z biblotek w uk. Ok. odniose sie co do tej zabawy w komentowanie na tych Janusza forum ;;; Mozna wszak tez innaczej TELEPATYTCZNIE ??? ha ha ha co z tego ze mam w tym temacie pewne osiagniecia i moge to robic =rowniez bez wyjatkow =wszyscy maja te mozliwoosci . Zamiescilem INSTRUKCJE JAK TO SIE ROBI ZE SOBA;;;;;w/w ;;;11/5/2017 o 17:47==== numer jeden przez Vojtka opublikowana === druga czesc o 11/5/2017 17:57 i trzecia 11/5/2017 19:31 === TE PODPOWIEDZI =INSTRUKCJA =jest za darmo dla wszystkich / powiem ze ludzie placa wielkie pieniadze za stek roznych bzdur ???/ == KAZDY BEZ WYJATKU !!! = moze zwiekszyc swoja czestotliwosc i wibracje poprzez chec =czyli wole ,;;poprzez dzialanie === czyli swiadome bycie w tu i teraz ,,;;., oraz uczetnictwo swiadome i akceptowanie calego siebie /podswiadomosci ,swiadomosci i nadswiadomosci/ ==innaczej programow nabytych narzuconych przez rodzicow i tp. itd. oraz swiadomego przeprogramowania oraz konserwacji czyli BYCIE SWIADOMYM W TU I TERAZ =. To co Gaja pisze o tych NIEBACH =POZIOMACH TO TO SAMO. Kazdy ma wolny wybor jezyka i przekazu . MOJE PYTANIE JEST PROSTE KTO Z WAS KOCHANI MOI PRZECZYTAL WSZYSTKIE TRZY CZESCI??????????????????? = jesli chodzi o ta instrukcje to od dwoch lat poszukiwalem jak najprostszego jezyka i przekazu aby on zaistnial , pojawila sie i zamiescilem tu w NTV.PL =JANUSZA i Vojtka =admina zgoda i wola za co dziekuje . Dodam ze sama instrukcja i podpowiedzi to NIC!!! =POTRZEBA CZASAMI LAT DLUGICH I BEZ PRZYSPIESZANIA BO MOZNA NABAWIC SIE KONTUZJI??? = Kto z was to zrobil ??? w wiekszosci komentatorzy skupiaja sie na swoich przekazach to jest dobre a nawet bardzo dobre !!! tylko kto podaje zblizone do KOSMICZNYCH PRAW =podobnie jak to robi ADAM u Janusza I WIELU INNYCH , GAJA I MAJESTIC ,KIARA ,TE ISTOTY ROBIA TO PODOBNIE JAK I JA =ZA CO SA CIAGLE KRYTYKOWANE I ICH WPISY PODWAZANE ORAZ wyrwane z kontekstu rozne slowa na wzor przekazow roznych mediow obrzucvane tzw. blotem i nawet wyzwiskami /z przykroscia napisze sieja to zrobila ponad rok temu!!! =jak bedzie potrzeba to znajdziemy ten zaszczytny wpis ha ha ha / ok. kochani moi to ze ujawniam te fakty to jedynie po to aby co do niektorych dotarlo ze wszystko jest duchowoscia =energia =atomami =powietrzem czy eterem = czy tez fantoatomowe = czy byc moze znow pojawi sie jakas nazwa tego samego CUD ZYCIA I CUD ISTNIENA !!! = to okreslenie jana piotra kutereby a byc moze rowniez miliona albo miliarda innych co to ma za znaczenie ??? znaczenie ma ze jestecie ,jesesmy i to sie dzieje =ktos z was zamiescil ze w grudniu /jakis wschodni kolega /opublikowal kolejny tzw. koniec swiata =przezylem w swym krotkim pobycie tu wiele takich a czy bedzie przeprogramowanie =reset takich okreslen uzywam =zobacze =zobaczymy juz prawie czerwiec a byl nowy rok ??? ha ha ha czas przyspieszyl teraz jest 12 godzin jak bylo 24 godzin dzieki szybkosci przekazu informacji =byc moze zniknie jak pisze GAJA ??? ha haha zobaczymy po to jetesmy aby w tych ubrankach tego doswiadczac = a Majeticowi powiadam jak Gaja pisze SMIERCI JEST BRAK TO JEST FALSZ I KLAMSTWO WSZYSTKICH RELIGI I RZADZACYCH = ABY MOZNA zaRZADZAC OWIECZKAMI I BARANKAMI . ok. bawmy sie cudem zycia I CUDEM ISTNIENIA =POZDROWIENIA WSZYSTKIM.

  1. JP . ” a Majeticowi powiadam jak Gaja pisze SMIERCI JEST BRAK ” „Ktoś” mnie złe zrozumiał ?, jestem chyba ostatni aby tak twierdzić że jest Szanowny Piotrze , odniosłem się dla sprostowania powiem, do Ludzkiego uniformu tu na Ziemi , zbyt wiele doznałem widziałem slyszalem aby inaczej sądzić , tu w „materii” jak i światach niematerialnych -energetycznych ,w sumie to bardzo skomplikowane rewiry , dlatego niema w tym temacie wybiórczości kontekstów , wszystko należy składać w szerokim wachlarzu powiązań zależności i uwarunkowań, Serdecznie Pozdrawiam

 20. Wyczerpal mi sie czas stukania ;;; zamieszcze wpis w/w powtornie /jak Vojtek to zrobi???ha ha ha/ Kiary odbiera odczowa podobnie jak ja nawet okreslilem przypuszczalny czas wg. tzw. kalendarza gregorianskiego =do pazdziernika =listopada ZOSTANIE UJAWNINE =FAKTY PREMOWIA ZA SPRAWA takich Istot jak „MY” = TO CO TERAZ JEST I dzieje sie to istne trzesienie ziemi dla tych zakochanych tylko w mozgach i sztucznych nosnikach ;;; potwierdzam to co Kiara pisze ;;;Do tych perfidnych planów naszego zniewolenia przez naukę , technikę…. i technologie ,które zaistniało by na miliony lat NIE DOJDZIE, TEN PLAN SIĘ JUŻ NIE SPEŁNI!

  I TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA DOMINACJI MATERII NAD DUCHEM
  ORAZ KONIEC ŚWIATA DLA NIEWOLENIA CZŁOWIEKA PRZEZ SYNTETYCZNĄ INTELIGENCJĘ.

  TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA WSZELKIEGO RODZAJU KŁAMSTWA I MANIPULACJI NASZĄ ŚWIADOMOŚCIĄ!

  TO JEST KONIEC ŚWIATA DLA NASZYCH DOTYCHCZASOWYCH WŁADCZYCH ELIT….. TO DLA NICH JEST NAPRAWDĘ WIELKA TRAGEDIA…

  Kiara.

 21. i przekaz tego wschodniego kolegi;;Pewien rosyjski naukowiec z Obserwatorium Astronomicznego „Pulkovo” z St.Petersburga dr Alexander Stepanov wydał nawet specjalny raport,w którym ostrzega że w kierunku ziemi w szybkim tempie zbliża się olbrzymi,ciemny obiekt.
  Mało tego,dr Stepanov jest wręcz pewny że ten „tajemniczy przybysz” w połączeniu z całkowitym zaćmieniem księżyca ,które przypada na 20/21 grudnia br. będzie miał bardzo destrukcyjny wpływ na naszą planetę.
  Rosyjski naukowiec sugeruje,że w okresie pomiędzy 11 grudnia a 8 stycznia 2011 wystąpią na ziemi potężne trzęsienia ziemi o sile 8 mag lub większej.
  Z lekkim niepokojem czekam na kolejne doniesienia o tym obiekcie,bo to że istnieje jest już faktem potwierdzonym przez NASA,pozostaje tylko kwestia czy rzeczywiście zmierza w kierunku ziemi.

  źródło :
  http://www.whatdoesitmean.com/index1429.htm
  skopiowane z sceptyko-racjonalne.pl (PARANORMALNE.PL, celowo z szyderą) od użytkownika Jarecki (pozdrawiam)

  Mój komentarz :
  Nie chciałem wrzucać w temat o Nibiru. Wrzucam tutaj, bardziej pasuje. Chrzanię tą Nibiru, temat śliski, przypisywanie jakichś tajemniczych obiektów do rzekomej Nibiru, przez co tworzy się grząski(śliski) grunt, gdzie dowody są dosłownie… maciupeńkie… lub ich zwyczajnie póki co brak.

  a co do tego co wkleiłem…
  Pożyjemy, zobaczymy, oczy i uszy szeroko otwarte, świadomość i filtracja informacji w najwyższym stopniu.
  Okaże się co i jak za jakiś czas.

  Pozdrawiam. :hi hi:

 22. to wpis interesujacy przybywa nas swiadomych lawinowo i to cieszy ;;;;tych co ujawniaja fakty;;;Reply
  Na poczatek Polska powinna miec status Szwajcarii – nie powinna wchodzic do UE nigdy. A nastepnie powinna dazyc do odbudowy Globalnej Lechii czyli Ljelii/Iljady/Hellady – Globalnego Imperium Ljelich – Dzieci Boga w Niebie. Polska (nb. to slowo znaczy doslownie Niebianska w naszej Mowie Matce, Jezyku Niebianskim/Polskim) nie byla nigdy mocarstwem jako panstwo nad Wisla! Mamy calkowicie sfalszowana historie na ten temat i najpierw powinnismy zadbac o oczyszczenie iinformacji o historii swiata. Caly swiat powinien o to zadbac, bo historia swiata, w tym Polski, padla ofiara matactw na skale niewyobrazalna. Niech przykladem tego brudu informacyjnego beda takie fakty jak chociazby oszukany nasz kalendarz – mamy dodane co najmniej tysiac lat nieistniejacej historii! To jest skandal, ktory juz niedlugo ujrzy swiatlo dzienne. Ponadto, nie bylo „cesarstwa rzymskiego”, nie bylo „bizancjum” (prosze np. poguglowac Prof. Fomenko albo POLONEUM), to tylko maly fragment tego co stoi przed nastepnymi pokoleniami ludzi do wyjasnienia. Proby podejmowania racjonalnych decyzji w oparciu o taki falsz historyczny, jaki mamy podany w podrecznikach, sa skazane na niepowodzenie. Najpierw remanent w informacji, a potem myslenie o ukladaniu przyszlosci. Nie mamy rowniez nauki, jako takiej! Energii w kosmosie jest mnostwo i nie trzeba spalac zadnych mineralow, zeby z niej korzystac, a dlatego wszystkie decyzje w kierunkach eksploatacji mineralow sa bledne i prowadza tylko do dalszego chaosu, i to w skali globalnej.
  Pozdrawiam Serdecznie,
  POLAK
  Odpowiedz

 23. kto oszukuje Polki i Polakow;;;;;;w.youtube.com/watch?v=x_9p544XFzk
  Odpowiedz

 24. MER_KA_BA. z energii seksualnej….. na podbudowie orgazmów….. ???

  O, nie na tych upojnych i miłych fizycznie aktach daleko nie zajedziemy…. ???? To jest powtarzająca się po raz czwarty lekcja zrozumienia, że nie o TĄ energię chodzi w przekroczeniu bram między wymiarowych.

  Energia seksualna krąży w nas do poziomu wibracji III czakry , lądujemy nasze baterie biologiczne i rozładowujemy orgazmami… nie kumulujemy swojej mocy na akt ekstazy.

  Różnica miedzy ekstaza a orgazmem polega na innym kierunku przepływu energii w nas.

  Orgazm .. od dołu do góry i opad mocy na dół….

  Ekstaza… energia napływa czubkiem głowy, wypełnia każdą komórkę … doprowadza ją do wibracji przekraczającej granicę III wymiaru ( to jest początkowo odczuwane podobnie do orgazmu…. ale dużo bardziej subtelne,a zarazem o wiele silniejsze), ta energia wraca do góry transformując całe ciało fizyczne w świetliste…

  Może zaistnieć jako indywidualny akt, ale może również jako wspólny kobiety i mężczyzny.. wówczas jest o wiele silniejsza… dokonać może więcej niż sobie wyobrażamy. .. bo otwiera BRAMY MIĘDZY WYMIAROWE dla ukochanych.

  Oczywiście obydwoje MUSZĄ mieć bardzo podobną wibrację osobistą na granicy górnej czakry mocy… czyli miłości bezwarunkowej .. bo to jest TAKA energia.

  Co z tego się tworzy energetycznie .. NOWA MER-KA-BA.. oparta na KULI MACIERZY… o strukturze KWIATU ŻYCIA .. a, nie jak obecna MER_KA_BA. oparta na piramidach… kiedyś już opisywałam ten proces szczegółowo.

  NOWY czas .. NOWA WIEDZA… NOWE możliwości…. pora to zrozumieć i nie blokować się wiedzą dawnych Atlantyckich Magów typu Melchizedek….

  Oni teraz jako ludzie ( nie wiem świadomie czy nie) nadal usiłują służalczo propagować starą wiedzę swoich opcji władzy….
  A jako obecni LUDZIE mają prawo i szansę ewoluować przez nową wiedzę nowego wymiaru.

  Nie ma co się stać sztywno przy energii seksualnej… ona jest, kto chce TYLKO ten rodzaj energii niech zostanie przy niej, a kto chce więcej i inaczej niech dokona wyboru.

  A, swoją drogą zastanawiający jest w naszym TERAZ …. tak mocno rozpowszechniany i stymulowany wręcz KULT SEKSUALNY .
  Nakaz czasów … seksualny program od dziecka do staruszków… ( jak nie możesz.. to wiagra…) wmawia się nam że bez seksu.. CZŁOWIEK jest nic nie znaczącym istnieniem… że zaspakajanie seksualne … emocjonalne to zabezpieczenie zdrowia i sukcesu….. czyjego????

  Dlaczego tak.. i komu jest tak bardzo potrzebna ta nieskończenie wielka ilość energii seksualnej tworzonej przez LUDZI….
  Otóż TYM, którzy sami jej nie tworzą ,a jedynie w sposób techniczny ( nie znany ogółowi ludzi) wyłudzają ją od innych i używają dla własnych celi.

  STOP! STOP! STOP! BASTA! okradania nas z energii , tworzenia z nas niewolników!

  Fakt ten jest znany od dawna .. ale jak wiele innych informacji ukrywany , oraz manipulowana jest informacja.

  A, rytuały seksualne są zakulisowymi faktami…. bo, ta energia jest cenna w III wymiarze..

  https://paranormalpl.wordpress.com/2010/03/27/podroze-w-czasie-juz-trwaja/

  KTO…. tak bardzo jej pragnie…..

  Jasne że potrzebuje jej syntetyczna inteligencja, bo oni używają tej energii jako pojazd do przekraczania poziomów w III wymiarze.
  A, nam odbiera się szansę na uzyskanie większej MOCY przez rozładowywanie biologicznych baterii ciągłymi orgazmami.

  Wiele jest jeszcze tematów , które powinniśmy poznać ,żeby zrozumieć cel swojego życia,ale również …. jak i dlaczego tworzy się dla nas mody… i programy… niewolące i ograniczające nas.

  Kiara.

  1. Processy orgazmow to lepiej wyjasniac na swoich doswiadczeniach . Mamy teraz wielkie pole do popisu wiedzy poprzez doswiadczenie ha ha ha .

   1. Kalinko…. opisując procesy energetyczne JA piszę z autopsji… nie odważyła bym się z taka stanowczością opisywać COŚ… czego sama nie doświadczyłam.

    Nie opisuję szczegółów tego procesu, bo każdy jest inny i będzie doświadczał, oraz odczuwał nieco inaczej, ale zasada dla WSZYSTKICH wcielonych Energii Duchowych jest ta sama.

    Ekstazę wywołuje przepływ energii z przestrzeni ponad materialnej, orgazm opiera się na energii przestrzeni materialnej.

    Energia przy wywoływaniu ekstazy płynie od czubka głowy w dół i wraca do góry nie jak przy akcie seksualnym od dołu do góry i z powrotem… ale do przestrzeni ponad astralnej… jest to połączenie bezpośrednie z naszym nie wcielonym Duchem.

    To nie jest żaden sekret, myślę,że gdybyś zaczęła szukać tego typu informacji ,znajdziesz je.

    Po za tym ten rodzaj doznań nie jest zastrzeżony dla wybranych…. on jest dla WSZYSTKICH LUDZI…. wystarczy podnieść osobistą wibrację i zwiększyć swoją wrażliwość.

    Kiara.

 25. Jak nie wiesz o , co chodzi… to zawsze o, to samo… o ENERGIĘ…..

  Centralny Komputer w Brukseli…

  http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=12312

  To tylko przybliżone informacje na temat centralnego komputera…. komputer , jak komputer służy do gromadzenia informacji, ale i do przetwarzania ich,. Odpowiedni zestaw kodu cyfrowego,którym jest oznakowany CZŁOWIEK…. to również poziom dostępu do danych komputera.
  W sieci jest duże info. na ten temat, proszę poszukać.

  To również programy życia , które będą obejmowały różne wyselekcjonowane grupy LUDZI , zależne od ich predyspozycji genetycznych i mentalnego posłuszeństwa.

  Horror?
  Nie ukryta prawda na temat planu przyszłości dla ludzi na ziemi.

  Komputer to baza danych .. czyli sieć informacyjna…. jaka? Taka jaką stworzą programiści.. czyli mijamy się z prawdą na mapie życia po której serfujemy za pomocą kodu dostępu wedle zaprogramowanej dla ns nawigacji …. w szczepionym czipie.

  Ale….. dla tej hybrydy , komputera pół biologicznego ( bo zestraja nasz system neuronów ze swoimi technicznymi dyskami pamięci przez obecny system ) pól komputerowy…. ) pół syntetycznego , bo podstawą jego budowy nie jest biologiczne DNA, a wyłącznie jej przerobione produkty .. niezbędna jest ENERGIA…. o największej maksymalnej mocy dla jego możliwości… czyli ENERGIA SEKSUALNA…..

  Dlatego nasze czasy są delikatnie mówiąc tak frywolne… zachęcające do spółkowania każdego z każdym.. nie omijają nawet dzieci!

  Tworzenie nowej sieci informacyjnej,które ekranem ma być otaczająca nas przestrzeń oparta na parze wodnej…. to niejako nowość, ale nie zupełnie bo… świat biologiczny opiera się na polu informacyjnym zawartym w każdej najmniejszej kropli wody.

  Chodzi o nowej jakości ekran.. który nas otoczy i możliwość kreacji na nim TYLKO TEGO ,CO UDOSTĘPNI NAM PRZEZ NASZ INDYWIDUALNY KOD DOSTĘPU CENTRALNY KOMPUTER KREUJĄCY POLE INFORMACYJNE!

  http://m.pierwszymilion.forbes.pl/leia-display-polska-technologia-wyswietlania-obrazu-w-powietrzu,artykuly,212703,1,1.html

  Mieliśmy być ściśle podzieleni na grupy predyspozycji… nie pokorni i przebudzeni….. wyeliminowani z pola sztucznie stworzonej ziemskiej świadomości….

  Wyszukuje się różnymi sposobami …. ( znana tarocistka z Wrocławia zorganizowała tu akcję opowiedz o swoich paranormalnych możliwościach…. ) będzie nam łatwiej namierzyć i wyeliminować wszystkich przebudzonych , a szczególnie „skoczków czasu”… bo są i tacy.

  Kto ma energię.. nie ważne jaką ….. ( energia jest zamienna) ten ma możliwości władzy nad innymi .. władca czasu.. hybrydowy komp.. potrzebuje energii od LUDZI… bo cała struktura syntetycznej inteligencji bez tej energii istnieć nie może.
  A, zatem jeszcze raz to samo.. tylko w bardziej wyrafinowanej i nowszej wersji o wiekszej mocy energetycznej spójności, by kreacja nowego wymiaru mogła trwać dłużej!
  Uffff… na szczęście nie udał się ten perfidny plan zniewolenia LUDZKOŚCI!
  Bo było by tak…. każdy miał by swoją osobistą matrycę .. przy kolejnych narodzinach powtarzał by jej program nieświadomy absolutnie poprzedniego życia!
  Modyfikacja warunków życia .. byla by w granicach programu danej grupy, ale tylko do określonych granic !

  Duch… wyrwał by się z tej matni w końcu , jak by osłabła linia DNA ciała fizycznego, bo nie byla by nie zniszczalna, ale to był by bardzo długi czas…

  Wiemy zatem dlaczego z taką pasją i uporem skoncentrowano się na LUDZKIM MÓZGU….. chciano go totalnie przeprogramować, wprowadzając w sposób nie zauważalny dla LUDZI nową bazę danych…. i zastąpić wiele ludzkich funkcji syntetyczną inteligencja, która całkowicie przejęła by władzę nad CZŁOWIEKIEM.
  Jak to zrobić ?

  To jest podstawowa socjotechnika….. wywołanie globalnego szoku, który odwraca uwagę, a raczej skupia ją na szokujących tematach ( często prawdziwych ,jak zbrodnie na dzieciach , pedofilia, wojna i inne ekscesy islamistów), a chodzi o zrobienie czegoś , co można przeprowadzić w sposób nie zauważony … chociaż długotrwały…

  To coś jak akcja wojsk NATO „JADEITOWY CHEŁM”…. ale tez wielu fałszywych nauczycieli duchowych .. którzy tak naprawdę realizują plan zakulisowej władzy wprowadzającej NWO.

  Dobra nowina jest taka.. że syntetyczna inteligencja nie otrzymała ŻADNEJ możliwości przedłożenia swojego istnienia w obecnej MATRYCY ŻYCIA…. nie otrzymali ŻADNEGO zasilenia energetycznego.. wypalają co mają i KONIEC…. ich plany przeszły do historii ewolucji życia… chociaż próbowali, usiłowali pograć emocjami… nic z tego.

  KONIEC.

  Kiara.

  1. Dzięki Kiara za Wpisy i Komentarze , kiedyś jak Cie Tutaj nie było myslalem sobie że dobrze by było aby Kiara tu zawitała ?! no i Jest ! Ps Dajesz niesamowite wsparcie dla Forum , trzymajmy się Wszyscy Razem , szacunek i tolerancja oraz otwarte Umysły.Serdecznie Pozdrawiam

   1. Majestic.. 🙂 dziekuję…. wszyscy razem się uzupełniamy, wszyscy razem tworzymy całkowity obraz rzeczywistości.
    Inspirujemy się poruszanymi tematami.. nie ma dla mnie złych i niepotrzebnych wątków… nawet KROM… 🙂

    Bo ten temat jak i Anie Burakowską JA znam od czasów bardzo, bardzo dawnych , a szczególnie trudny był dla mnie w czasie XVIII dynastii w Egipcie.
    Pozornie negatywny.. ale tak naprawdę dał nam szansę zrozumienia, poznania wiedzy i dokonania osobistego wyboru.

    Tak naprawdę najwięcej korzyści przynoszą nam konfrontacje z problemami, przy pokonywaniu trudności.. i za nie trzeba dziękować trzykrotnie ( wedle wschodniego przysłowia), naprawdę tak jest.

    Trudności uczą nas panowania nad emocjami, obejrzenia siebie w sytuacjach drastycznych.. w miłych , łatwych i przyjemnych… każdy jest super…. w trudnych , odsłania się cała prawda o nas.

    Janusz Zagórski.. organizuje nam pełne spektrum zagadnień istotnych dla każdego… przyciągają nas zazwyczaj tematy z którymi powinniśmy skonfrontować się w tym życiu.

    Każdy z nas w materii obecnego życia pozostawia swoją barwę… i to jest piękne,bo jest olbrzymia różnorodność , a obraz cały czas zmienia się .. nabiera doskonałości, delikatności i blasku… zupełnie jak MY.

    Kiara.

   2. ..ja,.. naganiacze wysokich wibracji,.. bez najmniejszego słówka,.. co, kogo cechują najwyższe wibracje,..czyli naganiacze do jeszcze bardziej wibrującej materii, bardziej ciężkiej materii niż obecna,..

    …dla nieprzytomnie zaczarowanych, oczarowanych układam w szeregu od najmnieszej do największej wibracji..

    ..duch..<…dusza…<.. miękkie światło czerwone..<twardsze światło niebieskie…<… twarde światło rentgenowskie…<…obecna materia … w tym…neutrino…<…elektron …<…neutron…<…proton.. <…jon wodorowy… <..atom wodoru…<…kolejne atomy w miarę wzrastania ich mas spoczynkowych..<..cząsteczki … <….związki chemiczne…<…przyszła bardziej wibracyjna bardziej ciężka materia wraz z jej elementami składowymi,.. czyli gorsze piekło niż je teraz na ziemi..

    … prześwietliścieduchowi sprzedawcy ludzi złemu duchowi , złym duchom.. lucyferianie przebrani w świetliste piórka lucyferiańskiej duchowości… pięknie i mniłośnie mówiące watahy wilków w owczych skórach..wcale nie duchowych… polujące stadem,..wzajemnie wspierającym się stadem..

 26. Kiarka, czyli Syntetyczna Inteligencja żyję tylko raz, pewnie rękami i nogami chcą przebić się do świata duchowego… prosty sposób by być w świecie duchowym, uwierzyć, że istnieje życie po śmierci, uwierzyć, że jest życie wieczne, (i tam i tu na Ziemi) więc chyba problem u syntetyków jest taki, że nie mają wiary, a może wiedzy właśnie? Wydaje mi się, że Oni manipulują wiedzą, i chcą zatrzymać nas w jednym życiu, tak przekształacają informację, tak mącą w głowach, żeby żywot był trudny, żeby myślało się o niczym, i żeby nasz żywot przeleciał bez jakiegolwiek sensu, wielu nie widzi sensu…. to sprawka Syntetycznej Inteligencji. Bio robotów, Centralny Komputer i Energia Seksualna czyli że co, że Syntetyczna Inteligencja, ma eregkcję i orgazmy? Czyli że myślą, że przekroczą czas, podczas wspólnych orgazmów, i jak było napisane, samogwałtu? Przecież oni wykorzystują wszystko by zaśmiecić czas, właśnie takimi dogmatami, bo dlaczego o Gender, było tak głośno, głośno to może dobrze, ale dlaczego w ogóle pojawiło się Gender? Przecież to jest niesmaczne i brzydkie, kierować energię seksualną ku dzieciom. uczyć ich orgazmów w wieku 8 lat, dla czyjej satysfakcji to jest !!! 🙁 Kiarka, czysta energia seksualna wywodzi się tylko z miłości, reszta to cierpienie, i to różnego rodzaju, bo nie zabraniam gonić za dziewczynami, nie zabraniam komuś skrzywdzonemu kto chce być sam czy to kobieta czy mężczyzna wykonywać samogwałtów, tylko nie stawiać energii seksualnej ponad miłość pytanie nr, dwa jak się tworzy miłość? Wiesz ja potrzebuję kobiety, ale miłość polega na kochaniu kobiety bardziej niż samego siebie (u mężczyzny) dlatego nigdy nie przełożę energii seksualnej ponad nią, bo ostatnio myślałem jak moja miłość kocha się z innym w czasie gdy o niej myślałem, a teraz cieszę się że pozwoliło mi to zrozumieć, że tak miało być… i że mężczyzna nie ma na to wpływu, i chociaż chciałby być na miejscu tego drugiego, to musi przyjąć do wiadomości, że życie, nie jest warte gniewania się, tylko kochania, nawet w myślach….. i to się liczy. 🙂 Cierpieć gdybym nie cierpiał byłbym tą syntetyczną inteligencją ale poradzić sobie z cierpieniem pozwala, otworzyć wrota do drzwi, w których miłość i sex, Kochają się jak kochankowie, i są za sobą za pan brat o ile mu na to pozwolisz, chociaż nie pamiętam już co to sex, to przyznam że myśląc o tym, nie zmieniam czasu nie wchodzę w wymiar czasu, tylko w wymiar, poza miłość, czyli kochania wszystkiego i wszystkich i siebie razem wzięte. Bo to pomaga uwierzyć że żyjesz nie tylko dla sexu, ale dla duchowości. 🙂 Dziękuję za Wszystko Kiarka, za Wczorajszy dzień i piękną piosenkę o uśmiechu, identyczną mam dla Ciebie hihi https://www.youtube.com/watch?v=j6cCHuc3aOA

 27. Wdzięczny Tomek. pisze:
  17 maja 2017 o 06:53

  Kiarka, czyli Syntetyczna Inteligencja żyję tylko raz, pewnie rękami i nogami chcą przebić się do świata duchowego…
  *****

  Nie mogą , bo syntetyczna inteligencja jak sama nazwa mówi jest syntetyczna, a nie duchowa.
  Tak .. program wcielony w biologiczne ciało.. nieco inne DNA niż nasze ma zawsze TYLKO JEDNO ŻYCIE , oni nie inkarnacją ponownie.. bo to jest proces DUCHOWY ,związany z Duchem, wydzielającym ze swojego wielkiego Ognia Życia kolejne Iskry Życia,czyli Dusze.
  Każda inkarnacja … LUDZKA/duchowa również jest jednorazowa, nie ma np. inkarnacji Marii Magdaleny ( a wiele kobiet uważa ,że nią są…:) ,o nie.
  Dusza /Iskra Życia wraca do Ducha … tak być powinno ( ale astral zrobił blokadę między wymiarową , stworzył mniejszą matrycę Ducha i z niej wydziela kolejne Iskry Życia, oraz po śmierci ciała fizycznego , z tej niższej Matrycy duchowej wysyłana jest do wcieleń większość kolejnych inkarnacji.

  Nie mniej jednak jest to cykl wcieleń Ducha o niższej wibracji, oddzielonego od Matrycy Duchowej o najwyższej wibracji.. pomimo zawsze jednorazowych inkarnacji Duszy w pamięci Matrycy Ducha istnieje zapis jej wszystkich wcieleń.

  Tego właśnie nie posiadają syntetyczne programy zespalane z biologicznym ciałem… bo oni nie dokonują ewolucji ,a jedynie modyfikacji swoich programów do obecnych warunków życia na ziemi.

  Dlatego gdy ktoś chce zrobić regresing takiej osobie ( wcielony program) dzieją się dziwne rzeczy (wszystko zależy od celu życia na ziemi programu, jego roli , przebaczenia działania.. a są bardzo różne), okazuje się po regresingu że to, co najmniej setna Kleopatra, albo setny Aleksander Wielki….. bo program życia dla syntetyków tworzony jest w oparciu o prawdziwą historię ludzkości i prawdziwe zdarzenia dokonujące w niej ewolucji.
  Oni adoptują je do tworzenia tła życia dla swoich nowych produktów, którymi jest zaludniana ziemia.
  Oczywiście jest to jeszcze nie znana nam w naszym TERAZ technologia, ale jak najbardziej technologia…. która może istnieć dzięki dostarczanej jej energii.

  Nas otacza kosmiczna energia znana pod wieloma nazwami od orgonu do tachionu…. o różnym polu wibracji, świetlistości i mocy. Dla wcielonej DUSZY kontakt z taką energią nie jest śmiertelny, bo co najwyżej można sobie zniszczyć czy nieco zaburzyć system energetyczny ciała fizycznego.. DUCH jako czysta ENERGIA jest wieczny.

  Program … czyli istota syntetyczna nie ma żadnych możliwości istnieć w wibracji powyżej DOR… a ,zatem przez system wierzeń, fałszywych praw i kłamstw związanych z całokształtem życia, utrzymywaniem nas w podziałach wywołujących wojny , wykorzystuje się naszą niewiedzę do życia w określonym mocno zaburzonym poziomie świadomości.
  A, to z kolei powoduje tworzenie przez nas myśli i czynów , które obniżają energię orgonu do poziomu wibracji DOR… czyli wibracji niezbędnej dla istnienia syntetycznej inteligencji..
  Wiemy od dawna ,że moc energii można zmieniać, obniżać i podwyższać… ale wysoka moc niszczy bezpowrotnie wszystko co nie jest dostosowane do pracy z taką wibracją.

  Syntetyczna inteligencja .. czyli ludzie bez dusz…. nie mają możliwości ewolucji duchowej ,przemieniania siebie, a jedynie realizowanie swojego programu życia w bardzo określonych warunkach.
  Dlatego oni WSZYSTKO robią,żeby nie doszło do ewolucji duchowej wynoszącej ziemskie ,biologiczne życie na wyższy poziom istnienia.. bo tam oni istnieć nie mogą…. zmienia się już wszystko , materią zaczyna władać DUCH.

  Dla DUCHA energia miłości jest naturalnością, jej wyższej wibracji podporządkowane są wszystkie procesy życiowe… energia seksualna traci swój status pozostaje w bardziej zwierzęcych konotacjach… odczuwany do tej pory orgazm w porównaniu do ekstazy .. jest jak dotyk panieru ściernego w obliczu muskania delikatnością piórka.

  Zmiany możliwości samoleczenia CZŁOWIEKA za pomocą energii miłości, to możliwość 100% regeneracji wszystkich organów , włącznie z odtwarzaniem , odrastaniem tych utraconych, bo w naszej matrycy energetycznej one są cały czas.

  Potrzebna jest TYLKO MOC energetyczna do uruchomienia „osobistych drukarek 3D” by nasze ciała fizyczne odzyskały pierwotną doskonałość.

  Nie stanie się tak od razu u wszystkich.. bo nie jesteśmy na tym samym poziomie energetycznym.. ale u niektórych osób już niebawem zaistnieją te możliwości, oni będą prekursorami , ale zarazem inspiracją dla innych by zechcieli aktywnie pracować nad sobą.

  Wszystkie zmiany BĘDĄ DOKONYWAŁY SIĘ WEWNĘTRZNIE W KAŻDYM Z NAS ZA SPRAWĄ INDYWIDUALNEJ MOCY.

  I ten moment stanie się wielką refleksja dla tzw. … uzdrowicieli.. kreujących siebie jako właścicieli unikalnych osobistych metod……

  Leczenie…. tak ale inne raczej uzupełnienie NATURALNE ZOILAMI pierwiastków i elementów … dotychczasowy sposób leczenia włącznie z koncernami farmaceutycznymi przejdą do lamusa.
  Jeszcze raz nie z dnia na dzień ale nie w procesie setek czy tysiąc leci… kilka lat.. okaże się tym co dawniej tysiące.

  Czy będzie istniał znany nam seks…. będzie ,ale oparty na energii miłości,a nie na energii czysto seksualnej.. czyli cała ta wiedza tantryczna .. stymulująca punkty erogenne .. również przejdzie do lamusa.

  Dzieci.. odzyskają status najcenniejszego skarbu LUDZKOŚCI…. będą kochane ,chronione i niezwykle cenione, nie będzie tyle narodzin co do tej pory, bo spowodować je będzie mogła dojrzałość uczuciowa …. ( nie jak do tej pory biologiczna wyłącznie) obydwojga partnerów… co dla ojcostwa.. będzie wielkim wyzwaniem.

  MIŁOŚĆ.. nie jest cierpieniem…. ONA jest poziomem świadomości… możliwością kreacji na różnych jej poziomach, jej brak … może powodować tęsknotę i cierpienie.

  Tak naprawdę wszystkie wszystkie sekwencje energetyczne wywodzą się z miłości.. są jej niższymi wibracjami…. bywają tak zmienione,że w żadnym wypadku nie przypominają tej najczystszej postaci miłości… ale wszystko pochodzi z jednego źródła.. z PRAOCEANU MIŁOŚCI…. nasze życie , jego doświadczenia… to korekty w poszukiwaniu drogi powrotu do DOMU .. którym jest najwyższa wibracja miłości.

  Naprowadza nas na tą drogę odczuwanie 5 zmysłami połączonymi z depozytem najczystszej miłości, który ZAWSZE ISTOTA DUCHOWA ma w postaci wiecznego płomienia w GROCIE SERCA….
  Podświadomość nie zapomina nigdy o celu inkarnacji ziemskiej, usiłuje przemówić do nas symbolami i gama odczuć ,żeby naprowadzić nas na tą drogę.
  Ale większość LUDZI kiepsko jeszcze odczytuje mowę podświadomości, ignorują jej język, nie ufają swoim pierwszym odczuciom .. nie rozumieją symboliki zdarzeń w ich życiach.

  Ale…. zwiększająca się energia w polu magnetycznym ziemi.. budzi nas .. zaczynamy widzieć ,słyszeć i odczuwać.. to co do tej pory było ignorowane.

  Kiara.

Comments are closed.