Otwarte Forum Tematyczne – 10.08.2015

W studio NTV kilku gości i dyskusja o Syrii o tym co tam się dzieje. Udział biorą:
– Samuel Maussa (wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego)
– dr hab. Michael Abdalla (UAM w Poznaniu)
– Przemysław Daszyk (politolog, Fundacja „Piękna Polska)

Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.


Kolejne spotkanie z Jerzym Ziębą z cyklu „Ukryte Terapie.

42 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 10.08.2015

 1. Najlepsza mantra screw up dla nowego soul /myslenia ludzi czy bog wie czego moze oswiecenia .Wiele alternatywnych srodowisk na takie slogany sie powoluje . No jak nie powiem prawie wszystkie Ha ha ha ,zalosne , ze ludzie wpadli w odchlan pozytywizmu az tak gleboko.
  “Don’t bother doing anything about the NWO, because we’re on a positive timeline that will sweep you where you want to go. Just relax, don’t feed the evil with your attention, and concentrate on ‘raising your vibration.’

 2. Jeśli chodzi o zniebostąpienie Jezusa to według tego co zapowiedzieli w swojej biblii i innych natchnionych astralnie proroctwach ma to nastąpić w momencie najbardziej udręczonej ludzkość wojnami, chorobami i innymi sposobami skutecznie naginającymi karki w beznadziejnej niedoli i wręcz błagających o pozaziemską interwencje. Sama iluminacja zbawiciela to nic innego jak danie sygnału iż żniwa się rozpoczęły i rzeź owieczek człowieczych wejdzie w fazę kulminacyjną.
  Co ciekawe że wszystkie religie a nawet srodowiska naukowe tzw ateistyczne zgodnie w tym pozaziemskim natchnionym projekcie współpracują, nawet jeśli oficjalnie wygląda to na odmmienne poglądy i niespójność. Podczas gdy jedni są maksymalnie skupieni na mistycznych rytuałach ( modlitwach, medytacjach itp zabiegach patrzenia trzecim okiem ) inni działają od strony technologicznej czysto naukowej czyli międzynarodowa inwestycja CERN i inne ustrojstwa , których jest naprawdę wiele, a z pozoru wyglądają niewinnie czy wręcz naiwnie:

  http://losyziemi.pl/chiny-powstaje-najwiekszy-na-swiecie-radioteleskop-do-poszukiwania-sygnalow-pochodzacych-spoza-ukladu-slonecznego-bedzie-mial-wielkosc-30-boisk-do-pilki-noznej

  A wszystko po to aby ich Pan pojawiający się miał nie tylko charakter duchowy holograficzny ale 5D a nawet więcej tak aby nikt nie miał złudzeń ,iż właśnie to jest ten momet gdy ludzkość dokona skoku cywilizacyjnego na wyższy pułap 🙂 zagłady.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/terrorysci-moga-planowac-zamach-zycie-krolowej-elzbiety-ii

 3. Theories on time travel are based on evidence provided by whistleblowers like Cramer and Basiago.” Nalezy sie zastanowic na podrozami czasowymi i nad wieloprzestrzennoscia TEZ! . Czy natlok tego typu informacji wedlug Davida Wilkock jest jedynym warunkiem rozwoju mozgu czlowieka .Mozg ludzki – kombajn do przerobu i przesiewu i logistyki informacji
  No wiec pytanie skierowane do wszelkich informacji spirytualno- politycznych i na odwrot i oderwanych i wogole w jakis sposob wyplywajacych na swiatlo dzienne . Czy wszystkie informacje tak zwane przecieki konspiracyjne sa falszywa flaga ?
  Taki sobie sabotaz celowo wykreowany od Kabali dla Kabali .

 4. Cieszy mnie fakt ,ze takie informacje coraz czesciej wychodza na swiatlo dzienne , dzieki obu Panom J za co im chwala ! Jedyna szansa na zmiane tej sytuacji jest mozliwie jak najszersze dotarcie do Polakow . Wiekszosc z nas, niestety ciagle bezkrytycznie ufa temu skorupowanemu i beznadziejnemu systemowi (… a po owocach ich poznacie ) . Osiagniecie tzw. masy krytycznej moze spowodowac zmiany na lepsze , bo wydaje sie ,ze gorzej juz byc nie moze . Wiecej takich informacji , wiecej rozmow , wiecej faktow .

  1. – „Gorzej już być nie może…” rzekł pesymista.
   – „Ależ może!” odparł optymista 😛

 5. Kucyp w locie Ci odpowiadam, oczywiście, ze świadoma decyzja.. chcę pogadać z umysłem podświadomym, ze nie ma się czego bać. Może skrzydła urosną i odlecę w ramiona Ducha? :p Na poziomie ego wiem, że nie ma czego się bać, ale widzę jak moje ciało reaguje na wysokość (mimo, ze w wizjach latam, skaczę w przepaść i takie tam..) i chcę to zrobić. Świadomie.

  Pio oczywiście, ze lustro jaźni. Nie wiem co chcesz sprzątać, tu chodzi o uświadomienie sobie, ze wszystko co widzisz to teatrzyk wewnętrzny, to do kogo można mieć pretensje. Uważność jak najbardziej byleby nie wynikała z tego kontrola i tłumienie. Obecność, bym tak TO określiła.. w czasach walk z kupami, byłam mało co świadoma mechanizmu projekcji.. i własnej stajni Augiasza… dzisiaj jestem krok dalej ale to never ending story!
  Pozdrawiam Diamencie!

  1. Izka 🙂 A może chociaż w słusznej sprawie ???, a nie tylko by sprawdzić spadochron ? Za to punktów nie będzie, ani siedemdziesięciu dwu Prawiczków 😉

   A w ogóle gdzie? W niebyt? Jeszcze w życi`e nie dostałaś Iza 😉 Taak sprawdź się, powiedz sprawdzam, skocz z dachu, będziesz wybawiona od życia. Zbierzesz punkty i bonusy gdzie ?ś do wykorzystania? W lepszym, tym samym grajdole. Albo Cię nie będzie wcale. Magda słusznie współczuje Qcypowi, jak tak można? To dopiero jest pokręcenie, rozdzielenie i rozbicie, autodestrukcja by nabijać się że głupi ten co ceni życie, ma ciało i je szanuje … Bo szczytem rozwoju jest samobójstwo i zabójstwo. A sprawdzianem dojrzałości obojętność i skok z dachu jako wyraz ucieczki i nie przystosowania. Dzielenie niepodzielnego. …

   Ale skacz skacz, może spadochron się nie otworzy? A nuż wygrasz główną przegraną? 😉 A obwiąż się bombą i wysadź w metrze. Niech Bóg Cię ocali i wynagrodzi. Nie rozumiesz ? Nie mówię że, nie warto o sobie zapomnieć nawet, spisać swoje na straty, w jakieś Imię? Dla dobra. Ale tak by sprawdzić linki w spadochronie? Albo by mieć bonusy? he he skacz :).

 6. Noo Pio 😛

  ___________

  Niezły program Pana Zięby i oby, niech się dzieje. 🙂 Wreszcie.

  Nawiasem niepokoi mnie to realióm w ramach obecnego systemu, jak „Grupa Placebo” gdzie w sumie, a na przykład co do nowotworów mózgu, sprowadza się to do „wybierzmy kogo oszukamy i zobaczmy czy zdechnie” Wiem taka gra 😉 No i niepokoi mnie to prawo Lekarzy jakie jest mocno odczuwalne na poziomie Boga, to tak jak było z Prawnikami, gdzie była zadyma bo co się kto im będzie, są niezawiśli i ponad prawem i są, tylko czy to lepiej? Moim zdaniem To Pacjent ma Prawa i to On powinien decydować, dokładnie tak jak w przypadku wynajęcia jakiegokolwiek innego fachowca w dowolnej sprawie a tym bardziej wagi Życia. … Ale generalnie zgadzam się z tym co mówi Pan Zięba o stanie faktycznym. Gdzie mnie się nasuwa tylko jedno skojarzenie do procesu Norymberskiego na Lekarzach jako Zbrodniarzach przy okazji Wojny na Ludzkości. A Naród w końcu wyciągnie konsekwencje, prędzej niż nogi. Przejrzy na oczy 🙂

  Natomiast Pan Janusz się już o ile to bardziej możliwe zupełnie skompromitował. Nie wiem pewnie to w końcu na usprawiedliwienie mniejszej samokontroli co daje prawdziwszy obraz Demencja? Skomentował, próbując się wcześniej idiotycznie wcinać, kto wie czy nie wybić z toru celowo. Ostatnie minuty jak by był co najmniej z pierwszej łapanki pod supermarketem. Jak by zupełnie oderwany od realiów, niby to naiwnie próbował zniechęcać, sprowadzać do gadki szmatki i niemocy wszelkiej opętując analogią do rejestracji związków zawodowych. SZOK.

  1. Przepraszam Nawiązując analogią do NSZZ miało być 🙂

   Dobry, zły i trzeci policman 😉

 7. Mało wiecie o lekarzach. To są materialiści gorsi od najemników armii USA. Zrobią wszystko za kasę, szkoda gadać. Zarabiają po 20 000 zł miesięcznie. Spotkania lekarzy polegają panie Jerzy i panie Januszu tak-http://www.cda.pl/video/6631572, a nie jakieś tam pogłębianie wiedzy. To są ludzie nie wierzący, niby chrześcijanie a traktują ludzi jako przedmiot, albo gorzej. Życzę powodzenia we współpracy ze służbą zdrowia.

  1. Dokładnie 🙂 Wielu ludzi mogło by jak Posejdon posłać słusznie na dno tego Titanica. Demaskując System i nazwiska z długimi wstążkami, Co na prawdę robią, jak odnoszą się do Pacjentów … Po prostu nie ma takich kamikadze, by opowiadać o interwencjach policji, fałszerstwach, wyzwiskach, zarzynaniu celowo szpitali by otwierać prywatne biznesy dla bogaczy. … … … Eksperymentach na ludziach, okaleczaniu dzieci, kasie za to i za mordowanie. O strachu na odprawach w tym w CZD o tajnych i niejawnych procedurach, o konieczności wymuszania diagnozy skoro wszystko jest fałszem a Pacjent to podmiot. W tym w CZDiM o tym co się dzieje w placówkach na górnym śląsku że nie wymienię, i na dolnym to już obuz koncentracyjny. Mówi się sporo o łodzi (linia frontu to dobrze że się ściera i wypływa), ale każdy słyszał o Jelfie i Pawulonie, stamtąd nie ma reklamacji nawet Lekarze znikają … Albo Wawa, nie lepiej, też to samo. …

   Opowiem to wszystko i więcej na jakimś ognichu, bo festiwalu nalewek nie zapaskudzę takim tematem 😉 Świat, a szczególnie Polska nie jest wielka. Głowa mała. Ja wiem wszystko o służbie zdrowia, nawet znam treść rozmów Dzieci nocą na korytarzu, każde słowo i wspomnienie, każdą wbitą igłę, każdą kartkę z tomów tajnej dokumentacji. Każdą windę i stopień wytarcia każdej wkładki zamka i bul posadzki szuranej kapciami. Każdy dylemat rodzica i każdą śmierć. … Każdy Ich krok i drgnienie.

  2. Kobieta myślisz że Pan Jerzy wrócił bez kontraktu? Jakiego? Mniejsza że na eksperymenty na ludziach. Z tym się wraca z konferencji i szkoleń. I wszystko po to i o to. Do czego się sprowadza? Nie wiem czy słyszałaś o eksperymentach na studentach medycyny, jeszcze przed IIWŚ, wtedy chodziło o psychostymulanty, modny temat prawda? Później to samo rozwijano w obozach koncentracyjnych by ulepszyć żołnierzy. To nie były testy obuwia a testy granic wytrzymałości pod wpływem testowanych wcześniej substancji co na lekarzach, co stanowiło o sile armii … To były początki. Wiem nie składne, nie ważne. Dziś się dopada w „kiblu i zaraża robalem”. 😉 Wiem, bo czy jestem Ludziem? Albo mnie jak te dzieci ktoś pytał? Przykrywając wspomnienia lub rodziców? Jak pyta się białe myszki 😉 Z tym że ja to ja. mI to jest konieczne i potrzebne, poznaje i wykorzystuje. 🙂 Nie będę si.ę już kłócić ani z Hermaszewskim, ani Generałem okręgu pomorskiego. Moje jest pokręcone ale Jodła to prawda. 🙂

   1. Jeśli ktoś nie wie co to robal, uzupełniająco „Żołnierze kosmosu” cała seria tylko co to tego zagadnienia. 😉

   2. Sorki „Wojna na Haju” nie jakaś wija ojjj 😀 ten poprawiacz pisowni, nie dopatrzysz i takie kwiatki 😀

   3. A dziś klasyki, warto obejrzeć „Czynnik kontroli” 🙂

    Max z Mc2 😉 o HBO 😀

    Jawność.

   4. Eeeeee E=mc2 taki tytuł, zresztą te wzory są jak każde przemienne 🙂 Można wyliczyć i M i C nie tylko E prostym przekształceniem. Prosta matematyka z lat dziecięcych. O dziwo wzór się zgadza więc i przekształcenia. Hmm fajne uproszczenie znaczy redukcja pojęć 😛 On był na prawdę genialny, bo kogo obchodzi komplikacja pojęć? 😉 Ale wiecie chodzi mi o ten film z Cezarym Pazurą 🙂

 8. Jak kiedys Kos czy Cos powola sie na Stanford Research Institute to mozna spokojnie dokumentacje z tamtad wyrzucic do kosza . Czacha z koscmi sie klania i zgroza powiewa. Spawanie do kupy umyslow mass ludzkich dla prosperowania i funkcjonowania aktywnego NWO.
  Nastepny wielebny i moze jeszcze dosyc aktywny w idei Tavistock Institute of Human Relations.
  Mysle , ze Polacy sobie niezdaja sprawy z tego , ze tego typu Instytutowe barachlo ma caly czas wplyw na wiele dzidzin nauki-techniki i wogole w calym systemie edukacji , politologi i nauk spolecznych .

  No wiec problem, reakcja i solution :

  Problem – The evil Western power elite are out to steal everything and kill everybody!!!

  Reaction – People are both angry and fearful, and are longing to end the old system and start something new.

  Solution – The angelic BRICS power elite swoop in on white unicorns to save the day and give us a new financial system and all the money people need.“

  Bardzo to lubie i mnie to smieszy :)))))
  Dziekuje za rodzacy sie paradise on earth‘…”

 9. Ja nie zamierzam bronić lekarzy. Jeśli zgodzili się wejść w nieudolny system i w jego ramach – wbrew często własnym poglądom leczyć ludzi, to mam prawo winić lekarza, a nie system w którym pracuje. System by uległ przebudowie gdyby ich brakło. Ale to są konowały, a nie ludzie odpowiedzialni. Lekarza nikt na siłę nie zrobił, sam chciał nim zostać. Jakim kretynem trzeba być, by iść w patologiczny system zdrowotny. Ja wymagam od nich by nie leczyli objawów, ale usunęli przyczynę choroby- jak nie potrafią to niech zmienią pracę.

  1. Idento jak Kapłani nie? Bo jakim trzeba być kretynem? To właśnie SYSTEM naczyń połączonych, bardzo spójnie. 😉

 10. Nawiązując do dyskusji o Syrii ….to nie wiem jak Wy ale ja się boję…
  Obejrzałam kilka filmików na youtubie i….
  https://www.youtube.com/watch?v=Sg90QGuD7V4 Muzułmanie w Anglii szok dla pewnej młodej Angielki
  https://www.youtube.com/watch?v=muZ3lwoTfdE Islam w Niemczech
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/gwalt-na-szwecji-2015-07 to ze Szwecji przeczytałam… Co dzień słyszę co wyprawiają emigranci jakie mają roszczenia i co wykrzykują… https://www.youtube.com/watch?v=AygJ0uvqP30 nagranie z polskiego ośrodka dla uchodźców w Lininie .
  http://niezalezna.pl/69854-uchodzcy-z-erytrei-zabili-w-szwecji-uciekinierow-z-tego-kraju-przyjmie-tez-polska
  http://www.defence24.pl/240748,ofensywa-kurdow-w-syrii-ankara-zahamuje-dzialania-przeciwko-is tu link do informacji co tam się dzieje.
  Nie wiem co o tym wszystkim myśleć? Jeśli to wszystko to prawda to nie mogę zrozumieć jak mogą do nas ich sprowadzać? Przecież też mają tu własne rodziny! A już nie jest dla mnie zrozumiałe że Niemcy tak niszczą swoje młode pokolenie, dzieci niemieckie są prześladowane , nie mają prawa głosu , nie mają się jak bronić każda ich obrona odbierana jet jak atak. /dałam ostatni odcinek 5 z Niemiec/Ludzie opuszczają swoje domy , dzielnice bo nie są w stanie w spokoju mieszkać i wychowywać własnych dzieci. W Szwecji jest jeszcze gorzej. Ludzie boją się o tym mówić, wyprowadzają się do Danii. Czy nas to też czeka w najbliższym czasie? Czy wreszcie się obudzimy? czy jest dla nas ratunek? A może przesadzam….?
  Jeśli chodzi o chrześcijan z Syrii to chyba coś nas łączy jak dobrze pamiętam chodziło o haplogrupę mówił o tym Tadeusz Mroźiński w NTV. Może warto odświeżyć wiedzę …
  Tu link do petycji, ale mało osób o niej wie …
  http://petycje.pl/petycja/11303/nie_przyjmiemy_imigrantow_naplywajscych_do_europy!.html

  1. Nie dziwie sie , ze ludzie swoich krajow i kultur musza sie bac jak taka instytucja zapewnila swoim pupilkom rozpizdziaju i oslabioenia ludzkiego poczucia bezpieczenstwa w ich wlasnym kraju i tych co przybyli tez http://www.ohchr.org/EN/AboutUs/Pages/DiscriminationAgainstMigrants.aspx . Emigranci sa zagrozeni bo samotnie czesto wyrzuceni ze swoich kultur i rodzin w poszukiwaniu” ZA TAK ZWANYM CHLEBEM i jezykowo TRAFIONY I SKONCZONY w podrzednych i zalosnych pracach a zdrugiej strony ci co traca swoje DNA i staja sie opasli i dumb jak obecnie Anglicy i ich rasa traci swoje finezyjne ksztalty , ktorym zostaja dotacje Social security poniewaz emigranci pracuja za mala forse w roznych to pracach . A jeszcze do tego Social placi emigrantom za bycie w Anglii na przyklad pewno w innych krajach tez .To jest smiechu warte .
   Wedlug mnie to jest celowa polityka Rochildowskiej dobroci i troski o ludzkosc 🙂

   SOCIAL SECURITY mowi:))))
   „Oddaj sie w lapy nasze my cie rescue . Bedziesz bezpieczny a nawet ci damy troche wiecej forsy na swieta zebys je stracil na nasze oferowane w sklepach prezenty dla familly ”
   Takie o to byly dotacje w Australi jak pamietam , wiec nie trzepie tego z rekawa 🙂

  2. To jest mocno zastanawiające z tymi migrującymi muzłumanami. Tacy buńczuczni i konsekwentni wręcz szaleni w krajach tzw chrześcijańskich gdzie wg miejscowego prawa jest zakaz dyskryminacji. Natomiast nie potrafią sobie poradzić z ich realnym opresorem w Palestynie czyli żydami. Zaczynam mieć wątpliwości czy ci emigranci to aby napewno są muzłumanie , może jednak to zydzi przechrzczeni dla dobra swojej sprawy na islam. Żyd moze należeć do każdej religi a nawet być ateistom byleby skutecznie wypleniał inne rasy i zasiedlał ich ziemie. Poszukajcie sobie jak żydzi zachowują się na ulicach Palestyny w stosunku do jej prawowitej ludności ,jest to identyczny obraz muzlumanów na ulicach państw europejskich.

 11. Durban Declaration wskazuje na xenophobie przeciwko non-nationals, w nawiazaniu specjalnie do emigrantow i to wlasnie jest podstawa resizmu . Emigranci ponoc sa dyskryminowani jezeli chodzi o mieszkania edukacje i zdrowie , prace czy Social . Podobno to jest na globalna skale . Czego ja osobiscie nie zauwazylam majac takie doswiadczenia zebym byla dyskryminowana przez Australijczykow . Mysla , ze oni sie bardziej chowali ze swoimi uczuciami po katach w stosunku do nas niz my emigranci 🙂

 12. Tak panie Jurku. 🙂
  Juz najwyzsza pora,aby zaczac konkretne działania.
  Wbrew pozorom,takie (bez)czyny przedstawicieli systemu, wobec potrzebujacych(zwłaszca dzieci),tylko przyspiesza ich odejscie…
  Wazne zeby obiektywnie pokazywac,kto gdzie stoi,i jakie owoce rozdaje…
  Resztę pochwyci ludzki głód sprawiedliwosci…

  Zycze wytrwałosci,bo determinacji jest duzo…:-)
  Wszystkiego Pięknego.:-)

  Iza45:-)

  „Nie wiem co chcesz sprzątać, tu chodzi o uświadomienie sobie, ze wszystko co widzisz to teatrzyk wewnętrzny, to do kogo można mieć pretensje…”

  Powiem Ci, ze mam powazne watpliwosci,co do „wewnetrznego teatrzku”-zwłaszcza słowa WSZYSTKO.
  Moze komus jest na reke,aby za wszystko co widzimy,obwiniac tylko siebie…(np. moja wina,moja bardzo wielka…) 😉
  Według mnie to nastepny program zniewolenia i kontroli…
  Oczywiscie,w duzym procencie jest to faktem,ale…szczególiki… 🙂
  Zauwazyłem, ze ludzie bezkrytycznie wierza w tzw.”madre” ksiegi i nauki.
  Chyba Budda,powiedział cos bardzo praktycznego…”o SAMODZIELNYM sprawdzaniu kazdej nauki i prawdy objawionej-jak złotnik, który gryzac i pocierajac,sprawdza wartosc grudki złota.”
  Tak samo dziedzina psychologi i psychiatrii-tu tez jest wiele zaklamania i niedomówien-ta dziedzina nauki ,raczej tez nie jest wyjatkiem…
  Zreszta wystarczy popatrzec ,na skuteczosc(owoc) ich leczenia…
  Pisze o tym, bo zauwazyłem, ze troszkę za bardzo polegasz … 😉
  Mozna powiedziec,ze na czyms trzeba sie podeprzec…,tak,ale nie całym ciezarem swojego ciała…bo wiadomo,ze glebe mozna zaliczyc…;-)

  „…ale to never ending story.” -hmm…,ja nie chciałbym, isc wiecznie do Domu Ojca(Doskonałosc i Jednosc).W koncu ,fajnie jest pobyc z Kochana Rodzinka w Domciu.:-) – to mi wygląda na kolejny programik…:-)
  Tak to widze.

  Pozdrowionka…-tez, dla zagladajacych tu czasem. 🙂

  …;-)

   1. Jak najbardziej 🙂 To jest ten sam mechanizm tego samego Systemu. A sprowadza się w sumie do sprawienia by Człowiek był słaby, winny, chory, rozbity, grzeszny, biedny, wystraszony, rozbity, załamany, … był niewolnikiem w hipnozie. Identycznie i w tym samym celu działa też Medycyna jako filar tego zniewolenia. Obok systemu politycznego i ekonomicznego. Jestem również o tym głęboko przekonana, że Kiedy, nie gdyby ludzie odrzucą nauki Kapłanów i wszelką religię choć nie prawdę. Za chwile okaże się już samoczynnie w tej prostej konsekwencji, że transformuje się nasze poczucie Wartości i pieniądz jako tej że jedyny wyznacznik traci rację bytu, a tym samym trucie i mordowanie przez Lekarzy, koncerny, korporacje. … Kończą się wojny skoro nie ma pieniądza … W końcu nowa Ekonomia, Polityka, Medycyna, nowa jakość Życia i wymiar istnienia. Nowa Planeta i Nowy Człowiek choć niby ten sam. 🙂

    To jak domino czynników, gdzie wszystko zaczyna się od Religii. To pierwszy klocek. Z niej bierze się Pieniądz i cała Patologia, wręcz Potworyzm. … I od jej upadku zacznie się Nowa Ziemia i rozkwit.

    … 😉 🙂

   2. O tym Mówiła też Królowa Saby (Sybilla) Że kiedy ludzie przejrzą na oczy, zrozumieją. To Kapłani wraz z Politykami (urzędnikami) i Lekarzami będą się przebierać u ukrywać jako Mordercy, ale To im się nie uda bo ludzie będą ich rozpoznawać i rozszarpią. Mniej więcej tak jak się ukrywali Zbrodniarze Wojenni i Ludobójcy tyle że Im jeszcze System wraz Religią Cesarstwa Rzymskiego pomagał, ukrywał i zatrudniał dalej.
    Później nigdzie się nie ukryją.

    Stwierdzam co powiedziała Saba z czym osobiście się zgadzam i nie jest to mowa nienawistna, wręcz przeciwnie to sprzeciw Bestiom jakie się ukrywają w ludzkich ciałach. Zwykły fakt i nieunikniona konsekwencja. 🙂

  1. Dziękuje 🙂 Miło że coraz więcej ludzi całkiem niezależnie też dochodzi do podobnych wniosków. Dobrze jeśli człowiek zda sobie sprawę, nawet to wywali z siebie w końcu. Pamiętam jak przez lata nie potrafiłam tego zrozumieć, zweryfikować tak jak nie potrafi się zweryfikować metod wychowawczych mając jedynie Rodziców. A w tym wypadku w zasadzie Wszyscy jesteśmy ofiarami syndromów sztokholmskich. Jeszcze zanim w ramiona Matki, klaps i seria szczepionek, a później żeby nie było Egzorcyzmy. W konsekwencji Każdy Człowiek w tej Zachodniej kulturze na pewno o co zadbano. Od pierwszych chwil życia już jest Indoktrynowany z identycznym skutkiem co w wypadku ofiary sekt i prania mózgów a i bardziej bo tak kształtuje się mózgi i nie zna innego życia. By następnie tak właśnie chować własne dzieci, pozwalać szczepić, obmywać z grzechów jeszcze przedurodzeniowych, a tym samym i co najważniejsze nie móc zweryfikować obiektywnie systemu. Co do czasu pełnoletności w rozumieniu wolności staje się wręcz fizycznie niemożliwe.

   Prosty test i przykład za razem 🙂 Wszyscy już niemal tak czy inaczej wiedzą że system w tym religia to nie jest nasz Rodzic, że że że i pięknie 🙂 Ale na samą myśl że System mógł by dziś upaść albo choćby od dziś transformować, nawet jeśli wiemy jak, odczuwamy lęk pierwotny, dokładnie taki jaki odczuwa niemowlę bez Mamy. Czyli że nie przeżyje bo samo nie ma szansy. I pisząc to, zdaje sobie po woli z tego sprawę, co Oni nam zrobili. O wiele nawet bardziej niż mówi Pan Krzysztof Pieczyński w przytoczonym powyżej materiale, bo na gruncie niemal prenatalnym … w skrzywionej i rozbitej świadomości kształtowania już nowego życia wręcz w łonie 🙂 Oczywiście można tu pisać wiele jeszcze o szkolnictwie, o przysięgach w religijnym kontekście powtarzanych w kluczowych latach Dziecka gdyż wiadomo że będą złamane ponieważ Dziecko jest ciekawe z natury i o to chodzi by wpajać grzech i rozbijać, indoktrynować jak w sekcie na niewolnika z poczuciem brudu własnego co później w latach pełnoletności ma za-skutkować silniejszymi kajdanami i podatnością na bat i marchewkę. I nie inaczej, nie bez powodu religia jest filarem systemu. A dorośli mają sobie nie zdawać sprawy ze skali represji i sami posyłać i oddawać dzieci w łapy kapłanów i lekarzy, szczepionki, inicjacje zwane sakramentami. Podczas gdy sakramentem jest Życie. A Chlebem każde słowo jakim się karmimy w świadomości, winem nasza jedna Krew i owoc poznania. Kością w Ciele, kościele nie Religia i Kapłani bo jeden jest kapłan i pośrednik TY Wolna Istoto, światło ze światłości Życie … Za to się ginęło i do dziś ginie się za religię jak i system, bo Prawda jest odtąd Bluźnierstwem a Bluźnierstwo prawdą. Obraz Obrzydliwości na miejscu świętym. 😉

   1. On, ten Obraz Obrzydliwości tam był od czasów upadku Ludzkości i inwazji jak pieniądz jedynym Bogiem. Tylko że dopiero teraz dostrzegamy i widzimy ten Obraz. Więc uciekajmy w Górę w Górę serc i Umysłów tam będziemy bezpieczni, jako wielcy Dorośli nie małe uniżone dzieciaki, a i lepiej pełzaki. Bo nie każdy ma Góry żeby uciekać do ziemnianki jak Ziemniaki heee, bez wiary i w strachu, wszystko sfałszowali na swoją modłe. Tam niech Oni uciekają, niech się zagrzebią w Liście a iście i niech proszą by Góry Ich przykryły i ukryły. 😉

    To w kontekście zmodyfikowanych przez szaleńców i samo-biczowników ksiąg radosnej twórczości po lochach wierz klasztornych pod nadzorem Demiurgów.
    Fałszując pisma i nauki Posłanych i zamordowanych prawdziwie Żywych Świętych, jak Życie. ;P Ale My sami jesteśmy wyrazem = Słowem Bożym, Świętą księgą Życia, więc nie da się jej zamazać. 😉 To przysypują gruzem i indoktrynują… a Iście, aż pierun Jebnie w Liście, niech zabiją człowieka gdzie Prawda się w kopce liści (ukrywa w marności) chowa, Bóg powstanie i nie odejdzie miło i gdzie się ukryją? Jakąż broń wytoczą?

   2. Spójrzcie na mechanizm 🙂 Co zrobili z rdzennymi Amerykanami? Co z Aborygenami? Dokładnie ten sam mechanizm skutkuje opuchniętymi brzuchami w Afryce i setkami tysięcy jak nie milionami Uchodźców z krainy mlekiem i miodem płynącej. Bo gdzie Żyły zwierzęta Żyli i Ludzie. Ale posłano jak zwykle i to jest mechanizm, Misjonarzy, Kapłanów, batem zagnano do świątyń i szkół mordując opornych, podzielono kontynenty drutem kolczastym dla zysku mordując Ziemię, zatruwając wody, wycinając lasy, regulując i wyjaławiając Żaki by i ryby zdechły, … A prawo do Życia reguluje numer ID / PESEL (Niby obywatelstwo, czyli przydział do baraku i żeby) z Obozu koncentracyjnego. … … … Ludzie Uciekają, ale już zarażeni do lepszego świata wolności, by wylądować w obozach przejściowych zanim dostaną nowego Pana w pośrednictwach jak na targach niewolników niegdyś.

    Zawsze jak do Afryki pierwsi wchodzili Kapłani i Misjonarze oraz Nauczyciele i Lekarze, a następnie wojska z pomocą 😉 Wszyscy w dobrej wierze. Później i Ich dzieci, poślą Kapłanów Nauczycieli, Lekarzy i Misjonarzy na inne nowe lądy i Planety by krzewić cywilizację życia. A raczej Śmierci. Jak i do nas przyszli w tej samej kolejności a Dziś my nosimy numer obozowy jako ID. A nasze Dzieci uciekają z domu i Na-rodu by zgłosić się na targ Niewolników w ponoć lepszym świecie. Albo do Tuczarni by się lepiej sprzedać „podtuczonym” czyli Socjal.

    Się sprzedać, Życie na kredyt czyli z łaski, numer obozowy PESEL … 😉 Szczena opada 😀
    https://www.youtube.com/watch?v=Yau8nHOXhug

 13. Panie Jerzy izba lekarska to korporacja,a wiadomo komu i czemu służą korporacje. Powstały one w „latach przemian gospodarczych” na wzór takich samych zachodnich korporacji medycznych. Ich głównym zadaniem (niezapisanym oczywiście w statucie) był i jest lobbing na rzecz karteli farmaceutycznych, natomiast drugim podniesienie statusu materialnego lekarzy. Zarząd główny natomiast to taki „egregor”, który żyje dzięki i z lekarzy. Ma wielką moc, gdyż nadaje i może zabrać prawo wykonywania zawodu. Jak widać ich głównym celem nie jest dobro chorego, więc można postawić pytanie: czy robią to za darmo, że nie chcą się zgodzić, aby skutecznie leczyć?, że nie chcą się zgodzić, aby podnieść prestiż polskiej nauki, przeprowadzając , czy umożliwiając przeprowadzić innym tak ważne badanie kliniczne?A przecież prowadziło się i nadal prowadzi wiele badań klinicznych leków, które są bardzo toksyczne i nigdy nie spowodują wyleczenia tylko ” istotnie wydłużą życie chorego”(taki eufemizm). Wiem co mówię, bo pracuję na oddziale, gdzie prowadzi się badania kliniczne.

  1. A ja bym też zadała pytanie czy jakikolwiek Lekarz ma moc choćby utrzeć Im nosa? Nie mówiąc o innych działaniach. Skoro mogą pozbawić Go prawa do wykonywania zawodu. Przecież jednym ruchem mogą znieść wszelkie zagrożenie i przekreślić czyjąś karierę zawodową w Polsce. Że Pan Jerzy się nie boi, a na pewno nie wygra, ani też nic nie ugra w obecnych realiach? I to jest ciekawe pytanie 😉 Podobnie jest w polityce, zagorzali oponenci mają program, będą wsadzać do więzień, walczyć z korupcją, poprawią, zbudują wyspę szczęśliwości, a po wyborach wchodzą w koalicje i robią to samo. Taki teatrzyk? Inaczej mamy piątkowego samobójce czy wypadek jeśli tylko ktoś na prawdę staje się nieprzewidywalny dla systemu i groźny dla obecnej władzy. To oczywiste. 😉

   1. Więc Czy Pan Jerzy bądź co bądź światowy człowiek nie wie na jakim świecie Żyje, że choćby te nasze realia tak Go dziwią, nie wierzę. A jak to w życiu bywa nie wszystko jest tym czym się wydaje być, i nie takie oczywiste. To jest w moim przekonaniu bardzo przemyślana strategia wynikająca nawet z polityki korporacji. Podobnie było w 89 z infiltracją opozycji, w zasadzie sami chcieli wprowadzić sprawniejszy system niewoli. Podobną strategię przyjęła Religia Katolicka w kwestii walki z patologiami i przestępstwami. Jak w Kabarecie, wykryto Układ, chyba okresowy 😉 Dziwne gdyby filar Medyczny Systemu nie zastosował podobnych roszad i zmyłek, by otworzyć sobie drogę do na przykład legalnych eksperymentów na Ludziach i Dzieciach na terenie RP, pod pretekstem jakimkolwiek by umocnić władzę Koncernów i światka Medycznego dla Dobra znów. Po prostu szeroko zakrojona polityka, nawet byle ustawa ma zwykle a raczej na pewno drogie dno. Gdzie trzeba umieć patrzeć, bo najczęściej nie chodzi o to o co chodzi. Wręcz identycznie było w świecie Prawników, też chcieli być niezawiśli i co mamy? A o co niby chodziło? By otworzyć drogę studentom z poza układu i przewietrzyć szeregi. To samo było w kwestii hazardu, gdzie przepchnięto ustawę hazardową by wykosić konkurencję. Zawsze drugie dno.

    Ale to jest moje zdanie, ja po prostu Im nie wierzę. Przy czym też chciała bym by było inaczej, ale wiem że nie tak, i że i tak sprowadza się to do kontraktów na badania i kampanii pro medycznej. Bo prosta sprawa, gdyby miało być inaczej to by było i już. A to jest jakieś mydlenie oczu, w czym są ekspertami. Dla czego prokuratura się tym ani sądy nie zajmą? No dla czego? Dla czego Pan Zięba ma prawo wykonywania zawodu? Podczas gdy za mniejsze preteksty się je traciło. A tym czasem zaostrza się prawo i nadaje uprawnienia nawet do dysponowania czyimś zdrowiem bez i wbrew woli, a choćby szczepionki, a nowe jednostki chorobowe. I mówić sobie można jak Franciszek z mównicy, a Bank Watykański robi swoje.

   2. To znaczy żeby nie było niedomówień 😉 Potrafili załatwić Kluskę, … to i z Ziębą by sobie poradzili, nie dali by żyć, kontrola za kontrolą, mandat za wyjście z domu, jakieś sprawy sądowe, areszt, samobójstwo na prześcieradle czy poślizgnięcie na mydle albo zawał, afera, nieprawidłowości, zniesławienie, cokolwiek. Ale nie, Pan Zięba mam moc grozić i trzymać w szachu izbę Lekarską? Chyba tylko jak pracuje dla tej korporacji na potrzeby niedalekiej przyszłości i obozów. Ważne by Lekarzom dać więcej uprawnień a jakieś leczenie się wprowadzi albo i nie na 5 minut 😉 Bo przecież się nie wprowadzi jak nie będzie uprawnień, ustaw, ustaw no nie do końca takich ale trzeba pójść na kompromis, to się nam ma opłacić rzekomo. Nie od razu Kraków zbudowano. Cel będzie osiągnięty. I nikt lekarzy jak prawników i innych kapłanów już nie pociągnie do odpowiedzialności, a sami będą mieli wolną rękę, w świetle już wprowadzonych ustaw większą władzę nad człowiekiem i dzieckiem niż sam Bóg. A to jest wymarzone dla Koncernów. Trzeba tylko pokierować odpowiednio naiwniakami i opinią publiczną. Najlepiej pod pretekstem realnych zmian by wyglądało że na lepsze, i jakiejś marchewki w bulwersującej sprawie bądź co bądź dotyczącej eksperymentów na Ludziach, kiedy ich nie trzeba robić a leczyć. Tylko że nie o leczenie chodzi. Tak to widzę. 😐

Comments are closed.