Otwarte Forum Tematyczne – 10.12.2016

W dniu 8 grudnia 2016 r. w Poznaniu bezpośrednio po rozprawie sądowej przeciw Justynie Socha za petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” odbyła się debata zorganizowana przez Stowarzyszenie STOP NOP – pt. „Nadzór społeczny nad systemem szczepień w Polsce”.  Debatę otworzyła prelekcja Przemysława Cuske, a w dyskusji udział wzięli: Przemysław Cuske – Prezes Stowarzyszenia, Justyna Socha – Wiceprezes, Agnieszka Kutyłowska – członek Stowarzyszenia oraz mec. Arkadiusz Tetela – prawnik Stowarzyszenia STOP NOP, a także lekarze: dr Hubert Czerniak i dr Andrzej Święcicki i uczestnicy spotkania.


129 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 10.12.2016

 1. W Polsce to juz nic nie pomoze .Prawnicy porabani i kazdemu wisi przy tylku drobny albo duzy interesik . Celebracje muzyczne spiewanie i gotowanie i laski sie ubieraja i rozbieraja ciagle masuja i wystawiaja na pokaz , nie ma przeciekow z ameryki bo szmatlawe zydowskie media w ameryce leca na leb i na szyje wiec nasze wspomagajace biedne zamilkly i tylko bzdury o swiecie paplaja albo jakies nisnastki i przekomarzania dziennikarsko polityczne sa dla proformy i zeby miec kase . Radze im sie przestawic . Wiedzialysmy przez czucie , ze hakerzy sie totalnie komasuja przeciwko NWO i wspomagac beda wiki leaks https://www.youtube.com/watch?v=zP8N4hWdOVE

 2. …Czuje sie w obowiazku ciaglego przypominania o potwornym zagozeniu,ktore nas juz dosiega…Oto katolicki Bog Jahwe powoluje do zycia elitarna gupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci Swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup z populacji ludnosci … 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie sposoby jak tez i skuteczne srodki… W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg-

  1. lumen Nasze myśli maja stwórczą moc , co udowodniła fizyka kwantowa . Tak więc w co uwierzymy – to wykreujemy swoimi myślami , czyli to stanie się naszą prawdą . Tacy / z pewnością dobrzy ludzie/ jak Ty, którzy nie zdają sobie sprawy z takiego mechanizmu , rozprzestrzeniają takie hiobowe wieści , aktywnie pomagając w tym , aby taki scenariusz rzeczywistoście się spełnił . ZASTRASZANIE – TO NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB MANIPULACJI LUDŹMI a ci , którzy tak działają nie pochodzą ze Światła , tylko służą Ciemności . Myślę , że Ty tego nie pragniesz . Pozdrawiam Cię serdecznie .

   1. Gaja pisze:12 grudnia 2016 o 15:07.. „ZASTRASZANIE – TO NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB MANIPULACJI LUDŹM”… odpowiadam: Ja mam odmienne zdanie i powiem ze to jest OSTRZEZENIE lub OSTRZEGANIE… a teraz postaram sie podciagnac Ciebie Gaja pod moja perspektywe postrzegania wydarzen… Bog Jahwe razem ze swoim umilowanym synem Jezusem przygladali sie jak prowadzono
    male niewinne dzieci do gazu. Na smierc ! Dzieci rozgladaly sie za jakas zyczliwa twarza
    ale Bog razem ze swoim umilowanym synem Jezusem odwrocili sie… Wejdz do Dzieciecego Szpitala Onkologicznego i przyjrzyj sie jak umieraja male dzieci przytulone do swoich zabawek. Zobacz jak Jezus i Maria Uzdrowicielka odbieraja dzieciom prawo do korzystania z radosci zycia. Zobacz jak wyznaniowa obluda,falsz i zaklamanie tlumacza boskie okrucienstwo. Kim jestes Jahwe,ktory masz upodobanie w ludzkich cierpieniach? Staram sie podniesc Swiatlo Madrosci dla tych,ktorzy bladza w Wyznaniowych Ciemnosciach… Pozdrawiam Ciebie Gaja serdecznie.

   2. lumen Kto tych ludzi prowadził do gazu krystalicznie-czysta Boska Świadomość , czy parszywe ludzkie „ego „.Spójrz jednak na to forum – czy nie widzisz ilu tutaj , jest obrońców „ego” – TEJ BESTII W LUDZKIE SKÓRZE !!!!!!!!!!!!!!

   3. lumen Koncerny Farmaceutyczne , Koncerny Zbrojeniowe itd Dopóki biznes a nie ludzkie zdrowie i życie , będzie się dla nich liczyć – do tego czasu nie mamy co liczyć , ani na zdrowie , ani na Pokój na Ziemi ! Tych którzy próbują poszukiwać alternatywnych źródeł energii , albo się wyśmiewa , albo się niszczy , albo zabija ! Bo tutaj również liczy się tylko BIZNES , BIZNES , BIZNES !!!

   4. Bog a religie ,. to nie jest to samo . Duchowość a religie , to też nie jest to samo- a nawet powiedziałabym , że to jest kompletnie inna perspektywa , postrzegania Wiecznej Egzystencji . Twoje wypowiedzi świadcza o tym , że ty tych spraw jednak nie rozgraniczasz . Zrozumienie tych różnic , pozwoli Ci na szersze ujęcie tematu . Każdy ma swoją ścieżkę ewolucyjną , więc nią sobie powoli kroczy . Pozdrawiam Cię i rozumiem , bo kiedyś też zastanawiałam się nad tym wszystkim tak jak Ty . Mnie też jest ciężko , kiedy patrzę na ludzkie cierpienia i pomagam jak potrafię . Jednak największa pomoc- to wyjaśnienie ludziom/ jeżeli tego oczywiście zechcą / jak działa rzeczywistość , w jakiej egzystują .

  2. lumen Jeszcze jedna sprawa – Bóg nikogo nie powołuje do jakiejkolwiek grupy , bo nie wtrąca się w ludzkie sprawy . Mamy Planetę Ziemia , wolną wolę i wszystko co tutaj /lepiej bądź gorzej/ wyczyniamy , zależy najczęściej od naszego zachłannego , zawistnego , narzucającego swoją wolę innym , obmawiającego i oceniającego innych /natomiast nigdy siebie/ , pazernego i paskudnego ludzkiego „ego” . Trzeba jednak przyznać , że bez umysłu-ego nie moglibyśmy tutaj egzystować /np przechodząc przez ulicę/ . Boska Świadomość a ludzki umysł/ego/ – to nie jest to samo. Boska Świadomość to Wieczna Jestność /Wieczna Egzystencja/ , natomiast umysł jest przypisany tylko do tej strefy wibracyjnej . Bóg nie ingeruje w nasze sprawy i nikogo nie ocenia – bo Bóg nie posiada „ego „. Gdyby Bóg posiadał „ego” i ingerował w nasze sprawy , to do tej pory – już by nas z pewnością nie było 🙂 Przemyśl to sobie , jeżeli oczywiście zechcesz .

   1. Gaja zmieniło się, Bóg zaczyna ingerować w sprawy, zródło które dotychczas milczało, jest pełne mocy, energii i miłości, ale przyszła pora, by Bóg wyrażał po mału swoje zdanie, chociażby przez Ciebie mnie i resztę cudownych istot, jak Bóg jest prawdziwy prawdziwe ma zamiary, i na pewno chce już być słyszalny, czasy się zmieniły, to przełomowy rok, może dwa, zanim słowo Boże będzie znane każdej istocie na Ziemi, jak nie słowo, jak nie głos, to wygląd, lub każdy pozna to zródło o którym mówisz, ale co najważniejsze to że pozna, a jak pozna, musi sie pomału to zródło ujawniać na różnorakie sposoby, oczywiście można wierzyć, że to nieskończona miłość, nie tykająca naszych spraw, woli, oceny, ale to już czasy przeszłe, teraz głos Boga będzie najwazniejszym wydarzeniem nadchodzących czasów, nawet jeżeli ma to być tylko zródło, to w końcu je poznamy i do tego zmierza świat, i w alternatywnych mediach też, moim zdaniem, trzeba mówić o Bogu o tym co przez nas mówi, bo może każdy ma w sobie to światło Boga, i warto się nią podzielić, bo może okaże się jaki On jest, może osobowy, może zródłowy czysty, prawy i jakiekolwiek z uczuć w nieskończoności, może On chce byśmy poznali nieskończoność, a może nic nie chce…? Tylko obdarza miłością, ale miłość tak czy inaczej przejawia się, a najczęściej słowem bożym jaki wypływa z naszych ust, i wszystkich co o Bogu myślą i w których jest Bóg, zródło lub Bóg osoba, gdyby tak połączyć wszystkie wizje Boga, wytworzył by się obraz jego, problem , że nikt nie gada szczerze o Bogu o tym jaki ma wpływ na jego ciało, myśli, umysł, serce… 🙂

   2. Ważne by rozumieć przetwarzane słowa o Bogu, czy są z zamiarem straszenia, czy miłości, jak miłości ingerowaniu w życie nasze Bogu mówię TAK> Buziaki dla Ciebie i pozdrowienia dla lumena 🙂

   3. Tak, tak jak ten Putin jakie to pażerne bydle. Ma taki duży kraj a nie podzieli się z nami Hebrajczykami.?Albo ta jaszurka krolowa angielska i jej synalek .Tyle mają krajów a im mało i mało.Po co im to wszystko.?
    Zachłanność to choroba/programik udzielająca się /tkwiąca we wszystkich jednostkach ziemskich.

   4. pamiętaj gaju że piszesz o swoim ego, swoim ja, o sobie

    bo moje ego … jest dobre, uczynne, staranne, pomocne i nie ma nic wspólnego z wymiennymi przez ciebie cechami,. bo po prostu ja / ja taka nie jestem i nie mam chorego ego i nie jestem chora na duszy ani na umyśle. a mam mocne zdrowe ego i do tego boskie ego.

    i jeśli jesteś wrogiem ego, to jesteś wrogiem nie tylko siebie samej, ale i boskiej ludzkości. 😉

    jak można tego nie rozumieć? nie chcieć zrozumieć? i wymiennymi przez ciebie cechami szerzyć kłamstwo i rozbijać nas.

   5. nie możesz gaju też twierdzić ponad wszelką wątpliwość że ego wszystkich ludzi w ogóle jest z gruntu złe, choć może i przydatne. bo to nie prawda, choćby ja jestem tego dla siebie i innych na odzień dowodem. i wiem ponad wszelką wątpliwość że to nie ego bywa złe, a ludzie bywają chorzy na zmysłach… czy zwyczajnie nie mądrzy. tak zleżali se na co to zwalić, na jakieś ciało migdałowe o nazwie ego jakie trzeba wyciąć i już będą kim nie są. czyli dobrzy BŁAHAHA, no bzdura. do tego szkodliwa, bo osłabiająca gdyż rozbijająca i odwodząca psyche i naszą integralność od zwyczajnej prawdy o sobie. na czym wampiry nauczyli się korzystać.

    wiesz że mam racje, ale będziesz kłamać i zwodzić, więc kim jesteś? TY nie żadne ego bo to to samo. Ba jak nienawidzisz ego nienawidzisz siebie. bo co znaczy nie na widzieć? a co mówisz?

   6. gdybyś szukała prawdy przynajmniej ciut i chciała by inni ją znali, i miała zdrowe mocne ego przemyślała być i przyznała mi w tej kwestii rację, nie co do swego zła, ale co do błędu w założeniach. ale to ponad twoje siły bo ci złe ego przeszkadza, bo ty zła kobieta jesteś. i będziesz dalej za rogiem, za kilka dni powtarzać świadomie te same brednie na szkodę innych jak topielec co każdego utopi. ale nie martw się nie ty jedna 🙂 tak marna jak udowadniasz i masz racje, zła i podła… jak starasz się wykazać ponad wszelką wątpliwość tę niepodważalna twoim zdaniem prawdę. a ja ci udowodnię że się mylisz i z gruntu to jesteś dobra a nawet bardzo dobra ty, i to co twoje. i wszystkie dary od taty 🙂

   7. Gaja pisze:2 grudnia 2016 o 15:28..” Bóg nikogo nie powołuje do jakiejkolwiek grupy , bo nie wtrąca się w ludzkie sprawy „… Odpowiadam:..Biblia-Ksiega Przyslow 16:4…” Bog Jahwe uczynil wszystko z mysla o swoim celu. Nawet Niegodziwca na dzien Zly „… To tlumaczy i to nawet bardzo jasno potrzebe istnienia Katolickiej Sw.Inkwizycji,Hitlera Islamskich Terrorystow i innych zbrodniarzy. Taki jest kaprys (prawo jedno z wielu) Boga Jahwe (Jehowa)… Biblia…Ks.Rdz 4, 4-8… “Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę; na Kaina zaś i na jego ofiarę nie chciał patrzeć. (…) A gdy byli na polu, Kain rzucił się na swego brata Abla i zabił go”…Gdyby Bog Jahwe przyjął ofiarę i od Kaina, ten by nie zabił brata… Dlaczego Bog celowo to uczynil?… Biblia…Ks.Rdz 7, 21-23… “Wszystkie istoty poruszające się na ziemi z ptactwa, bydła i innych zwierząt i z wszelkich jestestw, których było wielkie mnóstwo na ziemi, wyginęły wraz ze wszystkimi ludźmi. Wszystkie istoty, w których nozdrzach było ożywiające tchnienie życia, wszystkie, które żyły na lądzie, zginęły. I tak Bóg wygubił doszczętnie wszystko, co istniało na ziemi, od człowieka do bydła, zwierząt pełzających i ptactwa powietrznego; wszystko zostało doszczętnie wytępione z ziemi. Pozostał tylko Noe i to, co z nim było w arce”.
    W potopie nie tylko dokonał Jahwe nieomal DOSZCZETNEJ DEPOPULACJI ludzkości, ale wybił prawie wszystką zwierzynę – choć ta przecież nie “grzeszyła”. A mógł wybić tylko “grzesznych” ludzi nie gubiąc zwierząt… Dlaczego Bog Jahwe dokonal najwiekszego LUDOBOJSTWA w dziejach calego RODZAJU LUDZKIEGO ? Czyzby sam Bog Jahwe stal sie patronem elitarnej grupy BILDERBERG (Iluminatow),ktorych wlasnie zadaniem jest dokonanie depopulacji ludnosci Swiata?…

   8. Gaja pisze: 12 grudnia 2016 o 15:28…” Bóg nie ingeruje w nasze sprawy i nikogo nie ocenia „…Odpowiadam:..Moze jeszcze dla podtrzymania temperatury entuzjastow Boga to przytocze tutaj cytat z Biblii Ksiega Hioba (Joba)..”Bog razem z Szatanem (jak partnerzy w dyskusji) uzgadniali jak tu dolozyc Hiobowi? Szatan wymordowal Hiobowi cala rodzine i dobytek. Samego Hioba dotknal straszliwa choroba. Jednak zone Hioba oszczedzil! Chyba tylko dlatego zeby ktos mogl sie Hioba zapytac dlaczego po tylu cierpieniach nadal w Boga wierzy? Czyzby Bog nie wiedzial do czego bedzie zdolny Hiob? Dlaczego tak okrutnie Jahwe zneca sie nad Hiobem..? Cala ta Biblia (Pismo Sw.) jest to zdeformowany katalog watpliwych wydarzen ponaginanych do wyznaniowych potrzeb. Czytajac uwaznie dostrzezesz wrecz niewiarygodne opisy mordu i okrucienstwa,w ktorych ten Bog ma upodobanie. Jak dlugo jeszcze beda wykorzystywane roznego rodzaju portale internetowe by trzymac czlowieka w wyznaniowym strachu i z dala od Prawdy? Zastanow sie Gaja nad tym… Pozdrawiam!

   9. Dla sesi 🙂 „Zdolna jestem niesłychanie. Najpiękniejsze mam ubranie . Moja buzia tryska zdrowiem . Jak coś powiem , to już powiem. Jak coś powiem to roztropnie , w szkole mam najlepsze stopnie …………….itd „

   10. Pacusiu , może już czas abyś przeczytał książkę „Ramtha Biała Księga ” jest dostępna za darmo w internecie , więc ……..

   11. Czym innym jest Czyste Źródło a czym innym świat Istot , występujących w różnych konfiguracjach przestrzenio-czasu .

   12. Nie wiem czy masz wolna wole w nie oddychaniu chemtrials Wez sie w kupe bo mnie juz denerwujesz swoja mozgownica dziewczyno . Nie wiem czy naprawde jestes taka durna czy zupelnie nie kumasz sprawy > Nie masz wolnej woli i nie mozesz przestac oddychac .Jak ja nie lubie takiej obludy samego siebie .
    Widzisz Gaja jest tylko kilka procent ludzi ktorzy umieja sie pozbyc tych swinstw z organizmu uzywjac swojej swiadomosci mocy i to musi trwac jakis czas kiedy sie pozbeda .Ludzie lesni mowia , ze miesiac trwa usuwanie z organicznej flory i ziemi tego swinstwa . No wiec ???Ja im wierze ale nie wierze waszym Bogom , ktorzy doprawadzili do totalnego obledu i mind control caly swiat . Nawet Mike Korwin Powiedzial , ze nalezec do masonow trzeba byc religijnym i wierzyc w Boga ha ha ha ( to juz samo mowi za siebie 0 . To jest jedyny polityk ,ktory wlasciwie mowi troche prawdy na polskim gruncie . Wiecej niz Kolonko i INNI PODOBNI . Pomiedzy tekstami mozna Korwina zaakceptowac . I najmieszniejsze , ze ci wlasnie najbardziej oponujacy przeciwko chemtrials sa najmniej skorumpowana grupa ze wszystkich i sa nie skorumpowani zadnymi boskimi nawiedzonymi przekazami I ci najwiecej o tym krzycza bo maja swiadomosc , ze reszta sobie nie poradzi . To ONI SA JEZUSAMI a nie jakas fikcyjna postac .
    Jak ze strachu to robisz gaja , ze sie okrywasz pierzyna pozytywizmu i mysli kreowanych To jest to bardzo nie uczciwe .Bardzo nie uczciwe wmawiac ludzimo zbanowana Ksiazke sekret na , ktorej autorka sie niezle wzbogacila
    Ja osobiscie sie brzydze tchorzami .
    No i teraz mozesz sobie dalej pisac te swoje sloganowe brednie Go on Go on Go on . Juz jest fine .
    Ja ci pwiedzialam na twoj temat juz wystarczajaco w moich poprzednich wpisach ale nie widze rozwoju w odborze wiecej fal . lecisz caly czas na jednej .I tak nikt cie nie traktuje serio . Ale traktuja ciebie czasami jak kleszcza pozytywizmu :)))

   13. Gaja: „Boska Świadomość a ludzki umysł/ego/ – to nie jest to samo” a kto Ci to powiedział? Szatan? Bo szatan to stan świadomości bez łączności ze stwórcą, świadomej łączności, bo po prawdzie wszystko jest połączone ze stwórcą i wszystko z niego wypływa i do niego wraca – np wiry czakr człowieka tworzące ciało fizyczne. Powiedz swemu szatanowi co by ci głupot nie pociskał 😀

   14. Lumen, ty po prostu jeszcze nie pojmujesz, że żeby zyskać Wszystko (zyskać to właściwie nieadekwatne słowo, ale niech tam), trzeba stracić wszystko (wszystkie iluzje 😀 )

   15. lumen Biblia to krwawa księga ociekająca krwia , więc jej nie czytam . Moje nerwy są zbyt słabe na takie okropności . Ja trzymam wysokie wibracje , bo wiem , że to jest dobre i dla mnie i dla moich najbliższych . Tyle w temacie .

   16. Kalina Masz to z czym się synchronizujesz i to jest twoja sprawa . Żeby sobie nie odbierać przyjemności przebywania w wysokich wibracjach , nie czytam tego o czym kiedyś pisałaś i teraz piszesz . .

   17. lumen Dość narzekania i cierpiętnictwa. Czas chyba – i to czas najwyższy , wziąć ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WSZYSTKO TO CO KREUJEMY I CZEGO DOŚWIADCZAMY, a nie oskarżać Istoty z wyższych wymiarów !!! Kluczem tutaj jest przede wszystkim zrozumienie , w jaki sposób funkcjonuje nasza wibracyjna rzeczywistość ?! Całego świata nie zmienimy , ale każdy może na tyle na ile to możliwe , tworzyć dobro wokół siebie .

   18. Izabela W moim świecie nie ma szatana , bo każda istota nosi w sobie iskierkę boskiego światła . Jest natomiast bestia zwana ludzkim umysłem -ludzkim „ego” powstała w wyniku wolnej woli i która zbiera bez przerwy krwawe żniwo .

   19. Izabela Gdyby istniał szatan , to nie miałby tutaj nic do roboty , bo ludzie są chyba „znacznie lepsi ” od szatana 🙂 – ale przecież na kogoś trzeba zwalić całą winę . Jedni zwaląją winę na Boga a inni na szatana – bo przecież ich ego , jest zawsze czyste jak łza .

   20. Kalinka,Gajulka,Izunia i Sesia… to dla Was 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=ZDu_Ff37Pcw
    miłość między dziewczynami też musi być, Gaju już ściągam Ramthę ale nie piszmy, że nie czytamy kogoś, bo to ubliżenie, dochodzmy prawdy, nie wiedziałem, że wśród dziewczyn (naszych) są tak ważne tematy, nie unikajmy ich, ale z miłością 🙂
    Dziewczyny rządzą ! Ciężko poskromić te cudowne istoty ciężko Wam znaleść wspólny język popatrzcie na nas facetów 🙂 faceci z kobietami dobrze się u nas mają, faceci z facetami trochę lepiej niż kobiety z kobietami, u Was jest jakaś zawiść, wciąż o to samo się kłucicie, która ma rację? A może każda ma rację, jaki jest Bóg, jaki jest jej pogląd świata ego/ może Gaja wie coś o ego czego inne nie wiedzą, może sesia, może Izabela, znajdzicie wspólny mianownik, może być on taki, że każda istota dziewczyna, ma inne doświadczenia, szukanie na siłę prawdy o Was, jest ciężkie bez poszanowania, żeby dziewczyny znowu trzymały pieczę nad forum, potrzebne jest rozstrzygnięcie tych spraw, nie koniecznie, jakie jesteście, ale gdzie jest granica rozmów. Nie nauczycie wszystkie siebie będąc przeciw sobie, może piszę zle, ale jak na dłoni widać, że próbujecie dojść do tego, która ma rację, która jest prawdziwsza, której dopiec, kosztem swojej racji, to niekończąca się kłutnia, kto ma dostęp do Boga, wszystkie je macie, każda ma rację, jesteście równe, ale nie Wy na siłę próbujecie pokazać która faktycznie ma rację, która dalej doszła w duchowości niby nie powinno mnie to interesować, ale powiem tylko jedno słowo dla naszego wspólnego dobra, duchowość jest różnoraka, i jest może bez żadnej racji wezcie to pod uwagę. a jak ma być racja, to tylko w relacjach męsko damskich, mężczyzna z mężczyzną też nie potrafi rozmawiać o różnych sprawach, kobieta z kobietą próbuje pokazać soją wyższość i rację nawet obrazić, by jej było na wierzchu… wspólnym mianownikiem do tego jest, bycie królewną, przyjazń, i dochodzenie prawd, w miłości, której Wam brakuję, więc nie piszcie o duchowości nie znając podstawowej kwestii, poszanowania między ludzkiego, i chociaż się staracie, to to wychodzi jak flaki z olejem, ciekawe tematy, ale wychodzi że będziecie się ze sobą zmagać od zawsze, a my chcemy byście były miłością tego forum, rozmawiajcie na swoje tematy, „ja” nie będę się wtrącał, chciałem tylko to napisać co napisałem, musicie znaleść wspólny mianownik, nauczajcie się, miłujcie, i rozumcie, dawajcie sobie podstawy do dalszych rozmów, nie naskakujcie na jedną i na siebie na wzajem, bo słowo jest Boże, i ważne, wezcie pod uwagę przyszłość że tam spotkacie się, nie ma w Was nienawiści nie o to mi chodzi, ale różnica zdań, każda jest słuchana, róbcie coś dla dobra Waszego wspólnego i wszystkich jesteście słuchane, niepotrzebne sprzeczki zastąpcie miłością do siebie , bo tylko miłość udowadnia, jaka jest prawda, piszę to wszystko bo żal mi kalinki i gaji rozchodze w głowę która ma rację i jest mi to nie na rękę, pokazałyście, że się nie słuchacie, nie lubicie, nie ważne która ma rację, każda którąś wciąż może czegoś nauczyć, no właśnie !! Nauczajcie się, zamiast spierać o pierdoły… Sory za ten wpis, jestem głupi, ale nie wiedziałem jak tego rozwiązać, żebyśmy wszyscy byli jednym, może za szybko się przejołem, może też nie rozumiem tego szatana co mówi Izulka, moze nie jest to męski rozum, te Wasze rozmowy, ja tylko chcę żebyście się nie kłuciły i żeby przyjazn chociaz była między Wami starajcie się, proszę…… Tomek. Buziaki 4 dla 4 najpięknieszych istot we wszechświecie :* :* :* :* zobaczcie jaką siłe byście miały gdbyscie były juz razem, pod kontrolą każdą kobietę, bo według mnie ja to wiem, każda ma rację w tym co pisze, tylko Wy tego nie zauważacie między sobą i szukacie jednego wyjścia, zamiast zaakceptować, ze wyjśc jest sporo, dobra już pitolę, za trudne to chyba dla mnie. i postawiło mnie w kropce, za bardzo zwracam uwagę na szczegóły ale myślałem, ze dziewczyny też sie kochają i to wszystkie a jak widać są niesmaczki. niestety… Tomek. koniec. 😛

   21. PS: KONTROLA nie jest zła, jak jest w niej miłość ZAPAMIETAJCIE !!!!!!!!!!! :*

   22. Teraz będziecie się bronić, BO ONA ZACZĘŁA???? g… prawda, żadna nie zaczeła, jesteście boskimi stworzeniami wszystkie, może kalinka nie toleruje boskości, może znowu ja nie rozumiem jej a może dobrze rozumiem, nie chcę wchdzić w wasze, KŁUTNIE ,między sobą, wolałbym też dochodzić prawdy więc żadna nie zaczęła bo nie o to chodzi, prawda, piszę się swoją częstotliwością, kto częsciej przekracza linię poziomą prawdy, ten jest w częstotliwości prawdy częściej, trudne? to wyobrazcie sobie linię prawdy poziomą a nad nią i pod nią emocję, fałsz, ta linia jest wydłużona w nieskończoność, stąpamy po prawdzie każdy i każda, pytanie jak często???? bo poniżej i powyżej tej lini tez musimy być, byle by przecinać prawdę, tak często jak często się da. 😉 🙂

   23. Gajulka wziąłem sobie Ramthe do słuchania w Mp3 może być? 😀 😀 a Wy dobre wróżki, nie najeżdżajcie tak Gajulki chociaż przez dociekanie dowiedzieć się można prawdy o osobie, to może Gajulka potrzebuje wskazówki jak iść dalej, a nie tylko to zle to zle tamto zle… Ona jest przecież Boska, tak samo jak Kalinka, Izunia i Sesia i Omega I Małgorzata i Lilka jesteśmy w jednym domu, dbajmy o niego. Podróżujmy po swoich byciach, bytach, tak jakby ciągneło się jednym czasem, dawajmy sobie to co czujemy w danej chwili i starajmy się chocicż żeby to było dobre, a wszystko będzie cudowne. Tak uważam 🙂

   24. więc czynisz to świadomie gaja 🙂 bo piszesz że nie zakłócisz sobie przebywania w wyższych wymiarach, po czym bronisz istot z wyższych wymiarów – złodziei… jacy swego nie mają. a na dokładkę pytasz mnie, czemu ja się tam nie wybieram. a żeby tego było mało, nazwałaś siebie, albo to co żyje jeszcze w tobie tu i teraz bestią.
    dokładnie to powiedziałaś zaślepiona i ogłuszona złudnym światłem pasożyta jaki przemawia za ciebie…

    a ja odpowiem na postawione mi pytanie, czemu nie jestem gdzieś w wyższych wymiarach, ja jestem gaju wszędzie, gdzie zechcę, a chcę być tu, bo tu wcale dla mnie nie jest niższe i jest dobre i wierzę w to tu a nie gdzieś tam. i nie zamierzam się podać, dla tego że gołąbki same nie wpadają do gąbki a jeśli to nie doprawione jak bym chciała i nie ma do tego czym ich popić bez sięgania. tam nie ma nic jest tylko jak piszesz – egzystencja, dodam posucha i piszesz pustka = nicość = do niebytu byś chciała posłać innych, jesteś toksyczna.

   25. to tacy jak ty są szarą eminencją zniszczenia… przez takich świat spływa cierpieniem krwią i śmiercią, wszelkich kapłanów, i goauld… prawdziwe ofiary bestii i zastępują swoją ciemnotę, oślepieniem, głuchotę ogłuszeniem… nic do nich nie dociera.

    stwierdzam fakt. 🙂

   26. Brawo Ramtha, myśl = Bóg Dziekuję Gajulka, to w końcu jakaś księga, która mówi jak jest !!!!!!! Doczekałem się, czegoś godnego tego kim jestem Wiatrem.

   27. Szatan to stan swiadomosci człowieka ktory nie ma swiadomego kontaktu ze stworcą. Jest wtedy pustą wydmuszką. Ty Gaja kastrujesz Boga, ktory jest tez muzyką ( zycia). Wyobrazasz sobie wyciecie ze skali muzycznej niskich tonow? Wywalenie bebnow, basowej gitary (mrrrr)? Tez jazgot samych wysokich tonow bez kontrastu? Błe i fuj. Nie rozumiesz natury wszechswiata, Boga, siebie, zycia. Nie szukaj w ksiàzkach, juz sie naszukałas.

   28. Seja Jak ci źle to zacznij inaczej wibrować . Wtedy doświadczysz innej rzeczywistości z inną wersją mnie , która ci będzie lepiej odpowiadała :)))))))))))))))) Jestem twoim własnym lustrem /twojej podświadomości /, z którym świadomie nie możesz się pogodzić :)))))))))))))) Wal dalej kijkiem w taflę jeziora , gdzie widzisz własne odbicie . :)))))))))) Jestes naprawdę zabawna , uśmiałam się do łez :))))))))))))))

   29. Seja Matrix , który powstaje w każdej sekundzie 22 miliardy razy jest dezaktywowany i 22 miliardy razy jest aktywowany , tak więc o czym my tutaj mówimy ………………..??? Seja obudź się wreszcie , bo już czas śpiący „obserwatorze ” 🙂

   30. Tomciu ‚Ramtha” Książki z tej serii – to ani filozofia , ani religia , tylko konkretna wiedza . To wiedza tak wspaniała , że zwrócili na nią uwagę zarówno naukowcy , jak też bibliści . Wiedza ta potwierdzana jest odponad 30 lat przez współczesną naukę , więc…… Ty Tomciu – Ty tę widzę możesz potraktować jak chcesz , bo jesteś wolna Istotą a Ramtha mówi nam o prawdziwej wolności a nie o dogmatach ,zniewalających i zastraszających ludzi . Ta wiedza nikomu – ale to absolutnie nikomu i nic nie narzuca . Uczy pełnej wolności , jednak po jej poznaniu , człowiek staje się z pewnością znacznie lepszy.

   31. Twórca Matrixa nie marnuje Energii . Ty wchodzisz do swojego „mieszkania ” i zapalasz światła . Jednak kiedy kroczysz po mieszkaniu to światło zapala się tylko w tym pokoju , któremu dajesz swoja uwagę jako Obserwator . Natomiast gaśnie światło w tych pokojach , którym nie dajesz swojej uwagi . Tak to działa moja kochana Niebiańska Istoto . Buziaki Sejuś i dobrego dnia 🙂

   32. Gaja pisze: „jestem Twoim własnym lustrem”

    no właśnie wczoraj myslałem żeby Wam napisać, i nie wiem czemu nie napisałem, chciałem napisać w nowym temacie..że trzeba być dla siebie lustrem, to jedna z najważniejszych cech i umiejętności, być dla ludzkości lustrem, tak więc mówię Gaja prawdę piszę. I dla mnie ta cecha, jest wywyższona, bo pokazuje odbicie, każdego z Was, a samemu z Was nic nie grozi Bo jesteście tylko odbiciem, tylko czy też jest coś po drugiej stronie lustra? 😀

   33. Iza Ty tak mocno walisz w bęben negatywizmu ego i tak o niego stale zabiegasz , że nie ma obawy , że ten nasz kochany Matrix nagle się przewróci , bo mu zabraknie jednej nogi :)))

   34. sesia do Gaja: „zaślepiona i ogłuszona złudnym światłem pasożyta jaki przemawia za ciebie…”

    .

  3. Oczywiście, że tak okrutny, Jahwe dąży do spełnienia pism prorockich Starego i Nowego Testamentu, ludzie będą błagali na kolanach o litość i miłosierdzie swojego biblijnego boga jak się masakra zacznie na dobre..a to już nie długo biblijne plagi apokaliptycznych rozmiarów…trzęsienia ziemi, głody, mory, znakowanie ludzi, nie kupisz niczego bez znaku bestii itd. to wszystko zostało już dawno zapowiedziane i się właśnie realizuje. Jahwe ma zamiar ponownie ukarać ludzkość za to, że ponownie pobudowała cywilizację na wzór Sodomy i Gomory, że ludzie odeszli do przykazań i zapomnieli kto tu naprawdę rządzi. Będą czystki a I i II Wojna Światowa to mały pikuś przy tym co się tutaj szykuje.

   1. …Czy ten twoj bog nie ma juz innego hobby tylko ciagle zajmuje sie zsylaniem trwogi,strachu i cierpienia na caly rodzaj ludzki? Max77 pisze: 14 grudnia 2016 o 20:39.. „… ludzie będą błagali na kolanach o litość i miłosierdzie swojego biblijnego boga..”..Pismo sw.(Biblia) jest instrukcja tych zbrodniczych boskich planow . Dlaczego ten katolicki bog nie wpadnie na pomysl by wycofac wszelkie smiercionosne bakterie i wirusy i te kleszcze jeszcze i wymazac z ludzkiego GENU chec materialnego posiadania (bogactwa),wladzy i agresji… Podobno stworzyl czlowieka na swoj Obraz i swoje Podobienstwo a bledow nie przewidzial…? Podobno tez stworzyl sobie jak widac wspanialego pomocnika by ten (Szatan) pomagal mu w okrucienstwach i byl w tym wierny…Tak tez sie dzieje ?

   2. Max77 Rzeczywistość w której egzystujemy ma naturę wibracyjną , czyli wszystko jest wibracją . Doświadczamy tylko tego z czym się w danym momencie wibracyjnie /na poziomie podświadomości oraz świadomości zsynchronizujemy. Czyli doświadczamy takich wibracji jakimi emanujemy. Zmieniając nasz sposób myślenia zmieniamy nasze wibracje i tym samym zmieniamy naszą rzeczywistość , która jest tylko i aż naszym doświadczeniem . Pośród wszystkiego co kiedykolwiek jako kreujący Obserwatorzy stworzyliśmy , nie ma ani jednej rzeczy , która posiadałaby taką moc niszczycielską jak STRACH , ponieważ w JEGO CIENIU NIC NIE MOŻE CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM.

   3. to okrutna bestia , najpierw wpuszcza szubrawców i prowokatorów, a puzniej ludzi morduje , na ziemi nie było żadnego boga , a ten to wyrodna kosmiczna bestia i hiena ,wszystko co byli i jest za jego „panowania ” jest oszukane i podstępne , uwięziło ścierwo ludzi i ich dusze pod energetycznym kloszem , piekło, czysciec, raj , w jakim sensie to jest , bo całkowicie zniewolona dusza aby ja zniewolić to zapewne trzeba piekielnych energii , czysciec jak sama nazwa mówi czyszczenie twardego dysku aby sobie szybko nic nie przypomniał w następnej wymuszonej reinkarnacji , a raj to dla pięknych duchowo ,dla baranów moherowych takie na określony czas nowoczesne wiezienie w astralnym syfie , bo tacy nie stanowią bezpośredniego zagrożenia , a puzniej bez oporów jak powiedzenie o indyku myślał o niedzieli a w sobotę go wzięli .w księdze Henocha jest pokazana cala struktura szatanowa , jak to zorganizowane posłuchajcie sobie ? tak na prawdę to ten szatan chce być Człowieczym bogiem , to on zdeformował ludzkie ciało aby umiejscowić tam procesory które zgrają się z jego helisami DNA , on nie stworzył ludzi na swoje podobieństwo ON stworzył SIEBIE !!!na ludzkie podobieństwo TO jest cala Tajemnica , wiedząc to doznacie olśnienia percepcji postrzegania całej tej zawilej manipulacji , ma to wiele warstw i labiryntów , zobaczcie jak zorganizowali ziemską hodowle , z tym kloszem , sztucznym, słońcem, księżycem, firmamentem , gdy ludzkość automatycznie budziła się z letargu , to organizował pogromy potopy , zostawiał kilka kompatybilnych zmanipulowanych okazów ( królików ) i zaczynał od nowa , Sodoma Gomora co tam było ? ci ludzie byli plonem ich manipulacji genetyczne jak i puzniej energetycznej , co doprowadziło do dewiacji zboczeń , nie miał wyjscia musiał ich wszystkich wykosić , to nie były jedynie te dwa miasta cały rejon w dzisiejszym Pakistanie .Słowianie Indianie Aborygeni byli i są jeszcze najbardziej odpornymi i czystymi , DLATEGO są podatni na manipulacje bo odbiegają od tych co nie mają sumień co nie są ludźmi , ich życie to wspólnota ze wszystkim ewolucja a pozostali są pasożytami i funkcjonują jak definicja mówi ,dlatego prawdziwa ludzkość jest ich żywicielem , dlatego ich się okrada i morduje . gdy w hodowli królików kilka tys wyciągną na ubój reszta nieco poskacze i nic z tego nie zrobią .

   4. tu jest nieco obecnych tendencji warto to znać dla ogulnego rozeznania aby fragmenty -puzzle składać , i dalekie to od spisku inaczej mówiąc to kwestie scenariuszy wynikających od efektów i postępów manipulacji i zniewolenia , ale ogólny zarys zapewne zostanie to długofalowe i „stare” programy , bo tylko My mamy intensywne poczucie czasu , właśnie na zakamuflowanie tych wymuszonych faz , życie , czyszczalnia reinkarnacja http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/david-icke-o-obcych/3wk5et

   5. lumen On nam tego nie doradzał , abyśmy tutaj schodzili . Powiedział wy już jesteście wszystkim , wiecie wszystko i macie wszystko . Jednak uparliśmy się tutaj pojawić , aby doświadczać dobra i zła . Tak więc dostaliśmy wolną wolę co z czasem zaowocowało jej konsekwencjami . Musimy zmienić siebie , bo innej drogi nie ma . Posłuchaj może tego przekazu :https://www.youtube.com/watch?v=4rn5irkjxOI

   6. Gaja niczego nie zrozumiała z tego napisałem Lumen też widzę że nie … Jahwe nie jest moim bogiem bo nie jest prawdziwym bogiem przez duże B..dlatego napisałem z małej litery. Jahwe to byt astralny z grupą wiernych mu aniołów, który traktuje Ziemię jak plantację niewolników. Jak napisałem jest to bóg okrutny co potwierdza Biblia.. zapowiedział, że ukarze ludzi i to właśnie czyni, będzie realizował słowa biblijnych proroków żeby udowodnić, że jest bogiem prze duże B. Jahwe to mistrz manipulacji. Jak to robi..proszę zobaczyć sobie filmy Darka Sugiera, najbardziej zmanipulowanego przez Jahwe człowieka jakiego znam https://www.youtube.com/user/DarekSugierpl/videos
    A po co tak karze ludzi? A no po to żeby ściągać z nich energię tzw. lusz. Jest to energia opisana w trylogii Roberta Monroe jak również przez innych podróżników astralnych. Jahwe uważa, że lusz na Ziemi jest już gotowy do zbioru co oznacza nic innego jak spodziewaną rzeź opisaną w Apokalipsie św. Jana. Temat jest dosyć rozległy i długo by tu pisać…..

   7. „proszę zobaczyć sobie filmy Darka Sugiera, najbardziej zmanipulowanego przez Jahwe człowieka jakiego znam https://www.youtube.com/user/DarekSugierpl/videos
    A po co tak karze ludzi?” wszyscy co się chwalą łańcuchem srebrnym albo pomocnikiem to przegrani Astralowcy opowiadają wyrezyserowane dla nich BAJE , szkoda że Darek dal się wrobić ,ale tak jest z tymi co nie mieli naturalnych wyjść ,jedynie wymusili ten proces na sobie , to tak jakby z nadajnikiem uciekli z wiezienia .

 3. ach ten PoPis
  Ku przestrodze i żeby pilnowali swoje dzieci !!!

  to trzeba wszystkim wysłać komu tylko można, ku przestrodze i żeby pilnowali swoje dzieci!!!

  04.12.2016.
  Z zagranicy: Totalitarna polityka szczepień w Polsce

  Prof. Maria Dorota Majewska, mail’em

  Warto przeczytać co pisze się za granicą o totalitarnym programie szczepień w Polsce. Polska jest głównym poligonem doświadczalnym dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne. Polska jako jedyna w Europie nie ratyfikowała Europejskiej Konwencji Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego „dobra ogólnego”. To jest podstawą obowiązkowych szczepień w Polsce, których nie ma prawie nigdzie w Europie. Brak ratyfikacji tej konwencji to wielka hańba dla polskiego rządu. Stosowana w Polsce polityka szczepień stanowi ogromne egzystencjalne zagrożenie dla naszego narodu, z premedytacją przeznaczonego przez polityków i kartele farmaceutyczno-medyczne do depopulacji.

  Wiadomość z netu:

  Witam wszystkich

  Znalazłem poniższy artykuł gdzieś w internecie około 2 tygodnie temu, ale już go nie ma. Stronę usunięto z oczywistych względów, o których się dowiecie czytając ten artykuł. Udało mi się skopiować tekst i wkleić w Worda kiedy szukałem informacji o szczepieniach.
  Oto on:

  POLSKA – TOTALITARNA POLITYKA SZCZEPIEŃ!!!!!
  PROSZĘ CZYTAJCIE TE INFORMACJE I PRZEKAZUJCIE DO TAK WIELU OSÓB JAK MOŻLIWE.
  RAZEM JEST WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.!!!!!!

  Polska to kraj położony w Europie środkowej. Ale bez żadnych wątpliwości Polska znacznie różni się od ogromnej większości innych europejskich krajów i Rosji w tak ważnym i podstawowym aspekcie życia jak prawa człowieka. Te prawa człowieka dotyczą immunizacji.

  Przyjrzyjmy się na politykę szczepień W POLSCE. Każda specyficzna rzecz poniżej celowo zawiera powtarzane słowa: W POLSCE albo POLSKA dużymi literami, żeby czytelnik mógł zapamiętać gdzie występują te nieludzkie praktyki.

  W POLSCE szczepionki podaje się nowonarodzonym dzieciom w ciągu 24 godzin po urodzeniu! Te szczepionki są przeciwko GRUŹLICY i ZAPALENIU WĄTROBY B.

  W POLSCE rzadko pobiera się wymazy z ucha, nosa czy gardła w przypadku skażenia chorobą, więc lekarz nie wie dokładnie co to jest za rodzaj choroby – wirusowa, bakteryjna, pasożytnicza czy alergiczna.

  POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie podpisał Europejskiej Konwencji Bioetycznej. Co to oznacza? W tej Konwencji jest niezwykle ważna rezolucja mówiąca, że ludzkie życie i zdrowie są wartościami najwyższymi, i w żadnym przypadku nie można ich poświęcać dla ogólnego dobrego samopoczucia. To W POLSCE swobodnie bada się na ludziach każdy nowy lek i szczepionki. Cóż, można powiedzieć, że POLSKA jest poligonem doświadczalnym dla każdej firmy farmaceutycznej.
  [https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_prawach_cz%C5%82owieka_i_biomedycynie:
  Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie – Wikipedia …
  pl.wikipedia.org
  Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie (pełna nazwa: „Konwencja o ochronie praw człowieka i godności istoty ludzkiej w dziedzinie zastosowania biologii i …

  Konwencja obowiązuje od 1 grudnia 1999 r., na razie tylko 19 państw europejskich (Polska nie jest jeszcze stroną tej Konwencji, choć już ją podpisała w 1999 r. – potrzebna jest jeszcze ratyfikacja)…]

  W 16 krajach europejskich nie ma przymusu szczepień. W 13 krajach europejskich jak i w Rosji są odszkodowania dla ofiar za niepożądane skutki uboczne szczepionek, zaś W POLSCE szczepienia są nie tylko przymusowe, ale również nie ma żadnych odszkodowań dla ofiar niepożądanych skutków ubocznych szczepionek.

  W POLSCE instytucja zwana Instytut Sanitarny i Epidemiologiczny (Sanepid) jest dystrybutorem szczepionek i ich nadzorcą. W POLSCE szkoleniem lekarzy i pielęgniarek kierują osoby współpracujące z firmami farmaceutycznymi.

  W POLSCE członek Parlamentu Lidia Gądek, która należy do partii Platforma Obywatelska (PO) wprowadziła plan opracowany przez wymienioną partię włączenia 4 dodatkowych szczepionek do kalendarza przymusowych szczepionek. Szczepionki te są przeciwko pneumococcus, meningococcus, wietrznej ospie i bardzo kontrowersyjna szczepionka przeciwko HPV nazywana Gardasil (W POLSCE również pod nazwą Silgard = anagram od Gardasil). Mówi się, że jest przeciwko rakowi szyjki macicy, ale staje się coraz bardziej znana z wywoływania fatalnych skutków ubocznych. W POLSCE Gardasil ma być za darmo. Ale istnieje powód do obaw, bo, niestety, W POLSCE, jeśli chodzi o praktyki medyczne, „za darmo” oznacza „przymusowy”.

  Przerażające jest to, że POLSKA jako pierwszy i jedyny kraj na świecie wprowadza kontrowersyjną szczepionkę HPV jako przymusową. Szczepionkę HPV mocno krytykowano i oprotestowano w innych krajach. We Francji wielu lekarzy podpisało petycję przeciwko stosowaniu szczepionki Gardasil (http://sanevax.org/french-petition-hpv-vaccines/), a w Japonii Departament Zdrowia wycofał swoją zgodę na szczepionkę HPV (http://www.medscape.com/viewarticle/806645). Przerażające jest to, że liczba szczepionek HPV nadal się zwiększa. (https://www.youtube.com/watch?v=0gCVCP8BFrU)
  Więcej: http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArGOP7g

  Wygląda na to, że następne w kolejce są polskie dziewczyny i dziewczynki. W POLSCE istnieje tzw. FUNDACJA STOP NOP (NOP = Niepożądane Odczyny Poszczepienne). Co tydzień organizacja ta otrzymuje wiele raportów od rodziców / opiekunów dzieci i nastolatków jak również dorosłych o poważnych skutkach ubocznych szczepień (różnych). STOP NOP ciężko pracuje pomagając ofiarom i ich rodzinom w legalnych sprawach dotyczących procedur skutków ubocznych. Niemniej jednak STOP NOP ani nie są szanowani, ani nie traktowani poważnie w ogóle przez polski rząd. W lipcu 2015, kiedy przedstawiciele STOP NOP uczestniczyli w spotkaniu Krajowej Komisji Zdrowia na temat nowych przepisów o szczepieniach, nie pozwolono im mówić, mimo że mieli przepustki jako uczestnicy spotkania! Jeden z członków Parlamentu nawet kwestionował ich obecność na spotkaniu pytając co tam robili. To sugeruje, że raporty w liczbie aż 17.000 rodziców którzy poinformowali STOP NOP o poważnych skutkach ubocznych całkowicie zignorowano, wręcz wyrzucono.

  Jednym z głównych stowarzyszonych członków związku pracodawców W POLSCE jest INFARMA. Składa się z 29 firm farmaceutycznych. W takiej sytuacji lobbowanie i presja o uchwalenie nowych przepisów szczepionkowych są nieuchronne. Ponadto INFARMA chce potajemnie przepchnąć prawo pozwalające na wprowadzanie szczepionek przeciwko grypie [influenza] w miejscach pracy W POLSCE. Ten przepis ma być także przymusowy. W POLSCE są plany szczepienia nowonarodzonych przeciwko grypie.

  Rozważa się również sprawę szczepienia ciężarnych kobiet przeciwko grypie, o czym coraz częściej wspominają reklamy i zalecenia medyczne. Ale nie ma żadnej informacji w ulotkach do szczepionek na grypę o jakichkolwiek badaniach klinicznych o rozwoju prenatalnym. Nikt do tej pory tego nie zrobił i wygląda na to, że kobiety ciężarne maja być królikami doświadczalnymi. Niestety, szczepionka może wywoływać stałe uszkodzenia zarodka. Ale istotne wydaje się wspomnieć, że 95% PERSONELU MEDYCZNEGO W POLSCE NIE SZCZEPI SIĘ! Cóż, gdyby immunizowano 95%, to plan szczepionkowy zostałby wykonany, tak?

  Wróćmy do tematu wprowadzenia szczepionki HPV – Gardasil (znanej także jako Silgard w Polsce). Kiedy 11- i 12-letnie dziewczynki zaszczepiono Gardasilem W POLSCE, wielkiej liczby ich rodziców nie poinformowano w ogóle o skutkach ubocznych! Mimo że rodzice informowali o skutkach ubocznych, często poważnych, personel medyczny ich zignorował. Oni tylko słyszą od lekarzy, że to co przydarzyło się ich córkom nie ma nic wspólnego ze szczepionką!

  W Danii duża liczba dziewcząt doznała stałych uszkodzeń przez szczepionkę HPV. (https://www.youtube.com/watch?v=GO2i-r39hok)
  Podobnie 300 dziewcząt w Kolumbii doświadczyło poważnych skutków ubocznych tej samej szczepionki, kiedy wywołała tam paraliż i utratę przytomności. (https://www.youtube.com/watch?v=MvAOoDtbdVI)
  W POLSCE dzieje się to samo, ale O NICH SIĘ NIE MÓWI! Kiedyś nauczycielka jednej z mniejszych szkół W POLSCE była strasznie zszokowana widząc KILKADZIESIĄT dziewcząt, które zemdlały po szczepieniu przeciwko HPV, straciły przytomność i ostały drgawek po powrocie do szkoły. Wcześniej zabrano ich do przychodni i podano szczepionkę HPV. Kiedy nauczycielka chciała dzwonić po pogotowie, kierownik szkoły poinformował ją, że jeśli to zrobi zostanie natychmiast zwolniona z pracy! Cały ten incydent bezczelnie zakamuflowano! Nikt o nim się nie dowiedział! Jest wiele przypadków W POLSCE kiedy DZIEWCZĘTA, BEZ WIEDZY RODZICÓW, ZABIERA SIĘ DO PRZYCHODNI I SZCZEPI GARDASILEM (SZCZEPIONKA HPV)! Na domiar złego, W POLSCE tylko 1% lekarzy informuje o skutkach ubocznych szczepionek zgłaszanych im przez rodziców! Jak to się dzieje, że W POLSCE, zaledwie 1% lekarzy funkcjonuje zgodnie z zasadami etyki medycznej? Polskie dziewczęta mają być medycznymi królikami doświadczalnymi, na których testuje się HPV Gardasil.
  Duża liczba dziewcząt na całym świecie zaszczepiona Gardasilem doświadczyła dramatycznych skutków ubocznych, a są to w większości:
  – bóle głowy
  – tracenie nierównowag- omdlenia
  – wyczerpanie
  – zaburzenia pamięci i koncentracji
  – problemy ze spaniem
  – zmiana w rytmie snu.

  Duża liczba dziewcząt doświadcza:
  – nadwrażliwości na jasne światło i ma przyćmioną wizję
  – duszności podczas ćwiczeń fizycznych, w połączeniu kołataniem serca
  – zmęczenie mięśniowe utrudniające chodzenie.
  Zmęczenie mięśni doświadczane przez ofiary szczepionki HPV odczuwa się jako drętwienie rąk i nóg, alby paraliż rąk, ramion i nóg, co uniemożliwia chodzenie.

  Kolejne skutki uboczne szczepionki Gardasil to:
  – nudności i ból brzucha
  – wiele dziewcząt doświadcza szerokiego wachlarza alergii pokarmowej, co zmusza je do zmiany diety
  – Duża liczba dziewcząt cierpi na niezamierzone ruchy, skurcze mięśni zwłaszcza w rękach i nogach. Wiele dziewcząt mówi o osłabieniu mięśni i wiele z nich porusza się na wózkach.
  (http://nyhederne.tv2.dk/2015-08-31-hpv-saadan-er-symptomerne)

  Bardziej przerażającą sprawą jest to, że szczepionkę HPV Gardasil ściśle wiąże się z przedwczesną menopauzą u dziewcząt i młodych kobiet, które nie mają miesiączki nawet już w wieku 16 lat. Gardasil sprawia, że przestają funkcjonować jajniki. Są dowody na to, że szczepionka HPV wywołuje uniemożliwiającą życie chorobę autoimmunologiczną. Jak straszne i bolesne musi być dla młodych kobiet to, że w przyszłości nie będą mogły mieć dzieci.
  [healthimpactnews.com/2013/studyhpv-vaccine-linked-to-premature-menopause-in-young/girls/]

  Gardasil nie tylko wywołuje poważne szkody zdrowotne, ale powoduje też bezpłodność. Czy można wnioskować, że konkretną szczepionkę HPV CELOWO (a nie niezamierzenie!) WYPRODUKOWANO W CELU DEPOPULACJI NARODÓW (zwłaszcza słowiańskich)?

  Pomimo tak wielu oświadczonych, wykazanych i potwierdzonych skutków ubocznych szczepionki HPV (Gardasil), POLSKI RZĄD PRZEGŁOSOWAŁ WPROWADZENIE TEJ FATALNEJ SZCZEPIONKI. Ważne jest by wspomnieć, że ogromna większość członków Parlamentu W POLSCE głosowała za ta kontrowersyjną szczepionką. Z pośród 432 parla-mentarzystów, aż 406 zagłosowało za śmiertelną szczepionką HPV, 25 było przeciwnych, zaś tylko 1 wstrzymał się od głosu. Na dodatek Senat przegłosował ją także! I w końcu nowy prezydent POLSKI, Andrzej Duda, podpisał nowe prawo, zgodnie z którym szczepionka HPV (Gardasil) MA BYĆ PRZYMUSOWA W POLSCE OD POCZĄTKU 2017.

  Co mogą zrobić ludzie W POLSCE teraz, którzy nie życzą sobie szczepić swoich dzieci? Trzeba podkreślić, że nie chcą zgodzić się na szczepienia nie dlatego, że sobie po prostu nie życzą z jakichś dziwnych powodów. Oni robią to z obawy bardzo poważnych i często przerażających skutków ubocznych, które wiele dzieci może doświadczać, czy dlatego, że ich dzieci maja skutki uboczne po wcześniejszej szczepionce. Co mogą zrobić rodzice W POLSCE, kiedy ich córki sa zabierane do przychodni zdrowia. CZĘSTO POTAJEMNIE, żeby podać im szczepionkę HPV? Czego mogą się spodziewać w przypadku kiedy odmówią szczepionki? Co się stanie z nimi i ich dziećmi jeśli odmówią szczepionki HPV Gardasil i innych szczepionek? Zdają sobie sprawę z konsekwencji TOTALITARNEGO I CAŁKOWICIE ZGNIŁEGO SYSTEMU MEDYCZNEGO W POLSCE, z którym będą musieli walczyć. Jest to chory system, który karze ich ogromną sumą pieniędzy za nie zaszczepienie ich dziecka / dzieci. Praktyki medyczne W POLSCE można niewątpliwie nazwać absolutnie nieludzkimi.

  Problem jest następujący:
  Kiedy polscy rodzice mieszkający W POLSCE będą mieć legalne prawo decydowania o zdrowiu i dobrobycie swoich dzieci. Jak to możliwe, że W POLSCE ludzi zmusza się do stosowania procedury medycznej bez ich wcześniejszej zgody na takie procedury?!

  Prosimy o przekazywanie tego artykułu tak wielu ludziom jak możecie. Razem możemy wpłynąć na przerażającą politykę szczepień w Polsce.

  Zrozpaczeni rodzice z POLSKI.

  Więcej: http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArqQCe0

  1. No ladnie to zrobiles Jan Piotr I wypisales prawde . Bo nawet z czucia mozna to totalnie zbanowac i krzyknac NIE !!! Ja czuje , ze to jest totalne swinstwo . Lepiej zadbac o to zeby nam nie truli srodowiska . Ale tym jalopom bussnesmenom i korporacjom chodzi o cos innego .
   No i teraz do ludzi kasa! kasa !kasa !kasa i kasa . Obojetnie jaka kasa to jest mind na to .
   No wiec co z ta kasa wreszcie mozna zrobic jak ja osiodlac i jak sie totalnie z niej wyluzowac .?

 4. Sporo czytania kochani moi w/w text przyslal mi moj syn ktorego blagalem aby uchronil moje wnuki =swoje dzieci od szczepien!!!!!!!!!!!!!! Jestem szczesliwy udalo mi sie uratwac drugiego wnuka maxa =pierwszy pare szczepien niestety otrzymal !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak trudna jest edukacja i przebijanie sie glowa przez mury przekonan i dziesitek lat medialnych nagonek oraz klamstw i manipulacji =ostatnio wyslalem im podzikowania za to ze ochronili i chronia swoje dzieci prosze was kochani podajcie wszystkim te info =fakty w/w

 5. Lumen
  I ludobojstwo trwa http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/depopulacja-polski/
  No tak zalatwia mloda populacje syntetykami i plastikami dlatego sa przeciwko aborcji zeby miec wiecej kontroli chemicznej i drugowej na ziemi poprzez nowo narodzone chore i pokrzywione i autystyczne dzieci , ze skrzywiona psyche bo benkarta poczucie jest prawie przez cale zycie ( z moich obserwacji z pracy tak powiem I nikt nie ma prawa podwazyc tego kiedy nie mial doswiadczenia z obserwacji i czynnego dzialania z takimi dziecmi ) Innych nawiedzonych podnieconych literatura mesjaszy ziemskich mnie nie interesuje Jak sie ktos narodzi w niechcianym srodowisku albo obusive srodowisku bedzie w nim skaza i bedzie swietnym elementem do dalszego manipulowania .
  Totalny cyrk .
  A na niebo sypia i sypia i sypia wole snieg wole piekny puszsty snieg i dobra zdrowa herbate z nie z opryskow i zdrowe zbierane w lesie ziola i grzyby czyste nieskarzone chemikaliami Wole nature a nie pieprzenie o jakims wzniesieniu i wielowymiarowosci i o syntetycznym Bogu , ktorego nikt nie zna tylko powtarza mantre narzucona przez homocapensis . I caly czas sie toczy wokol tego dyskusji jaki jest Bog i kto on jest I Jezus ma nas w opacznosci .
  Dla mnie to jest tak obce od dziecinstwa , ze totalnie tego nie czuje . A najsmieszniejsze jest to , ze moja cala rodzina najblizsza nie pracowala nigdy z profitow sprzedanych rzeczy a pracowala w pomocy ludziom I nikt jakos o tym Bogu nie krakal tylko robil akcje w swoich jednostkach pracy spolecznej na ziemi I bylo wewnatrz takie myslenie zeby jak najwiecej ludziom pomoc . Benfit byl niski do przezycia . I tak powinno byc . Pieniadze nie powinny sluzyc do manipulowania innymi . I nie widze tam Boga a oni ci pieniezni wlasnie najbardziej chodza do kosciola i o to sie modla zeby jak najwiecej ludzi wykorzystac .

 6. Proszę się zapoznać z filmem ze szczepienia.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstanty-radziwill-zaszczepil-stanislawa-karczewskiego,698545.html
  Czy w tych akcjach zostały zachowane przepisy o wymaganiach dla
  punktów szczepień?
  https://serwiszoz.pl/jakoscsanepid/wymagania-dla-punktu-szczepien-sa-restrykcyjne-972.html

  W relacji tv widzimy min. zdrowia wykonującego zabieg leczniczy w garniturze.
  Garnitur nie spełnia def. odzieży ochronnej w rozumieniu przepisów sanitarnych.
  Wiszące słuchawki w czasie iniekcji (nonszalancja) dyskwalifikują
  osobę wykonującą zabieg . Upadek słuchawek może rozproszyć i
  doprowadzić do powikłań.
  Badanie powinno odbywać się w gabinecie lekarskim w rozumieniu ustawy.
  Czy to pomieszczenie ma dopuszczenie odpowiednich organów?
  Przekonywanie do zabiegów powinno odbywać się o badania , a nie akcje
  medialne. Ośmiesza to całą inicjatywę, można spodziewać się tytułów o
  „cyrku obwoźnym z małpami w klatce”.
  Czy inicjatywa nie jest akcją reklamową, w której nie powinni
  uczestniczyć lekarze?
  Czy były tam środki do mycia rąk, węzeł sanitarny i inne ustawowe
  wymogi dla gabinetu lek. i zabiegowego?
  Czy była podpisana umowa na wywóz odpadów medycznych?
  Czy min. zdrowia zabieg wykonywał jako podmiot prywatny ( pod jakim
  adresem) czy jako osoba zatrudniona na stanowisku ministra? W drugim
  przypadku , czy miał w umowie zapisane świadczenie usług leczniczych?
  Z ulotki Vaxigrip
  „4. MOŻLIWE DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
  „Jak każdy lek szczepionka VAXIGRIP może powodować działania
  niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.
  W czasie badań klinicznych zaobserwowano następujące działania
  niepożądane. Ich częstotliwość została oceniona jako Często: dotyczy
  od 1 do 10 przypadków na 100.  ból głowy  potliwość
   ból mięśni, ból stawów  gorączka, ogólne złe samopoczucie,
  dreszcze, uczucie zmęczenia  reakcje miejscowe: zaczerwienienie,
  obrzęk, ból, siniak, stwardnienie wokół miejsca podania szczepionki.
  Objawy te zazwyczaj ustępują samoistnie po 1 lub 2 dniach.
  Poza powyższymi częstymi działaniami niepożądanymi, po wprowadzeniu
  szczepionki na rynek zgłaszano następujące działania niepożądane:
  reakcje alergiczne: – w rzadkich przypadkach prowadzące do stanów
  wymagających nagłej pomocy lekarskiej w związku z niewydolnością
  układu krążenia, prowadzącą do spadku dopływu krwi do różnych narządów
  (wstrząs),
  – w bardzo rzadkich przypadkach obrzęk najbardziej widoczny w obrębie
  głowy i szyi, obejmujący twarz, wargi, język, gardło lub każdą inną
  część ciała (obrzęk naczynioruchowy)  reakcje skórne, które mogą
  wystąpić na całym ciele, włączając swędzenie skóry (świąd, pokrzywka)
  i wysypkę. zapalenie naczyń krwionośnych, które może prowadzić do
  wysypki na skórze i w bardzo rzadkich przypadkach do przejściowych
  zaburzeń czynności nerek.  ból usytuowany na przebiegu nerwów
  (nerwoból), nieprawidłowe odbieranie wrażeń dotyku, bólu, ciepła i
  zimna (parestezja), drgawki związane z gorączką, zaburzenia
  neurologiczne, które mogą prowadzić do sztywności karku,
  dezorientacji, zdrętwienia, bólu i uczucia słabości w kończynach,
  utraty równowagi, utraty refleksu, niedowładu części lub całego ciała
  (zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego, zapalenie nerwu, zespół
  Guillain-Barré).  przejściowe zmniejszenie liczby określonego rodzaju
  cząsteczek krwi zwanych płytkami krwi; ich niska liczba może prowadzić
  do zwiększonej skłonności do siniaków lub krwawień (przejściowa
  małopłytkowość), przejściowe powiększenie węzłów chłonnych szyjnych,
  pachowych lub pachwinowych (przejściowa limfadenopatia).
  Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią
  jakiekolwiek objawy niepożądane nie wymienione w ulotce, należy
  powiadomić lekarza lub farmaceutę.”
  Czy wystąpienie niepożądanych odczynów nie skompromitowałoby
  uczestników i całej akcji?
  Prosimy o opublikowanie przez osoby promujące szczepienia wykaz
  szczepień z ostatnich 10 lat z nazwami preparatów i datami., którym
  się poddały.
  Cała akcja świadczy o powadze sytuacji. Zabieg szczepienia może
  skończyć poważnymi powikłaniami wczesnymi, jak też odległymi .Czy
  nasze zdrowie jest we właściwych rękach?

 7. 🙂 *^* Czym innym jest Czyste Źródło a czym innym świat Istot , występujących w różnych konfiguracjach /O!-przestrzenio-czasu .*

  *Gdzie mam szukać sam już nie wiem
  Ile jeszcze długich dni minie bez Siebie
  Każda chwila jest wiecznością
  Nie wiem jak mam dalej żyć z tą samotnością
  ,
  *Więc powiedz gdzie Ty jesteś
  Gdzie szukać Ciebie mam
  Którą uderzyć stronę
  Nie chcę być dłużej sam
  Którym podążać śladem
  Którą mam wybrać z dróg
  Bądź moim drogowskazem-bendźe byczo 🙂 …
  🙂 / 3-czy x-y https://www.youtube.com/watch?v=kkCg6BYVYMA

   1. 🙂
    jo kum, cofam pytańje, ja kum, cofam śyćke nie opowiedźiane
    do ćem pytanja, 🙂 1-em słowem biorem órlop łot śebie dla siebie.
    🙂 *ylece tero na maiorqe
    🙂 https://www.youtube.com/watch?v=rMBTPry0zTg
    *Biorę urlop od *śiebie…
    Więc żegnaj kochanie, Było i się skończyło, 🙂 *jaiakobyły…

    pees. Uścisky, noto ftyncas, jak jusz bendem śur,chtoje po 2-gej
    stronie 🙂 paćy… nienaodvyrtqe /pókyco/
    🙂 http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,03_YD_orig.gif

   2. Aha

    Gaja napisała: ” Czym innym jest Czyste Źródło a czym innym świat Istot , występujących w różnych konfiguracjach przestrzenio-czasu .”

    a teraz nie odpowiada/miga się z odpowiedzią na twoje pytanie dotyczące tej kwestii : „cem w/g ciem jezd *Czyste Źródło.
    a cem*bródźo, jakbyczo”

    Nie nowina – ona notorycznie kituje gurnolotnymi konfiguracjami czaso-przestrzeniu których pewnie nie rozumie :))))

    Hmmm…
    to całkiem jak ty zlekceważyłeś wiele moich pytań choć nie były trudne – przyganiała motyka gracy a oboje jednacy :))))

   3. Istnieje tylko Czyste Zrodło, Swiatło ktore przejawia sie w Ciemnosci. Gdy w nocy zamkniecie oczy w 3oku pojawia sie swiatło, ktore rosnie w nas. Swiatło nie jest oddzielone od Ciemnosci, Ciemnosc jest kontrastem, przestrzenią w jakiej manifestuje sie Swiatło. Ci ktorzy odwracają sie od własnej ciemnosci, dązą do narzuconego przez kogos ideału plują stworcy w twarz czyli sobie, bo jestesmy jego wyrazem. Czysty strzał w stope, kolano, serce. Najwieksi zbrodniarze chcą dobra hehe Jam czescią tej Siły, ktora wiecznie dobra pragnie, wieczne zło czyni. Budda miał racje… przyczyna cierpienia to poźądanie czegokolwiek. Nawet dobra 😀

   4. Omega Kiedy zrozumiesz Źrodło Boga w Tobie , oraz ujrzysz Je /w sposób bezwarunkowy/ w każdym napotkanym człowieku – to zrozumiesz Kim i czym jest Źródło Wszystkiego . Co na „górze” , to na „dole ” . Jezus / a na przestrzeni dziejów, też inni mu podobni wielcy Mistrzowie / zrozumiał Źródło Boga w człowieku i następnie żył w absolutnej zgodzie z tą prawdą . Jezus powiedział :”To czego dokonałem, każdy z Was może dokonać, ponieważ Ojciec i Wy jesteście JEDNYM .Wasze królestwo nie należy do tego świata . Królestwo niebieskie znajduje się WEWNĄTRZ WAS ” Zapytany przez faryzeuszów , kiedy przyjdzie królestwo Boże , odpowiedział im: Królestwo Boże NIE PRZYJDZIE DOSTRZEGALNIE ; i nie powiedzą :Oto tu jest albo:Tam . OTO BOWIEM KRÓLESTWO BOŻE POŚRÓD WAS JEST. (Łk 17 ,20-21)

   5. Jeśli nie możesz wytłumaczyć tego w prosty sposób. Nie rozumiesz wystarczająco dobrze.
    Albert Einstein

   6. Hmmm Qcyp i tłumaczenie w sposób prosty i przejrzysty uchacha tez jestem ciekawa tej prostoty i przejrzystości bo jak dotąd widać u niego mętność/niespójność/moralność kalego niestety zaiste. Pomijając fakt że to nie on powinien tłumaczyć to co napisałaś @Gaja efekciarsko ale widać bez rozumienia/zrozumienia.

   7. Izabela A nie przyszło Ci skarbku do głowy , że ja mam o połowę mniej pragnień do spełnienia , od Ciebie ? Czyli znacznie mniej zawracam Bogu głowę 🙂 Ja skromniutko , pragnę tylko dobra . Ty natomiast zajadasz się podwójnie – czyli dobrem i złem i jeszcze się oblizujesz . 🙂

  1. 🙂
   yjakbyczo, noto lo mńe *ćeqawe…
   https://www.youtube.com/watch?v=ZK7ns_m6Zm4
   *.Powiedziały anioły, że chcą ciebie na święta mi dać, powiedziały
   🙂 x*X… https://www.youtube.com/watch?v=KfRUPbS_-90
   Powiedziały, Całe święta będę tylko twoją muzą, będę twym aniołkiem z uśmiechniętą buzią, 🙂 będę Twoją gwiazdką, będę Twoją muzą, będę twym aniołkiem z uśmiechniętą buzią…
   będę Twoją muzą, będę twym aniołkiem tylko jaaaaaa 🙂 jakbyco

   🙂

   1. kszychu Oglądałam wypowiedzi tych naukowców . Bardzo ciekawe . Dzięki za wszystko Skarbeuszku 🙂 Buziaki dla ciebie 🙂

   2. Alo mnie jak… 🙂
    yno ja jak pies do jatki , bo z tako facyato jak z lasu , to strach do ludzi…była dla chychów z reśty gembów…atumosz…
    🙂

  2. Iza Bóg spełnia każde nasze życzenie i tylko daje i daje i daje . Jeżeli czujemy się dobrze to znaczy , że Światło Boga do nas i przez nas płynie . Jeżeli czujemy się źle , to znaczy , że blokujemy się na przepływ Światła.

   1. A co to bog to chłopak na posyłki. Sama sobie spełniaj swoje zyczenia haha cos w tym jest ze ludzie stwarzają boga na swoj obraz i zachcianki haha

 8. Szczodre premie dla wicemarszałków Sejmu. Jeden z nich zwrócił pieniądze
  120

  37

  ds
  13:30 13 grudnia 2016

  Marek Kuchciński

  Marek Kuchciński przyznał nagrody pieniężne swoim zastępcom. Każdy z pięciu wicemarszałków otrzymał ponad 13 tys. zł premii. Jeden z nich zwrócił pieniądze.

  Oficjalny powód przyznania premii przez Marszałka Sejmu nie jest jeszcze znany. Nieoficjalnie mówi się o „trudzie, włożonym w prowadzenie obrad Sejmu w ciężkich warunkach”. Fakt donosi, że w/w warunkami mają być nocne awantury wśród posłów.

  Pieniądze wpłynęły na konta wicemarszałków 6 grudnia, w Mikołajki. Dokładna suma to 13 169 zł.

  Jeden z wicemarszałków, Stanisław Tyszka (Kukiz’15) zwrócił przyznane mu pieniądze tytułem „zwortu na rzecz podatników”.

 9. Jazydka podkreślała, że aby skutecznie zwalczać terroryzm, należy zniszczyć jego źródło. – Musimy również współpracować ze społecznością islamską, by zmieniać nauczanie, by meczety stały się miejscem miłosierdzia, miłości i pokoju. Musimy wszędzie zapobiegać radykalizmowi i rasizmowi – apelowała. Uciekły z niewoli Szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz podkreślił, że historie obu wyróżnionych kobiet nie są łatwe, ale świat powinien je usłyszeć i działać. Poparł ich apel o postawienie odpowiedzialnych za zbrodnie osób przed międzynarodowym trybunałem. „Podzielili ich na grupy i zaczęli strzelać”. Liczą ciała w masowych grobach Tzw. Państwo… czytaj dalej » Nadia i Lamiya pochodzą z wioski Koczo w Iraku, opanowanej w 2014 r. przez bojowników tzw. Państwa Islamskiego i znalazły się wśród tysięcy jazydek, które zostały uprowadzone, i padły ofiarą przemocy seksualnej z rąk dżihadystów. Udało im się uciec z niewoli. Obie próbują zwrócić uwagę na los kobiet więzionych przez Państwo Islamskie i walczą o wsparcie dla nich, a także o prawa jazydów. (http://www.tvn24.pl) TO ZYWY PRZYKLAD WYPOWIEDZ TEJ NIEWIASTY CO SIE DZIEJE I JAK TEMU ZAPOBIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. To ma być na poważnie, czy dla jaj? Przecież ten gość niestworzone głupoty opowiada, sprzeczne z tym co można zaobserwować. Bred kompletny.

 10. APOKALIPSA = ZMIANA KLAMSTWA ,MANIPULACJI , MONEY BANKOW I WOJEN NA SPOKOJ I POKOJ NA 1000 LAT =BAWMY SIE I ZYJMY SPOKOJEM I POKOJEM KAZDA ISTOTA =KAZDY SWIADOMY CZLOWIEK JEST STWORCA SPOKJU I POKOJU TO MY TWORZYMY 3 D = A TERAZ JUZ 4 D A 2017 =5 D TO ODPOWIEDZ NA KARTY WROZBY I PROROCTWA =BAWMY SIE
  Odpowiedz

  //
  Nie pisz dużymi literami (włączony CapsLock). Następne takie wpisy pójdą do kosza!

  Voytek – [Admin]

 11. Tomciu Nie martw się o nas , że się tutaj spieramy . Każdy z nas tworzy swoją rzeczywistość i odbiera to – z czym się synchronizuje / zwłaszcza na poziomie podświadomości/ . Powinieneś wysłuchać Pani Dr Adamskiej -Rutkowskiej . Link do Jej wypowiedzi podałam na samej górze poniżej wypowiedzi Zielarza . /chyba 12 tego ale dokładnie nie pamiętam / Tę rozmowę prowadziło „Radio Paranormalium”. Buziaki dla Ciebie .

  1. Tomciu pomyliłam się , ten link znajduje się na stronie Otwarte Forum Tematyczne /na samej górze, poniżej postu „Zielarz” / dn 6 . 12. 2016 .

  2. Dobrze Gaju czytam na okrągło Ramthy, jestem na 5 części i wracam do poprzednich, ale mnie ujęła ta Księga, że aż na Fb wszystkim póściłem, i zmieniłem zdjęcie profilowe, na zdjęcie książki Ramthy 🙂 Jest Boooooska 🙂

   1. Tomciu szukałeś bogactwa , więc je znalazłeś . Jest ono więcej warte niż miliardy dolarów . Buziaki 🙂

 12. Gaja pisze:Iza Ty tak mocno walisz w bęben negatywizmu ego i tak o niego stale zabiegasz , że nie ma obawy , że ten nasz kochany Matrix nagle się przewróci , bo mu zabraknie jednej nogi :)))

  Iza żyje /egzystuje w przyćmionej świadomości alkoholika Bułhakowa.Bo tylko pijak(brak świadomości) nie poznaje Szatana , Co tam! Wręcz uczy ich jak żyć!
  Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.

  – Ewangelia wg św. Jana –
  Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

  Polscy tak zwani chrześcijanie nawet tego nie dotkną! To dla nich nie istnieje .Za to ,żydowski bóg Jahwe, krwawy psychopata zaiste ,wszak nie możemy być inni od naszego boga hihihihihihihihihi?
  Miłych zakupów i mordowania Karpia!

   1. Jezus nauczał ludzi jak być wolnymi istotami – jak być Chrystusami ! Jednak na przestrzeni dziejów te nauki zdeformowano . Dwa tysiące lat minęło a ludzie nadal niczego nie rozumieją i to jest smutne .

  1. Chyba widzisz różnice/przepaść w uboju rytualnym Karpia a spożywaniem Ryb sporadycznie?Jeśli nie to masz duży problem ze zrozumieniem komercyjnego stylu życia!Konsumpcjonizm to największe zagrożenie dla Planety !Nie dość że eksploatuje Ziemie w zastraszającym tempie to na dodatek powodujecie wojny szaleńcza pogonią za zyskami!Defakto przyczynia się do wojen i kryzysów humanitarnych (Aleppo ) .Ichtiwegetarianizm to bezpieczna droga do weganizmu, również dla dzieci.To początek/inicjacja sfery Duchowej ,harmonijnego, zbalansowanego ŻYCIA! A w konsekwencji koniec życia pod publiczkę,narzuconą siłą/gwałtem przez wykolejone Psychicznie społeczeństwo!!?

   1. //Chyba widzisz różnice/przepaść w uboju rytualnym Karpia a spożywaniem Ryb sporadycznie?Jeśli nie to masz duży problem ze zrozumieniem komercyjnego stylu życia!//

    Różnice są ale cechą wspólną jednych i drugich jest coś co stanowi tzw. istotę sprawy: ZABJANIE/udział w zabijaniu – spożywanie zabitego zwierzęcia !!! cóż to za „początek/inicjacja sfery Duchowej, harmonijnego, zbalansowanego ŻYCIA!” buchacha nie dorabiaj ideologii słuszności to takiego (swego) postępowania – zabijanie/zjadanie=udział w zabijaniu zwierząt czy rytualnie czy nie czy dużo czy mniej i sporadycznie jest zabijaniem koniec kropka nazywajmy rzeczy po imieniu.

    Wygląda na to że tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć/wypierasz…rzeczywiście masz wieki problem!

    A co do konsumpcjonizmu to też widze problem ale to jest insza inszość też ale nie tylko związana z zabijaniem zwierząt w celu pożarcia …ups spożycia.

   2. Ja nie jem ja tylko kosztuję buchachaaaaa

    Nie no oczywiście że jest różnica czy jesz coś mało/sporadycznie czy się obżerasz na całego

    można zabijać notorycznie a można czasami=
    można jeść mięso/zwierzę notorycznie a można sporadycznie

    ale fakt jest faktem

    no nie wiem już jak ci Qcipuniuniuniu to/istote sprawy objaśnić/rozjaśnić

    mądremu dość.

   3. Qcypku Masz rację – jest jednak pewne zagrożenie , że żyjąc w taki sposób , czyli codziennie podnosząc swoje wibracje, można któregoś dnia pofrunąć sobie na zawsze 🙂

  2. Ramtha ” Jezus- Chrystus . Życie Mistrza ” Ta książka ujawnia prawdziwy sens i znaczenie nauk Jezusa . Jezus był wielkim Mistrzem -Nauczycielem , który podczas swojego życia zrozumiał jak tworzymy rzeczywistość i próbował tę wiedzę przekazać ludziom. Dzięki tej książce i innym książkom z tej serii , odkrywamy niezwykłość w życiu i jak wykorzystać nieograniczony potencjał naszego umysłu .

 13. //Miłych zakupów i mordowania Karpia!//
  Życzy ichtiwegetarianin Qcyp !? :))))))))))))))))))

 14. trole rozmieniają na drobne, sieją jak makiem tematami zastępczymi… ze jaśnie łoświconego świętego yt się dowiedzieli jaka jest ich prawda, jakie to powszechne.

  1. Nie ma czegoś takiego jak „tematy zastępcze” no chyba że tu masz na myśli swoją długodystansową pomieszaną często gęsto bardzo sobie a muzom po*pisowanine!? :)))))))

   1. może dla kogoś nie ma czegoś takiego jak tematy zastępcze, bo wszystkie są zastępcze i nawet nie wie od czego? słowem wszystko po łebkach i żeby czasem niczego nie poznać na prawdę. a gdyby poznał na prawdę choćby i gwoździa, wiedział by wszystko o wszystkim to znaczy do woli poszerzał by swoje pojmowanie na dowolny temat, a tak nie wie nic o wszystkim za to wie wszystko o niczym 😉

    a ja uważam, że to jest choć nie uświadomiona sobie, to celowa robota, na zasadzie topielca i karmienia dziury bez dna.

    podczas gdy, zdrowi i mądrzy ludzie jak usiądą by porozmawiać, to będą dochodzić prawdy aż jej dojdą a nie fiziu miziu, ble pstro, kiku fiku jak jakie przekupy z adhd. więc nie mów mi że nie ma tu ani w ogóle tematów zastępczych, tu nawet życie jest zastępcze jako substytut… by uciekać od tematów jakie mogły by zaowocować, a jeśli nie ma wyjścia to udać że ich nie było… można by pomyśleć więc że nie tylko nie chcecie znać prawdy na jakikolwiek temat a nawet przed nią uciekacie, ALE dbacie skrzętnie by nie dopuścić nikogo i wszystko toną gruzu i szlamu przysypać szybko i dokładnie. to jedno na czym się znacie to właśnie zastępczość.

   2. przyznaj że nic z tej sobie po pisaniny nie jarzysz, nic a nic, bo to są właśnie te tematy jakie mało kto zglebił a nie uciekał od nich jako że nie rozumie i nie wie o czym mowa bo jest upośledzony pewnie prenatalnie? wybacz ale odbijając piłeczkę stwierdzam fakt. natomiast mnie nie interesuje jazgot trzech małpek dla samego jazgotu 😉

    omijacie szerokim łukiem temat ego czyli nie podważaj autorytetów, śpij, dziel się,… coś to tobie mówi? a musicie omijać go szerokim łukiem, ponieważ autorytety zostały obalone, nie wolno do tego dopuścić by zadziała reakcja łańcuchowa o jakiej nic nie wiecie jeno szlam w was wie i się boi że straci kontrolę a zombie odżyją…

 15. Jak wyglada EBM-owska terapia glioma możemy sie tu przekonać?

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ks-jan-kaczkowski-nie-zyje-po-jego-smierci-hospicjum-w-pucku-dostalo-250-tys-z-datkow/lcyvcrj

  Tu mamy wybitnego polskiego wiolonczelistę przed terapią

  https://www.youtube.com/watch?v=CdwBBzpAFFY

  po terapii

  http://kultura.trojmiasto.pl/Dominik-Polonski-Pokonalem-raka-mozgu-jedynie-dla-wiolonczeli-i-muzyki-n99728.html

  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/767587,dominik-polonski-ustawilem-sie-w-kolejce-do-zycia,id,t.html

  zostaje najwybitniejszym na świecie wiolonczelistą używającym tylko prawej ręki.

  https://www.youtube.com/watch?v=eklJLe4htYg

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/smiertelnie-chory-byly-posel-sld-tomasz-kalita-sie-nawrocil/d24n481

  A tu mamy pacjenta , do tego prof. uniwersytetu, który wyleczył się z glejaka, wbrew EBM-owskim talibom.

  http://www.survivingterminalcancer.com/

  Nowotwór posiada kilkanaście razy więcej receptorów insulinowych, z powodu zablokowania cyklu Krebsa i jest to mechanizm adaptacyjny . Jest to walka o maksymalizację energii. Jednak nadal ma jej zbyt mało , by sie ostatecznie zróznicować.

  http://www.medgen.mcgill.ca/Files/DavidRosenblattOnline/ch94.pdf

  http://www.jbc.org/content/277/17/14674.full

  Zwiększona ilość receptorów wymaga zwiększonej podaży inozytolu, jako następnego przekaźnika z fitynianów, z glukozy(b3), z lecytyny, suplementacji.

  Insulinooporność zmniejszymy np. Metforminą, suplementem -berberyną.

  Glejaka cechuje zakwaszenie-naciekanie ośrodka oddechowego indukuje hiperwentylację- odkwaszamy jonami alkalicznymi- lit, sód, potas, magnez i aminokwasami -lizyną i argininą.
  Stabilizatorem ph jest też mocznik , który w kwaśnym srodowisku staje się alkalizującym amoniakiem.

  Spectacular tumor healing successes – eye cancer, skin cancer, liver cancer – with the urine compound urea

  badania w linku
  http://www.healingcancernaturally.com/urea-treatment-cancer-cures.html

  Benefits of Urea

  Only recently has it been discovered that the concentration of urea in the blood has a key role in regulating at least 7 major pathways. Urea levels are low with cancer and many other diseases. The frequency of cancer and especially of multiple tumours and metastases increases greatly if urea levels are low.

  Urea is not just a waste product or the end state of the protein metabolism as commonly assumed. Biochemical research has shown that urea, both from internal sources or externally supplied, is used by the body as a raw material to synthesise amino acids and proteins.

  This is especially important for patients with kidney failure. These deteriorate quickly on a diet containing normal amounts of protein, but do much better if the diet is extremely low in protein, below 20g per day.

  Another research report states that patients with kidney failure on very low protein intake show progressive clinical improvement when receiving added urea, which then becomes the main source of nitrogen for protein synthesis. Urea may thus be the main reason why urine therapy and especially urine fasts are so successful with kidney failure

  I believe that it is the best and sometimes the only successful therapy. One of my patients with kidney failure continued to deteriorate on a fast of fresh vegetable juices, but was cured when fasting on urine for 2 weeks.

  Another helpful factor is the role of urea as the best natural diuretic and far better than synthetic ones. This is not only important for those with deem or fluid retention because of kidney or heart weakness but especially with fluid pressure on the brain or spinal cord or in the eye with glaucoma.

  With this, additional urea is important with brain tumours, stroke, meningitis and other inflammations of the brain and spinal cord. One report cites the case of a massive brain tumour reappearing 3 months after surgical removal of another brain tumour. The patient received 256ml of 30% urea. After 2 hours the tumour had completely disappeared.

  When applied externally, urea has a very beneficial effect on wound healing, including infected wounds, burns and ulcerating tumours. The urea crystals may be directly packed into the wound or a strong or saturated solution may be applied. In this way, urea removes the foul odour often associated with an ulcerating tumour or other dead or putrefying tissue.

  Urea Pioneer

  The use of urea in cancer treatment was pioneered by E V Danopoulos, a Professor of Internal Medicine in Athens. Urea was notably effective with liver cancer and in preventing the development of metastases or secondary tumours. He used 45g of urea daily in 6 divided doses for 40 days and then 20g in 3 doses for 2 years. 45g correspond to 6 rounded teaspoons, while 20g are about 3 teaspoonfuls. The results were published in The Lancet in 1974.

  But as it happens so often with discoverers of cheap cancer cures, Danopoulos lost his position after this publication and was forced to retire. Other research has shown that the effectiveness of urine in killing microbes depends largely on its concentration of urea and is better, the higher it is in urea.

  http://www.health-science-spirit.com/urine.html

  Regulacja histonów zależy m.in.od dostępności lizyny .

  Nowotwór cechuje naciekanie i stan zapalny. Zwiększa to podaż inhibitorów cyklu Krebsa powstających z cholesterolu, BCAA, treoniny, metioniny. Leki p/zapalne, złoto mają udowodnione działanie antynowotworowe.

  Wiele nowotworow powiazanych jest z infekcjami. Zwiększenie podaży jodu, suplementacja srebra, boru ma udowodnione działanie antynowotworowe.

  Nowotwór ma zmienione właściwości błony komórkowej. Pacjenci leczeni glikozydami nasercowymi rzadziej chorują .

  Strofantin jest choćby w konwalii , czy kokoryczce.

  Okresowa głodówka , dieta ketogenna, gdy nie ma kacheksji ma udowodnione działanie w leczeniu nowotworow.

  Zwalacznie kacheksji

  https://www.cancertutor.com/advcachexia/

  Jest wiele naturalnych suplementów pozwalajacych kontrolować chorobę nowotworową i doprowadzić do zróżnicowania w kom. prawidłową. Komórki zmutowane m.in. po chemio- i radioterapii, mammografii są eliminowane przez NK killer

  Immunomodulation by vitamin B12: augmentation of CD8+ T lymphocytes and natural killer (NK) cell activity in vitamin B12-deficient patients by methyl-B12 treatment.
  Tamura J1, Kubota K, Murakami H, Sawamura M, Matsushima T, Tamura T, Saitoh T, Kurabayshi H, Naruse T.
  Author information

  Abstract
  It has been suggested that vitamin B12 (vit.B12) plays an important role in immune system regulation, but the details are still obscure. In order to examine the action of vit.B12 on cells of the human immune system, lymphocyte subpopulations and NK cell activity were evaluated in 11 patients with vit.B12 deficiency anaemia and in 13 control subjects. Decreases in the number of lymphocytes and CD8+ cells and in the proportion of CD4+ cells, an abnormally high CD4/CD8 ratio, and suppressed NK cell activity were noted in patients compared with control subjects. In all 11 patients and eight control subjects, these immune parameters were evaluated before and after methyl-B12 injection. The lymphocyte counts and number of CD8+ cells increased both in patients and in control subjects. The high CD4/CD8 ratio and suppressed NK cell activity were improved by methyl-B12 treatment. Augmentation of CD3-CD16+ cells occurred in patients after methyl-B12 treatment. In contrast, antibody-dependent cell-mediated cytotoxicity (ADCC) activity, lectin-stimulated lymphocyte blast formation, and serum levels of immunoglobulins were not changed by methyl-B12 treatment. These results indicate that vit.B12 might play an important role in cellular immunity, especially relativing to CD8+ cells and the NK cell system, which suggests effects on cytotoxic cells. We conclude that vit.B12 acts as an immunomodulator for cellular immunity.

  albo przez pH-zależny dualizm mocznik-amoniak.

  Czy rak jest chorobą?

  Czy raczej komórkami macierzystymi , które próbują nas ratować , ale niedobór mocznika, niacyny, b12,glutationu i kaskady antyoksydantów , zaburzenia regulacji alkalizacji ,wielopoziomowa blokada na poziomie mutazy metylomalonianowej i regulacji histonów zaburzają pełne zróżnicowanie ?

  https://www.youtube.com/watch?v=SEE-oU8_NSU

  Cancer as a metabolic disease: implications for novel therapeutics

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3941741/

  Tripping Over the Truth: The Return of the Metabolic Theory of Cancer Illuminates a New and Hopeful Path to a Cure
  https://www.amazon.com/Tripping-Over-Truth-Metabolic-Illuminates/dp/1500600318

  https://www.amazon.com/Life-Mitochondria-Original-Probiotic-Dictates/dp/1460251814/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1481876727&sr=1-1&keywords=epic+story+mitochondria

  http://bonito.pl/k-1131918-rak-nie-jest-choroba

  http://www.ceneo.pl/13957034#tab=reviews

  http://livro.pl/medycyna-mitochondrialna-nowatorska-metoda-na-pozornie-nieuleczalne-choroby-kuklinski-bodo-schemionek-anja-sku1113583688.html?gclid=CjwKEAiAvs7CBRC24rao6bGCoiASJABaCt5DmmOeqOtSRJIzRaSIsiyAihyikJlRloYpHLmfMLjoZBoCITnw_wcB&gclsrc=aw.ds

  http://www.imma-polska.pl/

 16. @Qmega Łowienie ryb/spożywanie jest pasją przetrwania,namietnoscią a nie zabijaniem dla rozrywki/przyjemnością,pragnieniem skrzywdzenia kogoś lub coś.Każdy jest inny !Miło że nie pasuje do twych ram, szablonów,naleciałości ,dogmatów komercji etc
  https://www.youtube.com/watch?v=7tBTVK_ohf8

  1. @Qcyp ależ ja nikomu nie odbieram prawa do pasji namiętności…inności.

   Nazwij jednak rzeczy po imieniu – jak ta rybę złowisz z pasją przetrwania, namiętnością to ja musisz z a b i ć by zjeść .. i tyle i taka prawda jest – i to akurat jest tak samo jak ten co łowi z innego powodu i w innym celu.

   A/i ktoś tu mi też niedawno powiedział że dzieli zwierzęta na te domowe i te do zjedzenia – no proszę jak też sobie wymyślił wygodnie usprawiedliwienie :))

   I co ty chrzanisz o jakichś moich ramach/szablonach…bo czy nie jest tak że szablon jest jeden: prawda/miłość/sprawiedliwość… a reszta dowolnie!?

  2. //Każdy jest inny !Miło że nie pasuje do twych ram, szablonów…//

   Dzięki że odkryłeś Hameryke ze każdy jest inny :))))))
   No i znaczy co ? jak zauważasz przykładowo j a k a-j e s t-k r o w a i że inna od ciebie i w czym to w tym momencie odbierasz jej prawo do inności bo nie pasuje do twoich wąskich ram szablonów ! jeśli tak to rzeczywiście masz problem ale tego nie przypisuj mi/nie projektuj na mnie .. nie insynuuj.

  3. //Łowienie ryb/spożywanie jest pasją przetrwania,namietnoscią a nie zabijaniem dla rozrywki/przyjemnością,pragnieniem skrzywdzenia kogoś lub coś//

   Aaa rozumiem !? łowisz/zabijasz/zjadasz ryby z pasją i namiętnością ale nie z przyjemnością i chęcią skrzywdzenia – hmm z namiętnością ale nie z przyjemnością dziwnie kupy się nie trzyma – ale jednak zabijając krzywdzisz tak czy nie – deko empatii proszę i wstaw się w położenie tej ryby to może wreszcie zobaczysz hipokryzję/fałsz.

   1. Nic z tych rzeczy! Po prostu myślę sobie że to rybak/wędkarz musi w jakiś sposób ukoić/usprawiedliwić własne sumienie a ja czasami murze przyjąć niechciany prezent.Nie mogę być ,,wredny” da wszystkich, zwłaszcza dla tych którzy wydają się być ,,dobrzy”i karmią mnie.Zresztą Ty też pewnie dla swoich praco/kaszo dawców musisz być miła, inaczej nie dostaniesz krwawych pieniedzy!No chyba nie sądzisz że oni mają Empatie zostawiając z obcym z tobą zwierzątko a sami podróżują?Abstrahuje już w jaki sposób zarabiają/kradną/pasożytują na innych, abyś ty mogła kupić Organic,Fair trade,podrożę, zachcianki,nawyki,lista jest na pewno długa a czasu mało ?JESZCZE TYLKO 5 DNI zostało amoku kupowania,pośpiesz się? Wegetarianizm twój to tylko wyniosłość EGO! ZAKAMUFLOWANA FORSĄ? którego nie raz dałaś tutaj pokaz.Prawda ,Miłość sprawiedliwe dzielenie owoców myśli i rąk(praca)istnieje ale tylko wtedy kiedy wyrzekniesz się /pluniesz na pieniądz najgorsze zło albo dobro w twoim przypadku,pokierany Kitku hihihihihihihuhihi?

   2. Nic z tych rzeczy – ja jak idę w gościnę to nie jem wszystko co mi podają żeby się ktoś nie obraził/przestał mnie lubić :)))) bo de fakto tak się dzieje odsuwanie…paradoksalnie.

    I co ty chrzanisz – za moją opiekę nad zwierzątkami nie otrzymywałam kasy – to była przysługa rodzinna – a na co inni/oni wydają i jak zdobywają kasę to ich sprawa ja jedynie mogę powiedzieć swoje/dać motyw na zastanowienie jak też i tobie teraz w tej dyskusji.

    No „JESZCZE TYLKO 5 DNI zostało amoku kupowania,pośpiesz się” kup sobie kawunie i lody i inne zachcianki :)))) i raczej napisz o swoim Ego którego sam dajesz pokaz .. hipokryzja .. insynuacje .. arogancja ..konformizm ..lista jest na pewno długa a czasu mało!

  4. Hehe Qcyp. Musisz miec nieuzdrowione poczucie winy skoro Wiktoria stara sie je w tobie pobudzic. Ona co prawda sknera uuuu Załuje Ciała Duchowi haha uschnie i pojdzie na całopalenie. A Ty? Dasz sie wkrecic czy rozumiesz juz nature tej projekcji i nature Bogini, zenskosci ktora z Bezwarunkowej Miłosci oddaje swe Ciało Duchowi?

   1. Nie nie jest tak jak piszesz!Wiktoria to wspaniała kobieta a jej Umysł jest wprost kochany/ostry ale nie przenikliwy?.Myślec że ona z całego tego forum ma szanse na nie inkarnowanie po raz 2 albo 10-TY,miedzy manekinami konsumentami ziemskimi.Bardzo sobie ją cenie!?
    Niech wielki Duch ją wspomaga i Oświeci!

  5. Znowu insynuacja – wszak ja nie chce /nie staram się pobudzać u kogokolwiek poczucie winy ! stwierdzam jedynie fakt w temacie zabijania/jedzenia zwierząt i szkoda że się do tego nie odniosłaś ale wyjechałaś znowu z insynuacjami też chrzanisz o boginiach sknerach całopaleniach – a kysz a kysz zmniejsz może dawkę tego co bierzesz belo.

  6. //Ona co prawda sknera uuuu Załuje Ciała Duchowi haha uschnie i pojdzie na całopalenie.//
   powiedziała niesknera dziwka do niechętnej sknery kandydatki
   haha
   bo więc raczej ta pierwsza uschnie .

Comments are closed.