Otwarte Forum Tematyczne – 11.03.2013

W warszawskim studiu NTV Janusz Zagórski rozmawia z Arturem Milickim z Akademii Bosej Stopy.

Omówienie nowo wydanej książki w języku polskim – „Największy Sekret” autorstwa Davida Icke. Również zapowiedź konkursu, gdyż mamy kilka egzemplarzy do rozlosowania wśród widzów NTV.

35 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 11.03.2013

 1. Cos mi sie wydaje , ze jeden moj wpis o szykanowaniu religii zostal usuniety.
  A ja dalej szykanuje .Nawet im nie uwierze jak sie nagle stana New AGE i beda propagowac sowje nowe ideeeeeeemememe . Bo i tak beda kreowac sowjego Boga i swoja Matrix i swoia hierarhie i swoich kaplanow tolerancji i sztucznej dobroci . Jest to syntetyczna energia milosci nic wiecej .
  Obecnie co slysze jakies dziwne rekolekcje na ktore moj siedmioletni siostrzeniec i jego kumpel nie chodza ale cala klasa chodzi . Oczywiscie matki upychaja sobie nawzajem dzieci te , ktore nie chodza bo nie maja szkoly i trzeba sie nimi zajac .Nie mam zadnej tolerancji religijnej kiedy widze zagrozenie dla ludzi i pakowanie ich w Syntetyczny Universe i jego Matrix wykreowanego Boga .
  Programowanie kosciola od wszesnego dzieciucha lanie woda przez mafie katolicka , kiedy to biedne malenstwo nic nie wie co bylo mu wbite w cod DNA wibracyjnie . A co najgorsze nie ma mozliwosci powiedzenia NIE!!!!

 2. Bosa stopa za dużo mówi o pieniądzach a nawet ten syf nazywa pieniążkami, według mnie szuka nie prawdziwej Wolności a zapewnienia sobie i innym w spół lokatorom wygodnego życia .Kierunek jest dobry i cieszy mnie że pan Bosa Stopa przebudził się, ale pieniądz zniewala i tu popełnił zasadniczy błąd.W Polsce ziemi jest pod dostatkiem ,wystarczy żeby rząd wydzierżawił ludziom na długi okres i można wtedy być WOLNYM I NIEZALEŻNYM ,Samowystarczalnym Człowiekiem.Bez pomocy rządzących będziemy tylko dziwolągami o których powinien w ten sposób powiedzieć pan z brodą, wskazując następny biznes w postaci wycieczek ze zwiedzającymi ludźmi na Węgrzech.

 3. witam wszystkich . a propo bosej stopy , idea b fajna , sam z checia bym uciekł z wawy na jakies zadupie ( coby mnie nawet listonosz nie znalazł) ale z czego tam zyc ? wszystko fajnie jak jest się młodym i silnym – a co potem? to musi byc cała społeczność itd… kto ci przyniesie wody w wiaderku na starość jak twoje dzieci powiedzą , że mają dość tego zadupia i zacofania i uciekną do miasta ? ( a pewnie tak będzie) . no i ten zakup 16 ha ziemi … to bosa stopa musi byc b bogatym człowiekiem ! no chyba , że tam ją rozdają za darmo… 40 km od stolicy ziemia 6 kategorii ( lipa) ok 150 zł / m2 kilka lat temu dochodziła w okolicach mińska maz. ( jak był bum) 230 zł/m2 …

 4. To wszystko o czym mówi Artur Milicki trzeba traktować jako życiową przygodę a nie sposób na życie.Ja już przeszło dwadzieścia takie różne inicjatywy obserwuję odwiedzam i właściwie jeżeli takie przedsięwzięcie nie rozpocznie jakąś działalność dochodową nie stworzy normalne warunki życia to ono zaginie jego bohaterzy się wypalą.
  Właściwie kiedyś tradycyjne gospodarstwa rolne jeszcze w nieodległych czasach tworzyły takie ekowioski.Jeżeli Artur chce do tego wrócić to musi uprawiać ziemię zapewnić sobie żywność.Trzeba mieć konie sprzęt by uprawiać ziemię,bydło np.krowę czy kury itd.To że tam przedstawia jakieś widły kawałek może zrytej ziemi jeszcze niczego nie dowodzi.Nie liczę na to by istnienie takiego gospodarstwa-ekowioski mogło działać na przypadkowości uczestników.A tak mu jego żonie i dzieciom życzę powodzenia

 5. Potraficie tylko krytykować jak ktoś coś robi by uwolnić się od korporacji,a wy siedzicie na tłustych dupskach i bogacicie system,CHORY SYSTEM.

 6. @Qcyp – już widzę rząd ułatwiający ludziom niezależność i samowystarczalność i pozbawiający się, tym samym, dochodów 🙂

 7. Qcyp, Ty chyba nie orientujesz się co się dzieje w Polsce.
  Otóż państwowymi gruntami w Polsce zarządza Agencja Nieruchomości Rolnych i zgodnie z dyrektywami IMF oraz WB sprzedaje te grunty jak leci. Dzierżawcy niestety jeśli nie wykupią to pójdą na zieloną miedzę. Od 2016 roku do przetargów na ziemię będą mogły przystępować osoby fizyczne i prawne z EU ale już teraz w zachodniopomorskim dochodzi do wielkich nieprawidłowości. Jest duża luka w prawie o czym mówiła Pani Edyta Jaroszewska z EKOLAND 18 i 20.02.2013 w NTV. Więc nie rżnij Greka. 😉 . Chyba że Ci to umknęło człowieku.

 8. @nowy tylko nie na tłustych ,jestem osobiście wrogiem każdej nadwagi .Druga sprawa najpierw trzeba rząd zmienić na bardziej przyjazdy Nam i planecie a może nawet wiedzący coś o wszechświecie a dopiero zacząć budować .Bez poparci władz górnego szczebla każda najpiękniejsza idea skończy się fiaskiem, o to tu chodzi dzielny Człowieku.

 9. @Motörhead i Duke Nukem więc sami widzicie, odpowiedzieliście sobie na pytanie czy warto coś budować na zgniłym,upadającym systemie.Jeśli nie ustanowimy swojego własnego słowiańskiego rządu ,takie Eko Wioski będą jedynie celem dla ponadnarodowych korporacji, które skutecznie utrudnią życie, tak jak to się stało z Kibucami w Izraelu.

 10. No to czekamy na twoją inicjatywę w namawianiu rządu do rozdawania ziemi za darmo.
  Chętnie podpiszę petycję. Serio. Ukraina podobno rozdaje ziemię za darmo bezrobotnym. To świetny przykład.
  Jeśli uważasz że nie warto niczego budować na zgniłym upadającym systemie to zlikwidujmy oddolnie wszelką działalność i ustawmy się do kolejki po kuroniówkę. Ciekawe co się będzie działo?

 11. Poczytajcie, poszukajcie, a znajdziecie wiele wiadomości na temat egzystowania na tym świecie. Poczytajcie choćby książki Władymira Megre Anastazja, czy obejrzyjcie filmy, a nie myślcie że wszystko co do przeżycia to znajduje się w „biedronce”. Podzielam to co napisał „nowy”.

  http://youtu.be/w4jc3hWB6ZE

  http://youtu.be/TkO4TgVxVtM

 12. @Duke Nukem nie będziemy nikogo namawiać ani przekonywać .Po prostu w następnych wyborach zagłosujmy na odpowiedniego kandydata, który będzie reprezentował Wielkiego Ducha(Najwyższą Świadomość) Takiemu kandydatowi powinno leżeć na sercu dobro najwyższe ,czyli kawałek ziemi dla każdego obywatela a także dywidenda w od urodzenia aż do śmierci z opodatkowanych korporacji.Tak obecnie troszeczkę jest na Węgrzech w których aby patrzeć jak Orban będzie następny po Chawezie .Co raz bardziej słychać że Węgry są nie demokratyczne.

 13. Jestem na otwartym formu , wiec jestem wolna do wybrania TOPIC, ktory lezy mi na sercu w tej chwili .
  Zabierzmy sie za Saturna . Jak sie cokolwiek slucha na You Tube o Sturnie to sa straszne trzaski ,cos przeszkadza w sluchaniu . Jak przeszkadza cos to znaczy , ze istotna rzecza jest zabrac sie za energie tej planety syntetycznie wykreowanej zreszta do kontroli naszych syntetycznych czakr . Ja ich nie mam ale sa ludzie ,ktorzy z nim pracuja wiec pisze o tym , zeby przeprowadzili wnikliwe dochodzenie na ten temat. Czakry wedlug kregow Saturna . Australijski swietny gitarzysta Santos Bonacci mowi o Saturnie I nie tylko on mowi o Wplywach Saturna ale juz 20 lat temu Dr Norman Bergrun http://www.youtube.com/watch?v=d13N7u3EufY

 14. Zgadzam się z panem Qcyp po prostu jak MY SAMI POLACY NIE ZMIENIMY TEGO BAGNA OD GÓRY i nie zabijemy tego robala co nas gryzie od środka TO TEN robal nie pozwoli Nam na Eko -Wioski na wolność i wolną wolę A wracając POLAK I MADZIAR DWA BRATANKI !!!!!! PS. Nawet w paru przepowiedniach jest o tym ŻE MY POLACY PO PROWADZIMY CAŁY ŚWIAT DO LEPSZEGO JUTRA cyt.Ogłoszona w 1948 r. przepowiednia słynnej austriackiej stygmatyczki, Teresy Neuman, to wizja świetlanej przyszłości naszego kraju. Według niej, „w języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy”. cyt2;;Proroctwo stosunkowo nowe, przekazane przez Ojca Czesława Andrzeja Klimuszkę podczas spotkania z gdańskimi stoczniowcami w 1980 r., też podaje, że Polskę i Polaków czeka dobry los. „Gdybym miał żyć jeszcze 50 lat w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania jedynie Polskę, mimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Przez Europę przejdzie fala wojen i kataklizmów” – prorokował Klimuszko – „tylko nad Polską nie widzę krwi i zniszczeń, lecz promienne blaski przyszłości”.

 15. Artur Milicki z Akademii Bosej Stopy czuje bardziej przyszlosc niz inni . czasami tak jest , ze ludzie maja poprawna intuicje na zycie a innym jest trudno zaakceptowac ja bo widza 1000000000000 barier na przeszkodzie . Wszystko jest mozliwe i wspieram pana Artura energetycznie .

 16. Jak bedziemy na ziemi kreowac wiecej elektrycznych nawigacji – to bedziemy mieli takie same rings jak na Saturn to znaczy techniczna kontrola bedzie tak wielka , ze mi sie nawet nie chce o tym myslec . Kochani panowie ziemi i wielbiciele prymitywnej technologii bo tak wszyscy lubia i zachwycaja sie owczesna technologia , petala roznorodnych blyskotliwych kabli zaciska nam szyje i zrobi kark tak cienki , ze sam sie wreszcie zlamie .

 17. Kolporter
  Wiesz tych przepowiedni dotyczących Polski było wiele,Wernyhora,Ksiądz Marek,przepowiednia z Tęgoborza w której to własnie o sojuszu z Węgrami się wspomina,ale to są wszystko takie Boże życzenia,w czasach zaborów okupacji miały wymiar dla pokrzepienia ducha.Największą naszą bolączką jest że jesteśmy niezmiernie podzieloni co polak to ma inne zdanie ciągle się kłócimy jeden z drugiego wyśmiewamy.Może był i taki Boży znak mieliśmy swego papieża,czy przez to naród się zjednoczył, nie wciąż widzimy że ktoś nami chce rządzić przeciwko naszej woli ale naród bez przywódcy nie ma szansy swego bytu.Tu tylko jedno ale-przywódcy który zjednoczy naród a takiego nie widzę.

 18. Kalina Czytam twoje komentarze i nic nie rozumiem. Czy tylko ja tak mam? Co znaczy ” kreowac wiecej elektrycznych nawigacji”? O co ci chodzi z tym Saturnem? Piszesz też o jakimś szykanowaniu religii… . O co ci chodzi? I co to wszystko ma wspólnego z tematem???

 19. POZDROWIENIA
  dla Artura, Rodzinki i całego Kru Bosych Stóp !!!!

  zaj… idea!

  🙂

 20. „Tu tylko jedno ale-przywódcy który zjednoczy naród a takiego nie widzę”

  Ja nim będę! Już niebawem! O ile nie wciągnie mnie znów jakaś gra 😛

 21. Zobacz do ksiazki , ktora podalam jak znasz angielski jest ona nie od spirutualnego faceta ale bardzo fajnie sie zbiega z wyzsza natura Saturna ,sama bede ja dopiero czytac . Poniewaz to co pisze o Saturnie to jest z moich czucie i doswiadczenia energetyczne . saturn nie ma kontroli nade mna wiecej ale wiele ludzi cierpi pod jego guidance
  Drugim takim jest http://www.youtube.com/watch?v=sSDCnq_bdzU
  – Ziemia, Saturn i inne planety maja swoja swiadomosc tak jak my . Chce tez was troche wypchnac dalej a nie tam gdzie NASA ale tam gdzie powinnismy patrzec .
  Poza tym przeanalizuj co programowane horoskopy mowia o Saturnie i innych planetoidach z naszego systemu solarnego ( zawsze brac negatywna strone ich dzialan nie pozytywna ) a dlaczego to juz chyba wiekszoc na tym nesie wie .
  Zwykle ide jak plynie moj nurt nic nie analizuje wiec przyplynelo mi to , ze trzeba zwrocic uwage na energie apodyktycznego balaganiarza . Wystarczy , ze zwrocicie na niego uwage wtedy ta planeta a wlasciwie jej rodzaj meski bardzo dominujacy zaczynie sie kurczyc i mniej sie panoszyc .(Swiadomosc jest najwiekszym skarbem jaki powinnismy szukac). Tak samo robia inne energie w cialach ludzkich jak sie je expose zaczynaja sie kurczyc . Slyszales o gzorcyzmach i egzorcystach . Teraz jak o tym piszemy dzialamy jak egzorcysta .
  Ciezko mi to logicznie wyjasnic ale Saturn sobie pozwolil na kontrolowanie naszej niby koronnej czakry . Wszystkie jego rings dookola sa odpowiednikami czakr ludzkich i jestem przerazona poniewaz wiele ludzi mowi , ze bedzie wiecej czakr jako odpowiednik do nowego DNA jest sporo ludzi na swiecie , ktorzy otworzyli kundalini albo Holly spirit i operuja na zasadach balansowania czakr . Wiec dlatego o tym pisze zeby przygladneli sie tej energii skad ona tak naprawde plynie . Dleczego ciagle sie balansowac a nie byc zbalansowanym ciagle ?Dlaczego kombinowac wiecej technologii czakr moze lepiej zmiejszac ich ilosc i centralizowac jedna miejsce w ciele , ktore by mialo sile tych wszystkich rozbierznych punktow energetycznych i pochodzilo z prawdziwego zrodla swojego pochodzenia .
  Ja tylko punktuje ale to nalezy do ludzi czy chca to przyjac do rozpatrzenia czy nie .

 22. Piotr
  – to wyzej co napisalam o 14.20 to do ciebie
  Nie kreowac elektrycznych device i navigacji poprostu chciec technologie , ktora powinna nam sluzyc i wlasciwie jest nasza bo my wszyscy za nia placimy .Technologia o , ktorej Gary mowi na You Tube
  https://www.youtube.com/watch?v=8ZPqFVM6j6A

 23. Witam!
  Wszystko zawsze jest fajne na początku. Po za tym nic nie jest takie na jakie wygląda.
  A mnie to wygląda na początek życia w sekcie. Ciekawe kto z was chciałby żyć tak jak Amisze. Ta węgierska wioska ekologiczna z własną szkołą i innymi własnymi środkami przypomina mi wioskę amiszów. Na razie żyją we wspólnocie ale jak to bywa , niebawem wyłoni się jakiś lider i poprowadzi wioskę według swojej wizji. Oby miał zdrowe wizje a z tym to jest różnie. No i najważniejsze są zależni od siebie od społeczności którą tworzą.Jeżeli tą społecznością zacznie dowodzić lider o jakiś religijnych orientacjach nie daj Boże jeszcze do tego w jakiś sposób nawiedzony to prędko będzie to wioska na wzór amiszów. Jest to zbyt hermetyczne społeczeństwo a w takim nie trudno o różne „dziwadła które potrafi wygenerować chory umysł lidera.
  W takim społeczeństwie wbrew pozorom nie ma wolności już się od siebie uzależnili. Wolność to niezależność możliwość nieustannego dokonywania wolnych wyborów a nie za bardzo widzę już teraz ich możliwość dokonywania. Zbyt dużo niekorzystnych warunków warunkuje ich wybory i tylko w tym zakresie mogą sobie wybierać.

 24. Do Piotra
  Nie ma tematu . Nie rozumiem . Temat jest otwarte forum tematyczne .Wiec sobie go otworzylam 🙂
  Znalazlam Santosa Bonacci informacje o Saturnie . http://www.youtube.com/watch?v=B6zuu9w6rQU
  Kiedys je sluchalam i wrocily do mnie obecnie .
  Ten wspanialy muzyk tez wie o czym mowi .

 25. @ezech
  To napisz jaka jest Twoja wizja wolności , biorąc pod uwagę że żyjesz wśród paru miliardów innych , wolnych ludzi?
  Masz jakiś pogląd na idealny układ społeczny?
  Jak Ty byś to widział i zorganizował i jakie relacje musiały by w tym oddziaływać?

 26. Piotr
  Pozwol ludziom byc spontanicznym . Ja osobiscie czuje , ze to co pisze jest bardzo wazne , wedlug mojego czucia ide nie EGO .

 27. Jakosc nagrania zdecydowanie lepsza. Prawdziwe profesjonalne studio 😛
  Wracajac do tematu bycia neizaleznym… Podrozujac samochodem po polnocnej Walii 2 tydodnie temu zauwazylismy miejsca, gdzie mieszkaja ludzie w karawanach. Tam sa specjalne ”campingi” gdzie sie podpina prad i inne media. Placi sie prawdopodobnie ”postojowe”. Widzielismy nawet reklamy i mozliwosc nabycia takich ”domow” juz od 8000 funtow. Wada tylo taka , ze kempingowcy nie maja tutaj adresu stalego co czasami moze utrudniac zycie niestety.

Comments are closed.