Otwarte Forum Tematyczne – 11.07.2017

Zapis prelekcji Dariusza Liszewskiego wygłoszonej na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.
Radionika to nazwa zapomnianej technologii medycznej rozwiniętej w czasach nowożytnych na przełomie XIX i XX wieku. Opiera się na założeniu, że każdego człowieka otacza pole energetyczne, które wytwarza jego organizm. Jakiekolwiek zakłócenia tego pola są dowodem choroby. Gdy sieje usunie, pacjent odzyskuje zdrowie fizyczne i psychiczne.


Czwarta i ostatnia część rozważań Pawła Góralskiego o Ciemnej Materii.
Więcej na http://pomylki-einsteina-i-nie-tylko.pl/


Wystąpienie Jadwigi Kalinowskiej na XV Harmonii Kosmosu.

Kudzu Vine Pueraria Lobata jest rośliną jadalną, występującą w Ameryce i Azji. Korzeń tej rośliny posiada dużą zawartość skrobi bogatej w związki zwane izoflawonoidami. Stosuje się go w diecie oraz przy wspomaganiu wielu dolegliwości. Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny Kudzu, pueraria lobata, izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina, wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzą chęć sięgania po używki, jak alkohol i nikotyna. Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Mimo tak wielu pożytecznych właściwości tej rośliny w Polsce (ale też i na świecie) nikt nie jest zainteresowany wprowadzeniem tego specyfiku do szerszego obiegu. Jego działanie w aspekcie powodowania niechęci sięgania po używki jest nie do przecenienia i tu by był duży przełom w terapii AA i antynarkotykowej jednak trafia się na mur obojętności i niezrozumienia począwszy od urzędników państwowych. To tak, jakby celowo komuś zależało na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy…