Otwarte Forum Tematyczne – 11.08.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Adamem Dudkiem.


Zapis prelekcji Karoliny Gizler wygłoszonej na XIV Harmonii Kosmosu.


Wydanie Specjalne programu poświęcone korespondencji widzów NTV oraz omówieniu tematyki najbliższych wyjazdów.
W programie rozmawiają – Michel B. Rachel, Jarosław Filipek i Tomasz Motyka.
Kontakt do Jarosława Filipka: jfilipek55@gmail.com
Kontakt do redakcji: aniolyidemony.ntv@o2.pl


Janusz Zagórski rozmawia z organizatorką IV Dolnośląskiego Festiwalu Tajemnic – Joanną Lamparską. Festiwal odbędzie się 13 – 14 sierpnia 2016 r. w Zamku Książ (nieopodal Wałbrzycha).
Więcej informacji i szczegółowy program na stronie festiwalu:
http://festiwaltajemnic.pl/


37 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 11.08.2016

  1. Wrazliwsi słuchajac tego, niech raczej za bardzo sie nie otwieraja…,

   Na to wygląda(po raz kolejny), ze pasozyty nie lubia energii Chrystusa,ta specyficzna wibracja rozsadza ich instalacje…
   Odnosze wrazenie ze tzw. energia Chrystusa jest ogólnie naturalną energią m.in naszej Planety, (zycia biologicznego w swej dziewiczej postaci,bez obcej pasozytniczej ingerencji)a zarazem jej ochroną,…dlatego na wszelkie sposoby traumatyzują wszelkie stworzenia, aby obnizyc ich(a zarazem Jej) energetykę,na bardziej” im przyswajalną…
   A postac np. Jezusa była/jest fizycznym zamanifestowaniem tej Swiadomosci,aby ludzie mogli ja zidentyfikowac i przywołac poprzez tą Istotę,poniewaz pamiec ludzkosci o ich naturalnej(ziemskiej) ochronie została wczesniej wymazana…
   Niby nic nowego,tylko naszym Zródłem( przynajmniej w tej
   odsłonie i kolejnosci )jest Ziemia i Jej Swiadomosc…
   Kalina idzie dobrym tropem tj.w kierunku Ziemi…bo poprzez zrozumienie i zjednoczenie z Jej energią mamy dostep do „drzwi”…Słon/ce (nie lampion) tez odgrywa w tym swoja role… 🙂

   1. (nie lampion) ? plamy na słońcu to przepalony ekran tego promiennika , a czarne tło to stary promiennik czarne słonce , według manipulacji i „nauki ” są tam miliony stopni ale czarne dziury( plamy ) to jakieś „oazy zimna ” dla polarnych niedźwiedzi?,pamietamy te komety które miały być zassane przez słonecznego potwora , a tu eureka komety w stanie niemal nienaruszonym wyłoniły się za lampy .

   2. „energii Chrystusa” ? to jest samoczynny podświadomy proces samoobrony obojętnie jak to nazwiemy, utożsamiamy się wywołujemy energie ,identycznie jest w ekstremalnych zagrożeniach gdzie nadludzkie ale ludzkie energie siły są wyzwalane, podobnie jest w symbolach wykonanych zapisanych z ciągiem energetycznym , jedne są negatywne drugie pozytywne w zależności jaką role mają spełniać w intencji przekazu, odbiory ,nadawcy, i adresata ,amulety talizmany są tego najlepszym przykladem włożona tam intencja -energia będzie automatycznie aktywowana właśnie w podświadomości co jest wyrażeniem wolnej woli ,a sam talizman jest rekwizytem punktem odniesienia, w sumie jest zbędny ,to tak jak jazda autem gdy jestesmy idealnie zespoleni z drogą ,autem, nie potrzebujemy znaków drogowych bo jestesmy w stanie zapanować nad każdą niemal sytuacją .

  2. Przyznaje się, iż tylko przewinąłem film zatrzymując się by odsłuchać kilka fragmentów.
   Czy dobrze zrozumiałem, iż wspomniany został uprowadzony i poddany implantacji przez załogę nazistowskiego pojazdu kosmicznego ..?
   Czy prowadzący sesję uwzględnił możliwość występowania u obserwowanego zaburzeń psychicznych, czy też od razu orzeczono udział demonów lub kamuflowanie działań sił trzecich. Wykonano tomografię ?

 1. Medytacja na weekend…

  Przez weekend skupiasz uwagę TYLKO na NAJWAŻNIEJSZYCH sprawach dla Ciebie, dla ludzkości, dla planety, dla wszechświata:

  CZUJESZ jak POTĘŻNIE PROMIENIUJESZ ŚWIATŁEM i MIŁOŚCIĄ – TAK INTENSYWNIE że CIEMNOŚĆ GINIE w TWOIM ŚWIETLE
  CIEMNOŚĆ UCIEKA w PANICE z POLSKI z CAŁEJ ZIEMI i ZA TĘ MIŁOŚĆ którą JESTEŚ CZUJESZ WDZIĘCZNOŚĆ CAŁEJ ZIEMI ZA TEN DAR POTĘGI MIŁOŚCI OD CIEBIE JAKĄ TERAZ STAJESZ SIĘ
  WIDZISZ i CZUJESZ JAK POTĘŻNE TSUNAMI MIŁOŚCI WDZIERA SIĘ DO TWOJEGO SERCA i Z SERCA ROZCHODZI SIĘ PO CAŁEJ PLANCIE

  TWOJA POTĘGA MIŁOŚCI WYPEŁNIA REJONY KONFLIKTÓW WOJEN WIZUALIZUJESZ TAM MIŁOŚĆ i RADOŚĆ WSZYSTKICH LUDZI ŚWIATA
  SŁUDZY CIEMNOŚCI w PANICE UCIEKAJĄ z POLSKI i POLSKA JEST JUŻ OD NICH WOLNA
  CAŁA ZIEMIA JEST JUŻ WOLNA i SZCZĘŚLIWI LUDZIE WYCHODZĄ NA ULICE i TAŃCZĄ PRZEPEŁNIENI RADOŚCIĄ i MIŁOŚCIĄ

  CZUJESZ WIELKĄ RADOŚĆ z ROZPOCZĘCIA SIĘ NOWEJ ERY w DZIEJACH ŚWIATA
  TO ERA WIEDZY SPRAWIEDLIWOŚCI MIŁOŚCI i PEŁNI OBFITOŚCI DOSTATKU DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW ZIEMI

  a teraz…
  Posłuchaj o fundamentalnym odkryciu naukowym, jakiego dokonał Bruce Lipton: https://www.youtube.com/watch?v=e6WUmli5_vU – co ciekawe Bruce Lipton, jak słyszymy, odszedł z uczelni, ponieważ nie mógł się pogodzić z tym, że na uczelni uczą „naukowej religii”, która ma się nijak do rzeczywistości! : )

  A więc z badań Bruce’a Liptona dowiadujemy się, że:
  1 – komórki macierzyste, które są genetycznie identyczne, są KSZTAŁTOWANE przez środowisko, w którym zostają umieszczane,

  2 – w środowisku chorym, komórki chorują i aby je uzdrowić, wystarczy je przenieść do środowiska zdrowego,

  3 – środowisko naukowe ODRZUCIŁO to fundamentalne odkrycie naukowe, a więc:

  4 – trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy środowisko naukowe, które odrzuca DOWODY NAUKOWE, jest środowiskiem ZDROWYM, czy jest to środowisko CHORE, ponieważ jest to fundamentalnie ważne pytanie, gdyż to pokazuje nam, czy mamy do czynienia ze środowiskiem prawdziwie naukowym, czy z pseudonaukowym, które usiłuje nas – społeczeństwo – UTRZYMYWAĆ w totalnej NIEWIEDZY, więc komu może zależeć, żebyśmy żyli w totalnym zacofaniu i jakie – w związku z tym – możemy mieć teraz zaufanie do tzw. środowiska naukowego?!

  Sprawa jest fundamentalnie poważna, ponieważ są dowody na to, że „komuś” bardzo zależy, na tym, abyśmy (jako społeczeństwo) żyli w totalnym zacofaniu!
  Oto cytat z książki Naomi Klein: „Doktryna Szoku”, z rozdziału: „spisek przeciwko naszej edukacji”:

  „Celem fundacji General Education Board było wykorzystanie siły pieniądza nie po to, aby podnieść poziom edukacji w Ameryce, jak powszechnie w tym czasie wierzono, ale aby wpłynąć na kierunek tej edukacji. (…) Jej celem było wykorzystanie szkoły do nauczania ludzi pasywnego nastawienia i uległości wobec rządzących. Jej celem było – i jest – ukształtowanie obywateli, którzy są dość wykształceni, aby pod nadzorem wydajnie wykonywać swoja pracę, ale nie dość, by kwestionować autorytet władzy, bądź dążyć do przekroczenia granicy własnej klasy. Dostęp do prawdziwej edukacji miał zostać ograniczony do synów i córek celity. A pozostali – najlepiej powinni zostać wykwalifikowanymi robotnikami bez żadnych szczególnych aspiracji oprócz chęci cieszenia się życiem”.

  Zamieszczony w tej książce cytat, pochodzi z książki: „The Creature from Jekyll Island”, którą napisał Edward Griffin. Mówi o celach organizacji General Education Board J. Rockefellera, powstałej w 1903 roku.

  No więc JAKĄ JAKOŚĆ może mieć dzisiaj ta nasza „edukacja”, jeśli już w 1903 roku, ci „krzewiciele demokracji” w całym świecie, zdegradowali nas do roli „niższej klasy”?

  Ale Bruce Lipton mówi nam także, że wystarczy przenieść chore komórki do zdrowego środowiska i komórki zostaną uleczone w naturalny sposób.
  Jeśli żyjemy w holograficznym wszechświecie, to oznacza, że w każdej skali działają DOKŁADNIE TAKIE SAME PRAWA, jakie odkrył Bruce Lipton, co oznacza, że istoty ludzkie również kształtuje środowisko, w którym są one umieszczone. O tym również mówi Bruce Lipton: https://www.youtube.com/watch?v=GZMJ4sJspZY – słyszymy, że w wieku do lat 7-miu można DOWOLNIE ZAPROGRAMOWAĆ małego człowieka i takim „zaprogramowanym robotem” pozostanie on do końca swojego życia!!!

  Ale wiemy także, że możemy kształtować środowisko, w którym żyjemy, więc musimy postarać się o to, żebyśmy zaczęli wreszcie żyć w zdrowym środowisku, a wszelkie bolączki tego świata, znikną raz na zawsze.

  Jak tego dokonać? Jeśli porównamy świat, w którym żyjemy, do takiej wieeelkiej Szalki Petriego (https://pl.wikipedia.org/wiki/Szalka_Petriego ), w której jest chore środowisko, w związku z czym „komórki” umieszczone w tym chorym środowisku (czyli ludzkie istoty), także są chore, więc aby te komórki uzdrowić, najpierw trzeba to środowisko uzdrowić, a uzdrowienie komórek dokona się samoczynnie, ponieważ to, co kształtuje komórki – to jest właśnie ŚRODOWISKO.
  A więc jakość naszego życia, zależy od JAKOŚCI ŚRODOWISKA, w jakim funkcjonujemy.

  Powstaje więc pytanie: KTO KSZTAŁTUJE NASZE ŚRODOWISKO?!
  Oczywiście TEN KTO JE KONTROLUJE…

  Musimy być świadomi tego, że to środowisko, w którym żyjemy, było chore, ponieważ było kształtowane przez służby ciemności i żeby móc je uzdrowić, koniecznym było NAJPIERW odebranie „ciemnym” kontroli nad tym środowiskiem i „ciemni” już utracili kontrolę na środowiskiem. Teraz kontrolę tę posiada ŚWIATŁOŚĆ.
  Kontrola nad środowiskiem, to tak naprawdę kontrola nad zbiorowym umysłem podświadomym, gdyż to właśnie TEN umysł odpowiada za kreowanie świata fizycznego, za kreowanie doświadczeń, które następnie doświadcza umysł świadomy.
  Umysł świadomy, jest umysłem kreatywnym, który służy do programowania umysłu podświadomego i do doświadczania świata. Poprzez umysł świadomy, dociera się do umysłu podświadomego – tak to działa.
  Aby więc „ciemni” nie mieli dalej możliwości kontrolowania umysłów podświadomych, trzeba by im tę kontrolę odebrać. To już zostało uczynione.
  Teraz, do czasu „nadejścia Boga” na Ziemię, czyli do czasu przejęcia kontroli nad środowiskiem przez pełną moc Źródła/Boga, czyli do czasu pełnego wyzwolenia wszystkich istot na Ziemi, jesteś pod kontrolą Światła i pracujesz dla Światła. Możesz się temu opierać ale to jest bez znaczenia. Tak, jak przez długi okres czasu społeczeństwo nic nie mogło poradzić na to, że kontrolę nad ich umysłami podświadomymi sprawowała ciemność, tak teraz wszystko się odwróciło, i teraz pracujesz dla Światła.

  Teraz rozpoczynamy proces UJAWNIANIA ŚWIATU WSZYSTKICH SPISKÓW, jakie miały miejsce na Ziemi. Każdy naród robi to w swoim własnym kraju i jeśli taka konieczność zachodzi, to narody dzielą się tą wiedzą, ponieważ od tego momentu WSZYSTKO STAJE SIĘ W PEŁNI JAWNE i DOSTĘPNE DO WIADOMOŚCI DLA KAŻDEGO MIESZKAŃCA ZIEMI.

  SKOŃCZYŁ SIĘ JUŻ ŚWIAT TAJEMNIC i SPISKÓW. TERAZ ZACZYNA SIĘ ŚWIAT MIŁOŚCI i POWSZECHNEGO DOSTĘPU DO KAŻDEGO RODZAJU WIEDZY. OTWIERASZ SWOJE SEJFY i UJAWNIASZ SPOŁECZEŃSTWU WSZYSTKIE SEKRETNE DOKUMENTY DO JAKICH MASZ DOSTĘP NA SWOIM STANOWISKU.

  UJAWNIASZ WSZYSTKIE SEKRETY i TAJEMNICE DO JAKICH MASZ DOSTĘP ze SWOJEJ POZYCJI SPOŁECZNEJ jaką SPRAWUJESZ.

  I tak np. chwaliliście się – Żydzi, którzy UKRYWACIE się pod polskimi nazwiskami, że to – rzekomo – dzięki wam ŚDM przebiegły bezpiecznie, tak? 🙂
  No więc sprawdźmy to – Polacy mówią teraz Macierewiczowi, Dudzie, Kaczyńskiemu, Szydło… i reszcie żydowskiej bandy: SPRAWDZAM! 🙂

  BEZ ZNACZENIA KIM JESTEŚ TERAZ ZASPAKAJASZ CIEKAWOŚĆ POLAKÓW i

  1 – UJAWNIASZ WSZYSTKIE TAJNE PLANY DO JAKICH MASZ DOSTĘP WSZYSTKIE TAJNE DOKUMENTY w SPRAWIE ORGANIZACJI ŚDM
  FOTOGRAFUJESZ JE i PUBLIKUJESZ albo w SIECI lub PRZEKAZUJESZ JE DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ w INNY SPOSÓB jaki uznajesz za NAJBARDZIEJ DOGODNY DLA SPOŁECZEŃSTWA

  2 – PUBLIKUJESZ TAJNE DOKUMENTY DOWODY pokazujące ŻYDOWSKIE PLANY ROZPĘTANIA WOJNY z ROSJĄ w Polsce sprowadzenia w tym celu do Polski NATO oraz PRÓBY WCIĄGNIĘCIA w tę wojnę NARODU POLSKIEGO

  3 – BEZ WZGLĘDU NA RODZAJ UTAJNIENIA UJAWNIASZ WSZYSTKIE UKRYWANE DOKUMENTY dotyczące ŻYDOWSKICH PLANÓW wobec Polski i Polaków które są REALIZOWANE przez ŻYDÓW z PiS
  Polacy chcą WIEDZIEĆ KIM NAPRAWDĘ JEST KACZYŃSKI DUDA SZYDŁO MACIEREWICZ SCHETYNA i jaka jest ich prawdziwa rola w Polsce
  TY UJAWNIASZ WSZYSTKO CO WIESZ o TYM JAKIE SĄ DZIAŁANIA TEJ BANDY ŻYDOWSKICH AGENTÓW w POLSCE ZARÓWNO TYCH WIDOCZNYCH oraz TYCH POUKRYWANYCH

  Te informacje są na chwilę obecną najważniejsze aby Polacy zobaczyli komu ufali UJAWNIASZ je PUBLICZNIE w PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI równocześnie przygotowujesz kolejne
  Ujawniasz WSZYSTKIE TAJEMNICE SPISKI o których wiesz i masz dostęp do DOWODÓW ukrywanych w SEJFACH przed społeczeństwem
  Fotografujesz wszystkie dowody i ujawniasz z nazwiskami spiskowców w KAŻDEJ WARSTWIE SPOŁECZNEJ
  Wyjaśniasz społeczeństwu prawdziwą rolę hierarchii religijnych w Polsce ujawniasz nazwiska spiskowców ukrywających się w hierarchiach religijnych i ich powiązania z polityką

  WŁAŚNIE NASTAŁ CZAS MIŁOŚCI i PRAWDY W POLSCE i POLACY PRAGNĄ POZNAĆ TO WSZYSTKO CO BYŁO DOTĄD UKRYWANE
  TY ZASPAKAJASZ TO PRAGNIENIE CIEKAWOŚCI UJAWNIASZ POLAKOM i ŚWIATU WSZYSTKIE INFORMACJE dotąd TAJNE UKRYWANE do których MASZ DOSTĘP

  1. „Medytacja na weekend…
   Przez weekend skupiasz uwagę TYLKO na NAJWAŻNIEJSZYCH sprawach dla Ciebie, dla ludzkości, dla planety, dla wszechświata:…”

   No ty co na grila i piwko – pytanie jest zasadne bo nie piszesz „my” a kierujesz słowa do innych w trybie jakby rozkazującym…

   1. Lingwista się znalazł 😛 😛
    Czepiaczu nie widzisz tego „j a k b y rozkazującym” !

    No i co z istotą „sprawy” – że się nie utożsamia, że innym nakazuje, odgórnie zaleca „skupić uwagę TYLKO na NAJWAŻNIEJSZYCH sprawach” … a sam na grila ?

   2. ale po co mi chcesz mi manipulancko wmówić że się denerwuję???? 😛 może ci zaszkodzić 😛

  2. wizja obserwatora jest ciekawa, powinno to być ujawnione od wiedzy do wiedzy po prawdę, tylko luki w tym mogą być potężne, żeby dotrzeć do ludzi, którzy będą chcieli to wiedzieć, wydaje się tak naprawdę nikogo nie interesować kim jest Kaczyński,Duda,Macierewicz, bo jakoś nie ujawniają informacji o nich, chociaż zgadzam się, że perspektywa wizji obserwatora, bardzo słuszna, może to nawet nie jest wizja, ale znak, dla ludzkości, by nie trzymali tajemnic w sobie, życzenie obserwatora, do wielu prawd byśmy doszli gdyby to miało rzeczywiście miejsce 🙂 ale do tego jest potrzebne kompletne połączenie ludzkości, tutaj obserwatorze jak widać nie pchają się drzwiami i oknami do mówienia o swojej wiedzy, a gdyby została ujawniona cała wiedza o choćby politykach w polsce, zajeło by to kupę lat, już nowe rządy by były, chociaż wiedza ta, była by przydatna nie wątpię. Fajny sposób przekazania informacji dajesz, tak jakby to już miało miejsce, wielokrotnie sam tego próbowałem, mam nadzieje, że dojdziesz do tego, że ludzkość Polacy nie są ze sobą połączeni w żaden sposób, wciąż słuchaja telewizora, rozmawiac o kolejnym odcinku klanu w swoich domostwach, o wychowywaniu dzieci, jednak gdyby tak rzeczywiście było, że jesteśmy uwolnieni od tajemnic, to świadomość tego, poprowadziła by nas do świadomych wyborów, co za tym idzie, było by bardziej sprawiedliwie ! dlatego kontynuuj swoje myśli postrzegania tego wszystkiego, bo może znajdziesz rozwiązanie, wez pod uwagę, że słucha Cię 1000 osób z zawyżeniem, i to jest długa praca, by dotarło do ludzi to. Ale mi się podobało, nie znam żadnych tajemnic o Polakach. Wiem że uścick Putina do Tuska był szczery.

 2. nie dziwi nic http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trum-oswiadczyl-ze-zalozycielem-isis-jest-barack-obama-wspolzalozycielem-hillary tymczasem nad Wandą( fałszywa nazwa to Wisła ) http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych będzie żywił naród http://www.portalspozywczy.pl/zboza/wiadomosci/quot-pis-wprowadza-gmo-tylnymi-drzwiami-quot,132253.html wodę goi będzie sprzedawał dla goi https://forumemjot.wordpress.com/2016/02/14/izraelska-korporacja-przejmie-polskie-wodociagi-to-juz-pewne ziemia lasy zasoby minerały,to kwestia czasu wystarczy mataczyć aby goj był dezinformowany i nieświadomy /http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/kosciol-moze-kupowac-ziemie-a-inni-nie/x1l4m8g

 3. Ziemia za granica klosza https://www.youtube.com/watch?v=HPfQDdj_6Ts dla ścisłości plaska ziemia jest wycinkiem powierzchni kuli , czyli właściwa ziemia jest kilkaset razy większa , plaska ziemia nie jest do końca plaska ma lekkie wybrzuszenie z uwagi na faktyczna ziemie ( glob ) ; klosz to nie jest jakiś szklane idiotyczne nakrycie to klosz energetyczny z różnymi warstwami energii ,gdzie jest wyświetlany hologram iluzje i cały firmament coś na podobe blue Beam https://www.youtube.com/watch?v=KjEh9hDobGg

 4. Jak Jezus byl homo capensis to mogl byc i w Indiach i w Japoni i wszedzie tam gdzie znaleziono tego typu czaszki :)))Oni mieli inne mozliwosci poruszania sie .
  Jak Jezus byl hebrajczykiem to znaczy ,Oni wlasnie wedrowali z bliskiego wschodu jako poslannicy dawnych kaplanow i faraonow Zydzi byli ich pierwsza mutacja do robienia roboty na planecie , Duzo hebrajskich mezczyzn sie udalo na daleki wschod i zalalo nasze tereny tez wchodzac w zwiazki z kobietami pochodzenia slowianskiego i pozniej na naszych terenach mamy element Ashkenazi . Bo to sa niby zydzi ale nie sa prawdziwi hebrajczycy . Powiem tak nikt tego nie odgadnie z zadnych skryptow mozna tylko badac inna droga . Czuciowa i kojarzeniowa . Bardzo duzo z nas ma w sobie element tego skazenia czy ktos chce czy nie .
  Ja osobiscie zakladam , ze Jezus byl homo capensis juz o zmutowanym i prawidlowym genetycznie ciele I wygladal tak jak zyd . Ale byl czyms wyzej niz zyd . Mogl udawac nizszego albo rownego z innymi ale nie byl rowny juz dlatego , ze posiadal astralne mozliwosci matrix taka jest prawda . Przeciez wszyscy powoluja sie na niego wiec ta jego prostota to tylko gra i bulshit dla ubogich . Jezus byl manipulowany przez Grate Black Sun odgrywac taka role pozytywnego prekursora .
  I dlatego w healingach pokazowych bedzie wystepowalo zjawisko wyleczenia dla advertisement pozytywnej energii :))) . Zakrawa mi to na jeszcze jedno oklamywanie ludzi .

   1. Nawiazujac do twoich linkow Majestic wyzej
    Obrzezanie chlopcow zaczelo sie u dzieci niewolnikow w Egipcie sa na ten temat malunki egipskie jakby ktos mial watpliwosci. Mialo to niezwykle zadanie skupienie jakby energi i mysli na dolnych partiach i ciagle pobudzenie co zatrzymywalo procesy analizy myslowej I ciemnogrod gotowy do eksploatacji i wiary w to co sie narzucilo. Przy okazji bylo sie lepszym niewolnikiem . To wcale nie bylo zrobione dla celow higienicznych.
    Saturn moim zdaniem to Black Sun – czarna dziura -centrum galaktyki . Nie ma saturna .Saturn jest iluzja niebianskiego ciala a raczej wprowadzenia ludzi w blad . Obecnie Szwjacaria robi za saturna .No i CERN cos w rodzaju rings i cale drutowe oprogramowanie w symbolach na zwojach CERN . Kazdy drut-elektryczny ma odpowiedni uklad ksztaltow zeby dawac dodatkowy efekt :)Homo capensis wybudowali CERN dla siebie ale fiasco . Nie wypalil im kompletny plan powrotu doa zrodla . Zareczam , ze glownym symbolem jest krzyz i tak zwany octaton w symbolach kregow CERN.

    Ale to zmyslowe Nieprawdaz ?
    Duncan O finioan Mowi , ze przywracanie kogos do zycia to jest jakby skladanie z niego ofiary .Ale nie wie komu jest przeznaczone to skladanie ofiary . Ja mysle , ze Jezus mial bardziej wykwintna metode przechwytywania owieczek dla swojego syntetycznego Boga swiatla jak ci co zabijali na piramidalnych i w rytualnych ceremoniach . Osoba przywrocona do zycia byla bez swojej cennej esensji swiadomosciowej nazwanej Soul czasami w skrotowym pojeciu .Swiadomosc przywroconych do zycia w duzej mierze pozostawala w syntetycznym Astralu ,Zwykle osoby ozywione mialy wieksza konekcje do astrala i tak zwanej astralnej wiedzy i umiejetnosci . W obecnym czasie nazywaja to w naukach psychologi podswiadomoscia i nadswiadomoscia . Dlatego te rewiry sa dla nas swiatem nie znanym . Oczywiscie nikt nie zaklada tego , ze to jest swiat zaklamany i podstepny .Dlatego wiele ludzi pracuje z ta rzeczywistoscia I wedlug mnie jest w bledzie . Tak jak ta cala inwazja na nasza planete jest wielkim podstepem .
    Tak wiec Bog swiatla inaczej emanujace centrum Galaktyki syntetycznej – czarna dziura – technologia elektrycznosci dala jakby pocztek homo capensis i technologii istnienia na ziemi ,Oni sie tutaj kreowali przy pomocy swoich orbs . Przybyly tutaj pierwsze tak zwane sondy kosmiczne do analizy terenu .Potem program ich kreacji dla nich samych – Orbs plazma-elektryczna , ktora byla ich ochrona zeby funkcjonowac w organicznej rzeczywistosci i pobierac dane i material organiczny ziemski skad sie da i ile sie da . Przez dlugi czas nas obserwowali a potem zabrali sie za swoja syntetyczna kreacje i budowanie programu projektu ziemia i zaczely sie rozne machloje genetyczne 🙂 No i znalezlismy sie w programie bezwzglednych maszyn :))Nie wiem jak dlugo trwalo to wszystko ale zapewniam , ze sprawdzalysmy gdzie to sie zaczelo i zaczelo sie to wlasnie na terenach Afryki – Egiptu . Potem te faraonskie dlugie czachy zaczely sie roznosci po calej ziemi . I to Oni wykreowali religie oparte na swietle . Ja nie jestem swiatlem ,zareczam to wszystkim nawet jak umre to zostanie po mnie to co wiem i czego jestem swiadoma :))

   2. Australijski rzad milczy albo pisze bzdury . http://www.abovetopsecret.com/forum/thread651268/pg1
    Egipskie homocapensis w Australii . Po co oni w Australii . Badanie humanity w toku przez homocapensis egipskie stwory zaczela sie w momencie ich osiedlenia na ziemi . Zeby zawladnac swiatem i ziemianami na kazdym kontynencie Trzeba bylo przeswietlic i zbadac kazda cywilizacje na Ziemi i wlozyc ja w swoj kosmiczny computer na przyszlosc i w swoje sztuczne linie czasowe http://www.crystalinks.com/egyptaustralia.html
    Jedna stra aborygenka , ktora obecnie juz nie zyje powiedziala bialym Australijaczykom , ze przy inicjacji dowiedziala sie , ze hieroglify nie byly zrobione przez ludzi ale byly zrobione przez Egipcjan . Nastepna sprawa , ktora potwierdza nasze czucie jezeli chodzi o Egipskie wplywy na kazdym kontynencie .
    Aborygenskie kobiety obmywaly te hieloglify uryna zeby na send stone je utwarwalic
    Egipski duzy kamien w Sydney . Obrzezany penis ( dlatego sciety na czubku )skierowany do nieba . Dominacja Egiptu trwa . Nikt sobie wlasciwie z australijczykow nie zdaje sprawy . Albo maly procent ludzi na swiecie. http://www.everytrail.com/guide/sydney-harbour-history-amp-obelisk-discovery-around-australias-great-north-walkJakby ktos dobrze zbadal ten kamien to by wiedzial , ze ten kamien przybyl z Egiptu http://www.everytrail.com/guide/sydney-harbour-history-amp-obelisk-discovery-around-australias-great-north-walk.
    Prawdopodbnie egipskie capensis byly w Australi dosyc dlugi okres czasu . Podobno uczyli sie spirytualnosci od aborygenow . Bumerang wraca do Egiptu. Oni go w koncu wymyslili egipski patyk , ktory widac na rysunkach wielu w egipcie
    Piramidy dookola swiata a oni zamykaja ludziom usta .Tasmania piramidy https://www.youtube.com/watch?v=NrIvZ8fGYkg
    Rzady blokuja historie jezeli chodzi o Egipskie wplywy .Dalczego sie pytam ? My znamy odpowiedz
    Plazmic connection przez piramidy . New Zeland tez ma piramidy wszedzie . Egipt zawladnal swiatem poustawiala swoje monumenty wszedzie .

   3. Tylko praca nad soba i medytacje powoduja stop akcji .Patrzenie tylko na polityke i koscielne wplywy to jest tez po to zeby zstopowac akcje . Babranie sie w muslinach spermy syntetycznej rzeczyistosci to tez jest stop akcji bo sie nie jest swiadomym prawdy . Poznanie prawdy healing nastepuje .
    Jak mozna traktowac cos sztucznego powaznie i przyrownywac do ludzi z krwi i kosci . Nie wszyscy sa ludzmi sa pochodna homocapensis . I ci wlasnie sa umiejscowieni tak gdzie nie ma czucia ale jest wyrachowana syntetyczna manipulacja .

   4. Inteligencja czlowieka przychodzi i odchodzi lepiej jak tak jest niz tkwic w dogmatycznym mysleniu (constant ), ze swiat jest taki jak nam przedstawia historia , kosmologia, astrologia i fizyka i inne Jezuickie teorie na zycie .

   5. ad przeczytanego 0:1 kalinka. nawet nie najgorzej. przynajmniej jest co wspomnieć. tylko co? bo o czym tak na prawdę mówisz kalinka? o czym chciała byś porozmawiać? co może przekazać, poza odczuciami na sto tematów. i to jest właśnie nie ze kalinki, ale problem ludzi dzisiejszego czasu i programów. nie da się z nimi rozmawiać. mieszają tak już ogólnie wszystko ze wszystkim, na zasadzie sennego majaka, bo coś ktoś a wiecie? pierdolenie kota za pomocą metro w paragwaju, bo mnie sie przyśniło i się komuś więc wydaje iż rower to drewno. bo gdzieś tam ktoś urzyje jakiegoś słowa klucza i teraz wstrzelaj sięw coś takiego i próbój dyskutować. z kimś jak uwcześni ludzie z mentalnością jak nie psycholi to kłamców, konafabulantów, schizoli bez elementarnej wiedzy na temat jakikolwiek. Szlak „reptyle” i inne gady z fantasmagorii prelegentów na 14 tomów wymiękają. Hm jak ta diwa wzięła paszport i dydy drogi broń płytę DVD z do tego wyjcami własnego wykonania w ramach wymiany kulturalnej. no nie po prostu nie, i co to sobie myśli że będzie zbawiać kosmitów? normalnie do czubów, nie ma dyskusji i jest milczenie. po prostu szkoda gadać.

    to nie do kalinki, ani do wontku. to moje odczucie. i tyle w temacie jakimkolwiek.

   6. mnie we wpisie kalinki uruchomiło na zasadzie klucza zagadnienie przejmowania porzuconych acz wypartych części energii czyli ciał zwane też w niektórych wypadkach wskrzeszeniem. ale to konkretna wiedza a ludzi interesują jedynie majaki. choć temat sam w sobie jest dość ciekawy to trudno. poskaczmy se na jednej nodze trzymając się za nos jak w każdej sprawie. bo to na pewno ma związek z hemitrals i z płaską ziemią i z notowaniem buraków w Indiach, byle sobie mieć czym zabłysnąć pierdoląc bez końca o własnej schizofrenii…

    i to się tyczy wszystkiego. jeśli ma być emocjonalnie 😛 więc nic nie wyróżniam. tak już ogólnie jest więc jest jak jest…

    każdy jest wolny (od pojęcia wolności)

   7. Se Ja
    Dydy wziela paszport ale tam paszportow przeciez nie przyjmuja . Ciekawe kiedy odleca .Bo oni wszyscy maja paszporty gotowe .Szczesliwej drogi im pozycze . Niech dadza znac .Ciekawe czy drabinki zrzuca czy sie tak zniza nad ziemie , jak zapita geba basisty sapadajaca na scene i polkna wszystko jak leci na koncercie astralowych strun .

   8. Seja. Nie możemy generalizować. Ja dla przykładu czuję się o wiele lepiej od czasu, kiedy odłączyliśmy się od Syriusza B … chociaż, może to zasług niższych temperatur tego lata … zaraz, o czym to ja mówiłem … 😛

   1. Zapomniałem na końcu dodać „Ha Ha” 😀 a co z tym Cristusem co otworzył oczy „Ha Ha” może to właśnie wierni są problem kościoła a nie kościół 😀 Ciemnogród i moherowe berety 😀

  1. Czy Sejan był syntetykiem, czy tylko dzięki swemu rasowanemu DNA wchodził do Astrala ?

   1. tak z ciekawości, prosta seja zapytowywóje się grzecznie kto to jest / był (bo nie wiem o kogo loto) sejan? (jeśli ktoś był by tak miły naświetlić mnie to intrygujące nieco nazewnictwo)

   2. Przykro mi, lecz cenzor jest ostatnio nadobowiązkowy i słusznie lub niesłusznie nie opublikował udzielonej wczoraj odpowiedzi. Widocznie nie przepada za Imperium Romanum 😛

    //
    Pewnie poszło z automatu do spamu… a już usunąłem cały spam więc przepadło 😀

    Voytek – [Admin]

 5. Do rozmowy z Adamem Dudkiem.
  A co z obszernym wątkiem jezusowym wg książki „Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu” (Baird T. Spalding) ?

Comments are closed.