Otwarte Forum Tematyczne – 11.09.2015

W studio NTV Ewa Pawela i rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski o stowarzyszeniu STOPZET (Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom) i październikowej konferencji w Berlinie (Konferencja na temat skrytego nękania 2015).
Wspomniano również o zmarłej dr Rauni Kilde, ofierze ataku broni psychotronicznej i wydaniu jej książki.

https://www.covertharassmentconference.com/
https://stopzet.wordpress.com/


Materiał zarejestrowany na Konwencie Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku w sierpniu 2015 r.
Krzysztof Kacperek opowiada o budowaniu i lepieniu ekologicznego domu z drewna, słomy i gliny. Zaprezentował jak przebiega nietypowa budowa z wykorzystaniem naturalnych, odnawialnych i ekologicznych materiałów. Przedstawił zalety, korzyści i wady takiego budowana domów. To domy energooszczędne o przyjaznym mikroklimacie. Zarówno architektura jak i technologia stwarza nieskończoność atrakcyjnych możliwości aranżacji i wykończenia. Celem prelekcji była m.in. chęć zainspirowania możliwościami architektury z natury, artystycznymi tynkami z gliny i detalami wykończenia, oraz przykładami realizacji eko-budowy.

Krzysztof Kacperek obecnie realizuje swoje wielkie marzenie i pragnienie serca jakim jest ekologiczna budowa domu, domu który zarazem będzie miejscem pracy oraz ośrodkiem rozwoju osobistego.