Otwarte Forum Tematyczne – 11.10.2016

26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym wystąpieniu głos zabrał Krzysztof Kamiński, redaktor naczelny kwartalnika „Porady na Zdrowie”.


Zapis spotkania z Jadwigą Łopatą, Julianem Rose oraz Krzysztofem Wietrznym z ICPPC na otwarciu nowej fazy Projektu Republiki Ślężańskiej w Sobótce.


Janusz Zagórski rozmawia z malarka i artystką – Agnieszką Aziralii, która inspiracje czerpie z Wed i fizyki kwantowej.


13 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 11.10.2016

    1. g-k pisze:
      12 października 2016 o 12:23 ” obraz , który należy zapamiętać ; jak oto elity i tzw. klasa …….. wybrańców i opłacana z podatków traktuje społeczeństwo”… Odpowiadam: Katolicki Bog Jahwe (Jehowa) jednych ludzi stworzyl Kwiatem a drugich ludzkim Chwastem. Jednym dal bogactwo i zdrowie a drugich dotknal straszliwa choroba i pchnal w otchlan nedzy. Jednym dal Wode Zycia i barwe chmur a drugim Blekit Nieba i suchy piach pustyni. Oto sprawiedliwosc Najwyzszego!

  1. 😀 😀 😀 Izunia śniła mi się dziś w śnie erotycznym, ale koniec końców do niczego nie doszło, tylko romantyczne sytuacje były… Iza rozumiała w tym śnię całą 500 kartkową książkę, gdzie nie otworzyłem książki, tam IZa wszystko wiedziała i nawet ciekawe tematy były, a Spoksik Boksik śnił mi się wczoraj, jak mu pieluchę przebierałem haha 🙂 Dobre co? 😀 😀 😀

    1. Majestic jak ta ustawa przejdzie, znaczy, że Koncerny rządzą 🙁 i nie ma tu dla nas miejsca, będzie zepsute środowisko, ludzie kosztem najbogatszych, na olbrzymią skalę, musimy to powstrzymać !!!

Comments are closed.