Otwarte Forum Tematyczne – 11.12.2012

„Droga transformacji: Miejsce i rola człowieka w kosmicznym Planie Dziejów”
to tytuł prelekcji Sandry Niemczyk, która miała miejsce na konferencji „U progu Nowego Świata” zorganizowanej przez Mikołaja Rozbickiego w Poznaniu w dniu 2 grudnia 2012 r.

Sandra Niemczyk od lat tłumaczy i publikuje przekazy od naszych braci z kosmosu. Channelingi to sprawa niejednoznaczna – nie są wolne od manipulacji i dezinformacji, jednak nie można ich też nie doceniać, jako jedno z wartościowych źródeł informacji. Warto zapoznać się jaki obraz świata i jego transformacji ukazują te przekazy. Kilka słów od Sandry: „Od wielu lat czułam głód wiedzy i odpowiedzi na pytania na które nikt nie był mi w stanie odpowiedzieć. Szukałam, czytałam, pytałam, drążyłam i załamywałam ręce. Wiedziałam, że chodzi o coś więcej. Z otwartym umysłem, chciałam zajrzeć za każde drzwi. Teraz wiem, że Wszechświat mówi do mnie, poprzez lekcje, doświadczenia, niebywałe „zbiegi okoliczności” i znaki na drodze codziennego życia. Zrozumiałam swoją rolę, zrozumiałam przyczynę i dokonałam wyboru. Kim jesteśmy? Co tu robimy i dlaczego teraz? Jakie jest nasze miejsce we Wszechświecie i nasza rola w tym czego jesteśmy świadkami? To tylko wierzchołek góry pytań, jednakże okazuje się, że odpowiedzi są bliżej niż może nam się wydawać.”

10 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 11.12.2012

 1. @Sandra
  ale fajnie to poprowadziłaś.
  Łagodnie, lekko, ciepło i bez napinki
  – z iście wodną przenikliwością Jin 🙂

  Idąc za Twoją radą proponuję Wszystkim dzisiaj o 12:12
  wypuścić w przestrzeń tyle pozytywnej energii ile tylko się da
  zasilmy Ziemię i Kosmos energią z serc

  Jakkolwiek brzmi to patetycznie,
  Tak właśnie zamierzam zrobić

  😉

 2. Mysle ze „istoty x” mogly by przekazac dowolna wiedze ale nie chca nam zapychac glowy czyms czego i tak nie zrozumielibysmy nie zaakceptowali i wyrzucili (zapomnieli) dlatego nie robia tego. nalezy zadawac konkretne pytania i wyczekiwac odpowiedzi, dezinformacja moze byc wina samego poszukujacego ktory od razu chcial by wiedziec bez mozolnej drogi wielu etapow zrozumienia (niecierpliwosc)

  Tak naprawde owe istoty x moga nie istniec wogole tylko byc czescia ukryta nas samych o ile jest mozliwe zeby wiedza byla zakodowana wewnatrz DNA i jest ukryta w podswiadomosci. Teoretycznie DNA moze byc perfekcyjnym nosnikiem danych, wszystko sie na tym zapisuje i jest przekazywane dzieciom we krwi. Taki biologiczny dysk twardy. Ktwo wie ile danych to mieci, moze liczone w terrabajtach lub wiecej.

  Ja to widze w ten sposob ze kontakt z „istotami x” jest obrazowaniem uasabianiem podswiadomej wiedzy juz istniejacej ukrytej gdzies w muzgu. Ewentualnie moze byc jakis kosmiczny wirus z wlasnym DNA i bankiem danych ktory mozna wchlonac oddychajac i w ten sposob zdobywac wiedze lub dezinformacje, bo wirus moze rozwalac banki danych wprowadzac zamieszanie w systemie (w umysle) stwarzac iluzje pokusy (w tym ukladzie diabel byl by takim kosmicznym wirusem zlosliwym a aniolowie wirusami pozytywnymi) Na planie fizycznym powodowal by choroby a na planie duchowo psychicznym zle mysli i odczucia. Pozytywny byl by natomiast antidotum albo i panaceum (leczyl by kazda chorobe)

  W kosciele jest to woda swiecona oplatek i kadzidlo jednak tak naprawde to sa symbole czegos i nie musza miec zastosowania realnego dzialania bo to jest zwykla kranowa i upieczone ciastka tanim kosztem. Watpie zeby kosciol byl w posiadaniu takich wirusow, chyba ze gdzies w watykanie (w archiwum)

 3. Coś niesamowitego. Wspaniała wypowiedź, wspaniałej kobiety że aż się lżej na sercu zrobiło i przyszły chęci na czynienie dobra.

 4. Alicja w krainie czarów – przepraszam Sandra w krainie czarów. 🙂
  Piękna dziewczyna i piękny miszmasz; dla każdego coś miłego, wszystko i zarazem nic.
  Przegląd stron ezoterycznych w sympatycznym autorskim wydaniu.

 5. Takie obrazy i treści samoistnie i naturalnie rozświetlają się w każdej otwartej na światło
  duszy.
  I tak ma być :)))

 6. Sandra, świetnie! świetnie! świetnie! Czułam, że wypowiadasz się również w moim imieniu. Super! Dzięki i pozdrawiam.

 7. Nich wibracja tej MahaMaji będzie z Tobą – Jesteś dźwiękiem Ludzi Młodych 🙂

 8. Odczuwam tak samo jak Ty Sandro. Piękna głęboka wypowiedz. Chętnie usłyszę Sandrę częściej na antenie ntv.

  Tak sobie myślę, że w ntv przydałaby się również jakaś kobieta w roli prowadzącej programy, i tak jakoś Sandra idealnie w tej roli by mi się widziała, jednocześnie zaznaczam że wszystcy prowadzący pozostałe audycje są świetni i nie mam im nic do zarzucenia, aczkolwiek nieco żeńskiej energii też by się nieco więcej przydało.

Comments are closed.