Otwarte Forum Tematyczne – 12.05.2017

Druga część wystąpienia Janusza Zagórskiego  pod tytułem:” Wokół fenomenu UFO (cz. 2) na Festiwalu  POLCON Wrocław 2016.


Fascynujące zagadnienie powiązań objawień maryjnych i zjawisk religijnych z fenomenem UFO. Krótka rozmowa tuż przed 13 maja 2017 Igora Witkowskiego i Janusza Zagórskiego jako zapowiedź jedynej w swoim rodzaju  konferencji w Polsce z okazji 100 – lecia objawień fatimskich, jaka odbędzie się 13 maja we Wrocławiu.


W  dniach 13-14 maja 2017 w Poznaniu kolejne seminarium Łukasza Lubickiego.


 

133 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 12.05.2017

  1. Qcyp Czyli szczaw i mirabelki a na specjalny deserek od Qcypunia , Korea :))))))

   1. Tak Korea musi być .Daliśmy wam tyle wskazówek jak żyć a wy swoje)))))). Rodzinka ,najbliżsi,imieniny, urodziny,okazje,zwyczaje,święta,religie,pieniądz,materializm,rywalizacja,walka ,wojna,nacjonalizm,patriotyzm,granice itd//Chyba sama przyznasz że czas najwyższy zrobić miejsca wyżej rozwiniętym ludziom/Cywilizacji.:)))))))))Pewien rosyjski naukowiec z Obserwatorium Astronomicznego „Pulkovo” z St.Petersburga dr Alexander Stepanov wydał nawet specjalny raport,w którym ostrzega że w kierunku ziemi w szybkim tempie zbliża się olbrzymi,ciemny obiekt.
    http://davidicke.pl/forum/obcy-leca-w-kierunku-ziemi-trzy-potezne-statki-t5254-30.html

   2. Czy obce obiekty o których przypominasz dotarły już na Ziemię ?
    Przybycie zapowiadane było chyba na rok 2012 ..? Martwię się, że nas, przez jakiś głupi błąd nawigacyjny po prostu minęli …

   3. Nie, czekają gdzieś blisko Ziemi.Może znów na Księżycu.Dość często medytuje przy Księżycu i czasami mam jakieś przebłyski/informacje.

   4. Qcyp Pocałuj mnie w nos , ze swoimi „radzieckimi” odkryciami 🙂 Jestem wolną Istotą w przeciwieństwie do ciebie , który gloryfikujesz zniewolenie narodów i wojny nuklearne . Fuj !

   5. Qcyp Mozna medytować w każdym momencie i nie izolując się od najbliższych. Jednak ty wolisz sie izolować , bo tak ci jest dużo wygodniej . To są jednak pozory , bo równocześnie cierpisz z powodu tej „wygodnej” izolacji . Tak więc ucieczka od niewygody , powoduje jeszcze większą niewygodę – i jak tu żyć ???!!! 🙂

   6. Swoją drogą, gdybym był takim Zeta Reticulianinem, który nagle zorientował się, iż jakieś pięć lat temu pędząc z prędkością światła+ minął, wraz z całą pędzącą o krok za moim bolidem armadą, ustalone miejsce docelowe, to chyba nie zastanawiałbym się długo … i po prostu wrzuciłbym w DJ’ce kolejny kawałek Reticulianskich Rage’ów, podkręcił ‚volume’ i definitywnie rozpłynął się ze zgrzewką Zeta piwa w ręku, w falującym na parkiecie i skandującym skandaliczny refren tłumie … 😀

   7. Bo kto powiedział, że obcy musza być nam przyjaźnie lub wręcz wrogo usposobieni, kiedy po prostu mogli wyruszyć ku Ziemi bo są na fak jej zamieszkania całkiem obojętni ? :/

    Już słyszę śmiech Pana Peteckiego zza wielkiej chmury 😀

   8. Qcyp Jesteś rzekomo taki wzniesiony , a siedzisz dalej w starych programach : wojny śmierci i cierpienia . Wojny nuklearnej nie będzie , wybij to sobie raz na zawsze z głowy – bo na to nie pozwolą Ci , którzy nad tym czuwają . Dotyczy to całego Multiversu /siatek świadomości / dlatego jest to dokładnie monitorowane .

   9. @Gaja
    Nie wydaje mi się by kogokolwiek, ten problem interesował.

    Warto przypomnieć, że broń atomową została użyta bojowo dwukrotnie a na krawędzi globalnej wojny nuklearnej ludzkość stanęła co najmniej raz.
    Bez urazy, ale nie mówi się choć słowem, by objawiły się w tym czasie świetliste postacie pochłaniające śmiercionośną energię lub w jakikolwiek inny sposób zatrzymujące uruchomiony ręką człowieka mechanizm zagłady.

   10. @Qcyp.
    Lecą wpierw na pełnej prędkości, nie maskując się ani swojego zamiaru przybycia, by dotarłszy w końcu, stanąć na lat kilka w pełnym ukryciu.
    Może zjadliwy humanoidalny wirus ich nie zainteresował i nie potrafią jednogłośnie stwierdzić w rozwój którego gatunku pozostałych istot żywych zainwestować ..?

   11. Boksik WSZYSTKO ZE WSZYSTKIM JEST POWIĄZANE . To jest system naczyń połączonych . Tylko małe ludzkie „ego” uważa , że może coś porozrywać w jednym miejscu i to nie będzie miało wpływu na całość . Jesteśmy JEDNYM .

   12. @Gaja
    Możesz proszę bardziej skonkretyzować ..?
    Twierdzisz, iż globalne starcie przy użyciu broni użyciu broni masowego rażenia nie jest możliwe, ponieważ wykracza poza akceptowalną formułę czuwających nad tym a bliżej nie definiowanych ludzi lub bytów (?)
    Ja natomiast twierdzę, iż najprawdopodobniej nie ma żadnej siły trzeciej, która dbałaby oto aby uczestnicy starcia nie wywołali swym działaniem globalnej pożogi a przynajmniej wspomniana strona, mając wiele ku temu okazji nie objawiła się wcale.
    Nie bardzo potrafię zinterpretować Twoją ostatnią wypowiedź. Co stanowi związek i jedność wyrażone naczyniami połączonymi w kontekście możliwości/niemożliwości masowego użycia broni jądrowej ?

   13. Boksik . Zadaj sobie pytanie – dlaczego po podzieleniu takiego maleńkiego jądra atomu , powstaje tyle energii i skąd się ona bierze w tym momencie ? Czyż to nie jest interesujace , że cała ta energia pochodzi ze sfer niewidzialnych? Im mniejsza cząsteczka , tym potężniejsza jej energia . TA ENERGIA WYZWALANA W MOMENCIE ROZSZCZEPIENIA JADRA – JEST ENERGIĄ , KTÓRA ZOSTAŁA ZWINIĘTA W PROCESIE ZWALNIANIA CZASU . Ta energia , która się wyzwala pochodzi z poziomów :czwartego , piątego , szóstego i siódmego. ATOM bowiem ZAWIERA JE W SOBIE , BO ATOM JEST CZĄSTECZKĄ , KTÓRA UKRYWA W SOBIE SIEDEM POZIOMÓW RZECZYWISTOŚCI . Resztę sobie dopowiedz . Pozdrawiam Cię .

   14. @Gaja
    Teoria próżni Szipowa. :/
    Nie chcę być natarczywy, ale moim zdaniem nadal unikasz odpowiedzi, kto, lub też co miałoby przewidzieć i zatrzymać zgubną wymianę ciosów ..?
    Ten ktoś, lub zbiorowość, która go ma tworzyć, nie zrobiła do tej pory nic by powstrzymać użycie środków z arsenału atomowego, więc możliwe, że nie jest tym zainteresowana, albo po prostu nie istnieje.

 1. Po raz kolejny po trzech latach stukania w klawiature pragne I SKLADAM WYRAZY SZACUNKU I PODZIEKOWAN JANUSZOWI ZAGORSKIEMU I NTV.PL ORAZ VOJTKOWI I WSZYSTKIM ISTOTOM WYSTEPUJACYM ORAZ TYCH CO STUKAJA TAK jak jan piotr kutereba komentujac z roznymi peterbucjami ,po trzech latach KOCHANI MOI BOGOWIE JAK TOMEK TU NAPISAL TWORZYCIE DOBRY KLIMAT =PRZEKAZUJECIE FAKTY I UJAWNIACIE TAK WIELE TEMATOW TEGO CUDU ISTNIENIA =CUDU ISTNIENIA =TO DZIEKI TYM ISTOTOM I dodam innych TV. POROZMAWIAJMY Z ALEXEM I innych a jest ich bardzo juz teraz bardzo duzo np. roznych akademi I istot indywidualnych bez wymieniania ich a pamietajmy I miejmy szacunek wszystkim oraz starajmy sie uczyc wspolpracowac na zasadach wzajemnych korzysci !!! sluchajac I ogladajac z przykroscia potrzebuje to napisac od dziecka w tej sluzbie ludzkosci staram sie poslugiwac FAKTAMI I tylko faktami =obserwuje kochani szkodliwe animozje I wkradly sie kibicow oraz tego konczacego sie matrixa =NIEWOLNICTWA =coraz wiecej mamy ISTOT WOLNYCH =dokunujacych wyborow swiadomie =/posluguja sie punktowaniem swoich siostr I braci =pOLECAM =POLECAMY POBUDKE TYM CO TO ROBIA???/ Tomek dokonal PRZELOMU =dziwne znam Tomasza z LONDYNU jak bylismy w Stonhey to nazywo bo bylem znim DOKONAL CZYNU ODWAZNEGO !!!!!!!!!!! POSTANOWIL I pobiegl I pobiegal sobie po tych kamyczkach =film jest w NTNS =telewizji Roberta ktory to sfilmowal I zamiescil / I oto TOMEK oglosil sie BOGIEM trzy dni temu =chce powiedziec ze to czyn ODWAGI I MOCY I ZAUFANIA W SIEBIE = DZIEKUJEMY VOJTKOWI I JANUSZOWI ZE TO JEST W KOMENTARZACH =konczy mi sie czas stukania na koniec podam w tyle -wizji polecam swietny odcinek z PAWLAKIEM I lawenda sam hoduje na balkonie I stosuje I niektorym polecam bawmy sie cudem istnienia

 2. Niedwiediew – Dowod reinkarnacji homocapensis http://blogs.privet.ru/user/venus_victrix
  Ludzi tez powielali wiekami . :))) Welcome w chiken pen ha ha ha z paroma kogutami przy ziarnie i terytorium .

  Waly wislane . Takiego wala 🙂

  Chodzisz z koszyczkiem i zbierasz dandeliony ?
  Ja zbieram codziennie jakies lodygi przynosze o domu i robie totalny balagan . Nigdzie nie ma miejsca bo wszedzie sie suszy 🙂
  Chyba powinnam pracowac w suszarni ziol wtedy bym sie zrealizowala w stu procentach .

   1. Jeszcze nie mam . Jade po nie 22 maja . Juz niedlugo . Poszukam Tomus jakis fajny jezz bo mam w kolekcji kilka :)To ci wysle .

   2. Zaczynam Medytację, Gaja mnie przekonała, Kalinka super z tym Pianinem i czekam na Jezz 🙂 🙂

 3. https://www.youtube.com/watch?v=9eciMXrs6mk =ten filmic to jeszcze jeden z tyle wizji =maja interesujaco nabijaja sie to co pisze bAWMY SIE CUDEM ZYCIA??? w /w podalem z kargulami pawlakami I chce powiedziec ze te filmy wyjatkowo oddaja I pokazane sa rowniez tutaj wsrod nas stukajacych oraz w tzw. naszym zyciu . Poszukiwalem TOMKA tego ze Stonehege =bez sukcesu byc moze Robert usunal albo angielska tzw. demokracja??????? ha ha ha =dodam opowiadajac VOJTEK I JANUSZ rowniez to widzieli to byly piekne obrazki jak kolega Tomek pobiegl na kamyczki podeptac je swoimi stopami to za nim ruszyla sfora securite =jak znajde ten filmic albo =prosze Vojtka jest perfekcjonista I zna sie na tych tematach niech zamiesci mego kolege Tomka =byl u mnie z dziewczyna w kwietniu I swietnie sie bawilismy =pozdrwiam .A teraz o naszym TOMKU kochanym w/w komentarz zakonczyl mi sie czas w biblotece =otoz TOMEK zrobil odwazny czyn publicznie oznajmil ze jest BOGIEM =to cieszy I raduje chociaz wszyscy nimi sa bez wyjatku =to cudowne proste potwierdzenie ze dzieje sie =dzieje dobrze I korzystnie takie proste czyny tego naszego Tomka I Tomka ze Stonehenge =tak kochani to moj osobisty poglad I moje wnioski jezeli kogos urazilem albo nadwerezylem czym kolwiek to niech napisze .Uwazam ze takie drobne czyny co dzien w NTV.PL =mowiacych I ujaniajacych fakty w rozmowach z JANUSZEM /Vojtka operatora/ I nas piszacych takie drobiazgi !!!!!!!!!!!!! to wlasnie czyni nas WOLNYMI I uwalniamy sie poprzez takie swiadome przekazy czynimy ze Wolnych Istot przybywa a cywilizacja istnieje . A moim marzeniem jest bez „money” I bez wszyscy co czytali to wiedza lista jest dluga ??? ok. wystarczy na ten weekend jak BOG VOJTEK ZAMIESCI to bedziecie mieli co komentowac I oto chodzi bawmy sie /dzisiaj mieli dokonac zamachu w Fatimie =rozmawialem z mama =ogladala tego kolege =to znaczy ze nasza internetowa robota stukanie cos daja bo kolejne proby upadajacego matrixa I checi zrobienia resetu poprzez wywolanie ??? ha ha ha cieszmy sie WOLNOSCIA CUDEM ISTNIENIA z szacunkiem wszystkim

  1. Naprawdę cieszę się, że wróciłeś Janek !! czasem nie warto się gniewać, pokazałeś, że jesteś ponad !!! Brawo przyjacielu 🙂 Aż muszę znaleść piosenkę dla Ciebie…. Zw…

   Peter Gabriel – Biko…. (będzie odpowiednia)
   https://www.youtube.com/watch?v=luVpsM3YAgw

 4. I komentarz rozmowy Janusza z Igorem =Igor Witkowski mowi coraz wiecej ludzi odbiera odczowa ze w tym roku nastapi odslona /tzw. apokalipsa/ =to co pisze od roku mam pelne zaufanie do przekazow ze to co robimy UJAWNIAJAC TU NA FORUM I wszyscy co to robia nawet podaje termin do pazdziernika zostanie wieksza czesc oszostw I klamstw UJAWNIONA!!! to czuje =potwierdza to Igor =Janusz I wszyscy I wszystkie ISTOTY KTORE DZIALAJA W TEJ RZECZYWISTOSCI = w listopadzie 2017 roku bedziemy zyc w innej wolnej I faktycznej rzeczywistosci ha ha ha bawmy sie cudem istnienia dziekujemy Januszowi I NTV.PL

  Odpowiedz

  1. jeśli nie mogę być byście znaleźli prawdę, to muszę odejść…

   ale to się stało już i dla mnie … …
   ..

   1. o to chodzi, po to się fałszuję by nie okazało się jaka jest prawda i nasza historia z przed najazdu demonów…

   2. pierwsze lepsze 5 000 lat wstecz o jakich nie ma śladu, nie wazne co kto mówi. fakty mówią same za siebie… i to są fakty jakich nie zdołano zniszczyć…

   3. spójrz, jakiś tam janko wieśniak wybudował sobie grabkami z patyków coś co przewyższa dzisiejszą technologię pod swoim drzewem na którym miał se szałas

    mimo iż znali miejscówkę, nawet zniszczyć nie zdołali w naszym wieku, a na pewno skruszyli stalaktyty już 5 tysięcy lat temu by nie okazało się że to budowla z przed czasów kaina i abla

    i nie ważne co kto pierdoli i jak ma zryty beret komandosa z kategorią E 😉

   4. fakt to fakt, a to zaledwie wstęp do preludium że drżyjcie światy 😉

   5. pewnie se to wybudował janko grabkami z patyków bo potrzebował gdzieś trzymać szyszki na zimę i miał lepsze wzięcie w noc kupały? 😉 no bo przecież kto i po co?

   6. jak widzę te pseudo nasze egipskie orgietki w szatach szytych z ości to mnie na żygi zbiera…

    a już jak słuszę o demo-kreacji pośredniobez pośredniej to rzygam po ścianach jak by mnie kto gnojówką na hama karmił…

   7. moja terro o jakiej kłamią że jest balią szamba – szmbalią, moi terroryści. i ich zamiana i transformacja prawd i pojęć

    terraformujcie się, odnów się

   8. .. ja se, szambobalia… a słowiany niby takie mondre a od wieków dają się szambu w szambobalię robić,.. od nowa i od nowa,.. czemu?

   9. …bo jakiś magik w świetlistym majestacie ich oczarowuje raz od dołu, trzeci raz z jednej z 12 stron,.. i od nowa raz od dołu raz od góry i trzeci raz z jednej z 12 stron,.. i tak w kółko póki nie wplącze i nie zaplącze delikwenta , na kiego zagiął parol..

   10. ..a jeśli dodać że dobry świetlisty czaruś, nie czyni nic sam,.. bo od tego ma podlejszych magików od czarów oraz co teraz częstsze wszelkie oczarowane czarowne pudła rezonowe, .. to nie dziw, że aż tyle i tak szybko głupieje oraz ulega i podlega świetlistemu czarusiowi…

   11. .. i nie dziw, że tylu zmutowanych głombów chodzi i rezonuje głupotą po świecie,.. typu,.. duch=energia,..materia=energia,.. elektron to w tę w i w tamtą jednocześnie oraz w przód i w tył zarazem itp. mimo pobierania nauk w szkole i wykuwania oczywistych wzorów,..oczywiście mocno niepełnych wzorów,.. ale wystarczających by zadać kłam takim ewidentnym czarownym bzdurom zasiewanych przez świetlistych czarusiów w ich magików i ich pudła rezonansowe by ci roznosili je po świecie i łowili pogubionych w prześwietlistych czarach..

   12. … i jak jeden przez drugiego mnożą i namnażają poziomy, płaszczyzny swego boraz większego głombostwa,.. coraz to bardziej świetliste coraz to bardziej wymyślne, coraz to bardziej pokręcone..im bardziej wymyślne, świetlistsze, absurdalne, pokręcone i odleciane tym lepsze,.. czarusie dążące coraz bardziej na oślep,coraz bardziej na na głucho i coraz bardziej nieczule w coraz bardziej pokręcone objęcia świetlistego czarusia… sodoma i gomora to mało…

   13. „hej vv ????”

    … hej pani se,..hej wyzwolona z transów szamba…hej pani wyzwolenia…

   14. no cóż, już pewnie i gwiazdy zgłupiały i zbladły zagubione jak się kręcić mają, a nie potrafią, być wszechstronne gdzie ani w górę ani w prawo, ani w lewo ani w duł… za mocno za szybko..

 5. teraz o Januszu ktory mowi o ksiezycu I piramidach w bosni /byl tam moj kolega /sam osobiscie bez wiedzy praktycznej na tym innym forom p.Waldemar ;;;;pisze
  dalem return Waldemrowi czy ma jakiekolwiek dowody I co on odkryl oraz niech posluguje sie faktami I tylko faktami

  Waldemar Sobkowiak16 godzin temu

  Janusz wymiata jak zwykle. W takim tempie skacze z tematu na temat, że mu się wszystko biednej główce miesza.
  Swoją drogą to cwaniak nieziemski i wredny typek – wyczuł koniunkturę, bo wiernych słuchaczy, co wierzą w UFO nigdy nie zabraknie i trzepie niezły hajs. Podpiera się ludźmi autentycznie chorymi psychicznie, jak ten gostek, co opowiadał jak mu grzebią w myślach
  napisalem return p. Waldemar

 6. @Wokół fenomenu UFO – Polacy na pokładzie statku Apollo. 
  Przyznaję, że poczułem się trochę zaskoczony informacją jaka padła z ust P. Janusza, iż uczestniczącym w programie kosmicznym informatorem był urodzony w kraju i przebywający jeszcze na jego terenie w latach czterdziestych, późniejszy członek załogi Apollo 13 ..?
  Wedle dostępnych informacji wszyscy uczestnicy tego pechowego lotu byli rodowitymi amerykanami.
  Rodowitych polaków pracujących pośrednio na rzecz projektu Apollo było chyba tylko kilku.
  Wiadomo mi o poniższych:
  Mieczysław Bekker – praca przy projekcie pojazdu księżycowego LRV
  Werner Kirchner – praca przy projekcie lądownika (silnik i paliwo) 
  Stanley Stanwyck-Stankiewicz – praca przy projekcie modułu załogowego (atmosfera)
  Wojciech Rostafiński – praca przy projekcie silników rakiety Saturn V (pompy paliwa)
  Eugeniusz Lachocki – praca przy projektowaniu zasilaczy do urządzeń radiowych i komunikacyjnych. 
  Zapewne istniała duża grupa inżynierów pracujących w korporacjach będących poddostawcami, czy też rywalizujący w konkursach na dostarczenie projektów rozwiązań dla NASA (jak np. związany z Grumman P. Stanisław Rogalski), jednakże żaden z nich raczej nie znalazł się w przestrzeni kosmicznej w czasie trwania wspomnianego programu.

  1. Jak żywo stanęli mi przed oczami bohaterowie lotu księżycowego z mini powieści „Omon Ra” Wiktora Pielewina …  😀

  2. Z wyścigiem kosmicznym wiąże się wiele ciekawostek i tajemnic.
   Do jednej z nich należy walka o prestiżowy kontrakt dwóch amerykańskich producentów zegarków. Konkurowały że sobą, po jednej stronie klasyczny mechanizm a po przeciwnej rozwiązanie z zasilanym bateryjnie elektromechanizmem. Z różnych przyczyn, palma zwycięstwa przypadła klasycznemu rozwiązaniu. Nie stało to jednak na przeszkodzie stosować uznane za najdokładniejsze w tym okresie mechanizmy elektromechaniczne jako chronografy pokładowe.
   Kilka lat temu spełniłem wielkie marzenie i z pieniędzy zaoszczędzonych na papierosach, po ich rzuceniu, zdobyłem dla siebie takie cudo. Wyprodukowany w latach sześćdziesiątych zasilany bateryjnie mechanizm napędzany przez parę wibrujących z wysoką częstotliwością kamertonów.
   Trochę czasu zajęło uruchomienie go, lecz trud został w 100% zrekompensowany przyjemności posiadania tak unikatowego i związanego z żywą wciąż historią pierwszych lotów kosmicznych zegarka.
   Dziś przypomina mi o wielu innych rzeczach i osobach, ale to już inna historia …

   1. masz jakieś 9miliardów mega ton ołowicy? wreszcie się rozerwę 😉

    bo nudzi mnie się, a system jest marny

 7. U mnie wczoraj sie fatima odbyla na plazy( moja fatima daleka od iluzji ) . Nie moge w to uwierzyc ile ludzi tutaj jest nakreconych na katolicyzm . Przed moim domem nabozenstwa sie odbywaly i jakies totalnie zalosne spiewy . No wiec caly czas lecialo nabozenstwo o katolicyzmie prawoslawnym rozpowszechniajacym sie W Rosji po komunie .Jedna komuna odeszla druga comuninon weszla taka jest prawda . No No No nigdy nie bylam w koscielnych komnatach na imprezach ale to mi zakrawalo nie na religie ale jakis polityczne banialuki omamiajac pospulstwo . fackujemy komunizm – socjalizm , gloryfikujemy boska opacznosc .Astral watchers niezle sie zabawiaja z tlumem gapiow i sluchaczy wernych .

 8. @Pozaziemska inżynieria religijna.
  Był ktoś z Was na sobotnim wykładzie P. Igora Witkowskiego ?
  Czy podjęto może próbę ustalenia, chociażby nazwania obcych, których działalność objawia się wpływem na istnienie kościoła katolickiego ?

  1. Boksik Pozaziemska – to nie oznacza , że jest to Inteligencja pochodząca z Wyższych Wymiarów , KTÓRE ZROZUMIAŁY JUŻ I WESZŁY W ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWĄ /Miłość Bezwarunkową /. Takich Istot nie musimy się obawiać, bo One są niewyobrażalnie piękne duchowo .

  2. @Gaja
   Wydaje mi się, że przypisywanie takiej działalności czemuś co można było nazwać lokalnymi istotami międzywymiarowymi, to być może duża nadinterpretacja w stosunku do słów Pana Witkowskiego.
   Sam tytuł prelekcji sugeruje interwencjonizm i stąd moje pytanie do uczestniczących w sobotnim wykładzie osób.

   1. Boksik Jak lokalne / czyli tylko z tej płaszczyzny wibracyjnej / to nie międzywymiarowe . Oczywiście międzywymiarowe mogą surfować dowolnie między wymiarami , obniżając lub podwyższając swoje wibracje – aby / te wibracje/ stały się kompatybilne w danym momencie z wymiarem , z którym chcą oni mieć interakcję .

   2. @Gaja
    Semantyka. Zakładam, że nikt tu nie pisze doktoratu z Fizyki Kwantowej, jak i źródła, czy konstrukcje wiedzy do jakiej się odwołujemy są różne i z tej oto konieczności należy stosować pewne uproszczenia.
    Stąd „lokalni” w znaczeniu należnym dla hipotetycznych postaci multi-wymiarowych ale ograniczonych do bliskiej nam przestrzeni, czy też „pozaziemska” w odniesieniu do ew. czynnika całkowicie obcego.

 9. Chcę tylko być. Proszę nie patrzcie na moje błędy. Kocham Was. 🙂

 10. Pije colę, smołę, i palę smołę…. jest tyle tematów które chciałbym poruszyć, tyle się w okół mnie dzieje, deszcz pada, czyjeś łzy, chciałem kiedyś zrozumieć, każdą krople deszczu, nie udało się…. dym leci do światła, nawet fajny widok, promienia światła drugi raz też nie udało mi się złapać, mam problem z przymróżaniem oczu… i z cierpliwością… i nie mam odpowiedniego światła, a latarnie i latarka, nie dają takiego efektu jak słońce. Jednak patrząc w Słońce można stracić wzrok, mój tata tak stracił jedno oko. Zacznę od początku. urodziłem się i pamiętam światło z którego wyszłem, operowali mnie na brzuch przez pierwsze 5 lat, potem choroba mi wrociła jak miałem 17 i kolejne 3 operacje. razem 8. Mój brzuch wygląda jak ser szwajcarski, ale najgorzej było zachorować na głowę, z perspektywy czasu to najlepiej, ale chwile które wtedy przeżywałem to tragedia, nie mam orientacji w terenie, wiem gdzie leży Kanada, ale mylą mi się nazwy ulic, i znajduję drogę gdy jestem w obcym mieście, przez znaki i perony główne, czasem zapytam o drogę… nie miałem z tym nigdy problemu ale cos mi się w łeb stało. Pora podsumować swoje dwa objawienia, tylko nie wiem od którego zacząć, pierwsze było drogą miłości do dziewczyny i przyjaciół, chciałem naprawić każde zło, nie spodziewałem się, że znajdę czas, drugie, było to połączenie czasów, jednak dom, sprawił że cierpiałem i nie udało się osiągnąć celu. trzecie jednodniowe teraz gdy byłem w Berlinie. Bylem ostrzeżeniem dla ludzkości, widziałem jak Bóg wszystko widzi, jak kreuje czas. Teraz siebie nie znam. Pora trochę w to wkroczyć, po tych przęzyciach, z pierwszych dwóch objawień wyspowiadałem się już tu na forum, ten Berlin jest zastanwiający, jednak w polsce nie chce mi się myśleć o innych krajach, nawet jak te zdarzenia, miały podtekst Biblijny. Na Biblijną skalę… rządzić ludzmi, rządzić czasem, szkoda, że nie mam tak zawsze. gdzie leży fenomen. Fenomen leży a raczej leżał, w Bogu. Poznałem Boga. Jak ja nie cierpię wracać do tego co już było….. co było to za mną….. prawda? może skoncentruję się na tym co jest, i będzie. Życie stało się normalne, słyszy się wciąż o gwałtach, morderstwach, samobójstwach, śmierciach, rozbojach, przekupstwach, zdradach, kogoś to dotyka. Naprawdę jest nas sporo. Tych którzy potrafią nakierować na dobro. Zwalczyć, zło. Bohatersko, czy inteligentnie? jak sprostać wojnom które się toczą, przyjmując że to zależy ode mnie, zaczarowałbym świat od chwili obecnej, w kierunku zjawisk naturalnych. Kataklizmy też są. powodzie, trzesienia ziemi, wybuchające wulkany, terroryzm, brudny pieniądz. jak to zwalczyć… podzielę się dzisiaj z Wami swoimi myślami. Bezdomny. Zmarznięty, Głodny. Cichy. Alkoholik i ćpun. samotny. chory. ktoś mu sprezentował zegrek, ktoś mu sprezentował komórkę, i ubranie. Ktoś mu dał dach nad głową i płaci rachunki. ale on wciąż pije, on nie docenia i ląduje znowu na ulicy, pomoc, więc czy jest istotna? Gdy ktoś tego nie potrzebuje? a może nie wie że potrzebuję pomocy, otłumaniony przez używki. ale żyje na ulicy, każdego ranka widzi wschód słońca, każdego wieczora, zachodzące Słońce, i wzrastający Księżyc…. czy można być bardziej szczęśliwym, pamiętam jak byłem mały, zawsze chciałem spędzić noc na balkonie, by patrzeć w gwiazdy, byłem bezdomny, a raczej zaginiony, i widziałem te wszystkie gwiazdy, na ulicy spałem po godzinę a reszta to wędrówka tak przez pół roku. zresztą kto by liczył czas, nie chcę do tego wracać, kim się stałem, to też nie ważne. jak się czuję jest istotne. Czuję potęgę. Spokój. Wdzięczność. czuję dzieje czasów. co mogę. to zapewnić Was, że nic nie wiem. nie zdradzę więc żadnych Waszych tajemnic. Poszukajmy Tomka, Poszukajmy Tomka Pacyniaka. Jest tylko jego duch. Myśli zwolniły, słowa się nie niosą. Trudno mi się określić. Chce tylko spokojnie żyć, nie chcę już nic działać, chce spokojnego życia. Myślę o sobie dobrze. ale nic już szczególnego i wyjątkowego. lepiej już wy mnie określicie niż ja sam samego siebie. Ale nie określajcie. uwolniłem się, od świata. od ludzi. ja decyduję. ja jestem decydentem. Nic się dla mnie nie liczy. Miłość…… Przyjazń…… Ja……. Bóg…… Ty……… czy coś to znaczy? Wszyscy jesteśmy sami. Możemy naprawę możemy sprawić by w tej samotności dobrze się czuć, nie trzeba rozumieć myśli innych, nie trzeba rozumieć słów, i uczuć, nawet nie. serca nie. duszy nie. Liczy się tylko przeszlość, przyszłość i terazniejszość, więc czas. Bóg. to tylko droga. a człowiek to oblicze Boga. zwierzę to obliczę Boga……. jak dotrzeć do 2 go człowieka. Jak sprawić, by był lepszy, i jak może być lepszy skoro jest najlepszy, jak dzieje się moc porozumiewania. w umyśle? na jakiej linii jedziemy… jakie są nasze wyobrażenia. bycia. tu i teraz. wszędzie. zawsze. na zawsze. nie wiem czy rozwiązać Twoje życie czy swoje. Ty…… co nigdy nie czułeś jak to jest być upadłym. I Ty co roznosisz uśmiech. powiedz…. na jakim świecie chcesz żyć? Spełnię Twoje marzenie. Spełnie Twoje marzenie o idealnym Świecie, lecz gdzie jest ideał.? Ideał ludzkich myśli i trosk. nie będę pisał o polityce, nie będę pisał o smutku narodu. będę pisał o szczęściu, o niewyobrażalnym szczęściu, którym jest życie. nie mieć wrogów to piękna sprawa. wybaczyć wrogom też, wybaczyć sobie, że nie jesteś doskonały w swej doskonałości. Kim jest człowiek doskonały? Jaki świat jest doskonały? co zrobimy bez miłości? Miłość-to słowo. Więc każde słowo jest miłością, nawet wypowiadane w nienawiści…. Jak nie było komputerów pisało się listy, jak nie było długopisów, to była przepaść. Pierwszy człowiek. Adam Ewa. Bóg raj wąż. jabłko. miecz ognisty. mam dosyć myślenia o prehistorycznych ludziach. biblijnych ludziach w tym jezusa, szukając w przeszłości prawdy nigdy jej nie odganiemy, trzeba zrobić krok na przód ! Poszukać prawdy w tym co jest lub w tym co będzie… cieakwe czy jest ktoś kto wie co będzie, może wróżka Alis, Może jasnowidz Aaron. Może pieprzony Nostradamus, nigdy nikt nie znał przyszlości, a robili z nich sławnych ludzi, bo każdy chce poznać przyszłość, ja dzisiaj powiem Wam jak będzie wyglądać przyszłość, co będzie za minutę, za minutę będę jeszcze pisał, minuta, odliczam…. 60,59,58,57,56,55,54,53,52,51,50,49,48,47,46,45,44,43,42,41,40,39,38,37,36,35,34,33,32,31,30,29,28,27,26,25,24,23,22,21,20,19,18,17,16,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, stało się jestem i piszę, odgadadłem swoją przeszłość, zróbcie mnie sławnym, to tak naprawdę proste, odgadnać że będziesz za minutę, minuta w ogóle, w życiu człowieka, co ona znaczy… jak nic nie znaczy… odgadnąć co będziesz robił jutro jest już ciężej. Chociaż możesz być pewny że wrócisz do komputera, że pójdziesz do łazienki, myślę o tym czasem o przyszłości… o jutrzejszym dniu, a i tak jest wszystko zupełnie inaczej, podczas snu zawiesza się umysł, wstajesz ciągle innym, w rzeczywistości, iel potrafisz wytrzymać będąc takim samym? godzinę? skupiony na czymś….? a co jeżeli przyszłość to teraz, a co jeżeli przeszłość to przyszłość. Cofać się? byc w teraz jest serio ciężkie. Teraz jest ulotne, a być w tym ulotnym czasie, to znać swoje uczucia, trwać jednostajnie. Chłonąć życie. to tak samo jakbyś się znał, jesteś spokojny, wytworzyło się uczucie, które jest czasem, teraznieszością. przyszłością, myśl to tak naprawdę przeszłość, teraznieszość jest w uczuciu stowrzonym przez myśl, a przyszłość w wierze. Wierzę, że jutro wstanę, wierzę, że istnieje coś, Bóg załóżmy stawiamy Boga w czasie terazniejszym, a jak on nie ma czasu, trzeba mówić pan Bóg, bo w słowie pan mieszczą się 3 czasy, tak samo jak pani. czyli osoba, a osoba jest w 3 osobach, przeszłości przyszłości i terazniejszości. czyli pan. Bóg to dodatek. nazwa jak Agnieszka. która nic nie wyraża dopóki się jej nie zobaczy, a że nikt nie widział Boga można śmiało go nazywać tylko pan, czy obłok, bo nawet Ojciec nie wyraża, słowa Pan. Nie ograniczajmy pana. czy ten pan szuka swojej pani? czy ten pan to Ty, czy tylko chyba tak, pan pani to Ty, bo Bóg to tylko cząstka Ciebie. tymbardziej nieznajoma. No bo czy Bóg coś wyraża, czy pan coś wyraża, pan Bóg mówi nam że pan nazywa się Bóg ale nie wiemy kim jest Bóg za to wiemy kim jest pan, jest panem panów i pań. co za tym idzie, pan jest jeden, ale trzeba go zobaczyć, by zobaczyć jaki jest, czy to prawda, że widzisz go każdego dnia? Czy to prawda, że jest w tej szklance coli? wypiłem właśnie pana, trafił do mojego układu trawiennego. 🙂 będzie brzuch burczał, ale tak naprawdę zaburczy cząstka pana. 🙂 woda to inny pan, dotyk to inny pan, myśl mnie zastanawia, są u mnie ukryte. te myśli. Że az nie mam tchu, by je odgadywać, serio to nie wiedziałem o czym napiszę, odkrywam siebie i swoje myśli, pisząc. pisanie jest cool. nudzenie też jest cool. w sumie przyszełem tutaj z myślą, tylko taką, że to będzie dłuuugi post, a co w nim będzie pozostawiłem przeznaczeniu. Chciałem jak zwykle poznać trochę więcej niepoznanego. Chciałem podzielić się moja ukrytą tajemnicą siebie. Zaczarować czas. Być… bo to ważne. robić też ważne, ciekawe co teraz robicie, u mnie światła palą się na ościerz, w całym pokoju. Wśród tak ważnych spraw o któych piszecie, cząstka mnie, jezu jak jest pięknie… że mogę dzielić się komuś cząstką siebie, nic nie znaczącą, ale zawsze mnie…. niech to zakończenie będzie bez sensu, niech ten post będzie bezsensu, niech będzie. niech będzie, że nic nie wiem. niech będzie że nic nie umiem. niech będzie po prostu będzie. 🙂 mógłbym nie przestawać pisać, na pewno znalazł bym jeszcze jakąś ciekawą myśl, zadowoliłem się tym panem, chociaż post miałbyć długi ba najdłuższy, zakończę go w ten sposób, jeszcze się nie otworzyłem tak naprawdę, początek był głupi, dalsza część była głupia, ale ważne że jestem. to mnie cieszy. nie znam się. ale wiem, że gdybym pisał tak 3 godziny gdzie taki był zamiar, doszedłbym do cieakawych wniosków które by również zainteresowały Was. już czuję się silniejszy.Że choćby otworzyłem gębę. odbiło mi się, dobry znak. 🙂 a może pomęczę Was jeszcze trochę… wiem, że mój post nic nie znaczy, słucham tylko siebie. bo i kogo mam teraz słuchać. jak cisza dookoła. tylko ja i myśli, które zaczynają buzować. może mnie znacie, może nie, może poznajecie teraz, ja też Was poznaję gdy czytam, nie tylko gdy o Was myślę, zresztą mniej już o Was myślę, chociaż Was Kocham. Boję się, że złończę się z kimś myślami, Anon Ymka jest fajna…. hehe… mówię to jako chłopak, wyczuwam młodą dziewczynę w niej. Obserwator długo nie pisał… Alternewsa długo nie było, żal się robi Oscara, i Lillki naszych Alternewsoców. takie dwa światy, Alternews i oblicza duchowości czy otwarte forum 🙂 Nawet fajnei się tu wszystko ułożyło. idziemy z biegiem czasu, co jest ważne? Co będzie bez nas, bez Was. przecież każdy musi kiedyś odejść, co u góralka, wiktorii, Pio, Aliny7, nie wiadomo. już mi się spać chcę. Ide se… pomalutku. 3 godziny pisania, to by było za dużo, ale ciekawiło mnie jaki będę…. widzicie sami , że nie mam myśli, ale dobrze się czuję… tylko nei wiem o czym pisać, co jest ważne, co jest mądre. nie wiem. przepraszam. że zmuszam Was do czytania o niczym, chciałem poznać swoje myśli i być, Dobranoc. 🙂 Buziaki. 🙂

  1. Ha ha nie udało się liczenie, znaczy, że nie przewidziałem przeszłości 😀

   1. Tomek , wielkie dzięki za piosenkę , cudna , wzruszająca .
    Zamiast uśmiechu chciałam wstawić Wielkie Serce od Nas , bo byłoby najbardziej odpowiednie dla Ciebie , ale nie wiedziałam jak .
    Nie musisz się obawiać ze Twoja droga nie ma sensu bo chyba największym sensem życia jest dawanie innym bezinteresownej miłości i Ty to masz .
    Nie boisz się powiedzieć ” kocham Was ” , tak zwyczajnie , bezinteresownie . Umiesz dostrzec dobro i piękno w człowieku .
    Mysle ze wielu mogłoby się do Ciebie wiele nauczyć Tomek .
    Masz w sobie Mądrość . Wiec proszę , przestań się czuć gorszym bo nie jesteś . Masz piękna dusze Tomek 🙂
    I My Cię kochamy , tak zwyczajnie , bezinteresownie 🙂
    Piosenka dla Ciebie i wszystkich forumowiczów :
    Alergia – Radosc Magiczne Uczucie 🙂
    https://m.youtube.com/watch?v=kMrNsFwTXJQ

   2. Głupi telefon przekręcił i tytuł piosenki to ALEGRIA .
    Z dedykacja dla Voytka i ekipy ntv tez 🙂

   3. Nie zasłużyłem na tak piękne słowa Anon Ym. :* A Serduszko robi się tak <3 🙂 For You… <3 <3 <3

  2. Tomciu Cola i „smoła” nie poprawią Ci samopoczucia – a jeżeli już to , tylko na małą chwilę . To są stymulatory gadającego umysłu a wewnętrzny spokój można odnaleźć jedynie w Teraz . Oczywiście gadający umysł to kwestionuje , bo woli gadać i najczęściej zamartwiać się a tym zamartwianiem pogrążać nas samych . Pamiętaj , że on/ gadający umysł /, który huśta się stale między przeszłością i przyszłością bywa naszą własną bestią , która może nas w ten sposób zamęczyć .Dlatego powinniśmy , chociaż przez małą chwilę w ciągu dnia pomedytować , łącząc się z naszą Boską Esencją /Teraz / Ta pozorna nicość „Teraz ” to potężna Moc i niezmierzone potencjały w niej drzemiące , które czekają na nas , aż je odnajdziemy i zamanifestujemy . One pojawią się wtedy „nie wiadomo skąd ” . Staraj się chodzić zawsze w snopie boskiego światła , które Cię będzie chronić i osłaniać . Wyobrażaj sobie zawsze , że masz je w sobie i jesteś nim otoczony – wtedy staniesz się nietykalny . Poczujesz to po wewnętrznym spokoju i dobrostanie . Szanuj i kochaj własne ciało – bo wtedy ono odwdzięczy Ci się tym samym i będziesz się w nim czuł naprawdę lekko . Znajdź chociaż małą chwilę , aby porozmawiać z własnym ciałem i powiedzieć mu , że je kochasz i będziesz się nim opiekował jak tylko najlepiej potrafisz . Pozdrawiam Cię Tomciu i życzę Ci pięknego dnia. 🙂

 11. Im wyższe wibracje tym mniej DRAMATÓW I ROZDRAPÓW . Jednak zazwyczaj – to właśnie one , czyli dramaty i rozdrapy , stają się naszymi codziennymi murami /czyli niskimi wibracjami/ za które nie odważamy nawet chociażby przez zwykłą ciekawość, zajrzeć 🙂 A za tymi ciemnymi murami jest błękitne niebo , lekkość , błogość i zwykły spokój . Odważmy się więc chociaż na chwilę , pobyć za murami naszego prywatnego więzienia – które na nasz własny użytek , sami sobie stworzyliśmy . Codzienne narzekactwo i cierpiętnictwo – to stawianie coraz wyższych murów , naszego prywatnego więzienia . Pozdrawiam Was Wszystkich i przytulam do serca 🙂

  1. Gaja , to nie MY stworzyliśmy dla siebie wiezienie , wiezienie stworzono DLA NAS .
   I było to możliwe tylko dlatego ze MY byliśmy nieświadomi niczego , nie mielismy WIEDZY co umozliwilo IM przeprowadzenie planow zniewolenia nas .
   Gdyby ludzie mieli wiedzę wystarczająco wcześnie to być może dziś nie żylibyśmy w więzieniu w którym końcowym akordem będzie ( jest ) depopulacja i transhumanizm . I wtedy NIKT nie będzie mógł nawet w myślach opuścić tego więzienia bo nawet myśli beda uwięzione .

   1. AnonYm My nie żyjemy w jakimś tam „życiu” – MY TWORZYMY ŻYCIE I TYM ŻYCIEM RÓWNOCZEŚNIE JESTEŚMY a to jest zasadnicza różnica. Takwięc zastanów się nad tym . Radzę Ci posłuchać wykładów z fizyki kwantowej , która właśnie to wyjaśnia .

  2. AnonYm Największa naszą tragedią jest to , że my sami nie wiemy Kim jesteśmy – i pozwalamy „ego” , aby nami rządziło .Wszystko cokolwiek powstało , powstało dzięki nam , którzy wcielamy się tutaj miliony razy . Niestety nie pamiętamy o tym i biegamy jak chomiki po kręcącym się bębnie kolejnych wcieleń . Miłość Bezwarunkowa – TO ŚWIADOMOŚĆ MOST , który pozwala przedostać się w wyższe wibracyjne rejestry. Ale kto by tam sobie , zawracał głowę , jakąś „Miłością Bezwarunkową ” , kiedy są zawsze „ważniejsze sprawy ” 🙂 ??? !!!

   1. Gaja może Ty nie wiesz kim jesteś ale ja wiem ze jestem Homosapiens czyli Człowiek i to mi wystarcza w rzeczywistości w której żyje . A Ego które tak cały czas potępiasz to JA , to tożsamość wiec pozbycie się ego oznacza pozbycie się tożsamości .
    Czym dla Ciebie jest Miłość Bezwarunkowa ?
    Czy pozwala Ci ona spokojnie przechodzić obok nieszczęść i krzywd i zbrodni dokonywanych na ludziach , zwierzętach i naturze ? Nie reagować , nie przeszkadzać w destrukcji ,
    nie robić nic żeby zmienić ten świat na trochę lepszy ? Nie protestować przeciw zabijaniu ŻYCIA ?
    A może jest Ci to obojętne bo nie mieści się w Twoim PROGRAMIE „rozwoju duchowego ” ?

   2. … pisze , jeśli mogłeś tego robota z linku który podałeś słuchac to gratuluje .
    Jak to mówią ” swój do swego ciągnie „. No , teraz to dowartościowales Gaje :-D.
    Hahaha 🙂
    Tylko uważajcie żeby Wam się styki nie poprzepalaly :-D.
    Poza tym nie pocieszaj siebie i Gai @…pisze , bo roboty nie maja tożsamości a wiec nie maja ego .

   3. Gaja jeśli wszystko powstało dzięki nam to jakimi musimy być psychopatami żeby stworzyć taki świat oparty na wyzysku jednych przez innych , wojnach , śmierci i chorobach i cierpieniu.
    Ja nie brałam udziału w stwarzaniu takiego świata .

   4. AnonYm Zanurzając się w materii , obrastaliśmy coraz bardziej „ego” jak w łachmany . Wcielając się miliony razy , każdy z nas był już prawdopodobnie wszystkimi możliwymi osobami – czyli i człowiekiem dobrym i najgorszym bandziorem , kobietą i mężczyzną , prześladowanym i prześladującym , osobą urodziwą i brzydką wizualnie , osobą zdrową i niepełnosprawną itd My nie żyjemy – MY JESTEŚMY ŻYCIEM i TO ŻYCIE TWORZYMY zupełnie bezwiednie , naszymi codziennymi myślami . Kiedy sobie to wreszcie uprzytomnimy i rozbierzemy się z tych łachmanów „ego” , ukaże się nasza prawdziwa, piękna czysta Istota.

   5. AnonYm Tożsamość każdego z nas – to dusza , a nie umysł „ego” , bo dusza każdego z nas , jest kronikarzem wszystkich naszych żyć.

   6. „Ja nie muszę być dowartościowywana , bo moje „ego” już dawno zdechło”

    ..to widać, słychać i czuć.. bezmyślny nieprzytomny czołg..

   7. „dusza każdego z nas , jest kronikarzem wszystkich naszych żyć.”

    .. garnek na energię kronikarzem,.. to mógł wydumać tylko garnek.. kronikarzem i kroniką wcielonych ludzi są ich ciała fizyczne i eteryczne.. ale garnki wiedzą lepiej..

 12. KOLEJNY koniec swiata zapowiadany przez kolegow ze wschodu tym razem

  Master of the Ninth Arch * 13th Degree
  Master of the Ninth Arch * 13th Degree
  Awatar użytkownika

  Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
  Posty: 1219
  Lokalizacja: Lyrae/Terra
  Płeć: mężczyzna
  Pewien rosyjski naukowiec z Obserwatorium Astronomicznego „Pulkovo” z St.Petersburga dr Alexander Stepanov wydał nawet specjalny raport,w którym ostrzega że w kierunku ziemi w szybkim tempie zbliża się olbrzymi,ciemny obiekt.
  Mało tego,dr Stepanov jest wręcz pewny że ten „tajemniczy przybysz” w połączeniu z całkowitym zaćmieniem księżyca ,które przypada na 20/21 grudnia br. będzie miał bardzo destrukcyjny wpływ na naszą planetę.
  Rosyjski naukowiec sugeruje,że w okresie pomiędzy 11 grudnia a 8 stycznia 2011 wystąpią na ziemi potężne trzęsienia ziemi o sile 8 mag lub większej.
  Z lekkim niepokojem czekam na kolejne doniesienia o tym obiekcie,bo to że istnieje jest już faktem potwierdzonym przez NASA,pozostaje tylko kwestia czy rzeczywiście zmierza w kierunku ziemi.

  źródło :
  http://www.whatdoesitmean.com/index1429.htm
  skopiowane z sceptyko-racjonalne.pl (PARANORMALNE.PL, celowo z szyderą) od użytkownika Jarecki(pozdrawiam)

  Mój komentarz :
  Nie chciałem wrzucać w temat o Nibiru. Wrzucam tutaj, bardziej pasuje. Chrzanię tą Nibiru, temat śliski, przypisywanie jakichś tajemniczych obiektów do rzekomej Nibiru, przez co tworzy się grząski(śliski) grunt, gdzie dowody są dosłownie… maciupeńkie… lub ich zwyczajnie póki co brak.

  a co do tego co wkleiłem…
  Pożyjemy, zobaczymy, oczy i uszy szeroko otwarte, świadomość i filtracja informacji w najwyższym stopniu.
  Okaże się co i jak za jakiś czas.

  Pozdrawiam. :hi hi:

  1. „St.Petersburga dr Alexander Stepanov ” jeżeli to Rosjanin to wiem że kitu raczej by nie sprzedawał , ja chciałbym aby był to Perun !? ta słynna misja w średniowieczu niestety była klęską, tysiąc na jednego , tak skończyła się bitwa nad Norymbergą .

 13. Gaja Prawda jest niestety taka , że – GDYBYŚCIE NIE MIELI NA CO NARZEKAĆ , BYLIBYŚCIE BARDZO NIESZCZĘŚLIWI – bo codziennie karmicie swoje „ego ” niskimi wibracjami 🙂

 14. to wpis interesujacy przybywa nas swiadomych lawinowo i to cieszy ;;;;tych co ujawniaja fakty;;;Reply
  Na poczatek Polska powinna miec status Szwajcarii – nie powinna wchodzic do UE nigdy. A nastepnie powinna dazyc do odbudowy Globalnej Lechii czyli Ljelii/Iljady/Hellady – Globalnego Imperium Ljelich – Dzieci Boga w Niebie. Polska (nb. to slowo znaczy doslownie Niebianska w naszej Mowie Matce, Jezyku Niebianskim/Polskim) nie byla nigdy mocarstwem jako panstwo nad Wisla! Mamy calkowicie sfalszowana historie na ten temat i najpierw powinnismy zadbac o oczyszczenie iinformacji o historii swiata. Caly swiat powinien o to zadbac, bo historia swiata, w tym Polski, padla ofiara matactw na skale niewyobrazalna. Niech przykladem tego brudu informacyjnego beda takie fakty jak chociazby oszukany nasz kalendarz – mamy dodane co najmniej tysiac lat nieistniejacej historii! To jest skandal, ktory juz niedlugo ujrzy swiatlo dzienne. Ponadto, nie bylo „cesarstwa rzymskiego”, nie bylo „bizancjum” (prosze np. poguglowac Prof. Fomenko albo POLONEUM), to tylko maly fragment tego co stoi przed nastepnymi pokoleniami ludzi do wyjasnienia. Proby podejmowania racjonalnych decyzji w oparciu o taki falsz historyczny, jaki mamy podany w podrecznikach, sa skazane na niepowodzenie. Najpierw remanent w informacji, a potem myslenie o ukladaniu przyszlosci. Nie mamy rowniez nauki, jako takiej! Energii w kosmosie jest mnostwo i nie trzeba spalac zadnych mineralow, zeby z niej korzystac, a dlatego wszystkie decyzje w kierunkach eksploatacji mineralow sa bledne i prowadza tylko do dalszego chaosu, i to w skali globalnej.
  Pozdrawiam Serdecznie,
  POLAK

 15. kto oszukuje Polki i Polakow;;;;;;w.youtube.com/watch?v=x_9p544XFzk

 16. Wychodza szczury z nor .Juz nie Polacy sie zwa ale nationality jews
  3 August 1933 (age 83)
  Jerzy Urban
  Łódź, Poland
  Nationality Polish-Jewish
  Other names Jerzy Kibic, Jan Rem, Jerzy Urbach
  Occupation Journalist, commentator, writer, politician
  Net worth PLN 105 million (as of 2005)[1]
  Spouse(s) 1. Karyna Andrzejewska (divorced)
  2. Małgorzata Daniszewska
  Szkoda ze sie nie nazywa Rosenzwaig jak z Lodzi to by mnie bardziej smieszylo .

 17. „Nigdy nie zmienisz rzeczywistości walką . Aby coś zmienić , stwórz nowy model , który uczyni istniejący , przestarzałym . „

  1. Tak najlepiej to wogole nie mowic o chemtrials GMO i innych truciznach . A co najsmieszniejsze , ze jeszcze propagujesz zeby uspokaiac tych co to poruszaja .Ani razu nie zabralas opini i nie napisalas na forum sensownego wpisu .
   Zasmiecasz akacje niestety Ty jestes Gaja bardziej szkodliwa niz moje totalnie nakrecone srodowisko , ktore zupelnie nie widzi nic na niebie i nawet o tym nie czyta .A Ty jestes tutaj na alternatywnym forum . Nawet sobie tempoto nie zdajesz sprawy z tego jakie to jest dewastacyjne dla ludzkosci a szczegolnie dla mlodego pokolonia Grozi impotencja i zniszczeniem organizmu od wewnatrz Nie znosze ludzi , ktorzy fizyczne swoje zycie traktuja jakochlap , ty Gaja .
   Dzialasz na rzecz astralnej rzeczywistosci dlatego tutaj siedzisz i depczesz ludziom po pietach . Gazowa kaznia lecaca z kazdej strony koncentracyjnego obozu w chiken pen . Zydzi tez mysleli , ze ida do lazni .
   Otworz -Open your mind .

  1. dobrze zrobione , przepuszczam z moich powiem badan , że Te dzieci ta Dwójka zmarła została zabita , z nadmiernej dawki promieniowania radioaktywnego , wszystko wskazuje że było tam najbardziej demoniczna forma obcych , „klisze” aparatów są prześwietlone i cala gama innych parametrów , Film godny polecenia Dzięki , a te wszystkie sekwencje oczywiscie są mi znane .

 18. Brigitte Macron =on mial 15 a ona 39 =MILOSC BEZ GRANIC =druga para odwrotna proporcja za wielka woda ha ha ha

  1. Erich von Däniken zna ten problem z parchami naukowymi , niech będą sobą Przeklęci, niech Siebie w Sobie doznają .za celowe i z premedytacją utrzymywane manipulacje i klamstwa , i oczywiscie zyski płynące z tego , bo tylko na niewolnikach można zarobić i ich okraść . oni prawdy i faktów „nie widzą” bo z tego nie mieliby kasy .

  2. Dobrze , że ten człowiek nagłaśnia powoli , ślady naszej dawnej historii .

   1. Gaju szkoda że jest zaledwie Kilku z normalnymi Umysłami , reszta to oszuści i pasożyty świadome, świadome , dla zysku i kasy swiadomie OSZUKUJĄ !

 19. Objawienia Fatima
  O ile wiem oficjalnie uznane objawienia w Europie to Fatima i Gietrzwałd. Wszystkie pozostałe objawienia to objawienia prywatne do konkretnych osób. Są to miejsca kultu maryjnego niekoniecznie uznane przez kościół.
  Objawienia NIE SĄ prawdami wiary. Bazą dla wiary i dogmatów jest Ewangelia i nauka Jezusa Chrystusa. Objawienia to tylko jakieś uzupełnienie do Ewangelii. Jak to piszę mamy 15 maja i nic złego się nie stało, świat dalej istnieje, cała ta histeria i teorie spiskowe są dla mnie dziwne, Bóg ma zawsze ostatnie słowo, trzeba bardziej ufać niż się bać.

  1. „to tylko jakieś uzupełnienie do Ewangelii” WSZYSTKO TO UFOLOGIA , UFO , KOSMICI, OBCY itd . Prawdziwy HUMAN jest sam dla siebie Bogiem i Ewangelią .

 20. My , którzy zapragnęliśmy się tutaj pojawić , czyli zejść na tę płaszczyznę rzeczywistości , aby doświadczać tutaj niskich wibracji , mamy znacznie szersze doświadczenie a co za tym idzie szerszą wiedzę , na temat tego poziomu – niż Istoty , które tutaj nigdy nie zeszły . One w swojej niewinności , nie wiedzą z własnego doświadczenia , czym jest dualizm – gdyż tego „miodu” nigdy nie zakosztowały . Kiedyś mogą jednak tego zapragnąć i wtedy to zrobią , bądź też nigdy tutaj nie zejdą . W Wiecznej Egzystencji nie ma barier dla duszy . Każda dusza ma wybór , gdzie i czego chce doświadczać .

Comments are closed.