Otwarte Forum Tematyczne – 12.07.2016

 

Zapis prelekcji Łukasza Lubickiego wygłoszonej na XIV Harmonii Kosmosu.


 

29 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 12.07.2016

 1. No i znowu ten nieszczęsny Cholesterol !!!
  Czy, tym ludziom już ”Bóg” rozum odebrał.
  Szanowana Pani dr.n.med. Małgorzata Winter !
  Niech Pani pokarze rzetelne (zaznaczam!) – rzetelne badania naukowe wskazujące na to, że cholesterol dostając się do tętniczej ściany naczyniowej wywołuje stan zapalny, a co za tym idzie jest przyczyną stanu miażdżycowego.
  To zwykłe kłamstwo !
  Kobieto poczytaj sobie rzetelne współczesne badania na ten temat, a później otwieraj usta do ludzi.
  Co tam robisz w tym MEDINECIE, skoro podstawowych rzeczy nie wiesz ?
  Proszę NTV, aby robiło jakąś weryfikacje i nie zapraszało tutaj ludzi, którzy opowiadają bajki wyssane z neo kumunistycznych polskich uczelni, z którymi nikt tak naprawdę na świecie się NIE liczy.
  Skandal !

 2. Łukasz,dzieki za konkrety i za checi szerokiego rozpowszechniania, tej naszej starej wiedzy.

 3. Zostawmy, te stresy oksydacyjne, brak ruchu i inne pierdoły mające niby poważny wpływ na powstawanie miażdżycy ?…!
  Głównym powodem powstawania blaszki miażdżycowej jest HOMOCYSTEINA !!!
  Czy, w tym neokomunistycznym ciemnogrodzie, tudzież w tym całym Medinecie ktoś bada poziom homocysteiny u pacjentów ?…!
  NIE!
  To, o czym tu trwa dyskusja ?
  Niech ktoś idzie po skierowanie na badanie Homocysteiny, to żaden prymityw o nazwie polski lekarz nie da Ci skierowania na to badanie i próbowałem nie raz i nie dwa i nie trzy ?
  Wiecie dlaczego ?
  Jak wam powiem dlaczego, to spadniecie Wszyscy z krzesła, a za kilka dni przed Izbą Lekarską pojawi się sto tysięcy ludzi. Zresztą i tak do tego to prowadzi jeszcze chwila, o czym każdy wie.

  To co Ty tu opowiadasz babo z tytułem dr.nauk. med. i wspominasz jeszcze o cholesterolu, hę ?
  Cholesterol to jest – Alkohol. On ma taki wpływ na blaszkę miażdżycową jak pełnia Księżyca na miesiączkowanie mrówek.

  A, Ty narodzie obudź się, bo padniesz ofiarą własnej ignorancji, bo nikt Cie nie uchroni
  przed bandytyzmem, gdzie na miażdżyce dostaniesz zapewne i w tym całym Medinecie Statyny.

  Aby, nie było, że tworzę tu jakąś awersję do nieuków, to nie będę podawał literatury posiadającą naukową oprawę, bo i tak nikt nie zada sobie trudu tego przeczytać, więc powołam się przynajmniej na rzetelną wypowiedź Jerzego Zięby :

  https://www.youtube.com/watch?v=3CA8pJ11rxQ&list=PLWj9FLzY2L2KDt2iOcM0QOlEC1uCE-LCu

  I jeszcze na koniec.
  Panie Zagórski z całym szacunkiem do Pana, ale proszę nie zapraszać tu takich nieuków, którzy nie rozróżniają twierdzeń zasadnych od bezpodstawnych, bo nie życzymy sobie tego i nie będziemy wspierać finansowo NTV.
  Koniec kropka.

  1. Lekarz nie da Ci skierowania na poziom homocysteiny dlatego, że takie badanie nie jest refundowane przez NFZ. Można zrobić prywatnie i laboratoria wykonują takie badania.

   1. Proszę Państwa !
    Nie będziemy tutaj całościowo cytować rzetelnych prac naukowych publikowanych w żurnalach najwyższej półki n.p typu ( The Lancet), ale powołamy się na oświadczenia już tylko samego FDA, którego szanowna pani dr.n.med Małgorzata Winter w swej mowie wymieniła.

    Raport FDA : Statyny:

    Istnieje głębokie ryzyko powiązane ze wzrostem stężenia glukozy w surowicy i Hemoglobinie glikowanej HbA1c w przypadku podawania Statyn.
    Informujemy, że ryzyko wystąpienia jest tak duże, że zleciliśmy zastosowanie etykiet ostrzegawczych na temat podwyższenia stężenia glukozy, a cukrzycą jednocześnie wskazując na podwyższoną insulino oporność.
    Jednocześnie wskazujemy na potencjalnie katastrofalny obszar związany z ryzykiem wystąpienia chorób Parkinsona, Alzheimera, ataków serca, chorób nowotworowych jak i chorób neurologicznych u pacjentów, którzy stosują Statyny.
    Wskazujemy na znaczącą redukcję Koenzymu Q10 w obecności stosowania Statyn. Tym samym wskazujemy na problematyczne obszary lecznicze z zastosowaniem Q10 w chorobach serca, kardiomiopatii, nadciśnień tętniczych, niemiarowości.

    Proszę Państwa ! To naprawdę zaledwie niektóre katastrofalne skutki dla organizmu z zastosowaniem Statyn, a ich lista jest niezmiernie długa.
    Szanowni Państwo, a co usłyszeliście na temat Statyn od pracownika ”Ośrodka Medycznego – MEDINET, w którym stosowanie statyn u pacjentów jest z pewnością na porządku dziennym.

    Wnioski : dr.n.med M.Winter głosząc w społecznych przestrzeniach kryptoreklamę o epokowym wynalazku jakim są Statyny przyrównując go do wynalezienia komputera jest podmiotem
    masowego ludobójstwa !
    Nie istnieje żadne prawo zwalniające z odpowiedzialności z tytułu nieświadomości, lub nieznajomości rzeczy, tym bardziej
    gdy dotyczy to zagrożenia ludzkiego życia i zdrowia.
    Posiadamy kopię wszystkich naukowych publikacji z najbardziej prestiżowych pism światowych i mając nie podważalne dowody naukowe przygotowujemy zbiorowy pozew wobec wszystkich podmiotów medycznych, którzy świadomie, lub nie świadomie dokonują destrukcji ludzkiego życia z tytułu masowego stosowania statyn, jak i masowego stosowania ”leków” na obniżanie u pacjentów cholesterolu. Z punktu prawnego jest to kilkadziesiąt punktów i paragrafów, a biorąc pod uwagę interpretację przepisów prawnych mamy do czynienia również z bezpośrednim zagrożeniem Bezpieczeństwa Narodowego Państwa.
    Pozew zbiorowy przygotowywany jest przez prawników.

  2. Następny.. ciekawe ile czasu upłynie, zanim w głowach pojawi się zrozumienie, ze żadne badanie nie podaje przyczyny stanu zdrowia. I że ZAWSZE wszystko jest OK. Homocysteina hahah a dlaczegóż organizm ją produkuje? Do czego służy? Naturalnym anatagonistą homocysteiny jest vit B12, B 6 uwaga uwaga produkowana w jelitach przez bakterie acidofilne. nie trzeba SOBIE ROBIĆ ŻADNYCH BADAŃ no chyba, ze ktoś lubi ten sport (i się bać, bo co będzie jak wynik według rockefellerowskich norm będzie nie teges? 😀 ). Wystarczy poszukać sobie w necie np jak powinien wyglądać prawidłowy stolec ito co oznacza wygląd jego stolec.a. Sorry brutalna prawda o zdrowiu 😀
   I następne pytanie, czy Ciało to bubel? Po co ta blaszka wapniowo-tłuszczowa w żyłach? Hm? To budulec drodzy państwo. W stresie ciało jest skurczone (polecam samoobserwację) i aby cokolwiek dopłynęło do tkanek organizm zmniejsza grubość ścian żył i tętnic.. a po stresie je odbudowuje.. więc Kochani.. samoobserwacja, luzowanie zwieraczy w stresie (każda metoda relaksacji jest dobra) i dbanie o stan jelit nie probiotykami, które hahah są od razu niszczone na dzień dobry w żołądku. Kiszonki.

   1. Po co badania na homocysteinę pani Izabela ?
    Ano, po to, aby ustalić czynnik ryzyka i przy okazji zaopatrzyć organizm w kofaktor homocysteiny (wit.B6), oraz (wit. B12), oraz kwas foliowy, jeżeli czynnik ryzyka zostanie badaniem ustalony.
    Homocysteina jest potrzebna organizmowi, ale jej nadmiary organizm nie wykorzysta. A, wtedy ona sobie płynąc w obwodach naczyniowych poważnie je uszkadza.
    Więc, badanie robi się po to, aby stwierdzić, czy nie ma w organizmie deficytu witamin B6, B12, kwasu foliowego i natychmiast zmienić dietę, aby zaopatrzyć organizm w powyższe witaminy.
    Rocznie pojawia się ok. 1000 prac naukowych na temat metabolizmu homocysteiny. Jak pani przeczyta chociaż jedną z nich, to wtedy proszę tu wejść i się wypowiadać, bo wtedy będzie to miały większy sens.

 4. Pani doktor – Statyny jako rewolucja w leczeniu?!
  Leki naturalne można uznać za bezpieczne po 30 latach używania?
  Kilkaset lat+ nie wystarczy? 🙂
  A ile lat doświadczeń/używania przed wprowadzeniem na rynek i z jakimi wynikami mają statyny?

 5. Szanowna Pani doktor — bardzo współczuję pacjentom, których Pani próbuje „leczyć” a to statynami a to zwiększeniem ruchu itp. Dlaczego ciągle pomija Pani podanie szczegółów na temat właściwego pożywienia, które człowiek powinien spożywać a to jest podstawa. PO takim wykładzie wiem na pewno, że zrobicie mi za darmo badanie cholesterolu, cukier, zabójczą mammografię itp. oczywiście cholesterol i mammografia (bez sensu) po to żeby złapać naiwnych klientów. Ludzie potrzebują rzetelnej i prostej wiedzy np: że wyroby z mąki, cukru, mleka są nie dla człowieka. Że żółtka i tłuszcze nasycone trzeba jeść, że oleje roślinne i margaryny wyrzucić do kosza, że wątrobę trzeba oczyścić z setek kamieni(to! dopiero pomaga przy leczeniu schorzeń okładu krwionośnego) i wiele innych potrzebnych informacji. Ta wiedza jest szeroko dostępna, jak widać nie dla lekarzy A to, że papierosy i alkohol szkodzi to Ameryki Pani nie odkryła. Pozdrawiam.

  1. Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. . wszystko zależy od dawki (Paracelsus). Od wieków krowa była żywicielką.. cukier może uratować życie, gdy jego stężenie we krwi spadnie poniżej potrzeb odżywienia mózgu.. oleje roślinne nasi dziadowie tłoczyli i jedli na zdrowie. A Moritz tak czyścił wątrobę aż mu się zmarło. Lepiej wspierać ostropestem.. i się nie żołądkować, bo wątroba jest bardzo czuła na gniew i stres.. 😉
   Pani doktor polecam starą maksymę Paracelsusa-nie tyle poznać coś nowego, ile zapomnieć to co się wie (z uczelni rockefellerowskich) lub się wierzy, ze się wie 😉 Lekarzom fakt trudno. Czują się bogami czasem 😉 😛

   1. Bela zgadza się ? ” (z uczelni rockefellerowskich)” skojarzyło mi się z ubojnią !? ha ha , ale patrząc niesamowita wiekszosc po innych „uczelniach ” która zdała się na ubojnie w końcowym etapie po wyczerpaniu się limitów refundacji i kontraktacji wyjechała nogami do przodu !? Ps ponoć kilku zostało uleczonych , bo konował się pomylił a ofiara była zdrowa i przeżyła wszystkie zabiegi !? https://www.youtube.com/watch?v=yk_W_sg_Rvc produkt finalny straszne ale prawdziwe( tylko- wyłącznie, sound ) https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y

   2. kiedyś dawno itd mówiono nie lekarza ale Medyka ,w miarę czyste zdrowe i na temat , no ale trzeba było wszystkich „Szarlatanów co uleczali ” odseparować aby ofiary można było leczyć , i od tamtej pory równolegle do tego leczy się bez obowiązku wyleczenia uzdrowienia niema nawet takiego zapisu ,a „Szarlatani ” niestety ale za kratki zobaczmy prawdziwe oblicze przed niemal 70 laty , ktoś siedzi za pestki moreli , ktoś ma zakaz wykonania zawodu, a mordercy faktyczni panosza się jak koledzy- genetycy z edenu . Bruno Gröning Uzdrowiciel dla morderców szarlatan https://www.youtube.com/watch?v=otCdYFZfIsw http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/225185,lodz-lowcy-skor-skazani-ale-do-wiezienia-nie-pojda,id,t.html

 6. Więcej pana Łukasza Lubickiego, jeśli będzie taka możliwość!! 🙂 Cenię porady.

  1. Lena, system obiera nieco inny kurs , reprezentacja nowego aby stare utrzymać w mocy taki fortel , nie mówi się o zmodyfikowanej wyjałowionej żywności wszechobecnej chemii zatrutej wodzie, powietrzu , bo to gra, w biznesie to kasa .dla przykladu czy ta terapia sama w sobie nie mówi o zgonie srodowiska ? http://terapiagersona.com.pl/elementy.html

 7. Cieszy mnie, że jest tylu świadomych ludzi w komentarzach. Mammografia o zgrozo. Jak jeść to pani doktor nie powie. Statyny przełomem haha chyba w zabijaniu. Zresztą pani Wierzbicka zamiast zmienić styl życia pyta gdzie się udać. Co to za pytanie? Tyle wiedzy w NTV. Do wnętrza się udać. Sami się możemy uzdrowić. Nie jeść kiełbas, kurczaków z hormonami wzrostu. Jeść kasze, sałatki, mięsa niewiele wystarczy czasem np wątróbkę z indyka albo salceson czy coś na kolagen, jajka to życie z nich powstaje, dużo zielonych warzyw, ziół. Zielone zawsze były na poprawę przemiany materii. Najlepiej uprawiane przez siebie. Jak nie to z eko sklepów. Jak nie to u małych sprzedawców. W ostateczności dopiero w markecie. Ja eksperymentowałem z dietami różnymi, czy to wegeta/wege/wszystkojad/surojad I patrzyłem jak się czuję i jak się portfel czuje, jakie zmiany wewnątrz i na zewnątrz. Czy mi z tym dobrze. I wybrałem. Nie mamy się czego bać. Inni przed nami szlaki przetarli 🙂

 8. KOCHANI CO Z WAMI? czytam te komentarze i jest mi przykro ze Wylewacie frustracje na Kobietę ,która przyszła podzielić się z Wami tym co Wie..
  czy naprawdę trzeba dowartościowywać się kosztem innych? np Lena ..skąd wiesz ze „prawdziwej wiedzy brak” co w Twojej ocenie jest „Prawdziwe” a co mniej „prawdziwe”?? zamiast dręczyć siebie i zupełnie obcą sobie osobę, zgłoś się do Janusza i zrób program o Twojej wiedzy….posłuchamy co masz do powiedzenia? ocenimy czy jesteś mniej ” arogancka” czy wystarczająco skromna i czy masz wystarczającą „pokorę”…podobnie z ” ZZZ”
  wskakuj do programu drogi (droga) ZZZ…opowiedz co Ci leży na serduchu..:) podziel się swoją wiedzą ..sam chętnie posłucham, a i pewnie sama Pani doktor się czegoś od Was dowie i może nauczy…
  ciekaw jestem kochani jak Wasza wiedza zostanie oceniona …wraz z sposobem jej przekazywania i postawą 🙂 itp…(jak to robi „Lena”) ?
  bądźmy dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali (szczególnie jeśli uważamy ze ktoś wie mniej ..ponieważ Lenko nikt nie urodził sie pewnie tak mądry uroczy jak Ty ..wiec daj szanse innym i oszczędź bezlitosnej krytyki maluczkim 😉 )
  pozdrawiam serdecznie

 9. Przyczyną nadciśnienia jest zła praca nerek. Lekarze tak podzielili się na specjalizacje, ze to są już jaja jak berety. każdy od innego narządu jakby człowiek nie był całością. Nerki, czakra sakralna, konflikt typu uciekinier. Człowiek czuje się osaczony, zmęczony, organizm (podświadomość) czuje się zagrożone, gromadzi wodę, wzrost ciśnienia. Wiadomo co filtrują nerki i co to obsługuje.. I tak to lekarze dając leki na nadciśnienie (normy zaniżone, a jakże, trzeba wcisnąć leki i uzależnić klienta) niszczą ludziom zdrowie. A ludzie jak te barany, zamiast się zainteresować swoim ciałem, swoim zdrowiem oddają to co najcenniejsze w ręce współczesnych szarlatanów w białych kitlach. Dżizas.
  Mój znajomy miał (według zaniżonych rockefellerowskich norm) lekkie nadciśnienie. Dostał (a jakże) tableteczki haha i uwaga, w promocji /chyba/ tableteczki na trzustkę, bo pan doktor, diler leków, powiedział, ze co prawda może jeszcze nie mieć cukrzycy, ale.. lepiej wziąć. No to już jest produkcja ćpunów. Polskich ćpunów.
  Jak ktoś się łudzi, ze lekarz diler chemicznych leków, gdy się przekwalifikuje na dilera ups naturopatę leków tzw naturalnych nie jest w ogóle dilerem to jest głupcem.

 10. Nie byłam w stanie opanowania emocjonalnego wysłuchać tych głupot wypowiadanych przez dr nauk medycznych, rola prowadzącej pani !! – wywiad żałosny.
  Takich wykładów jak p.Libickiego potrzeba. Cudowne porady i człowiek pełen empatii, a nie dóktorka pełna pychy i arogancji, przepraszam jeżeli kogoś uraziłam, ale takie są moje odczucia po wysłuchaniu tegoż.

 11. Ha Ha HA 150/90 IDEALNE CIŚNIENIE.Praca to główny powód nadciśnienia.Narządy wewnętrzne waszych ciał fizycznych to tylko zagęszczona energia,WIEC INTROSPEKCJA, WEWNĘTRZNE CZUCIE DAJE PEWNOŚĆ !!!!!!Pokora odpada ,,Natura nie jest pokorna Natura jest żywa,AKACJI!!!!! To środowisko daje balans /zdrowie a nie pilnowanie zdrowia jak mysz kota!!!!!!
  Ta planeta jest Skończona
  Buuuuuuuuu

 12. Na wstępie pragnę zwrócić się do szefa tej telewizji o odpowiedzieć na temat sensu publikowania materiałów z udziałem ludzi zajmujących się medialnie – medycznym kłamstwem propagandowym, co uczyniono..
  Jako przedstawicielka rzetelnej nauki wzięłam już dawno pod lupę między innymi, lecz nie tylko medyczny bełkot
  egzemplifikującym mit o zasadności stosowania (statyn), czy roli cholesterolu w chorobach miażdżycowych. Jest mi on znany w szczegółach na ten temat. Jak również znany w środowisku naukowemu do którego przynależę i mogę wyrazić zdanie, że jest to świadoma, lub nieświadoma manipulacja danymi, albo kliniczny objaw konformizmu tak jawnie chorobliwego, że jego moc perswazyjna jest bliska zeru.
  W dalszej perspektywie owy bełkot staje się źródłem ogromnego marnotrawstwa kapitału społecznego i skazanie ludzi na wykluczenie poprzez degradację zdrowotną
  dużej części aktualnej populacji co aktualnie się dzieje.
  Ponieważ głoszone są absurdalne tezy i oceny nie posiadające żadnej oprawy naukowej
  co usłyszeliśmy w wypowiedziach pani dr.n.med należy zdecydowanie przestrzec słuchaczy i czytelników przed inwazją irracjonalizmu różnej formy i treści.

 13. Wszystko jest muzyką – wszystko jest wibracją . Czy z łagodnych pięknych tonów , może powstać agresywna , destrukcyjna muzyka ?

  1. Może powstać, Gaju!
   Dlatego, że nasza wrażliwość jest różna, a czasem te łagodne, piękne tony są fałszywe i zwodnicze.
   Myślę, że zależy to od naszej świadomości i od wiedzy jaką mamy.
   Nie wszyscy odbieramy tak samo.
   Pozdrawiam Cię serdecznie.

   1. Aria Możemy odzwierciedlać i odczytywać tylko takie wibracje , jakie sami w sobie nosimy. Wszelka dysharmonia w tym zakresie , będzie uznawana przez nas jako obca , a nawet podejrzana .

 14. A czy jest jakiś kontakt do p.Łukasza Libickiego? Ma niesamowitą wiedzę,jestem pod wrażeniem…

 15. komentarz na „https://www.monitor-polski.pl/” MajaWalia27
  17 lipca 2016 at 12:02 ” post z bloga Kobry, który pojawił się u Krystal ( na jej blogu) i który mówi o negocjacjach tej mafii z Bractwem Białego Smoka, o których pisze Ben Fulford. Przypomniało mi się,że 23 marca 2016 roku na swoim blogu Kobra napisał DOKŁADNIE o sytuacji w Turcji, że Bractwo Białego Smoka poinformaowało go,że dojdzie do trudnej sytuacji militarnej w Turcji i zagrożenia wojną i będzie to czas przez zbliżającym się ‚Wydareniem” ???+?

 16. https://www.monitor-polski.pl/ cytat ” 16 lipca czyli wczoraj, Fulford na swoim blogu zamieścił opis sytuacji geopolitycznej świata, jaka ma miejsce jego zdaniem:

  upadek chazarskiej mafii pociąga za sobą kolaps Unii Europejskiej, podobnie jak wcześniej Związku Radzieckiego.Kraje europejskie będą opuszczać Unię jedno po drugim, aż w Europie pojawi się bardziej demokratyczn i transparentna struktura, w której znajdzie się także Rosja. Unia Europejska straciła już możliwości wydawania nakazów krajom członkowskim. Grozi jej coraz to więcej chaosu. W tym samym czasie Stanom Zjednoczonym grozi wojna domowa. Jest to zdaniem Fulforda bardzo dobry moment na uzyskanie wolności przez ludzkość.” Dodam ze będzie stworzona GerRusia a Polska przestanie istnieć administracyjnie , Chiny otrzymają Hameryke północną ponieważ mają wykupione niemal wszystkie aktywa , i nie pozwolą sobie aby nastąpił reset hiper inflacja itp , państwo które żyło z wirtualnych pieniedzy żyło na kredyt naiwnego świata , a świat chyba się raczej opamiętał przynajmniej ci co faktycznie pracowali na zasoby realne , załamanie się europejskich struktur nastąpi gdy przynajmniej trzy państwa wycofają się Hiszpania Portugalia Węgry Grecja , ponadto musi nastąpić aneksja Niemiec przez Rosję w późniejszym okresie , zakończy to 2 wojnę i likwidacje obecnych stref okupacyjnych , z Polski zostanie mini księstwo Warszawskie , Ukraina z powrotem wróci do wspólnoty w pierwszym okresie otrzyma Polskie tereny południowo wschodnie .

Comments are closed.