Otwarte Forum Tematyczne – 12.09.2016

Rozmowa z Ratomirem Wilkowskim Żercą w Rodzimym Kościele Polskim.


Rozmowa z Adamem Nowakiem, uczestnikiem spotkania Rodzimowierców na Ślęży.


Druga część relacji z tradycji Dożynek, które odbyły się w Gospodarstwie Ekologicznym Wagnerówka w Lubnowie.


Kolejne, trzecie już spotkanie w Lubnowie na Dolnym Śląsku w Wagnerówce, ekologicznym centrum gospodarczym Krystyny i Roberta Wagnerów, które zorganizowało u siebie tradycyjne Dożynki. W prezentowanym materiale Jacek Stążka wprowadza w tematykę chodzenia po żarach.


Druga rozmowa prowadzona przez lek. med. Waldemarę Ostrowską z właścicielem plantacji aronii w Jarkowie na Dolnym Śląsku – Mirosławem Lechem.
więcej informacji na www.ekoaronia.pl


 

6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 12.09.2016

  1. WITAM KOCHNI MOI. ZROBILO SIE TU INTERESUJACO I TWORCZO -SWIADOMIE I NIESWIADOMIE -ZABIERAM-WYRAZAM -OBSERWUJE JAK TE PALCE STUKAJA JAKIES LITERY???-PISZE DUZYMI LITERAMI -moje oczy oslably latwiej mi sie czyta a czy ktos z was znowu nastuka -wielu jak obserwuje te palce co stukaja inne wystukiwalo na nie rozne interesujace TEORIE??? JAKICH CALA NSZA ZAKLAMANNA TZW. NAUKA itp. itd. odkryl ten obserwujacy tymi palcaami juz sporo i rozpoznal tez nauczyl te ubranko-cialo wiele tzw. kulturalnych zachowan . Napisal i wyslal list otwarty do PIS -jego mistrza Jaroslawa i uczniow ??? i co i NIC te nic wprogramowal mi tzw. syn Dorian gdy po rozwodzie dane mi bylo rzadko uczestniczyc w naszych doswiadczeniach tej wielowymiarowej PRzESTRZENI DOSKONALEJ INTELIGENTNEJ – INFO/ENTROPIA-to jednynka + 70 zer w jednym metrze szesciennym pol informatycznych DNA-tego na zewnatrz tzw. mnie??? -badam te tematy 61 lat -uwolnilem sie od slowa wiara???/ posluguje sie ZAUFANIEM I FAKTAMI??? TERAZ WIEM ZE TO ZJEDNOCZENIE /-tak nazywam ten CUD ZYCIA TO WEWNATRZ MA WSPOLPRACOWAC Z TYM Z ZEWNATRZ ??? SWIADOMIE CIAGLE!!!! to taki punkt doznanego rozpoznania tego cudu zycia -tyle tylko mam czasu zadko juz tu zagladam to dobrze moji kochani ze dajeecie rade i te MROWISKO KIPI -jak moj KIJ je tez pobudzi to ok. POZDRAWIAM BAWCIE SIE -z powazaniem jan piotr

  2. Witam,
    Uważam, że ceremonia na Ślęży 09.09.2016 jest nie do przyjęcia. Mało kto wie, że we wrześniu w wielu miejscach naszego globu były przeprowadzane pielgrzymki w celu otwarcia portali na Ziemi służącym wzniesieniu planety i połączenia się jako nowa świadomość ludzkości, nie podzielona przez żadne religie. Kulminacją tych pielgrzymek i prac energetycznych miała być właśnie data 09.09.2016. Informacje o dacie 09.09.2016 znajdą państwo w internecie głównie w języku hiszpańskim, ale jest też trochę w angielskim. Jednym z najważniejszym wydarzeń w tym czasie była pielgrzymka 99 osób, chyba z całego świata pod przewodnictwem Matiasa de Stefano z Argentyny wzdłuż rzeki Nil, aby nawiązać i zniwelować negatywne zapisy energetyczne na całej planecie, jakie miały miejsce przez ostatnie 12 000 lat.

    1. Tak, zgadzam się. Oburzajace jest tez to ,że kościół -dokł ksiądz Ryszard ma jako jedyny zgodę od instytucji państwowej aby w dowolnym momencie wjeżdzac na Ślęże. Skąd takie przywileje?

Comments are closed.