Otwarte Forum Tematyczne – 12.11.2015

Z Zuzanną Ostafin rozmawia Michel Rachel.


Tytułowe pajacowanie wyjaśnia się w rozmowie z Jerzym Ziębą, którą poprowadził Janusz Zagórski.


W 2014 r. Janusz Zagórski zawitał z kamerą do mieszkania Olgi Szwajgier i taka jest geneza powstania tego reportażu, a właściwie wypowiedzi o sobie jego bohaterki.


70 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 12.11.2015

 1. Nałogowiec jest wyleczony dopiero wtedy,gdy dasz mu wszystko czego pragnie a on już nie prosi o więcej.To jest znak,że przyswoił,że posiadł dane doświadczenie.Wtedy rodzi się mądrość.Umysł czerpie korzyści,Wiedzę.Z wiedzy tej jak z klocków lego budujemy nowe hologramy i stwarzamy nowe rzeczywistości.

  -Ramtha.

 2. Droga polska pogubiona Alternatywo, zachęcam gorąco do przeczytania artykułu z… Madium Publicznego. Prawdziwego medium tego rodzaju – dość świeżej OTWARTEJ inicjatywy niezależnych dziennikarzy, o różnych, nawet bardzo różniących się od siebie nawzajem poglądach, do których można śmiało dołączyć:

  http://mediumpubliczne.pl/2015/11/stop-islamizacji-europy/

  I z tej perspektywy spójrzcie na wasze wybory: na PiS, na Kukiza z jego kolesiami w glanach. Wy, którzy tak żeście wybierali.
  I pan, panie Januszu Zagórski, nawołujący do głosowania na marionetkowego prezydenta, dzielnie goniącego hostię i sankcjonującego politykę ochrony węglokopów, zasmradzających swoim urobkiem ten piękny, najbardziej zasmrodzony kraj Europy…
  A potem przeczytajcie sobie ten artykuł:

  http://mediumpubliczne.pl/2015/11/nacjonalizm-panaceum-na-sprzecznosci-demokracji-liberalnej/

   1. od 1:11 min do 1:31:30 s
    nie jest dobrze…
    np:
    („aborcja i eutanazja…to 2 strony tego samego medalu” (sterowania mechanizmami demografii społecznej)

  1. „Dopóki się walczy z Duchem innych kultur, tradycji, wierzeń i religii – dopóty nie ma mowy o otwarciu się na paradoks Absolutu, który przejawia się nie tylko w tym co akceptujemy, ale również w tym wszystkim, co negujemy i wypieramy.”

   1. To podstawa Wolności ,wyprzeć się wszelakich kultur,Religi,Zanegować wszystkich i każdego nawet Wielkiego Ducha(absolut).Po przez negacje, wyparcie zaczniesz chodzić z bogiem a przynajmniej z jego częścią,po prostu będziesz sobą! hihihihihihi:)

   2. „Prawdziwa duchowość widzi tego samego Ducha w każdej formie, pod każdą nazwą i postacią, w każdym systemie symbolicznym. Potrafi łączyć i wychodzić ponad podziały widząc podobieństwa na poziomie wyższego porządku. Natomiast duchowość niedojrzała patrzy w sposób dzielący Ducha, wybierając lepsze symbole, lepsze postacie, lepsze systemy itd, co oczywiście każe negować i gardzić „gorszymi”. Tymczasem wszelkie wartościowanie i dzielenie form duchowych wzmacnia iluzje umysłu i generuje cierpienie, to cały czas myślenie ego, a nie wyższej świadomości.”

   3. To ty dzielisz, powtarzając frazesy .Przyjrzyj się co ty piszesz?Gdzie tu jest logika? RELIGIE ,WYZNANIA ,KULTURY itd.A za chwile bóg jest całością!
    Na pewno nie ty i nie twój bóg imieninowy/tradycyjny /oklepany jest całością hihihihihihi:)

   4. „Prawdziwa duchowość widzi tego samego Ducha w każdej formie, pod każdą nazwą i postacią, w każdym systemie symbolicznym. Potrafi łączyć i wychodzić ponad podziały widząc podobieństwa na poziomie wyższego porządku. Natomiast duchowość niedojrzała patrzy w sposób dzielący Ducha, wybierając lepsze symbole, lepsze postacie, lepsze systemy itd, co oczywiście każe negować i gardzić „gorszymi”. Tymczasem wszelkie wartościowanie i dzielenie form duchowych wzmacnia iluzje umysłu i generuje cierpienie, to cały czas myślenie ego, a nie wyższej świadomości”

   1. …a ja nie lubię mówić z kimś kto wykazuje się brakiem szacunku/manipuluje/insynuuje .. ubliża.

   2. .. raczej: jak się nie ma co się chce to się akceptuje co się ma – widzisz różnicę !?
    .. i albo/albo .. zachłanny dwa razy traci.

  1. Czasami zdaje mi się , że słyszę jakieś głosy, i mówię powtórz………k…………a te głosy wciąż takie same są 😛

 3. Panie Jerzy PROSZĘ nie marnować na pajaców i tym podobnych CZASU, bo Pana czas jest dla nas, dla tych co korzystamy z Pana wiedzy, i mądremu dość.
  Jak będą Pana atakować, wyśmiewać – to proszę krótko i w punktach ICH RZUCIĆ NA DRZEWO a SWÓJ czas poświęcać dla nas.
  Dziękuję i pozdrawiam.

 4. Jestem osobą, która zawodowo obraca się w kręgach medycznych i dlatego właśnie , wiedząc jak wyglądają i jak sztywne są procedury medyczne, przestałam już stosować chemiczne leczenie w moich własnych dolegliwościach. Nie chce mi się już płacić 180 złotych za wizytę, po to aby jakiś prof. dr zrujnował moje zdrowie chemią, jak stało się w moim przypadku. Natura jest najlepszym lekarzem. Krótko mówiąc homeopatia uporała się z przewlekłym zapaleniem zatok w ciągu trzech(!) dni, a nie mogłam tego wyleczyć przez ponad dwa miesiące, ziołoterapia stabilizuje poziom hormonów, witamina C, D3 i świeże, nieprzetworzone jedzenie, pełne minerałów, oddychanie, joga..czy mam wymieniać dalej…?A książka p. Zięby jest naprawdę rzetelnie podparta pracami naukowymi z dziedziny medycyny,tylko najpierw trzeba ja przeczytać ze zrozumieniem…

Comments are closed.