Otwarte Forum Tematyczne – 13.02.2017

Janusz Zagórski rozmawia o stresie z Dariuszem Juzyszynem autorem książki i metody „Radykalna Redukcja Stresu”.

„Radykalna redukcja Stresu – to całkowity przełom w podejściu do stresu. Precyzyjnie definiuje jego rzeczywistą przyczynę, pokazuje i dokładnie wyjaśnia działające mechanizmy i wynikające z nich ogromne  możliwości i szanse. Przedstawia konstruktywne, proste i skutecznie działające sposoby dowolnej redukcji stresu bez potrzeby zmiany trybu życia.


Janusz Zagórski rozmawia z Elżbieta Sobieszczuk – dietetyczką z 15 -to letnim doświadczeniem i ogromną pasją w tym co robi. Z jej porad dotyczących oczyszczania organizmu, odzyskania zdrowia i gubienia zbędnych kilogramów skorzystało już wielu klientów. W rozmowie pani Elżbieta  dzieli się wieloma praktycznymi spostrzeżeniami na temat zdrowego jedzenia i produktów.

Kontakt do pani  Elżbiety poprzez stronę internetową:
www.chudnijzmilosciadosiebie.pl


16 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 13.02.2017

 1. Rozmowa o stresie mnie zestresowala.

  Przez chory pospiech prowadzacego i ciagle przerywanie.

  Ten ciec co Was wygania ze studia to musi byc jakis straszny typ … 😉
  Panie Januszu no niech Pan to sam sobie poslucha.

 2. PILNE DLA JANUSZA ZAGÓRSKIEGO
  Prof. Chorowski: Broń elektromagnetyczna priorytetem NCBR [WYWIAD]
  W rozmowie z Defence24 prof. Maciej Chorowski, dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju mówi, że priorytetowym projektem kierowanej przez niego instytucji jest program Energia Skierowana. Prof. Chorowski wyjaśnia: „W jego ramach ma powstać broń elektromagnetyczna, jak również metody obrony przed atakiem za pomocą tego typu broni”. W wywiadzie poruszono też kwestię opóźnień projektów NCBR, prawa własności, współpracy z Siłami Zbrojnymi oraz aktualnego statusu programu polskiego satelity optoelektronicznego.
  http://www.defence24.pl/546018,prof-chorowski-bron-elektromagnetyczna-priorytetem-ncbr-wywiad

 3. Mimo tych zastrzeżeń uważam, że obóz reform umocni się w roku 2017, a jego wypchniecie poza obszar rządu będzie zbyt niebezpieczne nawet dla bardzo krótkowzrocznych polityków. Prezes PiS-u jest bez wątpienia politykiem dalekowzrocznym i w nim nadzieja.

  Po przeprowadzeniu reform Polska nie będzie krajem potężnym, ale stanie się krajem normalnym. Bo ostatnią i najważniejszą być może rzeczą, która leży u podstaw reform Mateusza Morawieckiego, jest to, że Polska po raz piąty w historii, licząc od Władysława IV Wazy, przebiła magiczny punkt poziomu państwa normalnego, niekoniecznie dużego, niekoniecznie bogatego, ale normalnego. Poprzednio – po osiągnięciu pułapu normalności – za każdym razem szybko następował szybki zjazd w dół i okres słabości lub nieszczęść w Rzeczypospolitej. Ambicją obecnego obozu reformatorów jest utrwalenia na długi czas stabilności i trwałości stanu normalności naszego Państwa.

  Mamy trudną sytuację geopolityczną i potężny pakiet reform do przeprowadzenia. Cel jest jasny i szansa ogromna. Nie wolno jej zmarnować.

  Wojciech Myślecki
  Tekst wykładu wygłoszonego w 4 stycznia 2017 roku we wrocławskim klubie „Spotkanie i Dialog”. Oprac. Maria Wanke-Jerie, Małgorzata Wanke-Jakubowska/Wrocław 2050.

 4. Stres to wynik bombardowania nas ze wszystkich stron systemowymi informacjami,skażonym środowiskiem,hałasem.Reszta to brak wiedzy w temacie obserwatora.Obserwacja nadchodzącej fali stresu od początku do końca i zdanie sobie sprawy kto się stresuje?Czy ja? Czy też ciało fizyczne poddane niekontrolowanym bodźcom,zwykle celowym zabiegom wkurzenia inteligenta ????
  https://www.youtube.com/watch?v=9TAd5Bo1wJo

Comments are closed.