Otwarte Forum Tematyczne – 13.04.2017

Janusz zagórski rozmawia z Dorotą Gudaniec, Prezesem Fundacji „Krok po kroku” o bieżącej sytuacji w kwestii legalizacji dostępu do  tzw.  medycznej marihuany, a także organizowanej imprezie pod naz „Wiosenny Weekend Zdrowia”


W czasie XIV Harmonii Kosmosu w 2016 r. miał miejsce występ Wędrującego Teatru Kobiet ze spektaklem pt. „Teraz Ja. Kobieta”.
Choć można odnieść wrażenie, że  przedstawienie jest adresowane do kobiet, to jednak zawiera ono bardziej uniwersalne przesłanie odnoszące się do wszystkich ludzi bez względu na płeć, którzy zatracili się w codzienności wyznaczanej przez korporacyjny rytm i styl życia i bycia.


Janusz Zagórski rozmawia z Alicją Aratyn z Kanady, a jest to kontynuacja i dokończenie rozpoczętych wątków z poprzedniej audycji.


9 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 13.04.2017

 1. Świetne, świetne – te treści wyciągają na powierzchnię uwagi osadzone we mnie treści.

  1. Jest jeszcze gorzej .Na to wszystko musicie zapracować dostać żetony/papierki/e-transfer następnie kupić ,przygotować tak jak teraz na święta i skonsumować.
   Zwierze w zoo jest ,,wolne” dostaje co chce od razu po czym leniwi się w swojej klatce hihihihihihihi nawet po sobie nie sprząta hihihihihihihihihihi
   DZIWNE ze to jakiś Assange musi wam to uświadamiać hihihihihihihihi
   https://www.youtube.com/watch?v=nMGFKmS87r4

 2. Julian Assange jest dalej w ambasadzie equdorskiej i nie chca go tam trzymac ze wzgledu na koszty . Ecuador presidential hopeful promises to evict Julian Assange from embassy.
  A teraz prosze zobaczyc jak clinonowska prukwa = Stalinowi sie cieszy z tego , ze rozwalili Libie i zabili kadafiego 5.33 jej rezim zabil drugiego rezimowca i jaka radosc chorej psychopatki . Tak jakby Kadafi byl jej prawdziwym wrogiem i zagrazal jej zyciu . https://www.youtube.com/watch?v=wSqR375pip0

 3. Poszukiwania Pani Alicji są bardzo właściwe jak i twierdzenie ,ze informacje nowe zmieniają znaczenie posiadanego obrazu.

  Pierwsi Chrześcijanie .. to bardzo stara Sekta z tamtych terenów nazywała się „POMAZAŃCY PORANNI” nazwa ma związek z ich rytualnymi kąpielami rano i wieczorem , oraz z określonym sposobem życia.
  Miejsce to znajduje się w Oazie na północnej cześć obecnej Syrii, jest to ten sam zakon ,którego głową był JAN CHRZCICIEL, och długa i ciekawa historia.

  W czasach powstania zakonu i długo przed nim miejsca te nie należały do Arabów.

  Palmyra[1] (także Palmira, arab. تدمر, Tadmur) – miasto w Syrii, w muhafazie Hims, założone w oazie w północnej części Pustyni Syryjskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Palmyra_(Syria)

  Całym sekretem Tadmuru i pradawnego Chrześcijaństwa jest jak wiadomo KOBIETA….. pod piaskami i pod naziemnymi świątyniami znajduje się podziemie Świątyni AL-Lat.. żeńskiego Bóstwa , Pramatki wszystkich Żyć znanej na całej ziemi pod wieloma imionami .

  ” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato.

  Jedno z trzech najważniejszych bóstw arabskich. Jej symbolem był biały kamień ozdobiony klejnotami. Al-Lat… „PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI”

  Ta Bogini ma powiązanie z Anatolią…. „Anatolia (z greckiego Ἀνατολή , Anatolḗ – „wschodni” lub ” wschodzące słońce”), https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Lat

  Czy możecie sobie wyobrazić żeby kobieta w obecnym świecie arabskim byla ważniejsza niż Mahomet????

  W świecie żydowskim niż JAHWE ,a w świecie katolickim niż Bóg ojciec?

  Czy można dopuścić do odkrycia ,że głową pierwotnego Zakonu Chrześcijan byla kobieta,że ta funkcja byla niezależna od płci, a jedynie od rozwoju duchowego przywódcy, którego egzaminem była lewitacja i inne otworzone możliwości w postaci bilokacji?
  Na marginesie…. Co dokonała Salome ( to tylko jedno z jej wcześniejszych imion zakonnych ) dlaczego poprosiła o „GŁOWĘ” JANA.. czego symbolem jest być „głową” czegoś”?

  Religie męskiej szowinistycznej władzy mają wspólny cel zniszczyć pierwotną wiedzę przejąc artefakty przedłużyć swoje władanie ludźmi, którzy teraz dokonują swojego przebudzenia duchowego, a zatem odkryją prawdę.

  Etymologia.. „Palmyra ( / ˌ p ɑː l m aɪ r ə / ; Palmyren : Tadmor ; Arabski : تدمر Tadmor) – starożytne miasto w południowo – zachodniej Syrii .

  Znaleziska archeologiczne pochodzą z okresu neolitu , a miasto zostało po raz pierwszy udokumentowane na początku drugiego tysiąclecia pne”

  Ciekawe jest ˌ p ɑː l m aɪ r ə / pa… I maire.. czy ma związek z z obecną marie.. maria .. ukochana?
  Okazuje się że tak…. ” Zgodnie z tą teorią „Tadmor” wywodzi się z hurrian słowu tad („kochać”) ” Język hurrian wywodzi się z Mitanni…… https://pl.wikipedia.org

  /wiki/Huryci https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_hurycki

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitanni http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

  Oj ciekawy temat i długi, przepraszam na razie zakończę teraz nie mam czasu, nie mniej jednak zastanawia mnie czy te islamskie huryski to przepiękne Hurrytki..

  Czyli kobiety Mitanni? 🙂

  Cała ta historia ma powiązanie z Azją Mniejszą ta świątynia ma związek z z ziarnem.. z jego wysiewem wiosennym a, co za tym idzie z Boginią Matką , Boginią Al-Lat wschodzącym wiosennym ,życiodajnym słońcem jednym słowem Bogini Matka…..

  O, której wiedzę od bardzo usiłują zatrzeć jej przeciwnicy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bogini_Matka

  A, w takim razie jaka była rola Jezusa na ziemi.. po co ON się urodził i co zrobił dla LUDZKOŚCI…. dlaczego wydano na niego wyrok , wymazano z Żydowskiej Księgi Życia … jaka jest prawdziwa historia tamtych zdarzeń?

  Czy nastąpi objawienie…. z czym ma ono związek i czy uda się je znowu przekręcić znaczeniowo?

  Kiara.

 4. Jako ,że nie ma wielu poszukiwaczy ukrytych prawd .. większość ( a szkoda) , to poszukiwacze sensacji, które zazwyczaj prawdami nie są, jedynie odwracają uwagę.. dodam jeden artykuł, moim zdaniem bardzo ciekawy, wyjaśnia wiele.
  Również fakt rozpoczęcia TERAZ prac wykopaliskowych w Palmirze , dosłownie za plecami toczącej się wojny!

  KOMU.. i DLACZEGO .. jest tak spieszno do wejścia do podziemi pradawnej Świątyni AL-Lat?
  ” Al-Lat (ar. اللات), przez Herodota nazwana Alilat – bogini słońca i matka bogów w mitach Arabów z okresu Dżahilijji (przedislamskiej epoki Arabii); personifikuje lato. PIERWOTNE SŁOŃCE LUDZKOŚCI….

  Informacje na ten temat włącznie ze zdjęciami były w necie ( ja również zamieściłam je na swoim profilu) ale WSZYSTKIE TERAZ SA ZDJĘTE!

  CZEGO .. tam szukają , o jaka wiedzę AL-Lat im chodzi? Otóż w info były zaprezentowane odkopane kamienne ściany całkowicie zapisane informacjami, o których przejecie toczy się walka w Syrii.
  co było na tych tablicach.. info. częściowo było przekazane, byla na nich informacja o WODZIE CZWARTEGO STANU …. ale nie tylko to.

  http://www.nibirugroup.org/2016/10/31/tisulsky-princess-girl-casket-least-800-million-years-old/

  ” Do zachowania idealnej formy życia tej dziewczyny użyto „WODY CZWARTEGO STANU”….. nią wypełniono sarkofag i szczelnie zamknięto by woda nie odparowała.
  Woda czwartego stanu miała depozyt energetyczny i pełny kod życia jej fizycznego ciała ,zatem w tej formie ono nie rozkładało się.
  Znając taką technologię mumifikacja z bandażami była prymitywnym zabiegiem.

  Cofnęliśmy się mentalnie w rozwoju do podstaw ewolucji….

  „przenosili wodny płyn w nich do czwartego stanu tej wody.

  ****Co to jest woda czwartego stanu? Do idei jej istnienia doszliśmy w 1996 roku, kiedy w Himalajach studiowaliśmy fenomen Somati — samoleczenia (samokonserwacji) ciała ludzkiego. A obecnie udało nam się uzyskać taką wodę — jest lepka i zdolna zachować swoją formę i objętość w przestrzeni. Badania pozwoliły sądzić, że ta woda może stabilnie zachowywać w sobie wprowadzone w nią informacje.******”
  Aleksander Woźny

  Dlaczego jest możliwe utrzymywania ciała w doskonalej formie…. odpowiada za to czwarty stan skupienia wody!

  Do czego jest potrzebna „KOMUŚ”.. WODA CZWARTEGO STANU”…. moim zdaniem do uwiezienia osobowości CZŁOWIEKA RAZEM Z JEGO MÓZGIEM w maszynie… udającej CZŁOWIEKA…. CZYLI 100% trans humanizm!

  Czegoś brakuje naukowcom , skoro cofnęli się do aż do Syrii do Świątyni DUCHA ŻYCIA … PIERWOTNEGO SŁOŃCA LUDZKOŚCI ŚWIĄTYNI AL-Lat!!

  Katarzyna A. Sztomberska Krótka historia Palmyry

  http://www.antropologia.uw.edu.pl/AR/ar-05-07.pdf

  Niestety bardzo szybko działają wszędobylskie służby .. ten tekst już jest bardzo okrojony .. została dokonana bardzo staranna weryfikacja, część informacji jest wyjęta!
  A, zatem to jest strzał w 10! o te informacje chodzi!

  KTO.. za tym stoi? Służby specjalne to tylko protezy wykonawcze .. tych , którzy chcą przejąć ziemię i doprowadzić do globalnego trans humanizmu!
  Inaczej zrobić z CZŁOWIEKA niewolnika syntetycznej inteligencji!

  Ale to nic… mojego mózgu zhakować się nie da….. 🙂 ani uwięzić go w niczym!

  Jaka była rola i cel urodzenia się Jezusa?

  To był FACET… normalny FACET Z KRWI I KOŚCI, KTÓRY URODZIŁ SIĘ W ABSOLUTNIE NATURALNY SPOSÓB, ale zgodny z żydowskim rytuałem świątynnym… nazywającym się „NIEPOKALANE POCZĘCIE” jest niepokalane poczęcie ,ale jest również skalane poczęcie, które dziecku z takich narodzin odbiera wiele praw i tworzy z niego prawnego „MAMZERA”

  MAMZER…… https://pl.wikipedia.org/wiki/Mamzer

  Niepokalane poczęcie w znaczeniu tradycji i praw czasu Jezusa …. to nie jakieś cudowne zapłodnienie , czy wszczep zapłodnionego jajeczka do łona kobiety.. a zwyczajnie zachowanie obowiązujących praw dawnej Świątyni i obowiązku rytualnej czystości!

  Żeby coś zrozumieć… po pierwsze należy szukać wyjaśnień w obyczajach z przed 2000 lat, wiedza na ten temat istnieje.

  W śród LUDZI reprezentacyjnych znaczące rody w dawnej Judei …. były zasady dziedziczenia TYLKO WÓWCZAS gdy zostały wypełnione obowiązki i prawa Świątynne.
  1. rodzice spłodzeni byli w związkach z zasadą „niepokalanego poczęcia”… czyli czystości prawa.

  2. ich dzieci również poczęte były w taki sposób.

  3. musieli spłodzić TROJE DYNASTYCZNYCH DZIECI WEDLE OBOWIĄZUJĄCYCH ZASAD CZYSTOŚCI W WYZNACZONYM ZASADAMI CZASIE!

  4. pozostałe dzieci .. czyli 4, 5, 6….. itd. nie były już traktowane jako dzieci dynastyczne , nie dziedziczyły po rodzicach praw przekazywania dynastii rodowej ,miały dużo mniejszy udział w spadkobierstwie.

  Tą informację można odnaleźć w KSIĘDZE POWTÓRZONEGO PRAWA i KSIĘDZE KAPŁAŃSKIEJ

  Jezus urodził się w rodzinie Józefa i Marii ( imiona te oznaczały dokładnie KRÓLA I KRÓLOWEJ LINII DAWIDOWEJ) jako DRUGIE DZIECKO.. pierwszym była jego siostra ( późniejsza zona Poncjusza Piłata)… ta informację można również znaleźć jak ktoś będzie uważnie szukał i zrozumie znaczenie wielu imion JEDNEJ OSOBY używanych w tamtych czasach jako tytuły i zakonne funkcje.

  Energia /Duch wcielony w normalne materialne ciało dane mu przez rodziców w normalnym seksualnym akcie ….. była i jest niezwykła.. pod każdym względem, jednak wciela się zawsze JEJ JEDNA ISKRA , która musi mieć bardzo zmniejszona moc, żeby mogla egzystować w LUDZKIM CIELE.

  Ale ONA ZAWSZE zachowuje swoja indywidualność osobowościową, swoją moc, wiedzę i duchową świetlistość! Zatem już od dziecka takie wcielone Energie nie tylko czuja swoją inność, ale mają otworzony dostęp do swojej wiedzy, która w odniesieniu do przeciętnych LUDZI… jest nieprzeciętna.
  On naprawdę nie musiał chodzić do żadnych szkół ( chociaż przeszedł normalny cykl nauki jak LUDZIE Z JEGO pozycją) żeby dysponować swoją wiedzą. Jezus otwierał sobie sam dostęp do swojej wiedzy razem z fizyczną dojrzałością.. i to jest ukrywana prawda.

  No , to po co .. w jakim celu się urodził…… skoro jest PIERWSZYM PO STWÓRCY WSZECHRZECZY?

  cd.

  Kiara.

Comments are closed.