Otwarte Forum Tematyczne – 13.05.2013

Gościem Janusza Zgórskiego jest Pani Krystyna Styczyńska, Mistrz Bioenergoterapii, prowadząca swój gabinet „Gaja” w Oławie. Pani Krystyna oprócz klasycznej bioenergoterapii wykonuje również zabiegi masażu relaksacyjnego, limfatycznego, jak również bańkami chińskimi i z użyciem kamieni bazaltowych. Dodatkowo zajmuje się hirudoterapią. Z prowadzonej rozmowy dowiadujemy się jak wielu przypadłości można się pozbyć poddając się określonym zabiegom.
Więcej na stronie http://www.gaja-olawa.cba.pl

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 13.05.2013

 1. http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Zarowki-LED-niszcza-wzrok-Przerazajace-wyniki-badan,wid,15644220,wiadomosc.html?ticaid=11095d
  Nie dośc ze niszczą wzrok to zatruwają srodowisko .poza tym bomba chemiczna w domu.Chyba należaloby zrobic bojkot philipsa i osrama oprucz nestla.
  Warto poogladac jak bez glosowania w uni przeszlo rozporzadzenie dot energooszczednych zarówek.Kilka osób zadecydowalo o naszym zdrowiu i srodowisku europy.Niedorobiona ustawa.nawet nie ma rozporzadzenia gdzie skladowac ta rtęc z tych żarówek, tak wiec idzie prosto do ziemi.
  http://www.youtube.com/watch?v=RJ7dLYOSbCc
  bulp fiction

 2. Pani Krystyna jest bardzo ciepla i mila osoba. Tylko dziekowac za troche wskazowek odnosnie zdowia. Co do pijawek jest to rewelacja, na sobie praktykowalam. Wielki szacunek dla Pani Krystyny.

 3. lilka – świetny pomysł
  BOJKOT OSRAM i Philipsa!
  🙂

  trochę pracy na fejsie i może by poszło

  wstępne hasło:

  „Osram OSRAM
  i lipę Philipsa.”

Comments are closed.